Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žurka

04.03.2021. 09:32

»

Ku-kū

Tīrs pasūtījuma raksts


Precīzi. Lai gan tur visi vienmēr ir spēlējuši netīru spēli, un pats koncerns - visvairāk. Tikai politisko sakaru jautājums ir - ļaus vai neļaus pārējiem ko darīt.

Atbildēt

varbūt īsāk

03.03.2021. 20:56

būs nosaukt godīgos valsts pārvaldē

Atbildēt

Mikipele

03.03.2021. 19:29

Ko es sliktu esmu izdarījis?

Atbildēt

y

03.03.2021. 16:46

Šitie anonīmie dirsēji pietiek rakstos ir nožēlojami. Ja zini kaut ko, ej uz knab. Bet nē, publicē savas fantāzijas

Atbildēt

Ku-kū

03.03.2021. 16:36

Tīrs pasūtījuma raksts.

Atbildēt

Beidzot

03.03.2021. 16:32

»

Ainārs

Nupat esot saņemts arī Eiropas Tiesas lēmums,no kura arī izriet,ka Ldz ir rupji pārkāpis konkurences tiesības un J.Iesalnieka lēmums ir absolūti likumīgs un pieņemts sabiedrības interesēs. Laikam tas Meroni ir tik visvarens,ka diktē noteikumus pat Eiropas Tiesai?!Kungi!Vai tiešām neredzat,ka Pietiek...


Tas var būt arī iespējams. Iesalnieks kopā ar Bremzi būs saskaņoti padarbojušies. Dzelzceļa Administrācijas viedoklis tur varētu būt izšķirošs. Iesalnieks jau arī iepriekš ir sūdzējies ES par savu valsti.

Atbildēt

Kāpēc

03.03.2021. 15:48

»

Temīda

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu


Kāpēc tu domā ka Aivars un Rūdolfs ir naidnieki?

Atbildēt

Liene

03.03.2021. 15:41

Tava draudzene nav spējīga skvirtam, bet tu jau kopš pusaudža gadiem sapņo un alksti dabūt karstu plūdu šalti sev sejā? Ienāc, reģistrējies bez maksas un noskaties: https://cutt.ly/dzila_iepazisanas

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 14:42

»

Aināram

Ko tu pļūtī? Kāds ES tiesas lēmums? Tāda nav. Ja nu vienīgi pats tādu tiko uzrakstīji


Pirms muldi,varbūt vispirms painteresējies pie kādas no iesaistītajām pusēm! Un vai neliekas dīvaini,ka objektīvās žurnalistikas''etalons''Pietiek nedod vārdu otrai pusei,bet visus savus secinājumus izdara,bailīgi slēpjoties zem izdomāta anonīmā ''Pietiek lasītāja''vārda?

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 14:32

»

Beidzot

šitam blēdim ir pieķērušies klāt! Te ir darbs drošības iestādēm. Kā ne kā kopā ar Bremzi tiek realizēta shēma par naudiņas izspiešašanu no Latvijas dzelzceļa. Tātad no valsts. Visdrīzāk jau, ka konkurences padomes spriedums balstās tikai uz Iesalnieka atzinumiem un prātojumiem. Iespējams, ka jaunais...


Nupat esot saņemts arī Eiropas Tiesas lēmums,no kura arī izriet,ka Ldz ir rupji pārkāpis konkurences tiesības un J.Iesalnieka lēmums ir absolūti likumīgs un pieņemts sabiedrības interesēs. Laikam tas Meroni ir tik visvarens,ka diktē noteikumus pat Eiropas Tiesai?!Kungi!Vai tiešām neredzat,ka Pietiek ar šo anonīmo rakstiņu sēriju vienkārši pilda savu savu kārtējo pasūtījumu un lasītājus tur par muļķiem.

Atbildēt

SM

03.03.2021. 13:11

»

tam SM

Tad jau jums,kā intelektuālam cilvēkam,būs saprotams,ka kāds Latvijā var arī neprast krievu valodu vai kādu citu svešvalodu,un divdesmit cilvēku kompānijā nebija nekādas vajadzības runāt svešvalodā.Ka tik pats neesat tas "klauns


Pirmkārt, es stipri apšaubu, ka J.Iesalnieks nesaprot krievu valodu, tāpēc diezvai šis būs tas gadījums.
Otrkārt, ja sapulcē kāds cittautietis runātu angļu, vācu, franču valodā, šaubos, ka tas klauns būtu tā noreģējis. Esmu pārliecināts, ka viņa reakcija bija saistīta tieši ar konkrētā runātāja nacionālo piederību.
Treškārt, pat ja nesaproti kādu valodu (un tu neesi sapulces vadītājs) tad vienkārši paklusē vai ja nepieciešams palūdz kādam lai pārtulko, to kas bija pateikts no konkrētā runātāja. Intelektuālo cilvēki māk pieklājīgi uzvesties, nevis ar izvalbītām acīm bļaustīties un mētāt rokas gaisā.

Atbildēt

Beidzot

03.03.2021. 13:06

šitam blēdim ir pieķērušies klāt! Te ir darbs drošības iestādēm. Kā ne kā kopā ar Bremzi tiek realizēta shēma par naudiņas izspiešašanu no Latvijas dzelzceļa. Tātad no valsts. Visdrīzāk jau, ka konkurences padomes spriedums balstās tikai uz Iesalnieka atzinumiem un prātojumiem. Iespējams, ka jaunais konkurences padomes priekšnieks nav bez vainas. Meroni tomēr ir kaut kāda ietekme uz dažām partijām. Ziedojumi ir jāatstrādā!

