Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

13.01.2018. 20:46

Vajag zināt, kas notiek! Tad zākāties! Ja tiem juristiem nav samaksāts par darbu, bet VID nodokli pieprasa, tad arī nodokļu parāds rodas.

Atbildēt

Elita

13.01.2018. 15:22

»

Ja pietiek.com pajautātu

Ja pietiek.com OFICIĀLI pajautātu...


PIlnigi piekritu Jusu rakstitajam .

Atbildēt

Uldis

10.01.2018. 20:15

žurnālisti var arī papētīt šī astoņkāja posmus, pārliecināties par notāru saistību ar konkrētiem īpašumu uzpircējiem un izkrāpējiem, piem. SIA Aver Capital.

Atbildēt

Ja pietiek.com pajautātu

09.01.2018. 13:01

Ja pietiek.com OFICIĀLI pajautātu:
1) advokātu kolēģijai;
2) notāru kantora vadībai ;
3) tiesu izpildītāju kantora vadībai utt.
sekojošo : kā tas var būt ka valsts amatpersonas ir nodokļu parādnieki un ierosinātu , lai šos tipus izslēdz no juridiskajām profesijām, jo iznāk tā, ka paši nodokļu nemaksātāji - juristi veic represijas, sniedz prasības tiesā pret citiem cilvēkiem vienlaikus paši esot NODOKĻU PARĀDNIEKI.
Tikai netiesiskā valstī šāds absurds var būt.

Atbildēt

tiesu izpildītāji

09.01.2018. 11:03

»

Un tomēr

Kā tur ir ar to personu datu aizsardzību? Viņa ir vai viņas nav? Likums rakstīts tikai speciāli Poikānam vai arī VID


notāri un advokāti ir tiesu sistēmai piederošas valsts amatpersonas. Uz viņām nav attiecināmas personu datu aizsardzības likuma normas attiecībā uz viņu darbu, ienākumiem u.c.

Atbildēt

O, jā ! Kā tad tā?

09.01.2018. 01:16

Pasakiet, jūs , žurnālisti, kā tas var būt, ka tiesu izpildītāji ir VALSTS nodokļu parādnieki, tad jau šiem TIESU IZPILDĪTĀJIEM nav MORĀLU un JURIDISKU tiesību strādāt par valsts tiesu izpildītājiem !

Atbildēt

karote

08.01.2018. 22:57

Tā gan! Ikgadus, pēc EU pētijuma,Latvijai nospertie miljardi, izrādās nav arī/ pat nekāda vietējo mediju uzmanības vērta ziņa.Paslīdējis kautkā garām...Ērtāk, drošāk rezonēt par gaidāmajām vēlēšanām, čekas maisiem, krievu briesmām, utt. Kas nozīmē, ka nav it nekādas brīvās, tiesiskās Latvijas, ir vien postkomuņaku,ex komjaunatnes aktīvistu,un vnk krimiķu kopīgi veikli uzcepta varas sistēma. Ar visu izrietošo. Būtībā tikpat amorāla,kropla kā Putina Ru. Savējiem susuriem- visu, pārējiem pamuļķiem pilsoņiem - biedēšanu un pasaciņas.

Atbildēt

Eduards Lunis

08.01.2018. 22:54

---Šausmas! Cik nožēlojami ir tie ,,mūsu intelbeņķi,,!? Un neviena vārda par par izzagto, izvaroto, iznīcina'to Latviju! Palasiet ASV ekonomikas profesora M. Hadsona pētījumu -LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA!? Varturu nodari'tais posts-nu jau triju karu apmērā! Viņa ieteikums-nodokļu slodu pārlikt uz bagātajiem un -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU! Un tas jau bija nopublicēts!? !? 2009 . g. 23. !?

Atbildēt

Valdis Šteins

08.01.2018. 22:51

»

O,jā ! Kā tad tā?

Valters Gencs ir dēls- kā izriet no amatpersonu deklarācijas , dēls - Z.Gencam, bijušajam senatoram par ko minēts arī grāmatā (2) un spriežot pēc publiskās datu bāzes notāre I.Muciņa ir bijušā partijnieka " Latvijas ceļš" Linarda Muciņa sieva...


Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie
„Čekas melnie maisi” atbilstošai zinātniskai izpētei un publikācijai, bet jāatver ir
„Jaunie čekas maisi”, kuros ir valsts nozadzēji un sagrābēji – visa Politiskā BiznesaMafija
(Politbiznesmafija). Šī „slepenā operācija” ir nepieciešama Tautas
saimniecības atdzimšanai – Valsts Re-Startam. Slavenās „Rīdzenes sarunas”,
Lattelekoma, Latvijas gāzes, Latvijas kuģniecības prihvatizācija un OIK atmaskošana
ir labs iesākums „Jauno Čekas maisu” atvēršanai.

Atbildēt

patiesībā

08.01.2018. 22:17

»

Cits notārs

Ļoti aicinu Lapsu pievērsties šai problēmai dziļāk...


Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Un, arī: "Ja atļausies apmaldīties trijās priedēs - riskēsi ne(sa)redzēt VISU mežu aiz tām." ;)

Atbildēt

O,jā ! Kā tad tā?

08.01.2018. 22:08

Valters Gencs ir dēls- kā izriet no amatpersonu deklarācijas , dēls - Z.Gencam, bijušajam senatoram par ko minēts arī grāmatā (2) un spriežot pēc publiskās datu bāzes notāre I.Muciņa ir bijušā partijnieka " Latvijas ceļš" Linarda Muciņa sieva .

Kā tad tā tik "augstu " rangu radi un nodokļu parādnieki....

Juristus, kuriem NODOKĻU parādi pret valsti, vispār nevajadzētu pielaist pie juridiska darba !

Atbildēt

burkāniņš

08.01.2018. 21:55

»

pāržīdojušies bāleliņi ar 2t

Ivetta Kalugina


Ivettai Kaluginai VID atbalsts ir lielāks nekā parāds... publicētie cipari taču ir pareizi, vai ne?

Atbildēt

K.O.K.A.I.N.E

08.01.2018. 21:53

Asjas tante no Pārdaugavas pirms tiesas ar Aivaru no Krematorijas grib zināt, vai advokātiem Gvido Zemribo un Celmiņai no Blaumaņa ielas ar nodokļu maksāšanu viss ir kārtībā? Eu, Jurī (Juris Lapinskis), vai nevar uzlikt jauku muzīciņu un to pajautāt savā radio Merkursraidījumā Gaismas pils?

Atbildēt

pāržīdojušies bāleliņi ar 2t

08.01.2018. 21:27

»

pārvaldnieks

tās nav mēslu vaboles


Ivetta Kalugina                         

Atbildēt

Cits notārs

08.01.2018. 21:07

Ļoti aicinu Lapsu pievērsties šai problēmai dziļāk.
Ja nodokļu parāds sniedzas pie 200 000 EUR, tad ir skaidri saprotams par kādu apgrozījumu ir runa.
Notārs nevar izrakstīt vienu rēķinu par 1 000 000 EUR uzreiz. Katrs, kas bijis pie viņiem sapratīs - dienā tiek apkalpoti 10 - 20 (darba triecienniekiem vairāk, bet dzīves nogurdinātajiem - mazāk) klienti. Attiecīgi tad nu katrs no viņiem samaksā summu sākot no pāris euro līdz pat dažiem tūkstošiem euro.
Tad nu ir skaidrs, ka notārs, kura nodokļu parāds sasniedz 200 000 EUR, to ir mērķtiecīgi krājis un no saņemtajiem ienākumiem nav atlicinājis pilnīgi neko priekšā stāvošo nodokļu samaksai.
Tad no jautājums - vai zvērināts notārs kā valsts amatpersona tā vispār drīkst rīkoties? Par notāru taču nevar apstiprināt maksātnespējīgu parādnieku - ja reiz ar finansēm netiec galā, tad kā gan tu vari rīkoties ar citām lietām? Bet, vai tad ar nodokļiem drīkstētu būt savādāk?
Faktiski jau šeit ir skaidrs, ka tie nodokļu parādnieki to naudu ir piesavinājušies un maksāt netaisās, jo tāpat zina, ka VID jau atkal sadalīs visu samaksai termiņos un tad jau varēs atkal vilkt to visu vairākus gadus. Tikmēr jau citi parādi sakrāsies.
Te arī notāru padomei būtu jārīkojas un jāizslēdz no notāru rindām tie, kuri apzināti nemaksā nodokļus, lai pēc tam VID lūgtu pagarinājumus.
Tas pats arī attiecībā uz advokātiem - no klienta naudu paņēmi - maksā arī nodokļus :) Nemāki maksāt nodokļus un plānot savu darbību - ej strādā algotu darbu, kur nodokļus tavā vietā maksās kāds cits.

Atbildēt

švamme

08.01.2018. 20:30

Nekā sensacionāla te nav, jo juristi visi ir saimnieciskās darbības veicēji, nevis algu saņemoši, kā, piemēram mediķi. Bet, ja esi iesaistījies darījumu attiecībās ar reketieriem (VID), tie vienmēr atradīs veidu, kā pazemot.
Šai gadījumā - tāds ar tādu satikušies, uz šauras laipas.

Atbildēt

urķis

08.01.2018. 19:48

Bet tad jau dažiem no viņiem jābūt iekļautiem arī jaunizveidotajā - riska personu sarakstā.

Atbildēt

...

08.01.2018. 17:47

Nojaušu, ka lielākajai daļai šo juristu bija jānopērk savas ''prakses'' ... iznākums: sačakarēts tiesiskums. Par tiesībām ''nēsāt šļipsi'' un smaržoties ar "Hugo Boss'' smaržām ir jāmaksā ...

Atbildēt

pārvaldnieks

08.01.2018. 17:42

tās nav mēslu vaboles !
Tie ir pāržīdojušies bāleliņi -pastalnieki !

Atbildēt

Nodoklis

08.01.2018. 17:39

»

!

Interesanti , cik tām mēslu vabolēm iznāk mēnesī uz rokas, ja tik lieli nodokļi, kurus pelnot simtiem tūkstošus vēl pamanās nenomaksāt


Vot šitā labāk nesāc domāt, tas nodoklis var būt arī var būt PVN no klienta laikā nesamaksāta rēķina, bet vispār nekorekta tabula - uzskatu, ka strukturēti nodokļu parādi neskaitās kā kavētie parādi, līdz ar to subjektam ar kaut kādā veidā ar VID saskaņotu parādu nav jāparādās šajā sarakstā

Atbildēt

Un tomēr

08.01.2018. 17:37

Kā tur ir ar to personu datu aizsardzību? Viņa ir vai viņas nav? Likums rakstīts tikai speciāli Poikānam vai arī VID?

Atbildēt

Gadijums Ar Lauris Liepa

08.01.2018. 16:45

Advokāts Lauris Liepa tomēr ir parādnieks?
Lai arī tas "nav vina gadījums",tomēr parādnieks ir.

Atbildēt

!

08.01.2018. 16:35

Interesanti , cik tām mēslu vabolēm iznāk mēnesī uz rokas, ja tik lieli nodokļi, kurus pelnot simtiem tūkstošus vēl pamanās nenomaksāt!

Atbildēt

liela banda

08.01.2018. 16:27

mafija grib noraut papildus naudu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...