Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

27.10.2021. 11:03

»

nu nu nemurgo

1. Un cik lidmašīnas un tankus iedeva Franko armijai Hitlers un Duče, un cik karotāju viņi tur aizsūtīja...


Kura neostaļiniskā padla te apgalvoja, ka krievu sadistu, marodieru un pederastu armija neiebruka Spānijā? Ja spāņu tauta Franko ģēnija vadībā nebūtu nosargājusi savu valsti pret krievu necilvēkiem, nākamā būtu kritusi Francija un tad krievi, kopā ar spāņu un franču komunistiem, kuri arī bija izslāpuši pēc cilvēku asinīm, būtu izgriezuši visu Eiropu. Vēl 1938.-39. gadā būtu sākusies "Baigā piecgade" (analogs mūsu Baigam gadam), kura laikā būtu nogalināti, vai pārtaisīti pēc atbaidošiem krievu zvēru ģīmjiem visi Eiropas iedzīvotāji. Šodien nebūtu Mercedes, Nokia, Camembert, Omega, Jamon Iberico, nebūtu nekā, ko krietnie, gudrie, strādīgie eiropieši sarūpēja gadsimtu laikā. Krievu "rukožopijie" visu jau būtu salauzuši un šodien, atkal kā pirms tam, kad ASV cionisti, cerībā, kopā ar Staļinu paverdzināt visu planētu, uzsāka krievijas industrializāciju (militarizāciju), krievu bidla noskrandusī, blusu pilnā pufaikā, ar koka arklu, ko vilktu viņa bāba, artu zemi.
Mūsdienu sabiedrība noteikti neesiet jūs, planētas izstumtās padibenes un daži atlikušie fašistiskie režīmi un par "hoholu", sagaidīsi, ka ukrainis no tava debilā krieva jebaļņika uztaisīs asiņainu faršu.

Atbildēt

nu nu nemurgo

27.10.2021. 09:19

»

nu nu

“Brālīgās palīdzības” ietvaros Staļins pārmeta uz Spāniju 648 lidmašīnas, 347 tankus, 360 bruņumašīnas, 1186 lielgabalus 20 tūkstošus ložmetēju, 947 šautenes.” Par krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas kaujinieku skaitu ātrumā neatradu. Kā tu, staļiniskais izdzimteni, to nosauksi...


1. Un cik lidmašīnas un tankus iedeva Franko armijai Hitlers un Duče, un cik karotāju viņi tur aizsūtīja?
...Temats Franko režīma nosodījums un 70. Franko valsts apvērsuma gadadiena:
....Šogad aprit 75 gadi kopš Spānijas II Republikas proklamācijas un 70 gadi kopš 18. jūlija fašistiskās sacelšanās, kas gāza demokrātiski ievēlēto Republikas valdību un izraisīja pilsoņu karu, aiz kura sekoja asiņaina 40 gadus ilga diktatūra. Ar ieročiem rokās un nacistiskās Vācijas un fašistiskās Itālijas palīdzību radītais diktatūras režīms, kura priekšgalā bija ģenerālis Franko, citu nelabvēlīgu seku vidū spāņu tautai nozīmēja Spānijas integrācijas atlikšanu uz vairākām desmitgadēm tādas Eiropas veidošanas projektā, kura rezultātā šodien ir radusies ES....
2. Nebaidi citus ar hoholu fašistiem. Tie ir tādi paši fašisti kā visi citi. Tādiem nav vietas mūslaiku sabiedrībāю

Atbildēt

nu nu

26.10.2021. 23:35

»

nu nu nemurgo

Nemurgo, Staļins neiebruka Spānijā. Spānijā bija klasisks pilsoņu karš, kad armija sarīkoja puču, lai gāztu kreisi noskaņotu valdību. Tu esi tipisks NATO debīlības centra dezinformators, kurš nemitīgi savos komentāros raksts visādus melus. Apgalvojums par Staļina iebrukumu Spānijā neatkarīgi no Staļina...


“Brālīgās palīdzības” ietvaros Staļins pārmeta uz Spāniju 648 lidmašīnas, 347 tankus, 360 bruņumašīnas, 1186 lielgabalus 20 tūkstošus ložmetēju, 947 šautenes.” Par krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas kaujinieku skaitu ātrumā neatradu. Kā tu, staļiniskais izdzimteni, to nosauksi?
Aizstāvot krievu pastrādātās zvērības, tu uzkrauj sev to vainu un esi pelnījis tik pat bargu sodu, kā ikviens krievs, kurš labprātīgi paņēmis rokā ieroci.
Es paļaujos, ka tu nonāksi ukraiņu, ko tu, mēsls, sauc par “hoholu”, nagos un nedēļas laikā, kamēr notiks tava nesteidzīgā pārvietošana uz elli, uz Kabzdona koncertu, pagūsi miljards reižu nolādēt savu māti, padauzu, ka tevi laida pasaulē.

Atbildēt

klusē deģenerāt

26.10.2021. 21:05

»

Tautas nodevēji bija un būs

Okupantiem ko liks to darīs, bet te ārdās izšķīlusies sarkano deģenerātu paaudze, kas ir desmitkārt bīstamāki Latvijai par visbriesmīgāko ienaidnieku. Šobrīd esot viņu ziedu laiks, kulminācija kas beigsies ar novīšanu un sapūšanu


Nevajag sevi personificēt ar tautu. Tā ir psihiska slimība. Neesi tu nekāda tauta. Visbriesmīgākie valsts ienaidnieki ir tādi kā tu deģenerāti, kas iedomājušies sevi par tautu, bet visus citus par nepareizajiem nodevējiem.

Atbildēt

nu nu nemurgo

26.10.2021. 19:57

»

nu nu

Ja Lielbritānija un Francija, kopā ar Vāciju un Poliju būtu iejaukušās, kad viskrieviskākais izdzimtenis uz planētas, Staļins, 1936. gadā iebruka Spānijā, no drausmīgā kara vispār varēja izvairīties, tā vietā abas izvērsa agresiju pret Vāciju, kas ar Staļinu dalīja Poliju...


Nemurgo, Staļins neiebruka Spānijā. Spānijā bija klasisks pilsoņu karš, kad armija sarīkoja puču, lai gāztu kreisi noskaņotu valdību. Tu esi tipisks NATO debīlības centra dezinformators, kurš nemitīgi savos komentāros raksts visādus melus. Apgalvojums par Staļina iebrukumu Spānijā neatkarīgi no Staļina personības ir klaji meli. Beidz melot! Tāpat hoholiem un tev līdzīgiem jampampiņiem ir jābeidz murgot par ātombumbām. Neviens hoholiem iegūt ātomieročus neļaus. Šajā jautājumā būs pilnīgi vienoti gan krievi, gan amerikosi. Tas būtu tas pats, kas mērkaķim iedot spēlēties ar granātu. Bet vispār nav nekādu civilizētu valstu, kam būtu tiesības pamācīt, kā citiem dzīvot un, ja neklausa, uzsākt pret citiem karu, pieteikt sankcijas un t.t. Tas izskatās pēc mūslaiku koloniālisma, kad kāda šaura valstu grupa iedomājušās sevi par pasaules valdniecēm.

Atbildēt

dumjajam skolnieciņam

26.10.2021. 19:45

»

Skolnieciņš

Ko lamājies? Ko ārdies? Vai komunicēt ar citiem nemāki? Kāpēc lamājies krieviski? Padomju laikos, kad Latvijas Republika bija okupēta un anektēta, bija paliels bariņš tādu krieviski noskaņotu cilvēku kā Tu,kas bija gatavi krieviski nolamāt Gunāru Astru,Knutu Skujenieku,Ojāru Vācieti, Lidiju Doroņinu...


Tiem, kas sevi personificē ar tautu tiem vajag ārstēties, bet neviens garīgi slimais pats neatzīst, ka ir slims. Tādi par slimiem uzskata visus citus. Dievturība ir sektantisms un nav visiem latviešiem jādomā tāpat kā vienam garīgi slimam skolnieciņam, kas raksta komentāros bezjēdzīgus palagus. Samazgas nāk no tavas mutes.

Atbildēt

Tautas nodevēji bija un būs

26.10.2021. 19:05

»

Skolnieciņš

Ko lamājies? Ko ārdies? Vai komunicēt ar citiem nemāki? Kāpēc lamājies krieviski? Padomju laikos, kad Latvijas Republika bija okupēta un anektēta, bija paliels bariņš tādu krieviski noskaņotu cilvēku kā Tu,kas bija gatavi krieviski nolamāt Gunāru Astru,Knutu Skujenieku,Ojāru Vācieti, Lidiju Doroņinu...


Okupantiem ko liks to darīs, bet te ārdās izšķīlusies sarkano deģenerātu paaudze, kas ir desmitkārt bīstamāki Latvijai par visbriesmīgāko ienaidnieku. Šobrīd esot viņu ziedu laiks, kulminācija kas beigsies ar novīšanu un sapūšanu.

Atbildēt

nu nu

26.10.2021. 16:20

»

ASV protektorāts Latvija

Visu sagriezt otrādi ir ēbreju paradums. UK un Francijai 1939.gadā bija līgums aizstāvēt Poliju pret Vācijas agresiju, bet, kad vajadzēja savas saistības pildīt, viņi pat mazo pirkstiņu nepakustināja. Budapeštas memorandam nebija nekāda sakara ar pilsoņu karu Ukrainā. Tu vēl Helsinku paktu aizmirsi ...


Ja Lielbritānija un Francija, kopā ar Vāciju un Poliju būtu iejaukušās, kad viskrieviskākais izdzimtenis uz planētas, Staļins, 1936. gadā iebruka Spānijā, no drausmīgā kara vispār varēja izvairīties, tā vietā abas izvērsa agresiju pret Vāciju, kas ar Staļinu dalīja Poliju.
Budapeštas memorandam nav nekāda sakara ar pilsoņu karu Ukrainā, jo pilsoņu kara nav. Ir pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušo krievu fašistisko izdzimteņu agresija pret Ukrainu. Budapeštas memorandam ir jābūt sakaram ar nekavējošu kodolvalsts statusa atgriešanu Ukrainai, kas UK un ASV bija jāizdara vēl 2014. gadā.
Čekas veterāne Vaira, kas WWII noziedznieku 9. maija šabašā Sarkanā laukumā lēca kazačoku, ir tāda pat "amerikosu aģente", kā Ušakovs, Šlesers, Godmanis, Kalvītis, Zatlers, Dombrovskis un vēl bars čekas "ņedobitku".
Civilizētu valstu kolaborācija (sadarbība, konsolidācija) pret tādiem izstumtiem, kā Irānas, z-Korejas, Venecuēlas, Kubas, Nikaragua un Baltkrievijas fašistiskiem režīmiem un Krieviju, ir pašsaprotama. Nedomā taču, ka džentmeņu klubiņā varētu sākties kautiņs, drīzāk jau vājprātīgi tirāni savā starpā kaut ko nesadalīs un ķersies pie nažiem.

