Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareiza grāmata par nezagšanu

27.10.2019. 17:29

Latviešu tradīcijas ir jāceļ gaismā, jāpatur un jādod nākamajām paaudzēm, Vairas Vīķes-Freibergas grāmatas “The Singer of Songs. On Cognitive Schemas and Sequential Structuring in Longer Latvian Folk Songs” atvēršanas svētku uzrunā teica Valsts prezidents Egils Levits.

Atbildēt

ha-ha

27.10.2019. 17:22

»

to ha!

Tas ir zīdaiņa līmenis


Rīgas centrā uzstādītais okupācijas reklāmas baneris pēc būtības ir latviešu pacietības tests.Kurā valstī pastāv pieminekļi okupācijai,pie kurā pulcējās daudzi tūkstoši ar ziediem okupācijai?Latviešu smadzenes joprojām jāj ar daudzveidīgiem okupācijas,kolaborācijas attaisnojošiem pieņēmumiem ,jaucot kopā kritušo karavīru piemiņu ar okupantu slavināšanu,kuru neviena sevis cienoša,okupācijas pārdzīvojuša valsts nedrīkst atļauties,tāpat kā nedrīkst ļaut izbijušiem kolaborantiem ieņemt valsts amatus,vadīt politiskās partijas.Diemžēl mūsu reģionā šīs elementārās lietas neņem vērā.Sekas ir kā uz delnas-nabadzība,sociālā nevienlīdzība,darbaspēka pārvietošanās uz labākiem ,cilvēciskākajām dzīves vietām.

Atbildēt

Aha

27.10.2019. 16:47

»

jaajaa

...laikam būs laba grāmata


Varētu būt laba, jo ķer tieši pie rīkles kolaborantam.

Atbildēt

Tauta modīsies un skries vergot, lai izdzīvotu!

27.10.2019. 16:46

»

Nojaukt un aizmirst

Tauta drīz modīsies. Valdošā banda ierebežo cīņu pret īstu patriotismu, lai paši netiktu zem tā samīti. Tāpēc Pārdaugavas dzimumloceklis tiek uzturēts, sargāts, lolots no "latviskajām" partijām un drošības iestādēm, lai sajustu un kontrolētu temperatūru, priekš patriotu savlaicīgas vajāšanas. Tas falls...


Novesta banku verdzībā tauta nav atmodināma! Saulcerīte guļ! Ja negulēs, būs vēl vairāk jāvergo! Tauta kopš 13. janvāra varas realizētajiem nemieriem Doma laukmā ir "nomierināta", tostarp A.A. Bērziņa tiesas epopeju, spīdzināšanu cionistu cietumā Čekihā, Latvijā. Bija divi savstarpēji pretrunīgi tiesu spriedumi! Tas iespējams vien cionismā! Taura ir iebaidīta!

Atbildēt

jaajaa

27.10.2019. 16:23

...laikam būs laba grāmata...:)

Atbildēt

Cilvēciņ!

27.10.2019. 16:11

»

Nojaukt un aizmirst

Tauta drīz modīsies. Valdošā banda ierebežo cīņu pret īstu patriotismu, lai paši netiktu zem tā samīti. Tāpēc Pārdaugavas dzimumloceklis tiek uzturēts, sargāts, lolots no "latviskajām" partijām un drošības iestādēm, lai sajustu un kontrolētu temperatūru, priekš patriotu savlaicīgas vajāšanas. Tas falls...


Par kādu Latvijas suverenitāti tu runā? Kosmopolītiskā nacisma 4. maijas vara jau sen pieņēmusi likumu, ka tautība nav verga pasē jānorāda! Latvijā PSRS okupantu ir vairāk par latviešiem, kuri, lai izdzīvotu, bēg no šīs zemes! Kāda tauta! Latvijas? Latviešu? Kāds Putlers? Tas, kas Krivijā realizē cionistisko liberālismu, iznomājis zemi Ķīnai? Ķīna šogad katru mēnesi Krievijā ieved 29 tankus iznomātajās zemēs. Desmit mēnešos būs 290 tanku utt. Mums ir tā pati cionistu liberalizācija, kas neparedz sodus tiem, kas izposta šīs valstis - veic genocīdu! Cilvēk attopies!

