Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ЖВ

01.10.2021. 10:37

»

jurisx

Žīds-tas skan lepni


Žīds ,tautība- jurists.

Atbildēt

jurisx

01.10.2021. 10:28

Žīds-tas skan lepni.

Atbildēt

kas ir hazāru mafija?

01.10.2021. 09:30

»

Hazāru mafija

https://youtu.be/sl41aidP4YM


Kā ar tiem hazāriem, kas pieņēma Bizantijas sātanisko ideoloģiju, staigā blusu pilnās pufaikās, dzer un nonarkojas, nīst visu dzīvo uz planētas, kuru dēli nespēlē vijoli un šahu un nestaigā uz karate nodarbībām, bet skraida pa pagalmu ar plastmasas automātu rokās un draud visus nošaut un agri kļūst par toksikomāniem - līmes ostītājiem?

Atbildēt

Uldis

01.10.2021. 09:13

»

rebe

Tad tomēr Suharenko un Esterkinam tas izdevās. kad viņi 15 gadus atpakaļ par to sāka runāt, es domāju, ko viņi muld, tas taču ir tik absurdi, ka nav iespējams principā. Nē, tomēr izrādās. ka ir. Tas ir nonsenss. Latvijas valsts samaksās astronomisku summu nodokļu maksātāju naudas krievebreju speciāli...


Naudas mazgātājs, starptautiskā terorisma finansētājs, uzturēšanas atļauju tirgotājs, Krievijas bandītu un čekas banķieris Arkaška Sukarenka varēja tik nekaunīgi darboties tikai pateicoties saviem kājslauķiem, morāliem kropļiem, četračiem Voldiņiem: Zatleram un Dombrovskim.

Atbildēt

Hazāru mafija

01.10.2021. 09:04

https://youtu.be/sl41aidP4YM

Atbildēt

rebe

01.10.2021. 09:04

Tad tomēr Suharenko un Esterkinam tas izdevās. kad viņi 15 gadus atpakaļ par to sāka runāt, es domāju, ko viņi muld, tas taču ir tik absurdi, ka nav iespējams principā. Nē, tomēr izrādās. ka ir. Tas ir nonsenss. Latvijas valsts samaksās astronomisku summu nodokļu maksātāju naudas krievebreju speciāli šim mērķim dibinātām sabiedriskām organizācijām, kurām nav pilnīgi nekāda sakara ne ar represētajiem ebrejiem, ne to radiniekiem. Bet no otras puses cepuri nost - tik agresīvs biznesa projekts, lasi krāpniecības shēma un patiešām izdevās. Nu kur var būt stimuls maksāt nodokļus, redzot kā tie tiek sazāģēti (no krievu valodas raspilitj). Bet skolotājiem, policistiem un mediķiem - tiem gan nē. Kosmoss un muļķu zemes apogeja. Līdzīgi nelikumīgi sadalīja 250000 kompensācijās kādiem tur valsts kapitālsabiedrību valdes vai padomes locekļiem un par to saņēma bargu sodu - 200 EUR. Nu bet šie rietumu banķieri ir izgriezuši lielāko afēru Latvijas vēsturē, piesedzoties ar holokaustu, uz ko viņiem ir slaidi nospļauties.

Atbildēt

piepļūtīto kerzaviku tautai

01.10.2021. 09:00

»

atpirkāmies

uz nomaksu,tā teikt.Arāja tautas sindroms


Latvieši ir Arāja, Kalēja un Cukura tauta, bet jūs, gļēvie sadistiskie pederasti un marodieri: Staļina, Jagodas, Ježova, Ērenburga un Putina tauta.

Atbildēt

olnīca

01.10.2021. 08:40

GALĒŠANA TURPINĀS.
Skandināvijas augļotāju bankas turpina atņemt arī šodien.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.10.2021. 08:27

---Kur viņi ir tik nadzīgi uz rebēm!?
- Vai tik nebūs tā, ka katram žīdam drīz būs jāmeklē apsardze-levits jau savējo ir palielinājis...!?

Atbildēt

Vot

01.10.2021. 08:19

Ja atdod žīdiem, tad man jautājums, kas atdos manus īpašumus, ko bandītiskā partija 'Jenotība' kopā ar trīclūpiņu Dombrovski kopā Skandināvijas un citām asiņainajām augļotāju bankām atņēma 2008.-2012.gadu ekonomiskās krīzes laikā ?
Kapēc nepiekrita saņemt procentu maksājumus, bet pamatsummas samaksu novirzīt uz periodu, kad beidzās krīze?
Šie politiskie "Jenotības" bandīti tūkstošiemm tūkstošiem cilvēku atņēma mājas, zemes, dzīvokļus, veica reālu genocīdu izdzenot Latvijas cilvēkus vergot uz ārzemēm.
Kurš spēs šos bandītisko lēmumu pieņēmējus, šo politisko mafiju iemest miskastēs !?

Atbildēt

kaifs

01.10.2021. 08:12

ar kaifu pārlukoju vakardienas un šodienas mediju vidi - tā sauktās lielās platformas neraksta ne rindu par šo krāpšanu, jo saprot, kā sabiedrība pret šo lēmumu izturas. un nevajag šo jaukt ar neiecietību. žīds kārtējo reizi nodemonstrēja, kāpēc viņus visā pasaulē tik ļoti mīl.

Atbildēt

klauni

01.10.2021. 07:20

»

hm

ASV bagāto žīdu lēmums. Tā kā mēs esam ASV attāla kolonija, kuras pavalstnieki tiek nozīmēti augstos amatos, saimnieka rīkojumus nepildīt nevar...


muļķības, nekādi ASV neko nelemj. viņi it kā ieminas caur puķēm, bet mūsējie uzreiz izpilda. tur jau tā sāls! vietējie žīdi zina uz kurām pogām spiest. turklāt, Rietumu banka (žīdu projekts) labi pieskata Jaunupu un kompāniju. bet viņi neliek uz vienu govi - tur visiem ticis. iedeva 1 milj., paņēma - 40. kā padomātu štirlics, pastaigājoties pa čaka ielu - Maukas.

Atbildēt

hm

01.10.2021. 06:52

ASV bagāto žīdu lēmums. Tā kā mēs esam ASV attāla kolonija, kuras pavalstnieki tiek nozīmēti augstos amatos, saimnieka rīkojumus nepildīt nevar.
Žīdiem nesen jau tika atdoti īpašumi, kurus nekāda likumdošana neparedzāja. Likums, ne likums, bet ASV tā teica un punkts. Jācer, ka ļaunuma impērija sabruks pirms mūsu saimnieki žīdiem iedomāsies atdot vācu baronu īpašumus un iecels viņu vietā valdīt pār bauriem.

Atbildēt

fakts

01.10.2021. 06:19

»

paga paga

Ja Saeima atbalstīs 40 miljonu piešķiršanu tai momentā ir jādemisionē. 75 gadus !!!!! pēc holokausta maksāt miljonus no Krievijas uz Latviju atbraukušiem ebrejiem, kas pie tam daudzi atrodami čekas maisos, ir krimināls. Tā nav labā griba, bet tas ir rekets pret valsti covid jau tā grūtajā situācijā. ...


Holokausta skāde būtu jāapmaksā pasaulē bagātākajiem žīdu klaniem.Tieši tie finansēja visus trīs pasaules karus un bija to idejiskie autori.Rabīni holokaustu sauc par atmiruso zaru apgriešanu.tiek iznīcināti tie žīdi kuri pārstājuši parazitēt.Pārsvarā tie bija nabadzīgie žīdi,amatnieki.Žīds un pederasts Hugo Boss dzīvoja cepuri kuldams,līdz pat kara beigām Berlīnē darbojās sinagogas.Man nav nekas pret žīdu tautu kopumā,bet,kad viņi atzīs savu tautiešu noziegumus pret cilvēci.Kad viņi atzīs cionisma noziegumus?

Atbildēt

atpirkāmies

01.10.2021. 00:45

»

bet mēs viņus atkal iebalsosim


uz nomaksu,tā teikt.Arāja tautas sindroms.

Atbildēt

tik maz pret????

30.09.2021. 21:40

Balsojumā "par" likumprojektu balsoja 61 deputāts un "pret" - 13 parlamentārieši.

Atbildēt

paga paga

30.09.2021. 21:37

Ja Saeima atbalstīs 40 miljonu piešķiršanu tai momentā ir jādemisionē. 75 gadus !!!!! pēc holokausta maksāt miljonus no Krievijas uz Latviju atbraukušiem ebrejiem, kas pie tam daudzi atrodami čekas maisos, ir krimināls. Tā nav labā griba, bet tas ir rekets pret valsti covid jau tā grūtajā situācijā. Ebreju organizācijām, kas tika radītas tikai 90 gados un to biedriem, kas pat karu nav piedzīvojuš, ne kādā citādā veidā cietuši nepienākas NEKAS. Tad tāpēc Levitu virzīja par prezidentu, lai ši 21. gadsimta afēra izdotos??!!

Atbildēt

nekā nebija

30.09.2021. 20:50

Vēl nekas nav piešķirts.Vēl tikai lems.

Atbildēt

jā, bet...

30.09.2021. 20:45

Krieviem ir tāds teiciens: "Pēc kautiņa dūres nevajag pa gaisu vicināat!"
Viss jau ir pielemts, nolemts un piešķirts. Tagad var pilnas avīzes un portālus pierakstīt ar to, cik tas netaisnīgi un "paust savu sašutumu": "Mūsu partija...mēs kategoriski...mēs neuzskatām...mēs, mēs, mēs...
Ar to savu "mēs" jūs tagad varat atslaucīties.

Atbildēt

GALĪGI DUMŠ

30.09.2021. 20:24

cik tiks levitam?

Atbildēt

paldies

30.09.2021. 20:06

paldies NS Taisnīgums par rakstu!Izskatās,ka "otkatus"saņems Attīstībai par un JV.Varbūt jau ir saņēmuši.Un ,protams,attēlā redzamais letu kārtotājs Jaunups.

Atbildēt

bet

30.09.2021. 20:00

jūsu pašu ievēlētajiem pamuļķiem Saeimā par to "pie kājas". Gan jau ka par balsojumu no tiem 40 limiem ir noteikta "otkatu" takse. Īpaši- ja atcerās "sākotnējo prasījumu". Tas ir būtiski pieaudzis- un ne par inflācijas tiesu.. Saeima - vismaz tās vairākums, kas par šo balsoja - skatīt balsojušo sarakstu- ir prostitūtas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi