Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Janis

24.11.2020. 11:22

Ljoti atvainojos Natalija Magazena, bet ne Juusu vaards ne uzvaards par iipashu piederiibu latvieshu kopumam neliecina, taadeelj luudzu nerunaajiet muusu vaardaa.

Ar savu organizaaciju Moral Revolution, kuras nosaukums arii nav nekas latvisks, varat droshi iet ciiniities par krievu vai citu tautu veertiibaam. Juusu ciininji mums latvieshiem nav vajadziigi!

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 12:33

»

Klau

1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ


Precizēju 3. punktu:
3. vai - Latvijas Republikas Satversmes 110.panta pirmo teikumu izteikt šādā redakcijā: Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti un no šīs savienības izveidojušos ģimeni, vecāku un bērna tiesības.

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 11:55

»

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

...


1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ!
2) Atlaist Satversmes tiesu kā zaudējušu tautas uzticību - Jā, NĒ!
3) Atzīt Satversmes 110. panta 1. teikuma vārdu "gimene" kā laulības institūtu.

Atbildēt

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

20.11.2020. 15:25


Balsojumā būtu jāiekļauj sekojošais:
1) Tautai ir jāpieprasa ST tiesnešu atkāpšanos no amatiem;
2) Latvijai ir jāpievienojas 2015. Gada ANO ģimenes rezolūcijai, (2015 gadā Latvijas vēstnieks ANO - Raimonds Jansons - nobalsoja pret ANO ģimenes rezolūciju, pierādot to, ka Latvijas Ārlietu ministrija veido papralēlu politiku iepretim Latvijas Saeimas politikai);
3) Tautai ir jāpieprasa Satversmē ierakstīt vārda "Tikums" nojēgumu (nojēgumam ir jābūt precīzi pateiktam balsojuma lapā un saistītam kopā laulību un ģimeni un kristīgām vērtībām);
4) Tautai ir jāpieprasa paziņot par negrozāmiem Satvesmes pantus:
4.1) - jaunizveidoto pantu par "Tikumu"
4.2) - 110 pantu

Vai Satversmes 5. rindkopa ir ņemta vērā, taisot spriedumu? Proti, vai kristīgās vērtības, kas ir Satversmes pamats,- ir saskaņā ar spriedumu?? Un vēl, cilvēktiesības nav absolūtas, - tās ir ierobežojamas, proti, Satversmes 116. pants. - lai aizsargātu citu cilvēku tiesības un Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības.


Atbildēt

Paldies jums!

20.11.2020. 15:13

Paldies par labo ziņu! Atbalstīsim, palīdzēsim kā vien varēsim! Paldies jums!

Atbildēt

bite

20.11.2020. 13:21

Kas ir šī kārtējā nožēlojamā angažētā NVO Alianse Ģimene.
Pavisam bēdīgi, ka ir kāds, kas, zinot, ka mūsu valstī referendumu sarīkot nav iespējams, jo tam nepieciešams savākt neiespējami daudz balsu, tātad, būs 100% zināms rezultāts - izgāšanās - organizē šo nejēdzīgo pasākumu. Rezultātā ļaunie varēs gavilēt ar dubultu spēku un turpināt savus viltīgos aplinkus gājienus.
Turklāt referendums par to, lai pateiktu, ka Satversmē ierakstītais ir pareizs, ir bezjēdzīgs.
Nabaga muļķu tauta.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.11.2020. 07:07

>ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un >sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes >attiecības.

tas ir ideāls, bet statistika Lavijā rāda ko citu -
daudz vientuļās mātes

Atbildēt

demokrātija sen nedarbojas

20.11.2020. 07:03

darbojas garā slimie antifas par Ķīnas naudu

Atbildēt

Cits komentārs

19.11.2020. 22:27

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Tiesu eksperts 19.11.2020. 18:14
Paldies, Tev, Aldi par patiesu izpratni. Mēs esam pazīstami no tālas "senatnes" un sadarbības dažās "frontes" līnijās, mums ir līdzīga izpratne par lietu kārtību. Apsveicu Tevi arī ar šo rakstu.

