Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nost pederastisko kriminālu!

28.08.2020. 16:26

»

Nost mafiju!

Par Zolitūdes traģēdiju ar 54 līķiem apsūdzība uzrādīta arī Mārtiņam Draudiņam. kura brālis Aivars Draudiņš no Nacionālās apvienības saraksta kandidē uz Rīgas domi. Pirms tam šķiņķi Aivaru Draudiņu no VARAM valsts sekretāra vietnieka amatā padzina ministrs Juris Pūce. Tagad sliņķi un parazīti uz otra...


Par Zolitūdes slaktiņu ne tikai Ušakovs un Ameriks, bet kuru līdzdalības Rīgā nevaldītu "bezpreģels", bet arī ZRP VARAM ministru, Sprūdžu, kurš nepieskatīja RD un Savicka rokaspuisis Dombrovski, kurš turēja ministros tādu izdzimteni, būtu dzīvus jāizdod sodīšanai slaktiņā nogalināto tuviniekiem.
Kā zināms, OIK afērists Pūce pārstāv otru lielāko, pēc Vienotības, Pederastu partiju un, loģiski, viņa zvēriskais naids pret visu latvisko, īpaši politiķiem, ir pašsaprotams.

Atbildēt

jaunais vienotības sauklis

28.08.2020. 13:05

Visu galu izdzimteņi kopojieties

Atbildēt

Nost mafiju!

28.08.2020. 11:54

Par Zolitūdes traģēdiju ar 54 līķiem apsūdzība uzrādīta arī Mārtiņam Draudiņam. kura brālis Aivars Draudiņš no Nacionālās apvienības saraksta kandidē uz Rīgas domi. Pirms tam šķiņķi Aivaru Draudiņu no VARAM valsts sekretāra vietnieka amatā padzina ministrs Juris Pūce. Tagad sliņķi un parazīti uz otra rēķina lien pie varas, naudas un seksa. Vēlētāj, neesi muļķis! Neatdod savu dārgo balsi par viltus latviešu draugiem, kuri sarakstā svītro ārā viens otru un paši sev liek plusus.

Atbildēt

sandrai

28.08.2020. 10:51

»

Sandra

Interesanti kas būtu, ja tagad tiktu pie šprices rosīties šakāļi, kuri 30 gadus valda pār Latviju


Rīgā pietiekoši ilgi valdīja staļiniskie izdzimteņi, komunisti, čekisti, sātanisti un krievu militāristi - deģenerāti.

Atbildēt

Kirša plāns

28.08.2020. 10:49

»

Dollārs

Ķirsim ir plāns kā murgo knariņš reklāmās! Tikai vai kāds ir iedziļinājies Ķirša plānos? Kā viņš to panāks


Atjaunot koalīciju, ko ZRP valsts ienaidniekiem izjauca Olšteina sešinieka demaršs, ar Saskaņu.

Atbildēt

nekandidēja uz Saeimu!

28.08.2020. 10:43

»

a ko ta nu?

Par daudziem mēra kandidātiem kauns. Tomēr Ķirsis ir viens no retajiem kandidātiem, kas kompetenti spriež par domē notiekošo. Atšķirībā no glumajiem A/P, viņš negrasījās ar Burova/Amerika partiju taisīt koalīciju. Nekandidēja uz Saeimu kā to izdarīja Bordāns, Strīķe, Jurašs...


Par to viņam ir pateicīgi Latvijas iedzīvotāji. Būtu iebāzis divus stobrus mutē un izsmērējis substanci, kas atrodas ķermeņa daļā ar ko viņš ēd, pa sienu, varētu arī pieminekli Karātavu laukumā uzcelt.

Atbildēt

a ko ta nu?

28.08.2020. 08:05

»

Pēteris

Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko


Par daudziem mēra kandidātiem kauns. Tomēr Ķirsis ir viens no retajiem kandidātiem, kas kompetenti spriež par domē notiekošo. Atšķirībā no glumajiem A/P, viņš negrasījās ar Burova/Amerika partiju taisīt koalīciju. Nekandidēja uz Saeimu kā to izdarīja Bordāns, Strīķe, Jurašs...
Visgrūtāk klausīties bezkompromisa liekuļa Bordāna virzīto tarkšķi Ozolu, Viņa tarkšķ pilnīgi par visu, pati neko nejēgdama, bet nemitīgi piesaukdama korupciju, tādus klausīties ir neciešami.

Atbildēt

Joske

28.08.2020. 06:55

Balsosim par JKP,kuriem ir rūpes par iedzīvotāju labklājibas līmeņa celšanu,tiesiskums un taisnīgums.

Atbildēt

Dollārs

28.08.2020. 06:10

Ķirsim ir plāns kā murgo knariņš reklāmās! Tikai vai kāds ir iedziļinājies Ķirša plānos? Kā viņš to panāks?
Raksta autora tuvākās vēstures rezumē ir labs un spilgti parāda īsti seju.

Atbildēt

Sandra

27.08.2020. 22:02

Interesanti kas būtu, ja tagad tiktu pie šprices rosīties šakāļi, kuri 30 gadus valda pār Latviju?

Atbildēt

Vientiesis

27.08.2020. 21:02

Kāpēc neviens nejautā:kas deva atļauju-rīkojumu uz veikala jumta sākt celtniecību nepārtraucot veikala darbību?

Atbildēt

Ontūns

27.08.2020. 20:55

»

josifs

JKP nav nevienu piemanijusi,piemanija KPVLV,piemanija ZZS Saskņa.JV,Vecā vienotība ATtīstība par,vislābāk saeimā darbojās JKP,un balsosim par šo partiju,dzīvosim visi labāk,bez kopurācijas


JKP un tās galvenais partneris Kaimiņš kopā viens vesels,runu un solījumu daudz,izdarīts ļoti maz,vienīgi skandāli,tukši un neizpildīti solījumi.

Atbildēt

Ontūns

27.08.2020. 20:48

»

Linda Ozola - šedevrs

Ēs neesmu JKP fans, piederu citai partijai, bet nevaru noturēties neatbalstīt viņu, Lindu Ozolu no JKP, kura ir ļoti gudra sieviete. Nomelnot, piesmiet ļoti erudītu sievieti, kura diskusijās prot atbildēt uz jebkuru situāciju ar lietas būtības pārzināšu, pragmtiski, tas ir VAIRĀK kā NEGODĪGI.Tas ir ...


Vienkārši smieklīgs koments...... Kad tā gudrība parādīsies? Līdz šim tikai regulārie JKP saukļi atklāsim,apkarosim u.t.t.Baigi labi sapas viņai ar Ķirsi,jo tas tāds pats tukšu salmu kūlējs un vēl apsaukāties viņam izcils "talants".
Cerams,ka neievēlēs tukšu salmu kūlējus!

Atbildēt

viedoklis

27.08.2020. 17:05

Galīgi vienalga vai domē nonāks ķirši, āboli vai bumbieri, neviens no viņiem nepildīs dotos pirmsvēlēšanu solījumus.Bet ja tautai patīk klausīties pasakas neviens to nevar liegt.Lētticīgi muļķi ir vislabākais kas var būt blēžiem un zagļiem.

Atbildēt

Visus spēkus par JKP

27.08.2020. 16:51

»

janis

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu


Vai tiešām nav saprašanas, ka Linda OZOLA ir godīga, atsaucīga, gudra. Patiesi, ir jakoncentrējas vairāk uz vienu partiju, nebūs netikai zaudjumu, bet būs gan ieguvums, neviltots.

Atbildēt

Linda Ozola - šedevrs

27.08.2020. 16:46

»

Pēteris

Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko


Ēs neesmu JKP fans, piederu citai partijai, bet nevaru noturēties neatbalstīt viņu, Lindu Ozolu no JKP, kura ir ļoti gudra sieviete. Nomelnot, piesmiet ļoti erudītu sievieti, kura diskusijās prot atbildēt uz jebkuru situāciju ar lietas būtības pārzināšu, pragmtiski, tas ir VAIRĀK kā NEGODĪGI.Tas ir vienreizējs gadījums un gods ievēlēt sievieti par RīgAS DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJU.

Tas ir ko vērts. Neesiet tik bezkaunīgi pret mūsu galvaspilsētu, nenonieciniet vērtīgu gadījumu!

Atbildēt

Pēteris

27.08.2020. 16:22

»

janis

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu


Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko.

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

27.08.2020. 16:11

Ir skaidrs kā diena, ka sālsstandzina Ozola ar jkp-istiem domē netiks. Būs gan smuki nolocījusi zalos papīrīsus reklāmās :)

Atbildēt

lasītājs

27.08.2020. 15:59

»

Autoram

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos


Kopš tiem laikiem, kad tas mūdzis, kopā ar citiem valsts ienaidniekiem: Zatleru, Kozlovski un Rinkēviču, bija zem SC sedziņas, tas ir sapuvis vēl vairāk.

Atbildēt

zēns jau pats nē, smadzeņu par maz

27.08.2020. 15:51

bīdāmais

Atbildēt

Laucinieks

27.08.2020. 15:44

»

Autoram

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos


Tagad Ķirša un citu koalīcijas partiju Rīgas mēra amata kandidāti, būdami augstos posteņos savās partijās un valdībā un Saeimā kolektīvi (piecas partijas) piedalās savas valsts iedzīvotāju kolektgīvā aplaupīšanā par desmitiem miljoniem gadā ar nelikumīgajām OIK shēmām, t.sk. visu laucinieku aplaupīošanā ar maksājumu OIK koģenerācija, kaut nevien laucīnieks nav pieslēgts nevienai lielo pilsētu koģenerācijas staciju siltumtīkliem, kas nozīmē, ka nebauda nekādas siltumenerģijas atlaides, bet apmaksā no savas kabatas nesaņemtu pakalpojumu. Un tas notiek ar lozungu- neļausim Ušakovam zagt. Bez piebildes- bet zgsim paši.

Atbildēt

27.08.2020. 15:39

»

Nesapratu

ir kas samelots


Un tev liekas normāli, ka uz kāda klauna iesnieguma pamata var uz vairākiem gadiem apturēt jebkuru projektu?

Atbildēt

?????????????????????????????

27.08.2020. 15:36

»

?????

Un kas nolikvidēja būvinspekciju?Vai tik ne Dombrovskis un Saeima


Varbūt partāstīsi, kad būvinspekcija ir veikusi projekta konstrukciju pārrēķināšanu?

Atbildēt

Autoram

27.08.2020. 15:36

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos.

Atbildēt

janis

27.08.2020. 15:22

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu.

Atbildēt

JKP

27.08.2020. 14:42

Ķirsi vajag steidzami iesēdināt dziļā pagrabā un noslānīt arī.

Atbildēt

panna

27.08.2020. 12:20

Kā gan savādāk? Zēns bija hiperaktīvs un vismaz morāli ir jāatbild... bet tas puikiņam ar savu īpašo izlasi tas viss tikai troksnis skrējienā pie siles

Atbildēt

to Ivo

27.08.2020. 12:18

»

Ivo

Par būvniecību rīga atbild būvvalde..būvvalde pakļauta domes mēram..zaglis un atkritums, išakovs, iecēla par būvvaldes vadītāju savu čļenu kas skruvi no naglas atšķirt nevarēja..išakovs sen bija jāliek cietumā par netiešu slepkavību..zagle un atkritums lunene muļķoja cietušos..veidoja viņu viedokli...


Nebūs starpība, Rīgu vadīs Saskaņa, a-Par, JV, vai JKP, tikai, ja pie varas būs krievi, man neviens nevarēs bāzt acīs, ka pašu bāleliņi, kā tas ir bijis čekas projektiem: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība, visu nozaguši. Krievus, kad pienāks tā stunda, vieglāk būs nomest un bargi sodīt.

Atbildēt

josifs

27.08.2020. 11:41

JKP nav nevienu piemanijusi,piemanija KPVLV,piemanija ZZS Saskņa.JV,Vecā vienotība ATtīstība par,vislābāk saeimā darbojās JKP,un balsosim par šo partiju,dzīvosim visi labāk,bez kopurācijas.

Atbildēt

m!

27.08.2020. 09:36

Maxima veikala sabruksana vainigs ir tas, kurs nepareizi uzprojekteja konstrukcijas vai ari tas kurs tas nepareizi izbuveja. Kapec neviens cits veikals vai eka nebruk? Dumji vainot Maxima vai kadu amatpersonu...

Atbildēt

leopards

27.08.2020. 09:30

Lai nebūtu domstarpībunobalsosim par JKP,un dzīvosim tiesiska valstī,var redzēt ka jaunais prokurors Stukāns ir uzsācis aktīvi iedziļinaties prokuratūras darbā.Mafijai jumti divi ir noņemti KALNMEJERS BICĶOVIČS,ekonomiskā tiesa ir izveidota,iesāksies ubrukums korupcijai,un tapēc nobalsosim par L.Ozolu,un tad Rīgā korupcijai vietas nebūs.

Atbildēt

Roc dziļāk

27.08.2020. 09:29

»

Lina

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums


Kurus motivēja Maximas īpašnieki būvējot savu tirdzniecības ķēdi Latvijā.

Atbildēt

Nesapratu

27.08.2020. 09:27

»

Sviests

Atkal pasūtīts raksts pret JV


ir kas samelots?

Atbildēt

tas ir labi

27.08.2020. 08:47

»

Sviests

Atkal pasūtīts raksts pret JV


sorositu atmaskosana ir svetiga lieta !

Atbildēt

Zinošais

27.08.2020. 08:39

Ķirsis kā partijas biedrs nenoliedzami ir līdzatbildīgs par sistēmiskām problēmām un politisko mazspēju tās mazināt, taču autors pats putrojas , jo būves drošība nav atkarīga no tā vai "kaimiņam" ir vai nav tiesības subjektīvi iebilst pret kaut kā būvēšanu.
Interesanti būtu pavērot autora reakciju apgriestā situācijā, kad viņš kaut ko gribētu būvēt, būtu saskaņojis visus nepieciešamos projektus, saņēmis būvatļauju, bet neko darīt nevarētu, jo "kaimiņam" tas vienkārši nepatiktu !??!???!?

Atbildēt

millers

27.08.2020. 08:03

RE,VĒL VIENS KROPLĪTIS NO VIENOTĪBAS ATEJAS BRĀĻIEM

Atbildēt

Ivo

27.08.2020. 08:02

»

?????

Un kas nolikvidēja būvinspekciju?Vai tik ne Dombrovskis un Saeima


Būvvalde arī veic kontroli..kāds te sakars saeimai..gnils mēsls,zaglis un slepkava..

Atbildēt

Sviests

27.08.2020. 08:00

Atkal pasūtīts raksts pret JV

Atbildēt

Jādoma

27.08.2020. 07:57

»

Lina

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums


Tas kā pie mums pretojas jebkura jauna objekta, un līdz ar to investīciju ienākšanai valstī, arī motivē veikt izmaiņas likumdošanā.

Atbildēt

Lina

27.08.2020. 07:44

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums.

Atbildēt

Ivo

27.08.2020. 07:30

Par būvniecību rīga atbild būvvalde..būvvalde pakļauta domes mēram..zaglis un atkritums, išakovs, iecēla par būvvaldes vadītāju savu čļenu kas skruvi no naglas atšķirt nevarēja..išakovs sen bija jāliek cietumā par netiešu slepkavību..zagle un atkritums lunene muļķoja cietušos..veidoja viņu viedokli..

Atbildēt

Kasiņš

27.08.2020. 07:19

Šis kopā ar Pulku ir pilnīgi mēsli, izceļas pat uz citu mēslu fona...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...