Atbildēt

Nojaukt un aizmirst

27.10.2019. 16:01

»

ha-ha

Šodien kādā populārā medijā parādījās ziņa,kā uz Pārdaugavas monstra,kādā patriota uzrakstītais īstais monstra nosaukums,ir ķēpājums,kas savukārt liecina,kā šis patriots riskē ne mazāk,kā valsts karogu pacēlāji okupācijā


Tauta drīz modīsies. Valdošā banda ierebežo cīņu pret īstu patriotismu, lai paši netiktu zem tā samīti. Tāpēc Pārdaugavas dzimumloceklis tiek uzturēts, sargāts, lolots no "latviskajām" partijām un drošības iestādēm, lai sajustu un kontrolētu temperatūru, priekš patriotu savlaicīgas vajāšanas. Tas falls tiek izmantots tikai kā indikators latviešu patriotu vajāšanai un viņiem vajadzīgajā brīdī tādi kverpļi kā Pabriks, Kariņš, Reirs, Āboltiņa, Latviju Putinam nopārdos acis nepamirķšķinot. To komjauniešu Reiru un tamlīdzīgu ērmu apjūsmoto, šodien Putlera kabatas Krievijas ideoloģijas nesējdaiktu ir vienkārši jānojauc un lietas jāsauc savos īstajos vārdos, kā tas jau mazpamazām sāk notikt. Tas nav piemineklis, tas ir Putlera kabatas Krievijas ģeopolitiskās ietekmes rīks, kas apdraud Latvijas suverenitāti dēļ Latvijā valdošās politiskās korupcijas un Kremlī valdošās kleptokrātu huntas starptautiskā avantūrisma.

Atbildēt

Jełcins ar Gorbunovu

27.10.2019. 15:21

»

ha-ha

Šodien kādā populārā medijā parādījās ziņa,kā uz Pārdaugavas monstra,kādā patriota uzrakstītais īstais monstra nosaukums,ir ķēpājums,kas savukārt liecina,kā šis patriots riskē ne mazāk,kā valsts karogu pacēlāji okupācijā


parakstîja vienošanos, ka "dzelzbetona bluķi" 4. maija režīms uzturēs un kops. Uz tā šodien uzraksts "okupanti" atspoguļo patiesību. PSRS okupācijas laika okupanti nav pametuši Latviju. Uzraksts atspoguļo realitāti, patiesību, ko 4. maija cionistiskais kosmopolītu liberālnacisma režīms noliedz ar VP Valstsgribas Kluci un MP Pionieri Ofšoru. Patiesības paudējs šajā režīmē ir apdraudēts un vajāts.

Mums meloja un melo, ka PSRS uzvarēja 2. PK. Uzvarēja PSRS, ASV, UK koalīcija, kura uzsāka ofensīvu, kad hitleriskā armija bija Maskavā, kur Kremlī viens tupēja Staļins un pie Staļingradas. Staļinu aicināja izbraukt uz Kuibiševu, bet šis noziedznieks saprata, ka tur viņu kā zaudētāju neviens negaida. Nogalinātu savējie.

ASV un UK saglabāja PSRS ar Baltijas okupāciju un Ribentropa- Molotova paktu, kaut mežabrāļi cerēja uz Riietumu palīdzību. Tā ta nekāda "lielā tēvijas kara" nebija un Jeļcins sagrāva PSRS. PSRS neeksistē, cionisti pārvalda gan Krieviju, gan Latviju. ASV armija atrodas Latvijā. Nav zināma neviena iemesla saglabāt šo " betona kluci", uz kura uzrakstīta patiesība - okupanti.

Atbildēt

to ha!

27.10.2019. 15:20

»

ha

Tiesi tā


Tas ir zīdaiņa līmenis.

Atbildēt

ha-ha

27.10.2019. 14:31

»

Graniņi, freimaņi nav dzenami,

jo mazākais pauž patiesības daļu par 4. maija cionistiskā liberālisma režīmu Latvijā


Šodien kādā populārā medijā parādījās ziņa,kā uz Pārdaugavas monstra,kādā patriota uzrakstītais īstais monstra nosaukums,ir ķēpājums,kas savukārt liecina,kā šis patriots riskē ne mazāk,kā valsts karogu pacēlāji okupācijā.

Atbildēt

Bezzāģis

27.10.2019. 10:18

Kāpēc neviens nesatraucas par tālākām saitēm, bet apstājš tepat uz stabu ielas, valdemāra ielas vai kaut kur pierīgas savrupmājā?
Kas notiek ar pasaules Rotšildiem un Fergusoniem un Angļu nodevējiem 1944 gadā?

Atbildēt

Pietiks pàrmaiñu

27.10.2019. 09:30

»

Petjks

Cik nu tauta runa tad Latviju grib pataisīt par amerikāņu poligonu tuvu krievijai


visiem, ja vien "dziłàs vèstures" - neuzrakstîtàs, "dziłà valdîba" - slepenie varas spèki neuzsàks jaunu pasaules karu, uz kura rèkina norakstît ASV paràdu FRS.

