Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Nodevēja grēksūdze

Pēteris Sproģis
25.06.2018.
Komentāri (81)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

arrr

01.07.2018. 21:02

augusts kirhensteins bija proferors, zinätnieks, bet ko vins izdarija???... nevar celus merkus sasniegt ar improviaäciju par to, kas ir un kas butu, nerekinoties ar realitäti.

Atbildēt

janis

29.06.2018. 22:49

suņa kaka augstu tēmē-kļūt par nodevēju.

Atbildēt

nu ja,bet

29.06.2018. 08:33

»

formula

Draudzīņ, lai Tev jauka diena ! Ja Tev problēmas ar psihisko veselību,tad labāk ,ja šeit neesi.Re,uznāca jau lēkme


Ar manu psihi viss kārtībā - nepārdzīvo, tiesa, sarkano atraugu vāvuļošana manī izsauc fizisku riebumu, bet tas ir normāli. Lasot Tavus dīvainos izsmadzeņojumus gan rodas jautājums, par Tavas loģiskās spriešanas spējām - nu kāds sakars Sudrabkalnam ar Trampu(?).DDDD
Atbilde nav vajadzīga, jo jautājums ir retorisks.

Atbildēt

Es

28.06.2018. 17:31

Visādi var gadīties, bet politikā ejot, izdomāt tikai vienu gājienu uz priekšu... kungs, jums ir sekla iztēle. Slikti iesākt to, ko nespēj izturēt.

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 17:02

Pēter, kas tad nu?? tiešām ir nesaprotams, ka sekta ir tikai sekta un sektu mērķis ir peļņa!!

Atbildēt

jāaaa

27.06.2018. 14:22

»

:):):):):):)

Cīnīties pret korupciju un startēt ar Saskaņu..... Vai nu šis cilvēks ir hroniski infantils, vai arī vislielākais no blēžiem un daiļdir...iem


tas ir ko vērts,- cīnīties pret korupciju un startēt no saskaņas.Laikam būs kāda vieta Rīgas namu pārvaldniekā apsolīta, vai varbūt Rīgas satiksmē?.Vai varēs ielas remontēt, vai taisīt jaunus goda vārtus vai citas,"Ņekoruptīvas"lietas...vai varbūt pastāstīs, cik RD ir pieņemtas idejas, ieteikumi,priekšlikumi, ko sniegusi RD opozīcija.Kā piemēram, tiek novērtēti Valsts kontroles atzinumi.Bet nu lai sokas griezt otru vaigu.Varbūt viņš varēs kādreiz pastāstīt kurā brīdī jāgriež otrs vaigs, vai kurā brīdī nav jākaisa pērles Bībelē minēto dzīvnieku priekšā...

Atbildēt

nu ja,bet

27.06.2018. 12:34

»

formula

….Sudrabkalns,Čaks, Vācietis ,Pauls, Kalniņš,Ziedonis...vēl savus vecākus un vecvecākus pieraksti klāt ! Nerunājot par Ulmani,kas sponsorēja komūnistus un legalizēja "padomju varas atjaunošanu Latvijā...


Vecā kuce!!! Liec mieru maniem vecvecākiem ,jo viņi apgūlās nezināmā kapā kaut kur Krasnojarskas apkārtnē,vecākiem paveicās, viņi atgriezās un mūsu dzimtā nav bijuši neviena bandkomunista. Tā lūk - aizveries!! Tieši tādi kā tu balsoja par smuki frizētajiem un vēl tagad gatavi klanīties viņu priekšā.

Atbildēt

sēlis

27.06.2018. 09:29

»

sēlis

Sproģi, tu rīkojies pilsoniski drosmīgi, ir pēdējais laiks glābt valsti, kuru nacionālie plānprātiņi gandrīz iznīcinājuši! Lai veicas, daudzi latvieši tevi atbalstīs


Tavējie kropļi, maukas bērns: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotība, kuri 27 gadus ir postījuši valsti, ir tādi paši "nacionālie", kā viņu noziegumu līdzdalībnieki, staļinistu izdzimteņi, SC un čekas melnsvārcis Sproģis un tik pat zaglīgi.

Atbildēt

Marta

27.06.2018. 08:47

Nevajag tēlot mocekli,vienkārši nožēlojams lops ,kas pārdevies ušaka bandai,kas izzog valsti ,par nieka grašiem.

Atbildēt

:):):)

26.06.2018. 21:40

»

Zita

Lasot šo rakstu neatstāja sajūta, ka šis cilvēks ir augstāko spēku sūtnis mūsu mazajai Latvijai. Es ceru, ka tie cilvēki,kas viņu nosoda ir sekli savā būtībā un maldās pāris kokos. Kāpēc, liela daļa cilvēku,atbalsta blēžus,neliešus jebkuras tautības , bet neatbalsta drosmīgu cilvēku, kam ir savs redzējums...


Kas liecina par dotībām? 85% Latvijas iedzīvotāju šis personāžs ir svešs!
Sproģa kungs! Atceraties: lepnība ir viens no lielākajiem grēkiem! Atzīstieties sev - sagribējās pagozēties par prezidentu!~!!!!

Atbildēt

:):):):):):)

26.06.2018. 21:25

Cīnīties pret korupciju un startēt ar Saskaņu..... Vai nu šis cilvēks ir hroniski infantils, vai arī vislielākais no blēžiem un daiļdir...iem!!!!!

Atbildēt

nu,nu...

26.06.2018. 21:21

»

nu gnu

muļķis


Nesaki vis ...

Atbildēt

khe

26.06.2018. 21:19

»

sēlis

Sproģi, tu rīkojies pilsoniski drosmīgi, ir pēdējais laiks glābt valsti, kuru nacionālie plānprātiņi gandrīz iznīcinājuši! Lai veicas, daudzi latvieši tevi atbalstīs


No kā tad šis glābs šo valsti? Par Jūsu dumjumu varētu smieties, ja nebūtu tik skumji! Un nezaimojiet latviešus, biedr sēli!

Atbildēt

bite

26.06.2018. 21:10

»

nu tad

pats vainīgs. vai arī tāda iedzimtība. un cik daudz ir jūsu, tādu muļķu


Muļķība vai aprēķins?! Izskatās, ka tas otrais variants. Tajā "grēksūdzē"gan ieskanas muļķības notis, jo tāds-tik slīpēts blēdis, kas kaut ko tādu var samuldēt,viņš nudien neizskatās!

Atbildēt

nu tad

26.06.2018. 19:57

»

nu gnu

muļķis


pats vainīgs. vai arī tāda iedzimtība. un cik daudz ir jūsu, tādu muļķu?

Atbildēt

nu gnu

26.06.2018. 17:48

muļķis!

Atbildēt

Nu

26.06.2018. 16:02

»

Un

Ko par šo saka inteliģenta korespondente


To pašu, ko par "nošaujies, muļķe"?

Atbildēt

formula

26.06.2018. 15:31

»

nu ja,bet

tādi jau arī vienmēr atrodas no lumpeņu vidus; Lāču Vilis,Kirhenšteinu Augustiņš,Vosu Augustiņš,Pelše u.t.t.u.t.t


….Sudrabkalns,Čaks, Vācietis ,Pauls, Kalniņš,Ziedonis...vēl savus vecākus un vecvecākus pieraksti klāt ! Nerunājot par Ulmani,kas sponsorēja komūnistus un legalizēja "padomju varas atjaunošanu Latvijā "!
Draudziņ,ir runa par latviešu ļumpeņiem,kuri kasa pautus un vaimanā,un viss ! Tādu latviešu ļumpeņu dēļ Ždanoka ,piemēram,tik viegli tika Eiropā latviešus gānīt.
Nepatīk Sproģis-ejiet paši kandidēt ! Sūnu ciema ļumpeņi !
Kā tik akcenti mainītos, tas padibeņu koris ,it kā nekas nebūtu noticis, vēsā mierā dziedātu pilnīgi pretēju dziesmu !No onkuļa Trampa visu var sagaidīt.

Atbildēt

Iļja

26.06.2018. 15:04

A kā ir ar laicīgās un garīgās varas nošķirtību? Vai tas būtu ētiski, ja mācītājs pārstāv kādu politisko spēku tiešā veidā un tālāk lasa (lasi -skalo smadzenes) sprediķi savai draudzei?

Atbildēt

b. Nevilks

26.06.2018. 13:42

"Katrs, kurš ir korumpēts, var kļūt par šantāžas objektu, līdz ar to viņam vairs nav savas politiskās brīvības."

Pēteris labāk "pazīst drēbi" nekā daudzi pašreizējie politiķi.

Vēl gan nāks skumīgais secinājums, ka pirms "cīņas ar korupciju" visupirms nāksies novērst līdzšinējās "cīņas" sekas. Pārāk daudz "runājošo galvu" tiek vadītas ar mapītēm.

Atbildēt

jā, tu esi nodevējs

26.06.2018. 13:09

Jā, tu PRICIPĀ esi nodevējs, tomēr nevar būt nodevējs, ja neesi ne pie viena pieslējies pirms maina savu "orientāciju". Izskatās, ka tavs pirmrindnieka bīskapa periods ir bijusi vien maska, ka arī tā "dievbijība" ir vien maska vēl arvien, lai patiesībā gūtu materiālu labumu nestrādājot, bet tukšojot lētticīgu cilvēciņu makus. Nu tev vajag vairāk un tu ej tur, kur to sola un tev vienalga, vai to ir Jūdasa graši, vai krievu specdienestu finansējums. Mantkārīgs lops, kuram nekā nekad nav bijis svēta, tikai izlikšanās - lūk kas tu esi. Par to gan nebūtu daudz jābŗinās, jo 99% mācītāju Dievam netic, tikai šo abstrakto, ebreju monopolizēto fetišu izmanto dīkdienībai un naudas iekasēšanai. Tu esi nodevējs kā latvietis, kā bioloģisks subjekts, bet kā cilvēks un sabiedrisku lomu spēlējošs baptists tu esi parasta, melīga niecība.

Atbildēt

to arhivārs

26.06.2018. 12:22

»

arhivārs

Stepaņenko ar savām murgainajām idejām par tikumību un morāli nu būs īstā par kuru balsot...


Ieguglē „Saskaņa” slepeni lobē geju tiesības Eiropā?" un sapratīsi, ka Saskaņa ir tik pat pederastiskā, kā Vienotība un tas ir tikai normāli, jo viņu kremļa mātes partija lielākoties sastāv no pederastiem, kur daudzi ir sašmucējušies pedofīlijas skandālos.

Atbildēt

nu ja,bet

26.06.2018. 12:21

»

formula

Ļumpeņiem jau visos laikos ir jāatrod kāds ,kas vainīgs par pašu izvēlēto padibeņu dzīvi.Un vienīgais ,ko tādi ļumpeņi prot-vaimanāt un zākāties...


tādi jau arī vienmēr atrodas no lumpeņu vidus; Lāču Vilis,Kirhenšteinu Augustiņš,Vosu Augustiņš,Pelše u.t.t.u.t.t.

Atbildēt

hmmm?

26.06.2018. 12:15

»

formula

Ļumpeņiem jau visos laikos ir jāatrod kāds ,kas vainīgs par pašu izvēlēto padibeņu dzīvi.Un vienīgais ,ko tādi ļumpeņi prot-vaimanāt un zākāties...


Lumpeņproletārieti, paškritika ir laba lieta, beidzot kaut ko sapratu no jūsu folozofijas.:)DDD

Atbildēt

Aka

26.06.2018. 11:35

»

Kukuu

Ar ko kopaa " izglaabt" ? Ar okupantu peecteciem? Izguli dzeerumu ne


Ha!Vēl pārdesmit gadu un stulbās runas par okupantiem un to pēctečiem ,prokrieviem atmirs pašas no sevis!

Atbildēt

Tereza Mendoza

26.06.2018. 11:13

Latvijas zeme sten un vaid no latviešu riebībām.

Atbildēt

Attēls. Kam lai tic?

26.06.2018. 11:09

Kas būtiski - acis nemelo. Vizuālais vēstījums, lai cik nogludināts un manipulatīvi veikli konstruēts - nesaskan, konfliktē ar rakstīto tekstu. Neredzu tajā ne ko no atbruņojošās atklāsmes.
Ar mūsu vēstures pieredzi un konkrētās partijas darbiem - kāpēc tāda izvēle?

Atbildēt

formula

26.06.2018. 10:44

Ļumpeņiem jau visos laikos ir jāatrod kāds ,kas vainīgs par pašu izvēlēto padibeņu dzīvi.Un vienīgais ,ko tādi ļumpeņi prot-vaimanāt un zākāties.
Saskaņa ir legāla parlamentāra partija, un prezidenta kandidātam nepiedien pat šo ļumpeņu priekšā ironizēt, sevi saucot par "nodevēju ".Ļumpeņiem ir vajadzīgs kas cits-banāni,autobusi,kuri kā parasti stāvēs zināmās vietās,lai šos aizvestu vajadzīgi nobalsot.Valsts nozadzēji vienotība ar saviem kloniem -par,pret, ir ,nav ,konzerviem jau pumpē riepas autobusiem !

Atbildēt

Bet,

26.06.2018. 10:43

mums taču ir tāds spēcīgs vārds, lai apzīmētu šādus sproģus- kangars. Un palasiet arī citus piedāvātos amatos- tur kangaru vēl daudz.

Atbildēt

eksis

26.06.2018. 10:25

Nu re, beidzot viens Saskaņas politiķis, kas ir gatavs izmēzt korupciju no Rīgas staļļiem. Zelta, tilti, kapara tualetes, brūkošu tilta margu pārkrāsošana, neejoši ūdeņraža trolejbusi. Sproģa kungs, es noteikti nobalsošu par Jums, pēc tam, kad būsiet sakārtojis savas partijas saimniecību un varēsiet rādīt piemēru citām partijām kā tas darāms.

Atbildēt

Nezinātāja

26.06.2018. 10:17

»

atmiņa

Mūsu vēsturē jau bija viens mācītājs - politiķis Andrievs Niedre,bet viņš, vismaz, bija lielisks rakstnieks un viņa romāns "Līduma dūmos"joprojām ir lasāms kā tā laikmeta atspoguļojums. Žēl, bet viņš kļuva par politisko trauku mazgātāju


spļāviens, jo Niedra bija pret pediņu Ulmani un bija par lauķi Ulmani daudz gudrāks un lielāks politiķis, tikai noēda latviešu padibenes kā vienmēr un neko nesaprotot, kas var dot tautai labumu kā tagad pāķi bauri neko nesaprot, kas var dot labumu, bet tikai skatās, kur ko otram nozagt neattīstītie mežoņi.

Atbildēt

atmiņa

26.06.2018. 10:02

Mūsu vēsturē jau bija viens mācītājs - politiķis Andrievs Niedre,bet viņš, vismaz, bija lielisks rakstnieks un viņa romāns "Līduma dūmos"joprojām ir lasāms kā tā laikmeta atspoguļojums. Žēl, bet viņš kļuva par politisko trauku mazgātāju.

Atbildēt

Zinītis

26.06.2018. 09:46

PALDIES par uzdrīkstēšanos piedalīties. Ir ļoti grūti lauzt vecas dogmas, bet tas ir vajadzīgs. Lai Dievs Jums palīdz!

Atbildēt

Kaa tad

26.06.2018. 09:34

»

arhivārs

Piekrītu 100


Vecais alkatiibas un iedomiibas gens laukaa lien!

Atbildēt

Evelīna

26.06.2018. 09:32

Piekrītu katram šeit uzrakstītajam vārdam,esmu pati sen domājusi,ka atlikusi vien šī partija,par ko varētu balsot vēlēšanāsizņēmums ir arī No sirds Latvijai-SDRABAS PARTIJA kam es ļoti ticu,jo ir redzēts,piedzīvots un izprasts tik daudz melu,krāpniecības u.c. nelietību no valdošajām partijām,ka nemūžam par tām nebalsošu,tāpat runā arī mani paziņas un draugi.

Atbildēt

arhivārs

26.06.2018. 09:14

»

ilze

izlasiju, vienkaarshi naivs stulbenis


Piekrītu 100%.

Atbildēt

arhivārs

26.06.2018. 09:07

»

A

Sroģis, Stepaņenko, Zariņš vienīgie par kuriem verts ir balsot, un tie nacionāļi, kas pieraduši savu dzīvi pavadīt rāpojot uz ceļiem svešu kungu priekšā un bučojot zābakus, lai gaudo tālāk, tie mutes bajāri 28 gados apzaguši savus bāleliņus un valsti noveduši bezdibeņa malā...


Stepaņenko ar savām murgainajām idejām par tikumību un morāli nu būs īstā par kuru balsot...
No ekonomikas un tautsaimniecības neko nejēdz, bet grib tēlot baigi gudro.
Nesaprotu kā latvietis, kurš sevi uzskata par patriotu var pieslieties šādai partijai. Partijai, kurā ir cittautieši, kuri pie varas raujas, bet valodu iemācīties nespēj vai negrib. Šī nevēlēšanās tikai parāda viņu attieksmi pret Valsti. Un ja latvietim ir pa ceļam ār šādiem biedriem, tad kā lai viņu savādāk sauc, ja ne par nodevēju?

Atbildēt

kaktuss

26.06.2018. 09:05

Sproģa kungs ir gan drosmīgs gan godīgs!Domāju ka Latvija būtu pelnījusi šādu prezidentu!Visi kas te rej ir vienkārši skauģi un gan aju daudzi no politikā'ņiem kuriem var uzrasties stiprs konkurents uz kāroto krēslu!Kādi tirliņi gan tur nav pabijuši!

Atbildēt

Nenoticēju

26.06.2018. 09:00

Ticīgs un inteliģents? - tā pats Pēterītis apgalvo, bet pat monologs pilns ar pretrunām.
Grib apkarot korupciju - iestājas Putina satalītpartijā. Vai tiešām nevienu vadošu no Saskaņas nepazīst? Vai nezin kādi principi un mērķi tur cieņā? No kā tie godīgie pārtiek? Neticu.
Naivs nav. Ja nav mantkārīgs, tad varaskārs un godkārīgs. Un kāpēc uzskata, ka valstī viss kļūst aizvien sliktāk - Saskaņa liek tā runāt un rakstīt.
Nekāds nodevējs - vienkāršs smadzeņu skalotājs, kas sajuties spējīgs un kādam vajadzīgs. Par valsti gan īpaši nav interesējies, tas gan skaidrs.

Atbildēt

Žulis

26.06.2018. 08:49

Lasot kā te komentāros tiek lamāts Sproģis, man rodas jautājums: Vai tad, ja Sproģis būtu piekritis būt prezidenta kandidāts no "Vienotības", viņš nebūtu nodevējs? Pieņemu, ka tādā gadījumā viņam presē tiktu organizēta pozitīva reklāmas kampaņa un neviens viņu par nodevēju nesauktu. Bet salīdziniet taču cilvēki "Vienotību" un "Saskaņu". Kura no tām ir nodarījusi lielāku ļaunumu Latvijai un latviešu tautai. Tikai vērtējiet nevis vārdus, bet DARBUS! Un jūs būsiet spiesti piekrist, ka opozīcijā sēdošā "Saskaņa" ne tuvu mums nav tā kaitējusi, ka "Vienotība" ar pārējām koalīcijā esošajām "latviskajām" varas partijām. Tad kuri te nu iznāk tie īstie nodevēji?!!!
Tikai nedomājiet, ka "Saskaņa" ir labāka par "Vienotību". Viņi vienkārši nav tikuši pie valdības stūres. Kad tas notiks, katrs varēs pārliecināties, ka šie nav ne par kapeiku labāki. Patiesība ir ļoti vienkārša, tikai nez kādēļ vairums no latviešiem to NEGRIB redzēt. Visas partijas, kuras pēdējo 20 gadu laikā ir sēdējušas Saeimā īstenībā ir Latvijas un latviešu tautas nodevēji. Bet to var pamanīt tikai tad, ja visus partiju priekšvēlēšanu solījumus, patriotiskās runas,cēlos saukļus un uzburtās vīzijas noskalo podā un vērtē tikai viņu darbus.
Tādēļ ir jāpieprasa mainīt Vēlēšanu likumu, nevis jāmeklē tā "labākā" partija, kurai pievienoties vai par kuru balsot. Partijām ir jāatņem monopols deputātu kandidātu izvirzīšanā! Kamēr tas nebūs izdarīts, nekādas demokrātijas, labklājības un tiesiskuma Latvijā nebūs.

Atbildēt

Andrievs

26.06.2018. 07:56

»

Grēksūdze nelīdz

Vismaz pats saprot, ka ir nodevējs. Taču šo nodevību nekāda grēksūdze nespēs dzēst.Jūdasam nepiedod...


Dievs piedod ikvienam!
Bet tas, kurš nepiedot, vienkārši (vēl) nav ar Dievu.

Atbildēt

A

26.06.2018. 07:37

Sroģis, Stepaņenko, Zariņš vienīgie par kuriem verts ir balsot, un tie nacionāļi, kas pieraduši savu dzīvi pavadīt rāpojot uz ceļiem svešu kungu priekšā un bučojot zābakus, lai gaudo tālāk, tie mutes bajāri 28 gados apzaguši savus bāleliņus un valsti noveduši bezdibeņa malā!

Atbildēt

Andrs

26.06.2018. 06:59

PĒTER,NEŅEM TOS CŪKUS GALVĀ!KATRS DARA,KĀ UZSKATA PAR PAREIZU!

Atbildēt

26.06.2018. 06:08

Izskatās, ka tas cilvēciņš pārskatījies putlerTV!

"tikai “nedraudzējieties ar krieviem”! Te gan es gribētu precizēt – pie “krieviem” tiek pieskaitīti visi, kas saziņai izmanto krievu valodu"

Patiesībā nedraudzējieties nevis ar krieviem, bet kremļa pielūdzējiem, kas balsojuši pret Latvijas neatkarību un latviešu valodu, kas nav spējuši nosodīt Krievijas iebrukumus kaimiņvalstīs un atzīt Latvijas okupāciju.

"Mani uzaicināja partija, kura jau vairākās vēlēšanās pēc kārtas iegūst vēlētāju balsu vairākumu"

Saskaņa nekad nav ieguvusi vēlētāju balsu vairākumu, tā nekad nav savākusi vairāk par piektdaļu balsu.

"Man kā cilvēkam ar mācītāja pieredzi vienmēr ir bijis svarīgi veidot dialogu gan ar “savējiem”, gan ar “svešajiem”"

Dialoga veidošana nenozīmē pievienošanos kāda viedokļa paudējiem.

"Es arī uzskatu, ka bīstami nav tas, ka valsts pārvaldē ir dažādu tautību cilvēki"

Interesanti, kurš gan apgalvo, ka tas ir bīstami? Pat NA visaugstākajos līmeņos ir pārstāvējuši dažādu tautību cilvēki.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...