Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

leo

11.05.2012. 14:54

kāpēc līdz 18. vajag līdz 21 vai 25 gadiem.vidusskolu vidēji pabeidzam 19,un kāpēc nepalīdzēt pabeigt universitāti?

Atbildēt

Vārds

11.05.2012. 00:35

SC muld riņķī un apkārt. NA jau sen piedāvā un iestājas par PVN samazināšanu pārtikas precēm, ko galvenokārt ražo Latvijā, lai palielinātu to konkurētspēju. Tāpat iestājas par darbspēka nodokļu samazināšanu.

Kas atiecas uz SC tiem ākstiem nevar ticēt. Pat ja izbīdīs likumu uz balsošanu paši pēc tam to izbalos, lai varētu raudāt, ka ir atkal apbižoti, kā jau to Urbanovičš darījis.

Iz vēstures -

Ceturtdiena, 11.08.2011
"Urbanovičs ceturtdien arī apliecina, ka balsojis pret ... ģenerālprokurora Jāņa Maizīša atkārtotu iecelšanu amatā"

Un atskatoties atpakaļ: 16.04.2011

"Kā jūs varat garantēt, ka Jūsu frakcija(SC) nobalsoja par[Maizīša ievēlēšanu]?

Urbis: Mēs esam skopi uz solīšanu un vienmēr esam bijuši droši uz solījumu pildīšanu. Mums bija cilvēki, kuri savas šaubas par Maizīša kunga atkārtotu ievēlēšanu izteica, kamdēļ mēs aicinājām viņu uz frakciju, un viņi varēja savas šaubas pārvērst jautājumos. Maizīša kunga godīgās atbildes, kurās viņš dažas šaubas arī atzina, viņus pārliecināja. Tādēļ mūsu frakcijai bija obligāts balsojums."

"Kā jūs varat pierādīt, ka viņi nobalsoja par?

Urbis. Jūs varat man ticēt vai neticēt, bet viņiem nav nekādas loģikas tā rīkoties. Turklāt tas kādreiz uzpeldēs."

--------------------------

Kādreiz tas tiešām uzpeldēja Urbi, un no tava paša smirdīgās mutes ;)

Atbildēt

hei

10.05.2012. 13:45

Hei mīlīši, pietiek sapņot, eksports nu jau labu laiku kā buksē. Drīz izcirtīs visus mežus un tad būs zobi jākar vadzī!

Atbildēt

DEW

10.05.2012. 12:29


Ar niku REDAKTORAM raksta pats Zariņš , kuram nez kādēļ ļoti nepatīk dzirdēt to, ko par viņu domā Latvijas iedzīvotāji ....

Atbildēt

REDAKTORAM

09.05.2012. 21:06

vai tad tiešām tik grūti šos bezsakara komentārus, kuros izgāž savu netīrību un žulti, ņemt un izvākt- tā būtu laba profilakse. Ar laiku tad tādi sava likteņa apbižotie, kam vajag savus mēslus kaut kur izgāst,to darītu citur.

Paldies autoram par izsvērtu, agrumentētu viedokli. Man nākas piekrist tam, lai gan nebaudu politiskās simpatijas pret SC. Tāpēc labprāt būtu dzirdējis tās žultainās riešanas vietā argumentus, kāpēc šis viedoklis ir pelnījis nosodījumu. Esmu izlasījis šī autora viedokli arī par pensijām. Jāatzīst, pašlaik sakarīgākie un argumentētākie priekšlikumi, kādus ir nācies dzirdēt šajā jomā.
Vai nevarētu palūgt redakciju saņemt un publicēt pretējās puses pretargumentus?
Uztaisīt šeit jaunu rubriku- viedokļu diskusijas par konkrētām tēmām.

Atbildēt

rukupuku

09.05.2012. 06:09

Kapēc zariņš smaida kā sūdā iekāpis? tapēc, k viņam ik pa brīdim piemetas verbālā caureja. Un ja nu viņš pats ir sūds? Ja sajauc sūdu ar caureju, tad vidojas materiāls, no kura izgatavots zariņš

Atbildēt

.

08.05.2012. 23:15

Viens no SC, kas kopā ar Elksniņu šiem kalpo par latvieti un vēl raksta diletantiskus rakstiņus.

Atbildēt

Marina

08.05.2012. 17:33

1) Jaievieš bezbernu vnodoklis - steidzigi.
2) Par pirmo jau tagad ir 70ls, to nedrikst samazināt.
3) Pie minimalās 200ls maksāt 144ls uz rokas, kas ir par 30ls zem iztikas minimuma ir noziegums. Zariņa kungs versieties pret šo noziegumu - balsošu par SC, ja būsiet Urbanovica vieta.

Atbildēt

nākamā referenduma gaidās

08.05.2012. 17:27

Zariņ, kad SC iniciēs nākošo referendumu par pilsonības nulles variantu? Varbūt to varat sarīkot uz SC rēķina?

Atbildēt

tirgus

08.05.2012. 17:24

Pamatā ideja ir skaidra taču ne tik viennozīmīga kā autors deklarē. Ražojošajiem uzņēmumiem, kuri strādā iekšējā tirgū, ir būtiski svarīgi, lai samazinātu IIN vismaz par 2 % un arī PVN par 2 %, jo PVN likme mākslīgi sadārdzina cenas. Pensionāra maciņā naudas ir tik cik ir, samazinot likmi uz 20 %, rodas būtisks atspaids. Saprātīga IIN likme savukārt veicina ražošanu un, iespējams, arī investīciju ienākšanu valstī. Zariņš ir aizmirsis to, ka eksistē arī iekšējais tirgus un tajā nodarbināti ir vairāk kā eksportspējīgajos uzņēmumos. Jautājums ir ar ko sākt?

Atbildēt

līdzdalībnieks

08.05.2012. 16:28

to līdzdalībnieks. Pašvaldības, cik zinu, pašlaik vāc 78% IeIeN (bija gribējušas 82 vai kaut 80%, bet to neapstiprināja)

Atbildēt

zdvg

08.05.2012. 16:01


Ja nebūtu bijis krievu referendums, lasītu rakstu ...

Tagad nelasīju.

SC ir man mirusi organizācija un visi viņu biedri arī.

Atbildēt

:o)

08.05.2012. 14:21

Autoram nevajadzēja kautrēties un parakstīties nevis kā Saeimas Tautsaimniecības komisijas loceklim, bet, lai visiem lasītājiem būtu pilnīga skaidrība - kā kremļa un krievijas specdienestu inspirētajai Latvijas kangaru un 5. kolonnas - SC - loceklim! Kauns latviešju jūdasiem, kas ir iestājušies šajā pretvalstiskajā organizācijā!

Atbildēt

parma

08.05.2012. 13:04

labs. tiešām labs - skaidri, racionāli un valstiski.
un ja tā, tad kā tā var būt nepareizā puse, Arni?

Atbildēt

Artūrs-pensionārs

08.05.2012. 11:16

PATIESĪBAS BRĪDIS TUVOJĀS "atvarā ierautam kukainītim".Autora satraukumam ir pamats ,tikai apspriežot politisko dēkaiņu haotiskos mēģinājumus ekonomikas džungļu likumu pasaulē ,par pamatproblēmu kā tādu runāts netiek.Pirmais ko gribētos izdalīt un uzsvērt , EKONOMIKA nav pilnīgi nekādā kontaktā ar NODOKĻU POLITIKU un tās realizāciju.Ekonomika ir saimnieciska darbība ,nodokļu politika - pašaura grupējuma politiska izrādīšanās , dzīves skatuvē tēlojot tautas kalpa lomu.Neturpinot šī faktora iekšējo saturu ,otrais uz ko jānorāda un asi jāizdala ,mūsdienu saimnieciskā sistēma tiek kvalificēta jēdzienā FINANSU KAPITĀLISMS.Finanses un to varenības paudēji pasaulē nosaka pilnīgi visu .Skat.,pērnā rudens Šveices ekonometristu konstatējumu , ka pasaules vareno grupējums šaurā lokā ir -9- ,paplašinātāks - 137 - .Vācu DIW institūts un citi ,vienā balsī sauc , 90% pasaules bagātības pieder 10 % .Mums Latvijā nav pat viens ko ieskaitīt šaurā desmitnika ,nu kaut otrā tūkstoša sastāvā.Sekojot ES regulām un pietēlojot kārklu ES izskatniekus ,te var runāt par ko vien ienāk prātā ,muzīku komponē citūr.

Atbildēt

Gaujmalietis

08.05.2012. 10:39

Man kā lauku uzņēmējam ļoti simpatizē šī ideja/priekšlikums, ja Zariņa piedāvājumu izdotos realizēt tas dotu reālu pienesumu katrai mājsaimniecībai atsevišķi un visai tautsaimniecībai kopumā! Piedāvājums ir apsveicams un ekonomiski pamatots, pašreiz pie varas esošjiem runasvīriem tiešām ir iespēja beidzot kaut ko izdarīt tautas labā.

Atbildēt

Gvido

08.05.2012. 09:41

nesaprotu, kapēc kārtīgu, loģiski domajosu CILVEKU Ivaru Zariņu publiksi šaja raksta nolama par kaut kādu LOCEKLI ?!?! Loceklis ir Godmanis, Dombrovskis, Zatlers, Dzintars un pārejie tās pasugas PIMP.VEI.DĪ.GIE

Atbildēt

to Ojārs

08.05.2012. 09:33

Izlasi Zariņa priekšlikumus par pensijām! Tie bija tepat un Delfi. Ļoti profesionāli un argumentēti. Seviški man patika doma par 2.pensiju līmeni. Kopā ar šiem priekšlikumiem - tas tiešām dod labu risnājumu gan defogrāfijas, gan sociālajām problēmām. Bet LM tad ir jāiet mājās! :)

Atbildēt

Ojārs

08.05.2012. 09:28

to Arnis 07.05.2012. 23:46
"No vienas puses žēl, ka Ivars ir "nepareizo" pusē, jo nozombētā Latvijas publika raksta saturu reti kad spēj analizēt atrauti no birkas, kas piekarināta autoram."
Vienotībai, precīzāk izsakoties, Āboltiņai ir savs galms un tajā ir pašiem savi štata speciālisti visās jomās, tajā skaitā arī par nodokļiem, kuri ir lojāli partijas vadītājai un labi apzinās savu vietu un lomu. Kāpēc kundzei, tas ir, Vienotībai būtu nepieciešams tāds brīvdomātājs - cilvēks, kuram ir pašam savs viedoklis, kurš turklāt to vēl mēdz aizstāvēt?! Tādiem cilvēkiem nav un nebūs vietas Vienotībā, kamēr tur būs Āboltiņa.

Atbildēt

Ojārs

08.05.2012. 09:09

Visu cieņu, Zariņa kungs! Atzīšos - nebiju gaidījis no Jums tik loģiskus un profesionālus priekšlikumus! Tiem bija jānāk no Finanšu ministrijas, taču...
Latvijas valsts kopumā un mēs, valsts iedzīvotāji, katrs atsevišķi tikai iegūtu, ja Saeima lemtu iet šo nevis Ilmāra Rimšēviča ierosināto primitīvo un bezjēdzīgo PVN samazināšanas ceļu.
Starp citu, vai kāds vēl atceras kādā veidā šis pēkšņais PVN likmes pazemināšanas lēmums no Latvijas Bankas idejas pārtapa par valdības iniciatīvu?! Tas Ilmārs taču ir viens varen veikls zellis! :)

Atbildēt

Zariņam

08.05.2012. 07:21

Visu cieņu par to, ka vismaz kādam nav slinkums argumentēti publiski izteikt savus priekšlikumus!
Neesmu nodokļu guru, bet arī man rakstā izteiktais piedāvājums liekas prātīgs, jo sniegs nozīmīgu atbalstu ģimenēm, kurās ir vairāki bērni. Cilvēkiem būs motivācija pāriet no aplokšņu algām uz oficiāliem norēķiniem.
Un visbeidzot - kāpēc pie varas esošie NEKAD izvērsti argumentēti nepaskaidro plašākai publikai SAVAS domu pērles un lēmumus? Jo paši nodokļu sakarā. Ir taču daudz publiski apspriežamu jautājumu... Slinkums rakstīt? Nav laika, jo hokejs jāskatās? Jādirn dažādās smalkās pieņemšanās ar šampanieša glāzi rokā? Varbūt iemesls ir vienkāršāks - tās nemaz nav SAVAS domas un idejas par nodokļu politiku, kas tiek realizētas dzīvē un tāpēc arī tās paskaidrot nav iespējams.

Atbildēt

kauss

08.05.2012. 01:37

Labs raksts. Prieks bija lasīt. Analītiska pieeja, labi argumenti. Ne tādi kā tiem Vienotības tukšgalvjiem, kas paķer kādu skaitli, izziņo bez kāda pamatojuma un paskaidrojumiem.

Atbildēt

to līdzdalībnieks

08.05.2012. 00:32

par pašvaldībām- tur nav problēmu, lai nodrošinātu tos 18% no IIN, kas iet uz pašvaldību budžetu - tos ieņēmumus var pārdalīt paša IIN ietvaros, jo fiskālais iespaids uz ieņēmumiem dēl minimuma paaugstināšanas būs nozīmīgi mazāks, nekā tā ieņēmumu daļa, kas paliek valsts budžetā, tāpēc nav problēmu paredzēt, ka visas izmaiņas tiek segtas tikai no valsts budžeta daļas

Atbildēt

PAREĢIS

08.05.2012. 00:25

Izteikšu pareģojumu:
Par cik lielie onkuļi no eiropas atbrauca un lika saprast, ka šitie gājieni ar inflācijas spēlītēm (PVN likmes izmaiņas) nestrādās, tad tagad valdība nomainīs kažoku, sakot, ka tik tiešām- primārais ir valsts attīstība, atbalsts ražotājiem, nevis eiro(inflācijas apkarošana) un tāpēc atteiksies no PVN samazināšanas, it kā domājot par valsts attīsatību. Patiesībā vilks vienkārši nomainīs jērādiņu. Un tautas muļķošana ar mūsdienu Lačplēšu varoņdarbiem turpināsies

Atbildēt

ekonomists

08.05.2012. 00:05

Eiro mums tāpat neredzēt, ja gribam ko vairāk kā sausu maizi ēst.Tapēc vismaz attīstīsim ekonomiku. Es piekrītu autoram

Atbildēt

Jaunietis

08.05.2012. 00:02

Nu man jau sķiet ļoti stratēģiski, ja gribat ,lai mūsu jaunā ģimenīte atļaujas ppalīdzēt demogrāfijai, tad kaut maza , bet reāla palīdzība ļoti noderētu

Atbildēt

Arnis to Anonīmais šakālis

07.05.2012. 23:56

Laikam nekad nodokļus neesi maksājis. Par apgādājamajiem bērniem arī tagad atlaides nepienākas mūžīgi (par bērnu maks. līdz 24 gadiem). Pilnu uzskaitījumu par apgādājamajiem var atrast likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli".

Atbildēt

Arnis

07.05.2012. 23:46

Es jau vairs neatceros, kad no kāda cita deputāta būtu dzirdējis normālu, ar skaitļiem pamatotu viedokli. Bez manipulācijām (kā Labklājības ministrija pensiju sakarā), bez populisma. Ar ābeces patiesībām, kuras nezin kāpēc valdība izliekas neredzam.

No vienas puses žēl, ka Ivars ir "nepareizo" pusē, jo nozombētā Latvijas publika raksta saturu reti kad spēj analizēt atrauti no birkas, kas piekarināta autoram.

No otras puses - Vienotība gan ar LM meliem pensiju sakarā, gan ar šo dīvaino PVN samazināšanas plānu, kas izdevīgāks ir lielo ienākumu saņēmējiem (Latvija ir ES topā ienākumu sadalījuma nevienlīdzības ziņā) - "pozīcija" patlaban tik atklāti un rupji spēlē savu spēli, ka varbūt labi vien ir, ka Ivars nav "pareizajā" nometnē.

Atbildēt

to niks

07.05.2012. 23:38

kaa reiz tie nav tukshi salmi! Shito dzeku es saaku respekteet - ari par pensijaam tas raksts bija riktigi sakarigs, ne tikai kritika, bet ari konkreeti priekshlikumi. Ari tagad argumenteti un pamatoti, ja kads to noliedz- lai pasaka vietaa ko sakarigaaku

Atbildēt

līdzdalībnieks

07.05.2012. 22:45

Idejai ir vairāki plusi vismaz salīdzinājumā ar PVN
samazinājumu. Bet šo ideju valdošie nepieņems ne vien tāpēc, ka to izsaka nepareizais SC-ists. Arī tāpēc, ka neatradīs, kā kompensēt Iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazinājumu pašvaldībām. Ierēdņiem un pārējiem ,kam labi vēders " izgājis no krīzes" tik radikāla neapliekamā minimumuma un otra atvieglojuma (par apgādājamiem) paaugstināšana droši vien nebūs pieņemama. Ja pie 70 Ls atvieglojuma par katru bērnu pieliks vēl 50 Ls... Nē, pie mums tā nenotiks!

Atbildēt

niks

07.05.2012. 21:30

Var jau kult tos pašus tukšos salmus, var to pašu labo veco plāno galdiņu urbt. Var to pašu patapināto naudu turpināt dalīt un stumdīt excel tabulas ar gudru sejas izteiksmi. Nu un tad? Muļķi jau tāpēc gudrāki nepaliks.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.05.2012. 21:06

Ideja pareiza, ar nosacījumu, ka nodokļu atvieglojumi pienākas par katru apgādājamo nevis mūžīgi, bet līdz 18 gadu sasniegšanai. Kad bērni paši sākuši pelnīt, tad visiem nodokļus vienādus, un tad jau lai gaida mazbērnus piesakāmies :)

Atbildēt

alekss

[R] 07.05.2012. 20:34

šitais āmurs tagad tiek gatavots urbanoviča vietai, vai kā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...