Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bijušais zemessargs

02.07.2018. 20:04

Nebalsot par komuņagiem un čekistiem.

Atbildēt

Diemžēl,

01.07.2018. 15:19

»

Bet galvenais latviešu tautas ienaidnieks,

kas sēž krūmos ar naudas maisu ir zināms. B' nai B' rith žīdmasonu organizācija Čikāgā un Vašingtonā. To dibināja 12 žīdu dzimtas 1842. gadā. Tai pieder SVF/PB. Tā organizē Jauno pasaules kārtību ar vadību Austrijā, kur nesen vizītē bija cionists, pusžīds, Vova Putins, bandīts no Pēterburgas laikiem...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

ha, ha

28.06.2018. 08:50

Muciņš baigais VDK lietu pārņēmējs - neticu viņam ne vienam vārdam. It kā pārņem, tad atstāj, staigā ar atslēgu penālīti un domā, ka čekisti ir muļķi....

Atbildēt

tikai tā!!!

26.06.2018. 11:23

Atklātībā jānodod arī visu to personu saraksti,kas tieši vai pakārtoti sadarbojās ar cara ohranku!!

Atbildēt

Visi melos

24.06.2018. 19:08

»

juris

Te nav runa par naidu - pēdėjais laiks ir zināt kandidātu autobiogrāfijas nevis kaut kāds CV,kad otro dzīvi sāka Tautfrontieši- mūsu valsts nacionālie varoņi,kuri pašreiz pilnībā vada mūsu valstī


Visi bijušie VDK aģenti melos un stāstīs tikai par nevainīgu stučīšanu. Patieso ainu var apzināt tikai uzklausot un publicējot VDK vajāto cilvēku liecības. Tie ir vienīgie autentiskie pierādījumi.

Atbildēt

Jāpublisko

23.06.2018. 22:29

Kremļa un pašmāju mafija ar sarakstu palīdzību šantažē cilvēkus.

Atbildēt

HE

23.06.2018. 17:24

»

HA

Nav jēga publiskot plikus sarakstus


Katrs LATVIS rajonā zina kgb bijušos darbiniekus un to "nopelnus",arī partijas blici.Protams grūtāk zināt lielākās pilsētās,bet nav vajadzības.Lielāko daļu LATVJU interesē nacistu kolabrocionistu saraksti,sevišķi,kas "paspēja" aizlaisties ar savējiem!Man jāzina kāds šucmans "paņēma" manu radinieku ss leģionā.Visu šucmaņu,sd,kripo palīgu vārdi pa apriņķiem LATVJU TAUTAS PRIEKŠĀ!

Atbildēt

HA

23.06.2018. 16:20

Nav jēga publiskot plikus sarakstus.
Ja publisko, tad tikai ar pieradījumiem kas un par ko stučīts.

Atbildēt

Tiesiskums

22.06.2018. 10:56

šodien "svētīga" diena kolaborantiem un ataudzei,chitlera nacisti sāka spridzināt SAULES MŪŽA LATVIJAS pilsētas un ciemus.SĀKĀS ČETRI BAIGU BAIGIE GADI,"darbs" arājiņiem un kalējiņiem.Kaut kur iaskanēsies čīņai šveiks?

Atbildēt

Vai tiešām atriebties?

21.06.2018. 17:56

»

to Lai paši prastos

Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas


Naids rada tikai naidu. Daudz iedarbīgāk būtu sākt aktīvi publicēt to cilvēku liecības, kuri tika vajāti. Un tad atklātos, ka viss ir savādāk nekā līdz šim domāts. Izrādās, metode ar regulāru gāzes iepludināšanu upura dzīvoklī, tiešām ir tikusi lietota ļoti plaši. Savukārt psihiatriem tas bija kā sarkanā lupata - cilvēks ir nojūdzies. Un diagnoze jau iepriekš sagatavota - šizofrēnija. Šķiet, ka mūs gaida interesanti jaunumi par VDK lietotajām metodēm.

Atbildēt

to Lai paši prastos

21.06.2018. 13:31

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas.

