Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

04.07.2021. 21:51

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Серьезно, большинство не слышало? Большинство не знает, что происходит в гос конкурсах? Как раз вот это большинство и послал кнаб и закрытием дела и этим ответом.

Atbildēt

Tas onka no KNAB

28.06.2021. 15:22

Tacu ir ORKA pec izskata.

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 15:05

»

Ješka

Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos...


Patīk vai nepatīk-nav arguments, kad valsts iestāde sniedz atbildi uz informācijas pieprasījumu vai izskata iesniegumu. KNAB ir jāsniedz informācija saskaņā ar likumu. Un Lato nedrīkst tikt diskriminēts, tāpēc, ka ir kritizējis KNAB darbību. Vai precīzāk-bezdarbību.
Sabiedrība nezina par Būvnieku karteli? Tiešām? Sabiedrībai ir vienalga?
Un kāpēc tad par nodokļu maksātājiem būtu jāfinansē KNAB? Lai jumtotu Būvniekus? Un visus pārējos korumpantus?...Labāk, to naudu onkoloģiskajiem slimniekiem atdot, kuri bez modernām zālēm mirst.
Arī tur, protams, nozags 3/4, bet vismaz kaut ko slimnieki dabūs.
Magoni attaisnoja, Martinsons sēž hokeja čempī VIP ložā kopā Ar ārlietu ministru, KNAB paskaidro, ka būvnieku kartelis ir valsts noslēpums...
Nē, nenolika Lapsu. Nolika to pilsoņu daļu, kuri tomēr neuzskata, ka korupcija ir ok.

Atbildēt

Ješka

28.06.2021. 13:26

»

jautājums

Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta...


Runa jau nav par palūgšanas veidu. Runa ir par to, ka Lapsa apdirsis un attiecīgi negatīvi noskaņojis visus sev apkārt. Visur strādā tikai cilvēki un lai arī atbildes gatavotājs vai parakstītājs pats nav konkrēti ticis apdirsts, iestāde noteikti tikusi un ieslēdzās tāda zināma solidaritāte. Šaubu gadījumos un ne tikai, šādiem personāžiem atbilde vienmēr būs negatīva. Protams, ja jau iepriekš nav skaidrs ka atbilde būs negatīva un tas ir jau iepriekš ieplānota apdiršanas ķēdītes sastāvdaļa.
Par nolikšanu pie vietas. Nolika tieši Lapsu. Konkrēti. Sabiedrības lielākā daļa par tādu būvnieka karteļa lietu pat nezina. Kur nu vēl Lapsas jautājumus un viņa pasūtīšanu. Praktiski visiem tas ir pilnīgi vienalga. Tā kā pie vietas ir nolikts Lapsa. Tikai viņš jau nesapratīs.

Atbildēt

skaidri redzams, ka

28.06.2021. 11:57

KNAB ir Korupcijas un Noziedzības Atbalsta Biedrība (KNAB)!

Atbildēt

viss meirīgi

28.06.2021. 11:43

savējie turpina

Atbildēt

jautājums

28.06.2021. 09:47

»

Ješka

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju...


Un valsts iestādei atbildes sniegšanai kritērijs ir, cik laipni un pazemīgi informācija palūgta?
Nu paskaidroja KNAB, ka info par Būvnieku karteli ir valsts noslēpums. Tā teikt, это есть великая тайна...
Un ne jau Lato nolika pie vietas, bet gan sabiedrību.
Nu skumji, ko lai citu tur saka.

Atbildēt

Dzanuškāns

27.06.2021. 22:28

»

FKK

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā...


Dzanuškāns degradējis tik tālu, ka tieši šobrīd GASO uzdevumā mēģina izkrāpt tiesas ceļā naudu no potenciālā cietušā, apgalvojot tiesai, ka pastāv uz mistisko apgalvojumu pamata balstīts it kā reāls parāds.
Summa ap 4000 eur. Jāsaprot, ka vinnējot tiesu, Pētersone-Godmane visticamāk padalīsies ar Dzanuškānu.

Interesanti kā Gaso grāmatveži iegrāmatos šos iespējamās krāpšanas rezultātā iegūtus naudas līdzekļus, jo naudai pretī nav piegādāta pakalpojuma.
Atbildēt

FKK

27.06.2021. 20:54

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā.

Tajā bija bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks, JKP ietekmīgs darbonis, Saeimas deputāts Juris Jurašs, J. Juraša draugs un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieka vietnieks Mārtiņš Lode .

«Slaveno 1999. gada izlaidumu» Ģenerālprokuratūrā mūslaikos pārstāv t.s. Lemberga lietas galvenais prokurors, ar Meroni afēru saistītais Juris Juriss, Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums un bijušais Jelgavas virsprokurors, šobrīd Ģenerālprokuratūras Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas prokurors Jānis Mināts, Kurzemes apgabaltiesas tiesnesis Krists Līcis, bijusī tiesnese Tatjana Bormane.

Policijas akadēmiju togad beiguši arī šobrīd pazīstami advokāti, piemēram, Monako goda konsuls Latvijā, arī bijušais premjera ārštata padomnieks Māris Grudulis, bijušais VARAM valsts sekretāra vietnieks Lemberga "pastnieks" Artis Stucka, bijušais Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietnieks, bijusāis Rīgas mēra Nila Ušakova padomnieks Jānis Dzanuškāns - pazīstams arī kā "Saskaņas" kasieris. Vēl starp kursa biedriem ir bijušais Rīgas pilsētas Centra rajona prokurors, tagad advokāts daudzās smagās lietās, piemēram, tā sauktajā Grinbergu lietā, Armands Šūmanis.

Atbildēt

Tauta

27.06.2021. 20:43

»

Edis

Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj


Vai lieta ir pārsūdzēta? Ja nē, tad kāda slepenība vispār drīkst būt šai lietai pēc tās iztiesāšanas?

Atbildēt

Pietiek izlocīties

27.06.2021. 20:22

»

GTi

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām...


KNAB priekšnieks Straume ir pusbrālis Edvīnam Straumem - Burtnieku novada Domes priekšsēdētājam (Vienotība). Edvīns Straume (padomju milicis, beidzis Minskas milicijas skolu) vadījis Burtnieku novadu divus termiņus pēc kārtas, pārstāvot Vienotību.

Zinot šo faktu, iespējams ir vieglāk saprast Burtnieku Juraša, Vienotības Jaunpupa, KNAB priekšnieka Straumes savstarpējās attiecības un vai simpātijas.

Bet Cīrule ir sešiniece, biroja pele, kura maz ko saprot.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 20:10

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Atbilde jau ir sniegta, tajĀ tikai ir iedots ''kurvītis'' , tā kā daunis esi tu pats. HA HA HA

Atbildēt

daunim

27.06.2021. 19:58

»

Daunim

Tev dauni nesaprast, ka sniegt atbildi ir iestādes pienākums


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zemē dauņi rullē...

Atbildēt

GTi

27.06.2021. 19:33

Nu nav un nebūs dūšas Straumem saņemties un atzīt, ka šo lietu nobāza atvilknē krminiālists Jurašs un to lūdza bēdígi slavenais politiskās korpucijas darbonis Jaunups. Speciālistiem šis fakts nav noslēpums, bet Straume gluži vienkārši zins, kas ar viņu notiks, ja uzdrošinās iet pret šīm politiski ietekmīgajām Juraša un Jaunupa brigādēm. Piedevām Straume ir sen ar Jurašu saistīts tā dēvētàs Policijas akadēmijas ONG tímekļa saistībā. Bet kopumā ir tá kà ir - gļēvulis un darba imitators.

Atbildēt

Ješka

27.06.2021. 19:32

Lapsa kārtējo reizi dabūjis ''kurvīti''. Ieteiktu Lapsam no rīta pie spoguļa dzenot bārdu vienreiz sevi tā kritiski apskatīt un padomāt - vai tikai es pats nēesmu iemesls šim ne jau pirmajam ''kurvītim''? Vai nav tā, ka vispirms iestādi apdiršu, tad laipni prasu informāciju un atbildes uz informāciju, tad žēlojos vai gānos par atteikumu, tad sūdzos par atteikumu, tad ........, jā, tad viss sākās no jauna pa apli.
Pastāvēs kas mainīsies.

Atbildēt

Pēteris

27.06.2021. 19:20

Ješkas plūst straumēm pa Latviju

Atbildēt

Edis

27.06.2021. 19:04

»

nuu

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos


Pat divos vardos,ja krieviski-pasli nahuj.

Atbildēt

nuu

27.06.2021. 18:49

visu šo garo penteri varēja uzrakstīt 3 vārdos !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....