Vai piekrīti, ka Satversmes tiesa, kura Latvijas Satversmes nevainojamo un plašāk netulkojamo pamatvērtību Ģimene" ir izsmērējusi, ja neteikt, ka apsmējusi vai citādi pazemojusi, izvazājusi savā spriedumā 155 reizes? Tas ir šoks, ko tā nav piebāzusi klāt šim vārdam, šo vārdu sasaistot ar Darba likuma 155. pantu, to starp seksu, seksbrīvību, seksuālo orientāciju, piespēlējusi klāt "cieņu", ka visi šie jēdzieni esot jāaizsargā, proti, Darba likumā, kā var saprast. Galvenais aizskārums pieteikumā ir noteikt 10 dienu atvaļinājums, izsakot izbrīnu, kāpēc Darba likumā bērna tēvs varot būt tikai vīrietis, kas izriet, ka tēvs varot būt arī sieviete vai arī vīrietis vīrieša seksa partneris un kādēļ tas nevar saņemt atvaļinājumu bērna tēva vietā. Tomēr ST nolēmumu daļā ir atturējusies no likumdošanas iniciatīvas un nenoteica Saeimai pārskatīt Satversmes 110. panta pirmo teikumu, Satversmē paplašināt "ģimenes" jēdzienu, ka ĢINEMES izpratnē iekļaujami seksuālie partneri vai tieši - homoseksuālisti, geji un seksuālās partneres - lesbietes. To nav noteikusi arī nolēmumu daļā. Tātad pareizi izskanējusi doma citos rakstos un komentāros, ka Saeimai jāizskata tikai Satversmes tiesas nolēmumu daļa - jāpārskata faktiski Darba likuma 155. panta 1. daļa, bet tieši jāuzskaita, kuras personas, pie kādiem apstākļiem ir likumā noteiktās CITAS PERSONAS, kurām tiesības uz "tēva" 10 dienu atvaļinājumu bērna kopšanai. Tas ir viss, ko Saeimai "jāpasniedz" izskatīšanai, bet bez steigas, tikai uz 2022. gada pavasari - līdz 1. jūnijam.

Piekrīti, cik sapratu, ar šo spriedumu Satversmes tiesa ir izsmēlusi savas funkcijas, degradējusies, jāizformē, jāievelē jauna, jo tā spērusi soli apšaubīt Satversmi, tās 110 pantu, tieši ģimenes jēdzienu, tā pat nav sapratusi, tā nav spējīga saprast, kas rakstīts Satversmē, tas ir, ka ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes attiecības. Par tik analfabētisku, gan drīzāk, par politiski angažētu Satversmes tiesu var tikai brīnīties.

Atbildēt

Inta

19.11.2020. 22:26

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Kas šīm personām ST deva tiesības kurināt naidu, kad pieprasījums bija vienīgi kā par bērna kopšanas atvaļinājuma piešķiršanu, kas paredzēts darba likumā - "CITAI PRSONAI", ko laikam darbavieta neatzina un atvaļinājumu nepiešķīra?
ST nebija pienākuma līst Satversmes 110. panta nevainojamā saturā, to apšaubīt un apspēlēt tik negodprātīgi, to pat jaucot kopā ar seksu, ar dzimumuzvedības brīvību, ar seksuālo orientāciju, kā vien skatīt Darba likumu un kā atjaunot, nodrošināt atvaļinājumu tēva vietā citai personai. Tagad paskatieties, sacelta kājās baznīca, juristi, biedrības, komentētāji.

Šeit REFERENDUMS nebūtu nepieciešamas )???), izņemot gadījumu, ja tiktu pieņems prettautisks, pret Satversmes 110. pantu vērsts likums. Satversmes 110. pants neprasa skaidrojumu vai tulkojumu savādāk, ka tas, ka tajā ģimene izriet no laulības saitēm.

Atbildēt

Vainigie

19.11.2020. 19:40

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 19:30

»

???

Ja nu notiks referendums un sabiedrība nobalsos "pret" jaunas ģimenes interpretācijas nepieciešamību, tad tak būtu loģiski, ka šis ST sastāvs atkāptos, vai ne


Tas buutu logjiski tikai izejot no pienjeemuma, ka ST tiesneshi ir godiigi, bet pats shis leemums pieraada, ka vinji nav godiigi un attieciigi ne vinji atkaapsies, ne arii ieveeros sev neizdeviigus likumus. Ja var paarkaapt likumu tik atklaati un rupji, tad var visu, robezhu te nav. Attieciigi no taa izriet, ka risinaajums shai probleemai neatrodas tikai tiesiskajaa laukaa, jo mums ir dariishanas ar indiviidiem, kuri atjklaati un nekauniigi nerespektee tiesiskaas normas.

