Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 19:35

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Teds

29.01.2020. 16:51

»

Idiot Durka

pis prom uz saviem Dikļiem


Okupantu aizstāvja cienīgs teksts.

Atbildēt

Runājot līdzībās

29.01.2020. 10:23

»

patiesībā

ar tiesiskumu, kura pamatā ir tikai un vienīgi absolūti prioritāra konsekventa likumība jeb LIKUMS, ir tieši tāpat, kā ar grūtniecību: tā vai nu ir pilnā mērā jeb "pēc pilnas programmas" un ar visām no tās izrietošajām / ar to saistītajām konsekvencēm, vai arī tās nav vispār, bez jebkādiem "daļējiem...


Sengrieķu mitoloģijā titāni, pusdievi Atlants un Atlass uz saviem pleciem balsta debesjumu. Rīgas ēku vainago A.Folca trīs atlantu skulptūra ar zemeslodi uz pleciem. Šobrīd faktiski likumdošanas smagumu iznes cilvēks parastais, bez ietekmes un lobijiem. Lai cik labi būtu iecerēti, izņēmumi un atrunas likumu jēgu pagriež par 180 grādiem. Likumi, ar atrunām un caurumiem, sāk līdzināties tīklam, kuru iznes muļķi un caurumus izlobēt nespējīgie.

Atbildēt

patiesībā

29.01.2020. 00:08

»

paardomas

Ja jau tiesiskums tad tiesiskums.Vispirms pie atbildības jāsauc amatpersonas kas pieļāva šo nelikumību,un,pēc tam var uzsākt diskusijas par vai pret


ar tiesiskumu, kura pamatā ir tikai un vienīgi absolūti prioritāra konsekventa likumība jeb LIKUMS, ir tieši tāpat, kā ar grūtniecību: tā vai nu ir pilnā mērā jeb "pēc pilnas programmas" un ar visām no tās izrietošajām / ar to saistītajām konsekvencēm, vai arī tās nav vispār, bez jebkādiem "daļējiem" variantiem un taml. neadekvātām "kaktudakteru pseidodiagnozēm".

Tieši tāpat arī - Likumība jeb tiesiskums var būt tikai 100%-gi pilnvērtīgs, jebkādā izpratnē / izpausmē, un attiecināts uz 100% VISU un 100% VISIEM, neapšaubāmi un neizbēgami ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām / faktiskajām sekām. Vai arī - nekāda "daļēja" Likumība un "kontekstu revolucionārā pārliecība" jeb "ķēķa tiesiskums" NAV vispār, jo tas juridiski / pēc būtības vienkārši NAV iespējams.

Atbildēt

atbilde

28.01.2020. 23:08

»

Man

ir gribējies rast atbildi un jautājumu...


jo šeit ir lātvānijāāā, šait ir europāāā,
šait ir mūļķu zemes provincēēē.......

Atbildēt

Es

28.01.2020. 12:00

Rīgā ar kokiem jau sāk rasties prolēma, un ne tikai sāls dēļ vien.

Atbildēt

Aha!

28.01.2020. 10:45

»

Nacionālie Atkritumi iesmirdējās,

uzskatot 15000 par nelielu sabiedrības daļu...


Cionistu žīdene I. Mūrniece izliekas par latvieti.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

28.01.2020. 10:44


Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacinionālā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic ar LRTT. I. Mūrniece Ukrainā ir ukrainiete, Latvijā latviete, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreji - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas.

Atbildēt

Man

28.01.2020. 10:17

»

Drum

Nu tā īsti nav taisnība. Tas bija vēsturiski bija likvidētas biedrības īpašums. Pēc īpašuma reformas likumiem tādi piekrīt valstij un reģistrējami uz valsts vārda. Pašvaldība un valsts patiesājās (kas ir sliktas prakses piemērs) un Senāts pamatoti lēma par labu valstij. Bet zaļās teritorijas labāk būtu...


ir gribējies rast atbildi un jautājumu:
Kāpēc kādreiz daudzas sabiedriskas organizācijas -biedrības bija spējīgas iegādāties un attīstīt nozīmīgus objektus, bet šodien valstiskas institūcijas var gadiem bezjēdzīgi tiesāties, slepeni bīdīt apšaubāmus projektus un vienaldzīgi noraudzīties kā veidojas kārtējās "drupas" !?!??!?

Atbildēt

meldonija massa esot parakstījusi

28.01.2020. 10:14

tie taču defektīvi.........

Atbildēt

Drum

28.01.2020. 09:10

»

Rīga

Jo tieši valdība 2007.gadā šo gabalu pašvaldībai atsavināja, it kā ''valsts vajadzībām


Nu tā īsti nav taisnība. Tas bija vēsturiski bija likvidētas biedrības īpašums. Pēc īpašuma reformas likumiem tādi piekrīt valstij un reģistrējami uz valsts vārda. Pašvaldība un valsts patiesājās (kas ir sliktas prakses piemērs) un Senāts pamatoti lēma par labu valstij. Bet zaļās teritorijas labāk būtu ierīkot degradētajās ex VEF zemēs, bet tur jau viss privāts un neviens savu īpašumu sabidrības vajadzībām atvēlēt negrib...

Atbildēt

Nacionālie Atkritumi iesmirdējās,

28.01.2020. 06:16

uzskatot 15000 par nelielu sabiedrības daļu:

Līdz ar to, ņemot vērā, ka Valsts drošības dienests arī tieši strādā pie iekšējās drošības nostiprināšanas, nav pieļaujams, ka sākusies šāda pretstāve starp vienu nelielu sabiedrības daļu un drošības dienestiem. Tas tā nedrīkstētu būt. Tāpēc nepieciešama saziņa ar sabiedrību. Un jābūt arī kopīgu risinājumu meklēšanai," portālam "Delfi" sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).

Atbildēt

Grieze

28.01.2020. 03:05

Staķi, Tev vajadzētu zināt, ka jebkuru teritorijas plānojumu nodod sabiedrības apspriešanai. Jebkura teritorijas plānojumu var atvērt, ja rodas vajadzība un grozījumi atkal tiek nodoti sabiedrības apspriešanai. "Parks" starp trīs maģistrālēm un benzīntanku piecu privātmāju pagalma lielumā. Patiešām sāku uzskatīt, ka viss šis vājprāts ar parakstiem ir pretvalstiska kampaņa, ceru, ka VVD papūlēsies to noskaidrot.
Ropažu ielā turpat netālu pie 45. vidusskolas ir zaļā zona, nesakopta. Tā neinteresē ne staķi, ne kampaņas organizētājus.

Atbildēt

TV 24 preces glups

27.01.2020. 22:20

»

TV3

ziņo, ka VVD izdzimteņu lolotā Teikas Guantanamo izmaksas jau mērojamas 50 miljonos


jau trīs vietējo tirsēju viedoklu kopsavilkumā pareizi atzīmēja, ko pamanījuši medijos, ka puse no šīs 50 milj. € summas jau nonākusi ofšoros, kur VDD darbinieki šo naudu tur rezervē katram gadījumam, ja ar VDD kontrolēto sabiedrības drošību kaut kas noiet greizi un valsts vadošajām personām drošības apstākļu garantijās jāpamet valsts. Kas ietilps šajā, teiksim tā, “bēgošo kategorijā”, tad zināms vien tas, ka tas viss ir noslepenots. Vien skaidri pasaka to, ka tie ir visi bijuši VP un MP kopš 1991. gada ar visām ģimenēm. Valdība MP G. Gariņa vadībā pašlaik intensīvi meklē ceļus un avotus, kā šo summu slepeni palielināt. Kā ziņu aģentūra Info GETO, pirmās iestrādes jau notiek Valsts sekretāru sanāksmē. Par jaunumiem tiks ziņots tuvākajā laikā.

Atbildēt

TV3

27.01.2020. 21:14

ziņo, ka VVD izdzimteņu lolotā Teikas Guantanamo izmaksas jau mērojamas 50 miljonos!!!

Atbildēt

pilsone

27.01.2020. 20:36

Jaunās Konservatīvās partijas redzamākie biedri Jānis Bordāns, Juta Strīķe un Juriss Jurašs pauda viedokli, ka jautājums par Normunda Mežvieta pilnvaru termiņa pagarinājumu nenotika pēc labiem pārvaldības principiem. TRĪS JURISTI AR VĀRDU, TAJĀ SKAITĀ JURISTS NR.1 (TIESLIETU MINISTRS JĀNIS BORDĀNS ) TO PATEICA. Kā lai pilsoņi un pilsones netic pašam tieslietu ministram?

Atbildēt

no MARGĒVIČAS pasūtījuma sacerējuma

27.01.2020. 19:05

Pateicoties VDD ēkas epopejai, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) ieguvis arī jaunu pseidoiemeslu, lai uzbruktu iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam, kura pārraudzībā ir VDD un kura pārstāvētās KPV LV ministrijas JKP labprāt pārdalītu, uzskatot, ka bez šī iekšējās sašķeltības nomocītā koalīcijas partnera valdība var iztikt.

Pseidoiemesls Margevičas ieskatā ir 20 000 rīdzinieku pasludināšana par noderīgiem idiotiem kādā "labi plānotā kampaņā" pret VDD un Latvijas valsts interesēm kopumā.

Atbildēt

Ēriks Cinkss

27.01.2020. 15:09

»

Kariņa valdība atbalsta

Saskaņa tur grib taisīt parku, bet naciķi un Vienotība pa kluso piekrita celt gestapo. Kukuļi jau paņemti un lielā slepenībā arī celtnieki zināmi! Otkati arī valsts noslēpums


Nauda, kura iztērēta VDD it kā būves eksplikācijas nodomiem, tika novirzīta sabiedrības drošības interesēs, apsargājot VDD vadību.

Atbildēt

Ēriks Cinkss

27.01.2020. 15:07

Teikas rajons ir ļoti piemērots VDD būvei, tur pret VDD nodomiem jau atrastas pāri tūkstotim represējamas personas, daudzas (ap 5000) ar saviem parakstiem kā fiziskas personas apliecinājušas, citas ir identificējamas, kas parakstījās ar manabalss. lv starpniecību. Šīs visas personas iespējams atzīt par teroristēm, kuras savus patiesos nodomus slēpj aiz “zaļas Rīgas un Teikas” iniciatīvas. Tādēļ vien Teikas rajons ir uzskatāms par augsta riska rajonu valsts drošībai un šogad tiks uzsākta VDD ēkas būvniecība.

Atbildēt

sportam un atpūtai

27.01.2020. 14:24

»

Zinošais

Pievienojos...


Par ko domāja Rīgas pilsētplānotāji, pieļaujot tik blīvu apbūvi Jaunā Teikas projektā, t.sk., apbūvējot sportam paredzētu teritoriju, bij. VEF stadionu?

Atbildēt

Kariņa valdība atbalsta

27.01.2020. 14:16

»

teikām nevajag ievēlēt sarkanos un oranžos ( zz)

nerunājot nemaz par saskaņu


Saskaņa tur grib taisīt parku, bet naciķi un Vienotība pa kluso piekrita celt gestapo. Kukuļi jau paņemti un lielā slepenībā arī celtnieki zināmi! Otkati arī valsts noslēpums.

Atbildēt

Zinošais

27.01.2020. 11:59

»

Andrs

Interesanti ,vai Mārtiņš rakstītu tāpat,ja kaut nepilnu gadu būtu pasēdējis Rīgas mēra krēslā


Pievienojos !
Nevajadzētu situāciju uztvert "melnbalti".
Situācija ir "daudzkrāsaina" un viena no niansēm varētu būt tajā ka tuvējās "Jaunās Teikas" attīstītājus redzu kā vienus no ieinteresētākajiem, lai par publisku naudu padarītu savu privāto projektu ienesīgāku !
Nav jau pirmais gadījums, kad kāds "pēkšņi" attopas ka ir tāds dokuments kā teritorijas attīstības plāns ar atļautajām izmantošanām un tam tā izstrādes un apstiprināšanas laikā ir arī sabiedriskās apspriešanas !

Atbildēt

teikām nevajag ievēlēt sarkanos un oranžos ( zz)

27.01.2020. 10:58

nerunājot nemaz par saskaņu

Atbildēt

Drum

27.01.2020. 10:41

Diezgan idiotisks apgalvojums, ka pašvaldībai būtu jāvēršas pie MK, lai piespiedu kārtā atsavinātu valstij piederošu NĪ pašvaldības vajadzībām. Visu cieņu aktīvistiem, bet tas parāda zināmu viņu izpratnes līmeni

Atbildēt

...

27.01.2020. 09:18

»

...

'Latvijas valsts meži' izveido amatu Gerharda uzticamības personai, secina raidījums


LTV: ministrija ignorēs iebildumus un virzīs strīdīgos koku ciršanas noteikumus

Atbildēt

...

27.01.2020. 09:16

'Latvijas valsts meži' izveido amatu Gerharda uzticamības personai, secina raidījums
Tā ievēlētie tautas pārstāvji realizē tautas intereses.

Atbildēt

paardomas

27.01.2020. 09:07

»

Andrs

Interesanti ,vai Mārtiņš rakstītu tāpat,ja kaut nepilnu gadu būtu pasēdējis Rīgas mēra krēslā


Pirmsvēlēšanu solījumiem tic tikai tie kuri dodas pie urnām apliecināt savas rīcības un tiesību nespējas aktu.
Šorīt oficiāli apstiprināja ka nekādas apspriešanas nebūs,els jauno gestāpo ēku velotreka vietā.
Secinājums;tauta domāta varnešu iegribu izpildei.

Atbildēt

Andrs

27.01.2020. 08:52

Interesanti ,vai Mārtiņš rakstītu tāpat,ja kaut nepilnu gadu būtu pasēdējis Rīgas mēra krēslā???
Vai tiešām pietiekami gudri cilvēki atkai ticēs pirmsvēlēšanu uzsaukumiem?

Atbildēt

Rīga

27.01.2020. 08:03

Rīga ir suņu audzētava.......

Atbildēt

Tieši tā notiek

27.01.2020. 06:37

»

VDD

būs zem velotreka izkārtnes. Cilvēkiem pagrīdē dīrās ādu un apstrādās ar psihotroniem ieročiem, lai tie atzītos plānotā terorismā. Teikas rajonā klīst daudz bomžu un parastais proletariāts. Plāna izpildei uz ielas viegli būs notvert kārtējo upuri


Krievijā. Daudzus beigtus un pašu piebeigtus izsviež pie FDD ēkas Maskavas centrā, šauj uz ielas nokaitētā situācijā. Teikas rajons tam piemērots. Vairs tautā neklīdīs nostāsti par stūra māju, bet teikas no Teikas rajona, kurām neviens neticēs un kuru ēnā cilvēkus līdz neatpazīstamībai mocīs, lai tie atzītos terorisma plānošanā un valsts apvērsuma rīkošanas mēģinājumā. Pirmās iestrādes jau notika ar pensionāru L. Grantiņu H86, uz ko Jansons, tiesībsargs, reaģēja ar meliem, ka viss norit veiksmīgi un likumi nav pārkāpti. Tiesībsarga biroju arī pārcels uz VDD telpām, lai visi ir vienā ēkā un neizdod pretrunīgus atzinumus.

Atbildēt

Normunds Mīžviets

27.01.2020. 06:17

No 30 miljoniem daļa jau nozagta un sadalīta, tādēļ Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) radies iespaids, ka saistībā ar Valsts drošības dienesta (VDD) jaunā kompleksa būvniecības kritizēšanu pret specdienestu ir sākta labi organizēta nomelnošanas kampaņa.

Atbildēt

Domāju ka

27.01.2020. 01:33

Pieja mainīsies tikai tad, kad mainīsies piegājēji. Bet tā, kā piegājēji ir un paliek vienmēr tie paši, tad arī pieeja nemainīsies. Viņu pēc rīdzenieki var iet sevis pēc.

Atbildēt

Tiesiskums

27.01.2020. 01:13

Jāizbeidz ir pati okupācija nevis okupācijas varas patvaļas viens sīks fragments.

Atbildēt

Arī stāsti teikas!

26.01.2020. 23:32

»

Es

Novērtēju rakstu ar"+"! Citādi atkal, spied, cik gribi - vērtējums nemainās


Visus, kurus spīdzinās VDD Teikas rajonā un tie sūdzēsies medijos, neviens neticēs, jo it no Teikas rajona un stāsta teikas. Tāpēc izvēlēts teikas rajons!

Atbildēt

VDD

26.01.2020. 23:30

»

info

Velotreka laikos tur katru ziemu bija arī slidotava ar mūziku. Bija pilns ar bērniem un jauniešiem. Netālu, VEF stadiona teritorijā bija otra slidotava ar skrejceļu apkārt futbola laukumam. Piedalījos tur slidskrējēju sacensībās. Tagad viss apbūvēts ar milzīgām mājām! Vai tad šeit nevarētu palikt parks...


būs zem velotreka izkārtnes. Cilvēkiem pagrīdē dīrās ādu un apstrādās ar psihotroniem ieročiem, lai tie atzītos plānotā terorismā. Teikas rajonā klīst daudz bomžu un parastais proletariāts. Plāna izpildei uz ielas viegli būs notvert kārtējo upuri.

Atbildēt

Es

26.01.2020. 20:44

Novērtēju rakstu ar"+"! Citādi atkal, spied, cik gribi - vērtējums nemainās.

Atbildēt

info

26.01.2020. 19:32

Velotreka laikos tur katru ziemu bija arī slidotava ar mūziku. Bija pilns ar bērniem un jauniešiem. Netālu, VEF stadiona teritorijā bija otra slidotava ar skrejceļu apkārt futbola laukumam. Piedalījos tur slidskrējēju sacensībās. Tagad viss apbūvēts ar milzīgām mājām! Vai tad šeit nevarētu palikt parks ar slidotavu ziemā (uzlikt ledus saldēšanu nav liela problēma, un privātie to izdarītu). Vietas VDD mājai Rīgā ir ne viena vien, bet kundziņiem vajag būvēt, jo tad ir otkati. Aiz slepenības plīvura dzīvos cepuri kuldami un melos tā, ka ausis kust. Jāpieprasa, lai atskaitās Min. Kabinetam par izlietoto naudu, un kamdēļ nerunā par Bergmaņa parakstīto dokumentu? Kurš tic, ka to darīja nesavtīgi un par visādu projektu taisīšanu "smērēšana" nav jau notikusi biezā kārtā???

Atbildēt

fakts

26.01.2020. 18:44

»

Spriedelēt jau var

Ir prioritātes un viss pārējais . Drošība ir prioritārāka par ,,zaļumu,, . Bez tam - tautas apspriešanai ir konsultatīvs raksturs . Tā vienkārši ir procedūra


Man tāds VDD vispār nav vajadzīgs.
Valsts domata tautai,vai tauta domata varnešu iegribu izpildīšanai?

Atbildēt

Kur radies tik naivs autors?

26.01.2020. 18:39

"kritiski sliktu pieeju Rīgas pilsētplānošanā" - tur tak nekādas plānošanas nav - tikai aprēķini: cik reižu var uzskrūvēt cenas un kāds otkats sanāks personīgajai kabatai un partijas melnajai kasei!

"... kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi" - nekā! Tādi jautājumi valdošajiem bandītiem vispār neeksistē!

Atbildēt

Spriedelēt jau var

26.01.2020. 18:33

Ir prioritātes un viss pārējais . Drošība ir prioritārāka par ,,zaļumu,, . Bez tam - tautas apspriešanai ir konsultatīvs raksturs . Tā vienkārši ir procedūra ...

Atbildēt

Tiesiskumam varētu sākt ticēt,

26.01.2020. 18:12

»

paardomas

Ja jau tiesiskums tad tiesiskums.Vispirms pie atbildības jāsauc amatpersonas kas pieļāva šo nelikumību,un,pēc tam var uzsākt diskusijas par vai pret


bet notiek virzība pretējā virzienā. Velotreku solīja, maldinot sabiedrību, VDD būves vajadzībām. Un E. Levits, cionists, uzspļauj likumam par meciķu algu palielināšanu. Un kāds vēl cer uz tiesiskumu, ja pat ECT tiesnesis, lai bijušais, uzspļauj likumam? Pēc E. Levita uzspļaušanaz likumam viss mainījies - sabiedrībā to vēl neredz, bet izmaiņas būs grandiozas - nekas vairs nebūs, kā bija.

Atbildēt

migla

26.01.2020. 18:08

Vietējiem suņu turētājiem arī ir savas intereses un kur tad vēl jogas pulciņam Te jau atklāta pieteikšanās vēl kādu zemes gabalu īpašākai izmantošanai Kremļa sapņotājiem piemirsies,ka Teika nav sādžiņa pati par sevi un priekš sevis un Saules pilsētas sapņotājiem jāpagaida dažas paaudzes, līdz labklājība varbūt ļaus izklaidi un zaļumu uztvert par džīves veidu, kur naudai un nodokļu nomaksai nav nozīmes

Atbildēt

Apbrīnojama ir cilvēku lētticība

26.01.2020. 18:08

ka valsts ievēros sabiedrības atsevišķu indivīdu utopiskos priekšlikumus. Valstas varas korpirācijai komunistiem- čekustiem- cionistiem nepieciešams vietējais “pentagons”. Savas varas un patvaļas nostiprināšanai, kontrolējot tautu, lai tā netraucētu.

Atbildēt

paardomas

26.01.2020. 17:56

Ja jau tiesiskums tad tiesiskums.Vispirms pie atbildības jāsauc amatpersonas kas pieļāva šo nelikumību,un,pēc tam var uzsākt diskusijas par vai pret.
Ir tiesiskums vai nav tiesiskuma?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...