Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žurka

04.03.2021. 09:32

»

Ku-kū

Tīrs pasūtījuma raksts


Precīzi. Lai gan tur visi vienmēr ir spēlējuši netīru spēli, un pats koncerns - visvairāk. Tikai politisko sakaru jautājums ir - ļaus vai neļaus pārējiem ko darīt.

Atbildēt

varbūt īsāk

03.03.2021. 20:56

būs nosaukt godīgos valsts pārvaldē

Atbildēt

Mikipele

03.03.2021. 19:29

Ko es sliktu esmu izdarījis?

Atbildēt

y

03.03.2021. 16:46

Šitie anonīmie dirsēji pietiek rakstos ir nožēlojami. Ja zini kaut ko, ej uz knab. Bet nē, publicē savas fantāzijas

Atbildēt

Ku-kū

03.03.2021. 16:36

Tīrs pasūtījuma raksts.

Atbildēt

Beidzot

03.03.2021. 16:32

»

Ainārs

Nupat esot saņemts arī Eiropas Tiesas lēmums,no kura arī izriet,ka Ldz ir rupji pārkāpis konkurences tiesības un J.Iesalnieka lēmums ir absolūti likumīgs un pieņemts sabiedrības interesēs. Laikam tas Meroni ir tik visvarens,ka diktē noteikumus pat Eiropas Tiesai?!Kungi!Vai tiešām neredzat,ka Pietiek...


Tas var būt arī iespējams. Iesalnieks kopā ar Bremzi būs saskaņoti padarbojušies. Dzelzceļa Administrācijas viedoklis tur varētu būt izšķirošs. Iesalnieks jau arī iepriekš ir sūdzējies ES par savu valsti.

Atbildēt

Kāpēc

03.03.2021. 15:48

»

Temīda

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu


Kāpēc tu domā ka Aivars un Rūdolfs ir naidnieki?

Atbildēt

Liene

03.03.2021. 15:41

Tava draudzene nav spējīga skvirtam, bet tu jau kopš pusaudža gadiem sapņo un alksti dabūt karstu plūdu šalti sev sejā? Ienāc, reģistrējies bez maksas un noskaties: https://cutt.ly/dzila_iepazisanas

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 14:42

»

Aināram

Ko tu pļūtī? Kāds ES tiesas lēmums? Tāda nav. Ja nu vienīgi pats tādu tiko uzrakstīji


Pirms muldi,varbūt vispirms painteresējies pie kādas no iesaistītajām pusēm! Un vai neliekas dīvaini,ka objektīvās žurnalistikas''etalons''Pietiek nedod vārdu otrai pusei,bet visus savus secinājumus izdara,bailīgi slēpjoties zem izdomāta anonīmā ''Pietiek lasītāja''vārda?

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 14:32

»

Beidzot

šitam blēdim ir pieķērušies klāt! Te ir darbs drošības iestādēm. Kā ne kā kopā ar Bremzi tiek realizēta shēma par naudiņas izspiešašanu no Latvijas dzelzceļa. Tātad no valsts. Visdrīzāk jau, ka konkurences padomes spriedums balstās tikai uz Iesalnieka atzinumiem un prātojumiem. Iespējams, ka jaunais...


Nupat esot saņemts arī Eiropas Tiesas lēmums,no kura arī izriet,ka Ldz ir rupji pārkāpis konkurences tiesības un J.Iesalnieka lēmums ir absolūti likumīgs un pieņemts sabiedrības interesēs. Laikam tas Meroni ir tik visvarens,ka diktē noteikumus pat Eiropas Tiesai?!Kungi!Vai tiešām neredzat,ka Pietiek ar šo anonīmo rakstiņu sēriju vienkārši pilda savu savu kārtējo pasūtījumu un lasītājus tur par muļķiem.

Atbildēt

SM

03.03.2021. 13:11

»

tam SM

Tad jau jums,kā intelektuālam cilvēkam,būs saprotams,ka kāds Latvijā var arī neprast krievu valodu vai kādu citu svešvalodu,un divdesmit cilvēku kompānijā nebija nekādas vajadzības runāt svešvalodā.Ka tik pats neesat tas "klauns


Pirmkārt, es stipri apšaubu, ka J.Iesalnieks nesaprot krievu valodu, tāpēc diezvai šis būs tas gadījums.
Otrkārt, ja sapulcē kāds cittautietis runātu angļu, vācu, franču valodā, šaubos, ka tas klauns būtu tā noreģējis. Esmu pārliecināts, ka viņa reakcija bija saistīta tieši ar konkrētā runātāja nacionālo piederību.
Treškārt, pat ja nesaproti kādu valodu (un tu neesi sapulces vadītājs) tad vienkārši paklusē vai ja nepieciešams palūdz kādam lai pārtulko, to kas bija pateikts no konkrētā runātāja. Intelektuālo cilvēki māk pieklājīgi uzvesties, nevis ar izvalbītām acīm bļaustīties un mētāt rokas gaisā.

Atbildēt

Beidzot

03.03.2021. 13:06

šitam blēdim ir pieķērušies klāt! Te ir darbs drošības iestādēm. Kā ne kā kopā ar Bremzi tiek realizēta shēma par naudiņas izspiešašanu no Latvijas dzelzceļa. Tātad no valsts. Visdrīzāk jau, ka konkurences padomes spriedums balstās tikai uz Iesalnieka atzinumiem un prātojumiem. Iespējams, ka jaunais konkurences padomes priekšnieks nav bez vainas. Meroni tomēr ir kaut kāda ietekme uz dažām partijām. Ziedojumi ir jāatstrādā!

Atbildēt

Tipiski

03.03.2021. 12:56

»

SM

Šitais ir nevis komunists, bet izteikts nacionālis un citautiešu nīdējs...


Pilnīgi saprotama rīcība priekš bijušā komjaunatnes sekretāra. Kauns par savu pagātni un vēlme to noslēpt aiz pārspīlēta nacionālisma. Ka tikai kāds neiedomājas turēt aizdomās. Un kur gan vislabāk noslēpties bijušajam komunisma idealoģijas propogandētājam, protams, pie nacionālistiem. Tāpēc arī dēls ir "iestumts" pie nacionāļiem. Nebija jau grūti. Spriežot pēc čekas maisiem, nacionāļus organizēja bijušie Iesalnieka domu biedri.

Atbildēt

Nopietni

03.03.2021. 12:01

»

Temīda

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu


Nu ko tad mēs brīnamies, ka mums tā iet, ja tos kas kaut ko dara valsts labā iesēdinam un priecājamies un tos kas neko nedara priekš Latvijas ievēlam, lai vada šo valsti! Tad jau laikam esam pelnījuši šo veiksmes stāstu!

Atbildēt

tam SM

03.03.2021. 11:25

Tad jau jums,kā intelektuālam cilvēkam,būs saprotams,ka kāds Latvijā var arī neprast krievu valodu vai kādu citu svešvalodu,un divdesmit cilvēku kompānijā nebija nekādas vajadzības runāt svešvalodā.Ka tik pats neesat tas "klauns"

Atbildēt

SM

03.03.2021. 11:04

»

Pēteris

Šitas vecais komunists ir deputāta papucis


Šitais ir nevis komunists, bet izteikts nacionālis un citautiešu nīdējs.
Bija man reiz gods piedalīties vienā sapulcē, kas tika organizēta Satiksmes ministrijā un uz kuru tikai aicināti dzelzceļa pārvadātāju pārstāvji un arī J.Iesalnieks.
Sapulcē bija kādi 20 cilvēki. Kad par kaut kādu jautājumu tika aicināts izteikties AS "Baltijas tranzīta servisa" pārstāvjiem, tad viņu, ja pareizi atceros - tehniskais direktors, kurš latviešu valodu pārvalda, taču viņam domājams bija vieglāk izteikties krievu valodā, sāka runāt krieviski. Tajā brīdī J.Iesalnieks pieleca kājās un sāka bļaut (es nepārspīlēju) apmēram tādu tekstu - kas vēl nebūs, valsts iestādē tagad kāds atļausies runāt krieviski. Ja tas tiks pieļauts, tad es eju prom no šīs sapulces. Attiecīgais runātājs pārgāja uz latviešu valodu un J.Iesalnieks nomierinājās. Tāds klauns. Protams, var jau uzstāt ka vienmēr un visos gadījumos ir jārunā latviešu valodā, bet man kā intelektuālam cilvēkam, kurš saprot vairākas valodas, nav iebildumu, ja kāds izsakās kā viņam ērtāk. Dažkārt doma ir grūtāk uztverama, ja cilvēks mēģina kaut ko skaidrot ne savā dzimtajā valodā. Klauns, ne komunists.

Atbildēt

Ainārs

03.03.2021. 10:50

Šis rakstiņš taču ir gandrīz kopija no jau pagājušājā nedeļā Šlesera avīzītē Dienas bizness publicētās paskvilas par Konkurences Padomes uzlikto sodu LDZ(iznāk,ka tā iestāde arī kalpo Meroni) un Krievijas propagandas izplatīšanas portālā Vesķi(tagad saucas BB)publicētā mistrojuma. Vai te vēl varētu būt kādi jautājumi,no kurienes šai kampaņai aug kājas?Tiešāmn nožēlojami,ja ar šādām lietām nodarbojas cilvēki,kuri sevi sauc par žurnalistiem!

Atbildēt

Arī Pietiek lasītājs.

03.03.2021. 10:36

Izskatās,ka tas Iesalnieks ir kārtīgi uzkāpis uz astes kādam grupējumam,ja jau ir spiests jau otro nedēļu pēc kārtas pasūtīt diezgan lētus demagoģiskus apmelojošus skribelējumus viena valsts ierēdņa nomelnošanai.Vai nevarētu būt tā,ka drosmīgi anonīmais šo rakstiņu autors,kurš slēpjas zem vārda'' Pietiek lasītājs'' to savu tumbočkas naudiņu saņem trīs ietekmīgu vīru kontrolētajā tranzīta uzņēmumā,kurš cenšas ar savām metodēm pārņemt šo biznesu,bet Iesalnieks tam vienkārši traucē?!

Atbildēt

nožēlojami

03.03.2021. 10:26

kārtējie pasūtītie meli

Atbildēt

Temīda

03.03.2021. 10:01

Kāpēc jums visiem tik ļoti nepatīk Meroni ? Ko viņš ir izdarījis ? Iesēdināja Lembergu ?
Vai tas ir slikti ?

Atbildēt

Klīst baumas

03.03.2021. 09:50

Ka Meroni diezgan skops esot.

Atbildēt

Pēteris

03.03.2021. 09:33

Šitas vecais komunists ir deputāta papucis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...