Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nost pederastisko kriminālu!

28.08.2020. 16:26

»

Nost mafiju!

Par Zolitūdes traģēdiju ar 54 līķiem apsūdzība uzrādīta arī Mārtiņam Draudiņam. kura brālis Aivars Draudiņš no Nacionālās apvienības saraksta kandidē uz Rīgas domi. Pirms tam šķiņķi Aivaru Draudiņu no VARAM valsts sekretāra vietnieka amatā padzina ministrs Juris Pūce. Tagad sliņķi un parazīti uz otra...


Par Zolitūdes slaktiņu ne tikai Ušakovs un Ameriks, bet kuru līdzdalības Rīgā nevaldītu "bezpreģels", bet arī ZRP VARAM ministru, Sprūdžu, kurš nepieskatīja RD un Savicka rokaspuisis Dombrovski, kurš turēja ministros tādu izdzimteni, būtu dzīvus jāizdod sodīšanai slaktiņā nogalināto tuviniekiem.
Kā zināms, OIK afērists Pūce pārstāv otru lielāko, pēc Vienotības, Pederastu partiju un, loģiski, viņa zvēriskais naids pret visu latvisko, īpaši politiķiem, ir pašsaprotams.

Atbildēt

jaunais vienotības sauklis

28.08.2020. 13:05

Visu galu izdzimteņi kopojieties

Atbildēt

Nost mafiju!

28.08.2020. 11:54

Par Zolitūdes traģēdiju ar 54 līķiem apsūdzība uzrādīta arī Mārtiņam Draudiņam. kura brālis Aivars Draudiņš no Nacionālās apvienības saraksta kandidē uz Rīgas domi. Pirms tam šķiņķi Aivaru Draudiņu no VARAM valsts sekretāra vietnieka amatā padzina ministrs Juris Pūce. Tagad sliņķi un parazīti uz otra rēķina lien pie varas, naudas un seksa. Vēlētāj, neesi muļķis! Neatdod savu dārgo balsi par viltus latviešu draugiem, kuri sarakstā svītro ārā viens otru un paši sev liek plusus.

Atbildēt

sandrai

28.08.2020. 10:51

»

Sandra

Interesanti kas būtu, ja tagad tiktu pie šprices rosīties šakāļi, kuri 30 gadus valda pār Latviju


Rīgā pietiekoši ilgi valdīja staļiniskie izdzimteņi, komunisti, čekisti, sātanisti un krievu militāristi - deģenerāti.

Atbildēt

Kirša plāns

28.08.2020. 10:49

»

Dollārs

Ķirsim ir plāns kā murgo knariņš reklāmās! Tikai vai kāds ir iedziļinājies Ķirša plānos? Kā viņš to panāks


Atjaunot koalīciju, ko ZRP valsts ienaidniekiem izjauca Olšteina sešinieka demaršs, ar Saskaņu.

Atbildēt

nekandidēja uz Saeimu!

28.08.2020. 10:43

»

a ko ta nu?

Par daudziem mēra kandidātiem kauns. Tomēr Ķirsis ir viens no retajiem kandidātiem, kas kompetenti spriež par domē notiekošo. Atšķirībā no glumajiem A/P, viņš negrasījās ar Burova/Amerika partiju taisīt koalīciju. Nekandidēja uz Saeimu kā to izdarīja Bordāns, Strīķe, Jurašs...


Par to viņam ir pateicīgi Latvijas iedzīvotāji. Būtu iebāzis divus stobrus mutē un izsmērējis substanci, kas atrodas ķermeņa daļā ar ko viņš ēd, pa sienu, varētu arī pieminekli Karātavu laukumā uzcelt.

Atbildēt

a ko ta nu?

28.08.2020. 08:05

»

Pēteris

Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko


Par daudziem mēra kandidātiem kauns. Tomēr Ķirsis ir viens no retajiem kandidātiem, kas kompetenti spriež par domē notiekošo. Atšķirībā no glumajiem A/P, viņš negrasījās ar Burova/Amerika partiju taisīt koalīciju. Nekandidēja uz Saeimu kā to izdarīja Bordāns, Strīķe, Jurašs...
Visgrūtāk klausīties bezkompromisa liekuļa Bordāna virzīto tarkšķi Ozolu, Viņa tarkšķ pilnīgi par visu, pati neko nejēgdama, bet nemitīgi piesaukdama korupciju, tādus klausīties ir neciešami.

Atbildēt

Joske

28.08.2020. 06:55

Balsosim par JKP,kuriem ir rūpes par iedzīvotāju labklājibas līmeņa celšanu,tiesiskums un taisnīgums.

Atbildēt

Dollārs

28.08.2020. 06:10

Ķirsim ir plāns kā murgo knariņš reklāmās! Tikai vai kāds ir iedziļinājies Ķirša plānos? Kā viņš to panāks?
Raksta autora tuvākās vēstures rezumē ir labs un spilgti parāda īsti seju.

Atbildēt

Sandra

27.08.2020. 22:02

Interesanti kas būtu, ja tagad tiktu pie šprices rosīties šakāļi, kuri 30 gadus valda pār Latviju?

Atbildēt

Vientiesis

27.08.2020. 21:02

Kāpēc neviens nejautā:kas deva atļauju-rīkojumu uz veikala jumta sākt celtniecību nepārtraucot veikala darbību?

Atbildēt

Ontūns

27.08.2020. 20:55

»

josifs

JKP nav nevienu piemanijusi,piemanija KPVLV,piemanija ZZS Saskņa.JV,Vecā vienotība ATtīstība par,vislābāk saeimā darbojās JKP,un balsosim par šo partiju,dzīvosim visi labāk,bez kopurācijas


JKP un tās galvenais partneris Kaimiņš kopā viens vesels,runu un solījumu daudz,izdarīts ļoti maz,vienīgi skandāli,tukši un neizpildīti solījumi.

Atbildēt

Ontūns

27.08.2020. 20:48

»

Linda Ozola - šedevrs

Ēs neesmu JKP fans, piederu citai partijai, bet nevaru noturēties neatbalstīt viņu, Lindu Ozolu no JKP, kura ir ļoti gudra sieviete. Nomelnot, piesmiet ļoti erudītu sievieti, kura diskusijās prot atbildēt uz jebkuru situāciju ar lietas būtības pārzināšu, pragmtiski, tas ir VAIRĀK kā NEGODĪGI.Tas ir ...


Vienkārši smieklīgs koments...... Kad tā gudrība parādīsies? Līdz šim tikai regulārie JKP saukļi atklāsim,apkarosim u.t.t.Baigi labi sapas viņai ar Ķirsi,jo tas tāds pats tukšu salmu kūlējs un vēl apsaukāties viņam izcils "talants".
Cerams,ka neievēlēs tukšu salmu kūlējus!

Atbildēt

viedoklis

27.08.2020. 17:05

Galīgi vienalga vai domē nonāks ķirši, āboli vai bumbieri, neviens no viņiem nepildīs dotos pirmsvēlēšanu solījumus.Bet ja tautai patīk klausīties pasakas neviens to nevar liegt.Lētticīgi muļķi ir vislabākais kas var būt blēžiem un zagļiem.

Atbildēt

Visus spēkus par JKP

27.08.2020. 16:51

»

janis

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu


Vai tiešām nav saprašanas, ka Linda OZOLA ir godīga, atsaucīga, gudra. Patiesi, ir jakoncentrējas vairāk uz vienu partiju, nebūs netikai zaudjumu, bet būs gan ieguvums, neviltots.

Atbildēt

Linda Ozola - šedevrs

27.08.2020. 16:46

»

Pēteris

Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko


Ēs neesmu JKP fans, piederu citai partijai, bet nevaru noturēties neatbalstīt viņu, Lindu Ozolu no JKP, kura ir ļoti gudra sieviete. Nomelnot, piesmiet ļoti erudītu sievieti, kura diskusijās prot atbildēt uz jebkuru situāciju ar lietas būtības pārzināšu, pragmtiski, tas ir VAIRĀK kā NEGODĪGI.Tas ir vienreizējs gadījums un gods ievēlēt sievieti par RīgAS DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJU.

Tas ir ko vērts. Neesiet tik bezkaunīgi pret mūsu galvaspilsētu, nenonieciniet vērtīgu gadījumu!

Atbildēt

Pēteris

27.08.2020. 16:22

»

janis

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu


Lielāku zosi par Lindu Ozolu grūti iedomāties. Tulka izglītība un samācīta vicināties ar rociņām, un muldēt par jebko.

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

27.08.2020. 16:11

Ir skaidrs kā diena, ka sālsstandzina Ozola ar jkp-istiem domē netiks. Būs gan smuki nolocījusi zalos papīrīsus reklāmās :)

Atbildēt

lasītājs

27.08.2020. 15:59

»

Autoram

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos


Kopš tiem laikiem, kad tas mūdzis, kopā ar citiem valsts ienaidniekiem: Zatleru, Kozlovski un Rinkēviču, bija zem SC sedziņas, tas ir sapuvis vēl vairāk.

Atbildēt

zēns jau pats nē, smadzeņu par maz

27.08.2020. 15:51

bīdāmais

Atbildēt

Laucinieks

27.08.2020. 15:44

»

Autoram

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos


Tagad Ķirša un citu koalīcijas partiju Rīgas mēra amata kandidāti, būdami augstos posteņos savās partijās un valdībā un Saeimā kolektīvi (piecas partijas) piedalās savas valsts iedzīvotāju kolektgīvā aplaupīšanā par desmitiem miljoniem gadā ar nelikumīgajām OIK shēmām, t.sk. visu laucinieku aplaupīošanā ar maksājumu OIK koģenerācija, kaut nevien laucīnieks nav pieslēgts nevienai lielo pilsētu koģenerācijas staciju siltumtīkliem, kas nozīmē, ka nebauda nekādas siltumenerģijas atlaides, bet apmaksā no savas kabatas nesaņemtu pakalpojumu. Un tas notiek ar lozungu- neļausim Ušakovam zagt. Bez piebildes- bet zgsim paši.

Atbildēt

27.08.2020. 15:39

»

Nesapratu

ir kas samelots


Un tev liekas normāli, ka uz kāda klauna iesnieguma pamata var uz vairākiem gadiem apturēt jebkuru projektu?

Atbildēt

?????????????????????????????

27.08.2020. 15:36

»

?????

Un kas nolikvidēja būvinspekciju?Vai tik ne Dombrovskis un Saeima


Varbūt partāstīsi, kad būvinspekcija ir veikusi projekta konstrukciju pārrēķināšanu?

Atbildēt

Autoram

27.08.2020. 15:36

Toreiz Ķirsis parak jauns un nepieredzejis, tagad viņş tă nerikotos.

Atbildēt

janis

27.08.2020. 15:22

Kas var būt labāks par partiju JKP,un tāpēc vienbalsīgi novēlēsim par L.Ozolu.

Atbildēt

JKP

27.08.2020. 14:42

Ķirsi vajag steidzami iesēdināt dziļā pagrabā un noslānīt arī.

Atbildēt

panna

27.08.2020. 12:20

Kā gan savādāk? Zēns bija hiperaktīvs un vismaz morāli ir jāatbild... bet tas puikiņam ar savu īpašo izlasi tas viss tikai troksnis skrējienā pie siles

Atbildēt

to Ivo

27.08.2020. 12:18

»

Ivo

Par būvniecību rīga atbild būvvalde..būvvalde pakļauta domes mēram..zaglis un atkritums, išakovs, iecēla par būvvaldes vadītāju savu čļenu kas skruvi no naglas atšķirt nevarēja..išakovs sen bija jāliek cietumā par netiešu slepkavību..zagle un atkritums lunene muļķoja cietušos..veidoja viņu viedokli...


Nebūs starpība, Rīgu vadīs Saskaņa, a-Par, JV, vai JKP, tikai, ja pie varas būs krievi, man neviens nevarēs bāzt acīs, ka pašu bāleliņi, kā tas ir bijis čekas projektiem: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība, visu nozaguši. Krievus, kad pienāks tā stunda, vieglāk būs nomest un bargi sodīt.

Atbildēt

josifs

27.08.2020. 11:41

JKP nav nevienu piemanijusi,piemanija KPVLV,piemanija ZZS Saskņa.JV,Vecā vienotība ATtīstība par,vislābāk saeimā darbojās JKP,un balsosim par šo partiju,dzīvosim visi labāk,bez kopurācijas.

Atbildēt

m!

27.08.2020. 09:36

Maxima veikala sabruksana vainigs ir tas, kurs nepareizi uzprojekteja konstrukcijas vai ari tas kurs tas nepareizi izbuveja. Kapec neviens cits veikals vai eka nebruk? Dumji vainot Maxima vai kadu amatpersonu...

Atbildēt

leopards

27.08.2020. 09:30

Lai nebūtu domstarpībunobalsosim par JKP,un dzīvosim tiesiska valstī,var redzēt ka jaunais prokurors Stukāns ir uzsācis aktīvi iedziļinaties prokuratūras darbā.Mafijai jumti divi ir noņemti KALNMEJERS BICĶOVIČS,ekonomiskā tiesa ir izveidota,iesāksies ubrukums korupcijai,un tapēc nobalsosim par L.Ozolu,un tad Rīgā korupcijai vietas nebūs.

Atbildēt

Roc dziļāk

27.08.2020. 09:29

»

Lina

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums


Kurus motivēja Maximas īpašnieki būvējot savu tirdzniecības ķēdi Latvijā.

Atbildēt

Nesapratu

27.08.2020. 09:27

»

Sviests

Atkal pasūtīts raksts pret JV


ir kas samelots?

Atbildēt

tas ir labi

27.08.2020. 08:47

»

Sviests

Atkal pasūtīts raksts pret JV


sorositu atmaskosana ir svetiga lieta !

Atbildēt

Zinošais

27.08.2020. 08:39

Ķirsis kā partijas biedrs nenoliedzami ir līdzatbildīgs par sistēmiskām problēmām un politisko mazspēju tās mazināt, taču autors pats putrojas , jo būves drošība nav atkarīga no tā vai "kaimiņam" ir vai nav tiesības subjektīvi iebilst pret kaut kā būvēšanu.
Interesanti būtu pavērot autora reakciju apgriestā situācijā, kad viņš kaut ko gribētu būvēt, būtu saskaņojis visus nepieciešamos projektus, saņēmis būvatļauju, bet neko darīt nevarētu, jo "kaimiņam" tas vienkārši nepatiktu !??!???!?

Atbildēt

millers

27.08.2020. 08:03

RE,VĒL VIENS KROPLĪTIS NO VIENOTĪBAS ATEJAS BRĀĻIEM

Atbildēt

Ivo

27.08.2020. 08:02

»

?????

Un kas nolikvidēja būvinspekciju?Vai tik ne Dombrovskis un Saeima


Būvvalde arī veic kontroli..kāds te sakars saeimai..gnils mēsls,zaglis un slepkava..

Atbildēt

Sviests

27.08.2020. 08:00

Atkal pasūtīts raksts pret JV

Atbildēt

Jādoma

27.08.2020. 07:57

»

Lina

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums


Tas kā pie mums pretojas jebkura jauna objekta, un līdz ar to investīciju ienākšanai valstī, arī motivē veikt izmaiņas likumdošanā.

Atbildēt

Lina

27.08.2020. 07:44

Jādomā, kas motivēja V.Ķirsi šādi rīkoties? Manuprāt, te ir atklātas korupcijas gadījums.

Atbildēt

Ivo

27.08.2020. 07:30

Par būvniecību rīga atbild būvvalde..būvvalde pakļauta domes mēram..zaglis un atkritums, išakovs, iecēla par būvvaldes vadītāju savu čļenu kas skruvi no naglas atšķirt nevarēja..išakovs sen bija jāliek cietumā par netiešu slepkavību..zagle un atkritums lunene muļķoja cietušos..veidoja viņu viedokli..

Atbildēt

Kasiņš

27.08.2020. 07:19

Šis kopā ar Pulku ir pilnīgi mēsli, izceļas pat uz citu mēslu fona...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....