Atbildēt

Tipiski

03.03.2021. 12:56

»

SM

Šitais ir nevis komunists, bet izteikts nacionālis un citautiešu nīdējs...


Pilnīgi saprotama rīcība priekš bijušā komjaunatnes sekretāra. Kauns par savu pagātni un vēlme to noslēpt aiz pārspīlēta nacionālisma. Ka tikai kāds neiedomājas turēt aizdomās. Un kur gan vislabāk noslēpties bijušajam komunisma idealoģijas propogandētājam, protams, pie nacionālistiem. Tāpēc arī dēls ir "iestumts" pie nacionāļiem. Nebija jau grūti. Spriežot pēc čekas maisiem, nacionāļus organizēja bijušie Iesalnieka domu biedri.

Atbildēt

Nopietni

03.03.2021. 12:01

»

Temīda

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu


Nu ko tad mēs brīnamies, ka mums tā iet, ja tos kas kaut ko dara valsts labā iesēdinam un priecājamies un tos kas neko nedara priekš Latvijas ievēlam, lai vada šo valsti! Tad jau laikam esam pelnījuši šo veiksmes stāstu!

Atbildēt

tam SM

03.03.2021. 11:25

Tad jau jums,kā intelektuālam cilvēkam,būs saprotams,ka kāds Latvijā var arī neprast krievu valodu vai kādu citu svešvalodu,un divdesmit cilvēku kompānijā nebija nekādas vajadzības runāt svešvalodā.Ka tik pats neesat tas "klauns"

Atbildēt

SM

03.03.2021. 11:04

»

Pēteris

Šitas vecais komunists ir deputāta papucis


Šitais ir nevis komunists, bet izteikts nacionālis un citautiešu nīdējs.
Bija man reiz gods piedalīties vienā sapulcē, kas tika organizēta Satiksmes ministrijā un uz kuru tikai aicināti dzelzceļa pārvadātāju pārstāvji un arī J.Iesalnieks.
Sapulcē bija kādi 20 cilvēki. Kad par kaut kādu jautājumu tika aicināts izteikties AS "Baltijas tranzīta servisa" pārstāvjiem, tad viņu, ja pareizi atceros - tehniskais direktors, kurš latviešu valodu pārvalda, taču viņam domājams bija vieglāk izteikties krievu valodā, sāka runāt krieviski. Tajā brīdī J.Iesalnieks pieleca kājās un sāka bļaut (es nepārspīlēju) apmēram tādu tekstu - kas vēl nebūs, valsts iestādē tagad kāds atļausies runāt krieviski. Ja tas tiks pieļauts, tad es eju prom no šīs sapulces. Attiecīgais runātājs pārgāja uz latviešu valodu un J.Iesalnieks nomierinājās. Tāds klauns. Protams, var jau uzstāt ka vienmēr un visos gadījumos ir jārunā latviešu valodā, bet man kā intelektuālam cilvēkam, kurš saprot vairākas valodas, nav iebildumu, ja kāds izsakās kā viņam ērtāk. Dažkārt doma ir grūtāk uztverama, ja cilvēks mēģina kaut ko skaidrot ne savā dzimtajā valodā. Klauns, ne komunists.

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 10:50

Šis rakstiņš taču ir gandrīz kopija no jau pagājušājā nedeļā Šlesera avīzītē Dienas bizness publicētās paskvilas par Konkurences Padomes uzlikto sodu LDZ(iznāk,ka tā iestāde arī kalpo Meroni) un Krievijas propagandas izplatīšanas portālā Vesķi(tagad saucas BB)publicētā mistrojuma. Vai te vēl varētu būt kādi jautājumi,no kurienes šai kampaņai aug kājas?Tiešāmn nožēlojami,ja ar šādām lietām nodarbojas cilvēki,kuri sevi sauc par žurnalistiem!

Atbildēt

Arī Pietiek lasītājs.

03.03.2021. 10:36

Izskatās,ka tas Iesalnieks ir kārtīgi uzkāpis uz astes kādam grupējumam,ja jau ir spiests jau otro nedēļu pēc kārtas pasūtīt diezgan lētus demagoģiskus apmelojošus skribelējumus viena valsts ierēdņa nomelnošanai.Vai nevarētu būt tā,ka drosmīgi anonīmais šo rakstiņu autors,kurš slēpjas zem vārda'' Pietiek lasītājs'' to savu tumbočkas naudiņu saņem trīs ietekmīgu vīru kontrolētajā tranzīta uzņēmumā,kurš cenšas ar savām metodēm pārņemt šo biznesu,bet Iesalnieks tam vienkārši traucē?!

Atbildēt

nožēlojami

03.03.2021. 10:26

kārtējie pasūtītie meli

Atbildēt

Temīda

03.03.2021. 10:01

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu ?
Vai tas ir slikti ?

Atbildēt

Klīst baumas

03.03.2021. 09:50

Ka Meroni diezgan skops esot.

Atbildēt

Pēteris

03.03.2021. 09:33

Šitas vecais komunists ir deputāta papucis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi