Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zirgensons

01.07.2019. 18:44

Cepuri nost autoram! Lieliska analīze, ļoti labi jautājumi. Ar šo čuvaku stabili kaut kas nav tīrs.

Atbildēt

Fakts

30.06.2019. 12:17

»

nu

un kas tad vada Zemkopības ministriju


Gepards. No NA.

Atbildēt

diemžēl

29.06.2019. 14:22

»

Mjā

Iepriekšējā varas grupņika Finianšu ministrijas parlamentārā sekretāra Edgara Putras (ZZS) ģimene ar industriālo graudkopību gadā subsīdijās saņēma aptuveni 1/3 miljonu eur. Uzņēmums augošs, bet nav rentabls


Vai Putra zaga? Oficiāli nē, bet viņam bija operatīva pieeja informācijai kur jāiesniedz, kā jāiesniedz un ko iesniedzot jāuzrāda, lai saņemtu subsīdijas.
Katrā ziņā lielie zemnieki ir lauku iztukšotāji un apdzīvotības iznīcinātāji. Ja Tev nav zemes, tad Tev laukos nav ko darīt. Laukos iespējams tikai lauksaimniecības vai tūrisma bizness. Paliks uz pagastu 2-3 zemnieku ģimenes un viss! Citu cilvēku tur nebūs!

Atbildēt

Mjā

29.06.2019. 12:56

Iepriekšējā varas grupņika Finianšu ministrijas parlamentārā sekretāra Edgara Putras (ZZS) ģimene ar industriālo graudkopību gadā subsīdijās saņēma aptuveni 1/3 miljonu eur. Uzņēmums augošs, bet nav rentabls.

Atbildēt

NA vienmēr ir bijuši dīvaiņi auseklīšu džemperos

28.06.2019. 22:20

»

NA dīvainības turpinās

Gerharda padomnieks ir Ogres domes priekšsēdētājs Helmanis, kurš no brīvās cīņas meistara kļuvis par algotu ministra padomnieku meliorācijas jautājumos. NA rullē


Brīvās cīņas meistars? Viņš, būdams "nacionālists", Latvijā ievieš kaitīgo un krievisko Kadačnikova stilu, kas ir efektīvs pret vārgiem puisīšiem. Protams, Helmanis, kurš sver 130kg, paraugdemonstrējumos dauza un uz visām pusēm izsvaida sīkos zēnus. Bet, ja Helmanim pretī stājas kāds 100kg smags vecis, tad Helmanis savu Kadačnikova stilu var iebāzt pakaļā, jo 100kg smagais vecis loham Helmanim ieliek pa purnu tā, ka Helmanis bēg un lūdzas, lai nesit.
Un kā Helmais var būt padomnieks meliorācijas jautājumos? Man liekas, ka Helmanim ir psihologa izglītība un vienīgā viņa pieredze meliorācijā ir šķidrumu un sūdu novadīšana no savas pakaļas vaigiem.
Cita starpā apskatiet Helmaņa CV. Viņš kādus 15 gadus pavadījis Krievijā. Kā izskatās - šis ir vai nav savervēts?

Atbildēt

NA dīvainības turpinās

28.06.2019. 20:24

Gerharda padomnieks ir Ogres domes priekšsēdētājs Helmanis, kurš no brīvās cīņas meistara kļuvis par algotu ministra padomnieku meliorācijas jautājumos. NA rullē!

Atbildēt

???

28.06.2019. 19:38

Autor, vai jūs ņirgājaties un uzskatiet, ka kāpiens no laba lauksaimniecības uzņēmuma uz amatu ministrijā ir tik augsts? Vai visus zemniekus uzskatiet par “gotiņu ganiem”? Sen tauta attiecīgajās amatpersonu pozīcijās vēlas cilvēkus ar iemaņām gan teorijā, gan praksē.

Atbildēt

Antiglobālists

28.06.2019. 14:42

»

vecbiedrs

Raivi Dzintar, tu esi Nacionālās apvienības grāvējs! Tu politiku padari netīru pastumjot malā partijas vecbiedrus un darba rūķus...


Mēs visi vinnēsim, ja NA audzējs iegūs mazāk par 5% procentiem, gan Rd, gan Saeimas vēlēšanās. Visbeidzot plānprātiņus pabīdīs.

Atbildēt

ferma parastā

28.06.2019. 12:24

Nacionāl patriotiskais biopurkšķis vālē pa visu rubuli Ministrija - tā taču nacionālā benodokļu zona. Tur arī par pateicība ne maksāja, ne arī maksā kaut kādu nodokļus Par to nacionali! Un govju tur netrūkst, arī kazu un ērzeļu

Atbildēt

nu nezinunezinu

28.06.2019. 12:17

Nefanoju ne par zemmniekiem, ne pseidonacionāļiem un citām varas partijām, bet konkrētais aprakstītais gadījums man liek iebilst.
Pirmā rindkopa: par tiem Rīgas kvartāliem. (ir jau katrai lielākai pilsētai vairāki kvartāli. Administratīvais dalījums (vēl padomju mantojums, rajoni, kurš vēl atceras), tas nav nekas jauns. Bet tas, ka Rīga (Mūsu Rīga, Mana Rīga!) tiktu tagad dalīta "pa pleķītim" - vienā smilšukastē drīksti spēlēties, bet citā nenāc ar savu spainīti - tas nav tavs rajons... Tas izsauc sašutumu. Rīga ir nedalāma! (Nopirki licenci tirdzniecībai Rīgas ielās- tad arī vari tirgot. Iegādājies Rīdzinieka karti, un pērc lētāk biļeti braucienam pa visu Rīgu, nevis izrādīsies, tā ir "Āgenskalna karte" un tev vajag braucienam uz Pļavniekiem, teiksim, Purvciema karti. Ai ai ai, un kā nu nezināji, tiksi kaunināts).
Otrs. Par to epizodi ar saimniecības grožu nodošanu brāļa rokās. Kas nav nekas krimināls. Cilvēks spriedis ļoti prātīgi - it kā jau nekas neliedz būt deputātam un saimniekam vienlaikus. bet drošāk būtu - un ja nu ir vai rodas kāds sīks punktiņš paragrāfiņš, aiz kura tad tevi var apvainot, ka esi ko pārkāpis, visam jau nevar izsekot līdzi - labāk "tālāk no grēka". Lai neviens neko nevarētu pārmest vai ko pieprasīt ar atpakaļejošu datumu. Tas taču ir loģiski.

Atbildēt

frederiks

28.06.2019. 06:09

»

puškins

Gepardu ziepēs


Sen bija laiks! Kopā ar visiem dūklava politmantiniekiem!

Atbildēt

puškins

28.06.2019. 04:33

Gepardu ziepēs!

Atbildēt

Es nau krieva

27.06.2019. 21:49

Rokas nost no mūsu *elites* !

Atbildēt

skolniece

27.06.2019. 19:08

»

ultra precīzi!

Un te nu būtu labi gan no paša politiķa, gan no KNAB precīzi saprast – kas tad pēkšņi ir mainījies likumos? Vai arī varbūt likumos nav mainījies nekas, bet Grasberga kunga zemnieku saimniecība nodarbojas nevis tikai ar gotiņām un pieniņiem, bet arī… jā, ar ko tad, interesanti, tā patiesībā nodarbojas...


..nu tak nevar būt, ka palielinoties izslaukumiem //atmazgā// MELNO KASI!!!...voika ar judinu visos iepr, Saeimas sas. vēstīja, ka dep. KVOTAS nav ne KUKULIS,ne KORUPCIJA (PSRS raj. izpild. kom., kur strādāju-PAGASTS brauca da rajona //centram// izsist KVOTU katram pēc spējām un varēšanas).br.Kaudzītes ir ģeniāli !

Atbildēt

vecbiedrs

27.06.2019. 17:42

»

lauku rulete

2018. gada pavasarī Pietiek publicētajā Nacionālās apvienības biedru sarakstā Jānis Grasbergs vēl vispār nav atrodams. Tas nozīmē, ka par Nacionālās apvienības biedru viņš ir kļuvis pēdējā gada laikā...


Raivi Dzintar, tu esi Nacionālās apvienības grāvējs! Tu politiku padari netīru pastumjot malā partijas vecbiedrus un darba rūķus.
Kāda jēga būt un darboties partijā, ja NA iekšienē nevalda demokrātija un tiesiskums? Tu, Raivi Dzintar, esi kļuvis par tirānu. Tevis un Brokas dēļ NA nākošajās vēlēšanās nepārvarēs 5% barjeru.

Atbildēt

lauku rulete

27.06.2019. 17:12

2018. gada pavasarī Pietiek publicētajā Nacionālās apvienības biedru sarakstā Jānis Grasbergs vēl vispār nav atrodams. Tas nozīmē, ka par Nacionālās apvienības biedru viņš ir kļuvis pēdējā gada laikā.

Kļuvis – un uzreiz, apsteidzot neskaitāmus vecbiedrus, partijas „politbirojā” izraudzīts par īsto kandidātu uz partijas kontrolētās Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra amatu.

Parlamentārais sekretārs, ja nu kāds nezina, ir amatpersona, kas nodrošina ministrijas interešu pārstāvību parlamentā, kontaktus ar deputātiem utt. Savukārt Jānis Grasbergs, kā izriet no viņa līdzšinējiem nedaudzajiem publiskajiem skaidrojumiem, ir bijis tikai Kocēnu vietējais deputāts, bet pamatā rūpējies par „savām gotiņām”.

Atbildēt

Kukulīts

27.06.2019. 17:01

Vēl tik blēdīgo Kiršteinu pievilkt klāt. Labs duets sanāktu.

Atbildēt

ultra precīzi!

27.06.2019. 16:57

Un te nu būtu labi gan no paša politiķa, gan no KNAB precīzi saprast – kas tad pēkšņi ir mainījies likumos? Vai arī varbūt likumos nav mainījies nekas, bet Grasberga kunga zemnieku saimniecība nodarbojas nevis tikai ar gotiņām un pieniņiem, bet arī… jā, ar ko tad, interesanti, tā patiesībā nodarbojas?

Atbildēt

ha-ha

27.06.2019. 16:47

Okupācijas laikos apgādät ar kolhozu labumiem kompartijas un ministriju aparätu bija svēta lieta,pie tam parasti tas viss notika zem slavenäs apdåvinäšanas un pateicîbu dūmu aizsega,parasti jau bez maksas.Prasti runājot- no kolektīvo saimniecîbu apcirkņi likumîgi ar likumīgo zagļu jeb partokrätu ziņu tika izlaupîti.Šî sërga ar to pašu partokrātu pűlęm sekmîgi tiek izplatîta,tagad gan to smalki devē par korupciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...