Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

20.11.2019. 13:32

Preses dienests zilie

Atbildēt

lili

17.11.2019. 03:42

Visu cienu Aizsilnieces kundzei kad pietika vinai speka un neatlaidibas iziet cauri skaitlu kalniem budzeta un atrast tos ciparus kurus varetu novirzit tur kur vairak vajag....Kaut vairak butu tadu godpratigu cilveku....varbut nebutu aizgajusi tadas galejibas ka Tautai jakeras pie Saeimas atlaisanas....Si Saeima ir vistrulaka,vislaunaka,vismeligaka,visliekuligaka..!!!!!!!

Atbildēt

Pleskavas Tarakàns

16.11.2019. 17:34

»

Cyril

Россия со временем должна стать еврочленом


Gorode ti clen no derevnje prosto hyj.

Atbildēt

Fēlis

16.11.2019. 15:04

»

Fēlis

Členom var būt, pat jevro gan stipri šaubos


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu! Un nestaipi savu maziņo jevročļenu, atkal notrūks tā protēze.

Atbildēt

Alias

16.11.2019. 12:51

»

manupraat

Balso'sanas sisteema - varen gudrs un ceels apziimeejums. Vreetu domaaat, ka tas ir kaut kaada starpzvaig'z'nu komunikaacijas iekaarta, kam nepiecie'samas unikaalas deta'las, kuras ra'zo tikai kaut kur uudensviira zvaaigznaajaa. Iisteniibaa tur vienkasar'si see'z simts simts purni un spaida pogas "par...


Precīzi! Varētu smieties,gar zemi krītot,ja situācija nebūtu tik nožēlojama! Saeimas preses dienesta beņķos pirdēji,šķiet,uz brīdi piemirsuši,par kādu naudu visi tie hlami par kosmiskajām cenām varētu tikt iepirkti! Bez tam,kāda jēga tur vispār kaut ko tādu pirkt,ja tur sēd tādi mudaki,kuri ir tik stulbi,ka paši pat nejēdz,par ko balsot,un baksta viens otru,lai noskaidrotu,kā tad nu kuru brīdi būtu jādara!

Atbildēt

lasītājs

16.11.2019. 09:07

Visu cieņu Ilzes Aizsilnieces kundzei! Kaut vairāk tādu sirdsapziņas cilvēku kā viņa, mūsu sabiedrībā saņemtos parādītu, ka ir vēl mums gaismas cilvēki. Paldies, par to, ko viņa dara arī dabas, vides un visas mūsu dzīves telpas labā.

Atbildēt

Fēlis

16.11.2019. 08:30

»

Cyril

Россия со временем должна стать еврочленом


Členom var būt, pat jevro gan stipri šaubos.

Atbildēt

Cyril

16.11.2019. 05:29

Россия со временем должна стать еврочленом.

Atbildēt

Ļoti vajag grāmatu par I. Kreitusi

15.11.2019. 13:39

Ļoti, ļoti vajag grāmatu - pētījumu par Ilgu Kreitusi. Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju

Vajag grāmatu- pētījumu par Ilgu Kreitusi / viņa raksta Pietiek kā Fanija Golda, regulāri apskatot Saskaņas politiskās izredzes/. Ir politoloģijas profesore, politoloģijas katedras vadītāja - pretmets vēsturniekam Indulim Ronim, kuru viņa ar saviem kolēģiem, "čekistiem", palīdzēja novest kapā priekšlaikus.

Grāmatā varētu būt pētījumi par "dziļo vēsturi", to kuru neraksta, par cionisma "dziļo varu", tostarp Latvijā no 15.-16. gadsimta. Par to, ko noklusē Latvijā. Piemēram, ka cionistu pārvaldītā ASV palīdzēja PSRS vad. Staļinam sagraut hitlerisko Vāciju, bet atstāja Baltiju PSRS staļiniskajam genocīdam. Tie paši Izraēlas un ASV cionistu spēki šodien pēc 1991. gada turpina genocīdu pret latviešu tautu un kopumā pret Latvijas tautu, gūstot materiālu labumu.

Aprakstot, kā viņa kā "vēsturniece" ar "matemātisku aprēķinu" apkalpo esošo cionistu kosmopolītu 4. maija režīmu, sabiedrībai būtu liels ieguvums, ieskatoties politikas virtuvē, jo viņa vēl šodien ir politiski aktīva un var atbildēt uz jautājumiem. Turklāt bijusi Saeimas pr-ja. Būtu interesanti. Grāmata atklātu arī G. Valdmaņa , 6. Saeimas deputāta, devumu cīņā pret cionismu Latvijā. Un varētu pie reizes iztirzāt G. Valdmaņa grāmatā minēto cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, kura kā cionistu rokasgrāmata tika un tiek realizēta Saeimas darbā, tostarp Kreitusei atrodoties Saeimas pr- jas amatā. Aivars Kreituss, viņas vīrs, ir figurants Lemberga krimlietās kā Lemberga stipendiāts.

Es domāju daudziem būtu, ko pastāstīt, ņemot vērē publicēto viņas biogrāfiju sadarbībā ar VDK un Kompartiju. Arī par aktīvajām naida izpausmēm pret Pilsoņu kongresu. Domāju, ka pret viņas "noziegumiem" nobālētu glumā Kolaboranta "noziegumi".

Atbildēt

manupraat

15.11.2019. 12:34

Balso'sanas sisteema - varen gudrs un ceels apziimeejums. Vreetu domaaat, ka tas ir kaut kaada starpzvaig'z'nu komunikaacijas iekaarta, kam nepiecie'samas unikaalas deta'las, kuras ra'zo tikai kaut kur uudensviira zvaaigznaajaa. Iisteniibaa tur vienkasar'si see'z simts simts purni un spaida pogas "par" , "pret", "atturos". taatad simts balso'sanas pultis.Ja taa sisteema maksaa 600000, tad uz vienu pulti iznaak 6000. Domaaju, ka jebkur's zino'ss cilveeks taadu pulti ar visaam deta'laam jums uztaisiis par 600 un tad arii vi'nam veel krietni nauda paliks paari.

Atbildēt

Interesanti, ka novembrī

15.11.2019. 10:51

»

...

Maza niansīte.Ar pseidonīmu Romānovi valdošā dinastija bija Goldšteini


būs KFPSR Kongress, ar 1. decembri komercstruktūrai KF , kura radīta saskaņā ar jūras tiesībām liks nolikt pilnvaras, atlaist Valsts domi, policiju, Putinam un Medvedevam atkāpties no amata. Policiistiem, kuri bija miliči, atgriezties milicijā. Kongresa kodols min, ka tas ir pāns A. Ja komercstruktūra KFederācija atklās uguni un pretosies, iestāsies plāns B. Saskaņā ar plānu B, sākas pilsoņkarš Krievijā.

Atbildēt

Pievienojos

15.11.2019. 10:23

»

cilveks444

Gribētu zināt no Saeimas preses dienesta, cik izmaksāja 1997.gadā uzstādītā aparatūra, lai, ņemot vērā inflāciju, varētu izprast vai jaunā sistēma attiecībā pret veco proporcionāli nav krietni dārgāka? Tas punkts viens. Bet punkts divi. Latvijā iedzīvotāju skaits, dēļ politiķu bezatbildības, pat - kaitniecības...


Katram personas identifikācijas kartes turētājam taču esot integrēti e-paraksti. Lūk lieliska iespēja deputātiem un e-parakstu popularizētajiem rādīt piemēru cik lietderīga ir gan sistēma gan šāda iespēja !

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā izskatās

15.11.2019. 09:11

»

paardomas

Bija reiz laiki kad teica;vīrs un vārds,par vārda neturēšanu bija jāsaņem sods.Vai Saeimas atlaišana ir sods?Diez vai.Stāsta ka tagad esot brīvība,bet brīvība ir totāla atbildība par visu,par domām,vārdiem,rīcību.Pagaidām esam vergi,sava izskalotā prāta vergi...


Lai zinātu, kam dot vārdu, kam nedot ir jāzin vēsture! Daudzi latvieši maldināti daudziem devuši savu vārdu.

Fakti (ar visiem riskiem apšaubīt) par 18. novembra Latvijas republikas dibināsanu de jure, de facto ir noslēpti ASV un Krievijas arhīvos, kur pabija vēstures profesors Indulis Ronis, kuru nogalināja mums nezināmi spēki. Bet viņa nogalināšanu veicināja KGB- VDK radītie šodienas Latvijas politologi un vēsturnieki, kuri joprojām māca vēsturi Latvijā un apkalpo esošo režīmu.

Lai zinātu patiesību, ir jāzin Krievijas vēsture vismaz no 1916. gada, tās jukas, kad ārvalstu - Francijas, Anglijas, ASV specdienesti četras reizes mēģināja nogalināt caru Nikolaju II. Vēsture, ko mācīja padomju laikos, bija meli. Pēdejos 25 gados noskaidrojas patiesība. Ārvalstu pārnacionālajai varas korporokrātijai sagraujot PSRS, KPSR vietā neleģitīmi no starptautisko tiesību viedokļa notika referendums un tika izveidota jūras tiesībām atbilstoša komercstruktūra KFederācija, kurā nav pilsoņu tiesību, bet ir vergu tiesības KF kolonijā.

Līdzīgi uz 18. novenbra Latvijas republikas tiesību bāzes tika izveidota 4. maija republika ar hibrīdtiesībām, neatjaunojot Sodu likumu. Šīs hibrīdtiesības likumu veidā tika veidotas un uzspiestas no ārvalstu specdienestiem līdz tādai pakāpei, ka šodienas MP K. Kariņa valdība ar VP E. Levita atbalstu ignorē spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem, radot precedentu, kad likumus drīkst neievērot arī Latvijas iedzīvotāji, lai gan E. Levits ir izbijis ET tiesnesis un tiesību joma viņam nav sveša.

Šogad, 19. novembrī tiks atzīmēta FRS simtgade. Tas ir zīmīgs notikums. FRS ir globālās varas korporokrātijas citadele ar Romas klubu kā intelektuālo centru. Romas kluba (nesen tika atzīmēta piecdesmitgade) uzdevums ir izstrādāt globālu pamatojumu četriem FRS uzdevumiem:

1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,

2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,

3. valstu suverenitātes mazināšanai,

4. pasaules valdības izveidošanai.

Atbildēt

paardomas

15.11.2019. 07:42

Bija reiz laiki kad teica;vīrs un vārds,par vārda neturēšanu bija jāsaņem sods.Vai Saeimas atlaišana ir sods?Diez vai.Stāsta ka tagad esot brīvība,bet brīvība ir totāla atbildība par visu,par domām,vārdiem,rīcību.Pagaidām esam vergi,sava izskalotā prāta vergi.
Katram jāsāk ar sevi.

Atbildēt

Cyril

15.11.2019. 06:39

»

Izlaizi tos sūdus

mikropisan


урод латыш

Atbildēt

Nekā personīga

15.11.2019. 02:17

Lūdzu veikt Saemas un Prezidenta kancelejas mūsu naudas tēriņu lietderību ,tas ir pilnu auditu!

Atbildēt

Fēlis

15.11.2019. 00:41

»

Fēlis

Mirstiet, PARAZĪTI


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

cilveks444

15.11.2019. 00:41

Gribētu zināt no Saeimas preses dienesta, cik izmaksāja 1997.gadā uzstādītā aparatūra, lai, ņemot vērā inflāciju, varētu izprast vai jaunā sistēma attiecībā pret veco proporcionāli nav krietni dārgāka? Tas punkts viens. Bet punkts divi. Latvijā iedzīvotāju skaits, dēļ politiķu bezatbildības, pat - kaitniecības, strauji samazinās, tāpēc kas liedz mums turpmāk iztikt ar 70 Saeimas deputātiem. Un, rau, veselas 30 balsošanas pultis varēs turēt rezervē, remontējamo aizstāšanai. Nekādu problēmu, milzīgs ietaupījums tautas naudas. Jo, cik noprotams, vecā sistēma kopumā taču darbojas korekti. Citādi jau Saeima nemaz nedrīkstētu balso?! Jeb kliķes pārstāvji tagad teiks, ka likums par mediķu algu pielikumu, kuru pieņēma Saeima, un kuram Kariņa valdība uzspļāva, ir pieņemts, jo balsošanas pultis bija bojātas?:) Kas nebūtu brīnums, jo varas pārstāvji izzīdīs no pirksta nezin ko, lai attaisnotu savu melīgumu.

