Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ojārs

05.07.2020. 19:44

Var redzēt kā acis iemirdzējās un nāsis cilājās tam puisim, kurš kultūras ministrs, brīdī, kad sajuta lielas naudas smaržu!

Atbildēt

bālēliņam tikpatam

05.07.2020. 16:00

Akustiskā koncertzāle paredzēta kvalitatīvai klasiskās mūzikas atskaņošanai BEZ MIKROFONIEM UN SKAŅU PASTIPRINOŠAS APARATŪRAS. Klausītāju zālē 1400 -2000 vietu. Nekāda zaļa pļava nav vajadzīga

Atbildēt

Aaa

05.07.2020. 16:00

Pāķi no rīgas 😎

Atbildēt

to V

05.07.2020. 15:01

Akustiskā konncertzāle ir domāta speciāli augstas klases pasaules līmeņa klasiskajai mūzikai. Gildē nevar izvietot simfonisko orķestri ar 150 mūziķiem un kori ar 200 dziedātājiem. pie tam Ģildē nav telpas un ģērbtuves mūziķiem.

Atbildēt

V

05.07.2020. 13:01

»

Piebildei

Tas betona klucis ir jānojauc vienkārši tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā...


Ne visi mūsdienās vēlās dzīvot 19.gs.stilā, tāpēc nav jānojauc divas labas ēkas. Klasisko mūziku var klausīties operā un ģildē, rekonstruēt Kongresu namu par nosacīti nelielu naudu.

Atbildēt

Andža

05.07.2020. 12:24

Poza un pozīcija.
Nacionālā poza, kas sola izsvēpēt komunisma smaku, nojaucot kompartijas centrālkomitejas (kuras vairs nav jau 30 gadus!) ēku, ir komunistiskāka par boļševistisko pareizības līniju, kad jaunā (visu zemju proletāriešu) reliģija sāka ar dievnamu graušanu...
Tagad tas pats. Un tieši tagad - pandēmijas laikā! Nauris Puntulis valdības lēmumu pasniedza tik agresīvi un kaismīgi, ka likās, koncertzāle beidzot būs jau rīt, parīt, nē, pēc 7 gadiem, kad diez vai kāds vairs zinās, kas ir Puntulis...
Komiski, ka atkal rosās inteliģentākā inteliģence klanīdamies, ziņojot, raportējot, un - nekādu diskusiju!!! (Melbārde), citādi tās zāles nebūs...
Zināms, ka eksaltētās kultūras kundzes mani lamās par tumsoņu, bet tumsonība ar spridzināšanu un alkatību domāšanā vislielāko kaitējumu nodara tieši kultūrai, mākslai un nācijai!
Pozīcija? Te nav runa tikai par koncertzāli: ir cinisks tirgoņu laiks, kas pie ratiem pasūta visus, kam par to jāmaksā, kā dēļ Latvija paliek bez prāta, saprāta, bez cilvēkiem.

Atbildēt

05.07.2020. 11:36

rīdzinieku mani interesē Kongresu nama rentabilitāte,esošā un prognozējamā.Būtu mułkjīgi celt blakus vēl vienu ēkai,par kuras tukšas stāvēšanu maksā rīdzinieki.

Atbildēt

Asociācija

05.07.2020. 10:47

Tā CK ēka parkā ir līdzvērtīga nojauktajam Ļeņina piemineklim Brīvības ielā.

Atbildēt

Piebildei

05.07.2020. 10:20

Tas betona klucis ir jānojauc vienkārši tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā.
Šīs koncertzāles uzdevums ir - zālē ar IZCILU akustiku atskaņot klasisko mūziku. Un klasiskā mūzika iederas Vecpilsētā vai pilsētas vēsturiskajā centrā un parkos.

Atbildēt

Piebilde

05.07.2020. 09:53

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


Zāle ar izcilu akustiku var atrasties arī jebkurā citā vietā!
Lai klausītos klasisko mūziku nemaz nav vajadzīgs nopostīt !

Atbildēt

Ar

04.07.2020. 23:47

»

mūziķis no saraksta

Sākās atkal šķelšanās- tas nozīmē, ka koncertzāles var nebūt nekad, jo centrā citu brīvu vietu vairs nav. Ir pietiekami labi arhitekti, kas domā arī ar galvu un saprot kas ir valsts kultūras vizītkarte...


tik pat labiem panākumiem varėtu nojaukt Lauksaimniecības ministrijas ēku,diez vai kāds raudātu.E2-rekonstruētu un būtu tur lauksaimniecības ministrija:):):).

Atbildēt

Nu

04.07.2020. 23:41

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


tad,lūdzu,Kongresu nams-pārbūvējiet,atjaunojiet,rekonstruējiet,restaurējiet-par blakus ēkas nojaukšanas miljoniem var piesaistīt brigādi ar japāñu akustikjiem.

Atbildēt

Urbis

04.07.2020. 22:43

Tas betona klucis ir jānojauc tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā.

Atbildēt

V

04.07.2020. 20:48

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


Tādēļ nav jānojauc divas labas ēkas. Kauns vecajam Paulam un citiem vēstules parakstītājiem. Var rekonstruēt Kongresu namu. Skaidrs, ka patiesais iemesls atkal naudas tērēšana, apmuļķojot lētticīgos cilvēciņus ar saukļiem par komunisma rēgu nojaukšanu.

Atbildēt

vietejais

04.07.2020. 20:23

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


nezināju ka mūzikas instrumenti ir tik ļoti piesaistīti vienai konkrētai vietai un tikai tur tos var lietot.Paldies ka esi " tik gudrs"

Atbildēt

LIelisks raksts

04.07.2020. 20:19

Šis,pie teikšanas tikušais NA ministrs man nez kāpēc atgādina otru NA ministru,kurš arī gribēja veikt,pie tam ātri,ko grandiozu un neaizmirstamu-izrakt Daugavas-Melnās jūras kuģojamo kanālu!Tikai nelaikā iejaucās Latvijas Zinātņu Akadēmija!

Atbildēt

NUNU

04.07.2020. 20:07

Neviens "patriots" nemēģinās pat pieskarties Staļina laika šedevram - Kolhozniekiem paradzētajā monstram. Tagad to nosaucot par Zinātnieku namu.Latviešu patriotiem no NA Staļins būs sirdīs mūžam.

Atbildēt

Tiem kuri nesaprot

04.07.2020. 16:48

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki.
2.Šis koncertzāles galvena funkcija vis nav ar arhitektoniski iespaidīgu celtni un autostāvvietām zaļā pļavā piesaistīt garāmbraucēju uzmanību.
3.Šīs koncertzāles uzdevums ir - zālē ar IZCILU akustiku atskaņot klasisko mūziku. Un klasiskā mūzika iederas Vecpilsētā vai pilsētas vēsturiskajā centra un parkos.

Atbildēt

!

04.07.2020. 15:43

Par iespējamo,labā tehniskā stāvoklī esošās (30milj.remontam -viltus ziņa),biroju ēkas nojaukšanu Elizabetes ielā2 noteikti priecājas topošās biroju ēkas īpašnieki -norvēği Stacijas laukumā.Konkurence par labu ārzemju kapitālam-būs likvidēta.Latvijai trūkst nesavtīgu tautsaimnieku,ir tikai garas runas un politbiznesa cīņas.Kur ir RAŽOŠANA,RAŽOŠANA UN VĒLREIZ RAŽOŠANA???EKSPORTS???

Atbildēt

TO mūziķis no saraksta 04.07.2020. 14:19

04.07.2020. 15:34

Bet kāpēc nevar būt citur, kāpēc tā nabaga koncertzāle jāiespiež jau tā sabojātajā parkā?Nav tā, kas viss Rīgas centrs ir privātīpašumā.Kāpēc nevar būt Zaķusalā,būtu skaisti, pie ūdens, labi redzama no visām pusēm,no Rail Baltica skatāms piesaistes punkts, ar zaļu parku apkārt, stāvvietām, vai Skanstē vai arhitekta J.Krastiņa piedāvātā variantā, starp Slokas ielu un Raņķa dambi vai tur, kur bija Sporta pils, Sporta Manēža.Kāpēc nevar paplašināt Rīgā redzamo un baudāmo skaistumu nedaudz ārpus, jau tā pieblīvētā, ar visu ko,vēsturiskā centra?Tāpēc, ka grupa ļaužu nevar nedaudz tālāk pārvietoties?Rīgai taču jāaug, arī kvalitatīvi, ne tikai kvantitatīvi, uz ko pēdējā laikā vairāk spiests.Autors, spriežot pēc raksta, ir vispusēji domājošs un erudīts profesionālis.Jāsāk domāt, ka atsevišķi mūziķi tālāk par savu mūzikas instrumentu neredz, kas, no vienas puses būtu labi, ja tas neskartu visus nodokļu maksātājus.

Atbildēt

mūziķis no saraksta

04.07.2020. 13:19

Sākās atkal šķelšanās- tas nozīmē, ka koncertzāles var nebūt nekad, jo centrā citu brīvu vietu vairs nav. Ir pietiekami labi arhitekti, kas domā arī ar galvu un saprot kas ir valsts kultūras vizītkarte-
Bet šis ir visai tendenciozs raksts, kas populistiski cenšas iznīcināt daudz profesionālāku viedokli. Kauns šī anonīmā raksta autoram, kas baidās pat savu vārdu publiskot. Sauksim viņu par intrigu meistaru- laikam jau naudiņa interesē

Atbildēt

ha

04.07.2020. 10:48

»

Nacionālo Atkritumu

jebkurš ministrs bija, ir un būs neprofesionalitātes spilgts apliecinājums


tāpēc viņiem ir tikai divi ministri-kultūrists Puntulis/Mel'bārda un universālais Gerhards.

Atbildēt

Jā, bet

04.07.2020. 08:02

»

Domāsim valstiski!!!

Pandēmija-budžets mīnusos.Milzīgs ārējais parāds.NAUDAS NAV!!!Vai ir īstais laiks runāt par vēl vienas koncertzāles būvniecību mazajā Latvijā.Rīgā ir lielā ğilde u.c.Reğionos-Gors,Liepājas dzintars,Latvija,Cēsu koncertzāle...


Kā nav naudas? Tikko Saeima nolēma palielināt AirBaltic pamatkapitālu par cetrtdaļmijardu. Izskatās, ka mums naudu vienkārši vairs nav kur likt. Tādēļ mēs varam nevis vienu, bet vēl vismaz trīs koncertzāles uzbūvēt.

Atbildēt

sarkanās ģimenes ir izmisušas

04.07.2020. 06:41

būtu nu renovējuši savas mājas

Atbildēt

hm

04.07.2020. 06:34

Ekonomikas ministrijai vajadzētu atbalstīt renovācijas un rekonstrukcijas, remontu projektus tieši bezdarba mazināšanas nolūkā krīzes situācijās. Jo tieši šādos projektos būs lielāka darba alga un mazāks materiālu patēriņš.
Savukārt jaunajos projektos lielākos izdevumus rada materiāli, kas bieži vien tiek ievesti no citām valstīm. Un tādējādi tiek atbalstīti citu valstu ražotāji, kas nu ir pavisam nesaprātīgi.
Diemžēl mūsu šolaiku ministri nebija mājā, kad prātu dalīja ...

Atbildēt

KB

04.07.2020. 01:15

Piemērs jau ir - Vilciņa projektēto RPI laboratoriju korpusu jau nojauca, lai dotu vietu Rīgas Domei. Bet ēka Elizabetes ielā 2 jau vispār ir plaģiāts. Nevajag aizstāvēt!!! Nav jau Rastrelli.

Atbildēt

vai vansu tiltu un tv torni ari nopostisiet ?

04.07.2020. 01:04

»

sarkanais dzīvsudrabs

gadījumā neesi smirdīgs čekas stukačs


Kadu launumu nacionalajiem atkritumiem bija izdarijusi Juras perle Bulduros un Zinatnes nams Lielupe ?

Atbildēt

Ķiļķēns

03.07.2020. 21:57

»

klimpa

tavā smadzeņu podā nav vietas smadzenēm. Tur smadzeņu vienkārši nav


Ēkas nojaukšana būs lielākā nejēdzība NA vēsturē!Tad jau arī Dailes teātrī un Kongresu namā jūtama komunistu smaka!

Atbildēt

Domāsim valstiski!!!

03.07.2020. 21:31

Pandēmija-budžets mīnusos.Milzīgs ārējais parāds.NAUDAS NAV!!!Vai ir īstais laiks runāt par vēl vienas koncertzāles būvniecību mazajā Latvijā.Rīgā ir lielā ğilde u.c.Reğionos-Gors,Liepājas dzintars,Latvija,Cēsu koncertzāle.
Ietaupīto naudu varētu novirzīt bērnu un jauniešu jaunrades centriem,izglītībai un veselībai.Svarīgs ir CILVĒKS,nevis tā saucamās elites kaprīzes.DIEVS,SVĒTĪ LATVIJU!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

03.07.2020. 20:44

Skumji lasīt komentārus. Lai par ko arī būtu konkrētais raksts un lai kāds būtu tā intelektuālais līmenis (pat tik augsts kā šajā gadījumā), pēc pārdesmit saprātīgiem komentāriem sāk velties rupjību, prastību, dumjību un pretīgu, savstarpēju lamu lavīna. Ja, tiešām, esam tik primitīva sabiedrība, tad arī esam pelnījuši tādus puntuļus par kultūras ministriem un zelta koncertzāles kauču nojaukta Brīvības pieminekļa vietā...

Atbildēt

Bēthovena 1.simfonija

03.07.2020. 20:24

Par ko šis ūdens uz palaga?

Atbildēt

skumjais

03.07.2020. 19:52

»

VB

"Kauns Paulam un Co par vēstuli


Gaidīt var, bet ne jau ko labu. Tieši viņš bija kultūras ministrs, kad likvidēja operetes teātri. Ja vēl paskatās, kurš vēlāk tajās telpās saimnieko...

Un arī kurmju sitēja partijas reklāmas seja bija!

Atbildēt

Beidzot

03.07.2020. 19:15

viens patiešām nopietns, uz intelekta balstīts raksts par tēmu. Tie, kam likās par garu, iesaku lasīt vekalu izkārtnes...

Atbildēt

!

03.07.2020. 19:12

»

jautrība nebeidz nobeigties

"Man patika, ka padomju laikos nebija seksa un piderus lika cietumā


Pernavas ielas stacionara vinus tureja atseviski no slimiem cilvekiem ,ka sociali bistamus !

Atbildēt

Valsti var vadīt katra ķēkša

03.07.2020. 19:11

»

Žulis

Ļoti labs raksts par doto tēmu. Paldies autoram


Zelta vārdi par šiem poļitrukiem ministru ādās

Atbildēt

Jancis

03.07.2020. 19:00

Raksta autors raksta labi, bet gari- kuru gan interesē Ramstein locekļi čemodānā? :D Bet idejiski es viņu atbalstu- nojaukt, tas nav celt, tur daudz prāta nevajag. Eksperti saka, ka vecā ēka stāvēs vēl 200 gadus, to var pārdot, lai taisa viesnīcu vai biezajiem dzīvokļus Rīgas centrā. Vai Rīgas nomalēs trūkst vietas?? Tos pašus Skanstes dārziņus tagad revitalizēs, kad zaļi ziļais Ķerus aizvērsies, gan jau vēl ir vietas. Skatoties uz slikto, putekļaino pieredzi kā stikla sū.. čupa Nacionālā bibliotēka, pašreizējie LV arhitekti nespēj neko elegantu, kas ierakstītos Rīgas klusajā centrā, uzprojektēt- sanāks atkal stikla-metāla monstrs, kurā visiem būs karsti, kura logu mazgāšana izmaksās gadā 120 000 euro utt. Bez tam, autors pareizi saka par jaunrīdziniekiem (kā tie uz Brīvības ielas, kas protestē pret čuskulāja nokopšanu bijušā velotreka teritorijā)- gribi dzīvot centrā, tad dzīvo centrā- nepieprasi sev kokus, koncertzāles 1 km attālumā u.c. ekstras- tas viss nav iekļauts centra dzīvokļa pirkšanas līgumā. Bet pie mums ir tā- gribam dzīvot eko šmeko, klausīties klasisko mūziku, bet uz citu rēķina.

Atbildēt

ja tev neiet kopā,

03.07.2020. 18:46

»

padomju un kultūra

neiet kopā


tad tev jāiet pie galvasārsta.

Padomju laikos Latvijā kultūras bija pat nesalīdzināmi vairāk, t.sk. arī kvalitatīvā uc ziņā.

Atbildēt

Stokholmas sindroms

03.07.2020. 18:29

»

padomju un kultūra

neiet kopā


Un kā vēl iet kopā! Visskaistākie latviešu tautas dziesmusvētki bija padomju Latvijā. Un vislabākās latviešu mākslas filmas radītas padomju Latvijā.

Atbildēt

padomju un kultūra

03.07.2020. 17:55

neiet kopā

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...