Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

15.03.2021. 20:09

Ļaujiet pianistam spēlēt mūzikas variācijās,nevis spēlēties ar valsts maku un cilvēku galvām!

Atbildēt

vietējais

14.03.2021. 19:50

»

(((-

VAi tādu A.Lembergu zini


Lembergs nav iesēdināts, bet tikai aizturēts uz laiku līdz nākošai tiesai.Lembergs tikai attālināti vada Ventspils domi.

Atbildēt

sliminieks

14.03.2021. 13:10

kad ievedīsiet tiešām ārstniecības kārtību RĒZEKNES slimnīcā!?tur nogādājot pacientu uzreiz līdzi GROBIŅU!Cik ilgi pacientus baros slimnīcā ar "putriņu" un "zupiņu",sliktāku kā Salaspils "darba nometnē".bartaševičs un urbanovičs nav vēlējušies nogaršot slimnīcas "pavāru" vārījumu----tikai bla bla radio!?Veselības inspekcija AŪUŪU!

Atbildēt

kas nav skaidrs

14.03.2021. 12:26

Speciālisti-eksperti atbilstoši tā laika saprašanai izteicās,"bet pašu dokumentu atbilstoši Ministru kabineta pilnvarojumam parakstīja NVD direktore."Pasūtīšanas pilnvarotais pasūtīja.Ministriem nebija iespējas izrunāties atbilstoši sava saprašanai un partejikajai piederībai.Un deputātiem ne tik.Kāds tagad var lielīties,ka viņš jau 20.novembrī esot zinājis,kā pareizi jāstāv pie ratiem

Atbildēt

Pavluts

14.03.2021. 10:56

Fuflomjots

Atbildēt

Ivars

14.03.2021. 10:47

»

Mums

pietrūks cietumu platības


nepietrūks,pielāgosim CK ēku Elazibetas ielā 8, tur kultūras ministram arī būtu patīkama vieta kur pārdomāt savas " idejas".

Atbildēt

:)))

14.03.2021. 09:57

Jūs to pavļiku esiet galīgi izdesojuši te.

Atbildēt

ko domāja

14.03.2021. 08:08

cilvēki, kuri balsoja par 'bondariem'?

Atbildēt

Jauna dziesma vecās skaņās

14.03.2021. 05:13

Pa Kariņa ceļu uz laimi un slavu Ar
Pavļuta biroju iesim mūždien.
Mēs sargāsim mīļoto Tēvzemi savu
Līdz pēdējai Covida potei ikviens.

Pavļuta birojs mūžos lai dzīvo,
Spoži lai Kariņa valdībā mirdz!

Atbildēt

Mums

13.03.2021. 20:30

»

Ivars

Pilnīgi piekrītu


pietrūks cietumu platības .

Atbildēt

:)))

13.03.2021. 20:01

Pasakiet man kaut vienu gadijumu kad kāds no kliķes vai kliķes pietuvinātiem tiktu iesēdināts ? Tādu nav jo visu pārvalda savējie sākot no šoferu dēliem un beidzot ar partiju likumīgajiem zagļiem

Atbildēt

Tāda shēma te ir sen jau izveidota

13.03.2021. 19:58

Šajā BANĀNIJĀ ir apzināti izveidota tāda korupciju shēma kad NEVIENS neparko neatbild un NEVIENAM nav iespējams neko piešūt. Tā ir uztaisīts lai neviens neatbildētu par gadu desmitiem šeit veiktām valsts izzagšanas shēmām

Atbildēt

Ivars

13.03.2021. 19:03

»

viedoklis

Kādi cilvēki tāda valsts un tās radītās problēmas...


un lai nedarītu ir jāmeklē vainīgais.Kad vainīgais ir atrasts, to publiski pazemosim un tad varam paši sevi uzskatīt par svētajiem.

Atbildēt

viedoklis

13.03.2021. 18:59

Kādi cilvēki tāda valsts un tās radītās problēmas.
Tagad lai kaut ko nopirktu vai uzceltu ir līgumi romānu biezumā, tie vēl ir caurskatīti entās komisijās un juristu biedrībās un gala rezultātā čiks vien sanāk. Jau sen ir vēsturē tie laiki kad varēja mutiski vienoties, viens otram paspiest roku un tas bija kā akmenī iecirsts,katram vīra vārdam bija svars un tas tika pildīts. Tagad katrs meklē iespeju otru apkrāpt un iegūt labumu sev.

Atbildēt

Kāpēc Pavļuts ir pret latviešiem

13.03.2021. 14:51

Tāpēc, ka pats viņš nav latvietis. Saprotams, kāpēc viņš bendē nost latviešus ar savu sabotāžu...

Atbildēt

Likvidēt Atīstībai /Par

13.03.2021. 14:48

Attīstībai/Par partiju apvieniba ir pierādījusi sevi kā krāpnieku un noziedznieku , darboņu pret valsts un iedzīvitāju interesēm midzeni. Attīstībai/Par ir noziedznieku parijas un ir jāaizliedz, bet visi tās biedri jāarestē par pretvalstisku darbību.
Tieši Attīstībai/ par ir novedusi Latvijas iedzīvotājus kapa malā ar saviem "veselības" ministriem! Homoseksuālisma propaganda, savukārt, pasliktina jau tā briesmīgo demogrāfisko stāvokli. No noziedzniekiem valsts likumdevēju un pārvaldes institūcijās ir jāattīrās nekavējoties!

Atbildēt

Slepakvu Pavļutu uz cietumu, nekavējoties!

13.03.2021. 14:42

Neveiksmīgais muzikansts Pavļuts ar krāpšanu par savām izcilajām spējām citās nozarēs, ir radījis milzu kaitējumu visai valstij un konkrēti- veicinājies nāves gadījumus. Mirst cilvēki, bet viņs tikai sola, pļupina, melo un krāpj valsti un iedzīvotājus.
Šo nelieti un krāpnieku ir nekavējoties jāarestē par kaitniecību, krāpšanu un sabotāžu ar smagām sekām. Tiesai jābūt ātrai un bargai, lai citiem tādiem homoseksuālisma apoloģētiem un savu profesionālo kvalitāšu krāpniekiem vairs negribas līst valsts pārvaldē. Privātā firmā viņš jau būtu izmests laukā ar zaudējumu piedziņu un kriminālprocesu uz kakla. Ārpus valsts barotnes šis krāpnieks nomirtu badā dēļ savas nespējas kaut ko reāli darīt un nopelnīt. Nekavējoties atlaist Pavļutu, tiesāt un likvidēt naudas izšķēdēšanas kantori - vakcinācijas biroju!

Atbildēt

šprote

13.03.2021. 13:48

namaz nav tik traki- sistēma strādā ļoti efektīvi mijonus un miljonus laikā apgūstot un vajag vēl miljonus tik daudz izsalkušu vederiņu ap Par/Attīstību grozās... nu kā var neslīt un nesadalīt Savs krekls, paši saprotiet..

Atbildēt

bus nauda vakcinam

13.03.2021. 13:44

likvidejiet vakcinacijas biroju un izcilibas centru,tad bus nauda vakcinam !bet sektantu kudoru uz psiheni arsteties.

Atbildēt

anti soross

13.03.2021. 13:42

vai pavlutu ar visu vinu vakcinacijas biroju tiesas atklata tiesas sede ?

Atbildēt

Ko Jūs!

13.03.2021. 12:51

Ko Jūs visi te tērgājiet kāpēc nav vakcīnu! Nu, nav to tāpēc, ka Lembergs vainīgs! Būs pa ceļam kaut kur nozadzis, un, iespējams, kļūs vēl vienā noziegumā smagi apsūdzēts. Gan jau atradīsies arī veikli prokurori un tiesneši, kuri, visticamāk, tās lietas arī sakārtos.

Atbildēt

Visnoturīgākie ir reptiloīdi

13.03.2021. 12:37

https://youtu.be/9OiiZED38PU

Atbildēt

Precīzi!

13.03.2021. 12:27

»

Lasītājs

Plusiņš tam mūsu stulbumam ar vakcīnas iepirkšanu tomēr ir, smagas blakus iedarbības, kas sabojā nieres, rada trombas asinsvados, temperatūru-drudzi, pēc vakcinācijas ar Rietumu "labajām'vakcīnām. Ar kovidu slimojot, mazāk tiek sabojāta veselība. Tāds kroņa vīrus jau ir bijis 2003. gadā, tikai tad nebija...


Hibrīdkara apstākļos jūdasi vakcinē tautas, atbrīvojoties no nelietderīgiemidiotiem. Un to nav mazums - visi, kas vakcinējas. Masveida testēšanai ir tikai viens mērķis - uzturēt paniku, manipulējot ar inficēto un mirušo statistiku ik dienu. Beigu galā visa pasaule būs sadalīta pēc jūdu principiem kastās - vakcinētie idioti un gudrie nevakcinētie. Visur ceļojumos prasīs “veselības pasi”. Beigu galā tie, kuri būs vakcinējušies, tiks čipizēti un bez prasības pēc veselības pases koncertus, lidojumus, sporta spēļu izrādes utt. apmeklēc caur “zaļajiem koridoriem”, vārti atvērsies automstiski no desmitreiz vakcinētā (pašnāvnieka) čipa , kas ietransplantēts plaukstā. Viņi ies bojā pilnā konfortā. Uz ielas beigtos identificēs kā beigtus dzīvniekus - pēc beigtā čipa. Globālā propaganda stāstīs, ka viņi miruši no īpaši bīstama ko id celma, kam steidzamības kārtā kā dāvanu uz Ziemassvētkiem izstrādā jaunu vakcīnu. Beigtos kremēs pa tiešo, jo viņi skaitīsies inficēti ar visbīstamāko vīrusu!

Ne velti Izraēlā vispirms vakcinēja 85 g v lai praktiski atbrīvotos no lieka balansa, tur jau par piemēru citiem ieviesti “zaļie koridori”, drīz čipos. Hasidi jau 80 procenti jaunatnes nočipoti. Dažam trīs un vairāk čipu - viņi jau sacenšas, kam vairāk šo eletronisko atslēgu slepeniem “zaļajiem koridoriem”.

Atbildēt

Īsti gudra žīdu tauta nav

13.03.2021. 09:57

»

Marks un Engelss arī

Nu nu... Pār visu pasauli valda žīdi. Parādi vienu žīdu- sētnieku- nav, toties ir miljardieri miljonāri, šaha čempioni, baņķieri, fiziķi, matemātiķi, mūziķi, akadēmiķi. Jau Dzēks Londons savās grāmatās rakstīja, ka žīdu tauta nav fiziski spēcīga, toties tā ir gudra.Pār pasauli faktiski valda žīdu tauta...


bet shēmu taisītāja, citu izmantotāja, ļaunuma izplatītāja, “skaldi un valdi” tauta, revolūciju - asiņainu karu dzemdētājtauta. Te gudrības neredz. Visa šo nešķīsteņu “gudrība” sākās, kad viņi sāka drukāt naudu un ar naudu pakļauj pasauli - korumpē. LV valsts finanšu koporācijas “labdarība” - ECB nodrukāto naudu dalot bērniem -500 €, pensionāriem 200€ un vēl sola ir acīm redzama korupcija - valstij uzpērkot sabiedrības noskaņojumu ar aizņemtu naudu žīdu politikas - visus var nopirkt- interesēs žīdu sashēmotas “viltus pandēmijas” apstākļos. Pusžīds Lembergs teica par spriedumu tautas vārdā pret viņu - visi ir vāji, bet es neapvainojos. Faktiski visos noziegumos, kuros apsūdzēts, apsūdzības izbeigtas, dažas formāli atstātas.

Žīdi pasaulei uzspieduši žīdu naudu usd starptautiskos norēķinos, kāda te gudrība visus nopirkt ar naudu? Žīdi ir visu ļaunuma sakne, jo iznīcināja kapitālisma lozungu - bagātiem un nabagiem savu maizi nopelnīt ar krietnu darbu un godīgas konkurences apstākļos. To visu viņi sabojā ar savām spekulācijām, jo Dievs viņiem nav iedevis savu zemi, jo viņi ir lieki un nevajadzīgi teroristi un slepkavas šajā pasaulē visiem.
Asiņainie hazāri. To visu atklāj “ebreju impērijas trīs standartu ekonomikā” saturs.