Atbildēt

Pietiks

27.10.2019. 09:27

»

Petjks

Cik nu tauta runa tad Latviju grib pataisīt par amerikāņu poligonu tuvu krievijai


pār aiņu arī ASV, jo ASV ar savu parādu ir FRS kķīlniece, kurai uz parāda jāuztur neefektīvā hibrīdkaru apstākļos ASV armija un bruņojums. Hibrīdkara apstākļos neefektīvais bruņojums ir kodolbruņojums. Ķīna, lai nosargātu cionistisko liberālismu Krievijā, jau ar šo gadu iznomātajās teritorijās Krievijā ieved tankus.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

Krievija un Latvija

27.10.2019. 08:36

»

Petjks

Cik nu tauta runa tad Latviju grib pataisīt par amerikāņu poligonu tuvu krievijai


jau ir cionistiskā liberālisma pārvaldītas valstis, starp kurām cionisti raisa un uztur hibrīdkaru. Krievu tauta un latviešu tauta bija cionistiskās PERS upuri, kur "gaišās nākontes melu apsolījumā" valdīja kosmopolītisms. Meli bija un ir par "lielo tēvijas karu" - 2. PK hitlerisko Vāciju sakāva ASV, Lielbritānijas, PSRS koalīcija. Citādi Krieviju uzvarējusī Vācija iegūtu visus iekarojumus viena. Lai pārvaldītu teritoriju ASV pieļāva PSRS kosmopolītiskā nacisma- zinātniskā komunisma attīstību. No nacionālā viedikļa šodien neocionismam - kosmopolītiskajam nacismam Krievijas krievi nespēj pretoties, Latvijas latvieši daļēji spēj, jo izteiktāks individuālisms. Rezerves pulkvedis Klačkovs, kuru esošais cionistu režīms Krievijā notiesāja, izcietis sodu, aicina krievus Krievijā pašorganizēties, lai pretotos cionistiskajam liberālismam - kosmopolītiskajam nacismam. Maskavā krievu ir 33 procenti, otrie ar 17 procentiem ir azerbaidžāņi.. Pulkvedis Kvačkovs novembrī organizē Russkij marš, aicinot krievus organizēties pret cionistisko liberālismu - kosmopolītisko nacismu neatkarīgas Krievijas vārdā.

Atbildēt

Prom no Latvijas

27.10.2019. 04:06

Ja Latvijā nebūtu šo morālo čekistiņu, visticamākais, viņu pēcteču, LL būtu krietni mazāk par ko rakstīt, bet tas ir cits stāsts.

Prieks, ka vairs nedzīvoju Latvijā, no tā esmu tikai ieguvējs. Aicinu arī citus, kuri vēl šaubās - brauciet prom! Tādai valstij, kā Latvija, nav vēlams maksāt ne nodokļus, ne iet uz vēlēšanām, ne vispār tajā strādāt. Lai viņi (komunisti un viņu pēcteči, morālie čekisti un kleptokrāti) tur visi smird un smok paši savos mēslos, jo normālajai latviešu tautas daļai visvisādus morālus mēslus nevajag barot un uzturēt. Latvija ir izdevusies valsts tikai pie varas esošajām bandām, zagļiem, korumpantiem, no kuriem tur čum un mudž.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.10.2019. 23:34

Senāk [Vonsovičs] sniedza
Latvijas Nacionālajai bibliotēkai
juridiskos pakalpojumus
par Ls 25/stundā.

Atbildēt

Graniņi, freimaņi nav dzenami,

26.10.2019. 21:16

»

Piekritu L. Lapsam

Šodien Latvija ir viss par ko kadreiz nedriksteja pat iedomaties...


jo mazākais pauž patiesības daļu par 4. maija cionistiskā liberālisma režīmu Latvijā.

Atbildēt

Piekritu L. Lapsam

26.10.2019. 21:03

Šodien Latvija ir viss par ko kadreiz nedriksteja pat iedomaties.
Kalab tiek veleti bijušie? Kalab nevar ar viņiem ta izrikoties, ka viņi ar musu senčiem? Aizliedza stradat savas profesijas( skolotaji un. t.t)
Kad beigsim aizskart citas tautas?
Ejiet jaunie prati uz velešanam, sakartojiet likumus, paskataties kados apstakļos dzivo jusu radi
Palieciet par saimniekiem sava zeme!
Ar slotas katu dzeniet tadus pseido latviešus ka grantiņus, freimentaljs un citus!

Atbildēt

Vo vo

26.10.2019. 20:14

»

par kādu okupāciju tu runā

par pašreizējo


Pidarss Atis visu putro.

Atbildēt

Tu, Edge, esi drañķa propagandists!

26.10.2019. 20:13

»

Edge

Lielisks PR gājiens "aizliegums"! Tādi "jociņi" ir kā eļļa uguni - palielina pilsonīšu interesi, veicina pārdošanas apjomus. Spilgts piemērs - notikušais pirms 50 gadiem ar "kolaboranti" V.Belševicu:"Visa šī vajāšana tikai veicināja viņas dzejas popularitāti – “Gadu gredzeni” tika zibenīgi izpirkti, ...


Mēs dzīvojam cionisma liberālismā, kas kā žīdisms ir svešs latviešu tautai. Bijušie komunisti, čekisti ir vakardienas un šodienas cionisti. Tavā okupanta mātes valodā "prodažnije škuri". Varēji pateikrt citādi - slijta reklāma arī ir reklāma. Un nenomētā dubļiem V. Belševici, kuru tev, draņķim krievu iznirelim, nesaprast.

Atbildēt

Edge

26.10.2019. 20:02

»

valdis

līdz šim iedomājos ka tikai komuņjagas recenzēja, ko tautai rādīt, ko ne, bet izrādās letiņi tos komunistus un čekistus pārāk mīl, lai nodarītu pāri un re, Šuplinska arī tagad vada IZM, kur šai noteikti sava teikšana te ir


Lielisks PR gājiens "aizliegums"! Tādi "jociņi" ir kā eļļa uguni - palielina pilsonīšu interesi, veicina pārdošanas apjomus. Spilgts piemērs - notikušais pirms 50 gadiem ar "kolaboranti" V.Belševicu:"Visa šī vajāšana tikai veicināja viņas dzejas popularitāti – “Gadu gredzeni” tika zibenīgi izpirkti, un katra nejauša tikšanās uz ielas, teātrī, koncertā vai viesībās esot pagājusi, citam citu informējot par jaunākajām sankcijām pret dzejnieci. Savu kulta statusu Belševica saglabāja arī vēlākos gados – 1989. gada intervijā dzejniece stāstīja, ka viņas grāmatas “Kamola tinēja” (1981) “melnā tirgus” cena esot 30 rubļi (“tā ir trešā daļa mana vīra mēnešalgas”)." IELAUZTIE GRIESTI. VIZMAS BELŠEVICAS “GADU GREDZENU” IZRAISĪTAIS SPRĀDZIENS (rmm.lv)

Atbildēt

valdis

26.10.2019. 19:55

līdz šim iedomājos ka tikai komuņjagas recenzēja, ko tautai rādīt, ko ne, bet izrādās letiņi tos komunistus un čekistus pārāk mīl, lai nodarītu pāri un re, Šuplinska arī tagad vada IZM, kur šai noteikti sava teikšana te ir

Atbildēt

Tā tava "visa tauta"

26.10.2019. 18:43

»

Tās ieinteresētās personas

ir visa tauta,muļķīt


ir daži lapsas nozombēti lum-peņi, ieinteresētais pamuļķīt!

Atbildēt

Uldis

26.10.2019. 18:39

»

Jahaha

Kolaboranti sāk smakot


Nebāz galvu sav di*sā, varbūt mazāk smakosi...

Atbildēt

nu ja

26.10.2019. 18:36

kas gan cits smirdošam seskam cels asti, ja ne pats smerdelis?

Atbildēt

Atis Priedītis

26.10.2019. 18:09

»

Virsaitis

Kamēr vairums domās tāpat kā Atis tad tik tiešām ne tikai nemainīsies, bet turpinās palikt aizvien sliktāk un sliktāk. Zagļi un nodevēji plātīsies ka nekad neesam tik labi dzīvojuši kā tagad un naudas ir vairāk kā jebkad te bijis


Žēl, ka Jūs neesiet sapratis manu domu. Un tā ir šāda - kamēr mēs turpināsim slēpt un melot par savu pagātni, nekas nemainīsies. Visus populāros, slavenos un bagātos cilvēkus pie saites joprojām tur pagātnes atmiņas un Krievijā atrodami VDK dokumenti. Tas attiecas uz cilvēkiem, kuriem šobrīd ir nedaudz virs 50. Tātad - viss sabiedrības "krējums" dzīvo bailēs, ka pēkšņi uzpeldēs kaut kas viņiem ļoti, ļoti nepatīkams. Ne velti lielie masu mediji kategoriski atsakās publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas.

