Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

karotei

09.09.2018. 10:05

»

Karote

Ignatjevs, cik sapratu,vnk negribēja, lai tas pirmsvēlēšanu patriots varētu izgorīties uz citu viesu- latviešu fona kā labākas kvalitātes latviets, jo pārējie tērgātu krieviski. Kas, loģiski, sanāk kā NA frukta manipulācija. Žel, ka žurnālists prom, bija tiešām labākais diskusiju vadītājs, cik nu redzēts...


Ignatjevs nozāģēja zaru uz kura pats sēž.Tas nu gan būtu vairāk nekā dīvaini,ja NA pārstāvis tieši pirms vēlēšanām pēkšņi viņa raidījumā runātu krieviski,ja vienmēr šajā raidījumā ir runājis latviski.Tā nu jūsu cienītais žurnālists "gorījās,kamēr izgorījās ārā"no tv,bet to pašu raidījumu vadot citam žurnālistam jau gandrīz puse no dalībniekiem runāja valsts valodā un tika ,kā parasti tulkoti.Paspīdēt šoreiz gribēja neviens cits,kā žurnālists Ignatjevs.kā tas beidzās,zinām.

Atbildēt

Ξs

08.09.2018. 22:59

»

jautrais

... ja runa iet par Lapsu..domāju puisim ir vienošanās ar drošībniekiem par informācijas vākšanu un aizsardzību...savādāk viņš sēdētu pidaru zonā... uz dziedātu pats ,kā gailis


Runa neiet- runa ir vai nav.

Niks izvēlēts neatbilstošs- “jautrais” drīzāk velk uz “pasistais” vai... (jebkas no “zonas” žargona).

Nav problēmu runāt krieviski, ja nav izvirzīts kaut kāds ultimāts. It sevišķi latviešiem Latvijā.

Lato, manuprāt, šoreiz ir taisnība.

Atbildēt

Karote

08.09.2018. 20:19

Ignatjevs, cik sapratu,vnk negribēja, lai tas pirmsvēlēšanu patriots varētu izgorīties uz citu viesu- latviešu fona kā labākas kvalitātes latviets, jo pārējie tērgātu krieviski. Kas, loģiski, sanāk kā NA frukta manipulācija. Žel, ka žurnālists prom, bija tiešām labākais diskusiju vadītājs, cik nu redzēts šamā darbs, bet arī NA gājiens šim bij jāparedz.īpaši pirms vēlēšanām.

Atbildēt

Antons Mikoss

08.09.2018. 14:21

»


Tik tiešām. Ko viņi tie okupanti vēl dara Latvijā? Problēma sen bija jāatrisina.

Atbildēt

jautrais

08.09.2018. 10:35

... ja runa iet par Lapsu..domāju puisim ir vienošanās ar drošībniekiem par informācijas vākšanu un aizsardzību...savādāk viņš sēdētu pidaru zonā... uz dziedātu pats ,kā gailis...

Atbildēt

jautrais

08.09.2018. 10:31

... jau gadiem ilgi neskatos Latvijas televīziju...nebojāju savus nervus ar zemu raidījumu un to komentētāju intelektu...jo zinu... bāleliņi viens otru sistemātiski grauž uz nebēdu...ha-ha- ha...un ja runa iet Par Delfiem...pajoliņu un pakaļlaižu kolektīvs...es tā domāju

Atbildēt

Reti, bet gadās

07.09.2018. 21:41

»

Nepatīk DELFI

Brīnos, ka DELFI tagad nedzēš ārā manus komentārus, kuri bieži to portālu kritizē. Laikam tāpēc, ka pārstāv šauru grupu intereses un nevēlās tikt vainoti vēlēšanu ietekmēšanā. Pēc tām gan jau atsāks dzēst. DELFI ir sen degradējies, sagroza faktus, vēlamo uzdod par esošo, slēpj ziņas, kas acīmredzami...


aA
"Delfi.lv" redakcija informē, ka 2018. gada 26. jūnijā delfi.lv tika publicēts raksts "Armands Puče ir oficiāli izšķīries no sievas". Šajā sakarā "Delfi.lv" redakcija informē, ka minētā ziņa par Armanda Pučes un viņa sievas Everitas šķiršanos neatbilst patiesībai un bija kļūdaina. Ņemot vērā minēto, redakcija ļoti atvainojas Armandam un Everitai Pučēm par patiesībai neatbilstošas ziņas izplatīšanu par laulības šķiršanu.

