Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

19.10.2015. 23:31

»

jurchix

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE...


Nu te, pārņemšanā, ir nostrādāts 100 % juridiski korekti un profesionāli. Skatos puikām skauģīši no dzimtās puses rej no muguras. Prieks.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:11

pietiekcom - paskatieties ar kādām metodēm strādā Krūmiņam piederošais uzņēmums SILENCE.
principā - ja Arvik vismaz netēloja, ka ir mega juristi, tad šeit metodes ir vēl trakākas, bet tiek draudēts ar sakariem policijā.
Domājams, pienāks gals arī šim veiksmes stāstam.
Tāpat varētu pārbaudīt, kā darboņa rokās nonākusi atpūtas bāze Ods Grobiņā.
Un sen jau baumo Liepājā, ka pārāk bieži kādam ir deguši auto un saņemtas apdrošināšanas.
tīri pārdomām.

Atbildēt

jurchix

14.10.2015. 12:08

@pietieki - Krūmiņam pieder SIA SILENCE - bandītiska firma, kas ar varu pārņem un atņem īpašumus, auto, utt.
Kad kāds ko sāk teikt pretī - tiek piesaukti sakari policijā.
Diezgan līdzīgs kantoris slavenajam Arvik, domāju, ka reiz uzrausies uz kādu, kuram ir lielāki sakari un ar to viss arī beigsies!

Atbildēt

reālais

09.10.2015. 20:55

»

Sandris

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi


policists, kurš beidzot pildīt amata pienākumus spēj uzrādīt skaidras naudas uzkrājumus "zeķē" ir noziedznieks. Tas ir viennozīmīgi un neapstrīdami. Cita lieta, vai to var pierādīt juridiski tā saucamajā likumā noteiktajā kārtībā. Morāli tur viss ir skaidrs ar šo cilvēku. Ja kāds pēkšņi izdomātu sakārtot šo valsti, tad pirmais, kas būtu jādara, tas ir jāpieņem likums, ka valsts pārvaldē un tiesu sistēmā nevar strādāt neviens cilcvēks, kurš nespēj pierādīt savu naudas uzkrājumu legālo izcelsmi. Otra grupa - jāmet ārā visi, kuriem ir nesamērīgas parādsaistības pret algu. Viņi ir uz āķa un nevar būt godīgi a priori.

Atbildēt

Joske

06.10.2015. 15:36

»

Spriedelētājs

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...


Tajā strīdus teritorijā vēsturiski bija Kalceks menāniskās darbnīcas. Nekāds asfalts tur nebija. Kad Kalceks beidza savu darbību Rīgā, tad teritorija stāvēja gadiem ilgi tukša. Autostāvietas nomnieki tikai nojauca visas celtnes, lai uz tukšā plača ierīkotu stāvlaukumu - naudas kāstuvi. Asfaltu, un tikai mazu gabaliņu, ieklāja 2014.gada vasarā.

Atbildēt

Spriedelētājs

06.10.2015. 09:47

Ja pareizi sapratu, tad šis raksts no iepriekšējā atšķiras tikai ar papildinājumu, ka policija atteicas ierosināt lietu par aprakstīto konfliktu?!?!? Bet man vairāk gribētos zināt šī strīda attīstību...

Šeit uzreiz rodas jautājums vai kādai no pusēm ir nodarīti kādi miesas bojājumi vai ir bojāta kādam piederoša manta?!?!?! Ja jā, tad cietušajam ir jāvēršas policijā ar iesniegumu, bet ja nē, tad policija manuprāt rīkojusies pareizi un tas ir civiltiesisks strīds.....

Papildinot manu iepriekšējo komentāru gribētos ieteikt WDK Demolition risinājumu:
Cik saprotu no abiem rakstiem, tad pamatā strīds ir par izdevumu atlīdzināšanu par veiktajiem ieguldījumiem, bet no raksta nevar saprast vai vēsturiski tur ir bijis asfalts, vai arī tas ir no jauna izbūvēts?! Ja vēsturiski bijis, tad vispār nav jautājumu, bet ja no jauna celts, tad Autostāvvietas izveidei un asfalta ieklāšanai ir nepieciešams Būvniecības projekts..... un projektu apstiprina īpašnieks......... kas būtības nozīmē, ka WDK Demolition ir taisnība un tai ir visas tiesības piedzīt no Kalceksa izdevumu atlīdzību balstoties uz Civillikuma 2140.pantu.

Bet, ja izrādīsies, ka asfalts tur nekad nav bijis un WDK Demolition to ir ieklājis bez projekta un bez saskaņojuma ar īpašnieku, tad to var uzskatīt par nelikumīgu rīcību šeit jau jālasa Civillikuma 868.pantu.

PS. Pietiek varētu paprasīt WDK Demolition izskaidrot šīs lietas un tad jau būtu visiem skaidrs kurš šajā strīdā ir „ļaunais”.

Atbildēt

vēsais

06.10.2015. 09:34

lēts lapsas skricelējums.

Atbildēt

labāk būtu uzrakstījuši

06.10.2015. 07:04

..kuru vakar Latvijas OMON paņēma ciet Krustabaznīcas ielas un Siguldas dzelzsceļa krustojumā.

Atbildēt

X

06.10.2015. 06:51

Kamēr būs nekauņas, kas pret saimnieka gribu atradīsies svešos īpašumos paši to labi apzinoties, tikmēr būs tāds TM S.... .Ja nekauņas strauji ies mazumā, visticamāk pieprasījums pēc tāda TM S.... strauji kritīsies un viņa izzudīs, jo nebūs darba.
Pieprasījums rada piedāvājumu.

Atbildēt

Sandris

05.10.2015. 22:41

Un kas ka izbijis policists un politiķis? Kā notika realitātē nezinu, bet esmu gandrīz drošs, ka šis ir kārtējais pasūtījums kuru izpilda lapsa ar mazo "l". lapsa, tik lēts esi? 😀

sauss info, galvenais ka uz vienu pusi vērsts !

Atbildēt

Milancejs

05.10.2015. 21:53

Interesanti, kur tad palika iepriekšējais rakstiņš ar visiem komentāriem? Un vienalga atslēgas vārds ir nevis "Krūmiņš" vai "Bērziņš", bet gan pirmās 3 rindkopas. Stāsts visdrīzāk ir par uzņēmējiem, kuri vieglprātīgi paļāvās uz visādu ļipmanu godaprātu. Tipisks uzmetiens līkdeguņu gaumē - esi ieklājis asfaltu un pievilcis elektrību? Tad esi brīvs. :)

Atbildēt

klusais

05.10.2015. 21:00

Un kur tad raksta sāls ? Izbijušajā policistā-puspolitiķī ?
Kaut kā pēc Margēvičas atvaļināšanās pazudis asums pietiek.com :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...