Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ojārs

05.07.2020. 19:44

Var redzēt kā acis iemirdzējās un nāsis cilājās tam puisim, kurš kultūras ministrs, brīdī, kad sajuta lielas naudas smaržu!

Atbildēt

bālēliņam tikpatam

05.07.2020. 16:00

Akustiskā koncertzāle paredzēta kvalitatīvai klasiskās mūzikas atskaņošanai BEZ MIKROFONIEM UN SKAŅU PASTIPRINOŠAS APARATŪRAS. Klausītāju zālē 1400 -2000 vietu. Nekāda zaļa pļava nav vajadzīga

Atbildēt

Aaa

05.07.2020. 16:00

Pāķi no rīgas 😎

Atbildēt

to V

05.07.2020. 15:01

Akustiskā konncertzāle ir domāta speciāli augstas klases pasaules līmeņa klasiskajai mūzikai. Gildē nevar izvietot simfonisko orķestri ar 150 mūziķiem un kori ar 200 dziedātājiem. pie tam Ģildē nav telpas un ģērbtuves mūziķiem.

Atbildēt

V

05.07.2020. 13:01

»

Piebildei

Tas betona klucis ir jānojauc vienkārši tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā...


Ne visi mūsdienās vēlās dzīvot 19.gs.stilā, tāpēc nav jānojauc divas labas ēkas. Klasisko mūziku var klausīties operā un ģildē, rekonstruēt Kongresu namu par nosacīti nelielu naudu.

Atbildēt

Andža

05.07.2020. 12:24

Poza un pozīcija.
Nacionālā poza, kas sola izsvēpēt komunisma smaku, nojaucot kompartijas centrālkomitejas (kuras vairs nav jau 30 gadus!) ēku, ir komunistiskāka par boļševistisko pareizības līniju, kad jaunā (visu zemju proletāriešu) reliģija sāka ar dievnamu graušanu...
Tagad tas pats. Un tieši tagad - pandēmijas laikā! Nauris Puntulis valdības lēmumu pasniedza tik agresīvi un kaismīgi, ka likās, koncertzāle beidzot būs jau rīt, parīt, nē, pēc 7 gadiem, kad diez vai kāds vairs zinās, kas ir Puntulis...
Komiski, ka atkal rosās inteliģentākā inteliģence klanīdamies, ziņojot, raportējot, un - nekādu diskusiju!!! (Melbārde), citādi tās zāles nebūs...
Zināms, ka eksaltētās kultūras kundzes mani lamās par tumsoņu, bet tumsonība ar spridzināšanu un alkatību domāšanā vislielāko kaitējumu nodara tieši kultūrai, mākslai un nācijai!
Pozīcija? Te nav runa tikai par koncertzāli: ir cinisks tirgoņu laiks, kas pie ratiem pasūta visus, kam par to jāmaksā, kā dēļ Latvija paliek bez prāta, saprāta, bez cilvēkiem.

Atbildēt

05.07.2020. 11:36

rīdzinieku mani interesē Kongresu nama rentabilitāte,esošā un prognozējamā.Būtu mułkjīgi celt blakus vēl vienu ēkai,par kuras tukšas stāvēšanu maksā rīdzinieki.

Atbildēt

Asociācija

05.07.2020. 10:47

Tā CK ēka parkā ir līdzvērtīga nojauktajam Ļeņina piemineklim Brīvības ielā.

Atbildēt

Piebildei

05.07.2020. 10:20

Tas betona klucis ir jānojauc vienkārši tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā.
Šīs koncertzāles uzdevums ir - zālē ar IZCILU akustiku atskaņot klasisko mūziku. Un klasiskā mūzika iederas Vecpilsētā vai pilsētas vēsturiskajā centrā un parkos.

Atbildēt

Piebilde

05.07.2020. 09:53

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


Zāle ar izcilu akustiku var atrasties arī jebkurā citā vietā!
Lai klausītos klasisko mūziku nemaz nav vajadzīgs nopostīt !

Atbildēt

Ar

04.07.2020. 23:47

»

mūziķis no saraksta

Sākās atkal šķelšanās- tas nozīmē, ka koncertzāles var nebūt nekad, jo centrā citu brīvu vietu vairs nav. Ir pietiekami labi arhitekti, kas domā arī ar galvu un saprot kas ir valsts kultūras vizītkarte...


tik pat labiem panākumiem varėtu nojaukt Lauksaimniecības ministrijas ēku,diez vai kāds raudātu.E2-rekonstruētu un būtu tur lauksaimniecības ministrija:):):).