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

26.10.2021. 15:59

»

hitlera pielūdzējam

Adekvāti būtu, ja tu Hitlera pielūdzēj, ar savu fašisma propagandu aizvērtos


Adekvāti būs, kad visas staļinistu cūkas pārstās smirdēt uz Cilvēku planētas un klausīsies Kabzdonu un Aleksandrova orķestri.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.10.2021. 15:48

»

skolnieciņam no trako mājas

Ārstējies, dievturis h--vs


Ko lamājies? Ko ārdies? Vai komunicēt ar citiem nemāki? Kāpēc lamājies krieviski? Padomju laikos, kad Latvijas Republika bija okupēta un anektēta, bija paliels bariņš tādu krieviski noskaņotu cilvēku kā Tu,kas bija gatavi krieviski nolamāt Gunāru Astru,Knutu Skujenieku,Ojāru Vācieti, Lidiju Doroņinu-Lasmani un citus drosmīgus latviešus. Vēsture mums māca, ka okupantiem un okupantu līdzskrējējiem nerūp Latvijas un latviešu tautas nākotne. Okupanti un okupantu līdzskrēji ir gatavi nolamāt, aizliegt un nokritizēt it visu latvisko. Dievturība ir latvietības pamats. Dievturība ir Latvijas nākotne. Tava ņirgāšanās par dievturību tikai apliecina to, ka Tu esi agresīvi noskaņots NElatvietis, kurš neļauj latviešiem brīvi dzīvot savā zemē. Un ar šādiem NElatviešiem kā Tu nav jēgas diskutēt. Jo no Tavas mutes nāk tikai vēmekļi un samazgas, normāli runāt Tu nemāki.
Ar cieņu pret visvareno Dievieti Māru, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Skolnieciņš

26.10.2021. 14:48

»

skolnieciņam no trakomājas

Tvaika ielas stacionārs tevi nepacietīgai gaida, sanitāri baltos halātos un steidzama ārstēšana. Nekavējies


Tikai kosmopolīti un latviešu tautas nodevēji spēj šādi izteikties par dievturību. Dievturība ir latviskās identitātes daļa, kas ļāva mūsu tautai pārvarēt jebkuras krīzes. Tie, kas noliedz Sentēvu Dievus, noliedz arī latviešu tautu. Tie, kas noliedz Latvju Dievus, noliedz arī latvietību. Kosmopolītiem, globālistiem un citiem okupantu līdzskrējējiem nerūp latviešu tautas nākotne. Kamēr latviešu sirdīs dzīvos ticība Sentēvu Dieviem, tikmēr Latvija un latvieši pastāvēs. Bez ticības mūsu tauta ir kā koks bez saknēm. Mūsu tauta ir sena, tās saknes ir dziļas. Sentēvu Dievi ir mūsu tautas balsts.
Ar cieņu un mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris

26.10.2021. 14:31

В парках и скверах падают листья. За окном льёт дождь. Ночные заморозки нас сопровождают каждое утро. Неспеша к нам подкрался октябрь– месяц тризны. Началось время тризны. Тризна — это священное время для всех тех, кто поклоняется древним, языческим Богам. Во время тризны надо возносить хвалу своим пращурам и древним, языческим Богам. Чтобы укрепить силу рода, надо чествовать души своих предков. Приведём в порядок семейные захоронения. Будем едины с великой Богиней Марой. Наденем на шею крест Мары (знамя Мары). Зажжём в доме три свечечки. Первою черную, вторую белую, третью серую. Помолимся Богине жизни и смерти Маре. Испечем буханку ржаного хлеба в честь Богини Мары, нарисуем на буханке крест Мары. В своем частном лесу на жертвенном камне принесём в дар Богине Маре эту буханку ржаного хлеба. Богиня Мара услышит наши молитвы и поможет нам. Мара – Тёмная Матерь защитит души наших пращуров в Навьем Царстве. Мара – Зимняя Вьюга поможет нам пережить эту зиму. Мы не одни. Древние, языческие Боги всегда находятся возле нас, они всегда нам помогут. Вознесем свои молитвы древним, языческим Богам! Да благословят нас Латвийские Боги! Да защитят нас Латвийские Боги от сил зла!
Svētīgi, Skolnieciņš [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#veļi #VeļuLaiks #dievturība #tradīcijas #ticība #LatvjuDievi #DievieteMāra #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Māraskrusts #ZalkšaZīme #MārasLīklocis #MārasŪdeņi #LatvjuDievuSvētība #paragāni #rituāli #lūgšanās #buršanās #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

