Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tautiete

12.04.2022. 13:11

Prieks par Labucu TV 24,zinošs,nepārtrauc runātāju,ļoti sakarīgs,ko nevar teikt par Bogustovu,kurš runā pa vidu,cenßas savu viedokli uzspiest,Ceriņam slikta fikcija,par Zaudētu vispār nerunāsim,kur tad pazudis Jaunups kungs,kurš nesen bija vai katrā raidījumā viesis.Ltv panorāmas galvenās tēmas Covid,robežas šķērsošana no Baltkrievijas,tas kā pareģoja vecā plate,vienu un to pašu.Tomsons Latvijā vispār viskompetentakais visos jautājumos.Apsmej katru zvanītājuja teiktais neatbilst viņa viedoklim,tas jau ož pēc lielā kaimiņa ietekmes.Bet kā var būt tādi darbinieki medijos,kuri grauj ticamību,bet turpina strādāt itkā nekas nebūtu bijis.Ruma ir par Cimdara apmelošanu un svilpieni fona Akurateres dziedāšanai.Te nu ož pēc ziniet paši.

Atbildēt

nelamā liberāļus

11.04.2022. 22:23

»

antidemokrats

Juus melojat katru vaardu jau sen pirms Ukrainas kara,liberaalju


Latvijā tādu nav - zaglīgie čekas ziņotāji un to pēcnāceji (ģimenes bizness uz tautas rēķina) nav nekādi liberāļi un arī seksuālu perversiju propagandētāji - nē. Liberālis ir tas, kas visiem dod vienlīdzīgas iespējas brīvi konkurēt, dzīvo pats un ļauj dzīvot citiem. 4.maija kliķe neļauj dzīvot nevienam pie tās nepiederošam.

Atbildēt

antidemokrats

11.04.2022. 17:52

Juus melojat katru vaardu jau sen pirms Ukrainas kara,liberaalju
atkritumi.

Atbildēt

100 BALLES PAR KOMENTU

11.04.2022. 15:05

»

Cimdars

Brāl Aboltiņ, jūti manu auksto elpu


čangaļu s.šarikovu s. kadiroviešu s. tuviešu s. .......ziņas no Ukrainas-gājuši bojā 1793 civiliedzīvotāji..................................................................................................................

Atbildēt

Cimdars

11.04.2022. 11:37

Brāl Aboltiņ, jūti manu auksto elpu.

Atbildēt

vajadzētu

11.04.2022. 10:12

»

maris

A. Tomsons, Sigita Roķe , Iļja Kozins, .... NAV...


paskaidrot TV tehnisko izpildījumu,ka sejas ,kuras atskaņojas ēterā (moderātori) ne vienmēr ir žurnālisti,īpaši ziņu blokā.Žurnālisti ir aizkadrā un gatavo materiālu par konkrēto tēmu.Cits jautājums ir- kā moderātors spēj sadzīvot ar 'špikera'nolasīšanu.

Atbildēt

Par NEPL

11.04.2022. 09:22

Latvijas televīzija ir nivesta līdz pašdarbinieku līmenim. Vispirms jau katram skatītājam ir vēlme redzēt sakoptus diktorus, kuri runā gramatski pareizi. Otrkārt- bezēdzīgā rīšana ar dažādiem personām. Praktiski nav neviena pamācoša raidjuma, kurus būtu interesabnti saktīties, kā arī uzzināt par jaunumiem gan ceļu satiksmes likumos, gan izmaiņas tajās, kaut nedaudz pastāstīt par EDS sistēmu un deklarāciju aizpildīšanu, par pirmo palīdzību, par higiēnu u.t.t.- to, kas patiešām tautai ikdienā noder. Viens nosaukums "Izgaršot Latviju"normālam savas zemes patriotam tada vēmienu. Vai tiešām viss iet tikai caur muti līdz zarnām un pēc tualetes podā, ka pat tautai svēto nosaukumu Latvija arī vēl iebāzt zarnās? Iemācieties gramatiski pareizi runāt, beidziet televīzijā vilkt savus ēēēē, bedziet stostīties, nomainiet vecos un neizglītotos un netalantīgos žurnālistus, un beidziet imitēt darbu.

Atbildēt

ss

11.04.2022. 08:32

Šitam biedram izglītība vispār ir? Sameklēju kat kādu SV, vieni kursi, atradu ka ir kaut kāds bakalaurs, bet kāds? Un šitāds tips vada nopietnu struktūru.

Atbildēt

sirmais

11.04.2022. 07:11

Lisais gēbelsiņš. Kā ieraugu, kaut kas sakāpj kaklā - kā savulaik Taizeļvīns ...

Atbildēt

Patiesais

11.04.2022. 06:40

Gudra atbilde. Tā teikt, lieciet mūs mierā, mēs melojām un melosim tik cik patiks un kā patiks. Lūk!, tāda ir televizījas darba specifika. Rezultāts, skatoties uz telvizījas ziņu komentētājiem I.Vārnu, un citiem nāk vēmiens. Ieteikums ir atslēgt LTV vispār- visas programmas un pieslēgt Igaunijas programmas.

Atbildēt

meli 4 maija rezima pamats latvija

11.04.2022. 01:14

asv koloborants bordans brauc pec sankcijam pret Lembergu izlugties uz asv,bet nacionalas apvienibas korumpantei baibai brokai palidz izbegt no aresta latvija un parcelties uz dzivi apvienotajos arabu emiratos.

Atbildēt

jautajums

11.04.2022. 01:05

Kāpēc tieši VSIA "Latvijas Televīzija" ir sabiedriakā televvīzija? Vai nebūtu jāizvērtē, kurš šo uzdevumu veks? Manas vēlmes ir, lai cilvēki, kas strādā ar cieņu un profesionaitāti īstenotu sabiedriskās televīzihas funkcijas, Piemēram,lai ir guvuši žurnalista izglītību, spētu vizuāli un ar skaņu saprotami *nemāžotos" un nešļupstētu).

Atbildēt

maris

10.04.2022. 23:22

A. Tomsons, Sigita Roķe , Iļja Kozins, .... NAV
augstākās izglītības (universitātes) žurnālistikā.
Tādās svarīgās darba vietās kā LTV + LR strādā
bez izglītības? Kāda darba kvalitāte? nekāda.
Kā tikai dzirdam melus, propagandu,... .
ik pēc h 5 min ziņās- vieni un tie paši meli atkārtojas. smird, pretīgi

Atbildēt

Cerību nav daudz...

10.04.2022. 22:07

»

kukulits

Jau labu laiku izskatās, ka to TV var klapēt ciet! Kādēl bezjēdzīgi tērēt nodokļu maksātāju naudu...


Neplp tika izveidots, lai imitētu sabiedrisko mēdiju vadīšanu, atbalstīšanu. Ka šo funkciju lieliski var veikt Kultūras ministrija, likuma ietvaros, politiķu spēlēs pārspēlēja! Jo birokrātija vairāk piepūš vaigus, jo vieglāk tikt pie naudas un ietekmes. Nu izdariet pilota projektu: aiztaisiet uz vienu mēnesi ciet Neplp, un tukši muldošos masu mēdijus, būs tikai ieguvumi!

Atbildēt

Kurš no emigrantiem var izīrēt?

10.04.2022. 21:05

Un kurš no emigrantiem bagātniekiem, kuri dodas savlaicīgi prom no Latvijas var par komunālo rēķinu apmaksu izīrēt savus dargos īpasumus, kuri, iespējams, kara gadījumā tā vai šā tiktu postīti ?

Atbildēt

Maija

10.04.2022. 20:56

LTV1 ziņas neskatos jau vairāk kā gadu, tur jau sen vairs nav ziņas, bet propaganda labākajās PSRS tradīcijās. Pareizi te raksta, vairs nav ziņu bloki, bet ir viena top tēma ar nolūku pareizi izskalot smadzenes. Vakar kāds izteicās par to, kur var doties tie, kuriem nav pieņemamas Latvijas demokrātijas izpausmes...Tikai nekādas demokrātijas vairs nav jau labu laiku. Bet ir tieslietu ministrs, kurš atgādina čekistu. Kurp dodamies, Latvija un tās mediji?

Atbildēt

Radio pieci

10.04.2022. 20:29

»

Zane

Siksnim sieva ir krieviete ar putinistiskiem uzskatiem. Šķiet, ka sievas ietekmē Siksnis kļuvis prokrievisks. Tāpat kā Mairis Briedis. Kā Aidis Tomsons


Nebūs gan: Radio mājā Jānis iepazinās ar savu dzīvesbiedri Karīnu, kura jau labu laiku no žurnālistikas aizgājusi. Viņa ir arhitekte un strādā par pilsētas plānotāju pašvaldībā. Latvijas Radio ir arī Karīnas māsas Māras Jansones darbvieta.

Atbildēt

vēl tikai viens jautājums

10.04.2022. 20:20

»

jjj

Un ko tu, mauka tāda, darīsi, ja uzzināsi? Uzsūtīsi LTV skatītājam juristus un VDD


Ko tu murgo? LTV tā pat zin kurš jautāja jo jautājumus taču saņēma un ja grib, var uzsūtīt visu ko vien vēlas.

Vienkārši man un citiem ir interesanti kurš jautāja.

Atbildēt

kukulits

10.04.2022. 19:54

Jau labu laiku izskatās, ka to TV var klapēt ciet! Kādēl bezjēdzīgi tērēt nodokļu maksātāju naudu?
Tur jau šen nav ne smakas no žurnalistikas ne arī aktuālas informācijas. Mūžigie spriedelējumi un nekā aktuāla. Kam tāda TV vajadzīga? Lai nebeidzami uzturētu vienu novākušos kliķi? Lai iztiek no pabalstiem ko pasniedz pie baznīcas! Šitas pats, jau uzmetot aci ir skaidrs ar ko ir darīšana un tādu mums ir vēl daudz, daudz un bez gala. Un visi tīko tikt strādāt par nodokļu naudu, jo tad pie nekā nedarīšanas var labi pelnīt, jo prognozējamie ienākumi ir stabili.

Atbildēt

Gatis

10.04.2022. 19:44

»

eirokrāte

Nu, vakar jau bija tas pats. Visi pasaules mediji jau rādījā, kā Boriss Džonsons ar Zelenski pastaigājas pa Kijivu, LTV stāstīja, ka Džonsons vēl tik braukšot uz Ukrainu...


NEPLP orientējas uz pretinieka maldināšanu un aktuālu informāciju izpauž ne agrāk kā pēc trim dienām, jo apzinās, ka šeit esoša 5. kolonna darbojas ļoti akatīvi.

Atbildēt

kremļa aģenti

10.04.2022. 19:43

»

acīmredzams

kremļa aģents


kremļa aģenti ir tie, kas LV ieņem amatus, nevis tie, kas sūdzas par amatpersonu patvaļu, nekompetenci un darbību mafijas interesēs. Tas, ka formas pēc Krievijai tiek veltīti strostējoši eopiteti, vēl nenozīmē, ka attiecīgais darbonis ir profesionālis vai ka viņam rūpētu latviešu tautas drošība vai labklājība.

Atbildēt

vice

10.04.2022. 19:27

Konkrētā nepatiesā ziņa, galvenokārt, liecina par uzkrītošo kompetences trūkumu ziņu veidotājiem-propagandistiem, žurnālistiem vispār. Ir tas, kas ir.

Atbildēt

vice

10.04.2022. 19:21

Sliktākais, ka propagandisti no LTV tiek uzturēti pa nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

Zane

10.04.2022. 19:19

»

Medijs

SEPLP atbildīgs par LTV. Tur tāds Siksnis ir vadītājs, kuram tagad prioritāte vairāk raidit krieviski. Aboliņa NEPLS domāts tikai kanālu un interneta piežmiegšanai


Siksnim sieva ir krieviete ar putinistiskiem uzskatiem. Šķiet, ka sievas ietekmē Siksnis kļuvis prokrievisks. Tāpat kā Mairis Briedis. Kā Aidis Tomsons.

Atbildēt

??

10.04.2022. 19:12

»

jjj

Un ko tu, mauka tāda, darīsi, ja uzzināsi? Uzsūtīsi LTV skatītājam juristus un VDD


Tevi tas tā satrauc? Vēlies par to runāt?

Tad dari tā.

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

10.04.2022. 19:11

Tātad - ja ziņa ir nepatiesa bet vienlaikus nav pretrunā normatīvajiem aktiem, šādu mēdiju šī patiesības ministrija ciet neklapēs, bet neapmierinātos skatītājus pasūtīs uz 5 burtiem, tobiš uz TIESU.

Atbildēt

valdis

10.04.2022. 19:05

Āboltiņa ganītie savā starpā sacenšas ar spilgtājiem epitetiem nosodot Krievijas militāro specoperāciju,jo oficiāli Ukraina nav pasludinājusi kara stāvokli ar Krieviju.Laikam tomēr negribas zaudēt gāzes tranzīta naudu un neatstāt salstošus sponsorus Eiropā.Kāpēc neraksta,ka ASV minerālmēsliem sankcijas neuzlika,bet mums par katru cenu viss jānogriež,laikam lai ātrāk pašu ekonomika bankrotētu.

Atbildēt

jjj

10.04.2022. 18:24

»

vēl ne tikai viens jautājums

Kurš tad ir kautrīgais LTV skatītājs, kurš tā arī nav nosaukts


Un ko tu, mauka tāda, darīsi, ja uzzināsi? Uzsūtīsi LTV skatītājam juristus un VDD?

Atbildēt

Medijs

10.04.2022. 18:17

»

?

Ja Neplis nespēj uzraudzīt LTV, tad būtu jāvēršas tiesā par šīs anštātes lietderības izvērtēšanu


SEPLP atbildīgs par LTV. Tur tāds Siksnis ir vadītājs, kuram tagad prioritāte vairāk raidit krieviski. Aboliņa NEPLS domāts tikai kanālu un interneta piežmiegšanai.

Atbildēt

Harijs Poters

10.04.2022. 17:14

"...taču nevērtē programmas VSIA “Latvijas Televīzija” programmā “LTV1” izskanējušo ziņu patiesumu."
.
Un mums viņi ir jābaro? Pat ko? :)

Atbildēt

vēl ne tikai viens jautājums

10.04.2022. 16:57

Kurš tad ir kautrīgais LTV skatītājs, kurš tā arī nav nosaukts?
Kā par šiem jautājumiem uzzināja Pietiek?
Vai jautājumu uzdevējs ir saistīts ar Pietiek?

Atbildēt

dans

10.04.2022. 16:52

Meli , patiesība , CENZūRA TV , radio 1.
Atklāti un ar kritiku, godīgus, patiesus cilvēkus
neaicina uz intervijām, tikai aicina savējos- uzticamos, kas neizteiksies, tā kā nevagag runāt, kas tikai režīma vadošos slavēs vienā laidā,Tāds ir
radio1 žurnāallist tommsons (levita ordeņa 3*nēsātājs)-melis, iztapoņja, uzdod tikai vajadzīgos saskaņotus(ar interv.)jautājumus(Repše slavēja šo).Radio1 vada raidij. melis- krauze,kas apmeloja Cimdaru.Cik jāmelo, lai nodarba atbrīvo??

Atbildēt

Andris _ vietējam

10.04.2022. 16:45

..šā institūcija nav nepieciešama, lieka nodokļu naudas izniekošana...

Atbildēt

IM

10.04.2022. 16:28

Problēma ar meliem un patiesību jau ir kļuvusi vispārēja un ja ne pati galvenā. Lietas būtība jau ir vienkārša. Meli ne vienmēr izskatās kā Meli, un Patiesība ne vienmēr izskatās kā Patiesība. Bieži vien Meli izskatās kā patiesība un Patiesība izskatās kā Meli. Šajā Melu un Patiesības vizuālajā(vai) sajaukumā mūsu žurnālistika un mēdiji vienkārši ir par vāju. Un kā jau tādos gadījumos pieņemts, uz āru tiek dots tas kas saldāks. Meli protams ka ir saldāki un tad lūdzu, jums uz paplātes Muļķu zeme Melu Savienībā.

Atbildēt

JZ

10.04.2022. 16:12

Patiešām - pēdējo nedēļu laikā esmu dzirdējis klajas viltus ziņas LTV gan par Ukrainu, gan par okupācijas pieminekli Pārdaugavā. Par Ukrainu Strazdiņa apgalvoja, ka tai vēl aizvien neesot bijusi pieņemama prasība nestāties NATO, kaut gan Ukrainas prezidents jau vairākas dienas iepriekš bijas paziņojis, ka iestāsanās NATO Ukrainai vairs nav aktuāla. Tas bija pirms pāris nedēļām. Vakar savukārt Kultūršokā tika apgalvots, ka okupācijas piemineklis Pārdaugava saistīts ar 1994.g. LV-RU līgumu nevis ar speciālu ta paša gada LV-RU vienošanos. Ka kronis visam tikai intervēta politizēta un nekompetenta it ka starpt. tiesību specialiste. Tā ka LTV melīguma ziņā daudz neatškiras no pašu klritizētās Krievijas. Tomēr veids, kādā Pabriks kritizē LTV tiešām parāda paša Pabrika juridisko analfabētismu. Pabrika juridiskais analfabētisms izpaužas ik uz soļa, spilgtākais piemers - ideja piesolīt patvēruma tiesības Eiropā iespejamiem dezertieriem no Krievijas karaspēka Ukrainā. Tas liecina par starptautisko humanitāro tiesību nepārzināšanu. (Šī tiesību nozare attiecas uz prasībam karadarbībai, kā aizsardzības ministrs var to nezināt?)

