Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Piekrītu Jūsu sacītajam,

14.01.2020. 05:31

»

Kriminālnoziedznieki prot rakstīt

Izrādās, kriminālnoziedznieki prot rakstīt. varbūt ne skaisti, bet vismaz savu domu māk izteikt. Tātad, lielākais Latvijas izlaupītājs ( jo kā gan rakstu uzrakstījušie var izskaidrot, kā Lembergs, domes priekšedētājs ir godīgi, bez korupcijas sapelnījis miljardu? Varbūt viņi, šie raksta autori - lemberga...


arī Šleseru un Šķēli, Kalvīti un visus MP un visus VP, Urbanoviču un Ušakovu uz ešafota Rīgā, Doma laukumā, zem giljotīnas, fanfarām skanot. Par alkatību! Par mantkārību! Un nodevību. Turpat pie reizes karātavas un tajās uzraut L. Grantiņu H86 ar viņiem - par diversijām pret nacionālo latviešu atbrīvošanās kustību, par tās graušanu ar LRTT un šķelšanu.

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

14.01.2020. 03:08

»

Aši, Mikropisan!

Uz Dikļu ateju! Un nevelcies ārā


Uzdāvini sev smadzenes! Kaut vai zirnekļa vai sūdumušas, ja citas tev par jaudīgu. :D

Atbildēt

Kriminālnoziedznieki prot rakstīt

13.01.2020. 22:40

Izrādās, kriminālnoziedznieki prot rakstīt. varbūt ne skaisti, bet vismaz savu domu māk izteikt. Tātad, lielākais Latvijas izlaupītājs ( jo kā gan rakstu uzrakstījušie var izskaidrot, kā Lembergs, domes priekšedētājs ir godīgi, bez korupcijas sapelnījis miljardu? Varbūt viņi, šie raksta autori - lemberga klubiņa noziedznieki arī varētu sapelnīt no aldziņām miljardu? Nevar? Ā, Lembergs ir tik izcils biznesmenis, ka tikai viņš to var, nu tik izcils, ka var, bet āpērjie zābaki, nbevar, tomēr mķa vismaz rakstīt) ), ir vienkārši jauks cilvēks, kurša miljardu vinnējsi loterijā, vai ne? Tad lai viņš to arī pasaka- vinnēju loterijā. Bet nē, viņš to nevar teikt, jo ir pārāk daudz dokumnetu un liecinieku (arī nu jau nobendētu un miŗušu) kas liecina par lemebergu kā Milzīga kaitējuma nodarītāju valstij un iedzīvotājiem, par ko pienākas vismaz desmit nāves sodi (pēc vecā kriminalkodekša un 100 mūža ieslōdzōijumi pēc jaunā).Lembergs ir masu slepkava un kā tāds arī jātiesā. Bet tie jampampiņi, kas kopā ar viņu grib iet uz cietumu, nu tā ir viņu izvēle. Stulbeņi tāpēc ir stulbi, ka ir stulbi.

Atbildēt

interesanti, ka

13.01.2020. 21:58

Eggmaŗzs Kakedajsz, milicijas un čekas stukachzs un pŗovokatoŗs izdrātēc pieqirs-komas debiiloiidz un pusnospŗāgußaiz planpŗatinß, regulari laiza aizkaltußo tirsu savai zoofilo pediņu skapja partneŗei kaķuvecenei lapsai!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

13.01.2020. 21:57

»

Mikropisan, lūdzu!

Ielec Dikļu lielajā atejā un ārā nelien


knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres lapsas svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

13.01.2020. 16:41

»

Trakaiszs Mikropiscanczs

kakeedaajs Eggmaŗzs sudeedājs no pišiem Dikļim


Izlaizi atkal atejas podu kopā ar savu skapja biedreni zoofīlo seskulapseni!

Atbildēt

Mikropisan

13.01.2020. 06:19

»

tas ir labais

:D:D


Škic Dikļu suudu bedrē un aaraa nelien!

Atbildēt

protams

12.01.2020. 21:55

Mafijas bosus iznes tikai ar kājām pa priekšu!

Atbildēt

jaajaa

12.01.2020. 19:07

»

Santa

Malacis pareizi pateikts


...trāpīc kā ar pirkstu irsā....

Atbildēt

tas ir labais

12.01.2020. 15:48

»

Q

Ar nožēlu jākonstatē, ka Latvijā palikusi tikai viena partija "Ventspilij un Latvijai", kas aizstāv savas valsts pilsoņus, izrādās pārējās kangaru partijas tiek vadītas un regulētas no ārzemēm! apsveicu līdzpilsoņus ar tādu neatkarību


:D:D

cirks aizbraucis (t.i. šprehstalmeistars sankciju komā) - klauni palikuši (t.i. vēl pagaidām agonē).

muļķu zeme rullē, kā pa šķidriem siles cūklopu hūtsmēsliem.

Atbildēt

Pilsēta pie upes

12.01.2020. 14:57

Tiešām tajos 200 sējumos nekā nav? Agrāk Ventspils osta mūsu valstij ienesa 6% no kopprodukta !

Atbildēt

...

12.01.2020. 13:44

»

No Jūrmalas

Cerams, ka Lemberga noziedzīgajai kliķei (ZZS) atņems valsts finansējumu


Cerams ka visiem politmafijas klaniem atņems nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

No Jūrmalas

12.01.2020. 11:45

Cerams, ka Lemberga noziedzīgajai kliķei (ZZS) atņems valsts finansējumu

Atbildēt

a411

12.01.2020. 10:48

Man vislabāk patika viņa atklāsmes, kā viņš dzēra kopā ar PSRS robežsargiem. Komunistiskā partija vienmēr ir viņu sargājusi un turpina sargāt...

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 10:39

»

Pareizi

Nekāda valsts finansējuma. Nekādu reklāmu. Tikai tikšanās ar tautu un katram noteikts laiks TV debatēs


Ja pārstās partijniekus barot un balsot par tiem,tie vienkārši iznīks.

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 10:36

»

tad kā

Varam arī par papīriem. Uzticēsi savu naudu zaglim un krāpniekam, kurš vēl nav notiesāts


Vai kāds saprātīgs cilvēks uzticēs savu naudu,bērnu,nākotni partijniekiem?Laikam jau nē.
Tad kāpēc ejat un balsojat par partijniekiem?Kāpēc uzticat savu naudu,bērnus un nākotni partijniekiem?Savukārt partijnieki piesedz likumīgos zagļus,oligarhus,jo tie viņiem maksā stipendijas.

Atbildēt

Pareizi

12.01.2020. 10:34

»

lauķis

Neredzam nekādu iemeslu, lai partijas finansētu no nodokļu maksātāju naudas,tāpat neredzu nekāda iemesla lai partijām ļautu saņemt ziedojumus.Tikai biedrunaudas


Nekāda valsts finansējuma. Nekādu reklāmu. Tikai tikšanās ar tautu un katram noteikts laiks TV debatēs.
Un jā finansejums tikai no biedru naudām.
Bet tad kā lai tās kangaru bandas panāk bauru balsošanu?

Atbildēt

...

12.01.2020. 09:43

»

bordana sektai,karinam,rinkevicam

Latviesi nepadodas asv sankcijam


Latviešu tauta ir nespējīga ietekmēt ASV gribu,jo koloniju vada marionetes,bez tautības un goda.

Atbildēt

bordana sektai,karinam,rinkevicam

12.01.2020. 09:21

Latviesi nepadodas asv sankcijam !

Atbildēt

No malas

12.01.2020. 09:19

»

tad kā

Tu uzticēsi savu bērnu cilvēkam, kuru tikai tiesā par pedofiliju? Vēl taču nav neviena tiesas sprieduma


Vispār ar dzīvību un veselību saistīti jautājumi nav strīds par papīriem, jo tad sanāk ka katrsvīrietis ir potenciālais izvarotājs, jo tam ir daikts. Tu arī varētu būt transpersona vai valdošās sistēmas tūpļalaizis, bet es ticu, ka esi normāls cilvēks, līdz brīdim kad pierādīsies pretējais.

Atbildēt

lauķis

12.01.2020. 09:17

Neredzam nekādu iemeslu, lai partijas finansētu no nodokļu maksātāju naudas,tāpat neredzu nekāda iemesla lai partijām ļautu saņemt ziedojumus.Tikai biedrunaudas.

Atbildēt

Vienīgais Latvijas glābējs

12.01.2020. 08:24

»

Q

Ar nožēlu jākonstatē, ka Latvijā palikusi tikai viena partija "Ventspilij un Latvijai", kas aizstāv savas valsts pilsoņus, izrādās pārējās kangaru partijas tiek vadītas un regulētas no ārzemēm! apsveicu līdzpilsoņus ar tādu neatkarību


Vaiga sviedros raujas un ir neaizvietojams savā partijā, Ventspils pašvaldībā, ağentūrā, tranzīta asociācijā, Ventspils un citos medijos, pašvaldību savienībā, ostās utt.Vienīgais vislabāk pārzina likumdošanu, tiesnešu un advokātu darbu, ES fondu sistēmu utt. Nav mums citu glābēju.

Atbildēt

Jà,

12.01.2020. 08:21

»

Kaža

Pretenzijas var būt pret tieslietu sistēmu,kuru pārvalda dažādi Lemberga kolēģi no totalitārā okupācijas režīma un kuri,iespējams,sadarbībā ar apsūdzēto parāda savu attieksmi pret tiesiskumu,demokrātiju cenšoties to noturēt totalitārisma rāmjos,kuros komunistiem bija likumīgo zagļu jeb neaizskaramo ...


komunistu- čekustu- cionistu valstele, kuru viņi visi grūž neatmaksājamos parāds. Pret valsts ārējo parādu katrs tās iedzīvotājs, “indijānis” “bālģīmjiem” ir parādā jau 6000 € kā zīdainis, tā pensionārs. Komunistu- čekistu citadele vēl totāli ar Lemberga totālo pārvaldi saglabājās Ventspilī, it kā rūpējoties par “darbaļaužu labklājību”. Tomēr attīstījies ir arī globālā finansu lielkapitāla liberālisms, kurš iegūst totalitārisma formas savā pārvaldībā, rezumējoties ar Magnitska likuma sankcijām pret A. Lembergu. Lemberga ietekme ir koruptīva - ar stipendiātiem un ideoloģiju komunistu- čekistu kastas labumam, kas traucē globālajai finansu korporokrātijai pelnīt nākotnē pašai ar Latvijas ostu starpniecību, kādēļ A. Lembergs ar “kājas spērienu” tiek izsviests uz ielas kā izspiests citrons - viņa salaupīto Šveices ofšoros kontrolē Meroni un Co. Vienīgie drošie ienākumi Lembergam ir viņa sashēmotā pensija, škiet, ka 4000 € katru mēnesi!!

Atbildēt

Q

12.01.2020. 07:24

Ar nožēlu jākonstatē, ka Latvijā palikusi tikai viena partija "Ventspilij un Latvijai", kas aizstāv savas valsts pilsoņus, izrādās pārējās kangaru partijas tiek vadītas un regulētas no ārzemēm! apsveicu līdzpilsoņus ar tādu neatkarību!

Atbildēt

gudrs ebrejs

12.01.2020. 06:49

Kaut kāds dzīvniecisks naids,kādu demonstrē ebrejlatviešu politiskā elite - cilvēces padibenes.

Atbildēt

iesēdināt

12.01.2020. 01:43

ir par ko.

Atbildēt

> eurolatvānijas zaķkāpostu hūtsmēslam

12.01.2020. 01:40

Ir sacīts: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Un, arī: "Ja ienākas vēlēšanās un nepietrūkst pacietības gana ilgi nosēdēt upes krastā, neizbēgami pienāk brīdis, kad straume aiznes garām ienaidnieka līķi." ;)

Atbildēt

Saeimas juridiskai komisijai

12.01.2020. 01:35

Kā iznāk, ja Lietuvas vai Igaunijas ( NATO valstis) kāda no ministrijām iekļauj Rīgas vai Ventspils ostas savā sankciju sarakstā, tad Latvijā tas tiek izpildīts. Un visas kravas iet uz Klaipēdu vai Tallinu. Dīvains likums, lai neteiktu vairāk. Kas vada Juridisko komisiju?

Atbildēt

Kaža

12.01.2020. 00:12

»

Arturs Priedītis

Citāts: "Kā zināms, pret A. Lembergu ir ierosināts kriminālprocess par iespējamām nelikumīgām darbībām, kuras pēc apsūdzības domām notikušas 1993. – 1994. gados. Lembergs šīs apsūdzības noraida, un tiesvedībā vēl nav paziņots pat 1. instances spriedums." Šajā gadījumā nav svarīgi, vai tas attiecas uz...


Pretenzijas var būt pret tieslietu sistēmu,kuru pārvalda dažādi Lemberga kolēģi no totalitārā okupācijas režīma un kuri,iespējams,sadarbībā ar apsūdzēto parāda savu attieksmi pret tiesiskumu,demokrātiju cenšoties to noturēt totalitārisma rāmjos,kuros komunistiem bija likumīgo zagļu jeb neaizskaramo statuss un kuri šo statusu ir pratuši saglabāt līdz šodienai,taču ļoti labi saprot,kā nekas nevar būt mūžīgs.