Atbildēt

to Patriotiskais gars

21.06.2018. 13:27

»

Patriotiskais gars

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT


"Zobs pret zobu", pilnībā piekrītu. Pēc tā, ko nolādātie izdzimteņi pastrādāja Latvijā "Baigā gadā", būtu tikai pareizi, ka neviens krievs nekad vairs neapgānītu Cilvēku planētu ar savu klātbūtni.

Atbildēt

nja

21.06.2018. 12:01

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Daudzi cietušie nemaz nezina, ka viņi ir cietuši un tikuši apzināti vajāti. Īpaši tie, kurus vajāja zastoja laikā, jo okupantu metodes bija kļuvušas izsmalcinātākas, tāpat kā šodien. Neviens gan nerunā, ka arī šodien cilvēki tiek vajāti, jo par šādām tēmām pašiem vajātājiem un šodienas "slepenās sadarbības subjektiem" vankšķēt negribas.
Bez tam nelieši nekad nepratīsies.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.06.2018. 12:34

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT!

Atbildēt

Lai paši prastos

20.06.2018. 08:01

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet, ka VDK turpina kontrolēt Latviju. Ne tikai politiskos procesus, bet arī masu mediju, radošo organizāciju darbību u.t.t.

Atbildēt

to smaida par kukuli

20.06.2018. 05:57

»

Pašlaik Parādnieks smaida par kukuli no Lūša,

jo TM ir Rasnačs un likumi sakārtoti tā, ka tie prokuroriem krimināllietās ļauj patvaļīgi apšaubīt jebkurus pierādījumus krimināllietās


Likumus, Vienotības pidar, pieņem Saeima. Jo lielāka pārstāvniecība neliešiem ir parlamentā, kā bija LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotībai, jo vairāk likumi strādā noziedznieku labā.

Atbildēt

to joske

20.06.2018. 05:52

»

joske

Valutas spekulanti,narkotiku tirgoņi u.c.spekulanti bija ideāli čekas aģenti ar smagu kriminālo pantu garantiju


Visideālākie bija pederasti, kā Šlesers, Sončiks un Birkavs, lai nenonāktu aiz restēm. Mūsdienās fekāliju stumdītāju suga kalpo čekai tāpēc, ka pidari.

Atbildēt

to !

20.06.2018. 05:46

»

!

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta


Masone, vai čekas maita? Nedomā taču, ka masoni ir tik stulbi, ka uzticētu noslēpumus čekas ziņotājiem un provokatoriem?

Atbildēt

pirdulīgs plē sējs

20.06.2018. 02:23

Himlers lapsai pārstādījis
garīgo tūpli !!!!!!

Atbildēt

!

20.06.2018. 00:35

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta !

Atbildēt

Venspils kibuca

19.06.2018. 21:48

»

...

Totāli nekas nenotiks. Šobrīd visi visu zina, bet duriks ventspilī kā bija, tā palika.. un paliks


Aivars Ślomo dèls, ko uz LV Simtgani apžēlos puskrievs Vējonis, kas dzimis KPFR Pleskavas pilsētā.

Atbildēt

nu gnu

19.06.2018. 21:12

birkava...

Atbildēt

Diemžēl

19.06.2018. 20:13

»

Naivā

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku


Visi dievosies, ka nodarbojušies tikai valūtas spekulāciju u.t.t. apkarošanu. To, ka viņu stučīšanas dēļ kāds citādi domājošais sajuka prāta vai izdarīja pašnāvību neteiks neviens. Jo melno darbu jau veica citi. Stukači deva tikai atmašku.

Atbildēt

Naivā

19.06.2018. 18:20

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku.

Atbildēt

ha-ha

19.06.2018. 17:45

»

Maisus Pietiek publicēs

pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu...


Tv 24 ekrānā sēž čekas aģentu apjūsmotāji,kuriem okupācija ir tikai normāls laika sprīdis Latvijas vēsturē.Normālā valstī viņi sēdētu nevis seima krēslos,laistu gaisā pretvalstsko Krievijas propogandu,bet būtu vienā būrī ar Gapoņenkovu.

Atbildēt

Sekas

19.06.2018. 17:35

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


1. Cilvēki, kuri ir sasmērējušies baidīsies spēlēt pirmās vijoles un turpināt tēlot tautas varoņus. Tātad pavērsies iespēja sevi pieteikt tiem, kuri nav sasmērējušies.
2.VDK vajātie cilvēki beidzot spēs atbrīvoties no smagās, vairāk nekā 30 gadu klusēšanas nastas. Sāksies patiesu pagātnes notikumu liecību publikācijas.

Atbildēt

Bet galvenais latviešu tautas ienaidnieks,

19.06.2018. 17:33

kas sēž krūmos ar naudas maisu ir zināms. B' nai B' rith žīdmasonu organizācija Čikāgā un Vašingtonā. To dibināja 12 žīdu dzimtas 1842. gadā. Tai pieder SVF/PB. Tā organizē Jauno pasaules kārtību ar vadību Austrijā, kur nesen vizītē bija cionists, pusžīds, Vova Putins, bandīts no Pēterburgas laikiem.B' nai B' rith kontrolētie masoni kā Aivars Šlomo dēls, brīvmūrnieki, kas aktīvi pauž savu viedokli politikā - V. Zatlers, VVF, domnīcnieks Vj. Dombrovskis u.c. Mēs redzam savus, latviešu tautas ienaidniekus, bet ļaujam viņiem ar mums manipulēt kā ar lellēm.

Atbildēt

Pietiek imitē naudas trūkumu,

19.06.2018. 16:54

arī gudri, pati tauta atvērs maisus, lai gan cionisti ar DP jau pasvieduši tos Pietiek.com. Maisi jāatver bija sen. Bet cionisti gudri izvēlas tagad - mērķis ir Saskaņu valdībā. Pēc tam jau Saskaņas VP latviešu baptists ieviesīs reālu divvalodību Dieva tā Kunga vārdā. Kā žīdi smiesies!

Atbildēt

Maisus Pietiek publicēs

19.06.2018. 16:51

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu varai, jau paraksta sev nāves spriedumu. Utt.

Žīdu masonu gudrība ir redzama - muļķa gojusus apmuļķot, saķildot, lai tieši latviešu tauta pilnā mērā zaudē orientierus.

Atbildēt

NACIKI

19.06.2018. 16:24

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


...vajag,vajag...lietus nav,žūstam,žūst arī Latvija..."saimnieki" nav nopirkuši laistām ierīces,paļaujas uz Dievu.,kukiš viņiem...ekanomē suņi,slauks eirofondus,un tevi...ko ta lai saka Spānija ar savu siestu...drāzt "saimniekur" vajag ,lai bankrotē...kalpi ar lejkannu neizskraidīs...:)

Atbildēt

pirms nogriezt

19.06.2018. 15:17

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī, vēl ļaunāk, "pilsoņu karš" un šoreiz jau galvenokārt latviešu starpā....... kam to vajag? bet, varbūt, ka vajag....

Atbildēt

Lai apsūdzētu Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku

19.06.2018. 14:20

»

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja...


500 000 saņemšanā no Lūša, Parādniekam izmekletājiem jāpierāda, kur viņš dabūja 500 000, ko deklarēja kā paša aizdou naudu. Protams, ka Parādnieks tādu naudu nav acīs redzējis, bet deklarācijā to uzrādīja kā aizdotu naudu, radot "caurumu" kukulim, parāda atdošanai , piem. no MNA Lūša.

Bet pašlaik Parādnieks saida, jo TM ir Rasnačs. Bet ikumi rurriem sakārttitā, ka tie ļauj patvaļīgi ašaubīt pierādījumus krimināllietās.

Atbildēt

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

19.06.2018. 14:11

»

Uldis

Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu


puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja ari Rasnačam, Brokai, iespējams, Mūrniecei, lai nemaina likumdošanu MNA - lai MNA ar likumu nepadara par valsts amatpersonām. Rasnacs vilcināja šīs izmaiņas, Broka kā TM atcēla Saeimas 2. lasījumā, I. Mūrniece koriģēja Saeimas darba kārtību. Te ir tā shēma.

Kad Parādnieks deklarēja, ka aizdevis 500 000 LVL, vai € neatceros, Saeima pievrrsās dekarācijas jautājumiem, izmainīja šo to, novēršot uzmanību - it kā sakārto, jo, loģiski, ka Parādniekam nebija ur dabūt 500 000 lai aizdotu, bet caurums kukulim no MNA Lūša bija radīts.

Atbildēt

Uldis

19.06.2018. 13:44

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu.

Atbildēt

A.A. Bērziņš, kas smok cietumā,

19.06.2018. 12:08

»

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

spēles pēc...


ir rozā naivuļu revolucionārs, ko cionistu vara gan Čekoslovākijā, gan Latvijā mēģina salauzt VDK- KGB metodēm, iebaidot latviešu tautu. Ja salauzīs, būs DP provokators, aģents.

Atbildēt

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

19.06.2018. 10:30

»

Riņķa dancis

Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet...


spēles pēc.

Viss turpināsies, VARAi vajag nolaist masām pa laikam tvaiku. Un masām pašām ari patīk to darīt. VARA sarīkoja 2009. gada 13. janvāra nekārtības, sakūdija pūli, noslēdz izejas no Doma laukuma un veda gar Saeimas ēku, DP policisti privātdrēbēs sāka mest akmeņu ēkas logos.

Ja tauta būs atkal ilgstoši neapmierināta, DP atkal uzrīkos nekārtības un nolaidīs tautai tvaiku.

Sabiedrības nav kā tādas. Ir goju lopu pūlis, ko vada žīdmasonu nauda.

Kā pretoties? Tiem pašiem paņēmieniem. Slepeni. Destabilizējot varu. Pa vienam no varas augšām, kuru nopelni redzami, novācot. Un bez pēdām. VVF, Zatlers, Godmanis, M. Gailis... Visi premjeri, visi prezidenti bijušie.. Esošie..Oligarhi! Tik daudz interesanta darba! Ja viņi nav žīdmasoni vai brīvmūrnieki, jo labāk, paši vainīgi, ka piedalās tautas iznīcināšanā. Latviešu tautas iznīcināšanā.

Tauta ir nogurusi no skaistām runām un solījumiem. Valsts ir parādos un genocīds un cionistu okupācija turpinās.

Rīkot protestus ir nezjēdzīgi. Praktiski jāmaina ar darbiem. Kamēr žīdi un dzīvi palikušie bēgs paši no Latvijas. Kad būs varas vakums, tad var rīkoties citādi.

Atbildēt

Riņķa dancis

19.06.2018. 08:44

»

Kā jūtas tie,

kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes


Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet gan ar daudz dramatiskiem notikumiem.

Atbildēt

Kā jūtas tie,

19.06.2018. 07:08

»

Ignorēts tiek galvenais

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti...


kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes?

Kas gan rada šos apstākļus? Komunisti un čekisti, kas ir pie varas. VID terors, banku terors, mērķtiecīga tautsaimniecības iznīcināšana.

Atbildēt

Ignorēts tiek galvenais

19.06.2018. 06:48

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti sendienās notika. Un nav pat jāpublicē vajātāju vārdi. Jo kā likums vajātie labākajā gadījumā zina tikai par dažiem cilvēkiem. Un var kļūdīties. Savukārt paši stukači un čekas aģenti atklāti nestāstīs pilnīgi NEKO.

Atbildēt

Re kā patiesi

19.06.2018. 00:46

»

OIK ģimenes uzņēmums

...Problēma ir tajos tipos , kuri pārmeta kažoku un kļuva par jaunās Latvijas līderiem...


"Tieši šie ļaudis bija uzticamākais komunistu varas balsts. Viņi padomju iekārtu uzturēja pie dzīvības līdz pat deviņdesmito gadu sākumam ..."- pareizi, bet šie koloboranti turpina savas "akcijas" vakar, šodien un turpinās rīt, arī viņu paaudze.

Okupācijas laika nomenklatūra pārņēma varu kopā ar čekas stukačiem. Tolaik visi viņi dzīvoja labi un tagād vēl labāk - viņi Saskaņas, Tevzemiešu, TBLNNK, ZZS tagad NA personās (ne jau visa katra partija "pļūtē" (kā kādreiz teica - visu teļu partija kolhozā pļūtē), ne jau masveidā, bet daži "komandieri", daži no komandas komandē partijas un politiku vēl joprojām, taisa likumus un virza uz pieņemšanu, gatavo sev izdevīgus līgumus, lai no valsts vergiem grābtu naudu, kutri maksā raudādami un sūktēdami un neko nevat padarīt pret šo mafiju.