Atbildēt

kindzulis

13.03.2021. 09:32

»

Vāksim parakstus

Iesaku ierakstīt mūsu pateizējo valdību Ginesa rekordu grāmatā- domāju, ka ierakstīs, jo tāda valdība ar dažiem tik bezcerīgi nekompetentiem ministriem laikam nav nevienā pasaules valstī


Nu un? Šobrīd aiz šī bardaka stāv ap 300 000 ierēdņu un vēl tik pat liels skaits kas viņiem palīdz, jo paši nemāk nemāk. Uz kārts 4 miljardi kuri visidiotiskākā veidā tiek ātrumā tērēti. Kā teca viens bārdains mēsls - atrodiet man lielāko kretīnu, ko likt tajā vietā... Šodien tas ir piepildījies gan varas vertikālēs, gan horizontālēs. Ideālākais variants lai rīkotu dzīres! Šobrīd godīgākā un sirddsapziņu nepazaudējošā tautas daļa ir izteiktā mazākumā. Game is over! Bet ilgi tas nebūs. Nauda neaug kokos, inflācija jau šobrīd eirokomunisma naudas drukāšānas rezultātā +20-30% un augs vēl.

Atbildēt

Vāksim parakstus

13.03.2021. 09:14

Iesaku ierakstīt mūsu pateizējo valdību Ginesa rekordu grāmatā- domāju, ka ierakstīs, jo tāda valdība ar dažiem tik bezcerīgi nekompetentiem ministriem laikam nav nevienā pasaules valstī.

Atbildēt

Marks un Engelss arī

13.03.2021. 09:09

»

Barons von Rodšilds

Nevienam žīdam nav teikšanas pasaules valdībā, tos, kā nevērtīgu nāciju, iznīcinās


Nu nu... Pār visu pasauli valda žīdi. Parādi vienu žīdu- sētnieku- nav, toties ir miljardieri miljonāri, šaha čempioni, baņķieri, fiziķi, matemātiķi, mūziķi, akadēmiķi. Jau Dzēks Londons savās grāmatās rakstīja, ka žīdu tauta nav fiziski spēcīga, toties tā ir gudra.Pār pasauli faktiski valda žīdu tauta.

Atbildēt

Pāris galvas pūdē visu tautu

13.03.2021. 09:04

Pēc vispārējas statistikas partijās sastājušies lielākoties neveiksminieki, banku parādnieki, kā arī cilvēki ar necilu izglītību, kuriem mērķis nokļūt pie valsts kases. Šobrīd privātiem uzņēmējam ir grūti jāstrādā, lai kaut ko nopelnītu, bet valsts darbs nodrošina labus birojus, izcilas algas, prēmijas, pagarinātus atvaļinājumus, piemaksas, bet atbildības nekādas. Amatos tiek iecelti amatieri, kuri izlemj cilvēku un valsts likteni. Tas nav par visiem, ir jau arī daži , kuri gribētu ieviest loģiskus lēmumus, ierosina vairākus teicamus priekšlikumus, bet šoreiz uzvar amatierisms, varaskāre, iedomība, visatļautība, narcisms ... un arī stulbums.

Atbildēt

Q

13.03.2021. 07:50

Latvijā ir tik daudz gudru un izglītotu cilvēku, partijās salīduši nejēgas un alkatīgas viduvējības, kas galīgi diskreditējušas visu politisko sistēmu, neviens godīgs un atbildīgs cilvēks negrib saistīties ar partijām, bēdīgi ,bet fakts!

Atbildēt

Jautājumu pārāk daudz,

13.03.2021. 06:01

»

Lasītājs

Plusiņš tam mūsu stulbumam ar vakcīnas iepirkšanu tomēr ir, smagas blakus iedarbības, kas sabojā nieres, rada trombas asinsvados, temperatūru-drudzi, pēc vakcinācijas ar Rietumu "labajām'vakcīnām. Ar kovidu slimojot, mazāk tiek sabojāta veselība. Tāds kroņa vīrus jau ir bijis 2003. gadā, tikai tad nebija...


kāpēc kā velns no tabakdozes izlīdis sabiedrībā priekšstats par SSSR-2? Jaunu Jaltas konferenci, no kurienes inkluzīvais kapitālisms un “black lives matter”. No kurienes nule Izraēla, Grieķija un Kipra pret Erdoganu un Turciju taisīja militāras mācības?

Uzdodiet sev arī jautājumu par sankciju pret Krieviju patieso mērķi. To gan vajadzētu pamanīt. Protams, nav noliedzams veco komunistu- čekistu graujošais “devums” kā Lemberga Latvijas politikai un ekonomikai, lielākajā daļā noziegumu attaisnots, kāds attaisnojumu mērķis.

Tāpēc jāskatās ĶTR, KF un ASV virzienā. Šīs visas sen nav suverēnas valstis, daļēji suverenitāte ir tikai ĶTR, kura izauga uz cīņas starp ASV un SSSR rēķina un jau ir bīstama visiem.

Bet no kara viedokļa viltus pandēmijai ir sava loma - komendantstundas, ārkārtas situācija, ko pielīdzina kara apstākļiem, tukšā gaisa telpa bumbvedējiem..

Sankcijas pret KF, jau aktīvākas. Bidlu publika - pūlis bez cilvēktiesībām, arī Latvijas 4. maija valsts finanšu korporācija tautu un sabiedrību vara raksturo kā pūli- personu grupu, kas neapzinās savas tiesības, LV no 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības, steidzīga vakcinācija - diversijas pret K. Kariņa un E. Levita plāniem vakcinēt visus simtprocentīgi, sabiedrības sašķelšana vakcinētos un nevakcinētos ar “brīvprātīgu vakcināciju”, varas liberālisma titalitārisms. Tautas beztiesiskums. Helikopteru nauda - bērniem 500 €, pensionāriem 200 € - valsts “labdarība” , sola vēl, ECB aizdod, cik nepieciešams viltus pandēmijas dzēšanai.

Visā šai apstākļu kopumā redzam hibrīdkaru, privātpersonām - globālai finanšu korporokrātijai cenšoties aizdedzināt globālu asiņainu pasaules karu starp valstīm, kas neizdodas.

Vai nav tā, ka izskatītos, ka KF kāds taisa haosu, sēzot bunkurā? Vai neizskatās tā, ka Krieviju novājina un ĶTR un ASV sacenstos par Krievijas sadali savā starpā? Vai nav tā, ka KF ar sankcijām, arī Nordstream-2, nenoliek nepārvaramas varas apstākļos izvēlēties savu ceļu? Kam tas būtu izdevīgi?

Privātpersonām piederošās Pasaules Bankas plāni līdz 2025. gadam, valstīm līdz 2025. gadam Zemes orbītā jāievada 250 satelīti globālam WI-FI pārklājumam - “lai šodien nomaldījies šveicietis - slēpotājs kalnos nenomaldītos” un varētu izsaukt glābējus, ja ir cietis, “ķerot adrenalīnu”, plāni līdz 2030. gadam pārkārtot globālo ekonomiku inkluzīvā kapitālisma apstākļos starp bidlu pūli un “dzīves saimniekiem”. Kaut kādā globālā sociālisma elektroniskā koncentrācijas nometnē “SSSR-2”, reāli čipojot cilvēkus - daudziem Ņujorkas un Izraēlas hasidiem jau ievadīti- dažam plaukstās jau trīs vai četri čipi - elektroniskās atslēgas.

Hasidi- ebreju ortodoksāļi, kas ignorē pārējo ebreju pasauli, vadās pēc kabalas un toras pareģojumiem, ka viņi ir Dieva sūtņi pasaules tautām uz Zemes izveidot paradīzi citām tautām - ebreju impēriju.

Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā mūsdienās.

Zālamana plāns, 3000 gadu vecs pasaules tautu ganīšanai - Izraēlas hasidu cionisti, kabalisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija trīs standartus ekonomikā. Tos klusi nostiprina likumdošanā. Pirmsākums trim standartiem atrodams tikai ivritā.

Pirmajam ebreju impērijas standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais atandarts attiecas uz attiecībām starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Reālais

13.03.2021. 00:55

Viss ir riktīgā pakaļā. VM ar bardaku veselības sistēmā, par kuru neviens neatbild. Veselības inspekcijā valda anarhija. SPKC ko dara? NVD ko dara? Tā var turpināt, bet VM neparko neatbild, jo nav viņu atbildībā uzraudzīt kantorīšus, kuros sazin vien kādu departamentu vadītāju vairāk kā reālu ekspertu.

Atbildēt

viedoklim

12.03.2021. 23:52

»

viedoklis

Ir bezjēdzīgi lamāt vienu vai otru amatpersonu, ja valstī ir iedibināta kolektīvās bezatbildības sistēma kura skaitās ļoti demokrātiska.Gribējāt demokrātisko bezatbildības sistēmu, tad nemeklējiet atbildīgo, vainīgo.Šajā valstī nekad nebūs demokrātija tās cilvēcīgajā izpausmē, tai ir vajadzīgi pavisam...


Izlasiet gan, ārkārtīgi interesanti - tā nav kolektīvā bezatbildība, tā ir māžošanās ar tā saukto ekspertu un sabiedrības pārstāvju, kas neko nepārstāv, iesaisti lēmumos. Īpaši populāri pēdējā laikā Latvijā, premjers arī veido vienu konsultāciju komisiju uz otras, kur ļaut nekompetentiem un ne par ko neatbildošiem izbļaustīties un vēl valsts budžeta naudu par to paprasīt. Normālās valstīs to neatrast, tādēļ arī lēmumus ministrijas pieņem bez tāda cirka. Zavadskai ir jāatkāpjas, un nevalstiskais konsultāciju kantoris jāslēdz ciet.

Atbildēt

////

12.03.2021. 23:48

Nu re - var arī redzēt iemeslu visai izgāšanai.
Tā vietā, lai Veselības ministrija pieņemtu lēmumu - tāpat kā Lietuva un Igaunija, tajā skaitā uzklausot galvenā infektologa viedokli, tika uztaisīts balagāns ar pseidoekspertu uzklausīšanu. Īpaši izceļas Zavadska, kas pati gan pēc tam argumentē, ka viņa jau neko, nolika Pfizer līdz ar zemi, pati gan starp pirmajiem aizskrēja pēc Pfizer potes. Viņa ar steigu ir jānomaina. Īpaši populāri pēdējā laikā Latvijā iesaistīt neesošas arodbiedrības, nevalstiskas organizācijas un vēl visu ko, kas nezin ko pārstāv. Viņķeles milzīga muļķība. B... eksperti atradušies, tādi eksperti, ka pēdējā vietā vakcinācijā Eiropā. Būtu vienkārši paši pieņēmuši lēmumu ministrijā, nebūtu šī visa traģēdija tagad.

Atbildēt

Lasītājs

12.03.2021. 22:46

Plusiņš tam mūsu stulbumam ar vakcīnas iepirkšanu tomēr ir, smagas blakus iedarbības, kas sabojā nieres, rada trombas asinsvados, temperatūru-drudzi, pēc vakcinācijas ar Rietumu "labajām'vakcīnām. Ar kovidu slimojot, mazāk tiek sabojāta veselība. Tāds kroņa vīrus jau ir bijis 2003. gadā, tikai tad nebija tāda panika.

Atbildēt

būtu,būtu,bet par naudas aizlaišanu

12.03.2021. 22:15

»

Par Sadu spriedelesanu

Privata structural te Puse buutu izmesti no darba


Nevis par spriedelēšanu,bet gan par izpildīšanu bez rīkojuma.Par saimnieka naudas izdošanu bez saimnieka lēmuma.Iztrūkst-bos,mēs te nospriedām,ka jādara tā,tas maksā tik,un pēc apjēdzamām pūlēm rezultāts sagaidāms tāds.

Atbildēt

apnika lasīt,bet ar tās dienas prātiem lieka loģiski

12.03.2021. 22:03

Tikai mūsu nemaldīgajiem deputātiem zem politiskās atbildības sloga viss ir skaidrs un nekad greizi likumi nav radīti.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

12.03.2021. 21:17

Kur valda un saimnieko pastali,tur shaize.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...