Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tevi saprotu

28.10.2018. 17:06

»

Nodoklis

Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca


Jo domā Latvijas mērogā. Man gan liekas, ka s..ūda vietējos atšuva ASV finansu izlūkošana. Kurai citi resursi un domāšana. Šitie " latvju bāleliņi" ir diletanti jurisdikcijā pret ASV mafiju. Sūda Latvijas tiesas! Vienu idiotu tiesnesi paņems mājās pie rīkles, pārējie darīs, kā liks.

Atbildēt

Nodoklis

28.10.2018. 13:14

»

to NUNU

Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki...


Neticu, dzīvē tā nenotiek, t.i. Kad vienlaicīgi ir ,,uzmestas,, abas Letiņu puses, noteikti, kādu uzmeta vairāk, bet tā ir tikai mana interpretācija, tālāk slinkums rakstīt, bet īsumā piļauju ka ap šo darījumu bija apkārt bars ar starpniekiem, nu un visiem nesanāca

Atbildēt

Pilnīgs sviests!

28.10.2018. 12:44

»

NOD

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule


Putins ir ķīlnieks situācijai Krivijā. Marionete. Putins ar Kadirovu Kremlī parakstīja Čečenijas un Ingušijas robežlīgumu, atsavinot Ingušijai zemes gabalus. Tur iet karš, kuru izraisīja Putins, Krievijas TV to neaspoguļo.

Putins stradā pasaules naudas saimnieku interesēs. Krivijas dome pieņēma likumu, kas ļauj no Krievijas uz ofšoriem spēkā ar atpakaļejošu datumu izvest USD un € bez sankcijām. Pensiju likuma grozījumi un Krievijas budžeta apstiprināšana, nogriežot līdzekļus so iālai aizsardzībai, veselībai, izglītībai, aizsardzībai, sagatavo ceļu revolūcijai un pilsoņu karam.

Putins plāno no Krievijas iekšējā tirgus izņemt USD un €, palielinot šo valūtu vertību, un palielinot nabadzību kā priekšnoteikumu revolūcijai un pilsoņu karam. Visiem nepietiek labklājības. Daudziem sagatavoti kapi un zārki. Atlanti iztaisno plecus. Vai tiešām kreatīvajiem un gudrajiem jāprāto, kā uzturēt idiotu miljardus?

Atbildēt

NOD

28.10.2018. 11:04

Krievija sekmigi atgust suverenitati,asv neizdosies paverdzinat krieviju.Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris ne tikai Krievija ,bet ari visa pasaule !

Atbildēt

PBAnāla un RT upurim

27.10.2018. 19:47

»

Tu esi stulbs ar to Kremli?

Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas...


1991. gadā Krievija tika plānota, kā normāla demokrātiska valsts ar tirgus ekonomiku, kas nevienu vairs neapdraud, bet ar iebrukumu Čečenijā, tā aizgāja pavisam citu ceļu. Ja krievu tautai būtu kādas saprāta pazīmes, tā neļautu sevi drāzt sīkam sadistiskam pedofīlam gandrīz 20 gadus no vietas. Tieši krievu saprāta neesamības dēļ, tur nav iespējama revolūcija, kādas bija Gruzijā, Kirgizstānā, Ukrainā, Tunisijā, utt, bet tikai bada dumpji, kas pāraugs Pilsoņu karā, gan.
Visa civilizētā pasaule ir ieinteresēta ātrākā šovinistiski fašistiskās Krievijas demontāžā un tās teritorijas humanizēšanā, lai krievu gadsimtos ieaudzinātā un ģenētiski iemantotā slepkavošanas kāre pārstātu apdraudēt civilizāciju. Ļaundabīgu auedzēju ar zāļu tējiņām nevar izārstēt.

Atbildēt

Tu esi stulbs ar to Kremli?

27.10.2018. 14:58

»

Uldis

Tiem "amīšiem" kājas aug Dzeržinska laukumā Lubjankā. Kā apliecinājums tam, kaut vai tikai čekas pakalpiņi: Dombrovskis, Zaķis, Vējonis un Prudentija


Krievija no 1991. gada tika plānota kā nacistiski fašistiska falsts, kā bieds pasaulei. Tie, kas plānoja, ar tevi savā propagandā ir aizkavējušies. Fašistiskajai Krievijai bija jāsabrūk iekšējo pretrunu dēļ, lai starptautiskss korporācijas iegūtu zemi un tajā atrodošās dabas bagātības. Krievu tautas saprāta dēļ tas neizdevās. ASV Latvija skaitās Krievijas sīka nomale. Tagad Krievijā plāno revolūciju, jo starptautiskās korpoācijas izpirkušas zemi ar tās dabas bagātībām. Sankcijas pret Krieviju ir tāpēc, lai ofšoros atņemtu krievu, pie kuriem pieder Lembergs, oligarhu naudu, kura vairs nav pieejama. Aizbildināšanās ir safabricētas lietas terorisma finansēšanā, korupcijā, naudas atmazgāšanā, narkotiku biznesā utt.

Krievijā briedina revolūciju. Krievijā kā Latviā nav naudas izglītībai, veselības aizsardzībai, aizsardzībai utt. Revolūcijas mērķis ir novest Krieviju pilsoņu karā, radot varas vakumu, sadaloties un sadalot Krieviju. Kas notiks ar Latviju, ja ASV ieplānos šai pilsoņkarā iesaistīt Latviju? Bēgļu straumes, ieroču kontrabanda, Latvijas okupanti kā piektā kolona...

Atbildēt

Gaidi slimais,

27.10.2018. 14:00

»

Ku ku


tulīt māsiņa ar tabletēm nāks! Tev teica - nesmēķē pie izejas. Tualetē!

Atbildēt

Karote

27.10.2018. 06:11

Neatkarīgas Valsts pazīmes ir sava robeža, sava nauda, un kas tur vēl.. Kad jau nu grib to stipro rietumu plecu, nav ko gausties un vaimanāt ,ka par to ir jāklanās un jādod visu ko lielie kungi vēlas.

Atbildēt

Tu esi

26.10.2018. 19:37

»

Truls analītiķis

Tu tak esi viens netalantīgs liekēdis


Vienotības trollis.

Atbildēt

to NUNU

26.10.2018. 18:51

»

NUNU

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni


Kur te nekaunība? Noziedzīga nekaunība bija Latvijas bāliņu-kampēju vēlēšanās uztaisīt kopīgu firmu, izkārtot pārdošanu amīšiem pa lēto, par to saņemt kopīgajā firmā kādus 25%, pašiem nemaksāt neko un TAD, pēc pāris gadiem tirgot savu akciju paketi par krietniem miljoniem (šodien ~80milj). Tie "gudrinieki" bija uz Gruziju braucēji Vājonis, Dombrovskis, Kampars, Zaķis un aiz muguras Āboltiņa ar Straujumu! Iznāca čušs, jo prāta par maz.

Atbildēt

Q

26.10.2018. 05:41

Man liekas , ka visam cēlonis ir tas, ka latviešiem nekad nav bijusi aristokrātija un kalpošana valstij viņiem ir pilnīgi sveša lieta, tāpēc tikko kalps tiek kunga vietā, to pārņem viena domā, kā vairāk nozagt un sastūķēt vēderā!

Atbildēt

dadzis

25.10.2018. 23:29

Vai cēloņsakarība būtu meklējama Krimināllieta Nr. 13870000605 Lieta Nr. SKK - 0385/07 viena no advokāta attaisnojošajā spriedumā ???

Atbildēt

NUNU

25.10.2018. 22:47

Kā vienmēr, paklausījām jeņķiem un viņu vēstniekam Latvijā. Neiedomājama nekaunība citas valsts vēstniekam iejaukties otras valsts lēmumā par finanšu iestādes akciju pārdošanu. Mēs laikam vienmēr būsim citu varu iztapoņas. Tādi gēni.

Atbildēt

Pēteris

25.10.2018. 20:39

Vajag pakārt Tilžas omes ģimeni un visu Jenotības spici! Un tā vairākas reizes!

Atbildēt

Paldies partijai Vienotība, ka Latvija ir izdevusies valsts

25.10.2018. 19:36

Citadeli pārdeva ar firmu SIA Rīgas pirmā garāža. Šai firmai piederēja zeme un ēka Republikas laukumā 2a. Ja banku ar visiem valsts noguldītajiem depozītiem iesmērēja par ~65miljoni, tad vēl atskaitiet tā galvenā ofisa un zemes vērtību. Un tie noteikti ir vairāk nekā 10 miljoni eiro! Labs darījums amīšiem sanācis, izcils, nu kur nu vēl labāka banānu republika, kā ES dalībvalsts :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...