Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Neticu

Cilvēks 444
29.01.2021.
Komentāri (102)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Neticu! 1) Tiem, kas sākumā sludina, ka maskas nepalīdz, bet pēc īsa laika sprīža liek tās valkāt, bargi sodot tos, kas maskas uzskata par infekciju perēkli.

2) Tiem, kas bazūnē, ka vakcīnas ir glābiņš, bet nespēj nodrošināt vakcīnu piegādi, tajā pašā laikā gan saņem milzu algas kā vakcinācijas procesa uzraugi.

3) Tiem, kas nav gatavi atklātai diskusijai medijos par COVID19 tēmu, saucot citus par nejēgām, kartupeļiem, tumsoņām utt.

4) Tiem, kas cenzē “nepareizus” viedokļus, pasludinot tikai savējo par pareizu un “zinātnē” balstītu.

5) Tiem, kas ievieš absurdus un idiotiskus ierobežojumus (piemēram, ka pannu tirgošana apdraud cilvēkus), kuru dēļ tiek izpostīti daudzu uzņēmēju biznesi un cilvēki paliek bez darba.

6) Tiem, kas laikā, kad ir krīze, kad daudzi palikuši bez iztikas līdzekļiem, kad valsts atbalsts ir nekāds, būdami pie varas, paši sev ceļ algas vai rada īpaši labi apmaksātus amatus, kuru lietderības koeficients ir ar mīnusa zīmi.

7) Tiem, kas lamā citus par neizdarībām, bet, tiekot pie varas, negrasās pat ietves tīrīt, kamdēļ tās pārvēršas par neizbrienamu šļuras klājienu.

8) Tiem, kas gāna vienas “nepareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju izdzenāšanu, bet citas, “pareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju līdzīgu izdzenāšauu pat nepiemin.

9) Tiem, kas atzīst par leģitīmām nozagtas vēlēšanas, kas grautiņu rīkotājus un karoga dedzinātājus uzteic, bet mierīga marša dalībniekus pasludina par teroristiem.

10) Tiem, kas par pandēmiju pasludina modernu vīrusu, lai gan pat statistikas dati neuzrāda būtiskas pārmaiņas mirstības rādītājos, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

11) Tiem, kas sakās rūpējamies par tautas veselību, lai gau ilgus gadus apzināti ir grāvuši veselības aprūpi, kā arī neliekas ne zinis par citu slimību norises gaitu, faktiski ignorējot tos slimniekus, kuriem nav “laimējies” saslimt ar COVID19.

12) Tiem, kas ir gatavi bērnus piespiest likt “uzpurņus”, lai gan ir reāli zinātnē balstīti pētījumi, kas brīdina, ka maskas var būt infekciju perēkļi, īpaši, ja tās nenēsā stingri pēc noteikumiem. Bet mūsdienās bērni, tiekot pakļauti liberālās ideoloģijas diktātam, ir kļuvuši nevaldāmi un ignorē tādu jēdzienu kā disciplīna.

13) Tiem, kas paģērē citiem vilkt maskas un publiski dižojas ar maskām uz sejas, bet, tikko starmešu gaismas pazūd, tā ieliek tās kabatā un čupojas vaigs pie vaiga.

14) Tiem, kas par uzrakstu “Viņķeles miskaste” rosina krimināllietu, bet personu, kura izgāza vakcīnu piegādi, pat nenosoda, nemaz nerunājot par saukšanu pie atbildības par nolaidību uu iespējamiem otkatiem.

15) Tiem, kas tukši vervelē par patriotismu, mīlestību pret valsti, rūpēm par tautu, bet realitātē tikai domā par savu pašlabumu, kā saraust vairāk uo siles, bet, kad tiek pieķerti, tad neveikli taisnojas un izdomā visādus jaunvārdus, kas kropļo latviešu valodu.

