Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

No kā baidās Vonsovičs?

Pietiek lasītājs
13.11.2019.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

deboļševizācija

14.11.2019. 15:53

Jāpieņem likumu, ka kolaboranti jeb okupantu pakalpiņi nedrīkst tiesā būt advokāti valstij, ministrijai, valsts iestādei, pašvaldību iestādei.
Lai kolaborants nelien pie nodokļu maksātāju naudas!

Atbildēt

Laimis

14.11.2019. 09:25

Lapsam viss ir slikti. Nesaprotu, kādus spēkus viņš pārstāv. Droši vien vismelnākos. Gan jau nāks atmaksa par visu padarīto. Dievs visu redz!

Atbildēt

patiesībā

14.11.2019. 00:53

»

ha-ha

Laikā,kad kolaboranti ir godātā suga,iespējams,kā kungam grāmata kalpos kā reklāma un godātās sugas daudzie subjekti stāvēs rindā pēc cienījamā ,izraklamētā sugas brāļa pakalpojumiem,jo mūsu valstī drīzāk darbojās Aizspogulijā likumi,kuri efektu padara par defektu


ja aktuālais "ķēķa biedrs" atbilstoši (procesuāli un taml.) enerģiski nereaģēs uz nu jau kārtējo n-to "lapsisma izaicinājumu" (bet gan, dēļ šīs "ķēķa tiesiskuma valsts" tā dēvētās "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumu jeb "kluso mīzēju" tradicionāli demonstrētās "strausa pōzas", tikai gļēvi "noslaucīsies" un pa mīksto "klusēs lupatiņā", vai arī iedomātas pašpārliecinātības eiforijā pat atļausies "visam & visiem uzspļaujoši" izpildīties), tad – ar to pašu neizbēgami būs "norāvis podā" pats sevi, pirmkārt jau kā "šaurās aprindās plaši zināmu" person(āž)u, ar visiem tuviniekiem, pietuvinātiem / distancētiem pušelniekiem, tolaiku / šolaiku cunftesbiedriem u.t.t. Un, neapšaubāmi, arī pilnībā "nahrenizēs" savu "profesionāla jurista" karjeru, jo - nevienam nav vajadzīgs tāds "zvērādiņu advokāta izstrādājums", kas (pat!?) pats sevi nav spējīgs gana respektējami un pienācīgi rezultatīvi aizstāvēt.

Atbildēt

ha-ha

14.11.2019. 00:11

Laikā,kad kolaboranti ir godātā suga,iespējams,kā kungam grāmata kalpos kā reklāma un godātās sugas daudzie subjekti stāvēs rindā pēc cienījamā ,izraklamētā sugas brāļa pakalpojumiem,jo mūsu valstī drīzāk darbojās Aizspogulijā likumi,kuri efektu padara par defektu.

Atbildēt

abcd

13.11.2019. 22:57

»

Kika

Nesen Vansovičs tiesă panāca, ka Kulturas ministrijai (valstij) Gaismas pils buvniekiem nav jamaksā 20 milj. Lieta nonăkusi kadăcijas tiesā. Varbūt tăoēc viņş tiek nepartraukti vajāts...Oktobra sākumā Kultūras ministrija uzvarēja apgabaltiesā būvniekus par 12 (nevis 20) miljonu piedziņu. KM pārstāv tieši Vonsovičs. Oktobra vidū sākās 'koloboranta' epopeja. Pēc laikiem viss sakrīt.Visticamāk priekšā kasācija.
Tā kā gribu teikt Kikai - BINGO!

Atbildēt

Briesmīgi

13.11.2019. 22:46

Izskatās, ka grāmata ir ļoti vajadzīga un interesanta. Būs jānopērk un jālasa. Noteikti ieskanēšu, lai visi, kas grib, lasa.
Kas attiecas uz pasūtījumu, tas viss ir blēņas. Jo nevar uzrakstīt grāmatu par koloborantu pēc pasūtījuma.
Būs interesanti.

