Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bijušais zemessargs

02.07.2018. 19:04

Nebalsot par komuņagiem un čekistiem.

Atbildēt

ha, ha

28.06.2018. 07:50

Muciņš baigais VDK lietu pārņēmējs - neticu viņam ne vienam vārdam. It kā pārņem, tad atstāj, staigā ar atslēgu penālīti un domā, ka čekisti ir muļķi....

Atbildēt

tikai tā!!!

26.06.2018. 10:23

Atklātībā jānodod arī visu to personu saraksti,kas tieši vai pakārtoti sadarbojās ar cara ohranku!!

Atbildēt

Visi melos

24.06.2018. 18:08

»

juris

Te nav runa par naidu - pēdėjais laiks ir zināt kandidātu autobiogrāfijas nevis kaut kāds CV,kad otro dzīvi sāka Tautfrontieši- mūsu valsts nacionālie varoņi,kuri pašreiz pilnībā vada mūsu valstī


Visi bijušie VDK aģenti melos un stāstīs tikai par nevainīgu stučīšanu. Patieso ainu var apzināt tikai uzklausot un publicējot VDK vajāto cilvēku liecības. Tie ir vienīgie autentiskie pierādījumi.

Atbildēt

Jāpublisko

23.06.2018. 21:29

Kremļa un pašmāju mafija ar sarakstu palīdzību šantažē cilvēkus.

Atbildēt

HE

23.06.2018. 16:24

»

HA

Nav jēga publiskot plikus sarakstus


Katrs LATVIS rajonā zina kgb bijušos darbiniekus un to "nopelnus",arī partijas blici.Protams grūtāk zināt lielākās pilsētās,bet nav vajadzības.Lielāko daļu LATVJU interesē nacistu kolabrocionistu saraksti,sevišķi,kas "paspēja" aizlaisties ar savējiem!Man jāzina kāds šucmans "paņēma" manu radinieku ss leģionā.Visu šucmaņu,sd,kripo palīgu vārdi pa apriņķiem LATVJU TAUTAS PRIEKŠĀ!

Atbildēt

HA

23.06.2018. 15:20

Nav jēga publiskot plikus sarakstus.
Ja publisko, tad tikai ar pieradījumiem kas un par ko stučīts.

Atbildēt

Tiesiskums

22.06.2018. 09:56

šodien "svētīga" diena kolaborantiem un ataudzei,chitlera nacisti sāka spridzināt SAULES MŪŽA LATVIJAS pilsētas un ciemus.SĀKĀS ČETRI BAIGU BAIGIE GADI,"darbs" arājiņiem un kalējiņiem.Kaut kur iaskanēsies čīņai šveiks?

Atbildēt

Vai tiešām atriebties?

21.06.2018. 16:56

»

to Lai paši prastos

Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas


Naids rada tikai naidu. Daudz iedarbīgāk būtu sākt aktīvi publicēt to cilvēku liecības, kuri tika vajāti. Un tad atklātos, ka viss ir savādāk nekā līdz šim domāts. Izrādās, metode ar regulāru gāzes iepludināšanu upura dzīvoklī, tiešām ir tikusi lietota ļoti plaši. Savukārt psihiatriem tas bija kā sarkanā lupata - cilvēks ir nojūdzies. Un diagnoze jau iepriekš sagatavota - šizofrēnija. Šķiet, ka mūs gaida interesanti jaunumi par VDK lietotajām metodēm.

Atbildēt

to Lai paši prastos

21.06.2018. 12:31

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas.

Atbildēt

to Patriotiskais gars

21.06.2018. 12:27

»

Patriotiskais gars

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT


"Zobs pret zobu", pilnībā piekrītu. Pēc tā, ko nolādātie izdzimteņi pastrādāja Latvijā "Baigā gadā", būtu tikai pareizi, ka neviens krievs nekad vairs neapgānītu Cilvēku planētu ar savu klātbūtni.

Atbildēt

nja

21.06.2018. 11:01

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Daudzi cietušie nemaz nezina, ka viņi ir cietuši un tikuši apzināti vajāti. Īpaši tie, kurus vajāja zastoja laikā, jo okupantu metodes bija kļuvušas izsmalcinātākas, tāpat kā šodien. Neviens gan nerunā, ka arī šodien cilvēki tiek vajāti, jo par šādām tēmām pašiem vajātājiem un šodienas "slepenās sadarbības subjektiem" vankšķēt negribas.
Bez tam nelieši nekad nepratīsies.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.06.2018. 11:34

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT!

Atbildēt

Lai paši prastos

20.06.2018. 07:01

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet, ka VDK turpina kontrolēt Latviju. Ne tikai politiskos procesus, bet arī masu mediju, radošo organizāciju darbību u.t.t.

Atbildēt

to smaida par kukuli

20.06.2018. 04:57

»

Pašlaik Parādnieks smaida par kukuli no Lūša,

jo TM ir Rasnačs un likumi sakārtoti tā, ka tie prokuroriem krimināllietās ļauj patvaļīgi apšaubīt jebkurus pierādījumus krimināllietās


Likumus, Vienotības pidar, pieņem Saeima. Jo lielāka pārstāvniecība neliešiem ir parlamentā, kā bija LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotībai, jo vairāk likumi strādā noziedznieku labā.

Atbildēt

to joske

20.06.2018. 04:52

»

joske

Valutas spekulanti,narkotiku tirgoņi u.c.spekulanti bija ideāli čekas aģenti ar smagu kriminālo pantu garantiju


Visideālākie bija pederasti, kā Šlesers, Sončiks un Birkavs, lai nenonāktu aiz restēm. Mūsdienās fekāliju stumdītāju suga kalpo čekai tāpēc, ka pidari.

Atbildēt

to !

20.06.2018. 04:46

»

!

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta


Masone, vai čekas maita? Nedomā taču, ka masoni ir tik stulbi, ka uzticētu noslēpumus čekas ziņotājiem un provokatoriem?

Atbildēt

pirdulīgs plē sējs

20.06.2018. 01:23

Himlers lapsai pārstādījis
garīgo tūpli !!!!!!

Atbildēt

!

19.06.2018. 23:35

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta !

Atbildēt

Venspils kibuca

19.06.2018. 20:48

»

...

Totāli nekas nenotiks. Šobrīd visi visu zina, bet duriks ventspilī kā bija, tā palika.. un paliks


Aivars Ślomo dèls, ko uz LV Simtgani apžēlos puskrievs Vējonis, kas dzimis KPFR Pleskavas pilsētā.

Atbildēt

nu gnu

19.06.2018. 20:12

birkava...

Atbildēt

Diemžēl

19.06.2018. 19:13

»

Naivā

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku


Visi dievosies, ka nodarbojušies tikai valūtas spekulāciju u.t.t. apkarošanu. To, ka viņu stučīšanas dēļ kāds citādi domājošais sajuka prāta vai izdarīja pašnāvību neteiks neviens. Jo melno darbu jau veica citi. Stukači deva tikai atmašku.

Atbildēt

Naivā

19.06.2018. 17:20

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku.

Atbildēt

ha-ha

19.06.2018. 16:45

»

Maisus Pietiek publicēs

pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu...


Tv 24 ekrānā sēž čekas aģentu apjūsmotāji,kuriem okupācija ir tikai normāls laika sprīdis Latvijas vēsturē.Normālā valstī viņi sēdētu nevis seima krēslos,laistu gaisā pretvalstsko Krievijas propogandu,bet būtu vienā būrī ar Gapoņenkovu.

Atbildēt

Sekas

19.06.2018. 16:35

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


1. Cilvēki, kuri ir sasmērējušies baidīsies spēlēt pirmās vijoles un turpināt tēlot tautas varoņus. Tātad pavērsies iespēja sevi pieteikt tiem, kuri nav sasmērējušies.
2.VDK vajātie cilvēki beidzot spēs atbrīvoties no smagās, vairāk nekā 30 gadu klusēšanas nastas. Sāksies patiesu pagātnes notikumu liecību publikācijas.

Atbildēt

Bet galvenais latviešu tautas ienaidnieks,

19.06.2018. 16:33

kas sēž krūmos ar naudas maisu ir zināms. B' nai B' rith žīdmasonu organizācija Čikāgā un Vašingtonā. To dibināja 12 žīdu dzimtas 1842. gadā. Tai pieder SVF/PB. Tā organizē Jauno pasaules kārtību ar vadību Austrijā, kur nesen vizītē bija cionists, pusžīds, Vova Putins, bandīts no Pēterburgas laikiem.B' nai B' rith kontrolētie masoni kā Aivars Šlomo dēls, brīvmūrnieki, kas aktīvi pauž savu viedokli politikā - V. Zatlers, VVF, domnīcnieks Vj. Dombrovskis u.c. Mēs redzam savus, latviešu tautas ienaidniekus, bet ļaujam viņiem ar mums manipulēt kā ar lellēm.

Atbildēt

Pietiek imitē naudas trūkumu,

19.06.2018. 15:54

arī gudri, pati tauta atvērs maisus, lai gan cionisti ar DP jau pasvieduši tos Pietiek.com. Maisi jāatver bija sen. Bet cionisti gudri izvēlas tagad - mērķis ir Saskaņu valdībā. Pēc tam jau Saskaņas VP latviešu baptists ieviesīs reālu divvalodību Dieva tā Kunga vārdā. Kā žīdi smiesies!

Atbildēt

Maisus Pietiek publicēs

19.06.2018. 15:51

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu varai, jau paraksta sev nāves spriedumu. Utt.

Žīdu masonu gudrība ir redzama - muļķa gojusus apmuļķot, saķildot, lai tieši latviešu tauta pilnā mērā zaudē orientierus.

Atbildēt

NACIKI

19.06.2018. 15:24

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


...vajag,vajag...lietus nav,žūstam,žūst arī Latvija..."saimnieki" nav nopirkuši laistām ierīces,paļaujas uz Dievu.,kukiš viņiem...ekanomē suņi,slauks eirofondus,un tevi...ko ta lai saka Spānija ar savu siestu...drāzt "saimniekur" vajag ,lai bankrotē...kalpi ar lejkannu neizskraidīs...:)

Atbildēt

pirms nogriezt

19.06.2018. 14:17

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī, vēl ļaunāk, "pilsoņu karš" un šoreiz jau galvenokārt latviešu starpā....... kam to vajag? bet, varbūt, ka vajag....

Atbildēt

Lai apsūdzētu Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku

19.06.2018. 13:20

»

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja...


500 000 saņemšanā no Lūša, Parādniekam izmekletājiem jāpierāda, kur viņš dabūja 500 000, ko deklarēja kā paša aizdou naudu. Protams, ka Parādnieks tādu naudu nav acīs redzējis, bet deklarācijā to uzrādīja kā aizdotu naudu, radot "caurumu" kukulim, parāda atdošanai , piem. no MNA Lūša.

Bet pašlaik Parādnieks saida, jo TM ir Rasnačs. Bet ikumi rurriem sakārttitā, ka tie ļauj patvaļīgi ašaubīt pierādījumus krimināllietās.

Atbildēt

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

19.06.2018. 13:11

»

Uldis

Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu


puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja ari Rasnačam, Brokai, iespējams, Mūrniecei, lai nemaina likumdošanu MNA - lai MNA ar likumu nepadara par valsts amatpersonām. Rasnacs vilcināja šīs izmaiņas, Broka kā TM atcēla Saeimas 2. lasījumā, I. Mūrniece koriģēja Saeimas darba kārtību. Te ir tā shēma.

Kad Parādnieks deklarēja, ka aizdevis 500 000 LVL, vai € neatceros, Saeima pievrrsās dekarācijas jautājumiem, izmainīja šo to, novēršot uzmanību - it kā sakārto, jo, loģiski, ka Parādniekam nebija ur dabūt 500 000 lai aizdotu, bet caurums kukulim no MNA Lūša bija radīts.

Atbildēt

Uldis

19.06.2018. 12:44

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu.

Atbildēt

A.A. Bērziņš, kas smok cietumā,

19.06.2018. 11:08

»

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

spēles pēc...


ir rozā naivuļu revolucionārs, ko cionistu vara gan Čekoslovākijā, gan Latvijā mēģina salauzt VDK- KGB metodēm, iebaidot latviešu tautu. Ja salauzīs, būs DP provokators, aģents.

Atbildēt

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

19.06.2018. 09:30

»

Riņķa dancis

Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet...


spēles pēc.

Viss turpināsies, VARAi vajag nolaist masām pa laikam tvaiku. Un masām pašām ari patīk to darīt. VARA sarīkoja 2009. gada 13. janvāra nekārtības, sakūdija pūli, noslēdz izejas no Doma laukuma un veda gar Saeimas ēku, DP policisti privātdrēbēs sāka mest akmeņu ēkas logos.

Ja tauta būs atkal ilgstoši neapmierināta, DP atkal uzrīkos nekārtības un nolaidīs tautai tvaiku.

Sabiedrības nav kā tādas. Ir goju lopu pūlis, ko vada žīdmasonu nauda.

Kā pretoties? Tiem pašiem paņēmieniem. Slepeni. Destabilizējot varu. Pa vienam no varas augšām, kuru nopelni redzami, novācot. Un bez pēdām. VVF, Zatlers, Godmanis, M. Gailis... Visi premjeri, visi prezidenti bijušie.. Esošie..Oligarhi! Tik daudz interesanta darba! Ja viņi nav žīdmasoni vai brīvmūrnieki, jo labāk, paši vainīgi, ka piedalās tautas iznīcināšanā. Latviešu tautas iznīcināšanā.

Tauta ir nogurusi no skaistām runām un solījumiem. Valsts ir parādos un genocīds un cionistu okupācija turpinās.

Rīkot protestus ir nezjēdzīgi. Praktiski jāmaina ar darbiem. Kamēr žīdi un dzīvi palikušie bēgs paši no Latvijas. Kad būs varas vakums, tad var rīkoties citādi.

Atbildēt

Riņķa dancis

19.06.2018. 07:44

»

Kā jūtas tie,

kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes


Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet gan ar daudz dramatiskiem notikumiem.

Atbildēt

Kā jūtas tie,

19.06.2018. 06:08

»

Ignorēts tiek galvenais

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti...


kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes?

Kas gan rada šos apstākļus? Komunisti un čekisti, kas ir pie varas. VID terors, banku terors, mērķtiecīga tautsaimniecības iznīcināšana.

Atbildēt

Ignorēts tiek galvenais

19.06.2018. 05:48

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti sendienās notika. Un nav pat jāpublicē vajātāju vārdi. Jo kā likums vajātie labākajā gadījumā zina tikai par dažiem cilvēkiem. Un var kļūdīties. Savukārt paši stukači un čekas aģenti atklāti nestāstīs pilnīgi NEKO.

Atbildēt

Re kā patiesi

18.06.2018. 23:46

»

OIK ģimenes uzņēmums

...Problēma ir tajos tipos , kuri pārmeta kažoku un kļuva par jaunās Latvijas līderiem...


"Tieši šie ļaudis bija uzticamākais komunistu varas balsts. Viņi padomju iekārtu uzturēja pie dzīvības līdz pat deviņdesmito gadu sākumam ..."- pareizi, bet šie koloboranti turpina savas "akcijas" vakar, šodien un turpinās rīt, arī viņu paaudze.

Okupācijas laika nomenklatūra pārņēma varu kopā ar čekas stukačiem. Tolaik visi viņi dzīvoja labi un tagād vēl labāk - viņi Saskaņas, Tevzemiešu, TBLNNK, ZZS tagad NA personās (ne jau visa katra partija "pļūtē" (kā kādreiz teica - visu teļu partija kolhozā pļūtē), ne jau masveidā, bet daži "komandieri", daži no komandas komandē partijas un politiku vēl joprojām, taisa likumus un virza uz pieņemšanu, gatavo sev izdevīgus līgumus, lai no valsts vergiem grābtu naudu, kutri maksā raudādami un sūktēdami un neko nevat padarīt pret šo mafiju.

Paši ši NOMENKLTURŠČIKI sataisījuši sūdus, stāsta pasakas ka OIK NEIZDOSIES LIKVIDĒT.

Atbildēt

Neoliberālisms un citi murgi

18.06.2018. 21:01

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


konkrēti jaunā brīvība plēsonībā, idiotismu slēpjot alkatībā, mazvērtības kompleksus kompensējot ar brangu un dārgu auto, uzkrātiem miljoniem utt.

Žīdu masonu skatījumā tas ir derīgi, jo rodas, kas uzkrāj, būs ko aplaupīt kā R. Paulu ... Kur viņi tur tos līdzekļus? Bankās. Utt. Katram idiotam der tikai viņam individuāli piemērots idiotisms. Tā ir forma. Tikai. Saturs - cionisms, iluminātiskais cionisms nemainās.

Plašāk neoliberālisms ir ezotērika, kurā aizmirsties.

Kaut kādi no ASV par bargu naudu (cionisti? Žīdi noteikti) piemeklējuši Saskaņai valsts prezidenta kandidātu. Baptistu. No tribīnes runā hipnotiski kā no kanceles. Bet ASV masonu speciālajā skolā mācījies Vj.Dombrovskis kā MP kandidāts. Formāli iespaidīgi. ASV derētu. Bet ne te. Interesantākais ir žīdu cionistu domu gājiens - VP kandidāts - kristietis, gojs, ne brīvmūrnieks (bet, kas to zin, izskatās pēc ilumināta - pacieties, debesīs labāk būs)....

Atbildēt

johans

18.06.2018. 20:46

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


Pa radio brīvi pļekst okupantu galma āksts,slavejot okupantu režīmu un to latviešu padomju rīmkaļus un plinkšķinātajus,kuri turpina apkalpot okupantu režīma aplaimoto aprindas,kuru rindas dilst pārāk lēni,bet toties proporcionāli daudz ātrāk dilst latviešu dzīvais spēks,kurus no dzimtās zemes ēd ārā dzīvo miroņu ideoliģiskais kanibālisms.

Atbildēt

Pesimists

18.06.2018. 20:17

»

Ļoti labi pats sevi

noraksturoji. Zem Skorpiona zvaigznes trīsreiz izdots angliski, žīdi, kam aktīvi Swebanks un karaļgalmā Zviedrijā lika šķēršļus šai grāmatai. Tā balstīta tikai uz paktiem ar atsaucēm. Satriecoša grāmata...


Da neapvainojies, ir jau labi, ne visiem pietiek prāta tikt pāri spožajai absolutizētā antižīdisma tuftai. Žēl, protams, bet ko darīt. Dabīgā atlase. Būs jau labi.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...