Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Janis

24.11.2020. 11:22

Ljoti atvainojos Natalija Magazena, bet ne Juusu vaards ne uzvaards par iipashu piederiibu latvieshu kopumam neliecina, taadeelj luudzu nerunaajiet muusu vaardaa.

Ar savu organizaaciju Moral Revolution, kuras nosaukums arii nav nekas latvisks, varat droshi iet ciiniities par krievu vai citu tautu veertiibaam. Juusu ciininji mums latvieshiem nav vajadziigi!

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 12:33

»

Klau

1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ


Precizēju 3. punktu:
3. vai - Latvijas Republikas Satversmes 110.panta pirmo teikumu izteikt šādā redakcijā: Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti un no šīs savienības izveidojušos ģimeni, vecāku un bērna tiesības.

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 11:55

»

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

...


1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ!
2) Atlaist Satversmes tiesu kā zaudējušu tautas uzticību - Jā, NĒ!
3) Atzīt Satversmes 110. panta 1. teikuma vārdu "gimene" kā laulības institūtu.

Atbildēt

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

20.11.2020. 15:25


Balsojumā būtu jāiekļauj sekojošais:
1) Tautai ir jāpieprasa ST tiesnešu atkāpšanos no amatiem;
2) Latvijai ir jāpievienojas 2015. Gada ANO ģimenes rezolūcijai, (2015 gadā Latvijas vēstnieks ANO - Raimonds Jansons - nobalsoja pret ANO ģimenes rezolūciju, pierādot to, ka Latvijas Ārlietu ministrija veido papralēlu politiku iepretim Latvijas Saeimas politikai);
3) Tautai ir jāpieprasa Satversmē ierakstīt vārda "Tikums" nojēgumu (nojēgumam ir jābūt precīzi pateiktam balsojuma lapā un saistītam kopā laulību un ģimeni un kristīgām vērtībām);
4) Tautai ir jāpieprasa paziņot par negrozāmiem Satvesmes pantus:
4.1) - jaunizveidoto pantu par "Tikumu"
4.2) - 110 pantu

Vai Satversmes 5. rindkopa ir ņemta vērā, taisot spriedumu? Proti, vai kristīgās vērtības, kas ir Satversmes pamats,- ir saskaņā ar spriedumu?? Un vēl, cilvēktiesības nav absolūtas, - tās ir ierobežojamas, proti, Satversmes 116. pants. - lai aizsargātu citu cilvēku tiesības un Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības.


Atbildēt

Paldies jums!

20.11.2020. 15:13

Paldies par labo ziņu! Atbalstīsim, palīdzēsim kā vien varēsim! Paldies jums!

Atbildēt

bite

20.11.2020. 13:21

Kas ir šī kārtējā nožēlojamā angažētā NVO Alianse Ģimene.
Pavisam bēdīgi, ka ir kāds, kas, zinot, ka mūsu valstī referendumu sarīkot nav iespējams, jo tam nepieciešams savākt neiespējami daudz balsu, tātad, būs 100% zināms rezultāts - izgāšanās - organizē šo nejēdzīgo pasākumu. Rezultātā ļaunie varēs gavilēt ar dubultu spēku un turpināt savus viltīgos aplinkus gājienus.
Turklāt referendums par to, lai pateiktu, ka Satversmē ierakstītais ir pareizs, ir bezjēdzīgs.
Nabaga muļķu tauta.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.11.2020. 07:07

>ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un >sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes >attiecības.

tas ir ideāls, bet statistika Lavijā rāda ko citu -
daudz vientuļās mātes

Atbildēt

demokrātija sen nedarbojas

20.11.2020. 07:03

darbojas garā slimie antifas par Ķīnas naudu

Atbildēt

Cits komentārs

19.11.2020. 22:27

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Tiesu eksperts 19.11.2020. 18:14
Paldies, Tev, Aldi par patiesu izpratni. Mēs esam pazīstami no tālas "senatnes" un sadarbības dažās "frontes" līnijās, mums ir līdzīga izpratne par lietu kārtību. Apsveicu Tevi arī ar šo rakstu.

