Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Andris Upenieks
26.11.2019.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VIETĀ SASKAŅAS SIGARETKUS

02.12.2019. 20:38

trennūzenēs......................

Atbildēt

likumsakarīgi

28.11.2019. 20:16

»

likumsakarīgi

Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako


ielec atejā, lūdzu!

Atbildēt

tu

28.11.2019. 20:09

»

likumsakarīgi

Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako


iedzer atkal tās stiprās zālītes ko tev galvasdakteris izraksta jau gadiem ilgi - varbūt tev, puikiņ ar likumsakarīgi nomīztajām varžacīm, uz īsu brītiņu pāries tā traki stulbā lepnība.

Atbildēt

likumsakarīgi

28.11.2019. 16:47

»

tieši tā

tavs objektīvais pašnovērtējums nav apšaubāms un tavs atvēmiens tas pats stulbums vien ir


Puikiņam varžacis samīcītas, un lepnība trako.

Atbildēt

tieši tā

28.11.2019. 15:43

»

Kaut kā tā

Kāds atvēziens augstprātībā, kas tas pats stulbums vien ir


tavs objektīvais pašnovērtējums nav apšaubāms un tavs atvēmiens tas pats stulbums vien ir.
nu ja, labāk kaut kā tā augstprātīgi stulbi, nekā galīgi bezcerīgi stulbi nekā.

Atbildēt

tieši tā

27.11.2019. 21:57

nevajag mācīt un apstulbot bezcerīgi aprobežotus stulbeņus, kuriem vienkārši nav iespējams neko iemācīt un kurus nav iespējams padarīt vēl stulbākus.

Atbildēt

nekāds kino

27.11.2019. 20:59

Amorāli? Cik morālei sekojoša ir ta nožēlojamā valdība? kuru Saeima uzskata par labākoiespējamo? Amorāli ir tām dāmām un kungiem tur sēdēt un nekautrēties saņemt algu par to lēto teatri..patiesībā ārkārtīgi dārgo, ja saeimas budzētu sadala uz tā tur iesprūdušām 100 galviņām Ļoti dārgs tēātris

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

27.11.2019. 18:44

Varētu atlaist , bet ja zaļie pseidozemnieki ierāpjas atpakaļ , ko tad?

Atbildēt

cilveks444

27.11.2019. 15:03

Mediķi nedrīkst piekāpties un uzķerties uz varas meliem! Tādi būs, jo Kariņš jau lokās kā dēle. Jo Latvijas varas “elites” jeb koalīcijas darboņu metodes atbilst paša zemākā morāles līmeņa mārketinga metodēm. Kur, lai pircējam (koalīcijas darboņu gadījumā – tautai) iesmērētu nekam nederīgu, nereti pat kaitīgu produktu, tiek izdomāti neticami stāsti par iesmērējamā produkta “labajām” īpašībām.

Lai to izdarītu, tiek karināti tādi makaroni uz ausīm, ka Ostaps Benders aiz stūra nervozi pīpē. Kad skaidri redzams, ka Kariņš, MK un Saeima nepilda likumu, tad uzrodas faķīri, kas veikli steidz tautai iestāstīt, ka likums nav jāpilda, jo likums nav jāņem vērā, tāpēc, ka likums ir (šajā pašā Saeimā!!!) pieņemts gluži vai prāta aptumsumā deputātiem esot.

Nu, tad Saeima vēl jo vairāk ir atlaižama, ja nav pieskaitāma! Vai ne? Bet nē, izrādās, ka nepieskaitāmu Saeimu, ka Kariņu, kas nepilda likumus, vēl aizstāv neviens cits kā gandrīz vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”. Jo šis sola kārtoties. Kārtoties, lai “sakārtotu” likumus tā, lai varas pretlikumīgai rīcībai ne gailis pakaļ nedziedātu.

Respektīvi: lai šiem neliešiem, kas apjāj mediķus un tautu, pēc gadiem nevarētu piesiet lietu. Par prettiesisku rīcību. Un, lai šo pasākumu padarītu Latvijas sabiedrības acīs mazāk amorālu, lai sašutuma vilni mazinātu, tiek likti pie darba visi varai kalpojošie mediji. Kuri tad cits uz citu atsaucoties, nereti melojot acīs skatoties, glābj, kas glābjams. Pretīgi? Pretīgi.

Un tas notiek nevis valstī, kas skaitās autoritāras varas pārņemta, bet Latvijā, kura tiecoties uz Ziemeļvalstu pusi?! Acīmredzamais neticamais? Vara mums mēģina ieskaidrot, ka balts ir melns, ka diena ir nakts, ka saule riņķo ap zemi, ka likumi nav jāpilda. Ja mēs piekritīsim šādiem nelgām, tad Latvijas tauta nav pelnījusi ne savu valsti, ne brīvību, ne arī spēs pastāvēt, jo paši leksim akacī, kuru vara sauc par siltu vannu.

Melīgā Saeima - atlaižama, Kariņa varza padzenama, šiem līdzi agri vai vēlu aizļepatos arī "valsts gribulis" Levits.

Atbildēt

Ha ha

27.11.2019. 12:38

»

pensionā re

Man patīk tavs domu gājums. Pastnieks man nes skaidru naudu


Kas tev liedz kartes saturu pārvērst skaidrā naudā un neklanīties pie lielveikalu "atlaižu" plauktiem.

Atbildēt

forcemajeure

27.11.2019. 12:08

muldēšana tā visa, niecību niecība. Jo: cilvēki, kas varētu pacelt un pārvaldīt valsti, šeit ir. Proti, šajā valstī, arī valstspiederīgie, kas izbraukuši. Tikai viņi politikā neies. Neparko neies. Te arī abstraktās loģikas loks noslēdzas. Latvieši savā katlā ellē rauj atpakaļ tos, kas grib izķepuroties ārā

Atbildēt

Piepe

27.11.2019. 11:49

Tiktāl par esošo iespēju vākt parakstus, uzsākt balsošanu par atlaišanu vispār pat nebija vērts šīs dažas rindkopas rakstīt. tas ir pašsaprotami. Līdz ar to nav skaidrs, ko gan autors gribēja pateikt. Nez kāpēc tas nav atklāts. Pavisam cita runa būtu par jautājumu, kas šobrīd būtu valsts attīstībai vajadzīgais un efektīvākais pasākums. Pēc būtības, pēc loģikas par šo faktiski neviens nerunā. Varbūt viens no iemesliem ir tas, ka tās darbības, kuras manuprāt ir vienīgās efektīgākās un ar cerību, ka būs valstij labs rezultāts, ka tās ir likumā ierakstītas. Un ne jau katrs vēlas nedraudzēties ar likumu. Pēc būtības. Jā šāda iespēja ir, jā var darīt, bet ir citi ceļi, kuri ir absolūti nepieciešami un ar daudzkārt lielāku jēgu.

Atbildēt

pensionā re

26.11.2019. 23:16

»

Asiirietis

Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi...


Man patīk tavs domu gājums. Pastnieks man nes skaidru naudu.

Atbildēt

He he

26.11.2019. 22:16

»

manupraat

Rakstaa viss pareizi pateikts. Nevajag ziileet naakotni, bet vispirms katram pa'sam izdariit to, kas no vi'na atkariigs, lai 'so nelie'su bandu padziitu. Kad buusim savu padariiju'si, tad vareesim redzeet, kas no taa visa ir iznaacis. Katram, kas uzskata, ka Latvija vi'nam daarga ir pienaakums izdariit...


Un kas būtu runātājs ? Bankas klerks, nerealizējies komjaunietis, krievu okupants vai varbūt no čekas maisiem neizmakšķerēts aizjūras stukačs.
Laikā kad Latvijas pilsonis var būt jebkurš ir liela nozīme, kas runātājs. Te pat hosomosi meri abuduli māca kā dzīvot latvietim.

Atbildēt

manupraat

26.11.2019. 21:43

Rakstaa viss pareizi pateikts. Nevajag ziileet naakotni, bet vispirms katram pa'sam izdariit to, kas no vi'na atkariigs, lai 'so nelie'su bandu padziitu. Kad buusim savu padariiju'si, tad vareesim redzeet, kas no taa visa ir iznaacis. Katram, kas uzskata, ka Latvija vi'nam daarga ir pienaakums izdariit visu, kas no vi'na atkariigs, lai nepie'lautu noziedzniekiem 'seit valdiit!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

26.11.2019. 21:33

Andris tikai aizmirsa pasacīt pašu galveno:"Ir svarīgi, kas skaitīs balsis ? " Kad būsim nonākuši līdz referendumam, tad tiks iedarbināta šī Staļina sistēma un nodotās balsis neko neizlems, bet "saskaitītās" !