Atbildēt

Virsaitis

26.10.2019. 17:15

»

Atis Priedītis

Nekādas otras Nirnbergas nebūs. Cilvēkiem ir jāsamierinās ar to, ka Latvijā pie varas kopumā ir tie paši kas okupācijas laikā. Un pati smagākā psiholoģiskā problēma - populāri un slaveni arī šobrīd ir tieši tie paši radošie cilvēki, kuri okupācijas laikā. Tauta turpina dievināt savus okupācijas laika...


Kamēr vairums domās tāpat kā Atis tad tik tiešām ne tikai nemainīsies, bet turpinās palikt aizvien sliktāk un sliktāk. Zagļi un nodevēji plātīsies ka nekad neesam tik labi dzīvojuši kā tagad un naudas ir vairāk kā jebkad te bijis.

Atbildēt

kā viņiem gribas karot un laupīt

26.10.2019. 16:57

......................

Atbildēt

Aculiecinieks

26.10.2019. 14:19

Baneris tajā pašā vietā, kur paredzēts, un ar “seju pret tautu“.

Atbildēt

suņu ēdāju komanda

26.10.2019. 14:13

Suņu ēdaju un azartspēļu pavelniece ir aktivizējušies, lai aizstavētu savu barotāju!

Atbildēt

Saulvedis

26.10.2019. 12:33

Ieinteresētām personām *KOLABORANTA* reklāma izdevās labi!

Atbildēt

Atis Priedītis

26.10.2019. 12:28

»

Virsaitis

Nirbergā apkoposim, kurš kolaborants kurš okupants, kuri viņu pēcnācēji un kas ar katru no tiem darāms


Nekādas otras Nirnbergas nebūs. Cilvēkiem ir jāsamierinās ar to, ka Latvijā pie varas kopumā ir tie paši kas okupācijas laikā. Un pati smagākā psiholoģiskā problēma - populāri un slaveni arī šobrīd ir tieši tie paši radošie cilvēki, kuri okupācijas laikā. Tauta turpina dievināt savus okupācijas laika elkus un tie savukārt kā neapgāžams mūris stutē savus okupācijas laika labvēļus. Neko izmainīt vismaz šobrīd nav iespējams.

Atbildēt

Tautas pēc ASV Neatkarības deklarācijas

26.10.2019. 12:12

»

Tās ieinteresētās personas

ir visa tauta,muļķīt


parakstīšanas drīkstēja veidot valstis, kura kļuva un kļūst par dziļās varas izlaupīšanas objektiem. To labi zin Valstsgribas Klucis ar Pionieru Ofšoru- Kariņu. Atceries, tu esi lēts darbaspēks, vergs un tavu apgu globāli nosaka dziļā vara no dziļās vēstures caur FRS periskopu.

Atbildēt

Vainīgie visos fakos jau zināmi!

26.10.2019. 11:29

VP , viņa ekselence Valstsgribas Klucis un viņa ekselence MP Pioniera Ofšors!

Atbildēt

Nesapņo!

26.10.2019. 11:26

»

Virsaitis

Nirbergā apkoposim, kurš kolaborants kurš okupants, kuri viņu pēcnācēji un kas ar katru no tiem darāms


Kāda huju Nirnberga! Tulīt būs pasaules karš, lai nomocītie nemocās, vai dziļās vēstures dziļā vara izdomās kaut ko tik hibrīdgrandiozu, ka nespēsi pat pacīkstēt, bet kā Krievijā 90. gados visi stāvēja uz ielas un laukumos, katram kaut kas bija pārdošanai, sākot ar sandalām un traukiem.

Atbildēt

Virsaitis

26.10.2019. 10:54

Nirbergā apkoposim, kurš kolaborants kurš okupants, kuri viņu pēcnācēji un kas ar katru no tiem darāms.

Atbildēt

Uģis

26.10.2019. 09:10

»

Aramess

Katram normālam cilvēkam nospļauties par tādu sūdu kā jūsu grāmata, kas acīmredzot būs kaut kāda paskvila. Nelīdzēs arī šīs stulbās reklāmas, ko pamana vien ieinteresētās personas


Lasījis neesmu, bet grāmata sūds. Tipiska sovjetlaiku deģenerāta nostāja, pēc analoģijas - tevi pazīt nepazīstu, bet zinu, ka tāds esi.

Atbildēt

Parabellum

26.10.2019. 09:05

Tie 5L vairāk derētu sūdmanim un šķipelem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...