Atbildēt

carlo

10.04.2022. 15:58

šo smirdošo TV kasti neskatos jau 30 gadus!
Tur neko prātīgu un neko vairāk kā melus - nerāda.
Ko var gribēt, ja to vada ieceltie vadošā huntas
režīma idddiotiztapoņja bez smaddzenēemm.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.04.2022. 15:55

Izskatās, ka Pabrika kašķis ar mediju pārstāvjiem ir sākums valdošo mēģinājumiem atbrīvoties no pašreizējiem melu mediju vadītājiem un darbiniekiem nolūkā reputāciju covid laikā zaudējušos medijus pārformatēt pa jaunam, radot reņģēdājiem ilūziju, ka "šie, jaunie, vairs nemelo, bet vecos, kuri bija melos sapinušies, mēs, politiskā elite, patriecām." Tas valdošajiem ir neciešami nepieciešams. Vēlēšanas nāk. Kā citādi, bez mediju līdzdalības, ir iespējams kārtējo reizi ar tukšiem priekšvēlēšanu solījumiem apmuļķot vēlētājus? Kā sakarināt makaronus uz ausīm loham, ja viņš TV, apollo/tvnet, delfiem vairs netic un attiecīgi tos pat neievēro? Politiķi mēgina šos aizdabūt projām, bet šie varonīgi turas pie iesildītajiem krēsliem, jūtot lielo reklāmas naudu legālo un nelegālo ķērienu, kā allaž pirms vēlēšanām.

Atbildēt

IM

10.04.2022. 15:46

Nu bet?
Ja tā ir Melu Savienības Muļķu zemes televīzija tad kā tajā nebūs meli? Meli un vēlreiz meli, un muļķīgi meli. Ja nu gadījumā Melu Savienības Muļķu zemes televīzijā pasprūk patiesības grauds tad tas jau ir skandāls.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.04.2022. 15:43

... kāpēc iet uz tiesu, ja mērķi var sasniegt bez lielas piepūles, laika un nervu patēriņa, - izslēgt TV kasti uz visiem laikiem, ieslēgt personisko smadzeni un pāriet uz informācijas saņemšanu tīmeklī? Televizoru izslēdzu pirms gadiem pieciem, nejūtos pilnīgi neko zaudējis. Informāciju saņemu i-netā, pie tam to informāciju, kura man interesē, nevis to, kuru man iebarot vēlas kāds Panorāmas ziņu redaktors vai cits propagandists.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.04.2022. 15:39

»

LTV nakui

LTV izdara lāča pakalpojumu nācijai un palīdz maldināt tautu. Jo translē melīgu bulšitu, ko ģenerē UKr kara resors, kas dirš ar Gēbelsa aizrautību. Ja paklausās Arestoviču, tad dibenā ir nolaista pat RU Ziemeļu flote un notriektas visas lidenes līdz Vladivostokai.Bet tas tā nebūt nav. Un pēc mēneša, ...


Ar covid notika precīzi tāpat, bet, kamēr ierindas vidusmēra pilsonis būs apveltīts ar zivs trīsminūšu atmiņu, dzīve mediju meļiem ir izdevusies, - galvenais pareizajā brīdī nomainīt tēmas.

Atbildēt

ha-ha

10.04.2022. 14:42

Paskatoties kādās pozicijās atrodās okupantpartijas līderi,it ka bijušie,taču ir zinams,ka kolaboranti,čekisti var būt bijušie tikai pēc soda,kaut morāla,izciešanas.Lidz ar to ir saprotams,kādēļ valsts izplatīja Kremļa propogandu un cenšās to darīt arī tagad.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...