Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Imants Parādnieks

08.03.2019. 21:01

»

Imants Parādnieks

nedzēšama liecība - "vot ķibe Le Galls


Izdzēsts ir mana komentāra citāta daļa, ka pēc Le Gallas apgalvotā: Levits ir mūsu nācijas tēvs.

Atbildēt

Imants Parādnieks

08.03.2019. 20:43

»

antons mikoss

Kremļa kurmji lien no malu malām...


nedzēšama liecība - "vot ķibe Le Galls" ...
Saskumu drusk'

Atbildēt

Murgs

05.03.2019. 07:24

Murgains raksts. Un daļa komentētāju pauž galīgu nezināšanu par E.Levitu. Esmu tikai un vienīgi par E.Levitu kā prezidentu. Cienījamāka un labāka nav. Un šī ampelēšanās tikai apliecina, cik ļoti kādam ir bail, ka viņu tiešām varētu ievēlēt. Tad nu drukā pasūtījuma rakstus un komentārus.

Atbildēt

antons mikoss

03.03.2019. 18:56

Kremļa kurmis ir arī Pārdaugavas Falla krusttēvs!

Kremļa kurmis parakstīja 30. 04. 1994. parafēto līgumu, kas paredz Pārdaugavas Falla saglabāšanu.

"Ārlietu ministrija: "Uzvaras piemineklis" nav reģistrēts kā kultūrvēsturisks piemineklis, bet tas ir jāsaglabā saskaņā ar Vienošanos, kas noslēgta ar Krieviju 1994. gadā -09. May (2018)

Ārlietu ministrija informē, ka Latvija un Krievija 1994. gada 30. aprīlī noslēdza vairākus starpvalstu līgumus un vienošanās, tostarp Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanos par Latvijas Republikas teritorijā dzīvojošo Krievijas Federācijas militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu sociālo aizsardzību (turpmāk – Vienošanās). Mērķis bija pēc iespējas ātrāk un ar iespējami mazākām negatīvām sekām izvest no Latvijas Republikas teritorijas Krievijas armiju. Tie bija sarežģītu un politiski smagu sarunu rezultātā panākti Latvijas un Krievijas starpvalstu dokumenti, kuru tapšanā, ka arī armijas izvešanas procesā aktīvi iesaistījās EDSO, kas saskaņā ar Vienošanos bija Latvijas un Krievijas starpnieks Latvijā palikušo militāro pensionāru problēmu risināšanā.

Minētās Vienošanās VI sadaļā 13. pantā “Memoriālo būvju un masu apbedījumu vietu uzturēšana” ir teikts: “Saskaņā ar starptautisko praksi Latvijas puse nodrošina memoriālo būvju un karavīru masu apbedījuma vietu sakopšanu, labiekārtošanu un saglabāšanu Latvijas Republikas teritorijā, kā arī neliek šķēršļus mirušo militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu apglabāšanai un apbedīšanas rituālu veikšanai.

Tādā pašā veidā Krievijas puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas Federācijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu”.

Lai arī ne Vienošanās tekstā, ne pielikumā nav saraksta, kuras tieši memoriālās būves par tādām tiek uzskatītas, saskaņā ar 1969. gada Vīnes konvencijas par starptautisko līgumu tiesībām 31. un 32. pantu līgumslēdzējas puses, lai izprastu Vienošanās teksta jēgu, tiesīgas izmantot jebkuras savstarpējas vienošanās un dokumentus, kurām abas puses piekrīt.

Latvija un Krievija jau no Vienošanās sagatavošanas laika savstarpēji ir atzinušas, ka būve Pārdaugavā, kura tiek dēvēta par „Uzvaras pieminekli”, ir uzskatāma par tādu, kas uzturama saskaņā ar Vienošanās 13. pantu.""
NA jāiet kopā ar Kremļa kurmi apkopt Falla apkārtni!

Atbildēt

jokste

25.02.2019. 16:05

E.Kramiņš ir vispiemērotākais prezidents Latvijai,un vēlās tauta,viņš pārvaldaa vairāk valodasnekā lavents,levets slikti pārvalda angļu valodu.

Atbildēt

Tā Tribunālā un tā domā vairākums:

20.02.2019. 23:10

Valdis Freimantāls sagt:
2019. gada 29. Januar um 3.42 Uhr

Ir cilvēki, kas grib Levitu par Latvijas prezidentu.

Pretlatviskāku prezidenta kandidatu visā pasaulē neatrast!

Apzināti pretlatvisks un latviešu ģimenēm bīstams!

Latviskās kultūras nesamierināms pretinieks!

Helsinku 86 neslēpts naidnieks!

Atbildēt

antons mikoss

19.02.2019. 10:29

NA apbalvo latviskuma nodevēju. Latvijā neatzīst Vili Lāci, kurš parakstīja izsūtīšanas sarakstus, ko pieprasīja kremlis. Bet
mankurti atzīst E.Levitu, jo viņš parakstījis okupantu iesūtīšanas sarakstu. To esot pieprasījuši gan Kremlis, gan ASV? Atšķirība starp Lāci un Levitu ir tāda, ka Lācis 1956. g. atzinās, ka nebūtu piedalījis Maskavijas ārprātā, ja zinātu ar ko tas beigsies. Turpretī Levits ar veikumu lepojas, gozējas slavas gaismā un nebūt nenožēlo! Pieprasa no latviski tukšiem līdējiem viņu celt vispožākajā saulītē! Visiem siles Rukšiem atgādinu, ka Lācim viss kļuva skaidrs pec 16 gadiem, bet Levitam un viņa faniem vajag 160 gadus? Mums ir darīšana ar nevērtīgu Latvijas substrātu!
Latvija mosties!Atbildēt

Naivis Kvadrātā

19.02.2019. 01:14

»

antons mikoss

Kremļa kurmji lien no malu malām...


Precīzs formulējums! Pērkamo perverso sorosītu, okupantu un kolaborantu 4.maija kliķe nu apvienojusi spēkus ar viltus patriotiem no NA spices un kopīgi stūķē latviešu tautai nicināmo levitu par VP, neslēpti un nekaunīgi nododot nācijas intereses savu sīko personiski gnīdisko labumu dēļ. Jācer,ka tik daudzie godīgie NA ierindas biedri pamodīsies un atradīs spēkus protestam, demonstrēs principiālu stāju pret šo nodevīgo vadības soli un piespiedīs tos atteikties no šīs apkaunojošās nodevības!

Atbildēt

antons mikoss

18.02.2019. 08:48

Kremļa kurmji lien no malu malām.
Pat Saeimas prezija.
......bet katarse jurista slavināšanā tika sasniegta D. Beitneres-Le Gallas uzrunā, kurā politiķe E. Levitu nodēvēja par Latvijas «šodienas nācijas tēvu»......
Bet varbūt taisnība vien ir.
Kāda nācija, tāds tēvs! Slāvlatvijas tēvs kremļa kurmis.

Atbildēt

Ernis Purnis

18.02.2019. 08:19

»

?!

Varbūt kāds būtu tik laipns un pateiktu, kas ir šis autors Antons Mikus? Izskatās, ka Antonam ar prātu viss nav kārtībā


Ir visiem,kas interesējās par Latvijas jaunāko vēsturi, par Atmodas celmlaužiem,labi zināms patriota Antona Mikosa vārds! Tautas Atmoda ir nodota,latviska Latvija tika un tiek nodota Un par to arī neklusē, nodevēju un okupantu gānītais cienijamais Antons M.

Atbildēt

Vējoņkalvīšmaizīts

18.02.2019. 08:01

»

he

autors tabletīti aizmirsis iedzert


Nē blēdi,tava 4.maija kolaborantukliķe aizmirsa goda un cieņas tabletīti...

Atbildēt

antons mikoss

17.02.2019. 23:49

No Karaganova doktrīnas...
...bet arī tāpēc, ka mums tur jāatstāj ietekmes sviras ar tālāku perspektīvu. Rēķinoties ar ekonomisko izdevīgumu, Krievijai ir nekavējoties jāuzsāk plaša investīciju ekspansija.” (Tulkojis Bruno Javoišs.)...
Latvijā vislielākās investīcijas ir no Krievijas.
NA tamdēļ izvēlas piemērotāko pārvaldnieku saindētajām investīcijām.
Arī pārējās "jaunās partijas" vīšķās izteikt uzticību kremļa kurmim!
Putins un Saskaņa svin uzvaru jau aizlaikus!

Atbildēt

he

17.02.2019. 19:27

autors tabletīti aizmirsis iedzert.....

Atbildēt

Sergejs V.

17.02.2019. 18:48

»

Olga

Šo rakstu komentē pāris slimu cilvēku, bet uzrakstījis to vēl slimāks. Egils Levits ir darījis Latvijas laba vairāk neka jebkurš latvietis, kurš te sevi pozicionē ka patriotu. Ārstēties vajag, komentētāji, nevis noriet publiski cilvēku, kurš būtu labakais prezidents Latvijai. Ja jums bail no gudriem...


Slimi ir visi tie,kas nespēj argumentēti diskutēt negānoties, nevarot noslēpt savu pataloģisko un ne ar ko loģiski nepamtojamo milzu mīlu pret levitu un nespējot izturēt citu objektīvo konformista levita vērtējumu.

Atbildēt

Sergejs V.

17.02.2019. 18:44

»

vecais nīgrais onkulis

Ha hā. Vietējie antisemīti pamodušies. Kad RT vajag meklēt latvijā nacistus, vismaz ir šis tas ko parādīt. Es gan ceru, ka ne pārāk daudz. Bet nu katrā ģimenē jau pa kroplim gadās


Melīgs pārkrāsotā komunistu nelatvieša dusmu spiedziens,jo runa ir par cionistiem, kas arī redzams, šim sarkano vanckaram ir tas pats,kas antisemītisms. Un laiks beidzot arī sarkano atkritumiem beidzot zināt,ka vārds žids ir tautības apzīmējums,nevis kas cits!

Atbildēt

Zigurds

17.02.2019. 14:12

Raksts ir labs, bet tam vajadzīga arī otrā daļa - par to kā Levits deviņdesmito gadu sākumā atbalstīja pilsonības nulles variantu. Par to sīkāk aprakstīts tā laika Pilsoņu Kongresa laikrakstos "Pilsonis" un "Pavalstnieks"

Atbildēt

Olga

17.02.2019. 09:47

Šo rakstu komentē pāris slimu cilvēku, bet uzrakstījis to vēl slimāks. Egils Levits ir darījis Latvijas laba vairāk neka jebkurš latvietis, kurš te sevi pozicionē ka patriotu. Ārstēties vajag, komentētāji, nevis noriet publiski cilvēku, kurš būtu labakais prezidents Latvijai. Ja jums bail no gudriem , neuzpērkamiem, izciliem un Eiropā zināmiem cilvēkiem prezidenta amatā, tad vēliet vien tos pašus komunistus, kuru izcelsme ir Krievija...

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

16.02.2019. 13:30

»

Precīzi!

Žīds Levits ir cionistu kurmis. Žīda Levita, kurš sevi sauc par latvieti, vecāki ar mazo žīdiņu Egilu pag. g. s. 70. gados no LPSR, Rīgas pilsētas kopā vairumu žīdu no VDK pārcēlās uz Izraēlu. Tas viss aprakstīts Andra Grūtupa grāmatā Observators. Kad iepriekšējo reizi Levitu neievēlēja, mēs taču redzējām...


Ha hā. Vietējie antisemīti pamodušies. Kad RT vajag meklēt latvijā nacistus, vismaz ir šis tas ko parādīt. Es gan ceru, ka ne pārāk daudz. Bet nu katrā ģimenē jau pa kroplim gadās.

Atbildēt

cv uz galda

15.02.2019. 19:29

mājas viesī - žurnālā bija viss par E.L. CV.
kristāltīrs cilvēks...

āboliņa arī atmodusies uz visiem žurnālu vākiem sevi koordinē no Itālijas

Atbildēt

CV uz galda

14.02.2019. 12:05

Lūdzu atklātu Prezidenta kandidātu apspriešanu: kad, kur dzimis, vecāki, vecvecāki, dzīves gaitas, ģimene - sieva, tās biogrāfija, bērni u.t.t. Dzimtas saknes. Un arī veselības stāvokli, kā prasa ASV! Lai nav kā Vājonis ar caurumu sirdī un ne tikai... Un kā ar morālo stāju? Vai ir mīļākās kā Vājonim (Kaziņa...). Citādi, nav saprotams, kurš žīds, kuram melna sieva un kādi bērni! Tas, ka Levits grib kā traks pat ezim skaidrs, jo jau 4g. atpakaļ ar visām paunām esot atbraucis!!!

Atbildēt

Jona

13.02.2019. 19:13

»

L.Grantiņš LRTT

Visi, kui pret sātžīdiem, protams, ka slimi


No raksta dažiem ir piemetusies caureja.Arī no Grantiņa rakstiem dažiem tā piemetas.Runa kā aktivizēta lode palīdzot.

Atbildēt

Visai vienkāršoti, bet principā pareizi

13.02.2019. 17:17

»

antons mikoss

Kremļa zirnekļu inde ietekmēja latviešu trimdu. Tā LC dibināšanā iesaistījās kopā ar komunistiem un čekistiem. Par saucējpīli darbojās E.Levits. Meirovics piekrita iet Latvijas ceļā saucējpīles aicināts...


Lai bilde būtu saidrāka, izlasiet G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Tad arī sapratīsit, ka E. Levita publiska nožēla ir žīda meli.

Tas viss ir daudz nopietnāk. Jau LPSR gados CIP un VDK sadarbojās. Pag. g.s. 70. gados LPSR VDK čekisti, nagumaucēji, aizbrauca uz Izraēlu, kopā 20 000 cilvēku. VDK štata vietas ieņēma latvieši, kuri noliedza, ka ir latvieši, runāja tikai krieviski. To visu var izlasīt bij. LPSR prokuratūras prokurora A. Grūtupa darbā Observators..

Kopā ar VDK čekas žīdiem LPSR pameta arī E. Levita vecāki ar mazo Egiliņu. Egils izauga liels, iemācījās ivritu, apprecēja īstu malnu židieti ar līku degunu, kuru taisās par Latvijas pirmo lēdiju.

Ja E. Levits kļūs par VP, viņš uz Latviju atvedīs daudz žīdu no Izraēlas un ASV, privatizēs lielos valsts kapitāla uzņēmumus par sviestmaizi. Cionisti jau pārvalda Saeimas juridisko biroju un Saeimas prezidiju, SAB, kas dod pielaides valsts noslēpumiem. Jaunu likumu rakstīšana ritēs raiti, lai tos valsts kapitāla uzņēmumus iegūtu žīdi par sviestmaizi. Ja E. Levits būs VP, viņš kūrēs un apstiprinās tos žīdu likumus.

Atbildēt

ha-ha

13.02.2019. 16:20

»

Kaut 1 dienu - saindējies?

Ja tu esi bijis komjaunatnē...


Sirdsapziņa ierunājas?Esi mainījies bez soda saņemšanas par aktīvu sadarbību ar okupantiem,bet dikti gribas būt tagad patriotam,saņemt ordeņus,amatus un vēl pamīdīties pār okupantu upuriem ar saviem Kangara zābakiem?

Atbildēt

antons mikoss

13.02.2019. 15:13

Kremļa zirnekļu inde ietekmēja latviešu trimdu. Tā LC dibināšanā iesaistījās kopā ar komunistiem un čekistiem. Par saucējpīli darbojās E.Levits. Meirovics piekrita iet Latvijas ceļā saucējpīles aicināts.
Pēc Latvijas aiziešanas pa Pleskavas ceļu Meirovics publiski nožēloja trimdas simbiozi ar komunistisko mafiju.
Pēc krievu pasaules nostiprināšanas darbiņa E. Levita alga bija mega apmaksāta vietiņa. Trimda atjēdzās, bet darbs bija padarīts.
NA priekšgalā ir nenobrieduši indivīdi. Pēc neatslāpstošās un neizskaidrojamās vēlmes redzēt Kremļa kurmi augstajā amatā saprotams zēniņi grib nodrošināties kādam laikam.
Bet ko pārējie vecbiedri? Neticu, ka sirgst ar Meirovica sindromu. Arī rūp tikai sile?
Paristi vēlas ES komisāru. Godīgi un saprotami. Pragmātiski siles rukši....

Atbildēt

Egils Levits

13.02.2019. 14:46

mazs zēns būdams, kopā ar savu žīdu gimenīti pag. g.s. 70. gadis no Rīgas pilsētas, LPSR parcēlās uz Izraēlu kopā ar turpat visiem VDK žīdu izcelsmes navumaucējiem.

Kad mazais Egils pieauga, viņš aplrecēja ļoti labi ivritā runājošu tumšmati žīdieti ar līku degunu. Kad notika VP balsojums Saeimā, TV rādīja šo žīdu Levitu ar viņa sievu. Ja Levitu iebalsos tagad par VP, pirmā Latvijas lēdija būs maza auguma melnmate žīdiete ar līku degunu. Un no Izraēlas un ASV Levitu pāris atvedīs citus žīdues, jo no Latvijas vēl ir ko ņemt - daudz valsts kapitālsabiedrību. Viņi visi sarunāsies ivritā, ko latvieši nesaprot.

Atbildēt

...

13.02.2019. 14:22

»

Antons Mikuss

ir Induļa Dukas no Dikļiem pseidonīms. Viņa darbi publicēti internetā. Visiem labas atsauksmes. Viņa izcilākais darbs ir Muļķu zeme XXI g.s. To viņš sarakstījis zem cita pseidonīma - Untuns Mazpusēns


Šim Mikussam-Dukam vajadzētu painteresēties par žīdu cionistu apvērsumu Krievija 1917.gadā.Ja žīdu cionists sak aizstāvēt kādu tautu tad tai tautai tas ir kā nāves spriedums.

Atbildēt

ontūns ir lotgola

13.02.2019. 14:22

nu turienes visas mūsu nelaimes.................

Atbildēt

Antons Mikuss

13.02.2019. 14:14

»

?!

Varbūt kāds būtu tik laipns un pateiktu, kas ir šis autors Antons Mikus? Izskatās, ka Antonam ar prātu viss nav kārtībā


ir Induļa Dukas no Dikļiem pseidonīms. Viņa darbi publicēti internetā. Visiem labas atsauksmes. Viņa izcilākais darbs ir Muļķu zeme XXI g.s. To viņš sarakstījis zem cita pseidonīma - Untuns Mazpusēns.

Atbildēt

Tu esi no Tvaika ielas

13.02.2019. 14:10

»

?!

Varbūt kāds būtu tik laipns un pateiktu, kas ir šis autors Antons Mikus? Izskatās, ka Antonam ar prātu viss nav kārtībā


sanitāre, ka uztraucies par Mikosa kungu. Pameklē, kucīt, citu, kam nosūkāt! Žīdenes to labi prot.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

13.02.2019. 13:39

»

Ripa

Paklau, kas tas te par anisemītismu plosās? Ko jums žīdi ir sliktu izdarījuši


Jefiņ, kurš Latvijas žīds ir semīts ? Pirms te apvaino kādu antisemītismā, izskalo savu hazāržīda asiņaino rīkli !

Atbildēt

edgars A

13.02.2019. 12:47

Spriezhot peec intensiivaa trollinga, Antons ir uzkaapis kaadam uz varzhaciim. Paldies pietiek.com, tomeer tas var ietekmeet tikai kaadus 5 procentus no tautas, ne vairaak.

Atbildēt

Finks

13.02.2019. 12:39

»

Kika

Kas ir şis Mikoss? Vai tikai pats nav maisos


Toties par to, ka Kika ir okupantu kājstarpes laizītāja gan nav jāšaubās.

Atbildēt

antons mikoss

13.02.2019. 12:25

»

?!

Varbūt kāds būtu tik laipns un pateiktu, kas ir šis autors Antons Mikus? Izskatās, ka Antonam ar prātu viss nav kārtībā


Tik vien vari pateikt? Pietrūkst prāta vai tev nikbot ir tikai šis uzdots.
Par jūdasa grašiem. Saskaitiet cik tos grašus saņem " latviskā un patriotiskā" NA. Tur sanāks vesels vagons. Pastaigā ar lāpām un krogiem, bet par prezidentu grib darboni, kurš palielinājis Saskaņas piekritēju pūļus. Vienlaicīgi demonstrē pretstāvi Levita legalizetajiem lielkrievu nacistiskajiem okupantiem.
Neredzi jūdasa grašu kravu? Tie ir miljoni.

Atbildēt

Kaut 1 dienu - saindējies?

13.02.2019. 11:48

»

ha-ha

Toties okupantu aktīvā atbalsta organizāciju vadoņi komsorgi,partorgi ir visās dzīves mezglu centros kā zirnekļi.Pat sirdsapziņa viņus netraucē ieņemt vai gatavoties ieņemt visaugstākos valsts amatus.Kas viņiem liek darboties pret sirdsapziņu,veselo saprātu?Domāju,ka tas pats,kas lika aktīvi darboties...


Ja tu esi bijis komjaunatnē

vai kompartijā, bai Latvijas ceļ partijā vai pastrādājis čekā un pateicis - pietiek šo murgu - Ha - HA. mēs tevi ieskaitam čekistos , jo tu esi saindējies, nekas, ka tu nometi šod murgus, tev pielipa šī "okupantu "varas struktūru inde. Bet atklāti saķot, yu esi "trollis", ienaidnieka, čekistu atrauga, gribi tautu smirdināt ar savu psihiatrisko iztēli un šut klāt katram, ko tik iedomājies. Tauta mainās, uzskati mainās, rūdīti okupantu aizstāvji ir tikai daži, bet tie nav tie, kurus tu saisti klāt.
Tu esi psihiski slims, nešuj kļat citiem , kas tev galvā ir.


Atbildēt

Inga K.

13.02.2019. 11:44

Vistīrākā nomelnošanas kampaņa, lai Egils Levits netiktu ievelēts par prezidentu. Riktīgs pasūtījuma raksts, kurā nu nekādi nevar saskatīt Levita pretvalstisko darbību. Cik t.s. jūdasa graši tika Antonam Mikusam ?

Atbildēt

rupeklim

13.02.2019. 11:02

Lai nu ko Grantiņš nav spējīgs saprast,bet Ruka devumu viņš ir sapratis,atšķirībā no jums.

Atbildēt

Lamata

13.02.2019. 10:57

Ja jau tik aktīvi kādu var aizstāvēt, vajag kaut vai GOOGLE uzzināt par Levita lomu demobilizēto virsnieku atstāšanā Latvijā. Pie viena izlasīt M.Ruka, kurš personīgi 25 gadus bija šajā sektā, un nosauc konkrētus sektantu uzvārdus . Par korporeļiem vecākā gājuma cilvēkiem palicis priekšstats, ka tie bija studentiņi, kuri iedzēra, padziedāja.Bet bija arī ļoti noslēgtas korporācijas, kurās uzņēma izredzētos. Tāpat ka brīvmūrnieku organizācijā . Abām šīm organizācijām daudz kopīga.

Atbildēt

ha-ha

13.02.2019. 10:32

»

vilis

Labāk zīle rokā nekā mednis kokā.Katra darbība jāskata tās vēsturiskos apstākļos.Kompromiss un vēlreiz kompromiss.Vai cienījamais autors gribēja,ka krievu armija atrastos v ēl šodien Latvijā?Kas tad būtu?To tagad var redzēt Piedņestrā,Dienvidosetijā Abhāzijā un Ukrainā.To grib stulbais pļurkstētājs...


Toties okupantu aktīvā atbalsta organizāciju vadoņi komsorgi,partorgi ir visās dzīves mezglu centros kā zirnekļi.Pat sirdsapziņa viņus netraucē ieņemt vai gatavoties ieņemt visaugstākos valsts amatus.Kas viņiem liek darboties pret sirdsapziņu,veselo saprātu?Domāju,ka tas pats,kas lika aktīvi darboties okupantu atbalstam,bet tagad viņi tiek izmantoti kā ietekmes aģenti lai neļautu valstij kļūt par īstu eiropisku,demokratisku valstī.Ir pat televīzijas kanāls,kurā galvenokārt figurē ekskomsorgi,ekskomunisti,eksčekisti ar saviem aģentiem.

Atbildēt

autoram

13.02.2019. 10:22

Levits Latvijas neatkarības nodrošināānā ir darījis/rakstījis daudz vairāk nekā Pilsoņu kongresa " tīŗasiņu latvieši" (?) un čekas aģenti, kuru mērķis tā laika nestabilajā situācijā galvenokārt bija izraisīt bīstamas provokācijas.
Levits būtu izcils Prezidents. Žēl tikai , ka viņu privatizēt mēģina NA

Atbildēt

Ko tirs?

13.02.2019. 10:16

»

Nu,lūk!

Beidzot viens prātīgs vārds par Ruku un viņa daiļradi.Man liekas,ka šis korporants ar 25 gadu stāžu te pats cītīgi reklamē savu grāmatu.Paldies,L.Grantiņ


Uzskaiti M. Ruka nelabos darbus. Es nevienu neaizstāvu. Bet M. Ruka konkrētajs darbs 25 gadi sektā ir nozīmīgs devums, kas nav vēl novērtēts pienācīgi. Tādi pusidiņi kā Grantiņš H 86 nomelno visu, ko nav spējīgs saprast.

Atbildēt

antons mikoss

13.02.2019. 10:14

»

vilis

Labāk zīle rokā nekā mednis kokā.Katra darbība jāskata tās vēsturiskos apstākļos.Kompromiss un vēlreiz kompromiss.Vai cienījamais autors gribēja,ka krievu armija atrastos v ēl šodien Latvijā?Kas tad būtu?To tagad var redzēt Piedņestrā,Dienvidosetijā Abhāzijā un Ukrainā.To grib stulbais pļurkstētājs...


Izliecies par muļķīti? Armija ir dzelži un militāristi. Dzelži tika izvesti. Karavīri, kas nebija profi, demobilizējās. Tika atstāti virsnieki no malu malām. Tu to sauc par armijas izvešanu?
Armija netika izvesta!
Nodevēji to "kompromisēja" krievu pasaules nostiprināšanai.

Atbildēt

Tu, idiot Grantiņ H 86,

13.02.2019. 10:11

»

L.Grantiņš LRTT

"loh", parada tavu intelekta pakāpi.Un, kapēc par piemēru būtu jāņem viena žīdu iztapoņas sacerējums ? Ruks ir tik dziļi ielīdis žīdiem "atverē", ka nekad vairs no tās neizlīdīs... . Melns tautas nodevējs, kuram vienīgais ārstniecības līdzeklis ir karātavas


pats ložņā pa atverēm. Cilvēkus vērtē pēc to darbiem. M. Ruka darbs 25 gadi sektā atver durvis lasītājam uz slēptajām korporācijām. Tu cūka, nomelno visu, kas neatbilst tavam idiota prātam. Un nomelno personu pašu VDK stilā. Persona var mainīties. Iespējams, ka M. Ruks, būdams pats sektā- korporācijā, sprieda citādi. Ar savu grāmaru un savu pieredzi korporācijā, uzrakstot grāmatu latviešu tautai, ir mainījies. Bet ar Gedroicu tu tik pa atverēm. Sūds un netīrs nodevējs esi,Grantiņ H86, iedzer tabletīti, lai gaisma ievizas pa laikam tuneļa galā un tev parādās vesela cilvēka spriešanas spējas. Tas, ka brīžiem spēj saskatīt patiesību, nenozīmē, ka esi vesels. Veseļojies!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....