Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

13.01.2018. 20:46

Vajag zināt, kas notiek! Tad zākāties! Ja tiem juristiem nav samaksāts par darbu, bet VID nodokli pieprasa, tad arī nodokļu parāds rodas.

Atbildēt

Elita

13.01.2018. 15:22

»

Ja pietiek.com pajautātu

Ja pietiek.com OFICIĀLI pajautātu...


PIlnigi piekritu Jusu rakstitajam .

Atbildēt

Uldis

10.01.2018. 20:15

žurnālisti var arī papētīt šī astoņkāja posmus, pārliecināties par notāru saistību ar konkrētiem īpašumu uzpircējiem un izkrāpējiem, piem. SIA Aver Capital.

Atbildēt

Ja pietiek.com pajautātu

09.01.2018. 13:01

Ja pietiek.com OFICIĀLI pajautātu:
1) advokātu kolēģijai;
2) notāru kantora vadībai ;
3) tiesu izpildītāju kantora vadībai utt.
sekojošo : kā tas var būt ka valsts amatpersonas ir nodokļu parādnieki un ierosinātu , lai šos tipus izslēdz no juridiskajām profesijām, jo iznāk tā, ka paši nodokļu nemaksātāji - juristi veic represijas, sniedz prasības tiesā pret citiem cilvēkiem vienlaikus paši esot NODOKĻU PARĀDNIEKI.
Tikai netiesiskā valstī šāds absurds var būt.

Atbildēt

tiesu izpildītāji

09.01.2018. 11:03

»

Un tomēr

Kā tur ir ar to personu datu aizsardzību? Viņa ir vai viņas nav? Likums rakstīts tikai speciāli Poikānam vai arī VID


notāri un advokāti ir tiesu sistēmai piederošas valsts amatpersonas. Uz viņām nav attiecināmas personu datu aizsardzības likuma normas attiecībā uz viņu darbu, ienākumiem u.c.

Atbildēt

O, jā ! Kā tad tā?

09.01.2018. 01:16

Pasakiet, jūs , žurnālisti, kā tas var būt, ka tiesu izpildītāji ir VALSTS nodokļu parādnieki, tad jau šiem TIESU IZPILDĪTĀJIEM nav MORĀLU un JURIDISKU tiesību strādāt par valsts tiesu izpildītājiem !

Atbildēt

karote

08.01.2018. 22:57

Tā gan! Ikgadus, pēc EU pētijuma,Latvijai nospertie miljardi, izrādās nav arī/ pat nekāda vietējo mediju uzmanības vērta ziņa.Paslīdējis kautkā garām...Ērtāk, drošāk rezonēt par gaidāmajām vēlēšanām, čekas maisiem, krievu briesmām, utt. Kas nozīmē, ka nav it nekādas brīvās, tiesiskās Latvijas, ir vien postkomuņaku,ex komjaunatnes aktīvistu,un vnk krimiķu kopīgi veikli uzcepta varas sistēma. Ar visu izrietošo. Būtībā tikpat amorāla,kropla kā Putina Ru. Savējiem susuriem- visu, pārējiem pamuļķiem pilsoņiem - biedēšanu un pasaciņas.

Atbildēt

Eduards Lunis

08.01.2018. 22:54

---Šausmas! Cik nožēlojami ir tie ,,mūsu intelbeņķi,,!? Un neviena vārda par par izzagto, izvaroto, iznīcina'to Latviju! Palasiet ASV ekonomikas profesora M. Hadsona pētījumu -LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA!? Varturu nodari'tais posts-nu jau triju karu apmērā! Viņa ieteikums-nodokļu slodu pārlikt uz bagātajiem un -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU! Un tas jau bija nopublicēts!? !? 2009 . g. 23. !?

Atbildēt

Valdis Šteins

08.01.2018. 22:51

»

O,jā ! Kā tad tā?

Valters Gencs ir dēls- kā izriet no amatpersonu deklarācijas , dēls - Z.Gencam, bijušajam senatoram par ko minēts arī grāmatā (2) un spriežot pēc publiskās datu bāzes notāre I.Muciņa ir bijušā partijnieka " Latvijas ceļš" Linarda Muciņa sieva...


Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie
„Čekas melnie maisi” atbilstošai zinātniskai izpētei un publikācijai, bet jāatver ir
„Jaunie čekas maisi”, kuros ir valsts nozadzēji un sagrābēji – visa Politiskā BiznesaMafija
(Politbiznesmafija). Šī „slepenā operācija” ir nepieciešama Tautas
saimniecības atdzimšanai – Valsts Re-Startam. Slavenās „Rīdzenes sarunas”,
Lattelekoma, Latvijas gāzes, Latvijas kuģniecības prihvatizācija un OIK atmaskošana
ir labs iesākums „Jauno Čekas maisu” atvēršanai.

Atbildēt

patiesībā

08.01.2018. 22:17

»

Cits notārs

Ļoti aicinu Lapsu pievērsties šai problēmai dziļāk...


Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Un, arī: "Ja atļausies apmaldīties trijās priedēs - riskēsi ne(sa)redzēt VISU mežu aiz tām." ;)

Atbildēt

O,jā ! Kā tad tā?

08.01.2018. 22:08

Valters Gencs ir dēls- kā izriet no amatpersonu deklarācijas , dēls - Z.Gencam, bijušajam senatoram par ko minēts arī grāmatā (2) un spriežot pēc publiskās datu bāzes notāre I.Muciņa ir bijušā partijnieka " Latvijas ceļš" Linarda Muciņa sieva .

Kā tad tā tik "augstu " rangu radi un nodokļu parādnieki....

Juristus, kuriem NODOKĻU parādi pret valsti, vispār nevajadzētu pielaist pie juridiska darba !

Atbildēt

burkāniņš

08.01.2018. 21:55

»

pāržīdojušies bāleliņi ar 2t

Ivetta Kalugina


Ivettai Kaluginai VID atbalsts ir lielāks nekā parāds... publicētie cipari taču ir pareizi, vai ne?

Atbildēt

K.O.K.A.I.N.E

08.01.2018. 21:53

Asjas tante no Pārdaugavas pirms tiesas ar Aivaru no Krematorijas grib zināt, vai advokātiem Gvido Zemribo un Celmiņai no Blaumaņa ielas ar nodokļu maksāšanu viss ir kārtībā? Eu, Jurī (Juris Lapinskis), vai nevar uzlikt jauku muzīciņu un to pajautāt savā radio Merkursraidījumā Gaismas pils?

Atbildēt

pāržīdojušies bāleliņi ar 2t

08.01.2018. 21:27

»

pārvaldnieks

tās nav mēslu vaboles


Ivetta Kalugina                         

Atbildēt

Cits notārs

08.01.2018. 21:07

Ļoti aicinu Lapsu pievērsties šai problēmai dziļāk.
Ja nodokļu parāds sniedzas pie 200 000 EUR, tad ir skaidri saprotams par kādu apgrozījumu ir runa.
Notārs nevar izrakstīt vienu rēķinu par 1 000 000 EUR uzreiz. Katrs, kas bijis pie viņiem sapratīs - dienā tiek apkalpoti 10 - 20 (darba triecienniekiem vairāk, bet dzīves nogurdinātajiem - mazāk) klienti. Attiecīgi tad nu katrs no viņiem samaksā summu sākot no pāris euro līdz pat dažiem tūkstošiem euro.
Tad nu ir skaidrs, ka notārs, kura nodokļu parāds sasniedz 200 000 EUR, to ir mērķtiecīgi krājis un no saņemtajiem ienākumiem nav atlicinājis pilnīgi neko priekšā stāvošo nodokļu samaksai.
Tad no jautājums - vai zvērināts notārs kā valsts amatpersona tā vispār drīkst rīkoties? Par notāru taču nevar apstiprināt maksātnespējīgu parādnieku - ja reiz ar finansēm netiec galā, tad kā gan tu vari rīkoties ar citām lietām? Bet, vai tad ar nodokļiem drīkstētu būt savādāk?
Faktiski jau šeit ir skaidrs, ka tie nodokļu parādnieki to naudu ir piesavinājušies un maksāt netaisās, jo tāpat zina, ka VID jau atkal sadalīs visu samaksai termiņos un tad jau varēs atkal vilkt to visu vairākus gadus. Tikmēr jau citi parādi sakrāsies.
Te arī notāru padomei būtu jārīkojas un jāizslēdz no notāru rindām tie, kuri apzināti nemaksā nodokļus, lai pēc tam VID lūgtu pagarinājumus.
Tas pats arī attiecībā uz advokātiem - no klienta naudu paņēmi - maksā arī nodokļus :) Nemāki maksāt nodokļus un plānot savu darbību - ej strādā algotu darbu, kur nodokļus tavā vietā maksās kāds cits.

Atbildēt

švamme

08.01.2018. 20:30

Nekā sensacionāla te nav, jo juristi visi ir saimnieciskās darbības veicēji, nevis algu saņemoši, kā, piemēram mediķi. Bet, ja esi iesaistījies darījumu attiecībās ar reketieriem (VID), tie vienmēr atradīs veidu, kā pazemot.
Šai gadījumā - tāds ar tādu satikušies, uz šauras laipas.

Atbildēt

urķis

08.01.2018. 19:48

Bet tad jau dažiem no viņiem jābūt iekļautiem arī jaunizveidotajā - riska personu sarakstā.

Atbildēt

...

08.01.2018. 17:47

Nojaušu, ka lielākajai daļai šo juristu bija jānopērk savas ''prakses'' ... iznākums: sačakarēts tiesiskums. Par tiesībām ''nēsāt šļipsi'' un smaržoties ar "Hugo Boss'' smaržām ir jāmaksā ...

Atbildēt

pārvaldnieks

08.01.2018. 17:42

tās nav mēslu vaboles !
Tie ir pāržīdojušies bāleliņi -pastalnieki !

Atbildēt

Nodoklis

08.01.2018. 17:39

»

!

Interesanti , cik tām mēslu vabolēm iznāk mēnesī uz rokas, ja tik lieli nodokļi, kurus pelnot simtiem tūkstošus vēl pamanās nenomaksāt


Vot šitā labāk nesāc domāt, tas nodoklis var būt arī var būt PVN no klienta laikā nesamaksāta rēķina, bet vispār nekorekta tabula - uzskatu, ka strukturēti nodokļu parādi neskaitās kā kavētie parādi, līdz ar to subjektam ar kaut kādā veidā ar VID saskaņotu parādu nav jāparādās šajā sarakstā

Atbildēt

Un tomēr

08.01.2018. 17:37

Kā tur ir ar to personu datu aizsardzību? Viņa ir vai viņas nav? Likums rakstīts tikai speciāli Poikānam vai arī VID?

Atbildēt

Gadijums Ar Lauris Liepa

08.01.2018. 16:45

Advokāts Lauris Liepa tomēr ir parādnieks?
Lai arī tas "nav vina gadījums",tomēr parādnieks ir.

Atbildēt

!

08.01.2018. 16:35

Interesanti , cik tām mēslu vabolēm iznāk mēnesī uz rokas, ja tik lieli nodokļi, kurus pelnot simtiem tūkstošus vēl pamanās nenomaksāt!

Atbildēt

liela banda

08.01.2018. 16:27

mafija grib noraut papildus naudu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....