Atbildēt

Statistika

15.11.2019. 00:33

“Pēdējo gadu laikā sabojājušās pultis nomainītas ar aparatūru, kas sakomplektēta no iepriekšējos gados nolietoto pulšu detaļām.” Tas par deputātiem domāts?

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

14.11.2019. 23:18

»

Izlaizi tos sūdus

mikropisan


atkal pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

Fēlis

14.11.2019. 22:31

Mirstiet, PARAZĪTI!

Atbildēt

preses pīļu dīķis

14.11.2019. 21:31

ja tādu pašu sistēmu uzstādītu kādā privātā firmā, tas cipars būtu maksimāli 60 000

Atbildēt

Standarta teksts:

14.11.2019. 21:29

"ražotājs ... tām nenodrošina tehnisko atbalstu. Šādas balsošanas pultis vairs netiek ražotas, un arī rezerves detaļas tām nav pieejamas", ko uz pasūtījuma uzraksta kāda datorfirma pašu aparatūru pat neredzot, bet norakstīšanas un utilizācijas papīri kārtībā... miniet nu, kur tas viss paliek un kurš cik daudz uzvārās?

Atbildēt

Izlaizi tos sūdus

14.11.2019. 20:13

»


mikropisan!

Atbildēt

jaajaa

14.11.2019. 19:20

...tad tie 1,8 miljoni ir "feiks" ?...:)

Atbildēt

...

14.11.2019. 18:55

»

Hhg

Ja buus taada iespeja un saksiees masu nekartibas Es ar beisboleni iesu paligaa sitos mudzus dauzit ar katru dienu jo trakak


Ir sapirkti jauni ūdens lielgabali,restoti autobusi,ir izveidotas reģionālās pretterorisma vienības.

Atbildēt

Hhg

14.11.2019. 18:52

Ja buus taada iespeja un saksiees masu nekartibas Es ar beisboleni iesu paligaa sitos mudzus dauzit ar katru dienu jo trakak

Atbildēt

švamme

14.11.2019. 18:27

Man tāds neliels prieks, ka šiem ir spiesta lieta lasīt Pietiek !!!!

Atbildēt

koijots

14.11.2019. 18:13

500 000 eiro jaunai elektroniskās balsošanas sistēmai un apsekošanai par Saeimas tehnisko stāvokli. Un papildus 1 800 000 Saeimas sēžu zāles aparatūras nomaiņai, kas dublējas ar iepriekšējo?”
------------------------
Tātad tomēr 600t. Cik noprotu, Aizsilniece ciparus ņēma no budžeta likuma. Tad, kas ir šie 500 t un 1,8 mil.?
Un, par kuru ciparu informācija ir jāatsauc?

Atbildēt

breksis

14.11.2019. 18:00

Bija interesanti vērot TV translācijas no britu parlamenta Brexit krīzes brīdī - varēja labi salīdzināt investīcijas parlamenta balsošanas sistēmā, mēbelēs, galdos, datoros, utml.

Atbildēt

ha-ha

14.11.2019. 17:50

Šodien kāda kundze veiksmīgi salīdzināja sistēmu ar vecu traktoru ar trim riteņiem.Atļaušos salīdzinājumu attīstīt-vecā traktora traktorists ir gatavs palielinoties algai ar to pašu traktoru braukt vēl ātrāk, art daudz labāk,kas arī padara šo mediķu streiku visai karikatūrisku.

Atbildēt

Saeimas preses dienestam

14.11.2019. 17:40

Nav iespējams nomelnot tos, kuri jau ir melni ar Saeimas prezidija vadību priekšgalā. Šī Saeima ir atlaižama, jo neņem vērā likumu par algu palielināšanu mediķiem, kā rezultātā iestājās smagas sekas - 2019. gada 7. novembta mediķu protesti pie Saeimas. Saeima, Saeimas prezidijs rada precendentu un piemēru iedzīvotājiem, ka tie var nepildīt likumu prasības.

Persona, kura ieguldīja savu laiku, lai izpētītu nāk. gada budžetu, atrada noziedzīgas kļūdas, diskriminējot citas privāto tiesību juridiskās personas, nodokļu maksātājus, Saeimai plānojot atbalstīt privātfirmu Dzintars ar 260 000 € un tml.

Atbildēt

enchante

14.11.2019. 17:09

Pieņemts zināšanai. Kam gan negadās....kļūda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...