Atbildēt

LOL

07.09.2018. 21:25

Es ceru, ka Latvijā beidzot pieņems likumu, kas aizliedz strādājošajiem uzspiest krievu valodu. Es noteikti balsošu par NA.

Atbildēt

NUNU

07.09.2018. 19:33

Ja jau LTV7 kanāls paredzēts tieši tādēļ, lai krievvalodīgos novērstu no KF propagandas kanāliem, tūdaliņiem tas bija jāsaprot, nevis jāizrāda savi mazu bērnu niķi. Viņi visi ļoti labi runā krievu valodā. Vai nepietiek, ka tieši NA ir tā, kura radīja LKS ? Latviešu kā valsts valoda Satversmē ierakstīta tikai 1998.g. nogalē, ne 1922.g.

Atbildēt

Mākslīga imitācija maldināšanai

07.09.2018. 18:54

»

johans

Ja jāšaubās pat par augstāko amatpersonu lojalitāti sakarā ar darbību okupācijas periodā un masu mediju centīgu šo darbību noklusēšanu,slēpšanu,tad problēma ir samilzusi un prasās pēc radikāla risinājuma.Atkārtoti jāvērš uzmanība uz Kremļa propogandas izplatīšanu ar tiešu augstāko amatpersonu iniciatīvu...


pretstaot Kremli un Latviju. Pirmajā brīdī to grūti izprast. PSKP šodien pārtapusi daudzpartiju sistēmā Krievijā un Latvijā. Cionistiski- komunistiskā ideoloģija ir tikai diversificējusies. Diversifikācijas procesā radušās prerunas, bet centrālā cionistu Gudro stratēģija un taktika nav mainījusies. Izlasiet G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta grāmatu Starp dzirnakmeņiem.

Atbildēt

johans

07.09.2018. 13:36

»

savējais

Latvijā visi savējie


Ja jāšaubās pat par augstāko amatpersonu lojalitāti sakarā ar darbību okupācijas periodā un masu mediju centīgu šo darbību noklusēšanu,slēpšanu,tad problēma ir samilzusi un prasās pēc radikāla risinājuma.Atkārtoti jāvērš uzmanība uz Kremļa propogandas izplatīšanu ar tiešu augstāko amatpersonu iniciatīvu,kura ir saistama ar valsts nodevību.

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 13:24


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un G#6 viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Māris

07.09.2018. 11:43

Doma jau pareiza. Par daudz tagad pirms vēlēšanām mums to šmuci liek virsū.
Partijas savus vēlētājus par idiotiem u7zskata.

Atbildēt

Māris

07.09.2018. 11:39

Nevis Inguus, bet Inga. Jādraudzējas ar dzimto valodu un tās pareizrakstību.

Atbildēt

Jurons

07.09.2018. 11:36

»

Jansons

Tikai garā nabadzīgi un ar kompleksiem pārņemtie lec uz ecešām. Zināt valodas ir liela bagātība


Tieši tā. Un šo patiesību vajag vēl un vēlreiz nepagurstoši atkārtot saskaņas un ždanok elektorātam.

Atbildēt

Japs

07.09.2018. 10:49

»

savējais

Latvijā visi savējie


Bingo!!!

Atbildēt

Lapsam

07.09.2018. 10:35

Atšķrība no ieprieksējiem gadiem ir tā, ka par LTV atbildīgajā padomē NEPLP ir ievēlēta tāda Gunta Līdaka, kura iestājas par Latvijas mediju rusificēšanu.Atbalsta tikai tos, kas raida krieviski, tāpēc nav brīnums, ka LTV ir tāda kursa maiņa un tiek aizliegta latviešu valoda.

Atbildēt

Koļa

07.09.2018. 09:03

Tāda divkosība ir iespējama tikai pie cilvēciskajiem lopiem, latvieši nekur neder, tāpēc ir tāda divkosība. Tēlo valsti, bet īsti ir tikai lopi ar lopiskumu.

Atbildēt

fds

07.09.2018. 08:36

Jā, šitais tiešām bij dīvaini... Nu kur problēma, ja NA pārstāvis aizietu un atbildētu uz jautājumiem latviski. Ja domā, ka tavi skatītāji nesapratīs, tad nodrošini tulkojumu. Drusku čakars, ir, jā, bet rodas sajūta, ka iespējams drusku arī provocēja, jo zin, ka ar NA šādā jautājumā skandāls sanāktu...

Atbildēt

Skaidrs

07.09.2018. 07:46

Man arī šis nav saprotams kā vienam portālam var būt diametriāli atšķirīgs faktu izklāsts par vienu un to pašu notikumu atkarībā no valodas kādā sagatavots teksts.

Atbildēt

MI

06.09.2018. 23:16

»

Edge

"Visu mūsu dzīvi tagad noteic veikals [tirgus]." J.Rainis. Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu.(1925...


Nu tad tirgo vien tik tālāk. Sevi, savus tuvākos un pie reizes arī citus.
Pārdomām. Sistēma nepastāv pati par sevi. Sistēmu veido un uztur cilvēki.

Atbildēt

Protams, ka

06.09.2018. 23:10

»

NLO

Kaut kāda stulba bravūra spiežas cauri tam L.L. komentāram


bravūra, jo viņu tuvākā laikā sagaida linču tiesa... . Nav mūsu tautas vēstrē lielāka jūdasa par L.L.

Atbildēt

Edge

06.09.2018. 22:42

»

MI

Latvietis, Latvija??? Kād jēga no tā visa...


"Visu mūsu dzīvi tagad noteic veikals [tirgus]." J.Rainis. Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu.(1925)
Kas maksā, tas pasūta mūziku - un vaimanāt par esošajā sistēmā pastāvošajiem objektīvajiem likumiem nav jēgas. Nevienu jau nespiež runāt, tagad brīva izvēle.

Atbildēt

Respect LL

06.09.2018. 22:38

Prussaki pavisam offigevshije jau palikushi!

Atbildēt

pelte

06.09.2018. 22:38

Par ignatjevu nevaru komentēt, politšovus, kur nu vēl krieviski, neskatos. Bet LTV ziņu raidījumi gan šokē - īpaši tie integrētie , kuri ne tikai runā ar akcentu, liek nepareizus uzsvarus, bet arī primitivizē latviešu valodu līdz izmisumam. Var jau būt kāds reportieris maskavā, kurš runä latviski ar akcentu, bet ne jau katrs otrais, stāstot vietējās ziņas. Tā jau nav ko redzēt ltv, bet arī latviešu valodas tur vairs nav. Padumju laikos latviešu valoidas tv bija vairāk un tā bija labākas kvalitätes. Valodu iznīcina ar bäbeles politiku.