Atbildēt

Niknais

13.11.2019. 22:16

На нож падлу

Atbildēt

Kika

13.11.2019. 22:16

Nesen Vansovičs tiesă panāca, ka Kulturas ministrijai (valstij) Gaismas pils buvniekiem nav jamaksā 20 milj. Lieta nonăkusi kadăcijas tiesā. Varbūt tăoēc viņş tiek nepartraukti vajāts?
Daudzi padomju laiku tiesneşi vēl stradă. Dażiem Levits svetkos piešķirs ordeņus. Kăpēc tos PIETIEK nevajă?

Atbildēt

Vispār paldies!

13.11.2019. 21:33

Nebūs daudz klientu vairāk,varēs atpūsties.

Atbildēt

vai arī

13.11.2019. 19:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Njā


kāds "laPsītājs", tādi izdalījumi.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

13.11.2019. 19:14

Njā.
Kāds "lasītājs", tādas pārdomas.

Atbildēt

Grāmatas Kolaborants izdošana

13.11.2019. 17:02

var panākt pat pretēju efektu.. faktiski nezinām, ko Izdevēji grib panākt, nosaucot Vonsoviču per "okupācijas varas kolaborantu". Hm, deokupācija paktismi nenotika! Grāmatas izdošana, šī plašā reklāma var saliedēt un nostiprināt 4. maija varas kliķes korporāciju ar visiem guļāniem, maizīšiem, vonsovičiem un borovkoviem.

Ja raksta tādu grāmatu, tad nevar melot, ka Vonsovičs ir "okupācihas varas kolaborants", jo var domāt, ka viņš tā kā LPSR laiku tiesnesis ir nodevis LPSR un PSRS iekārtu un grāmatas izdevēji viņam to pārmet. Dīvaina izdevēju pozicija.

Atbildēt

Nebaidās Vonsovičs ne no viena!

13.11.2019. 16:55

Tāpat kā A. Guļāns, I. Bičkovičs, J. Maizītis, Ināra Mūrniece pusžīdene, puskoholiete kā Saeimas pr-ja, otra persona valstī ..Tas, ka Vonsovičs brīdina visus, ka nav devis atļauju reklāmās izmantot viņa personas datus, ir tikai normāli! Es rīkotos tāpat, kaut man nav, ko slēpt!

Jebkurš būtu nemierā! Vonsovičs, domāju, visiem slaidi uzspļauj kā visa LV varas korporācija.pat likumu var neievērot, ko maldinot mediķus izdeva Saeima, Valsts prezidents un MP apstiprināja, neiebilda! Ziniet, viņiem tam visam slaidi uzspļaut, jo nav vairs LPSR, bet 4. maija varas korporācija, kuras augšgalā ir visi "savējie". Visa kā viņiem ir gana!

Atbildēt

Noteikti

13.11.2019. 16:39

»

abcd

Man gan vairāk izskatās, ka ir vēlme izsist Vonsoviču no līdzsvara sakarā ar kādu patreiz notiekošu procesu, lai viņš kļūdās un zaudē prāvu. Pasūtītāji varētu būt meklējami tiesvedības pretējā pusē, kuri jūt ka var zaudēt. Vajag papētīt kādās prāvās Vonsovičs patreiz piedalās, tad arī būs skaidrība...


aizstāv kādu naudas maisu, kas otru tādu apšmaucis, solot pirkt īpašumus miljonu vērtībā, jeb būvēt atrakciju parku, bet saņemot ārzemēs kredītus, kur garantētājs ir LV, pārdomājis un nepērk.

Atbildēt

abcd

13.11.2019. 16:18

Man gan vairāk izskatās, ka ir vēlme izsist Vonsoviču no līdzsvara sakarā ar kādu patreiz notiekošu procesu, lai viņš kļūdās un zaudē prāvu. Pasūtītāji varētu būt meklējami tiesvedības pretējā pusē, kuri jūt ka var zaudēt. Vajag papētīt kādās prāvās Vonsovičs patreiz piedalās, tad arī būs skaidrība.

Atbildēt

Arī lasītājs

13.11.2019. 16:11

Drīzāk viņam bail no ietekmes mazināšanās, kas ļautu šā upuriem vērsties tiesā. Un tas jau būtu katastrofa, gan advokāta karjerai, gan naudā, labākajā iznākumā, nē cietumsods.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...