Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smaciņa

12.01.2016. 17:53

»

Es

Popkultūra ir iespējama bez nācijas vai tautas


Kroplis Žulis ir izlaists no krātiņa, lai pievemtu portālu.

Atbildēt

Es

12.01.2016. 17:12

»

lauķis

Ir izveidota jauna , liberastiskā kultūra , kultūras surogāts.kultūra var būt tikai tautai , nācijai kultūras nav , multikultūra ir kultūras neesamība


Popkultūra ir iespējama bez nācijas vai tautas.

Piemērs - dažādu nāciju cilvēku produkts - Lady Gaga dziesmas. Pusmiljards skatījumu Youtube nav nejaušība. Patīk vai nepatīk - mazsvarīgi.

Deivida Bovija vai Boba Dilana dziesma, kas uzrunā vienādi angli, poli un argentīnieti.

Atbildēt

Es

12.01.2016. 17:08

»

Kārlis Paklājs

Visa vaina ir audzināšanā un izglītībā. Vecāki neko nevar dot par mākslu, arī skolotāji neko nevar dot par mākslu. Iela dod visu. Bet uz ielas lumpens un plebeji, kuri tēlo smalkus cilvēkus.Tagad mākslionieks var neprast zīmēt, mūziķis var nepazīt notis. Jauki laiki mežoņiem


Kādas notis pazīst tie paši arābi mūzikā? Vai jums ir zināms, ka principā tikai eiropiešiem ir raksturīga mūzikas pierakstīšana,un arī tad ne kopš pasaules sākuma? Nu, jā, sagaidu apgalvojumu, ka mūzika jau tikai Eiropā pastāv. :)

Man ir prieks,ka cilvēki atrod iespēju radoši izpausties, un iespļaujiet nu Makartnijam sejā par to, ka šis sakās neprotam nošu pierakstu. :))

Atbildēt

Es

12.01.2016. 17:05

Diezgan daudz nicīga kategorisma un diskutablu lietu.

"Eiropā līdz XX gadsimtam nebija karsta vēlme piesārņot sabiedrisko apziņu ar pseidomākslu. Nepastāvēja tas, ko tagad lamājam par masu mākslu."

Kas ir vēlme, kas ir piesārņot, kas ir pseidomāksla, kas ir lamājam? Autors ir skābs un nīgrs kā kivi 10 pakāpē? Kāpēc viņš liedz cilvēkiem radoši izpausties? Tak lai rada savu mākslu; izmanto tiesības nepatērēt to, kas nepatīk!

Un par mākslas vēstures zināšanām arī šaubas. Kaut vai citāts un impresionisma rašanās.

Atbildēt

!

10.01.2016. 12:44

»

Priedītim

Markss, Ļeņins, Staļins, Brežņevs, Priedītis


Cik precīzi!
Priedītim vēl klāt diagnoze...

Atbildēt

~>mapfris

10.01.2016. 11:52

da nu visi lieli mēkslinieki

Atbildēt

Priedei kažokā

09.01.2016. 15:34

u-ū..ko tu kaitini ar savu mākslu. Tā taču domāta tikai 4700 biezajiem, kam aldziņa ir pāri 4500 eiriki mēnesī un kuri no 2016. gada maksās solidaritātes nodokli, kas palielinās aizsardzības ministrijas budžetu, bet ne trūcīgo cilvēku labklājību....šeit eiro-oo-latvijiņā viss sastāv un notiek ar Ziedot.lv palīdzību. Ziedojumi ir partijiņām, masu medijiem, sportam, 46000 bērniem bērnu patversmēs un arī mākslai. Ja nav vietējais ziedotājs, tad tas ir kāds investors vai eiroo-ņemtais kredīts, kas iejūdz eiroo-latviju vēl lielākā atkarībā no lielā EIROO diktatora. Tā kā klusē par savu mākslu un klausies ko tev saka tavs lielais eiroo- diktators. Kamēr eir-latvijiņā nebūs izveidoti trīs neaizskarami garantiju fondi – uzturlīdzekļu(no 1-18.gadiem), darbaspēka(no darba uzsākšanas līdz pensijai)un pensiju (no 62 līdz mūža galam), kas nodrošinās arī trūcīgā cilvēka garantēto labklājību, lai trūcīgiem nav jādodas eiro-pasaulē dzīves jēgu un labklājību meklēt, tikmēr par mākslu vērsies pie 4700 biezajiem nevis pie manis.

Atbildēt

sociāli atstumtais

09.01.2016. 15:01

pēc visa Priedīškunga ,, tēmas vešanas ,, izbrīna tas , ka izbrīna Priedīškunga izbrīns !
Vadāmā haosa apstākļos nemaz citādāk nevar būt !
Jāsakropļo ir viss , kas ir bijis ... ja par to maksā un ,, sūds par bitēm ,,

Atbildēt

tomēr=>Hipokrāts

09.01.2016. 14:57

Tev slikts tulks :)))

Atbildēt

Hipokrāts

09.01.2016. 14:17

»

tomēr=>Hipokrāts

Rainis teica - mainies uz augšu. Un Rainim kā kultūras veidotājam neko nevar pārmest


Kāds dziļš latvisks stulbums! Rainis runā par cilvēka morālo mainību, bet nevis mākslas progresu! Stulbums iet kopsolī ar nekaunību, kā tas pie latviešiem pieņemts! Nepazīst tie lopi ne prātu, ne kaunu. Mēsli visīstākie!Būtu nokaunējies un stāvējis klusu! Bet, nē! Lops pat nesaprot, ka ir stulbs!

Atbildēt

....

09.01.2016. 13:40

»

tomēr=>Hipokrāts

Rainis teica - mainies uz augšu. Un Rainim kā kultūras veidotājam neko nevar pārmest


Mainīties uz augšu nenozīmē stāties partijā un taisīt biznesu.

Atbildēt

tomēr=>Hipokrāts

09.01.2016. 13:31

Rainis teica - mainies uz augšu. Un Rainim kā kultūras veidotājam neko nevar pārmest.
Nevar taču mūžīgi palikt Hipokrāta laikos :-)

Atbildēt

Kārlis Paklājs

09.01.2016. 11:45

Visa vaina ir audzināšanā un izglītībā. Vecāki neko nevar dot par mākslu, arī skolotāji neko nevar dot par mākslu. Iela dod visu. Bet uz ielas lumpens un plebeji, kuri tēlo smalkus cilvēkus.Tagad mākslionieks var neprast zīmēt, mūziķis var nepazīt notis. Jauki laiki mežoņiem.

Atbildēt

tomēr

09.01.2016. 10:52

Zinātne un tehnika strauji attīstās, bet māksla, kultūra netiek līdz. Ja pašiem trūkst ideju, tad jāizmanto šovos citu cilvēku dzīves vai jāizkropļo klasika. Televizors ir brīnums, bet cik tur ir labu raidījumu? Nu ir "Province", vēl šis tas labs gadās, bet vai jaunieši, ko vairāk uzskata par mērķauditoriju, maz skatās LTV?

Atbildēt

lauķis

09.01.2016. 08:32

»

eksperts

Lai autors min piemērus no Latvijas savām domām...


Vai cilvēka sūtība taisīt karjeru?

Atbildēt

eksperts

09.01.2016. 00:47

Lai autors min piemērus no Latvijas savām domām.

Vai autors pats zin par blakusjomām, jo var būt,
ka lauku mežsargs vai tirgotājs, kam bija
nauda aizbraukt uz lielākiem centriem
vai laiks, zin vairāk par profesionāli, kas
visu laiku strādā Rīgā.

Vai Raimondam Paulam ir bijis laiks ceļot
un mācīties ārpus viņa karjeras?

Atbildēt

klau

08.01.2016. 19:53

»

DENISS K.

No Stikla kalna: "Jautājums...


Denis, kuram cilvēkam 2016.gadā jāuzņemas ministu prezidenta amatu un ministru kabineta vadību?

Atbildēt

Priedītim

08.01.2016. 18:33

»

Priedītim

Markss, Ļeņins, Staļins, Brežņevs, Priedītis


Pirms Priedīša un un Ļeņina bija vēl Engelss.

Atbildēt

Priedītim

08.01.2016. 18:31

Markss, Ļeņins, Staļins, Brežņevs, Priedītis.

Atbildēt

lauķis

08.01.2016. 16:45

Ir izveidota jauna , liberastiskā kultūra , kultūras surogāts.kultūra var būt tikai tautai , nācijai kultūras nav , multikultūra ir kultūras neesamība.

Atbildēt

DENISS K.

08.01.2016. 16:34

No Stikla kalna: "Jautājums
Jautājums ir šāds: „Vai postcilvēkiem būs sava zinātne?”. Atbilde ir šāda: „Nevis būs, bet jau ir sava zinātne! Uz Latvijas postcilvēku grandiozo kontingentu tas attiecās pilnā mērā.”
Citāts: „„Punctum” ir interneta žurnāls, kas veltīts literatūras un filosofijas aktualitātēm, vēsturei un savstarpējam dialogam. Kopš savas darbības sākuma – 2014. gada pavasara – žurnālā publicēti aptuveni 300 teksti, kurus veidojuši virkne pašmāju rakstnieku, kritiķu, tulkotāju, filosofu un citu humanitāro zinātņu pētnieku. „Punctum” aktīvi un analītiski sekojis līdzi literatūras un filosofijas notikumiem, kļūstot par kvalitatīvāko šo nozaru informācijas avotu interneta vidē. Tāpat žurnāls pievērsis uzmanību arī norisēm mākslā un sabiedrībā”.
Postcilvēku klātbūtni nav grūti konstatēt. Piemēram, šajā gadījumā pietiek ar to, ka interneta žurnāla autori nezina, ka filosofija nav zinātne un nav arī humanitārā zinātne („filosofu un citu humanitāro zinātņu pētnieku”). Postcilvēku portretā noteikti ietilpst arī slimīga pašpārliecinātība („kļūstot par kvalitatīvāko šo nozaru informācijas avotu interneta vidē”)."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...