Atbildēt

Nu

04.07.2020. 23:41

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


tad,lūdzu,Kongresu nams-pārbūvējiet,atjaunojiet,rekonstruējiet,restaurējiet-par blakus ēkas nojaukšanas miljoniem var piesaistīt brigādi ar japāñu akustikjiem.

Atbildēt

Urbis

04.07.2020. 22:43

Tas betona klucis ir jānojauc tāpēc, ka neiederas šī parka vēsturiski (19.gs.)projektētajā stilā.

Atbildēt

V

04.07.2020. 20:48

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


Tādēļ nav jānojauc divas labas ēkas. Kauns vecajam Paulam un citiem vēstules parakstītājiem. Var rekonstruēt Kongresu namu. Skaidrs, ka patiesais iemesls atkal naudas tērēšana, apmuļķojot lētticīgos cilvēciņus ar saukļiem par komunisma rēgu nojaukšanu.

Atbildēt

vietejais

04.07.2020. 20:23

»

Tiem kuri nesaprot

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki...


nezināju ka mūzikas instrumenti ir tik ļoti piesaistīti vienai konkrētai vietai un tikai tur tos var lietot.Paldies ka esi " tik gudrs"

Atbildēt

LIelisks raksts

04.07.2020. 20:19

Šis,pie teikšanas tikušais NA ministrs man nez kāpēc atgādina otru NA ministru,kurš arī gribēja veikt,pie tam ātri,ko grandiozu un neaizmirstamu-izrakt Daugavas-Melnās jūras kuģojamo kanālu!Tikai nelaikā iejaucās Latvijas Zinātņu Akadēmija!

Atbildēt

NUNU

04.07.2020. 20:07

Neviens "patriots" nemēģinās pat pieskarties Staļina laika šedevram - Kolhozniekiem paradzētajā monstram. Tagad to nosaucot par Zinātnieku namu.Latviešu patriotiem no NA Staļins būs sirdīs mūžam.

Atbildēt

Tiem kuri nesaprot

04.07.2020. 16:48

1."Nabaga" koncertzāle aizņems mazāk platības nekā tas betona klucis, kas jāaizvāc no tā "sabojātā parka". Realizējot koncertzāles projektu, parkā tiks vēl papildus iestādīti koki.
2.Šis koncertzāles galvena funkcija vis nav ar arhitektoniski iespaidīgu celtni un autostāvvietām zaļā pļavā piesaistīt garāmbraucēju uzmanību.
3.Šīs koncertzāles uzdevums ir - zālē ar IZCILU akustiku atskaņot klasisko mūziku. Un klasiskā mūzika iederas Vecpilsētā vai pilsētas vēsturiskajā centra un parkos.

Atbildēt

!

04.07.2020. 15:43

Par iespējamo,labā tehniskā stāvoklī esošās (30milj.remontam -viltus ziņa),biroju ēkas nojaukšanu Elizabetes ielā2 noteikti priecājas topošās biroju ēkas īpašnieki -norvēği Stacijas laukumā.Konkurence par labu ārzemju kapitālam-būs likvidēta.Latvijai trūkst nesavtīgu tautsaimnieku,ir tikai garas runas un politbiznesa cīņas.Kur ir RAŽOŠANA,RAŽOŠANA UN VĒLREIZ RAŽOŠANA???EKSPORTS???

Atbildēt

TO mūziķis no saraksta 04.07.2020. 14:19

04.07.2020. 15:34

Bet kāpēc nevar būt citur, kāpēc tā nabaga koncertzāle jāiespiež jau tā sabojātajā parkā?Nav tā, kas viss Rīgas centrs ir privātīpašumā.Kāpēc nevar būt Zaķusalā,būtu skaisti, pie ūdens, labi redzama no visām pusēm,no Rail Baltica skatāms piesaistes punkts, ar zaļu parku apkārt, stāvvietām, vai Skanstē vai arhitekta J.Krastiņa piedāvātā variantā, starp Slokas ielu un Raņķa dambi vai tur, kur bija Sporta pils, Sporta Manēža.Kāpēc nevar paplašināt Rīgā redzamo un baudāmo skaistumu nedaudz ārpus, jau tā pieblīvētā, ar visu ko,vēsturiskā centra?Tāpēc, ka grupa ļaužu nevar nedaudz tālāk pārvietoties?Rīgai taču jāaug, arī kvalitatīvi, ne tikai kvantitatīvi, uz ko pēdējā laikā vairāk spiests.Autors, spriežot pēc raksta, ir vispusēji domājošs un erudīts profesionālis.Jāsāk domāt, ka atsevišķi mūziķi tālāk par savu mūzikas instrumentu neredz, kas, no vienas puses būtu labi, ja tas neskartu visus nodokļu maksātājus.

Atbildēt

mūziķis no saraksta

04.07.2020. 13:19

Sākās atkal šķelšanās- tas nozīmē, ka koncertzāles var nebūt nekad, jo centrā citu brīvu vietu vairs nav. Ir pietiekami labi arhitekti, kas domā arī ar galvu un saprot kas ir valsts kultūras vizītkarte-
Bet šis ir visai tendenciozs raksts, kas populistiski cenšas iznīcināt daudz profesionālāku viedokli. Kauns šī anonīmā raksta autoram, kas baidās pat savu vārdu publiskot. Sauksim viņu par intrigu meistaru- laikam jau naudiņa interesē

Atbildēt

ha

04.07.2020. 10:48

»

Nacionālo Atkritumu

jebkurš ministrs bija, ir un būs neprofesionalitātes spilgts apliecinājums


tāpēc viņiem ir tikai divi ministri-kultūrists Puntulis/Mel'bārda un universālais Gerhards.

Atbildēt

Jā, bet

04.07.2020. 08:02

»

Domāsim valstiski!!!

Pandēmija-budžets mīnusos.Milzīgs ārējais parāds.NAUDAS NAV!!!Vai ir īstais laiks runāt par vēl vienas koncertzāles būvniecību mazajā Latvijā.Rīgā ir lielā ğilde u.c.Reğionos-Gors,Liepājas dzintars,Latvija,Cēsu koncertzāle...


Kā nav naudas? Tikko Saeima nolēma palielināt AirBaltic pamatkapitālu par cetrtdaļmijardu. Izskatās, ka mums naudu vienkārši vairs nav kur likt. Tādēļ mēs varam nevis vienu, bet vēl vismaz trīs koncertzāles uzbūvēt.

Atbildēt

sarkanās ģimenes ir izmisušas

04.07.2020. 06:41

būtu nu renovējuši savas mājas

Atbildēt

hm

04.07.2020. 06:34

Ekonomikas ministrijai vajadzētu atbalstīt renovācijas un rekonstrukcijas, remontu projektus tieši bezdarba mazināšanas nolūkā krīzes situācijās. Jo tieši šādos projektos būs lielāka darba alga un mazāks materiālu patēriņš.
Savukārt jaunajos projektos lielākos izdevumus rada materiāli, kas bieži vien tiek ievesti no citām valstīm. Un tādējādi tiek atbalstīti citu valstu ražotāji, kas nu ir pavisam nesaprātīgi.
Diemžēl mūsu šolaiku ministri nebija mājā, kad prātu dalīja ...

Atbildēt

KB

04.07.2020. 01:15

Piemērs jau ir - Vilciņa projektēto RPI laboratoriju korpusu jau nojauca, lai dotu vietu Rīgas Domei. Bet ēka Elizabetes ielā 2 jau vispār ir plaģiāts. Nevajag aizstāvēt!!! Nav jau Rastrelli.

Atbildēt

vai vansu tiltu un tv torni ari nopostisiet ?

04.07.2020. 01:04

»

sarkanais dzīvsudrabs

gadījumā neesi smirdīgs čekas stukačs


Kadu launumu nacionalajiem atkritumiem bija izdarijusi Juras perle Bulduros un Zinatnes nams Lielupe ?

Atbildēt

Ķiļķēns

03.07.2020. 21:57

»

klimpa

tavā smadzeņu podā nav vietas smadzenēm. Tur smadzeņu vienkārši nav


Ēkas nojaukšana būs lielākā nejēdzība NA vēsturē!Tad jau arī Dailes teātrī un Kongresu namā jūtama komunistu smaka!

Atbildēt

Domāsim valstiski!!!

