Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēmiens nāk

15.03.2020. 01:21

Čekistiene "dzejniece" moskaļu izcelsmes čekistu žīdu slavina. Beidzot ir izdevies iecelt īsto apgraizīto košer-NT... Bet žīds putlers tiešām veic konkrētu slāvisko un multinacionālo somu-ugru-mongoļu-kaukāza un vidusāzijas-arābu-baltu izcelsmes "krievu" iznīcināšanu, atstājot tikai pāržīdoto moskaļu-jaukteņu varzu, kas sagrābusi visas ļaunuma impērijas dabas bagātības un uzkrātās vērtības. Konflikts ar Ukrainu jau arī pieder pie lielās spēles. Žīdiem Krima vajadzīga. Lielā jaunā Izraēlas impērija drīz legalizēsies publiski. Vēl tikai kārtīgi vīrusu jāizplata paralēli ar HIV, alkoholu un narkotikām. Un protams TV zombēšanu ar "reliģijām" un "patriotismu". LV notiek tas pats, tikai miniatūrā un pilnā čekas kontrolē. Kura čekistu mauka "patriotiski" bļāva: "Mēs esam "vareni"" ?, bļ... Tieši tas pats ko dara solovjovi un kiseļovi. Patiesībā tās visas ir globālās žīdmasonu darbības, kas saplānotas desmitiem, ja ne simtiem gadu uz priekšu. Drīz notiks liels pavērsiens uz "jauno pasaules kārtību", viss uz to norāda. Kritiskā masa gandrīz visur pasaulē ir sasniegta. Un tad mēs redzēsim vai fričiem tomēr nebija taisnība.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 19:37

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

motorhead 1916

30.01.2020. 19:25

Es izteikshos vienkaarshi.Ir vechi ar pautiem un vechi bez tiem. Taadi vazeliina viirelji ar omleti kaajstarpee... Vienveertiigie. Nothing personal.

Atbildēt

Raitis

30.01.2020. 10:13

Priedīša k-ga tekstos ir jēga, ir loģikas. NT aizstāvji, tai pat laikā, pretī liek prastu bērnudārza līmeņa apsaukāšanos. Reizēm rodas iespaids, ka pats jaunvārdu izgudrotājs NT, sapinies savās vārdu krellēs, raksta šeit bērnišķīgos dažpadsmit zīmju komentārus.

Atbildēt

Dace

28.01.2020. 22:37

»

Liberālis

Bet es negribu, ka stulbas lauku pensionāres saņem pensiju no nodokļu maksātāju naudas! Nauda tiek izmesta pa tukšo, jo lauku pensionāri šo naudu vienkārši bezjēgā noēd un nodzer


Liberālis lai pārtiek no Ķīnas kāpostiem,bet pensionāres reizēm uzēd kūciņas un iedzer kafiju.NTēvam vēl viens padomnieks pensionāru lietās nebūtu lieks,ej un piesakies !!!

Atbildēt

Liberālis

28.01.2020. 16:01

»

lauku pensionāre

nezinu-naudas maisa stulbenim! Atmaksā pats no savas kabatas NT un dievgosniņas izbraucienus ,ekskursijās pa ārzemēm...paneļdiskusijās lai māca ,kā kapitālismu pārveidot !!! Bet es negribu,ka mani nodokļi tiek izmesti pa tukšo un lai neliek mums patēriņa uzvedību mainīt


Bet es negribu, ka stulbas lauku pensionāres saņem pensiju no nodokļu maksātāju naudas! Nauda tiek izmesta pa tukšo, jo lauku pensionāri šo naudu vienkārši bezjēgā noēd un nodzer!

Atbildēt

lauku pensionāre

26.01.2020. 23:00

»

nezinu

kurai seksminoritātei pieder kungs Priedītis,bet viens ir skaidrs.Priedīšaprāt,atliek tikai vismaz pāris reizes nedēļā publicēt kādu naidpilnu ķengu rakstu par "nācijas tēvu",un pēc zināma laika latviešu "mēsli"sapratīs,ka vienīgais veids,kā panākt valsts uzplaukumu,ir iedzīt zemē "nācijas tēvu"un pārbraukt...


nezinu-naudas maisa stulbenim! Atmaksā pats no savas kabatas NT un dievgosniņas izbraucienus ,ekskursijās pa ārzemēm...paneļdiskusijās lai māca ,kā kapitālismu pārveidot !!! Bet es negribu,ka mani nodokļi tiek izmesti pa tukšo un lai neliek mums patēriņa uzvedību mainīt.

Atbildēt

Niknais

26.01.2020. 14:47

Būtu labs bizness - kaltēt NT kakiņas, fasēt maisiņos pa gramam un pārdot pielūdzējiem šņaukšanai. Iedarbība kā kokaīnam varētu būt garantēta

Atbildēt

jkl

25.01.2020. 20:33

»

fakts

Labs jautājums.Cik krievu ir SC un cik latviešu ir NA


Pirms kāda laika te pat iekš PIETIEK bija publicēti gan SC,gan NA biedru saraksti.Ņem un pēti biedru tautības un tad neaizmirsti mums paziņot par žīdu skaitu šajās partijās.

Atbildēt

fakts

25.01.2020. 20:14

»

kurš saskaņā

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa


Labs jautājums.Cik krievu ir SC un cik latviešu ir NA.
Un cik žīdu ir šajās abās partijās?

Atbildēt

Arita

25.01.2020. 20:12

»

kurš saskaņā

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa


Vai uz pasaules ir kaut viena tauta, kuru neienīst krievi? Man ir sajūta, ka krievi visas nekrievu tautas uzskata par fašistiem.

Atbildēt

kurš saskaņā

25.01.2020. 19:42

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa.

Atbildēt

policija vainīgos krievus aizturēja

25.01.2020. 19:05

»

NA un NT patriots

Ai,kā jūs neredzat, kādi maitas ir NA (Nacionālie atkritumi


Bet Saskaņas krievi kapos apgāna ebreju pieminekļus.

Atbildēt

NA un NT patriots

25.01.2020. 18:55

Ai,kā jūs neredzat, kādi maitas ir NA (Nacionālie atkritumi)

Atbildēt

nezinu

25.01.2020. 17:38

kurai seksminoritātei pieder kungs Priedītis,bet viens ir skaidrs.Priedīšaprāt,atliek tikai vismaz pāris reizes nedēļā publicēt kādu naidpilnu ķengu rakstu par "nācijas tēvu",un pēc zināma laika latviešu "mēsli"sapratīs,ka vienīgais veids,kā panākt valsts uzplaukumu,ir iedzīt zemē "nācijas tēvu"un pārbraukt pāri ar grābekli.Tad nāks tautai jauni laiki,tad būs tauta svabada.Tā kā māca Kurcums no Eglīša "Homo novus"-lai skolmeistars izvēlas tikai vienu objektu,kuru pazemot,tad klase nāks pie prāta un sāks respektēt "skolmeistaru Priedīti".

Atbildēt

tev tipiska debiloida diagnoze

25.01.2020. 16:47

»

tev arī duraka līmenis

pārāk daudz liekvārdības


pārāk daudz samazgu tavā bezmsdzeņu ūdensgalvā.

Atbildēt

K.L.

25.01.2020. 15:45

Profesors deģenerātu komentāros.

Atbildēt

http://artursprieditis.lv/

25.01.2020. 15:30

»

Niknais

Tieši otrādi. Inteliģents cilvēks izmantos čeku, lai attīrītu savu zemi no pseidointelektuāliem bauru mēsliem


Putins ir inteliģents cilvēks, jo viņš izmanto čeku, lai atbrīvotu Krieviju no krievu tautības biomasas. Tuvākajos gados krievu skaits Krievijā samazināsies par 99%, jo Putins un viņa banda krievus fiziski iznīcinās un noslepkavos.
Bet čekas stukačs Priedītis inteliģentajā Putinā ir iemīlējies līdz ausīm.

Atbildēt

Niknais

25.01.2020. 14:13

»

Hohoho

Pierādījums tam ir Priedītis - bauris, kas bauris, pie tam, čekists. Inteliģents cilvēks ar čeku nesadarbotos


Tieši otrādi. Inteliģents cilvēks izmantos čeku, lai attīrītu savu zemi no pseidointelektuāliem bauru mēsliem

Atbildēt

25.01.2020. 13:38

Par to Zalīti. Pārsteidza lišķība tādā mērā! Laikam jau spējīga uz visu ko...
Par to Priediti. Pats liels pseidointelektuālis...

Atbildēt

Hohoho

25.01.2020. 12:55

»

Yes

Latviešiem ir švaki ar to inteliģenci. Bauris ir un paliek bauris


Pierādījums tam ir Priedītis - bauris, kas bauris, pie tam, čekists. Inteliģents cilvēks ar čeku nesadarbotos!

Atbildēt

Niknais

25.01.2020. 12:43

Ja cirkumcīzija nav taisīta, tad demonstrējot galu, NT delikāti un nemanot atvelk ādiņu

Atbildēt

māra

25.01.2020. 08:51

un inteliģence...............artūrs un inteligence...........jāpadomā

Atbildēt

latviešu inteliģence

25.01.2020. 08:04

Riebīgā dzeltenā inteliģence......

Atbildēt

nu ja

25.01.2020. 00:38

»

Hohoho

Toties latviešu inteliģence ir vienaldzīga pret čekistu Priedīti, jo latviešu inteliģence Priedītī redz čekistu, stulbeni, grafomānu un kretīnu. Tāpēc latviešu inteliģence neuzbudinās no čekista Priedīša garajiem rakstu palagiem...


"latviešu inteliģence ir vienaldzīga" - tas nebūt neskan lepni (max. "korekti" formulējot), toties pilnīgi atbilstoši PATIESĪBAI. Pie tam jebkurā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

Hohoho

25.01.2020. 00:11

»

ieslēdz smadzenes un varbūt tomēr beidzot sapratīsi, ka

tu izpildies kā tipisks sapioseksuāls indivīds, kuru nepārvarami piesaista un seksuāli nenormāli uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts


Toties latviešu inteliģence ir vienaldzīga pret čekistu Priedīti, jo latviešu inteliģence Priedītī redz čekistu, stulbeni, grafomānu un kretīnu. Tāpēc latviešu inteliģence neuzbudinās no čekista Priedīša garajiem rakstu palagiem.
Latviešu inteliģence čekistu Priedīti nemīl un nekad nemīlēs.

Atbildēt

ieslēdz smadzenes un varbūt tomēr beidzot sapratīsi, ka

24.01.2020. 23:52

»

papēti un sapratīsi

Sen zināms, ka čekistu Priedīti uzbudina kara noziedznieks, pedofils un galvenais čekists Putins. Tieši tāpēc Priedītis daudzos savos rakstos slavina Putinu un viņa inteliģenci. Visdrīzāk Priedītis ir latentais piders


tu izpildies kā tipisks sapioseksuāls indivīds, kuru nepārvarami piesaista un seksuāli nenormāli uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

papēti un sapratīsi

24.01.2020. 23:30

»

tu

biežāk atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts


Sen zināms, ka čekistu Priedīti uzbudina kara noziedznieks, pedofils un galvenais čekists Putins. Tieši tāpēc Priedītis daudzos savos rakstos slavina Putinu un viņa inteliģenci. Visdrīzāk Priedītis ir latentais piders.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.01.2020. 23:07

»

lasu zemenes

Ir dienas, kad Priedītis skatās TV vai inernetu ar savu mīļo Putinu un onanē. Tajās dienās, kad čekistam Priedītim nestāv - viņš raksta garus palagus priekš pietiek portāla un tādējādi izlādē savu seksuālo enerģiju


burtus arī māki lasīt (ja tomēr māki, tad skat. 24.01.2020., 21:20), vai tikai zemenes janvārī, onanēdams uz gariem palagiem ar savu mīļo pietiek portāla skapja partneri?

Atbildēt

Marta

24.01.2020. 22:46

Šis ir Priedīšaa izdomājums - "NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci."
Tādā garā ir arī visi pārējie čekista un grafomāna Priedīša raksti.

Atbildēt

lasu zemenes

24.01.2020. 22:40

»

varētu padomāt, ka

tu lasīt grāmatu nekad neesi mēģinājis, tikai paonanē uz tās


Ir dienas, kad Priedītis skatās TV vai inernetu ar savu mīļo Putinu un onanē. Tajās dienās, kad čekistam Priedītim nestāv - viņš raksta garus palagus priekš pietiek portāla un tādējādi izlādē savu seksuālo enerģiju.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.01.2020. 22:22

»

tikai muļķi raksta garus palagus

Stulbais grafomān, paņem kādu Viļa Lāča grāmatu un paonanē uz tās


tu lasīt grāmatu nekad neesi mēģinājis, tikai paonanē uz tās?

Atbildēt

zināšanai

24.01.2020. 22:20

»

zināšanai

Bojārs arī ir čekists. Iespējams, ka kādos no VDK kursiem Viļņā, dzīvojot vienā kopmītņu istabā, Bojārs kopā ar Priedīti onanēja uz PSRS konstitūcijas un tāpēc tagad gan čekistam Putinam, gan Bojāram, gan Priedītim PSRS sabrukums ir lielākais piedzīvotais zaudējums


tu esi tipisks latents onānists virinātājs, kas publiski aponanē onānismu. Tikai nenorauj savu nepārtraukti maniakāli raustīto pundurkrāniņu, tad tev būs jāpārorientējas par dubultšķirbainu transpersonāžu. :D:D

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 22:11

»

tikai muļķi raksta garus palagus

Stulbais grafomān, paņem kādu Viļa Lāča grāmatu un paonanē uz tās


skat.vied.iepr.: tavas, visticamāk, neapšaubāmi objektīvās autobiogrāfiskās pašatklāsmes ir 100% aktuālas un var būt obligāti saistošas tikai un vienīgi tev pašam u.c. taml. "paonanīmiem muļķiem".

Atbildēt

zināšanai

24.01.2020. 22:09

»

nevērtēju Priedīti, bet par NT tēmu

Mūsu NT "izglītotību" izsmeļoši ir novērējis J.Bojārs. NT ir īsta LV traģēdija ar anekdotiskām niansēm


Bojārs arī ir čekists. Iespējams, ka kādos no VDK kursiem Viļņā, dzīvojot vienā kopmītņu istabā, Bojārs kopā ar Priedīti onanēja uz PSRS konstitūcijas un tāpēc tagad gan čekistam Putinam, gan Bojāram, gan Priedītim PSRS sabrukums ir lielākais piedzīvotais zaudējums.

Atbildēt

V.Ozols.

24.01.2020. 22:05

Secinājums tikai viens. Ja E.Levits patiešām būtu gudrs cilvēks, tad Saeima viņu par prezidentu nebūtu iecēlusi. Sen jau novērots, ka visi domājošies un gudrie, kas tiešām varētu Latviju izvilkt no purva, tiek nobīdīti malā vai arī viņiem tiek uzrīdīts KNAB. Vai arī viņiem tiek izdomāts pants par ko iesūdzēt tiesā.

Atbildēt

nevērtēju Priedīti, bet par NT tēmu

24.01.2020. 21:55

Mūsu NT "izglītotību" izsmeļoši ir novērējis J.Bojārs. NT ir īsta LV traģēdija ar anekdotiskām niansēm

Atbildēt

priedīc, lūdzu beidz vienreiz

24.01.2020. 21:30

»

andrejs

"Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts...


jaukt cittautību (un viņiem līdzīgos) Pietuka Krustiņus ar LATVIEŠU inteliģenci !

