Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tevi saprotu

28.10.2018. 16:06

»

Nodoklis

Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca


Jo domā Latvijas mērogā. Man gan liekas, ka s..ūda vietējos atšuva ASV finansu izlūkošana. Kurai citi resursi un domāšana. Šitie " latvju bāleliņi" ir diletanti jurisdikcijā pret ASV mafiju. Sūda Latvijas tiesas! Vienu idiotu tiesnesi paņems mājās pie rīkles, pārējie darīs, kā liks.

Atbildēt

Nodoklis

28.10.2018. 12:14

»

to NUNU

Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki...


Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca

Atbildēt

Pilnīgs sviests!

28.10.2018. 11:44

»

NOD

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule


Putins ir ķīlnieks situācijai Krivijā. Marionete. Putins ar Kadirovu Kremlī parakstīja Čečenijas un Ingušijas robežlīgumu, atsavinot Ingušijai zemes gabalus. Tur iet karš, kuru izraisīja Putins, Krievijas TV to neaspoguļo.

Putins stradā pasaules naudas saimnieku interesēs. Krivijas dome pieņēma likumu, kas ļauj no Krievijas uz ofšoriem spēkā ar atpakaļejošu datumu izvest USD un € bez sankcijām. Pensiju likuma grozījumi un Krievijas budžeta apstiprināšana, nogriežot līdzekļus so iālai aizsardzībai, veselībai, izglītībai, aizsardzībai, sagatavo ceļu revolūcijai un pilsoņu karam.

Putins plāno no Krievijas iekšējā tirgus izņemt USD un €, palielinot šo valūtu vertību, un palielinot nabadzību kā priekšnoteikumu revolūcijai un pilsoņu karam. Visiem nepietiek labklājības. Daudziem sagatavoti kapi un zārki. Atlanti iztaisno plecus. Vai tiešām kreatīvajiem un gudrajiem jāprāto, kā uzturēt idiotu miljardus?

Atbildēt

NOD

28.10.2018. 10:04

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule !

Atbildēt

PBAnāla un RT upurim

27.10.2018. 18:47

»

Tu esi stulbs ar to Kremli?

Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas...


1991. gadā Krievija tika plānota, kā normāla demokrātiska valsts ar tirgus ekonomiku, kas nevienu vairs neapdraud, bet ar iebrukumu Čečenijā, tā aizgāja pavisam citu ceļu. Ja krievu tautai būtu kādas saprāta pazīmes, tā neļautu sevi drāzt sīkam sadistiskam pedofīlam gandrīz 20 gadus no vietas. Tieši krievu saprāta neesamības dēļ, tur nav iespējama revolūcija, kādas bija Gruzijā, Kirgizstānā, Ukrainā, Tunisijā, utt, bet tikai bada dumpji, kas pāraugs Pilsoņu karā, gan.
Visa civilizētā pasaule ir ieinteresēta ātrākā šovinistiski fašistiskās Krievijas demontāžā un tās teritorijas humanizēšanā, lai krievu gadsimtos ieaudzinātā un ģenētiski iemantotā slepkavošanas kāre pārstātu apdraudēt civilizāciju. Ļaundabīgu auedzēju ar zāļu tējiņām nevar izārstēt.

Atbildēt

Tu esi stulbs ar to Kremli?

27.10.2018. 13:58

»

Uldis

Tiem "amīšiem" kājas aug Dzeržinska laukumā Lubjankā. Kā apliecinājums tam, kaut vai tikai čekas pakalpiņi: Dombrovskis, Zaķis, Vējonis un Prudentija


Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas saprāta dēļ tas neizdevās. ASV Latvija skaitās Krievijas sīka nomale. Tagad Krievijā plāno revolūciju, jo starptautiskās korpoācijas izpirkušas zemi ar tās dabas bagātībām. Sankcijas pret Krieviju ir tāpēc, lai ofšoros atņemtu krievu, pie kuriem pieder Lembergs, oligarhu naudu, kura vairs nav pieejama. Aizbildināšanās ir safabricētas lietas terorisma finansēšanā, korupcijā, naudas atmazgāšanā, narkotiku biznesā utt.

Krievijā briedina revolūciju. Krievijā kā Latviā nav naudas izglītībai, veselības aizsardzībai, aizsardzībai utt. Revolūcijas mērķis ir novest Krieviju pilsoņu karā, radot varas vakumu, sadaloties un sadalot Krieviju. Kas notiks ar Latviju, ja ASV ieplānos šai pilsoņkarā iesaistīt Latviju? Bēgļu straumes, ieroču kontrabanda, Latvijas okupanti kā piektā kolona...

Atbildēt

Gaidi slimais,

27.10.2018. 13:00

»

Ku ku


tulīt māsiņa ar tabletēm nāks! Tev teica - nesmēķē pie izejas. Tualetē!

Atbildēt

Karote

27.10.2018. 05:11

Neatkarīgas Valsts pazīmes ir sava robeža, sava nauda, un kas tur vēl.. Kad jau nu grib to stipro rietumu plecu, nav ko gausties un vaimanāt ,ka par to ir jāklanās un jādod visu ko lielie kungi vēlas.

Atbildēt

Tu esi

26.10.2018. 18:37

»

Truls analītiķis

Tu tak esi viens netalantīgs liekēdis


Vienotības trollis.

Atbildēt

to NUNU

26.10.2018. 17:51

»

NUNU

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni


Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki" bija uz Gruziju braucēji Vājonis, Dombrovskis, Kampars, Zaķis un aiz muguras Āboltiņa ar Straujumu! Iznāca čušs, jo prāta par maz.

Atbildēt

Q

26.10.2018. 04:41

Man liekas , ka visam cēlonis ir tas, ka latviešiem nekad nav bijusi aristokrātija un kalpošana valstij viņiem ir pilnīgi sveša lieta, tāpēc tikko kalps tiek kunga vietā, to pārņem viena domā, kā vairāk nozagt un sastūķēt vēderā!

Atbildēt

dadzis

25.10.2018. 22:29

Vai cēloņsakarība būtu meklējama Krimināllieta Nr. 13870000605 Lieta Nr. SKK - 0385/07 viena no advokāta attaisnojošajā spriedumā ???

Atbildēt

NUNU

25.10.2018. 21:47

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni.

Atbildēt

Pēteris

25.10.2018. 19:39

Vajag pakārt Tilžas omes ģimeni un visu Jenotības spici! Un tā vairākas reizes!

Atbildēt

Paldies partijai Vienotība, ka Latvija ir izdevusies valsts

25.10.2018. 18:36

Citadeli pārdeva ar firmu SIA Rīgas pirmā garāža. Šai firmai piederēja zeme un ēka Republikas laukumā 2a. Ja banku ar visiem valsts noguldītajiem depozītiem iesmērēja par ~65miljoni, tad vēl atskaitiet tā galvenā ofisa un zemes vērtību. Un tie noteikti ir vairāk nekā 10 miljoni eiro! Labs darījums amīšiem sanācis, izcils, nu kur nu vēl labāka banānu republika, kā ES dalībvalsts :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

FotoLīdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera Nila Ušakova vēlēšanu kampaņa. Ir skaidri redzams, ka Ušakovu vairs neinteresē Rīgas domē notiekošais un Rīgas nākotne, – vienīgais viņa mērķis ir slēpt informāciju par notikušajām nelikumībām un maksimāli veiksmīgi izvairīties no pārmetumiem par pieļauto korupciju Rīgas domē, tajā skaitā par daudzajiem “Saskaņas” biedriem, kuri noformēti kā konsultanti dažādos pašvaldības uzņēmumos.
Lasīt visu...

6

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

FotoAicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru neapmierina patiesais stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā!
Lasīt visu...

21

Prātojums par raibiem laikiem

FotoPrātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības un caurspīdības krastiem. Ikkatrs viens jau esam aizpildījuši savā bankā anketu un svēti nozvērējušies, ka neesam kamieļi, ka cienījamās institūcijas kontos zagtu naudu neliksim un teroristiem nepārskaitīsim, un pārraugošās instances modri to visu pārrauga.
Lasīt visu...

21

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

FotoJau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir pieejamas ikvienam no mums. Loģisks jautājums būtu, vai kas ir mainījies pa šo laiku? Nē, pilnībā nekas, tikai sabiedrība uzzinājusi jaunus vārdus, kas savulaik tieši vai netieši ir iesaistījušies „kopīgajās” lopiskajās aktivitātēs ar PSRS KGB.
Lasīt visu...

21

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

FotoAizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās sabiedrības šķiriskā struktūra. Tas attiecas galvenokārt uz eiropeīdu civilizāciju, kaut gan analoģisks process bija sastopams arī citās civilizācijās.
Lasīt visu...

21

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

FotoVai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?
Lasīt visu...

21

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

FotoTas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika izskanējusī informācija par kukuļdošanas gadījumiem ir tikai nelielā apmērā rezultējies fakts, par ko runāja un nojauta daudzi.
Lasīt visu...

6

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

FotoJau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un karš (konvencionāla karadarbība) parādījās vēl divi jauni termini – informatīvais karš un hibrīdkarš, kas būtībā ir sinonīmi. Visos iepriekš minētājos formulējumos viens no svarīgākajiem vārdiem ir tieši „karš”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...

Foto

Kā tālāk?

Uzrakstīju jau maisu atvēršanas dienā, bet ilgi šaubījos, vai manam vārdam būs kāds svars. Nemetu akmeni pirmais. Vispār nemetu. Nezinu, cik pats būtu stiprs,...

Foto

Sācies skaistumkonkurss pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No 6.marta drīkst iesniegt partiju sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šķiet, ka šogad šīm vēlēšanām tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā agrāk....

Foto

Lai mazinātu ekonomiskos noziegumus un krāpšanas, jāizskauž bezskaidras naudas maksājumi

Saistībā ar politiķu un VID priekšlikumiem mazināt skaidras naudas apriti, kas it kā "mazināšot ekonomiskos noziegumus",...

Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

„Vācieši nav cilvēki. No šā brīža vārds „vācietis” mums skan kā lāsts. No šā brīža vārds „vācietis” liek strādāt šautenes aptverei....

Foto

Vējonis uz atvadām vēlreiz mēģinās Latvijai uzdāvināt dzeguzes olu

Pašreizējais valsts prezidents Raimonds Vējonis, vadot pēdējos mēnešus savā amatā, nolēmis vēlreiz mēģināt „izbīdīt” Saeimā savu ieceri...

Foto

Pagrimuma realitāte jeb morālā poliūrija

Atkal medicīnas termins! Jā, pareizi! “Poliūrija” ir medicīnas termins. Bez tā nevarēsim iztikt. Tagad sociālajā publicistikā ir stabila situācija un stabila...

Foto

Prokuroru apsūdzība tiks pilnībā “iznīcināta”, ja kāds to vēlēsies dzirdēt

Šodien, pildot Šveices blēža Rudolfa Meroni finansiāli koruptīvo pasūtījumu un tieslietu ministra Jāņa Bordāna politisko uzstādījumu,...

Foto

Dažas ātras piezīmes par Emanuela Makrona eseju “Eiropas atdzimšanai”

Francijas prezidents Emanuels Makrons nācis klajā ar spēcīgu un skaidru redzējumu par Eiropas Savienības nākotni. Manuprāt, sen...

Foto

Eiropas atdzimšanai

Eiropas pilsoņi, ļaujiet man vērsties pie jums ne tikai vēstures un to vērtību vārdā, kas mūs vieno. Pēc dažām nedēļām Eiropas vēlēšanas kļūs izšķirošas,...

Foto

Mežonības klasifikācija, tautas mīmika un cilvēka kanons

Tagad lieliski iederas birokrātijas smalkajās aprindās iemīļotie vārdi “izaicinājums” un “risks”. Tos godam pelnījusi latviešu jaunā paaudze – tautai...

Foto

Kā trockisti radīja Eiropas LGBT kustību (Francijas piemērs), un kādi ir tās patiesie mērķi

Uz XXI gadsimta sākumu Rietumu sabiedrība ir kardināli mainījusies. Viendzimuma “laulību” legalizācija...

Foto

„Ellex Kļaviņš” atsakās no atzinuma sagatavošanas par OIK tiesiskuma izvērtējumu un iespējamo atcelšanu

Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) Ellex Kļaviņš vienmēr ir ļoti atbildīgi izturējies pret interešu konflikta jautājumiem....

Foto

Mēs tiekam apšaudīti ar informācijas smagās artilērijas lādiņiem

Ņemot vērā dažādu apšaubāmas izcelsmes, anonīmu raksteļu parādīšanos interneta vidē un citur, gribētu ar jums par to mazliet...

Foto

Ārprātīgā eskalācija

2019.gada februāra beigās Latvijā organizētās noziedzības eskalācija (intensificēšanās) ir sasniegusi nacionāli ārprātīgu līmeni. Tas, kas notiek ar organizētās noziedzības nesodamību banku sfērā, Valsts bankas...

Foto

Viesstrādnieki kā politikas jaunais trends

Pēdējo dienu laikā vairākas partijas ir paziņojušas par saviem kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Nerunājot par šo cilvēku piemērotību darbam Eiropas...

Foto

Kādam jābūt manam prezidentam

Manam prezidentam jāpiemīt spējām sniegt runu ANO varas elitei, bet arī nebaidīties paņemt rokās lāpstu. Viņam jāspēj iedvesmot gan tepat Latvijā, gan...

Foto

Reorganizācija Jelgavas stilā: ja jau reiz ko likvidējam, tad sākam ar lielu un labu skolu

Vispārzināma ir mazo skolu problēma, kurās ir maz skolēnu, skolotāju slodzes...

Foto

Labais Rīgas cars Nils

Kaut arī jau ir daudz runāts par “Saskaņas” piketu Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam, kas tika rīkots š.g. 9.februārī, ir interesanti pavērot...

Foto

Morālā neatlaidīgā prasība jeb nacionāli politiskais imperatīvs

Morāla neatlaidīga prasība un organiska nepieciešamība ir sastopama ne tikai ētikā atbilstoši slavenā filosofa slavenajam terminam “kategoriskais imperatīvs”. Kants...

Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Godātā redakcija, vairs nevaru to paturēt sevī. Esmu vainīgs, atzīstos. Atzīstos pilnīgi brīvprātīgi, bez spaidiem, viltus un maldības. Nevaru gan solīties še iederīgo...

Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Šovasar plānotas Latvijas prezidenta vēlēšanas, un šobrīd neviens vispār nepiemin tagadējo prezidentu Raimondu Vējoni. Liekas, ka viņa izredzes tikt ievēlētam uz otru prezidentūras...

Foto

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

Šī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta...

Foto

Muļķim būt

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo....

Foto

Rietumu civilizācijas krīze

Ievērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai...

Foto

Divi vienā

Lasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu...

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams...

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man –...

Foto

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

Izglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika...

Foto

Kam mēs esam pret

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde -...

Foto

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

Otrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To...

Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...