03.07.2020. 21:31

Pandēmija-budžets mīnusos.Milzīgs ārējais parāds.NAUDAS NAV!!!Vai ir īstais laiks runāt par vēl vienas koncertzāles būvniecību mazajā Latvijā.Rīgā ir lielā ğilde u.c.Reğionos-Gors,Liepājas dzintars,Latvija,Cēsu koncertzāle.
Ietaupīto naudu varētu novirzīt bērnu un jauniešu jaunrades centriem,izglītībai un veselībai.Svarīgs ir CILVĒKS,nevis tā saucamās elites kaprīzes.DIEVS,SVĒTĪ LATVIJU!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

03.07.2020. 20:44

Skumji lasīt komentārus. Lai par ko arī būtu konkrētais raksts un lai kāds būtu tā intelektuālais līmenis (pat tik augsts kā šajā gadījumā), pēc pārdesmit saprātīgiem komentāriem sāk velties rupjību, prastību, dumjību un pretīgu, savstarpēju lamu lavīna. Ja, tiešām, esam tik primitīva sabiedrība, tad arī esam pelnījuši tādus puntuļus par kultūras ministriem un zelta koncertzāles kauču nojaukta Brīvības pieminekļa vietā...

Atbildēt

Bēthovena 1.simfonija

03.07.2020. 20:24

Par ko šis ūdens uz palaga?

Atbildēt

skumjais

03.07.2020. 19:52

»

VB

"Kauns Paulam un Co par vēstuli


Gaidīt var, bet ne jau ko labu. Tieši viņš bija kultūras ministrs, kad likvidēja operetes teātri. Ja vēl paskatās, kurš vēlāk tajās telpās saimnieko...

Un arī kurmju sitēja partijas reklāmas seja bija!

Atbildēt

Beidzot

03.07.2020. 19:15

viens patiešām nopietns, uz intelekta balstīts raksts par tēmu. Tie, kam likās par garu, iesaku lasīt vekalu izkārtnes...

Atbildēt

!

03.07.2020. 19:12

»

jautrība nebeidz nobeigties

"Man patika, ka padomju laikos nebija seksa un piderus lika cietumā


Pernavas ielas stacionara vinus tureja atseviski no slimiem cilvekiem ,ka sociali bistamus !

Atbildēt

Valsti var vadīt katra ķēkša

03.07.2020. 19:11

»

Žulis

Ļoti labs raksts par doto tēmu. Paldies autoram


Zelta vārdi par šiem poļitrukiem ministru ādās

Atbildēt

Jancis

03.07.2020. 19:00

Raksta autors raksta labi, bet gari- kuru gan interesē Ramstein locekļi čemodānā? :D Bet idejiski es viņu atbalstu- nojaukt, tas nav celt, tur daudz prāta nevajag. Eksperti saka, ka vecā ēka stāvēs vēl 200 gadus, to var pārdot, lai taisa viesnīcu vai biezajiem dzīvokļus Rīgas centrā. Vai Rīgas nomalēs trūkst vietas?? Tos pašus Skanstes dārziņus tagad revitalizēs, kad zaļi ziļais Ķerus aizvērsies, gan jau vēl ir vietas. Skatoties uz slikto, putekļaino pieredzi kā stikla sū.. čupa Nacionālā bibliotēka, pašreizējie LV arhitekti nespēj neko elegantu, kas ierakstītos Rīgas klusajā centrā, uzprojektēt- sanāks atkal stikla-metāla monstrs, kurā visiem būs karsti, kura logu mazgāšana izmaksās gadā 120 000 euro utt. Bez tam, autors pareizi saka par jaunrīdziniekiem (kā tie uz Brīvības ielas, kas protestē pret čuskulāja nokopšanu bijušā velotreka teritorijā)- gribi dzīvot centrā, tad dzīvo centrā- nepieprasi sev kokus, koncertzāles 1 km attālumā u.c. ekstras- tas viss nav iekļauts centra dzīvokļa pirkšanas līgumā. Bet pie mums ir tā- gribam dzīvot eko šmeko, klausīties klasisko mūziku, bet uz citu rēķina.

Atbildēt

ja tev neiet kopā,

03.07.2020. 18:46

»

padomju un kultūra

neiet kopā


tad tev jāiet pie galvasārsta.

Padomju laikos Latvijā kultūras bija pat nesalīdzināmi vairāk, t.sk. arī kvalitatīvā uc ziņā.

Atbildēt

Stokholmas sindroms

03.07.2020. 18:29

»

padomju un kultūra

neiet kopā


Un kā vēl iet kopā! Visskaistākie latviešu tautas dziesmusvētki bija padomju Latvijā. Un vislabākās latviešu mākslas filmas radītas padomju Latvijā.

Atbildēt

padomju un kultūra

03.07.2020. 17:55

neiet kopā

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi