Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tevi saprotu

28.10.2018. 16:06

»

Nodoklis

Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca


Jo domā Latvijas mērogā. Man gan liekas, ka s..ūda vietējos atšuva ASV finansu izlūkošana. Kurai citi resursi un domāšana. Šitie " latvju bāleliņi" ir diletanti jurisdikcijā pret ASV mafiju. Sūda Latvijas tiesas! Vienu idiotu tiesnesi paņems mājās pie rīkles, pārējie darīs, kā liks.

Atbildēt

Nodoklis

28.10.2018. 12:14

»

to NUNU

Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki...


Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca

Atbildēt

Pilnīgs sviests!

28.10.2018. 11:44

»

NOD

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule


Putins ir ķīlnieks situācijai Krivijā. Marionete. Putins ar Kadirovu Kremlī parakstīja Čečenijas un Ingušijas robežlīgumu, atsavinot Ingušijai zemes gabalus. Tur iet karš, kuru izraisīja Putins, Krievijas TV to neaspoguļo.

Putins stradā pasaules naudas saimnieku interesēs. Krivijas dome pieņēma likumu, kas ļauj no Krievijas uz ofšoriem spēkā ar atpakaļejošu datumu izvest USD un € bez sankcijām. Pensiju likuma grozījumi un Krievijas budžeta apstiprināšana, nogriežot līdzekļus so iālai aizsardzībai, veselībai, izglītībai, aizsardzībai, sagatavo ceļu revolūcijai un pilsoņu karam.

Putins plāno no Krievijas iekšējā tirgus izņemt USD un €, palielinot šo valūtu vertību, un palielinot nabadzību kā priekšnoteikumu revolūcijai un pilsoņu karam. Visiem nepietiek labklājības. Daudziem sagatavoti kapi un zārki. Atlanti iztaisno plecus. Vai tiešām kreatīvajiem un gudrajiem jāprāto, kā uzturēt idiotu miljardus?

Atbildēt

NOD

28.10.2018. 10:04

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule !

Atbildēt

PBAnāla un RT upurim

27.10.2018. 18:47

»

Tu esi stulbs ar to Kremli?

Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas...


1991. gadā Krievija tika plānota, kā normāla demokrātiska valsts ar tirgus ekonomiku, kas nevienu vairs neapdraud, bet ar iebrukumu Čečenijā, tā aizgāja pavisam citu ceļu. Ja krievu tautai būtu kādas saprāta pazīmes, tā neļautu sevi drāzt sīkam sadistiskam pedofīlam gandrīz 20 gadus no vietas. Tieši krievu saprāta neesamības dēļ, tur nav iespējama revolūcija, kādas bija Gruzijā, Kirgizstānā, Ukrainā, Tunisijā, utt, bet tikai bada dumpji, kas pāraugs Pilsoņu karā, gan.
Visa civilizētā pasaule ir ieinteresēta ātrākā šovinistiski fašistiskās Krievijas demontāžā un tās teritorijas humanizēšanā, lai krievu gadsimtos ieaudzinātā un ģenētiski iemantotā slepkavošanas kāre pārstātu apdraudēt civilizāciju. Ļaundabīgu auedzēju ar zāļu tējiņām nevar izārstēt.

Atbildēt

Tu esi stulbs ar to Kremli?

27.10.2018. 13:58

»

Uldis

Tiem "amīšiem" kājas aug Dzeržinska laukumā Lubjankā. Kā apliecinājums tam, kaut vai tikai čekas pakalpiņi: Dombrovskis, Zaķis, Vējonis un Prudentija


Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas saprāta dēļ tas neizdevās. ASV Latvija skaitās Krievijas sīka nomale. Tagad Krievijā plāno revolūciju, jo starptautiskās korpoācijas izpirkušas zemi ar tās dabas bagātībām. Sankcijas pret Krieviju ir tāpēc, lai ofšoros atņemtu krievu, pie kuriem pieder Lembergs, oligarhu naudu, kura vairs nav pieejama. Aizbildināšanās ir safabricētas lietas terorisma finansēšanā, korupcijā, naudas atmazgāšanā, narkotiku biznesā utt.

Krievijā briedina revolūciju. Krievijā kā Latviā nav naudas izglītībai, veselības aizsardzībai, aizsardzībai utt. Revolūcijas mērķis ir novest Krieviju pilsoņu karā, radot varas vakumu, sadaloties un sadalot Krieviju. Kas notiks ar Latviju, ja ASV ieplānos šai pilsoņkarā iesaistīt Latviju? Bēgļu straumes, ieroču kontrabanda, Latvijas okupanti kā piektā kolona...

Atbildēt

Gaidi slimais,

27.10.2018. 13:00

»

Ku ku


tulīt māsiņa ar tabletēm nāks! Tev teica - nesmēķē pie izejas. Tualetē!

Atbildēt

Karote

27.10.2018. 05:11

Neatkarīgas Valsts pazīmes ir sava robeža, sava nauda, un kas tur vēl.. Kad jau nu grib to stipro rietumu plecu, nav ko gausties un vaimanāt ,ka par to ir jāklanās un jādod visu ko lielie kungi vēlas.

Atbildēt

Tu esi

26.10.2018. 18:37

»

Truls analītiķis

Tu tak esi viens netalantīgs liekēdis


Vienotības trollis.

Atbildēt

to NUNU

26.10.2018. 17:51

»

NUNU

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni


Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki" bija uz Gruziju braucēji Vājonis, Dombrovskis, Kampars, Zaķis un aiz muguras Āboltiņa ar Straujumu! Iznāca čušs, jo prāta par maz.

Atbildēt

Q

26.10.2018. 04:41

Man liekas , ka visam cēlonis ir tas, ka latviešiem nekad nav bijusi aristokrātija un kalpošana valstij viņiem ir pilnīgi sveša lieta, tāpēc tikko kalps tiek kunga vietā, to pārņem viena domā, kā vairāk nozagt un sastūķēt vēderā!

Atbildēt

dadzis

25.10.2018. 22:29

Vai cēloņsakarība būtu meklējama Krimināllieta Nr. 13870000605 Lieta Nr. SKK - 0385/07 viena no advokāta attaisnojošajā spriedumā ???

Atbildēt

NUNU

25.10.2018. 21:47

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni.

Atbildēt

Pēteris

25.10.2018. 19:39

Vajag pakārt Tilžas omes ģimeni un visu Jenotības spici! Un tā vairākas reizes!

Atbildēt

Paldies partijai Vienotība, ka Latvija ir izdevusies valsts

25.10.2018. 18:36

Citadeli pārdeva ar firmu SIA Rīgas pirmā garāža. Šai firmai piederēja zeme un ēka Republikas laukumā 2a. Ja banku ar visiem valsts noguldītajiem depozītiem iesmērēja par ~65miljoni, tad vēl atskaitiet tā galvenā ofisa un zemes vērtību. Un tie noteikti ir vairāk nekā 10 miljoni eiro! Labs darījums amīšiem sanācis, izcils, nu kur nu vēl labāka banānu republika, kā ES dalībvalsts :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

FotoDaudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu spēju segt izdevumus pensijām. Taču tikpat svarīgs jautājums ir, vai esošā pensiju sistēma ir spējīga nodrošināt nākotnes pensionāriem pienācīgu dzīves līmeni vecumdienās. Jau pašreizējais pensijas apmērs ir salīdzinoši neliels, ar vienu no zemākajiem darba ienākumu aizvietojamības līmeņiem Eiropas Savienībā. Pensijas salīdzinošajai vērtībai vēl samazinoties, sabiedrība varētu pārstāt samierināties ar pensionāru zemajiem ienākumiem un pieprasīt politikas pārmaiņas. Līdz ar to arī formulās labi iezīmētā pensiju sistēmas finansiālā ilgtspēja varētu tikt apdraudēta.
Lasīt visu...

12

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

Foto"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja jūs uzdrošināsieties uzturēt atšķirīgus viedokļus par konkrētiem jautājumiem un atklāti paudīsiet šos viedokļus, tad to uzskatīs par naida runu. Nevis tāpēc, ka tā ir naidpilna, bet tāpēc, ka tiem, kas iebilst pret atšķirīgiem viedokļiem, nav nekādu pretargumentu, un tad nu tie tos apzīmē par kaut ko morāli sliktu.
Lasīt visu...

18

Politiku vairs nevērošu, bet pievienošos Viņķelei un Pūcem, lai tiktu pie vietas Eiroparlamentā

FotoMani sauc Ivars Ījabs. Esmu politoloģijas profesors Latvijas Universitātē, taču žurnālisti reizēm mani dēvē arī par “politikas vērotāju”. Lai nu tā būtu, tomēr ir pienācis laiks, kad ar vērošanu vien ir par maz. Ir jānāk darīšanai. Tādēļ esmu pieņēmis lēmumu iesaistīties politikā un kandidēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās no Attīstībai/Par saraksta. Paskaidrošu, kāpēc.
Lasīt visu...

21

Transformeri jeb Putas vai krējums?

FotoKā vienmēr iedvesmu kaut ko uzrakstīt dod pati dzīve, bet dzīve Latvijā radošam cilvēkam ir īpaši piemērota, jo materiālu pārdomām piespēlē vai ik dienas.
Lasīt visu...

21

Kremļa ierocis

FotoLai ilustrētu ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības, Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam peldot noturēties virs ūdens, ir māksla (kultūra), bet viss, kas to velk uz dzelmi, ir antimāksla (antikultūra).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Zagšana un tautas vara

Pie neliela lauku veikaliņa pienāca bārdains vīrs, sev priekšā stumjot ķerru. No tās viņš izņēma vairākus audekla maisus un iegāja veikalā. Pārdevēja...

Foto

Nacionālā ideālisma strupceļš un humanitātes noziedzība

Ideālisms tradicionāli asociējas ar atsevišķa cilvēka garīgo pasauli. Tajā ietilpst cilvēka domas, sirdsapziņas morālā pulsācija, prāta iztēles radošie sapņi. Bez...

Foto

Kāpēc leftisti neieredz vīrišķību

Nepārtraukti skanošā leftistu mantra pauž pārliecību, ka visi ir balto vīriešu upuri, un diezgan daudzas sievietes arī dzied līdzi šim meldiņam....

Foto

Valsts "augstākā līmeņa vadītājus" par jūsu naudu turpināsim attīstīt vēl līdz pat 2022.gadam

Nepārtraukta attīstība – tas ir atslēgvārds, kas attiecas uz ikvienu mūsdienīgu cilvēku, tai...

Foto

Viņš pats sev bija varonis

Šis teksts ir mana pateicība profesoram Mavrikam Vulfsonam. Viņam šodien ir dzimšanas diena. Profesors bija un ir viens no lielākajiem cilvēkiem...

Foto

Tieši augstākā līmeņa Latvijas valsts vadītājus visvairāk demonstrē izdegšanas pazīmes

Par Valsts kancelejas organizētajiem apzinātības treniņiem “Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā”: apzinātības treniņi bija viena no Augstākā...

Foto

Iesniegums KNAB par Madonas novada atbildīgo amatpersonu rīcību

Ar šo vēlos informēt par Madonas novada atbildīgo amatpersonu Gunta Ķevera un Ivara Miķelsona ieņemamā amata iespējamo ļaunprātīgo...

Foto

Krievija

Lasot latviešu patriotu rakstus, bieži jālasa vai nu kādas no dzīves atrautas teorijas vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti, «pēc noklusējuma» mums automātiski...

Foto

Reputācijas šķidrā reputācija

Reputācijas sociālais institūts (uzstādījums, iekārtojums sabiedrībā) uz planētas nodibinājās reizē ar pirmo divu cilvēku piedzimšanu. Ievas un Ādama laikā jau bija reputācijas sociālais...

Foto

Slēptās verdzības darbības principi

Patērētāju kults, kas valda mūsdienu Rietumu pasaulē, nav brīvas sabiedrības izpausme. Tas tiek uzturēts ar mūsdienu verdzības mehānismu palīdzību....

Foto

Latvijas „sabiedriskā” radio žurnālists: ja kāds ierēdnis vai politiķis ir dusmīgs, darbs ir padarīts labi

Latvijas Žurnālistu asociācija turpina interviju sēriju mediju kritikas projekta ietvaros. Viens...

Foto

Nostāja, ka migrācija var radīt apdraudējumu Latvijas sabiedrībai, ir pretrunā žurnālistu ētikas kodeksam

Decembrī Latvijas publisko telpu sarunās par migrāciju dominēja spraiga viedokļu apmaiņa par ANO...

Foto

Vējoņa un Kučinska gadumijas uzrunas

Publicējam Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ministru prezidenta Māra Kučinska gadumijas uzrunas....

Foto

Helisata

Viņa dzīvoja kaimiņos vienu māju tālāk. Veca sieviete. Ar dziļām rievām sejā, vairāk līdzīgas cirtuma rētām nekā laika pēdām. Sirmi, sirmi mati. Smaga nospiedoša gaita,...

Foto

Es balsošu pret „Vienotības” valdību un uz to aicināšu arī KPV frakciju

Esmu izlēmis - es balsošu pret Vienotības valdību un uz to aicināšu arī frakciju...

Foto

MVU žurnālistikas fakultātē bija nākamo spiegu kalve. S.V. arī?

Ideoloģiskie apsvērumi ir svarīgi, bet ne vienīgie, kādēļ VDK tik ļoti uzmanīja un pārbaudīja Maskavas Valsts universitātes...

Foto

Vai Latvija ir demokrātiska valsts un Ārlietu ministrija to zina?

Kad biju mazs, es tam ticēju. Tagad, it īpaši pēc pēdējām vēlēšanām, tam tic retais. Jo...

Foto

Vēlreiz par valsts drošību

Ja tauta ir valstsnespējīga, tautas politiskā apziņa ir nulles līmenī, tauta neciena valstisko suverenitāti un savu valsti ar prieku nodod valdīt ārpasaules...

Foto

Vēstījums 2018. gada Ziemsvētkos

Ziemsvētkus sauc par brīnumu laiku. Mēs varam pārnest mājās eglīti, skatīties uz to un domāt – lūk, brīnums! Mazā sēkliņā Dievs ir...

Foto

Bērnu galēšana... ar cirvjiem

Šis ir laiks, kad cirvju vicināšanu vismaz uz brīdi varētu nolikt malā. Vismaz attiecībā pret neaizsargātiem bērniem! Par tiem šodien būs runa. Jo...

Foto

Juta Anna nodarbojas ar mūsu partijas biedru vervēšanu VDK vislabākajā manierē un tradīcijās

Mūsu partiju šobrīd cenšas šķelt, cerot, ka mūsu partijā būs nodevēji. Ļoti aktīvi....