Atbildēt

Tas ir tikai sākums

19.11.2020. 16:46

Ja Satversmes tiesneši vienreiz piesmējuši Satversmi un "lēmuši" pat tautas iznīcināšanu, tad kas vēl sekos? Ko vēl šie noziedznieki perina? Kādus vēl "lēmumus", kas vērsti pret Latvijas valsts pastāvēšanu, viņi gatavo? Jānocērt pūķim galva ,kamēr vēl var. ST ir jālikvidē.
Ja Saeima to neizdarīs, tad tautas referendums to izdarīs.

Atbildēt

Referendums jārīko par ST likvidēšanu

19.11.2020. 16:38

Patiesībā referendums ir jārīko par Satversmes tiesas likvidēšanu, jo kā redzams, šīs iestādes darboņi mēdz uzkundzēties tautai un ignorēt Satversmi. Ja likvidēs šo kriminālnoziedznieku midzeni, vairs nebūs jārīko referendumi par pašsaprotamām un Satversmē jau ierakstītām lietām.
Satversmes tiesas tiesnešus arestēt un tiesāt par varas uzurpāciju un valsts apvērsuma mēģinājumu! Un katram arī mantas konfiskāciju! Te ož pēc tā, ka jāiziet no nāves soda moratorija speciāli šim gadījumam.

Atbildēt

doma pareiza

19.11.2020. 15:44

mums nav ASV bidonija ar antifām

Atbildēt

oreols

19.11.2020. 14:49

prieks par tādu iniciatīvu, ejam demokrātisko ceļu - uztaisām referendumu un skatāmies, ko vairums domā. Lai nav sedziņa jārausta. Tikai atkal - kā referendums tiks definēts? Jo, redz ST saskatīja pantā to, ko neviens normāls cilvēks līdz šim neredzēja...

Atbildēt

jānis 2

19.11.2020. 14:28

Kāpēc balsošanas sistēma "+" nestrādā? Vai arī, visticamāk, strādā dozēti.

Atbildēt

to Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 14:25

man ir vienalga, kā sauc šādas partnerattiecības. Te apspriestie dažādie modeļu piemēri, piem. ar vecmāmiņu un mazbērnu, protams, ka tā ir ģimene, jo viņu starpā pastāv asinsradniecība. Bet, vai tas nav ļaunums, ka homoseksuāls pāris vēlas adoptēt sava egoisma apmierināšanai svešu bērnu? Ja bērns ir kāda no partneriem atvase, nav problēmu. Bet, ja bērns radies parastā heteroseksuālā ģimenē, tad tikai godīgi būtu, šim bērnam ļaut izvēlēties starp heteroseksuālu un homoseksuālu pāri.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 14:21

»

:(:(:(:(

Nožēlojami, ka mūsu varneši, tai skaitā ST tiesneši ir tik gļēvi, ka pakļaujas šim globālo liberastu spiedienam, jo citādi "Eiropa mūs nesapratīs...". Atbalstu referenduma ierosināšanu


Shai situaacijaa referendumu kaa reiz nevajag un tas ir tieshi tas, ko izvirtuljiem vajag. Referendums ir jaaierosina vinjiem, lai mainiitu Satversmi, bet tas ir ljoti gruuti un nedos veelamo rezultaatu, taapeec labaak lai muljkj tradicionaalji pashi ierosina bezjeedziigu referendumu, izgaazhas tajaa un peec tam var mieriigu sirdi pazinjot, ka tauta to neatbalsta un pienjemt visas pretekliibas ko gribas. Te lieta taada, ka tam, kas ierosina referendumu ir jaapaarvar sabiedriibas vairaakuma dabiskais kuutrums, kursh ir ljoti liels un shai situaacijaa to paarvareet nebuus iespeejams, taapeec referendums shai gadiijumaa ir vistiiraakaa kaitnieciiba, veel jo vairaak taapeec ka vinjsh ir bezjeedziigs, jo likumi jau ir un tos ir tikai jaaieveero.

Atbildēt

Sabiedrība pati to visu pieņem

19.11.2020. 14:21

Streips un Rinkevičs taču nav nolinčoti!

Es brīnos - simti tūkstoši citos protestos iziet, bet nesoda dažus - kas izdod likumus.

Atbildēt

Dzimumsakropļojumi

19.11.2020. 14:19

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


nāk no hormonu tabletēm, sievietēm tās lietojot. Un kroplīši dzims arvien, bet nosmālos sakropļos likumi un skola, bērnam ļaujot izvēlēties dzimumu pašam. Un, ja vecāki to ierobežo, bērns sūdzas soc. dienestiem un bērnu izņem no ģimenes. Atpakaļ vairs ceļa nav. Tā ir ASV un būs ES.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:36

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Bet tas ST spriedums ir likumpaarkaapums, ko ir paveikusi Satversmes tiesa un kas ir iespeejama preluudija viorknei citu likumpaarkaapumu. Par ko domaaja ST? Par to kaa vislabaak apiet to, kas melns uz balta ir uzrakstiits.Un to turpinaas dariit. Noziedziibu nevar uzveikt tikai ar likumiem, vajag veel piespiedu mhaanismus, kas shos likumus liek ieveerot. ST neieveero un tuuliit iespeejams saaks neieveerot citas instituucijas. Un shai situaacuijaa ne jau jaunu likumu rakstiishana vra liidzett (neliidzees), bet kaut kaadaa veidaa japanaak lai shii likumpaarkaapshana no augstaako iereednju puses tuktu paartraukta, kas nav vienkaarshi. Pat Amerikaa tas nesanaak un tur teju atklaati veeleeshanas falsificee. Te liidziigi. Vienkaarshi ir kategoriski jaatsakaas sadarboties ar tiem politekonomiskajiem speekiem, kuri to taadaa vai citaadaa veidaa atbalsta un ir kategoriski jaatsakaas pildiit to, ko shie politekonomiskie speeki grib (un aktiivi jaaicina taa riikoties citus); un taa kaa pa lielam ir zinaams ko vinji no visas Latvijas sabiedriibas grib, tad ir varianti un te ir iespeeja manevreet un pat var kaut ko panaakt, ja riikojas peec principa, "ja juus mums nozogat valsti un graujat muusu tiesisko sisteemu, tad mees daram taa un shitaa un saakam iet tur vai citur"

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 13:35

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


Padomājiet, vai jūs to ļaunumu pareizajā vietā saskatāt! Lūk, tāds vienkāršots piemērs. Iedomāsimies, ka kāda kanibalu biedrība pieprasa tiesības atļaut Rīgas centrā atvērt ēdināšanas uzņēmumu, kas tirgotu no cilvēku gaļas ražotus ēdienus. (Viņi taču ir tādi paši cilvēki kā mēs, viņiem tikai ir cita gastranomiskā gaume.) Satversmes tiesa atzītu, ka kanibaliem ir šādas tiesības un valsts amatpersonas sāktu domāt kā attiecīgi izmainīt likumdošanu kanibāliem par labu. Protams, sociālajos tīklos saceltos sašutuma vētra. Tad nu padomājiet, kur šeit ir tas ļaunums - tajā sašutuma vētrā, vai kanibalisma manifestācijā un valsts amatpersonu centienos šo kanibālismu legalizēt?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:20

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Tur jau taa lieta, ka nav "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2", bet ir tikai teevs un mamma un dazjaadas situaacijas, kad ir taadas vai citaadas probleemas ar teevu un/vai mammu. Shiis probleemas ir jaacenshas risinaat, neiekriitot cilveeciibas pashnoliegshanas lamataas. Bet "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2" ir pavisam abstraheeta koncepcija, kuru izmanto negodpraatiigi un visbiezjaak arii galeeji izvirtushi indiviidi, lai, aizsedzoties ar objektiivaamm mammu un teetu probleemamm, apmierinaatu savas politiskaas, ekonomiskaas un miesiskaas tieksmes. Taapeec sho koncepciju nekaadaa formaa nevajag saakt pienjemt.

Atbildēt

Piepe

19.11.2020. 13:12

"mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc"
Vispirms jāiemācās lasīt vairāk par vienu lapu, izmantot smadzenes domāšanai un pārstāt putrot. Nu kur var tik melīgus tekstus bīdīt!?
"Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes"
Vispirms skaidra runa kurš, kur, kam un kas tur aplams.... pēc tam var kaut ko apgalvot.
"ģimene ir kas cits"
Ja cilvēkam jāsāk skaidrot kas ir ģimene, tad domāšana ir dziļās auzās un putrā.
Domājošam cilvēkam ir ašsaprotami tas, ka te un tagad šajā varas sistēmā iedzīvotāju intereses ir prom kaktā, pirmā vietā partijas.

Atbildēt

Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 13:09

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas?
Es nepiedalīšos tādā referendumā. Man šķiet, ka tas sludina ļaunumu. Un šeit izpaužas tik daudz ļaunuma komentāros, ka man tas nav pieņemami.

Atbildēt

Inga

19.11.2020. 12:34

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni nebūs piedzimuši ar "aicinājumu" kļūt par nr.1 vai nr.2, bet gan par veselu vīrieti vai sievieti!?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 12:11

Ko veel tur iipashi gatavot?! Viss jau ir, vienkaarshi ir jaapanaak esosho likumu ieveeroshana. Ja ST pienjem likumu ka balts ir melns, tad ir jaatiek galaa ar taadu ST, nevis drudzjaini jaameegjina uzdrukaat jaunus likumus, kuri apstioprina, ka balts ir balts, jo tas nepaliidzees un tos tieshi taadaa pashaa veidaa nonivilees. Ir jaapaliek piee esoshiem likumiem un tie konsekventi jaaieveero, veershoties pret tiem, kuri tos neieveero, pat tad ja tie ir tiesneshi, deputaati un iereednji.

Atbildēt

lauķis

19.11.2020. 12:04

»

Vēl tikai naivie tic,

ka ar protestiem un parakstiem kas maināms...


Overtona logu princips,lienošais homoseksuālisms.
Esmu pret referendumu ģimeņu jautājumā,ģimene ir negrozāma pamatvērtība,tāpat ka saullēkts.Tad jau ar referendumu varētu atcelt vai izmainīt dienu un nakti.
Es ierosinātu referendumu par valdības un visu partiju tiesāšana par pretcilvēcisku darbību.Turpat arī tās nevalstiskās organizācijas.

Atbildēt

Vēl tikai naivie tic,

19.11.2020. 11:59

»

tradicionālais

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties...


ka ar protestiem un parakstiem kas maināms.

Bija pat likums par mediķu algu celšanu, kam uzspļāva E. Levits.

“Cīnu ar covid-19” pārvēr par cīņu pret ģimenēm, iznīcinot veselības un izglītības, ekonomikas stabilitāti.

No “cīņas ar covid-19” ir desmitreiz vairāk zaudējumu nekā no paša covid-19. Diktatūra, pret kuru protestē Itālijā, Francijā, Vācijā.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:13

Nožēlojami, ka mums ir tāda "tautas valdība", ka tautai jāvāc paraksti, lai piespiestu valdībai aizsargāt ģimeni un darīt citas, no valstiskuma viedokļa pašsaprotamas lietas. Nožēlojami, ka mums ir tādi masu mēdiji, kas, tā vietā, lai atmaskotu valdošās varas prettautisko būtību, zombē tautu pakļauties un atbalstīt savu iznīcināšanu. Tautai tiek mācīts brīvības vārdā pašiem ar savām rokām iznīcināt šo brīvību.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:02

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Ko tu te muldi?!
"Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni." Kas tad rodas laulības rezultātā, ja ne ģimene? Nav dzirdēts, ka laulības rezultātā rastos kaut kāds "laulības institūts". Tu ilgi domāji, kamēr kaut ko tādu izdomāji? Un kāds sakars taviem uzskaitītajiem nepilnas ģimenes modeļiem ar divu homoseksuālu cilvēku kopdzīvi? Lai gadījumos, kad māte vai tēvs viens rūpējas par bērnu un kāda persona viņam vai viņai palīdz, valsts atbalstu šai personai var iestrādāt likumdošanā nepaplašinot ģimenes jēdzienu. Ģimenes jēdziena paplašināšanai šeit nav pilnīgi nekāda pamata! UN tu to, tāpat kā visi citi demagogi ļoti labi zini un saproti!

Atbildēt

ja

19.11.2020. 10:46

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Un ko tad darīt ar šī vientuļā tēva labāko draugu, kurš viņam palīdz, atbalsta bet ir precējies un cik banāli - ar sievieti? Viņam kaut kādi atvieglojumi šī vientuļā vīrieša un viņa bērna skarā pienākās?

Atbildēt

tradicionālais

19.11.2020. 10:43

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties ar šādu perversiju leģitimizēšanu.

Atbildēt

Stripins

19.11.2020. 10:41

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu, tā ir ģimene vai nav? Vai ja vecmāmiņa viena pati audzina savu mazbērnu, kas tad?

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:56

Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes

Atbildēt

Nopietni

19.11.2020. 09:39

»

Bērziņš

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam


Bērziņ nopietni, cilvēki ar novirzēm sāks mainīt likumus un pārējie būs spiesti dzīvot saskaņā ar katra indivīda novirzēm? Neviens neliek braukt prom, bet ne jau diktēt savus noteikumus pārējiem.

Atbildēt

LLL

19.11.2020. 09:36

Nevajag invalīdus aiztikt.

Atbildēt

Bērziņš

19.11.2020. 09:18

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...