Atbildēt

MI

06.09.2018. 22:36

Latvietis, Latvija??? Kād jēga no tā visa???
Atbildei.
Latvija ir vienīgā vieta uz zemes, kur Latvietim būt.
Kur savu valodu, kultūru lietot un baudīt.
Vienīgā vieta uz uz zemes, kur tikai un vienīgi ar Latviešu valodu pilnībā būt. Un nevienam nav tiesību pieprasīt ko citu.
Pārdomām. Viens no naniem dēliem nemaz nemācās krievu valodu. Apgūst pa visam citas valodas. Krievu cik nu pa pagalmu sagrābstījis.
Jautājums? Vai manam dēlam, Latvijas pilsonim ir pilnvērtīga nākotne savās mājās, savā Valstī ???
Vai nesanāk kā okupantu līdzskrējēju vaimanas? Ja gribēju ko sasniegt, tad bija jāstājas partijā vai čekistos, vai viņu stukačos.
Vai nesanāk tā, ka lai pilnvērtīgi dzīvotu savā valstī, tagad tev ir obligāti jāmācās kāda valoda.
Par ko mēs vispār runājam? Par Valsti? Par verga dvēseli, kura spēlē Valsti?

LL visu cieņu par rakstu.

Atbildēt

bet

06.09.2018. 22:25

»


integrācijas absurds ietilpst vēl plašākā absurdā-ne deokupācijā un kolonizācijā,kas arī ir pseido neatkarības idiotisma placdarms.Vai ne,frakfurtieti!

Atbildēt

NLO

06.09.2018. 22:02

Kaut kāda stulba bravūra spiežas cauri tam L.L. komentāram.

Atbildēt

Klāra

06.09.2018. 20:45

»


Cien. A.P. , Jūs pretendējat uz saprāta privilēģiju augstākajā pakāpē, un zināmā mērā Jūsu argumenti ir pamatoti. Tomēr jāatzīst arī, ka pasaulē viss ir relatīvs. Esot lieliskam speciālistam vienā jomā, pat izcils intelektuālis var būt galīgs idiots citā nozarē.
Latviešu folklorā var gūt ziņas par vietējo aristokrātu jeb vienkārši kungu gudrības aprobežotību, piemēram, kad zemnieks iestāsta kungam, ka no gurķiem var izperēt kumeļus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

06.09.2018. 20:45

Kas ir Ingus Bērziņš ? Ja to zinam, tad viss nostājas savās vietās:"Preses kontrole ir pilnīgi viņu rokās. Vai kādam varēja ienākt prātā, ka DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš ir M. Vulfsona mazdēls ?" ----https://tautastribunals.eu/?p 45710

Atbildēt

Pilsonis

06.09.2018. 20:18

Respekts, Lato! Īsi, kodolīgi, un trāpīgi!

Atbildēt

kļimoviča aita

06.09.2018. 20:12

»


A.P.!

Pieņemot, ka Buba nav latvietis, jāteic, ka viņa latviešu valoda ir pat ļoti laba (te es nerunāju par Bubas komentāru saturu).

Savukārt pārmest Žulim komentāros latviešu valodas degradāciju - nu, A.P., tas gan nav prāta darbs! Viņa latviešu valoda ir teicama. Žulim turklāt vienmēr ir arīdzan ļoti skaidri un precīzi noformulēta doma - cita lieta, ka A.P. tik ļoti nepatīk Žuļa teiktais un tas, ka Žulis ir savas tautas patriots, latviešu nacionālists šī vārda vislabākajā nozīmē!

Neaizskarot A.P. politisko orientāciju un pasaules redzējumu - jo daudz kam no viņa teiktā es piekrītu - gribu novēlēt iemācīties savu domu izteikt KONCENTRĒTĀK, PĒC BŪTĪBAS. Tieši tā vienmēr ir izpaudusies gudrība. Un nevis lavīnveida vārdu caurejas veidā, kas varbūt rada orgasmam līdzīgu stāvokli pašam rakstītājam, bet nudien nav interesanti lasītājam.

Atbildēt

Fēlis

06.09.2018. 19:16

»

Jansons

Tikai garā nabadzīgi un ar kompleksiem pārņemtie lec uz ecešām. Zināt valodas ir liela bagātība


Ļoti pareizi. Krieviem jāzina kādreiz kolonizētās valsts valoda, vai jāpišas atpakaļ, no kurienes nākuši. Ne jau mums savā zemē viņiem jāpielāgojas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.09.2018. 18:43

Kad nacionāļi Rīgas domē ubago no Ušakova sev amatus, tad nu tik principiāli un idejiski vis nav..
Un, kad štelles kopā ar SC taisa, tad arī visus savus nacionālos uzstādījumus un principus tālā plauktā noliek.
Bet nu publiskajā vidē, it sevišķi tagad, pirms vēlēšanām, katra puse spēlē savu lomu elektorātam par prieku.

Atbildēt

Krievu izdrāztais R. Dzintars

06.09.2018. 18:43

savā vēstījumā publikai pauda, ka NA liegts runāt Ignatjeva raidījumā "latviešu valodā". Izpistais Raivis tā sūdzējās. Jo bija izpists tā, ka nepateica, ka liegts runāt valsts valodā.

Atbildēt

blondīne

06.09.2018. 18:15

LA.lv šodien raksta vēl labāk- "žurnālists nepadodas politiķu spiedienam un iesniedz atlūgumu... "- pilnīgi varonis !!! - Latvijas Avīzes interpretācijā.
Paldies autoram, un cepums par vēlēšanu tiesībām un valodu !

Atbildēt

Ildze

06.09.2018. 18:07

paldies autoram

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.09.2018. 18:07

Šajā gadījumā abi labi, kā saka...Žurnālists - raidījuma vadītājs pāršāva pār strīpu, nu un nacionāļi, protams, izmantoja gadījumu, lai savas latviskās spalvas papucētu.
SC un NA viena no otras barojās..uzlādējās.

Atbildēt

bubai

06.09.2018. 16:58

Vispārzināms fakts ir tas,ka lozungs"krievi nāk"uz karoga līdz šim ir bijis tikai un vienīgi krievu savienībai,kuru vada bēdīgi slavenā ebreju tautības sieviete vārdā Tatjana Ždanoka.Pastāstiet lūdzu pārējiem lasītājiem starp kurām abām kopienām žurnālists Ignatjevs"mēģina atrast kopēju viedokli"?Starp muslimu un jūdaistu?Vai starp armēņu un igauņu?Jeb kādām citām?Bet delfus un visādus bērziņus,lastovskus u.t.t. vajag vienkārši ignorēt.Būtu labi,ja visi tā darītu.

Atbildēt

stalins

06.09.2018. 16:41

Bet jautaajums no manas puses.Pirms notikushaa zhurnaalists informeeja Latvijas krievvalodiigos vinju dzimtajaa valodaa.Ja ar raidiijuma SATURU viss bija kartiibaa,tad tachu taa bija alternatiiva Kremlja propagandai televiizijaa.Un kaa tagad buus patriotu kungi?Neiesaku balsot par shaadiem te patriotiem vai buut par taadiem.

Atbildēt

Nepatīk DELFI

06.09.2018. 16:29

Brīnos, ka DELFI tagad nedzēš ārā manus komentārus, kuri bieži to portālu kritizē. Laikam tāpēc, ka pārstāv šauru grupu intereses un nevēlās tikt vainoti vēlēšanu ietekmēšanā. Pēc tām gan jau atsāks dzēst. DELFI ir sen degradējies, sagroza faktus, vēlamo uzdod par esošo, slēpj ziņas, kas acīmredzami nav patīkamas valdībai. Par žurnālistisku viņu darbošanos nenosaukt vai arī tā ir ļoti vāja, bet tauta jau gremo visu.

Atbildēt

agents

06.09.2018. 15:55

Igaunija atmaskoja putina spiegus armija , esot naturalizejusies migranti. Luk ,kur sirsnigs integracijas piemers.

Atbildēt

west

06.09.2018. 15:34

Bērziņš esot mavrika dēls?

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

06.09.2018. 15:23

;)))

Sauc 'naciķi' "pie urnām!" Tautu,
Kas, lopā NOZOMBĒTA, bļautu,
Ka "krievi nāk!!!" un "sūkā jeņķiem!",
Līdz - 'su(t)kas' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...