Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

19.10.2015. 23:31

»

jurchix

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE...


Nu te, pārņemšanā, ir nostrādāts 100 % juridiski korekti un profesionāli. Skatos puikām skauģīši no dzimtās puses rej no muguras. Prieks.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:11

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE.
principā - ja Arvik vismaz netēloja, ka ir mega juristi, tad šeit metodes ir vēl trakākas, bet tiek draudēts ar sakariem policijā.
Domājams, pienāks gals arī šim veiksmes stāstam.
Tāpat varētu pārbaudīt, kā darboņa rokās nonākusi atpūtas bāze Ods Grobiņā.
Un sen jau baumo Liepājā, ka pārāk bieži kādam ir deguši auto un saņemtas apdrošināšanas.
tīri pārdomām.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:08

@pietieki - Krūmiņam pieder SIA SILENCE - bandītiska firma, kas ar varu pārņem un atņem īpašumus, auto, utt.
Kad kāds ko sāk teikt pretī - tiek piesaukti sakari policijā.
Diezgan līdzīgs kantoris slavenajam Arvik, domāju, ka reiz uzrausies uz kādu, kuram ir lielāki sakari un ar to viss arī beigsies!

Atbildēt

reālais

09.10.2015. 20:55

»

Sandris

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi


policists, kurš beidzot pildīt amata pienākumus spēj uzrādīt skaidras naudas uzkrājumus "zeķē" ir noziedznieks. Tas ir viennozīmīgi un neapstrīdami. Cita lieta, vai to var pierādīt juridiski tā saucamajā likumā noteiktajā kārtībā. Morāli tur viss ir skaidrs ar šo cilvēku. Ja kāds pēkšņi izdomātu sakārtot šo valsti, tad pirmais, kas būtu jādara, tas ir jāpieņem likums, ka valsts pārvaldē un tiesu sistēmā nevar strādāt neviens cilcvēks, kurš nespēj pierādīt savu naudas uzkrājumu legālo izcelsmi. Otra grupa - jāmet ārā visi, kuriem ir nesamērīgas parādsaistības pret algu. Viņi ir uz āķa un nevar būt godīgi a priori.

Atbildēt

Joske

06.10.2015. 15:36

»

Spriedelētājs

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...


Tajā strīdus teritorijā vēsturiski bija Kalceks menāniskās darbnīcas. Nekāds asfalts tur nebija. Kad Kalceks beidza savu darbību Rīgā, tad teritorija stāvēja gadiem ilgi tukša. Autostāvietas nomnieki tikai nojauca visas celtnes, lai uz tukšā plača ierīkotu stāvlaukumu - naudas kāstuvi. Asfaltu, un tikai mazu gabaliņu, ieklāja 2014.gada vasarā.

Atbildēt

Spriedelētājs

06.10.2015. 09:47

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...

Šeit uzreiz rodas jautājums vai kādai no pusēm ir nodarīti kādi miesas bojājumi vai ir bojāta kādam piederoša manta?!?!?! Ja jā, tad cietušajam ir jāvēršas policijā ar iesniegumu, bet ja nē, tad policija manuprāt rīkojusies pareizi un tas ir civiltiesisks strīds.....

Papildinot manu iepriekšējo komentāru gribētos ieteikt WDK Demolition risinājumu:
Cik saprotu no abiem rakstiem, tad pamatā strīds ir par izdevumu atlīdzināšanu par veiktajiem ieguldījumiem, bet no raksta nevar saprast vai vēsturiski tur ir bijis asfalts, vai arī tas ir no jauna izbūvēts?! Ja vēsturiski bijis, tad vispār nav jautājumu, bet ja no jauna celts, tad Autostāvvietas izveidei un asfalta ieklāšanai ir nepieciešams Būvniecības projekts..... un projektu apstiprina īpašnieks......... kas būtības nozīmē, ka WDK Demolition ir taisnība un tai ir visas tiesības piedzīt no Kalceksa izdevumu atlīdzību balstoties uz Civillikuma 2140.pantu.

Bet, ja izrādīsies, ka asfalts tur nekad nav bijis un WDK Demolition to ir ieklājis bez projekta un bez saskaņojuma ar īpašnieku, tad to var uzskatīt par nelikumīgu rīcību šeit jau jālasa Civillikuma 868.pantu.

PS. Pietiek varētu paprasīt WDK Demolition izskaidrot šīs lietas un tad jau būtu visiem skaidrs kurš šajā strīdā ir „ļaunais”.

Atbildēt

vēsais

06.10.2015. 09:34

lēts lapsas skricelējums.

Atbildēt

labāk būtu uzrakstījuši

06.10.2015. 07:04

..kuru vakar Latvijas OMON paņēma ciet Krustabaznīcas ielas un Siguldas dzelzsceļa krustojumā.

Atbildēt

X

06.10.2015. 06:51

Kamēr būs nekauņas, kas pret saimnieka gribu atradīsies svešos īpašumos paši to labi apzinoties, tikmēr būs tāds TM S.... .Ja nekauņas strauji ies mazumā, visticamāk pieprasījums pēc tāda TM S.... strauji kritīsies un viņa izzudīs, jo nebūs darba.
Pieprasījums rada piedāvājumu.

Atbildēt

vilks

05.10.2015. 22:49

Nu, jā, bet, kad, tu, Latolapsa, kādu lietu novedīsi līdz galam?

Atbildēt

Sandris

05.10.2015. 22:41

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi? 😀

sauss info, galvenais ka uz vienu pusi vērsts !

Atbildēt

Milancejs

05.10.2015. 21:53

Interesanti, kur tad palika iepriekšējais rakstiņš ar visiem komentāriem? Un vienalga atslēgas vārds ir nevis "Krūmiņš" vai "Bērziņš", bet gan pirmās 3 rindkopas. Stāsts visdrīzāk ir par uzņēmējiem, kuri vieglprātīgi paļāvās uz visādu ļipmanu godaprātu. Tipisks uzmetiens līkdeguņu gaumē - esi ieklājis asfaltu un pievilcis elektrību? Tad esi brīvs. :)

Atbildēt

klusais

05.10.2015. 21:00

Un kur tad raksta sāls ? Izbijušajā policistā-puspolitiķī ?
Kaut kā pēc Margēvičas atvaļināšanās pazudis asums pietiek.com :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...