Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 13:40

»

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Pēteris Karlovs©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

28.04.2024. 13:38

»

privet

Tovarišč-osvoboditel-borec za praviļnii jazik


Kas tev nepatīk saistībā ar latviešu valodu? Tas, ka esi BEZsmadzeņu deģenerāts analfabēts? Vai tas, ka tu esi tipisks "noderīgais idiots", kas cīnās PRET latviešu valodu?

Atbildēt

Ramen

27.04.2024. 20:26

Cik amizanti, ka Pūces un Jaunupa partija atver muti par standartiem, ētiku un godīgu finansējumu.

Atbildēt

nu jā

27.04.2024. 17:21

»

Хм

Вопрос о внутренней политике, а вам всё Россия покоя не даёт. Не чешите, не будет чесаться


Par manu nodokļu naudu pirms Abrenes dziļi grāvji jārok... Otrā pusē krievs kasās, un tenu ir atskaņas.

Atbildēt

Хм

27.04.2024. 14:26

»

Anatolijs Bogdanovs

Pokoja nedajot osvoboditeli kak Vii


Так и ты освободитель по твоей же логике. И не ассимилировался и не уезжаешь.

Atbildēt

jautājums

27.04.2024. 10:26

Latvijas attīstības valdei: Protams, ka Jums tas nav pieņemami: Jūs gribētu lai vada Pūces, Pabriki, Jaunupi un Co...

Atbildēt

vēsture

27.04.2024. 08:01

»

tak

pameklē netā pats: Te komentos bija papilnam info par Burovu kad viņs strādāja Rīgas domē


Burovs Amerika vietā pat cietumā sēdēja.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 23:31

»

Bet

Pietiek rakstīt ienaidnieka valodā! Krievija ir jāiznīcina! Vienotība arī


Вопрос о внутренней политике, а вам всё Россия покоя не даёт. Не чешите, не будет чесаться.

Atbildēt

Jons

26.04.2024. 18:38

»

vice

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt...


Viņiem ar sociāldemokrātiju vai kreisumu nav nekāda sakara,tāpat ka Krievijai.Izteikts ,no PSRS mantots totalitārisms, ar totalitārā PSKP kadriem vadībā un varā. Izteikta labēja politika ar fašisma un falša nacionālisma piegaršu,jo no nacionālistu vadītās valsts titulnacija milzu daudzumā nebēgtu.Krievijas latviskotā kopija.

Atbildēt

privet

26.04.2024. 18:33

»

privet

tovarišč deģenerat analfabet


Tovarišč-osvoboditel-borec za praviļnii jazik...

Atbildēt

tak

26.04.2024. 18:32

»

Nesapratu

Kam, ko, cik nozadzis Burovs


pameklē netā pats: Te komentos bija papilnam info par Burovu kad viņs strādāja Rīgas domē...

Atbildēt

privet

26.04.2024. 14:42

»

privet

tovarišč-romanist


tovarišč deģenerat analfabet!

Atbildēt

Bet

26.04.2024. 14:39

»

bet>Bet

Es sāktu ar osvoboditeliem LV, ne ar Krieviju


Ar sviestu putru nesabojāsi

Atbildēt

tieši tā

26.04.2024. 14:18

»

Precīzi !

Vieni laupītāji rāda ar pirkstu uz citiem tādiem pašiem


bet tepat netrūkst arī tādu vēlētāju, kas gatavi par tādiem balsot vēlēšanās..

Atbildēt

bet>Bet

26.04.2024. 14:15

»

Bet

Pietiek rakstīt ienaidnieka valodā! Krievija ir jāiznīcina! Vienotība arī


Es sāktu ar osvoboditeliem LV, ne ar Krieviju...

Atbildēt

nu tad

26.04.2024. 13:27

»

ka tik ne tā

Junkurs jau sen dzīvo Hamburgā


lai Ģenerālkoruptors Stukāns aizsūta virskoruptoru Meisteru viņu nopratināt un tiesiskās aizsardzības nolūkā pārkoruptēt ...

Atbildēt

tā ir

26.04.2024. 12:30

»

kopā,kopā,

Kopā ar Latvijas attīstībbai


Vienotība ir pēdējie mēsli, bet Pabriks, Ijābs un Pūce pelnījuši kopā ar tiem karāties vinā ozolā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 12:04

»

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

26.04.2024. 12:02

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

,, atīstītāji ,,

26.04.2024. 10:54

Kura go vs nu būtu ...

Atbildēt

va vellos

26.04.2024. 09:55

Paldies par anekdoti!
Kur jūs valdības vadīšanu redzat? No 2021 8.oktobra kovida verdzības dekrēta šajā Middle Baltics provincē ir ieviesta diktatūra, kas jau stipri smako pēc f-isma.
Sēdiet biksēs, ar labu jenoti varu neatdos.

Atbildēt

vice

26.04.2024. 09:44

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Medijšļura klusējusi 8 gadus!

Aplokšņu algas!

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta turpināšanās!

Klibās pīles lidojumu orģijas!