Atbildēt

Vietējais

11.01.2020. 23:42

Viedais 11.01.2020. 20:59
ASV sankcijas pret NATO valsts pilsoni. Kretīni. Ja ir par ko, iesēdiniet, ja nav - lieciet mierā.

Tā nu viš i! Bet tā tikai skandē - tiesiskums, tiesiskums, bezkompromisa tiesiskums!!! Kur tad viņš ir? Vien tukša Latvijas interešu nodevēja Bordāņa melšana...

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.01.2020. 22:27

zemnieķeļi skandina,ka var ateikties no LEMBERGA KUNGA.Tas LEMBERGA KUNGAM ne silts ne auksts.zemnieķeļu nelaime un pilnīga aizmirstība,LEMBERGA KUNGS atteiksies no zzs.Tā vis i.

Atbildēt

Latvijai un Ventspilij valdes paziņojums

11.01.2020. 22:20

politiski ir formāls. Valde ar savu paziņojumu sevi slavē un nezin kāpēc taisnojas sabiedrībai, tomēr tiesas un prokuratūras pieminēšana paziņojumā apliecina, ka tās ir A. Lemberga ietekmē, jo valdi nav ne tiesa, ne prokuratūra pilnvarojušas izteikties par kriminālapsūdzībām pret A. Lembergu, tomēr šāda valdes attieksme pret tiesu un prokuratūru liecina, ka valde jaucas vai ietekmē to darbu.

Atbildēt

Kļūdas

11.01.2020. 21:31

Ieliekot Māri par premjeru un Danu par finanšu ministri ZZS tos sabojāja, jo tie sāka komunicēt ar ES valstu premjeriem un finanšu ministriem, uzsūca demokrātiskās vērtības un zaudēja pietāti kompartijas nomenklatūrai.

Atbildēt

Arturs Priedītis

11.01.2020. 21:23

Citāts: "Kā zināms, pret A. Lembergu ir ierosināts kriminālprocess par iespējamām nelikumīgām darbībām, kuras pēc apsūdzības domām notikušas 1993. – 1994. gados. Lembergs šīs apsūdzības noraida, un tiesvedībā vēl nav paziņots pat 1. instances spriedums." Šajā gadījumā nav svarīgi, vai tas attiecas uz Lembergu vai Levitu, Kariņu vai Mūrnieci u.c. Ja gandrīz 20 gadus nevar pieņemt tiesas spriedumu un visu laiku sabiedriskajā domā uztur naidīgu attieksmi pret attiecīgo cilvēku, kā arī "deputāti", "ministri" izturas pret viņu kā pret noziedznieku, tad kaut kas fundamentāli ir pilnīgi kropli ar tautu, valsti un tiesiskumu. Tie primāti, kuri visus šos gadus ir pārstāvējuši tautu, valsti un tiesiskumu, faktiski ir vispretīgākie izdzimteņi bez jebkāda morāli tikumiskā satvara. Runa nav par nelikumīgām darbībām un tiesāšanu, bet gan par kaut kādu dzīvniecisku naidu, kādu demonstrē latviešu politiskā "elite" - cilvēces padibenes.

Atbildēt

Kaatad

11.01.2020. 21:13

Aivars, protams, ir ar, maigi sakot, ne pārāk tīrām rociņām. Arī amīši nav aizmirsuši viņa izteikumus par šamo karotājiem Venstspilī, un vēl daudzus citus.Cemme saprotama. Bet,nu šai gadījumā jautājums ir par visur izbazūnēto tiesiskumu.. Kā tad tā. .neviena tiesas sprieduma! ,.. a cilvēks, citas valsts pilsonis, tiek ierobežots savās tiesībās, iespējās,.. ko vietējie kūkumlocītāji, loģiski, metas pildīt palēkdamies..Ko no tā secināt? Pārlasīt Orvelu, laikam :)

Atbildēt

geharts

11.01.2020. 21:03

Lauku cilvēki ir vairāk neinformēti un vēl vairāk naivi.Tad nu kangariskās atraugas šo zirdziņu apsedloja.Tā teikt,visproletāriskākos proletāriešus.

Atbildēt

Viedais

11.01.2020. 20:59

ASV sankcijas pret NATO valsts pilsoni. Kretīni. Ja ir par ko, iesēdiniet, ja nav - lieciet mierā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...