16) Tiem, kas kaismīgi Vecgada vakarā runā par vārda brīvību, domu daudzveidību, viedokļu dažādību, šādu kategoriju neatsveramo nozīmību, bet jau ir akceptējuši totālu un visaptverošu CENZŪRU.

17) Tiem, kas gatavi slēgt klīnikas, ja tās nerīkojas pēc vienas vienīgās “pareizās” metodes, kurn nospraudusi kompart... oi, Latvijas administrācija!

18) Tiem, kas gatavi aizbāzt mutes ikvienam, kurš nepakļaujas Patiesības ministr... nu, Re:Baltica tirānijai un diktātam.

19) Tiem, kas gluži kā boļševiki ieplānojuši veikt visaptverošu laupīšanu un/vai nacionalizāciju, lai sagrābtu visu, ko citi sastrādājuši ar grūtu un sūru darbu.

20) Tiem, kas uzskata par normālu, ka Latvijā valdību sastāda SAB un Maizītis, kas kalpo nevis tautai, bet ļoti šaurai interešu grupai, sauktai arī par politisko kliķi.

21) Tiem, kas runā par iejūtību, politkorektumu, toleranci, bet darbos sarīda cilvēkus vieuu ar otru - latviešus ar krieviem, pensionārus ar bērniem, slimos ar veselajiem, sievietes ar vīriešiem, nabagos ar bagātiem, skolniekus ar skolotājiem, mediķus ar policistiem.

22) Tiem, kas bazūnē, ka auto nedrīkst braukt cilvēki no vairākām mājsaimniecībām, uzliek par to bargus sodus, bet nenodrošina, lai sabiedriskajā transportā cilvēki nebrauktu kā siļķes mucā.

23) Tiem, kas rīko Tērbatas ielas tusiņu, bet vēlāk izdomā, ka jāievieš komandantstunda, kuras laikā policija veic cilvēku medības.

24) Tiem, kas analogi “jums nav maizes, ēdiet kūkas”, ievieš Latvijā sistēmu “jūs nevarat uzturēt Nissan Micra, brauciet ar Bentley”.

25) Tiem, kas tulko Satversmi pēc sava prāta, kas saukā tautu par kaujas suņiem, bet arī tiem, kas runā par atbalstu tradicionālām ģimenēm, bet ilgus gadus ir kopā vienā koalīcijā ar tiem, kas slavina nenormālības, izvirtības, amoralitāti uu izlaidību.

26) Tiem, kas gatavi savas valsts iedzīvotājus padarīt par izmēģinājuma trusīšiem, liekot vakcinēties ar vakcīnām, kuras vēl tikai pārbauda uz dzīvniekiem. Kuras uz cilvēkiem pārbauda tieši šobrīd un tagad, nemaksājot nekādas kompensācijas par eksperimentiem ar cilvēkiem.

27) Tiem, kuri vienmēr pie visa vaino “oligarhus”, bet patiesībā kalpo pasaules mega oligarhiem, lai, iztopot un lienot uz vēdera šo pasaules vareno priekšā, veidotu totalitāru iekārtu - Jauno pasaules kārtību. Globālistu lolojumu, kurā nav paredzēta vieta nacionālām valstīm uu tautām.

28) Tiem, kas, veicot “pētījumus” par milzu naudu (miljoniem), pamanās tajos iedēt super “zinātniskus” pētījums, kaudzi lapaspušu ar ēdienu receptēm, kuras zina katra mājsaimniece.

29) Tiem, kas sev piešķīra nodokļu maksātāju (tautas) naudu, lai nodrošinātu partijām, kas ir sagrābušas varu, palikšanu pie varas uu iespēju tērēties uz nebēdu uz tautas rēķina.

30) Tiem, kas melnu par baltu krāso, tiem, kas Mēnesi par Sauli sauc, tiem, kas rada Greizo spoguļu valstību, tiem, kas COVID19 afēru par COVID19 pandēmiju dēvē! Jo jautājums ir - kam tas ir izdevīgi?

Novērtē šo rakstu:

209
10

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...