Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

OIK krusttēvs

21.04.2020. 17:23

un AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs par darbu uzņēmumā pērn nopelnījis 163 793 eiro, kas ir par 8,4% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestam iesniegtā amatpersonu deklarācija par 2018.gadu.

Atbildēt

Dailonis

21.04.2020. 17:20

»

Gena

Debiloīds Gobzems pats par sevi slavinošus komentārus raksta


Lieciet mierā Gobzemu. Komentējiet raksta tēmu! Ja nav ko teikt - tad paklusējiet Gobzema kritizētāji, aunapieres!

Atbildēt

Profesionālais bakalaura grāds tūrismā

21.04.2020. 17:08

KPV LV ekonomikas ministram būs nopietns traucēklis likvidēt OIK afēristus Latvenergo un Sadales tīklā.

Atbildēt

fakts

21.04.2020. 17:07

»

Zinošais

Lētākā nav tāpēc, ka pastāv fizikas likumi un savu elektrisko tējkannu vēlies ieslēgt jebkurā mirklī, ne tikai tad kad "ūdens sakrājies...


Zinošais ir caurkritis partijnieks un siles darbonis,dzīvojot cerība tur atgriezties.Tomēr partijnieku vidū bijušo nav,tas ir kā ar sūdiem apsmērēties.

Atbildēt

Zinošajam

21.04.2020. 17:06

»

Zinošais

Lētākā nav tāpēc, ka pastāv fizikas likumi un savu elektrisko tējkannu vēlies ieslēgt jebkurā mirklī, ne tikai tad kad "ūdens sakrājies...


Ned**s.

Elektrības gala cenai ar tirgu ir tikai neliela korelācija. Tas vienkārši ir naudas pumpītis, kā papildināt valsts budžetu, kuru tālāk sadalīs valdošie.

Ne velti ieviesa šo "tirgu", kad "konkurences" rezultātā cena gala patērētājam pacēlās. Ja vairākums piemeklēs lētāko tarifu, tad pacels ST cenu vai ko citu izdomās. Izgrozīties var nedaudzi, bet tiklīdz viņu skaits pārsniegs kritisko masu, tā sekos reakcija.

Atbildēt

Z

21.04.2020. 16:57

Vispār elektrībai jābūt par velti, jo vienīgo Latvijas elektrostaciju uzcēla par tautas līdzekļiem un priekš tautas un tajos laikos, kad viss bija visiem vienlīdzīgi. Pilnīgi viennozīmīgi ne priekš Latvenergo valdes locekļiem, korumpētiem Ekonomikas ministriem, Oik -istiem un pārējas varas šlakas, lai tie apzagtu tautu!

Atbildēt

21.04.2020. 16:55

»

lauķis

Parazīti veido parazitāru sistēmu un likumus.Par būvju un iekārtu uzturēšanas izdevumiem tauta ir samaksājusi un pārmaksājusi


Zinu es šīs runas. Tā runā ierēdņi un visādu kangaru bandu atbalstītāji, kuriem zināšanas par pasauli veidojas "ziņās" un soc tīklu ierakstos.
Deģenerātiem kautko prasīt, tik enerģiju tērēt

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 16:49

»

Mainot elektroenerģijas tirgotāju, kā mainīsies cena? Labākajā gadījumā par cik? 0,5...


Lētākā nav tāpēc, ka pastāv fizikas likumi un savu elektrisko tējkannu vēlies ieslēgt jebkurā mirklī, ne tikai tad kad "ūdens sakrājies".

Neredzu problēmu - izveido savu autonomo elektroapgādi un nemaksā neko pārdevējiem un piegādātājiem.

p.s. netaisos mainīt savu "niku" atkarībā no komentētāju viedokļiem - esmu praktiķis - mani elektrības rēķini mani priecē un turpmāk priecēs vēl vairāk !

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 16:42

»

lauķis

Ūdeni var pumpēt ar trieča sūkni,tam elektrības nevajag,pierīko vēl pjezo elementu un ražo elektrību pats


Daugavas ūdeni vari pasmelt par brīvu ! Bet ja vēlies to izmantot elektroenerģijas ieguvei tad jārēķinās ar būvju un iekārtu uzturēšanas izdevumiem. Savukārt ja tavā jautājumā ir ietverts mājiens par "visas tautas ipašumu un tiesības uz tā nestajiem augļiem"tad tos tu saņem kā uznēmuma dividenšu maksājumus budžetā.
Ja neapmierina tev piederoša uznēmuma darbība, tad vari ierosināt to mainīt, tomēr tas nebūs vienkārši, jo neesi vienīgais akcionārs un nāksies "rosināt referendumu", jeb "akcionāru sapulci" ar visām no tā izrietošām sekām.

Atbildēt

21.04.2020. 16:22

»

Zinošais

Sēdies divi...


Mainot elektroenerģijas tirgotāju, kā mainīsies cena? Labākajā gadījumā par cik? 0,5%?
Bet kāpēc ar HESIEM mums nav lētākā elektrība reģionā, vai pat austrumeiropā?
Brīvais tirgus ir tad kad saimniekiem ir izdevīgi, kad nav tad nav nekāda brīvā tirgus, piemēram OIK, bet tādu piemēru ir daudz citu.
Un kādā sakarā runājot par tautasaimniecības galveno elementu, mums savā tēvzemē jārunā par brīvo tirgo, tai pat laikā klusējot par mūsu mērķiem?
Kāds tur zinošais, smiekli nāk

Atbildēt

lili

21.04.2020. 15:50

O kur koalicijas sargsuni sak trakot un agonet ....Kaut apkakajaties jus Gobzemam vairak neko neizdarisiet....Vinam atbalsts no lielakas Tautas dalas....Driz jums noladetajiem barotava aizversies un varesiet ne viens vien baudit rutoto sauli...!!!!! Visu cienu Pietiek.com komandai kad publice sabiedribas viedoklus...jo uzpirktie valdosas klikes mediji to nedara...

Atbildēt

vēlreiz

21.04.2020. 15:47

»

Zinošais

Brīvais elektroenerģijas tirgus Latvijā ir jau desmit gadus ! Energoresursu cenas veidojas pēc tiem pašiem vispārzināmiem pieprasījuma piedāvājuma principiem...


Cik maksā Daugavas ūdens?
Kur ir tas brīvais tirgus?Energoresursu cenas nosaka pēc kapitāla diktāta likumiem,tam nav sakara ne ar kādiem ekonomikas likumiem.
Nu neesi tu zinošs.

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 15:44

»

lauķis

Ja jau tik zinošs tad parādi kur ir tas brīvais tirgus


Brīvais elektroenerģijas tirgus Latvijā ir jau desmit gadus ! Energoresursu cenas veidojas pēc tiem pašiem vispārzināmiem pieprasījuma piedāvājuma principiem !
Elektroenerģijas cenas vari apskatīties AST.lv vai nordpoolgroup.com

Nekā personīga - bet manuprāt elektronerģiju no Latvenergo var pirkt tikai tie kas inerces pēc nevēlas neko mainīt !

Atbildēt

Ojārs

21.04.2020. 15:43

»

Zinātājs

Elektrumu var nomainīt pret Tet vai Enefit


Zīmīgi ir par februāri un martu nomaksātie rēķini. Man abos šajos mēnešos elektrības cena ir attiecīgi 30% un 28%, OIK -21% abos mēnešos no rēķina kopsummas. Par pārvadi un sadali man jāmaksā attiecīgi par februāri 49%, bet par martu jau 51% - lielākā daļa, no rēķina kopsummas!

Atbildēt

lauķis

21.04.2020. 15:37

»

Zinošais

Tieši tā ! Es pat atļaušos būt nepopulārs ir teikšu ka tie kas "brēc" par OIK nav ieskatījušies savā rēķinā, pat nerunājot par to ka nespēju iedomāties, ka kāds "nabadziņš" varētu kaut kā pamanīties notērēt elektrībā vairāk kā kādus 30 % no vispieticīgākā "iztikas minimuma...


Ūdeni var pumpēt ar trieča sūkni,tam elektrības nevajag,pierīko vēl pjezo elementu un ražo elektrību pats.
Bet cik tad maksā Daugavas ūdens?Par pārējo tauta jau sen samaksājusi un pārmaksājusi.Tikai nepiemini atkal kaut kādu tur mistisko brīvo tirgu.

Atbildēt

rēķinātāja

21.04.2020. 15:36

Nu ja Aldim ir šitāds patēriņš un viņš viss tāds apķērīgs un apsviedīgs, kāpēc jau sen nemaksā pēc biržas? Kaut vai tam pašam Elektrum. Fiksēts ir fiksēts.

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 15:33

»

Andžs

Man ir līgums, kas slēgts uz 2 gadiem, ap 300 kWh mēnesī, ļoti laba cena. Tagad būs drusku augstāka, bet - anyway zemāka par to, kas sekoja īsi pēc 2019.gada, jo pēc sausuma cena palēcās visur, arī pie skandināviem. Nu, tā notiek. nekāda kopējās cenas visiem vienkāŗsi nav, jau gadiem nav. Tādēļ domāju...


Tieši tā ! Es pat atļaušos būt nepopulārs ir teikšu ka tie kas "brēc" par OIK nav ieskatījušies savā rēķinā, pat nerunājot par to ka nespēju iedomāties, ka kāds "nabadziņš" varētu kaut kā pamanīties notērēt elektrībā vairāk kā kādus 30 % no vispieticīgākā "iztikas minimuma" !
"Sausums" ir arguments vienīgi tad ja dārza laistīšanai ar elektrību jāpumpē ūdens vai Vasaras karstumā jāuztur milzu saldētava !
Taču arī tad jau ir daudzi vienkārši un senču pārbaudīti risinājumi - pareizi būvētā pagrabā būs vēsi cauru gadu un ūdeni var pumpēt izmantojot saules enerģiju vai naktī, kad gan elektrības cena, gan sadales tīkla pakalpojumu var saņemt par būtiski zemākām izmaksām !

Atbildēt

Lulu

21.04.2020. 15:31

Elektrību varam samaksāt, bet tās rīkles aizbāzt nevaram, spicajam galam.

Atbildēt

sāksim ar to, ka

21.04.2020. 15:31

te vārds LĪGUMS Latvijas gadījumā ir FIKCIJA !

Jebkurā "izvēles" gadījumā tavs paraksts uz tā papīra nozīmēs,
ka tu esi piekritis pakļauties izspiešanai no MONOPOLISTA
puses un saņemt enerģiju par visfantastiskāko cenu, vai
NSAŅEMT vispār NEKO !

Atbildēt

lauķis

21.04.2020. 15:29

»

Zinošais

Sēdies divi...


Ja jau tik zinošs tad parādi kur ir tas brīvais tirgus.
,pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas energoresursu un zelta cenas.
Un cik maksā Daugavas ūdens?

Atbildēt

zilā

21.04.2020. 15:14

Vienkārši daugavas ūdens tagad tas ekoloģiskais, bioloģiskiinovar tīvai. Ja reiz maks;ājam laimīgi 30% OIK, vai tad tad elektriķiem nevajag vismaz pousi-17% klāt? Laime taču tajā zaļumā

Atbildēt

rolis

21.04.2020. 15:08

»

lauķis

Nerunāšu par Gobzemu


Mazgāt nevajag,noslīcināt gan.

Atbildēt

Andžs

21.04.2020. 14:46

Man ir līgums, kas slēgts uz 2 gadiem, ap 300 kWh mēnesī, ļoti laba cena. Tagad būs drusku augstāka, bet - anyway zemāka par to, kas sekoja īsi pēc 2019.gada, jo pēc sausuma cena palēcās visur, arī pie skandināviem. Nu, tā notiek. nekāda kopējās cenas visiem vienkāŗsi nav, jau gadiem nav. Tādēļ domāju, ka nav pamata vispārināt un mesties līdzi skaļākajiem. Viss notiek. Un tas ir labāk par daudz ko tādu, kas nenotiek, draugi! Sviniet dzīvi un neklausieties panikas cēlājos.

Atbildēt

Joske

21.04.2020. 14:45

1994. GADA VIENS KW MAKSĀJA 2SANTĪMI, 1995. GADĀ PACĒLA LĪDZ 3 SANTĪMI PAR KW. ŠODIEN ES MAKSĀJU 17 CENTI/KW. UN TAS IRPIE TĀ KA HES SARAŽOTĀS ELEKTROENERĢIJAS PAŠIZMAKSA IR 1 CENTS /KW.
STARP CITU ŠOS HES UZBŪVĒJA PADOMJU LAIKĀ PAR MŪSU NODOKĻU UN NESAMAKSĀTĀS ALGAS NAUDU. LATVENERGO UN SADALES TĪKLI AR VALSTS SVĒTĪBU APZOG TAUUTU UN UZŅĒMĒJUS

Atbildēt

P.

21.04.2020. 14:41

Nevajag svilināt 600+ kWh mēnesī. Tarifi vēl mazākā problēma, drīz atnāks policija kaņepju fermu meklēt. :)

Atbildēt

nezinu vai tā ir

21.04.2020. 14:27

bet tur jau atkal č.......................pārmaksātu naudu neprot atdot, iekasēt prot.............ko tu č padarīsi

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 14:25

»

Pēteris

Tikai tā, pārdomām un informācijai, neaizstāvot kādu


sena paruna vēsta ka "otreiz vienā un tai pašā upē neiekāpsi" ! Analoģijai vai pagājušo gadu dīzelis, bija zem euro, a šogad ar lielāku nodokli ir !

Atbildēt

Kash

21.04.2020. 14:24

Esmu Elektrum klients, bet neko tādu neesmu redzējis...

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 14:18

»

Pēteris

Ja tu, debiloid, šajā laikā vari kaut ko vāvuļot par brīvo tirgu, tas tu esi tāds pat komjaunatnes atslēdznieks kā Reirs


Ja kas Reirs jau arī no tas pašas šlakas ! Bet ja nav ne argumentu ne zināšanu kā izvēlēties no kā pirkt elektrību, tad nekas cits kā anonīmi zākāties neatliek !
Eletrības cenas ir kā vēl nekad zemas un nav nemazāko indikāciju par to ka tās nekļūs vēl zemākas !

Atbildēt

Andrejs

21.04.2020. 13:30

Man atkal otrādi - piedāvā lētāku:-)! Kas ta deputātam par lielo tarifu? Varbūt daudz namu sacēlis?

Atbildēt

Pēteris

21.04.2020. 13:06

»

iciks

Var tikai apbrīnot marketinga ļaužu prasmi lodi pierē pasniegt kā nez kādu pakalpojumu! "Elektroenerģijas cena tiek noteikta atbilstoši tirgus situācijai (kādai nahuj situācija? "koncerna peļņa ir pieaugusi par 24% un ir 94,4 milj. eiro" https://latvenergo.lv/lv/jaunumi/preses-relizes/relize/latvenergo...


Tikai tā, pārdomām un informācijai, neaizstāvot kādu:
atceries traki sauso vasaru? Kad ūdens nebija? Paskaties, cik elektrība toreiz maksāja.
Tad par nahuj laika prognozēm tik ļoti bļaustīties var negribēsies.