26.10.2021. 14:19

Ar dzestrajiem, rudenīgajiem rītiem ir pienācis veļu laiks. Veļu laiks ir Dievietes Māras laiks. Šajā teiksmainajā laikā nāves un dzīvības Dievietes Māras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Dievietes Māras acis ir redzīgas, bet ausis ir dzirdīgas. Viņas sirpis ir ass. Dieviete Māra ir gatava uzklausīt mūsu lūgšanas. Viņa ir gatava dāvāt savu svētību ikvienam, kas viņai tic. Māra – Veļu Māte ir spējīga dāvāt mums garu mūžu un pasargāt mūs no priekšlaicīgas nāves. Māra – Zemes Māte ir spējīga spēcināt mūsu dzimtu un dāvāt mūsu bērniem labklājību. Pielūgt Dievieti Māru ir viegli, atliek vien atvērt savu sirdi Sentēvu Dieviem. Lai pasargātu sevi un savu dzimtu šajā pārmaiņu laikā, veiksim Māras – Veļu Mātes godāšanas rituālu! Agri no rīta uzvilksim kaklā Māras krustu [Māras krustu var iegādāties šeit: slavyanskieoberegi.ru/masterskaya-yarilo/simvol-bogini-mary-obratnaya-storona-drevo-zhizni/ (medaljona vienā pusē ir Māras krusts, bet otrā pusē ir Austras koks)]. Savās mājās uz dzīru galda uzliksim Dievietes Māras elku [Dievietes Māras elku var iegādāties šeit: etsy.com/market/mara_goddess_statue (ir pieejami dažādi elki)]. Iedegsim trīs svecītes: melnu, pelēku un baltu [Melnas sveces var nopirkt šeit: 220.lv/lv/baznicas-sveces-svecturi/50-gab-melnas-vaska-sveces-klostera-16?id 7589368&feat search&keyword sveces (parastajos veikalos melnu sveču nav, bet baltas un pelēkas var brīvi nopirkt)]. Skaitīsim pagāniskās lūgšanas par godu Dievietei Mārai. Pēc tam pēcpusdienā dosimies uz savu privāto mežiņu, lai atstātu ziedojumu par godu Dievietei Mārai. Ziedosim uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu, trīs saujas graudu un gabaliņu speķa. Ar sāli uz svētakmeņa zīmēsim Māras krustu, Māras ūdeņus un Zalkša zīmi. Lūgsim Dievieti Māru ar visu savu sirdi un dvēseli.
Dievieti Māra ir sena un spēcīga Dieviete, kas pazīstama ne tikai latviešu tautas dzīvesziņā, bet arī slāvu tautu dzīvesziņā. Dieviete Māra slāvu tautu dzīvesziņā: yandex.ru/turbo/masterok.livejournal.com/s/1696984.html un slavyarmarka.ru/slavjanskaja-boginja-mara/ , un slavyarmarka.ru/simvoly-velikoj-slavjanskoj-bogini-mareny/ (Dievietes Māras simboli). Par Dievieti Māru latviešu dzīvesziņā var lasīt šeit: sarah4hope.org/meet-the-goddesses un the-goddess-files-mara.creator-spring.com/? (THE GODDESS FILES- MARA).
Ar Dieviete Māras atklāsmēm, Skolnieciņš no svētmeža
Svētīgi, Skolnieciņš [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#veļi #VeļuLaiks #dievturība #tradīcijas #ticība #LatvjuDievi #DievieteMāra #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Māraskrusts #ZalkšaZīme #MārasLīklocis #MārasŪdeņi #LatvjuDievuSvētība #paragāni #rituāli #lūgšanās #buršanās #Skolnieciņš

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris

26.10.2021. 14:18

Lapas krīt. Līst lietus. Nakts salnas mūs pavada ikrītu. Nesteidzīgi ir pienācis oktobris – veļu mēnesis. Ir iesācies veļu laiks. Veļu laiks ir svētīgs laiks, katram kurš pielūdz Sentēvu Dievus. Šajā laikā godina veļus un Sentēvu Dievus. Lai spēcinātu savu dzimtu, aicinu ikvienu godāt veļus (savu mūžībā aizgājušo tuvinieku dvēselītes). Sakopsim dzimtas kapus. Uzvilksim kaklā Māras krustu. Iedegsim savās mājās trīs svecītes. Vienu melnu, otru baltu, bet trešo pelēku. Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru. Izcepsim rupjmaizes kukuli par godu Dievietei Mārai, uzzīmēsim uz tā Māras krustu. Ziedosim šo rupjmaizes kukuli uz svētakmeņa savā privātajā mežiņa par godu Dievietei Mārai. Dieviete Māra uzklausīs mūsu lūgšanas. Māra – Veļu Māte pasargās mūsu tuvinieku dvēselītes Veļu valstībā. Māra – Zemes Māte dāvās mūsu dzimtai labklājību. Sentēvu Dievi vienmēr ir mums līdzās. Godāsim Sentēvu Dievus! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Svētīgi, Skolnieciņš [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#veļi #VeļuLaiks #dievturība #tradīcijas #ticība #LatvjuDievi #DievieteMāra #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Māraskrusts #ZalkšaZīme #MārasLīklocis #MārasŪdeņi #LatvjuDievuSvētība #paragāni #rituāli #lūgšanās #buršanās #Skolnieciņš

Atbildēt

hitlera pielūdzējam

26.10.2021. 13:54

»

to fašistu izdzimtenis

Es nepielūdzu Hitleru, es vienkārši adekvāti vērtēju viņa lomu cilvēces glābšanā no jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem monstriem


Adekvāti būtu, ja tu Hitlera pielūdzēj, ar savu fašisma propagandu aizvērtos.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.10.2021. 13:52

»

vecais nīgrais onkulis

Jā. Nihil nuovo sub solem. Visi šie teksti, jau dzirdēti 1939. gadā. Arī visas pārējās paralēles (Krima, Donbass u.c.)notiek tik precīzi, ka taisni jāpabrīnās...


Visu sagriezt otrādi ir ēbreju paradums. UK un Francijai 1939.gadā bija līgums aizstāvēt Poliju pret Vācijas agresiju, bet, kad vajadzēja savas saistības pildīt, viņi pat mazo pirkstiņu nepakustināja. Budapeštas memorandam nebija nekāda sakara ar pilsoņu karu Ukrainā. Tu vēl Helsinku paktu aizmirsi pieminēt. Pēc tā arī Vācijas apvienošana un Latvijas atjaunošana 1990.gadā bija nelikumīgas, jo valstis bija nosolījušās negrozīt Eiropā pēc 2.pasaules kara izveidotās robežas. Starp citu, kāpēc piekriti atdot par beigta ēzeļa ausīm Putinam Abreni un neprasīji, lai Krievija ievēro 1920.gada miera līgumu? Tāpēc, ka amerikosu aģente Vaira tā lika darīt? Bet kur Latvijas suverenitāte? Tādi kā tu koloboranti ir gatavi pēc amerikosu pavēles pat dzimto māti nodot.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

26.10.2021. 12:18

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus...


Jā. Nihil nuovo sub solem. Visi šie teksti, jau dzirdēti 1939. gadā. Arī visas pārējās paralēles (Krima, Donbass u.c.)notiek tik precīzi, ka taisni jāpabrīnās.
Te nu atliek atcerēties dižā Einšteina izbrīnu par ļautiņiem, kas darot vienu un to pašu sagaidu citādu rezultātu.
Secinājumi:1) krievijas paraksts uz jebkura papīra mAksā tieši tik cik šī papīra ražošanas izmaksas.(bāzu līgums, Budapeštas memorands).
2)krievijas "brālīgā draudzība" ilgst tieši līdz tam brīdim, kad tavs viedoklis par jebkuru jautājumu nesakrīt ar kārtējā cara viedokli.(Berklavs un co.)
3) Tātad, saglabāt savu seju attiecībās ar krieviju var tikai, ja tavā rīcībā ir ar krievijas militāro potenciālu salīdzināms militārais potenciāls. Tātad Latvijai ir tikai viens ceļš uz to - sabiedrotais, kura paraksts ir paraksts, nevis krievu papīrelis.
3)

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

26.10.2021. 11:54

»

tu

esi tukša muca ,kura maļ vienu un to pašu . Turpināsi tālāk šajā ellē vēl kādu ciklu , vistasgalva!Cilvēks tu vēl neesi


Kā krievu draudziņš, tu jau esi nopuvis gandrīz līdz zemākiem primātiem ar lieko hromosomu. Evolūcija prasīja simtus tūkstošus gadus, bet līdz krievam var degradēt vienas, divu paaudžu laikā. Rēķinies ar sekām, izdzimteni!

Atbildēt

krievsam

26.10.2021. 11:22

»

muļķīt

tu nepārzini metafiziskās nianses. Hitlers un Staļins bija vienas izcelsmes ļaunums , vienam no tiem bija jāuzvar ... tass ļoti īsi


Kad krievu necilvēki ir izaudzējuši sev jaunu Staļinu, neizbēgami ir jānāk jaunam Hitleram, tikai šoreiz jums vairs nebūs tādu varenu sabiedroto, kā ASV un Lielbritānija. Tagad jūsu vienīgie draugi ir jums atbilstošas cilvēces padibenes: osetīni un abhāzi un arī tikai aiz bezizejas, jo kad ar jums būs cauri, arī viņiem pizda, turklāt jums vairs nav pasaulē varenākā militārā industrija, tagad pat turkiem ir jaudīgāki ieroči un arī Ukraina nestāv uz vietas.

Atbildēt

Glogers 3 ASV

26.10.2021. 11:22

https://youtu.be/DYp3F-4fZNQ

Atbildēt

muļķīt

26.10.2021. 09:58

»

to fašistu izdzimtenis

Es nepielūdzu Hitleru, es vienkārši adekvāti vērtēju viņa lomu cilvēces glābšanā no jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem monstriem


tu nepārzini metafiziskās nianses. Hitlers un Staļins bija vienas izcelsmes ļaunums , vienam no tiem bija jāuzvar ... tass ļoti īsi

Atbildēt

Хм

26.10.2021. 09:36

»

to fašistu izdzimtenis

Es nepielūdzu Hitleru, es vienkārši adekvāti vērtēju viņa lomu cilvēces glābšanā no jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem monstriem


Непонятно, с чего вы решили, что вам было бы равноценное место рядом с немцами, если бы они выиграли войну. Неужели так быстро забыли недавний опыт, как относились немцы к местным? Или весь расчет был бы верно служить, помогать истреблять неправильные расы и надеяться, что этим заработаете право быть рядом?
Увы, но ни одна власть не ценила особо таких помощников, понимая, что все дело не в лояльности, а в банальном желании выжить любой ценой. И любая власть понимает, что такие помощники тут же предадут, как только возникнет высокая вероятность свержения этой власти новой властью

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

26.10.2021. 09:02

»

hitlera pielūdzējam

izguli dzērumu, Hitlera pielūdzējs hujevs


Es nepielūdzu Hitleru, es vienkārši adekvāti vērtēju viņa lomu cilvēces glābšanā no jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem monstriem.

Atbildēt

Хм

26.10.2021. 08:43

Nevar noliegt, ka ASV ārpolitikā ir kādu laiku pastāvējis ideālisms, bez kura diez vai mēs tiktu uzņemti NATO.
и что касается самой этой фразы-это был абсолютно прагматичный шаг, расширить НАТО в тот момент, когда так ослаб потенциальный противник. И да, сейчас это непопулярно вспоминать, но США неформально действительно обещали России, что не будут расширяться на восток в 90-тые годы. Но Россия была слаба, и очевидно, прагматики поняли, что нельзя упускать такой шанс. Но надо это признать, что Россия этот "кидок" запомнила и сделала выводы. А вывод очень простой: если ты слабый, то утрись и выпусти заявление "как можно, мы против, ай ай". А если ты сильный, то просто делай то, что тебе выгодно. Вот оттуда и растут ноги и ГРузии и Крыма. Но, повторюсь, разве сейчас кто признает, чьи действия были триггером последующих событий. Остается только возмущаться "никто официально ничего России не обещал, это другое".

Atbildēt

Хм

26.10.2021. 08:40

Nevar noliegt, ka ASV ārpolitikā ir kādu laiku pastāvējis ideālisms, bez kura diez vai mēs tiktu uzņemti NATO.

Я бы сказал, что крайне прагматичные силы в США всегда умели использовать и свои другие идеалистические силы и подобные силы в других странах, чтобы без особых проблем проталкивать свои интересы. То есть просто играли на эмоциях, если так можно сказать.
В конце концов, именно в США появились две очень хорошо характеризующие политику фразы:
1. Он сукин сын, но он наш сукин сын. Про диктатора в одной южноамериканской стране
2. Realpolitic, которая по сути вытекает из п1. Именно по этой причине в одну страну очень быстро стремились внести демократию на штыках, а другим позволяли годами и десятилетиями понемногу истреблять друг друга. Именно поэтому одну страну постоянно критиковали, а другая в союзниках. Для свежих примеров: Пакистан и Азербайджан. Первые всегда заигрывали с исламскими радикалами. Демократами их тоже не назовешь. И много мы слышим критики в адрес Пакистана? Азербайджан. Тоже те еще демократы. И как, много критики со стороны США и ЕС и Латвии? Практически ни слова. А почему? А потому что Азербайджан занимает довольно важную геополитическую позицию, плюс влияет на рынок нефти.
Но, очевидно, США поняли, что на поддержку своих интересов стали уходить ОЧЕНЬ большие средства, которые уже не приносят те результаты. Плюс имиджевые потери стали больше имиджевых приобретений. Плюс накопилось много внутренних проблем. Плюс очень значительно окреп Китай. Вот поэтому прагматики в США и поняли, что пора прекратить или по крайней мере, притормозить имидж борца за демократию во всем мире.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.10.2021. 06:04

Valsts regulēs pārtikas pārņemšanu no iedzīvotājiem
Saeima ir otrajā lasījumā likumā par grozījumiem Valsts aizsardzības likumā un ar to saistītajos aktos, proti, 417 SE. Starp projektā noteiktajām lietām ir; cik daudz pārtikas un apkures materiālu iedzīvotājiem drīkst būt, atsavinot rezidentu īpašumu valsts aizsardzības vajadzībām: pietiekami daudz pārtikas septiņām dienām un apkure visam apkures periodam.
Likumprojekts, kas tika uzsākts 13. septembrī, jau ir sasniedzis sociālos medijus un izraisījis dažus jautājumus un satraukumu. Vai tiešām valsts plāno ierasties un pārskatīt mierīgu pilsoņu ledusskapjus? Kāpēc šāda grēkāžā gatavošana jau tā drudžainajā laikā?
Pēc Aizsardzības ministrijas Stratēģiskās komunikācijas departamenta vadītāja vietnieka Rolanda Murofa teiktā, šāda veida regulējums ir paredzēts, lai "pastiprinātu lietu piespiedu izmantošanu" / - / Grozījumi Valsts aizsardzības likumā radīs labākus priekšnosacījumus to izmantošanai. civilajiem resursiem, lai nodrošinātu neatkarīgas aizsardzības spējas un uzņemtu sabiedrotos. "
Saskaņā ar likumprojektu transportlīdzekli un mājokli var arī tikt atsavināti un, ja nepieciešams, piespiedu kārtā.

Atbildēt

Pipars

25.10.2021. 21:52

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Pastalnieki arii nedziivo savaa dzimtenee bet dodas prom uz Uk,Irijaam,Vacijaam,Noorveegijaam.Kaa chigaani kliist pa Pasauli


A vot interesanti gan,pie K.Ulmaņa latvieši nebēga prom un palika par turīgiem saimniekiem un veiksmīgiem uzņēmējiem. Bet pie komunistiem, turīgi ir tikai okupantiem dirsā līdēji, bet visiem pārējiem dzīve padarīta neciešama. Latvija nodzerta un izputināta, parādos iedzīta īstenā krievu garā.

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

25.10.2021. 21:36

»

to hitlera pielūdzējam

Tu tāds pats šizoīds kā tavs ar sifilisu slimais impotentais elks Hitlers ? Kāda vēl Argentīna? Amerikosi atrada Hitlera līķi Berlīnē un atdeva to krieviem, kuri uztaisīja visas ekspertīzes, pārliecinājās, ka tas ir Hitlers, un līķi sadedzināja. Viņam pat kapa nav, kur tev aiziet paraudāt. Ai, ai, bet...


Nebūtu karojuši pret Vāciju, nebūtu bijis vajadzības krieviem stāvēt uz ceļiem un lūgt Merkelei, lai salabo viņiem ceļus, nebūtu iebrukuši Ukrainā, ZIL rūpnīcas strādniekiem nebūtu bijis uz ceļiem jālūdz Trampa kungs, lai atceļ sankcijas.
Tas, ka jūs tiksiet izbeigti līdz pat pēdējam smirdīgam organismam, ir tikai jūsu pašu izvēle, lūgties žēlastību būs daudz par vēlu.
Krievi "uztaisīja ekspertīzes"!!! Krievi pat nezin, cik krievu tika aizsūtīti uz elli WWII: 7, 20, 27, 35, vai 42 miljoni, kā pēdējo reizi tika ziņots.
Hitlers, kas vienā dienā sagrāva pasaulē varenāko, 20 gadus būvēto militāro industriju, bija tāds idiots, ka nebija sev sagatavojis desmit atkāpšanās ceļus? Viņš arī 60 gadu vecumā bija veselāks par lielāko daļu krievu, šodien. Mīts par sadedzināto Hitleru priekš tādiem zemākiem primātiem, ar lieko hromosomu, kā tu.

Atbildēt

Ohooo

25.10.2021. 21:30

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus...


ASV ar Krieviju taisās karot ? Sēnes esi saēdies jeb slims no dzimšanas ar lielummāniju kā katrs kārtīgs krieva. Vienīgais ko ASV ierobežo, ir nekontrolēta krievu izplatīšanās pa pasauli, jo no tās sērgas ir grūtāk atbrīvoties kā no mēra.

Atbildēt

nu nu

25.10.2021. 21:17

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus...


Kāpēc tu, plānprātiņ, iedomājies, ka ASV taisās karot ar agonējošo krieviju, kad krievi paši labāk par citiem visu nodarīs? Krievi paši uzspridzinās savas rūpnīcas, sagraus tiltus un mājas un paši nosprāgs badā. Nevajadzēs uz tiem ne svinu ne pulveri tērēt.
Vai man jāatgādina, kā "pērtiķi ar granātām" Odesas arodbiedrības namā paši sevi sadedzināja ar tur sanestiem Molotova kokteiļiem, kā Sīrijā notrieca savu IL-20 un 15 sadistu, marodieru un pederastu armijas karotājus aizsūtīja uz koncertu pie Kabzdona, kā Admirālis Kuzja Murmanskā iemanījās noslīcināt pasaulē lielāko peldošo doku, bet pēc tam divas reizes centās pašsadedzināties, kā nesen Turcijā krievs ietrieca klintī „Be-200”, gribēdams turkiem nodemonstrēt "augstāko pilotāžu".

Atbildēt

to hitlera pielūdzējam

25.10.2021. 21:06

»

to fašistu izdzimtenis

Hitlers saniedza cienījamus gadus, dzīvojot pie sava drauga, Perona, Argentīnā, bet jūsējais sadists un pederasts nosprāga uz grīdas savos mīzalos un vēmekļos. Osetīnu mauķeles dēls, Staļins, ne sekundi savā mūžā nebija gruzīns. Tas dzīvoja un nosprāga kā krievs, bija asinskārs kā krievs un paši krievi...


Tu tāds pats šizoīds kā tavs ar sifilisu slimais impotentais elks Hitlers ? Kāda vēl Argentīna? Amerikosi atrada Hitlera līķi Berlīnē un atdeva to krieviem, kuri uztaisīja visas ekspertīzes, pārliecinājās, ka tas ir Hitlers, un līķi sadedzināja. Viņam pat kapa nav, kur tev aiziet paraudāt. Ai, ai, bet nemaz nav žēl.

Atbildēt

Nu

25.10.2021. 21:06

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus...


Ja par somiem, tad viņi lielākā daļa zina krievu valodu pamatlīmenī. Jo saprot, ka tas brīdis var pienākt. Es brīnos par šīs valsts nostāju - krievu valoda skolās nav obligāta, un atrodi vēl kādu kas mācīs. Kas notiks ar bērniem, kuri neprot krievu valodu, ja situācija mainīsies? Par apkopējiem strādās?

Atbildēt

to fašistu izdzimtenis

25.10.2021. 20:54

»

to hitlera pielūdzējam

Tu, idiot smirdīgais, nevari vien samierināties, ka tavs elks Hitlers ir sen sadedzis Elles ugunīs un vairs nekad necelsies ar visām savām murgainajām idejām. Un viņa slimās idejas, laikā tu arī gribētu, nekad nerealizēsies. Un tev arī jāsamierinās, ka lieli nopelni tajā, ka šis slimais idiots nošāvās...


Hitlers saniedza cienījamus gadus, dzīvojot pie sava drauga, Perona, Argentīnā, bet jūsējais sadists un pederasts nosprāga uz grīdas savos mīzalos un vēmekļos. Osetīnu mauķeles dēls, Staļins, ne sekundi savā mūžā nebija gruzīns. Tas dzīvoja un nosprāga kā krievs, bija asinskārs kā krievs un paši krievi pēc aptaujas "Имя Россия" to ir atzinuši par izcilāko savas sugas īpatni.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

25.10.2021. 20:51

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus...


Latvija var savu neatkarību (šobrīd par neatkarību runāt ir mazliet dīvaini) saglabāt, ja veido pragmatiskas attiecības ar kaimiņiem. Vaukšķēšana pāri Zilupes žogam, cerībā, ka "Stratēģiskais partneris" par to cukurkauliņu pametīs, nav pragmatisku attiecību veidošana.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.10.2021. 20:44

»

Nu

Pirmkārt, neviens vietējais nepavilksies uz kaut kādu "aizstāvēšanu". Un ārzemnieks arī. Priekš kam viņam tas. Visticamāk, ka Igaunijā un, vēlāk, arī Latvijā attīstīsies "Somijas modelis", kas nozīmē Krievijai lojālu bufervalsti. Lietuva pietuvināsies Polijai kas, iespējams, pametīs ES, kad nāksies ...


Neviens Kariņa Levita režīmu neaizstāvēs, bet tikai nopriecāsies, kad šos idiotus padzīs. Bet ASV ir vajadzīga tikai teritorija, kur karot ar Krieviju. Naudu te viņi nekādu neiegulda un ieguldīt netaisās. Tāpēc viņiem nav te ko sargāt. Bet Somija nav nekāda Krievijai lojāla bufervalsts. Vienkārši somus izmācīja vēsture. Ja Somija nebūtu laikus izstājusies no kara un parakstījusi ar Krieviju miera līgumu, tad Somija tiktu sakauta un okupēta kopā ar Vāciju un tur PSRS izveidotu vēl vienu sociālistisku valsti. 1944.gada miera līgums aizliedz Somijai stāties tādās organizācijās kā NATO un viņi to pilda. Bet par Latviju es ceru, ka tā saglabās savu neatkarību. Nevajag tikai pašiem uzprasīties uz karu. Tad krievi visu te noslaucīs no zemes virsmas un nolīdzinās ar tanku kāpurķēdēm. ASV neko neglābs.

Atbildēt

Beidzot

25.10.2021. 20:43

Purviņš kaut ko jēdzīgu uzrakstījis!

Atbildēt

to hitlera pielūdzējam

25.10.2021. 20:31

»

to fašistu izdzimtenis

1. Ja Hitlera ģēnijs nebūtu izdarījis preventīvu uzbrukumu un vienā dienā sagrāvis un sagrābis pusi no pasaulē lielākā bruņojuma, kas bija savilkts pie robežas, krievu necilvēki, ne tikai Vāciju, bet visu Eiropu būtu izgriezuši vienā vasarā...


Tu, idiot smirdīgais, nevari vien samierināties, ka tavs elks Hitlers ir sen sadedzis Elles ugunīs un vairs nekad necelsies ar visām savām murgainajām idejām. Un viņa slimās idejas, laikā tu arī gribētu, nekad nerealizēsies. Un tev arī jāsamierinās, ka lieli nopelni tajā, ka šis slimais idiots nošāvās, bija Josifam Džugašvilli jeb Staļinam. Gruzīns izrādījās gudrāks un prasmīgāks valsts vadītājs par tavu elku ar šizofrēniju un sifilisu slimo Šikelgrūberu.

Atbildēt

Nu

25.10.2021. 20:25

»

Čiekurs Egles dēls

Afganistānu ar Latviju salīdzināt ir tas pats, kas salīdzināt, kas salīdzināt pirkstu ar... citu pirkstu. Militāram speciālistam šīm lietām ir jābūt acīmredzamām...


Pirmkārt, neviens vietējais nepavilksies uz kaut kādu "aizstāvēšanu". Un ārzemnieks arī. Priekš kam viņam tas. Visticamāk, ka Igaunijā un, vēlāk, arī Latvijā attīstīsies "Somijas modelis", kas nozīmē Krievijai lojālu bufervalsti. Lietuva pietuvināsies Polijai kas, iespējams, pametīs ES, kad nāksies maksāt. Latviju neviens neokupēs. Tad kad visi būs aizbraukuši no šīs laimes zemes, varbūt savāks kā bezsaimnieka mantu.

Atbildēt

Nu

25.10.2021. 20:17

»

Nu

Kā teiksi. Tad tāpēc Čērčils muļķoja latviešu mežabrālus sakot - "nenāciet ārā no mežiem, būs vēl viens karš". Un tie, nabagi, arī ticēja. Tāpāt kā tagad ir naivie, kas tic ASV. ASV var aizmirst. Viņiem ir jauna savienība ar UK un Austrāliju. Eiropa vairs neietilpst ASV interešu sfērā. NATO tagad ir...


Turcija, piemēram arī ir NATO. Bet nealkst bruņoties ar ASV plaukšķenēm. Un, nemaz, nesatraucas, kad ASV piegriež dalību lideņu ražošanā, un nekautrējas izmest 10 Eiropas valstu vēstniekus. Pasaule mainās. Ne tikai ES, bet arī NATO vairs īsti nav. Tas, kas ir, ir ilūzija lielā mērā. ES ir Vācija un Francija. No jaunajām, Polija un Ungārija. Visas sīkās valsteles nevienu neinteresē.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

25.10.2021. 20:13

»

Agris Purviņš

Obligātais dienests pēc Lietuvas parauga nozīmē to, ka armijā tiek iesaukti (pārsvarā brīvprātīgi) tikai tik daudz cik spējam kvalitatīvi apmācīt. Par "līdzekļu apguvi", tad tā notiek neatkarīgi no tā vai ir obligātais militārais dienests vai nav. Kas liedz visvairāk tehnoloģiski attīstītākajai pasaules...


Afganistānu ar Latviju salīdzināt ir tas pats, kas salīdzināt, kas salīdzināt pirkstu ar... citu pirkstu. Militāram speciālistam šīm lietām ir jābūt acīmredzamām:
1. Afganistāna ir kalnu zeme: tur ir iespējas ierakties, izveidot pazemes ejas, noliktavas, utt., līdz ar to gaisa triecieni ir faktiski bezjēdzīgi. Pie apakšzemes infrastruktūras arī sauszemes spēkiem ir maza efektivitāte. Pa Latvijas mežiem un purviem grūtības pārvietoties ir tikai smagajai tehnikai: no augšas viss ir sasniedzams, kā uz delnas.
2. Afganistānā katrs civiliedzīvotājs, kurš ir izspļāvis knupi, jau ir karotājs. Pieļauju, ka afgāņiem ir zināmā mērā rezervētas attiecības ar tiem, kuri pasludina sevi kā "varu", bet viņi ir lojāli pret savām kultūras un ticības vērtībām, neatkarīgi no tā, vai "varas" pārstāvis tiek finansēts ar rubļiem, dolāriem, šekeļiem, vai juaņiem.
3, Eiropeiskā (amerikānikskā) civilizācijā personīgā zemes dzīve ir augstākā vērtība, kas jānosargā par katru cenu (jāpaliek dzīvam, kaut vai tas saistītos ar nodevību, ideālu (ja tādi vispār ir) pārdošanu, utt.). Mocekļa, vai uz kara takas mirušos musulmaņus pēcnāves dzīvē sagaida 12 jaunavas un citi, uz zemes nesasniedzami labumi.
Iesaucam obligātajā dienestā brīvprātīgos (kaut kā man šī doma neiet kopā, laikam tāpat kā brīvprātīgā obligātā vakcinācija), ar ko tad tos iesaucamos apbruņosim? Ar rungām, kaķenēm, vai par dārgu naudu nopirktajiem lūžņiem no eiropas? (Militārā nozīmē visi uzskaitītie priekšmeti ir vienlīdz efektīvi).
Aizstāvēt zemi (kuru krievi, vai citi agresori mugursomās nesabērs un uz savu valsti neaiznesīs) nozīmē aizstāvēt zemes (valsts) pārvaldes iekārtu. Cik ir gatavi mirt, lai šeit saglabātos mūsu (Levita un Kariņa) pārvaldes režīms?
Atsevišķi stratēģim RB: daudzīvokļu namu militārās vienības (ar rungām, nu varbūt pa vidam kāds mednieks trāpās), likās, Jūs esat gudrāks. Ja es būtu iebrucēju komandieris, es pat nesāktu Tavus "patriotus" pa kāpņu telpām ķerstīt: pietiek nolikt pa bruņotam postenim pie siltumcentrālēm, apakšstacijām un pārtikas bāzēm, kad pēc 2 dienām nosalušie un izsalkušie karotāji paši līdīs ārā, lai apmainītu savas rungas pret pārtikas pakām :D

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...