Tas pats sakāms par (abu dzimumu)karsējmeitenēm - latv(ij)ietes/latv(ij)ieši JĀ,
bet ne Latvieši, kuriem Latvija ir sirdī !
Valdošai kliķei kolaborē, varbūt, neliels procents no jauktajās laulībās iekritušie,
kurus Latvijai nelojālās sievas cauru diennakti "zāģē" vai vēja atpūstie vīri dauza
ģīmjus bifštekā.
Nevajaga turpināt masu mēdekļos iesākto - ja dzīvo Latvijas teritorijā - tātad
uz reizi ir latvietis !
Etnisko latviešu ir palicis labi ja 10 procentu !

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 21:24

»

andrejs

"Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts...


"100% pārliecināts" cilvēks var būt tikai un vienīgi pats par sevi (t.i. ja attiecīgajam indivīdam nav zināmu mentālu apgrūtinājumu, dabiski).

Dēļ tam - tavas, visticamāk, neapšaubāmi objektīvās autobiogrāfiskās pašatklāsmes ir 100% aktuālas un var būt obligāti saistošas tikai un vienīgi tev pašam u.c. taml. "onanīmiem andrejiem".

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 21:12

»

bijušais čekist Priedīt

Tu iemācies izteikties īsāk un kodolīgāk. Tikai duraki izsakās gari


tikai totāli "duraki" var atļauties lopiski truli ienīst "garu izsacīšanos". Galvenokārt - tā vienkāršā iemesla dēļ, ka šiem "durakiem" sagādā nepārvaramas grūtības un pat necilvēcīgu pazemojumu jebkura "izsacīšanās", kuras apjoms pārsniedz tā dēvētos "vidējos statistiskos postcilvēkus" līdz pilnīgai un neatgriezeniskai "duracībai" debilizējošo skandalozi vispārzināmo "140 zīmju" formātu.

Dēļ tam - tiem personāžiem (t.i. bezcerīgi aprobežotiem "durakiem"), kas nav spējīgi pienācīgi apgūt un pilnvērtīgi izprast jebkurai aktuālajai tēmai atbilstoši "garu izsacīšanos", būtu lietderīgi vienkārši izvēlēties boksterēt "īsākus un kodolīgākus" paudumus (tostarp, piemēra pēc, "publiskotus" uz žogiem, pamestu ēku sienām u.c. būvkonstrukcijām, publisko ateju norobežojumiem un taml. "reklāmnesējiem") - NEVIS truli mazohistiski nomocīt sevi ar normālu cilvēku garīgajām spējām un prasmēm elementāri atbilstošiem "gari izsacītiem" proponējumiem.

-----------

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem ("durakiem"), kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Atbildēt

vai tad

24.01.2020. 19:48

»

tev arī duraka līmenis

pārāk daudz liekvārdības


vakara multene jau beidzās?

Atbildēt

izlējies dzeltenums

24.01.2020. 19:43

Autors ir izkūkojies murmulētājs.Nožēlas vērta ir L.L. sadarbība ar šo čekas ziņotāju.Naudas vara!

Atbildēt

NT aizstāvis

24.01.2020. 19:35

»

Arturs Priedītis

Ar pretīgi nekaunīga cilvēka maniakālo velmi katrā ziņā būt oriģinālam “nācijas tēvs” 2020.g. 22.janvārī Davosas forumā izteica šausmīgas aplamības, jo viņa pretīgā nekaunība sintezējas ar kliedzošu neizglītotību, kas izvēršas klajā tumsonībā. Portāls “Diena” raksta, ka “Levits pauda viedokli, ka esošais...


Pilsonim Priedītim (Dievam ticīgam vai neticīgam), kognitīvi veģetējot Latgales katoliskajā vidē, laikam nav bijusi vēlme iepazīties ar katoliskās baznīcas sociālās mācības pamattēzēm. Tādēļ viņa verbālajai inkontinencei un rakstzīmju izpaudumiem ir raksturīga telpisku jēdzienu plakniska izpratne un redukcionistiska interpretācija. Modelēšanu arī viņš nav mācījies, taču autisma murgu implementācijā
varētu būt par latvju Sančo Pansu donkihotiskajai Grētiņai, kas atrauta no ratiņa pasaules lielo puišu kaunināšanai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...