Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

04.07.2021. 21:51

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Серьезно, большинство не слышало? Большинство не знает, что происходит в гос конкурсах? Как раз вот это большинство и послал кнаб и закрытием дела и этим ответом.

Atbildēt

Tas onka no KNAB

28.06.2021. 15:22

Tacu ir ORKA pec izskata.

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 15:05

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Patīk vai nepatīk-nav arguments, kad valsts iestāde sniedz atbildi uz informācijas pieprasījumu vai izskata iesniegumu. KNAB ir jāsniedz informācija saskaņā ar likumu. Un Lato nedrīkst tikt diskriminēts, tāpēc, ka ir kritizējis KNAB darbību. Vai precīzāk-bezdarbību.
Sabiedrība nezina par Būvnieku karteli? Tiešām? Sabiedrībai ir vienalga?
Un kāpēc tad par nodokļu maksātājiem būtu jāfinansē KNAB? Lai jumtotu Būvniekus? Un visus pārējos korumpantus?...Labāk, to naudu onkoloģiskajiem slimniekiem atdot, kuri bez modernām zālēm mirst.
Arī tur, protams, nozags 3/4, bet vismaz kaut ko slimnieki dabūs.
Magoni attaisnoja, Martinsons sēž hokeja čempī VIP ložā kopā Ar ārlietu ministru, KNAB paskaidro, ka būvnieku kartelis ir valsts noslēpums...
Nē, nenolika Lapsu. Nolika to pilsoņu daļu, kuri tomēr neuzskata, ka korupcija ir ok.

Atbildēt

Ješka

28.06.2021. 13:26

»

jautājums

Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta...


Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos un ne tikai, šādiem personāžiem atbilde vienmēr būs negatīva. Protams, ja jau iepriekš nav skaidrs ka atbilde būs negatīva un tas ir jau iepriekš ieplānota apdiršanas ķēdītes sastāvdaļa.
Par nolikšanu pie vietas. Nolika tieši Lapsu. Konkrēti. Sabiedrības lielākā daļa par tādu būvnieka karteļa lietu pat nezina. Kur nu vēl Lapsas jautājumus un viņa pasūtīšanu. Praktiski visiem tas ir pilnīgi vienalga. Tā kā pie vietas ir nolikts Lapsa. Tikai viņš jau nesapratīs.

Atbildēt

skaidri redzams, ka

28.06.2021. 11:57

KNAB ir Korupcijas un Noziedzības Atbalsta Biedrība (KNAB)!

Atbildēt

viss meirīgi

28.06.2021. 11:43

savējie turpina

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 09:47

»

Ješka

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju...


Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta?
Nu paskaidroja KNAB, ka info par Būvnieku karteli ir valsts noslēpums. Tā teikt, это есть великая тайна...
Un ne jau Lato nolika pie vietas, bet gan sabiedrību.
Nu skumji, ko lai citu tur saka.

Atbildēt

Dzanuškāns

27.06.2021. 22:28

»

FKK

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā...


Dzanuškāns degradējis tik tālu, ka tieši šobrīd GASO uzdevumā mēģina izkrāpt tiesas ceļā naudu no potenciālā cietušā, apgalvojot tiesai, ka pastāv uz mistisko apgalvojumu pamata balstīts it kā reāls parāds.
Summa ap 4000 eur. Jāsaprot, ka vinnējot tiesu, Pētersone-Godmane visticamāk padalīsies ar Dzanuškānu.

Interesanti kā Gaso grāmatveži iegrāmatos šos iespējamās krāpšanas rezultātā iegūtus naudas līdzekļus, jo naudai pretī nav piegādāta pakalpojuma.
Atbildēt

FKK

27.06.2021. 20:54

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā.

Tajā bija bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks, JKP ietekmīgs darbonis, Saeimas deputāts Juris Jurašs, J. Juraša draugs un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieka vietnieks Mārtiņš Lode .

«Slaveno 1999. gada izlaidumu» Ģenerālprokuratūrā mūslaikos pārstāv t.s. Lemberga lietas galvenais prokurors, ar Meroni afēru saistītais Juris Juriss, Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums un bijušais Jelgavas virsprokurors, šobrīd Ģenerālprokuratūras Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas prokurors Jānis Mināts, Kurzemes apgabaltiesas tiesnesis Krists Līcis, bijusī tiesnese Tatjana Bormane.

Policijas akadēmiju togad beiguši arī šobrīd pazīstami advokāti, piemēram, Monako goda konsuls Latvijā, arī bijušais premjera ārštata padomnieks Māris Grudulis, bijušais VARAM valsts sekretāra vietnieks Lemberga "pastnieks" Artis Stucka, bijušais Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietnieks, bijusāis Rīgas mēra Nila Ušakova padomnieks Jānis Dzanuškāns - pazīstams arī kā "Saskaņas" kasieris. Vēl starp kursa biedriem ir bijušais Rīgas pilsētas Centra rajona prokurors, tagad advokāts daudzās smagās lietās, piemēram, tā sauktajā Grinbergu lietā, Armands Šūmanis.

Atbildēt

Tauta

27.06.2021. 20:43

»

Edis

Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj


Vai lieta ir pārsūdzēta? Ja nē, tad kāda slepenība vispār drīkst būt šai lietai pēc tās iztiesāšanas?

Atbildēt

Pietiek izlocīties

27.06.2021. 20:22

»

GTi

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām...


KNAB priekšnieks Straume ir pusbrālis Edvīnam Straumem - Burtnieku novada Domes priekšsēdētājam (Vienotība). Edvīns Straume (padomju milicis, beidzis Minskas milicijas skolu) vadījis Burtnieku novadu divus termiņus pēc kārtas, pārstāvot Vienotību.

Zinot šo faktu, iespējams ir vieglāk saprast Burtnieku Juraša, Vienotības Jaunpupa, KNAB priekšnieka Straumes savstarpējās attiecības un vai simpātijas.

Bet Cīrule ir sešiniece, biroja pele, kura maz ko saprot.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 20:10

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Atbilde jau ir sniegta, tajĀ tikai ir iedots ''kurvītis'' , tā kā daunis esi tu pats. HA HA HA

Atbildēt

daunim

27.06.2021. 19:58

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zemē dauņi rullē...

Atbildēt

GTi

27.06.2021. 19:33

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām Juraša un Jaunupa brigādēm. Piedevām Straume ir sen ar Jurašu saistīts tā dēvētàs Policijas akadēmijas ONG tímekļa saistībā. Bet kopumā ir tá kà ir - gļēvulis un darba imitators.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 19:32

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju, tad žēlojos vai gānos par atteikumu, tad sūdzos par atteikumu, tad ........, jā, tad viss sākās no jauna pa apli.
Pastāvēs kas mainīsies.

Atbildēt

Pēteris

27.06.2021. 19:20

Ješkas plūst straumēm pa Latviju

Atbildēt

Edis

27.06.2021. 19:04

»

nuu

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos


Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj.

Atbildēt

nuu

27.06.2021. 18:49

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...