Vakar jauna pērle: Ašeradenpratība apgalvo, ka Stūra māja gadā izmaksājot Latvijas budžetam 70 miljonus EUR; dumjā medijšļuras žurnāliste māj ar galvu (reālās izmaksas 70 000 gadā)!

Jaunās Krievotības vēzis, Regresīvie un Zilie Zemnieki jeb "Dinamiskie" praksē!!!!

Jaunās Krievotība likusi viltot Saeimas vēlēšanu rezultātus!

Jaunās Krievotības biroja darbinieki saņēmuši minimālo algu (jābūt grāmatvedībā) un aplokšņu algas (arī ministru prezidenta birojā)!

Jaunās Krievotības kongresu nodrošināšana ar reketieru metodēm (par darbu nav maksāts, bet pakalpojums izmantots)!

VISI Jauno Krievotību "apmelo"!

Visas izmeklēšanas par Jaunās Krievotības vēzi izmeklēs institūcijas, kuras pārrauga un vērtē PATI Jaunā Krievotība!!!

Jaunās Krievotības vēzis un medijšļurpratība 2024!!!

Nav naudas?

AirBaltic glābs ar papildus 200 miljoniem (vismaz) no Latvijas nodokļu maksātāju naudas!

Vienīgā banka, kas Latvijā 2023.g. strādājusi ar zaudējumiem?

Pareizi - Latvijas banka (54 miljoni EUR zaudējumos)!!!

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Atbildēt

Ješka

26.04.2024. 08:57

»

Ješkam

Kad to zagšanu organizatoru Jaunpupu ņems pie olām? Un Pūci ari. Atradušies savu bandas locekļu kritizētāji


Kas tad ņems? Un kurš tad ir prasījis publiski to darīt? Te var tikai romānus rakstīt-neko citu vēlētāji nevar...

Atbildēt

šis te ir labs cirks:

26.04.2024. 08:55

Vieni blēži-Latvijas attīstībai Pabriks, Zeps, T.Plešs,Pūce un Co lamā citus blēžus....Tiem visiem tak jāiet cietumā, ieskaitot partiju biedrus, kas par to zināja bet klusēja...

Atbildēt

Ješkam

26.04.2024. 08:37

Kad to zagšanu organizatoru Jaunpupu ņems pie olām? Un Pūci ari. Atradušies savu bandas locekļu kritizētāji.

Atbildēt

par LL

26.04.2024. 08:36

LL - kā tev nav bail? Tie, par kuriem tu raksti, šiem ir neierobežota vara un iespējas, mūsu aplokā protams. LL - neticu, ka Tev nav aizmugures. Vai arī Dievs tevi sargā.

Atbildēt

ĀRKĀRTĪGI SMIEKLĪGI:D: Kas korumpantu brandžai 'Latvijas attīstībai' nav pieņemami?

26.04.2024. 08:20

Kas šim Šmidres, Berķa ar korumpētāko ventspils ventbunkera smerdeli Čeporjus smaku, Jakrinu aizmugurē, klucim NAV PIEŅEMAMI? To, ko paši darījuši, dara un vienīgais ko paši MĀK DARĪT šajā politķēķī?! Pēkšņi Berķa klanam tirgus vairs nav pazīstams? Kas konkrēti nav pieņemams?

Atbildēt

Antons

26.04.2024. 08:00

Varbūt, ka šim uzņēmējam vēl vajadzēja dalīties priekš JV aplokšnu algām.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

26.04.2024. 07:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Peksis

26.04.2024. 05:21

Atklājušies fakti, ka iespejam....Tad fakti vai tikai iepējams? Savarstijumx lai tikai kaut ko uzrakstītu!

Atbildēt

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

26.04.2024. 03:17

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

hehe

26.04.2024. 03:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šeit arī pļutkinens.

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

25.04.2024. 22:48

Autori ir LATVIJAS ATTĪSTĪBAI, pag, ja jau rakstnieki ir valde, tad tas ir armijas patronu un 220 miljonu pārtikas iepirkuma boss Pabriks, telefona lēdētāju speciālis eiroparlamentā Ījabs un stāvietu operātors Pūce? Vai arī es kautko neesmu sapratis?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.04.2024. 22:38

»

Kampareļla

Štrunts par nelietībām, bet tumbočka zelta vērtībā


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvānijas lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMP.ENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Šai labi iekārtotajai un apdzīvotajai (valsts / pašvaldību pārvaldei nepieciešamās varas priXvatizācijas / ekspluatācijas) SISTĒMAI, kas tās pašreizējā veidolā sagrauj Latvijas valsti, bet ir pasakaini izdevīga "re$najiem runčiem" un "rudajām lap$ām" (jeb "svētajām govīm"), viss ir kārtībā kā ar "obligāti brīvprātīgo ziedojumu" plūsmu (vai nu velti, piemēram, arī šajā valstī piekoptajā "politbiznesā" par to rūpējas skandalozi slavenie "melnie kasieri" un "tumbočku" speciālisti, kas pārstāv attiecīgus politekonomisko interešu grupējumus jeb tā dēvētās "politpartijas"), tā ar administratīvo resursu izmantošanu pašu vajadzībām un labi izstrādātu "otkatu" sistēmu." ... (apt.cit.vied.fragm. - iz kādas internetā tiražētas publikācijas "Sudraba dara pilnīgi pareizi." )
-------

(Pus)patiesa fabula par "TUMBOČKU".
( MZ "veiksmes stāsts", atvasinātā versija 1.999 )
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Kā ierasts - gaidot SILĒ putru svaigu,
Bars rukšķu, speķa 'apgŗeidotu' vaigu,
Pa DzīvniekFermu slinkā riksī deso,
Un, pašu sū#os urķēdamies, streso:

"Kaut kur tepat (vēl vakar - točna!) bija,
Mums "TUMBOČKA", ko "kaut kas" (?) pieslānīja,
Ar naudiņām, "kaut kādām" (NE jau - grašiem!) ,
Kas paredzētas NE "kaut kam" (!!!) - mums pašiem:

Ja kārums JEBKO noandelēt (dārgi ~
Ko ikdienišķais resurss "nevelk" vārgi),
Vai kāda "shēma" (kārtējā) nāk priekšā
(Ja sugas biedri "paņem doļā iekšā"),
Falšs "pizness" jāpiestutē (periodiski ~
Tam pat ar "polit-jumtu" -- baigie riski!),
Vai krutāks vāģis jāiepērk (no firmas,
Kur "pircējs" faktiski ir "čiekurs" pirmais),
Kad "politreklāma" nāk atkal "TOP-ā",
(Jo - "glupie bauri" ZOMBĒJAMI, lopā),
Vai "jāmotivē "spriedums" ķēķa tiesās"
(Lai "godībām" iekš "mantijām" ļum miesas),
Kāds "normatīvs" ir "lobējams" un "bīdāms"
(Kas drāž un atslauc "bauru plikadīdas"),
Vai "jāstimulē balsojums" (par piķi ~
Nav "tautas kalpos" lētie "politiķi"!...),
No "valsts" kāds "iepirkums" ir jānofraktē
(Kur "otaktus" bars "atbildīgo" vaktē),
Vai "pašval.d(au)ņos" nospīd tŗeknāks "tenders"
(Par "samērīgu atlīdzību" – 'fenders'!),
Kad "nepareizie" "jānoliek pie ratiem"
(Caur angažētām "struktūrām", pa "blatiem"),
Vai "cietpauriem" 'pa ragiem jāizraksta'
(Kas MŪS ar slorķi PAŠU sū#os baksta)...
Un tamlīdz., u.t.t., un tā jo projām ~
Pie "TUMBOČKAS" pa fikso aizrikšojam:

Tur vienmēr KĀDS (ko nezinām pēc mūļa,
Bet - diez vai izdzimis no "prastā pūļa",
No SILES "distancēts", bez "protekcijām",
Glups teļš ar Cilvēciskām emocijām,
Vai, pat, ar Godaprātu & Sirdsapziņu,
Būs Radītājs, diez, apskādējis viņu?!),
JAU iekrāmējis biezu strēķi naudas,
Kas "amortizē" VISAS vēlmju jaudas!

Un, galvenais - tā "TUMBOČKA" nav tukša,
NEKAD priekš MŪSU sugas(!) SILES rukša!!!
Ja, dabiski, tāds cūk.lops “turēs žaunas”
(Vien - kviekuļos pēc naudas čupas jaunas),
Un - 'šķiņķos' "OBŠČAKAM" "otkata" tiesu
(Kas tŗeknu vepri NEtraumēs par liesu) ~
Šāds "shēmojums" jau "ilgtspējīgi" rullē,
Jo - "TUMBOČKA" (mums) NAV NEKAD pa nullēm!..."
...
Ja dažkārt "fabulām" pie epiloga,
Tiek "šūta" MORĀLE, kā zelta poga,
Tad - šoreiz "TUMBOČKĀ" tā "ieshēmota":
Priekš cūk.lopiem, kam "valsts" kā SILE dota...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tikai mieru

25.04.2024. 22:37

Gaidi nākošas vēlēšanas un tad balso. Bet nevis par kautkādiem svaigi izceptiem "glābējiem". Tādu mums ir jau bijis liku likām. Tukši burbuļi!

Atbildēt

Batka

25.04.2024. 22:29

LV lielākā problēma ir tā, ka pie varas jau neatkarības sākumā tika komjaunieši, aģenti u.c. duraki un šie tikai turpina iesāktās politiskās tradīcijas.

Atbildēt

jautājums

25.04.2024. 22:28

»

Kas notiek ?

Pietiek.com beidzamajā laikā aizdomīgi bieži sācis publicēt feļetonus


Kas tur tik aizdomīgs? Feļetonu saturs, vai humors un satīra, kā tādi?

Atbildēt

Janka

25.04.2024. 22:25

Maitu lijas sarosijušās. Paši nav labāki. Tomēr kopumā es atbalstu, ja JV iet pa skuju taku.

Atbildēt

JV devīze

25.04.2024. 21:37

Neliğitīma valdība

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...