Atbildēt

lauķis

26.11.2019. 21:02

»

Asiirietis

Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi...


Visumā teikts pareizi.Atlaist vai neatlaist Saeimu nav pareizs jautājums.Pareizais jautājums,ko darīt nākamajās vēlēšanās,balsot vai boikotēt?
Katram sava galva un sava karma.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 20:49

»

Babillonis

prukstiņ,beigsi reiz par reiz murgot,sorosistkretīns.Vai kā trīsās un saspriņģī iedzina DEMOKRĀTIJAS BALSS


Iemācies sarkanais murmuli saprotami izteikties, citādi neatšķiries no Latvijas lielāko pilsētu mēriem, kuru pagātne okupācijas miglā tīta.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 20:43

»

?!

un ko iesaka asīrietis? Sēdēt, klusēt un aplaudēt


Nevar neko ieteikt tiem, kas nevēlas mainīties paši, bet vēlas lai mainās citi.
Vai esat mēģinājuši atteikties no pakalpojumiem, ko piedāvā par jums nozagtajiem līdzekļiem ?
Piemēram: neieslēdz TV un radio. Ignorē lielveikalus un bankas, izmanto tikai skaidru naudu un arī tad tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Ēd tikai to ko pazina mūsu senči, vai izaudzējis esi pats. Askētims, minimālisms un pilnīga ignorance novedīs bankrotā pat visdotētāko zagli.
Kāpēc lai vispār kādam rūpētu jūsu liktenis, vai jums ir nauda, varbūt zelts vai dimanti konteineros. Ja nav, tad kāpēc uzturat šo 4.maija režīmu ar savu darbu un maksājumiem. Ā jums ir cerība, tad slikti pazīstat vēl šos boļševiku glumekļus un tā arī nosprāgsiet ar savu cerību par labākiem laikiem.

Atbildēt

Babillonis

26.11.2019. 20:09

»

Asiirietis

Protestiem nozīme ir tikai tiesiskās valstīs, ne sarkanās sērgas okupētā teritorijā. Te valda organizēti noziedzīgie grupējumi ar neaizskaramības mandātiem smirdīgajās ķešās


prukstiņ,beigsi reiz par reiz murgot,sorosistkretīns.Vai kā trīsās un saspriņģī iedzina DEMOKRĀTIJAS BALSS!?

Atbildēt

Aicinājums E. Levitam labprātīgi atteikties no VP amata!

26.11.2019. 17:05

13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, kas nostiprināti ar E. Levita iniciatīvu Satversmes preambulā. E. Levits TV raidījumā Panorāma aicinājis Saeimu noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprinātā 2020. gada budžeta likumu. Bet tam vairs absolūtā izteiksmē nav nekādas nozīmes, tās ir pilnīgi neadekvātas un demagoģiski tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās. E. Levits paziņojis, ka neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas "vienvērtīgas" personas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Mediķiem pēdējais laiks organizēt protestus pie VP E. Levita prezidenta rezidences vietas Rīgā ar prasību VP E. Levitam mainīt savu nodomu neatgriezt 13. Saeimai 2020. g. valsts budžetu otrreizējai caurskatīšanai, vai atkāpties no VP amata. Ja mediķu arodbiedrība neorganizēs protestus ar aicinājumu pašam E.Levitam atkāpties no VP amata, tā viennozīmīgi strādā pret tautas un mediķu interesēm un tiesībām.

Atbildēt

Asiirietis

26.11.2019. 17:00

Vēl nav notikusi deokupācija un kolonistu repatriācija, lai runātu par leģitīmu valdību un tautas gribu. Kolonijās neeksistē tiesiskums un cīņa ar korupciju ir tikai tukša skaņa, lai mierinātu apzagtos un apkārt esošo postu.

Atbildēt

Kāpēc parakstu skaits nebūs pietiekams, lai rīkotu referendumu par 13. Saeimas atsaukšanu

26.11.2019. 16:58

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Kaža

26.11.2019. 16:49

Nabaga māsiņas ,veco komunistu-Krievijas sūtniecības profesionālo viesu sakūdītas,skrien pieprasīt algas pielikumu saviem bosiem,kuri jau sen dzīvo citā materiālajā dimensijā un nevēlās dalīties ar melnā darba darītājiem.Arī šeit viņām uzticēts pierasti grūtais darbs savu bosu labā,apdraudot visas valsts pilsoņu dzīvību un veselību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...