Atbildēt

Gena

21.04.2020. 13:04

Gobzems atkal puņķus ar kokaīna piegaršu saēdies...
Un viltus ziņu portāls tikai atražo...

Atbildēt

dakteris

21.04.2020. 12:57

»

TTT

Aldi, aizej uz konsultāciju


..pie psihoterapeita

Atbildēt

Vai

21.04.2020. 12:52

tas ir tas pats latviešu nelietis, par kuru tā advokāte raksta delfos? Reti pretīgs tips, purns ir loti nekaunīgs.Tik nekaunīgs purns pat pie latviešu nekauņām ir retums.

Atbildēt

iciks

21.04.2020. 12:51

Var tikai apbrīnot marketinga ļaužu prasmi lodi pierē pasniegt kā nez kādu pakalpojumu! "Elektroenerģijas cena tiek noteikta atbilstoši tirgus situācijai (kādai nahuj situācija? "koncerna peļņa ir pieaugusi par 24% un ir 94,4 milj. eiro" https://latvenergo.lv/lv/jaunumi/preses-relizes/relize/latvenergo-koncerna-nerevidetie-2019gada-rezultati ) un nākotnes prognozēm, ņemot vērā dažādus faktorus, kā piemēram, resursu cenas, laikapstākļu prognozes. (Kādas, nahuj, laikapstākļu prognozes? Kad laikapstākļu prognozes bija ticamas vairāk, kā 2-3 dienu periodam? Kādas resursu cenas? Daugavā ūdens pārstāja tecēt? Gāze ar ko kurināt TEC dārgāka palika?

Atbildēt

zane

21.04.2020. 12:49

Un tas notiek tad, kad naftas un gāzes cenas ir zem nulles??

Atbildēt

TTT

21.04.2020. 12:45

Aldi, aizej uz konsultāciju.

Atbildēt

Par Gobzemu

21.04.2020. 12:38

Turies, Aldi! Nu jau lielākā daļa tautas tevi atbalsta! Būtu laiks izkvēpināt pašreizējo varas kliķi-karteli!

Atbildēt

Pēteris

21.04.2020. 12:34

»

Zinošais

Sēdies divi...


Ja tu, debiloid, šajā laikā vari kaut ko vāvuļot par brīvo tirgu, tas tu esi tāds pat komjaunatnes atslēdznieks kā Reirs!

Atbildēt

Paija

21.04.2020. 12:28

Tas ir nieks salīdzinajumā ar to inflāciju, kas gaidāma , kad tautai tiks lūgts savilkt jostas un finansiāli palīdzēt valstij.

Bet jūs , Gobzema kungs , labāk uzrakstiet kādu rakstu par advokātu blatu sistēmu tiesās un kā lēmumu rezultāti ir atkarīgi no blatu sistēmas.Dariet kaut ko cīņā pret korupciju.

Atbildēt

Zinošais

21.04.2020. 12:21

Sēdies divi ! ! !
Varētu pasmaidīt ja vien nebūtu tik skumji un bezcerīgi! Es to saucu par "debilizāciju" ! Deputāts laikam neko nav dzirdējis par brīvo tirgu, un modernām tehnoloģijām, kuras atļauj ar dažiem klikšiem mainīt elektroenerģijas tirgotāju !
Gobzem tāpēc jau neesi panācis to OIK atcelšanu, jo neko vairāk kā "kā var nesolīt" nemāki ! Un no šī raksta redzams, ka nemāki vēl daudzko !

Atbildēt

Zinātājs

21.04.2020. 12:11

Elektrumu var nomainīt pret Tet vai Enefit.
Diemžēl Sadales tīkliem ir monopols. Un valstij ar viņu OIK.

Atbildēt

lauķis

21.04.2020. 12:03

Nerunāšu par Gobzemu.
Jautājums,par cik dārgāks palicis Daugavas ūdens?Vai nebūtu pienācis laiks Daugavā mazgāt partijniekus?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...