Vai piekrīti, ka Satversmes tiesa, kura Latvijas Satversmes nevainojamo un plašāk netulkojamo pamatvērtību Ģimene" ir izsmērējusi, ja neteikt, ka apsmējusi vai citādi pazemojusi, izvazājusi savā spriedumā 155 reizes? Tas ir šoks, ko tā nav piebāzusi klāt šim vārdam, šo vārdu sasaistot ar Darba likuma 155. pantu, to starp seksu, seksbrīvību, seksuālo orientāciju, piespēlējusi klāt "cieņu", ka visi šie jēdzieni esot jāaizsargā, proti, Darba likumā, kā var saprast. Galvenais aizskārums pieteikumā ir noteikt 10 dienu atvaļinājums, izsakot izbrīnu, kāpēc Darba likumā bērna tēvs varot būt tikai vīrietis, kas izriet, ka tēvs varot būt arī sieviete vai arī vīrietis vīrieša seksa partneris un kādēļ tas nevar saņemt atvaļinājumu bērna tēva vietā. Tomēr ST nolēmumu daļā ir atturējusies no likumdošanas iniciatīvas un nenoteica Saeimai pārskatīt Satversmes 110. panta pirmo teikumu, Satversmē paplašināt "ģimenes" jēdzienu, ka ĢINEMES izpratnē iekļaujami seksuālie partneri vai tieši - homoseksuālisti, geji un seksuālās partneres - lesbietes. To nav noteikusi arī nolēmumu daļā. Tātad pareizi izskanējusi doma citos rakstos un komentāros, ka Saeimai jāizskata tikai Satversmes tiesas nolēmumu daļa - jāpārskata faktiski Darba likuma 155. panta 1. daļa, bet tieši jāuzskaita, kuras personas, pie kādiem apstākļiem ir likumā noteiktās CITAS PERSONAS, kurām tiesības uz "tēva" 10 dienu atvaļinājumu bērna kopšanai. Tas ir viss, ko Saeimai "jāpasniedz" izskatīšanai, bet bez steigas, tikai uz 2022. gada pavasari - līdz 1. jūnijam.

Piekrīti, cik sapratu, ar šo spriedumu Satversmes tiesa ir izsmēlusi savas funkcijas, degradējusies, jāizformē, jāievelē jauna, jo tā spērusi soli apšaubīt Satversmi, tās 110 pantu, tieši ģimenes jēdzienu, tā pat nav sapratusi, tā nav spējīga saprast, kas rakstīts Satversmē, tas ir, ka ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes attiecības. Par tik analfabētisku, gan drīzāk, par politiski angažētu Satversmes tiesu var tikai brīnīties.

Atbildēt

Inta

19.11.2020. 22:26

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Kas šīm personām ST deva tiesības kurināt naidu, kad pieprasījums bija vienīgi kā par bērna kopšanas atvaļinājuma piešķiršanu, kas paredzēts darba likumā - "CITAI PRSONAI", ko laikam darbavieta neatzina un atvaļinājumu nepiešķīra?
ST nebija pienākuma līst Satversmes 110. panta nevainojamā saturā, to apšaubīt un apspēlēt tik negodprātīgi, to pat jaucot kopā ar seksu, ar dzimumuzvedības brīvību, ar seksuālo orientāciju, kā vien skatīt Darba likumu un kā atjaunot, nodrošināt atvaļinājumu tēva vietā citai personai. Tagad paskatieties, sacelta kājās baznīca, juristi, biedrības, komentētāji.

Šeit REFERENDUMS nebūtu nepieciešamas )???), izņemot gadījumu, ja tiktu pieņems prettautisks, pret Satversmes 110. pantu vērsts likums. Satversmes 110. pants neprasa skaidrojumu vai tulkojumu savādāk, ka tas, ka tajā ģimene izriet no laulības saitēm.

Atbildēt

Vainigie

19.11.2020. 19:40

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 19:30

»

???

Ja nu notiks referendums un sabiedrība nobalsos "pret" jaunas ģimenes interpretācijas nepieciešamību, tad tak būtu loģiski, ka šis ST sastāvs atkāptos, vai ne


Tas buutu logjiski tikai izejot no pienjeemuma, ka ST tiesneshi ir godiigi, bet pats shis leemums pieraada, ka vinji nav godiigi un attieciigi ne vinji atkaapsies, ne arii ieveeros sev neizdeviigus likumus. Ja var paarkaapt likumu tik atklaati un rupji, tad var visu, robezhu te nav. Attieciigi no taa izriet, ka risinaajums shai probleemai neatrodas tikai tiesiskajaa laukaa, jo mums ir dariishanas ar indiviidiem, kuri atjklaati un nekauniigi nerespektee tiesiskaas normas.

Atbildēt

Tas ir tikai sākums

19.11.2020. 16:46

Ja Satversmes tiesneši vienreiz piesmējuši Satversmi un "lēmuši" pat tautas iznīcināšanu, tad kas vēl sekos? Ko vēl šie noziedznieki perina? Kādus vēl "lēmumus", kas vērsti pret Latvijas valsts pastāvēšanu, viņi gatavo? Jānocērt pūķim galva ,kamēr vēl var. ST ir jālikvidē.
Ja Saeima to neizdarīs, tad tautas referendums to izdarīs.

Atbildēt

Referendums jārīko par ST likvidēšanu

19.11.2020. 16:38

Patiesībā referendums ir jārīko par Satversmes tiesas likvidēšanu, jo kā redzams, šīs iestādes darboņi mēdz uzkundzēties tautai un ignorēt Satversmi. Ja likvidēs šo kriminālnoziedznieku midzeni, vairs nebūs jārīko referendumi par pašsaprotamām un Satversmē jau ierakstītām lietām.
Satversmes tiesas tiesnešus arestēt un tiesāt par varas uzurpāciju un valsts apvērsuma mēģinājumu! Un katram arī mantas konfiskāciju! Te ož pēc tā, ka jāiziet no nāves soda moratorija speciāli šim gadījumam.

Atbildēt

doma pareiza

19.11.2020. 15:44

mums nav ASV bidonija ar antifām

Atbildēt

oreols

19.11.2020. 14:49

prieks par tādu iniciatīvu, ejam demokrātisko ceļu - uztaisām referendumu un skatāmies, ko vairums domā. Lai nav sedziņa jārausta. Tikai atkal - kā referendums tiks definēts? Jo, redz ST saskatīja pantā to, ko neviens normāls cilvēks līdz šim neredzēja...

Atbildēt

jānis 2

19.11.2020. 14:28

Kāpēc balsošanas sistēma "+" nestrādā? Vai arī, visticamāk, strādā dozēti.

Atbildēt

to Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 14:25

man ir vienalga, kā sauc šādas partnerattiecības. Te apspriestie dažādie modeļu piemēri, piem. ar vecmāmiņu un mazbērnu, protams, ka tā ir ģimene, jo viņu starpā pastāv asinsradniecība. Bet, vai tas nav ļaunums, ka homoseksuāls pāris vēlas adoptēt sava egoisma apmierināšanai svešu bērnu? Ja bērns ir kāda no partneriem atvase, nav problēmu. Bet, ja bērns radies parastā heteroseksuālā ģimenē, tad tikai godīgi būtu, šim bērnam ļaut izvēlēties starp heteroseksuālu un homoseksuālu pāri.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 14:21

»

:(:(:(:(

Nožēlojami, ka mūsu varneši, tai skaitā ST tiesneši ir tik gļēvi, ka pakļaujas šim globālo liberastu spiedienam, jo citādi "Eiropa mūs nesapratīs...". Atbalstu referenduma ierosināšanu


Shai situaacijaa referendumu kaa reiz nevajag un tas ir tieshi tas, ko izvirtuljiem vajag. Referendums ir jaaierosina vinjiem, lai mainiitu Satversmi, bet tas ir ljoti gruuti un nedos veelamo rezultaatu, taapeec labaak lai muljkj tradicionaalji pashi ierosina bezjeedziigu referendumu, izgaazhas tajaa un peec tam var mieriigu sirdi pazinjot, ka tauta to neatbalsta un pienjemt visas pretekliibas ko gribas. Te lieta taada, ka tam, kas ierosina referendumu ir jaapaarvar sabiedriibas vairaakuma dabiskais kuutrums, kursh ir ljoti liels un shai situaacijaa to paarvareet nebuus iespeejams, taapeec referendums shai gadiijumaa ir vistiiraakaa kaitnieciiba, veel jo vairaak taapeec ka vinjsh ir bezjeedziigs, jo likumi jau ir un tos ir tikai jaaieveero.

Atbildēt

Sabiedrība pati to visu pieņem

19.11.2020. 14:21

Streips un Rinkevičs taču nav nolinčoti!

Es brīnos - simti tūkstoši citos protestos iziet, bet nesoda dažus - kas izdod likumus.

Atbildēt

Dzimumsakropļojumi

19.11.2020. 14:19

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


nāk no hormonu tabletēm, sievietēm tās lietojot. Un kroplīši dzims arvien, bet nosmālos sakropļos likumi un skola, bērnam ļaujot izvēlēties dzimumu pašam. Un, ja vecāki to ierobežo, bērns sūdzas soc. dienestiem un bērnu izņem no ģimenes. Atpakaļ vairs ceļa nav. Tā ir ASV un būs ES.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:36

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Bet tas ST spriedums ir likumpaarkaapums, ko ir paveikusi Satversmes tiesa un kas ir iespeejama preluudija viorknei citu likumpaarkaapumu. Par ko domaaja ST? Par to kaa vislabaak apiet to, kas melns uz balta ir uzrakstiits.Un to turpinaas dariit. Noziedziibu nevar uzveikt tikai ar likumiem, vajag veel piespiedu mhaanismus, kas shos likumus liek ieveerot. ST neieveero un tuuliit iespeejams saaks neieveerot citas instituucijas. Un shai situaacuijaa ne jau jaunu likumu rakstiishana vra liidzett (neliidzees), bet kaut kaadaa veidaa japanaak lai shii likumpaarkaapshana no augstaako iereednju puses tuktu paartraukta, kas nav vienkaarshi. Pat Amerikaa tas nesanaak un tur teju atklaati veeleeshanas falsificee. Te liidziigi. Vienkaarshi ir kategoriski jaatsakaas sadarboties ar tiem politekonomiskajiem speekiem, kuri to taadaa vai citaadaa veidaa atbalsta un ir kategoriski jaatsakaas pildiit to, ko shie politekonomiskie speeki grib (un aktiivi jaaicina taa riikoties citus); un taa kaa pa lielam ir zinaams ko vinji no visas Latvijas sabiedriibas grib, tad ir varianti un te ir iespeeja manevreet un pat var kaut ko panaakt, ja riikojas peec principa, "ja juus mums nozogat valsti un graujat muusu tiesisko sisteemu, tad mees daram taa un shitaa un saakam iet tur vai citur"

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 13:35

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


Padomājiet, vai jūs to ļaunumu pareizajā vietā saskatāt! Lūk, tāds vienkāršots piemērs. Iedomāsimies, ka kāda kanibalu biedrība pieprasa tiesības atļaut Rīgas centrā atvērt ēdināšanas uzņēmumu, kas tirgotu no cilvēku gaļas ražotus ēdienus. (Viņi taču ir tādi paši cilvēki kā mēs, viņiem tikai ir cita gastranomiskā gaume.) Satversmes tiesa atzītu, ka kanibaliem ir šādas tiesības un valsts amatpersonas sāktu domāt kā attiecīgi izmainīt likumdošanu kanibāliem par labu. Protams, sociālajos tīklos saceltos sašutuma vētra. Tad nu padomājiet, kur šeit ir tas ļaunums - tajā sašutuma vētrā, vai kanibalisma manifestācijā un valsts amatpersonu centienos šo kanibālismu legalizēt?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:20

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Tur jau taa lieta, ka nav "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2", bet ir tikai teevs un mamma un dazjaadas situaacijas, kad ir taadas vai citaadas probleemas ar teevu un/vai mammu. Shiis probleemas ir jaacenshas risinaat, neiekriitot cilveeciibas pashnoliegshanas lamataas. Bet "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2" ir pavisam abstraheeta koncepcija, kuru izmanto negodpraatiigi un visbiezjaak arii galeeji izvirtushi indiviidi, lai, aizsedzoties ar objektiivaamm mammu un teetu probleemamm, apmierinaatu savas politiskaas, ekonomiskaas un miesiskaas tieksmes. Taapeec sho koncepciju nekaadaa formaa nevajag saakt pienjemt.

Atbildēt

Piepe

19.11.2020. 13:12

"mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc"
Vispirms jāiemācās lasīt vairāk par vienu lapu, izmantot smadzenes domāšanai un pārstāt putrot. Nu kur var tik melīgus tekstus bīdīt!?
"Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes"
Vispirms skaidra runa kurš, kur, kam un kas tur aplams.... pēc tam var kaut ko apgalvot.
"ģimene ir kas cits"
Ja cilvēkam jāsāk skaidrot kas ir ģimene, tad domāšana ir dziļās auzās un putrā.
Domājošam cilvēkam ir ašsaprotami tas, ka te un tagad šajā varas sistēmā iedzīvotāju intereses ir prom kaktā, pirmā vietā partijas.

Atbildēt

Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 13:09

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas?
Es nepiedalīšos tādā referendumā. Man šķiet, ka tas sludina ļaunumu. Un šeit izpaužas tik daudz ļaunuma komentāros, ka man tas nav pieņemami.

Atbildēt

Inga

19.11.2020. 12:34

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni nebūs piedzimuši ar "aicinājumu" kļūt par nr.1 vai nr.2, bet gan par veselu vīrieti vai sievieti!?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 12:11

Ko veel tur iipashi gatavot?! Viss jau ir, vienkaarshi ir jaapanaak esosho likumu ieveeroshana. Ja ST pienjem likumu ka balts ir melns, tad ir jaatiek galaa ar taadu ST, nevis drudzjaini jaameegjina uzdrukaat jaunus likumus, kuri apstioprina, ka balts ir balts, jo tas nepaliidzees un tos tieshi taadaa pashaa veidaa nonivilees. Ir jaapaliek piee esoshiem likumiem un tie konsekventi jaaieveero, veershoties pret tiem, kuri tos neieveero, pat tad ja tie ir tiesneshi, deputaati un iereednji.

Atbildēt

lauķis

19.11.2020. 12:04

»

Vēl tikai naivie tic,

ka ar protestiem un parakstiem kas maināms...


Overtona logu princips,lienošais homoseksuālisms.
Esmu pret referendumu ģimeņu jautājumā,ģimene ir negrozāma pamatvērtība,tāpat ka saullēkts.Tad jau ar referendumu varētu atcelt vai izmainīt dienu un nakti.
Es ierosinātu referendumu par valdības un visu partiju tiesāšana par pretcilvēcisku darbību.Turpat arī tās nevalstiskās organizācijas.

Atbildēt

Vēl tikai naivie tic,

19.11.2020. 11:59

»

tradicionālais

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties...


ka ar protestiem un parakstiem kas maināms.

Bija pat likums par mediķu algu celšanu, kam uzspļāva E. Levits.

“Cīnu ar covid-19” pārvēr par cīņu pret ģimenēm, iznīcinot veselības un izglītības, ekonomikas stabilitāti.

No “cīņas ar covid-19” ir desmitreiz vairāk zaudējumu nekā no paša covid-19. Diktatūra, pret kuru protestē Itālijā, Francijā, Vācijā.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:13

Nožēlojami, ka mums ir tāda "tautas valdība", ka tautai jāvāc paraksti, lai piespiestu valdībai aizsargāt ģimeni un darīt citas, no valstiskuma viedokļa pašsaprotamas lietas. Nožēlojami, ka mums ir tādi masu mēdiji, kas, tā vietā, lai atmaskotu valdošās varas prettautisko būtību, zombē tautu pakļauties un atbalstīt savu iznīcināšanu. Tautai tiek mācīts brīvības vārdā pašiem ar savām rokām iznīcināt šo brīvību.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:02

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Ko tu te muldi?!
"Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni." Kas tad rodas laulības rezultātā, ja ne ģimene? Nav dzirdēts, ka laulības rezultātā rastos kaut kāds "laulības institūts". Tu ilgi domāji, kamēr kaut ko tādu izdomāji? Un kāds sakars taviem uzskaitītajiem nepilnas ģimenes modeļiem ar divu homoseksuālu cilvēku kopdzīvi? Lai gadījumos, kad māte vai tēvs viens rūpējas par bērnu un kāda persona viņam vai viņai palīdz, valsts atbalstu šai personai var iestrādāt likumdošanā nepaplašinot ģimenes jēdzienu. Ģimenes jēdziena paplašināšanai šeit nav pilnīgi nekāda pamata! UN tu to, tāpat kā visi citi demagogi ļoti labi zini un saproti!

Atbildēt

ja

19.11.2020. 10:46

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Un ko tad darīt ar šī vientuļā tēva labāko draugu, kurš viņam palīdz, atbalsta bet ir precējies un cik banāli - ar sievieti? Viņam kaut kādi atvieglojumi šī vientuļā vīrieša un viņa bērna skarā pienākās?

Atbildēt

tradicionālais

19.11.2020. 10:43

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties ar šādu perversiju leģitimizēšanu.

Atbildēt

Stripins

19.11.2020. 10:41

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu, tā ir ģimene vai nav? Vai ja vecmāmiņa viena pati audzina savu mazbērnu, kas tad?

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:56

Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes

Atbildēt

Nopietni

19.11.2020. 09:39

»

Bērziņš

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam


Bērziņ nopietni, cilvēki ar novirzēm sāks mainīt likumus un pārējie būs spiesti dzīvot saskaņā ar katra indivīda novirzēm? Neviens neliek braukt prom, bet ne jau diktēt savus noteikumus pārējiem.

Atbildēt

LLL

19.11.2020. 09:36

Nevajag invalīdus aiztikt.

Atbildēt

Bērziņš

19.11.2020. 09:18

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...