Paši ši NOMENKLTURŠČIKI sataisījuši sūdus, stāsta pasakas ka OIK NEIZDOSIES LIKVIDĒT.

Atbildēt

Neoliberālisms un citi murgi

18.06.2018. 22:01

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


konkrēti jaunā brīvība plēsonībā, idiotismu slēpjot alkatībā, mazvērtības kompleksus kompensējot ar brangu un dārgu auto, uzkrātiem miljoniem utt.

Žīdu masonu skatījumā tas ir derīgi, jo rodas, kas uzkrāj, būs ko aplaupīt kā R. Paulu ... Kur viņi tur tos līdzekļus? Bankās. Utt. Katram idiotam der tikai viņam individuāli piemērots idiotisms. Tā ir forma. Tikai. Saturs - cionisms, iluminātiskais cionisms nemainās.

Plašāk neoliberālisms ir ezotērika, kurā aizmirsties.

Kaut kādi no ASV par bargu naudu (cionisti? Žīdi noteikti) piemeklējuši Saskaņai valsts prezidenta kandidātu. Baptistu. No tribīnes runā hipnotiski kā no kanceles. Bet ASV masonu speciālajā skolā mācījies Vj.Dombrovskis kā MP kandidāts. Formāli iespaidīgi. ASV derētu. Bet ne te. Interesantākais ir žīdu cionistu domu gājiens - VP kandidāts - kristietis, gojs, ne brīvmūrnieks (bet, kas to zin, izskatās pēc ilumināta - pacieties, debesīs labāk būs)....

Atbildēt

johans

18.06.2018. 21:46

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


Pa radio brīvi pļekst okupantu galma āksts,slavejot okupantu režīmu un to latviešu padomju rīmkaļus un plinkšķinātajus,kuri turpina apkalpot okupantu režīma aplaimoto aprindas,kuru rindas dilst pārāk lēni,bet toties proporcionāli daudz ātrāk dilst latviešu dzīvais spēks,kurus no dzimtās zemes ēd ārā dzīvo miroņu ideoliģiskais kanibālisms.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...

21

Nebalsot nav protests – tā ir padošanās

FotoLīdz vēlēšanām ir atlikušas trīs nedēļas. Kur vien ej, visur dzirdi: “Par ko lai balso? Nav, par ko balsot!” Kā tā - nav? Mums ir plaša izvēle - mums piedāvā 16 sarakstus!
Lasīt visu...

21

Kremļa trends: Pētera I laika tradīcijas un elegance – „po pacanskim poņaķijam”

FotoDivi pdējo dienu notikumi ir izraisījuši plašu rezonansi visā pasaulē: 1. Putins esot atradis un zinot visu par diviem aizdomās turamajiem Skripaļu indēšanas lietā. 2. Krievijas Nacionālās gvardes vadītājs ģenerālis Zolotovs publiskā uzrunā izsauca opozicionāru Navaļniju uz dueli, piesolot no viņa “uztaisīt sulīgu karbonādi”.
Lasīt visu...

21

Civilizācijas norieta enciklopēdija: postpatiesība

FotoJa civilizācijas norieta apstākļos ir uzdīdzis postcilvēks, tad katrā ziņā ir uzdīgusi viņa sludinātā postpatiesība. Ja eksistē postpatiesība, tad eksistē tās autors – postcilvēks. Tas ir loģisks izkārtojums. Jautājums var būt vienīgi par to, vai tas ir teorētiski loģisks izkārtojums jeb tāda ir dzīves realitāte. Atbilde nav patīkama: tas nav teorētiski loģisks izkārtojums. Tāda ir dzīves realitāte.
Lasīt visu...

18

Pret Eiropas Savienības šantāžu

Foto11. septembrī Ungārijas konservatīvais premjerministrs Viktors Orbāns ieradās Strasbūrā, Eiropas Parlamentā, lai piedalītos debatēs par Sargentini ziņojumu, kuru iesniedza Judith Sargentini un kurā tika asi nosodīta tiesiskuma (rule of law) situācija Ungārijā. Tajā aicināts attiecībā uz Ungāriju aktivizēt Līguma par Eiropas Savienību 7. pantu, kas apturētu vairākas dalībvalsts tiesības, piemēram, tiesības balsot ES institūcijās. Šeit Viktora Orbana runas pārstāstījums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mainot carus, nemainās carisms, mainās tikai uzvārdi un tituli

Dokumentālās filmas «Nelietis» pirmizrādē uzrunājot skatītājus, Dinārs Gulbis teica, ka mēs bieži rādām ar pirkstu uz citiem....

Foto

Mediju satura sabiedriskais kvalitātes standarts (SKS)

Latvijā un pasaulē vērojamās mediju produkcijas kvalitātes krituma dēļ kļūst aktuāls jautājums, “ko darīt” un kādā veidā uzlabot to darbu...

Foto

Prātojums par atklātību

Pagājušajā nedēļu mūs sasniedza priecīga vēsts: lauzta tā sauktā etniskā barjera Saeimā, un lielā vienprātībā gan nacionāļi, gan internacionāļi, gan liberāļi un pat...

Foto

Aicinu vienaldzīgi nevērot politisko procesu norisi Latvijā televizoru ekrānos

God. tautieši/cien. tautietes! Gandrīz 500 000 latviešu un Latvijas pilsoņu, lai izdzīvotu, bija spiesti emigrēt uz ārzemēm....

Foto

Kāpēc Gobzems uzbrūk man un izplata melus par Jauno konservatīvo partiju?

Portāla Delfi diskusijā viņš man saka, ka, ja es būtu labi strādājusi, “jūs būtu mani ielikuši cietumā”. Jā,...

Foto

Šī brīža situācija atgādina čekas laikus, kad priesteriem „piemeta” pretpadomju literatūru

Godātie ticīgie. Griežos pie jums, jo ir noticis kas neiedomājams: ir arestēts Rēzeknes Sāpju Dievmātes...

Foto

Mulsina tendenciozitāte, ar kādu tiek nopludināta informācija par nepierādītu vainu smagos noziegumos

Mēs, Latvijā kalpojošie Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgas ieņemšanas priesteru mariāņu kongregācijas priesteri un klostera...

Foto

Ceļš uz ielaistām slimībām un lielāku mirstību

Maksas ieviešana par plānveida veselības aprūpi ir necilvēcīga pret, iespējams, līdz 300 000 trūcīgāko iedzīvotāju. Jaunā kārtība ir arī...

Foto

Vienkārši liela daļa raidījuma viesu paši izvēlas runāt krieviski...

LTV7 diskusiju raidījumā “Punkti uz i” 6. septembrī plānotas partiju debates par vidusskolas izglītību mazākumtautību valodās Latvijā....

Foto

Kas patiesībā ir „Saskaņa” – atveriet acis

KPLV partijas vadītāji Kaimiņa un Zakatistova kungi šonedēļ divos dažos raidījumos izteicās, ka ir gatavi sadarboties ar Saskaņu, ja vien...

Foto

Jaunākās idiotisma šaušalas

Jaunākās idiotisma šaušalas centīsies apstiprināt Ministru kabineta sēdē 2018.gada 4.septembrī. Ja jaunākās idiotisma šaušalas tiks apstiprinātas, tad Latvijas skolotāji kļūs valdošās kliķes ķīlnieki...

Foto

Vai akls naids un aizvainojums vēlēšanās var pazudināt valsti? Var

Kāds jautās – vai šim jautājumam ir kāda tieša saistība ar 6. oktobrī paredzētajām Saeimas vēlēšanām...

Foto

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar „Saskaņu”, iespējams, ieņems KPV LV

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko...

Foto

Rektores filosofiskā instalācija

2018.gada 15.augustā portāls „Delfi” iepazīstināja ar Latvijas Kultūras akadēmijas rektores Rūtas Muktupāvulas „viedokļiem”. Lasītāji ieguva rektores filosofiski iesaiņoto „viedokļu” kombināciju. Rektores vispārīgos prātojumus...

Foto

Iesniegums KNAB par „Memory Water” vides reklāmu kampaņu

Šī priekšvēlēšanu kampaņa mani uztrauc. Vēl nav pat septembris, bet jau esam redzējuši daudz ļoti neētiska un zemiska...

Foto

Ieteiktu izlasīt VARU arī Kaimiņam un citiem KPV LV biedriem - diezgan pamācoši, kā nevajadzētu rīkoties, nonākot pie VARAS

Pēc Indriķa Latvieša grāmatas VARA ("Bailes -...

Foto

Esot pienācis laiks medicīniskā kanabisa legalizācijai: vai klāt vēlēšanu laika daudzsolīšana?

Paldies par ziņu, ka Iekšlietu ministrija ir gatava diskusijai par marihuānas pielietošanu medicīniskām vajadzībām. Nez,...

Foto

Pat datus par nodokļiem KPV nespēj safabricēt tā, lai netiktu pieķerti ar nolaistām biksēm

Partija KPV LV izcēlusies ar kārtējo sabiedriskās domas manipulāciju: ar KPV LV...

Foto

„Ventas Balss” galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, - tas ir viens no...

Foto

Dīvaini, bet fakts: politiskās staigules gaitās Pabriks nav uzkrājis pat vērā ņemamu rūdījumu

Šajās dienās pievērsu uzmanību kādai nelielai sarakstei sociālajā tīklā Twitter. Teikšu pavisam īsi...

Foto

Morālais garants. 2. Universalitāte un reitingi

Morālais garants ir vajadzīgs ne tikai sociāli politiskajā sfērā, par ko centos rakstīt esejā „Morālais garants. 1. Priekšvēlēšanu solījumu erozija”....

Foto

Iesniegums SAB par nekavējošu valsts noslēpuma pielaides atņemšanu deputātam Andrejam Judinam

Pateicoties publikācijām šī gada sākumā, sabiedrība uzzināja par gadījumu, kurā Saeimas deputāts Andrejs Judins izpaudis...

Foto

Vai žurnālisti sāks ar sevi?

Pašam zināmā mērā ir sajūta, ka šis raksts ir ne viena vien iepriekšējā teksta atkārtošanās. Tomēr solītam makā jākrīt un te...

Foto

Ļaunie un zemiskie manipulatoru meli par Solvitu Āboltiņu

Varbūt šeit ir īstā reize atkārtot manu 2016. gadā pausto viedokli par jautājumiem, kas droši vien būs skarti...

Foto

Pieci unikāli veidi, kā tiesājamā Koļegova un VVD ņirgājas par iedzīvotājiem Meroni grupējuma interesēs

Mums jātic, ka ogļu kalnu uzmērīšana un amatpersonu pārsēšanās citos kabinetos esot...

Foto

Kur nonāks Bordāns „mentu pasaules” darboņu pavadībā?

Kaut Saeimas vēlēšanas vēl tikai priekšā, virkne vismaz pagaidām parlamentā nepārstāvētu partiju jau metušās dalīt nākotnes lielos projektus, un...

Foto

Vai priekšvēlēšanu kampaņās izmanto ministriju budžetus

"Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) lūgusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) izvērtēt, vai "Latvijas Radio" atskaņotajās Latvijas Republikas Finanšu ministrijas...

Foto

Morālais garants. 1. Pirmsvēlēšanu solījumu erozija

Latvijas Republika ir Krievijas Federācijas klons. Abās valstīs ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Pēc PSRS sabrukuma to izveidoja...

Foto

„Saskaņas”/KPV LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

TVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija...

Foto

„Un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi...”

Man prasa – kāpēc publiskoju datus par KPV LV kandidāta Māra Možvillo „biznesa” miljona nodokļu parādiem. Šo gribēju...

Foto

Priekšvēlēšanu cīņā oligarhu pusē iesaistās arī TVNET

Vakar un šodien (15./16.augustā) vienā no Latvijas lielākajiem interneta medijiem TVNET tika ievietoti divi žurnālista Toma Rātfeldera (pats sevi...

Foto

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Sveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt...

Foto

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

Vairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas...