Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Temīda

12.02.2019. 12:22

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


Izskatās, ka pagrīdes boļševiks Grantiņš (kā viņa elks Ļeņins vada revolūciju no pārtikušas trimdas) aptaisījies un tagad sāk histēriski pielaizīties jaunajam komunistam Bordānam. Kā vienmēr, jūt savu pašlabumu.

Atbildēt

Pupa

12.02.2019. 12:16

Gaidu to mirkli, kad Potapova sāks ēst nost mazo Bordānu.
Valsts graušanas process nav vēl pabeigts un tur jaunkomunists Bordāns ir nepārspēts. Kad cilvēkiem atvērsies acis?

Atbildēt

Lai Bordans

10.02.2019. 17:47

»

lauķis

Jā , skorpioni mēdz viens otru nokost.Tad es ar novēlu veiksmi Bordānam , pārējiem ar


un citi čekas pakalpiņi veiksmīgi lauž sev sprandas!

Atbildēt

vēlētājs

10.02.2019. 17:44

»

brīvais radikālis

ASV jau šo sistēmu izveidoja, kāpēc tu domā, ka gribēs to "atbruņot


JV, Par un JKP ir kremļa projekti, kāds tiem sakars ar ASV?

Atbildēt

brīvais radikālis

10.02.2019. 17:18

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Izņemot Saskaņu, bet tā ir aiz sarkanās līnijas.

Atbildēt

formula

10.02.2019. 12:29

Kremlis savulaik veiksmīgi iesmērēja valdošai kliķei-valsts nozadzējiem iesūtīto Aņku-pulemjotčicu.Tā kopā ar dūrašu pārvērta knābi par pretvalstisku organizāciju,kura nodarbojās ar kliķes noziegumu piesegšanu .Tagad šie noziedznieki nu ir salīduši parlamentā un viņu "nodrāztais tiesiskums" nav nemaz tik naivi idiotisks-tas ir Maskavas projekts.

Atbildēt

Achtung

09.02.2019. 18:34

Jāsak ir ar ASV jūras kājnieku ievešanu valstī un tam sekojošu visas prokremliskās iekšlietu un tieslietu sistēmas bandas atbruņošanu un arestu. Lai kādu Latvijas problēmu mēs neapskatītu - visas krustojas šajā sistēmas bandā, kas ne tikai neveic savus pienākumus, bet ir noziedzības pamatperēklis un apsargs. Itkā maliņā stāv advokāti, notāri, tiesībsargi, konsultanti, tiesu izpildītāji, visādi vēl tur biroji un kancelejas - visi tie ir sistēmas sastāvā un darbojas pēc vienotas komandas. Muitnieki un robežsargi ir īpaši bīstamas sistēmas sastāvdaļas. Nebūsim naivi - visu joprojam kontrolē kremļa tiešās pakļautības čekisti. Viņus jau neviens nepublisko. Lai gan daži ir labi zināmi.

Atbildēt

pusiks

08.02.2019. 19:25

naudas maku cinäm nav nekäda sakara ar tiesikumu.

Atbildēt

jaja

08.02.2019. 13:19

Cik LV ir notiesāti izmeklētāji, prokurori, tiesneši par noziegumiem pret jurisdikciju? KL 23.nod.?

Atbildēt

Nu tiesam

07.02.2019. 16:49

JKP ļoti seko katram rakstam, tikai paskatieties īsteni uz situaciju no malas, nav jau visi blēži un korumpanti. Nevar, cienījamie, vadīties tikai pēc partijas piederības un politiskas pārliecības. Izskatās pēc Vladimira Iļjiča Ļeņina metodēm. Arī sūdzēties uzreiz kaimiņiem, kad pats ar kaut ko netiec gala, nav nekāds tiesiskums, bet mazdūšība. Saeimā nolēma ar balsu vairākumu izdot Jurasu.vai tad tāpēc visi korumpanti. Tūlīt Jurass iesēdīsies Satiksmes ministrija un sāks komandēt visus.

Atbildēt

Nja

07.02.2019. 14:47

Kārtējais lemberga grupējuma dienderis.

Atbildēt

Hmm

07.02.2019. 08:48

»

...

Visi žīdi nav cionisti , bet visi cionisti gan ir žīdi


Visi cionisti - simts Saeimas idioti nav žīdi, bet ir noderīgi žīdu cionistiem.

Atbildēt

Stulbumam nav robežu

06.02.2019. 15:03

»

ha-ha

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas


Slimajiem visi žīdi, krievi vai zagļi. Kasīklis tāpat ir tik "nodrāzies", ka vairs nav satura.

Atbildēt

ha-ha

06.02.2019. 14:36

Viens prezidents Pleskavas krievs.Gatavo Briseles ēbreju.Valsts drošības sargi-diplomēti padomju okupantu ideologi.OIK afēristi arī no tās pašas kastas.

Atbildēt

Vēsture

06.02.2019. 14:04

»

mūsdienu vēstures taisītājiem

nevajadzētu jaukt vārda brīvību ar noziegumu brīvību


Nevajag jaukt būtību. Vārds ir idejas izpausme. Vārds, tas jau ir nopietni. Viena taisnība (un mana), tas jau ir bijis. Tas ir sākums nozieguma brīvībai (kā Jums labpatīkas izteikties).

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 12:34

»

lauķis

Jā , iecelsim ēbreju Bordānu , kā cienīgu politmafijas pārstāvi , par Latvijas Balto Tēvu


Vai tad ir cita iespēja kā novēlēt lai viņi cits citu sagrauž. Sistēma uzbūvēta lai tur atrastos tikai konkurenti, nevis pretinieki. Pamēģini kādu iesūdzēt jevropā, tur tādi paši sēž un spriedums vienmēr būs naudīgākā pusē ne pēc taisnības.

Atbildēt

SOLA

06.02.2019. 11:53

»

...

Neviena partija pat nedomā OIK likvidēt


Ne vien nedomā likvidēt,bet skatās kā pieslēgties un slaukt.Man tikai ir jautājums....ko Saeimā dara Potapova-Strīķe. Līdz šim ir redzēts tikai tas, ka spēlējas ar tālruni,skraida pakaļ savam mazspējīgajam apbizotajam puišelim Jurašam. Laikam viņas virsuzdevums ir vaktēt pie atejas durvīm, lai šis neaimīīīž garām un pēc tam padot salvetīti.

Atbildēt

Esi aptaisījies?

06.02.2019. 11:23

»

Man nav

Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu. Tu pat elementāras lietas nesaproti, ne nesaproti, bet tev smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto lamu vārdus - slims cilvēks, psihiski nav normāls. Arī ar to tev ir tiesības dzīvot.

Atbildēt

Atkal slims murgs

06.02.2019. 11:17

»

Ass

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts...


Pie it kā pareizas vēlmes piesauc tos, kuri nerisina šo jautājumu - par OIK ir KPV LV lauciņš, nevis JKP, tādēļ nebāz savu purnu nevietā, tur kur vieta citam instrumentam.

Labāk pajautā Elitai Veidemanei no lembergiodes avīzes un viņa vēl labāk rot nomelnot visus citus un pamācīt: izlasi, cik viņa palikusi nekaunīga:
https://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/272032-runajiet-par-to-savas-pirtinas.htm
Kur viņu tur Latvoiajs zemes. Viņa vēl ļaunāk muld, kā Leņingradas "troļļi"- te nu ir, ka sātanu grašu dēļ latviets ēd nolst latvieti.

Atbildēt

Ass

06.02.2019. 08:09

Mani pārliecinātu Bordāna solītais, ja tiktu tiešām veiktas reālas kustības tiesiskuma virzienā. Neko nedzirdu par OIK aferas izvērtēšanu! Paziņojot šo neliešu vārdus sākot ar esošajiem politiķiem un likt ierosināt lietas prokuratūrai. Ja tas netiktu darīts prokuratūra ir jāpadzen Ja tas netiktu darīts, JKP ir bankrotējusi.

Atbildēt

Man nav

06.02.2019. 07:28

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


Man nav! Esmu bezbailīgs kometāru atstājējs komentaru sadaļās. Bet Bordānam gan ir mazliet bail. Ko viņš ir panācis kopš ievēlēšanas Saeimā. pilnīgi neko. Iedeva šanci izveidot valdību - apdirsās kā maz piecgadīga meitene no Zilupes 3.bērnudārza.

Bordān? Kur ir palicis tavs pirmsvēlēšanu populisma gars? Labi, neraudi, samaini piedirstās bikšeles, un sāc strādāt.

Gribu redzēt skaļas lietas, kriminālprocesus un oligarhus ar viseim Kalnmeijerveidīgajiem aiz restēm pūstam! Davai, saņemies tautieti!

Nemīz tumbačkā!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:20

»

Stulbs un prasts raksts

Pirmkārt, rakstu neļauj atzīmēt ar "mīnus" zīmi, lai paprovē uz "plus", kura nostrādā un tā savāc "daudz" plusu - labs triks...


Tu gadījumā neesi kāds čangalis, jo Bordāns ir, jo tu raksti, citēju "Trešķārt"! Tu man vairāk izskaties, ka esi tas suns, ko pats mini savā komītī!

Atbildēt

Gribu zināt

06.02.2019. 07:17

»

Lelle

Vai tas nav kāds no Ventspils pasūtījuma Kasīkļiem? Uzsēdušies kā ērces Bordānam un Jurašam...laikam jau pakaļas pamatīgi svilst valsts izlaupītājiem


Tu tā lelle gadījumā neesi pastulbais Bordāna dēlēns Toms Neticīgais, kurš vāra ziepes ar svastikām un sapņo par to kā dauzīt purnus krieviem?

Atbildēt

Diemžēl,

06.02.2019. 00:46

»

Jobans ziss

Bordāns neko nespēs pret sistēmu! Cik jobans ziss Grantiņš viņu lamājis, tagad pielien, draņķis. Galvasslimais...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Asiirietis

06.02.2019. 00:39

Uzrakstu kas Saeimā pie sienas "Viens likums viena taisnība visiem" būtu jāizvieto virs darba nometņu vārtiem, bet savukārt pie katra tapčana galvgalī jāiegravē: "ik viens reiz saņem pēc nopelniem"
Vēlot izdošanos Bordānam sarkano šakāļu midzenī.

Atbildēt

Andris

06.02.2019. 00:09

Kasīkli, cik par šo skricelējumu ir samaksāts? Kurš shēmotājs to pasūtīja?

Atbildēt

Izlasi

05.02.2019. 22:45

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


https://www.pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses/komentari

Atbildēt

Jobans ziss

05.02.2019. 22:31

»

L.Grantiņš LRTT

Bordāns izdarīja pareizi ! Noziedznieki apkēzījušies


Bordāns neko nespēs pret sistēmu! Cik jobans ziss Grantiņš viņu lamājis, tagad pielien, draņķis. Galvasslimais!

Kalnpisējs sacīja, ka Rimševics un Martins sākuši liecināt un process ievilksies. Loģiski, ko Rimševics ir 15 slepeno korporāciju biedrs, iespējams arī CIP aģents, lietas notušīs, jo Kalnpisējs arī spēlē cionistu komandā!

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:52

»

jaajaa

...demagoģija...100 gadus atpakaļ šī valsts sakās ar to, ka baroniem zemes noņēma


ne ar to sākās šī valsts.
Sākās šī valsts ar boļševiku apvērsumu Krievijas impērijā.
Baronu zemes ir tikai sīka detaļa tiem procesiem, kas sekoja, bet gana interesanta niansēs.

Atbildēt

Vēsture

05.02.2019. 21:08

bija jau mums bezkompromisa tiesiskums. Pirms simts gadiem. Visi, kas neklanījās un nepatika, tika represēti, deportēti, nogalināti utt. Tikai savas taisnības atzīšana un pārējo noliegšana. Nulles tolerance pret tiem, kas domā citādi. Sapratne, ka ļoti daudz ir vainīgo un iekšēja pārliecība, kuri tie ir. Tiesību sistēmas kritizēšana un ķeršanās vērsim pie ragiem - tā saucamās troikas.
Interesanti būtu papētīt galvenos cīnītājus, no kurienes nākuši, cik senčiem ir bijuši sakari ar VDK, cik ar partiju, cik piedalījušies represijās, cik paši ir bijuši komjaunatnes sekretāri. Vai tik tā vienīgās patiesības izjūta nav saņemta ar mātes pienu.Kaut kā ļoti pazīstami šķiet šie saukļi.

Atbildēt

Reņģēdājs

05.02.2019. 20:45

Gribētos jau , lai Bordānam veicas. Taču valdībā un Saeimā, kuras pamatā sastāv no vecajiem bukiem un kurus nepārprotami stutē Kalnmeiers, tas būs bezgala grūti.

Atbildēt

jaajaa

05.02.2019. 20:40

»

No JKP bail visiem

Tik banāla saruna...


...a ko ETP šefam piektdien tā sagribejās ar vecu draugu Kariņu parunāt ?...nordstrīmu apspriest bija pieskrējis ?...:)

Atbildēt

No JKP bail visiem

05.02.2019. 20:26

»

kaut kāda psihoze

loģikas nemaz


Tik banāla saruna"

“Griezīsim tikai vienu reizi!” Saruna ar premjeru Krišjāni Kariņu

Māra Libeka
6:55, 5. februāris 2019
2Komentāri

https://www.la.lv/griezisim-tikai-vienu-reizi

“Vajadzētu saprast, ka mūsu valsts tieslietu sistēmā ir iedibināta zināma kārtība, kas kopumā ir laba, taču tas nenozīmē, ka tā nebūtu uzlabojama” – kļūda, kam laba, kam ļoti slikta …Tiesās atsevišķi advokāti ver durvis ar kājām, notiek “Tiesāšanās kā ķēķī”, bet nekāda reakcijas. Mēģinot šo sistēmu izsist no sliedēm, Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau vienreiz “krita” par upuri un zaudēja amatu.
“ … Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana. Tas taču ir ļoti nopietni, ka pretkorupcijas iestāde aiztur centrālās bankas prezidentu par iespējamu koruptīvu darījumu. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ļoti īsā laikā izmeklēšanas materiālus nodeva prokuratūrai, lai tā varētu iesniegt apsūdzību tiesai. Aizritējis gads, bet diemžēl apsūdzība vēl nav celta. Tieslietu ministram par to būtu jāuztraucas un jāsāk skaidrot, kāpēc apsūdzības uzrādīšanas process ir tā ieildzis, kas ir jāmaina, lai šo laiku saīsinātu …_ - kāds sakars Tieslietu ministram ar prokuratūras lauka lietām, ar izmeklēšanu?
Lasi tālāk - ” Ja izrādās, ka kāda no amatpersonām nepilda savas funkcijas, tā ir cita lieta, bet sākt ar atlaišanu ir neauglīgi” – ar ko tad sākt, ja ģenerālprokurora pagalmā nolaidība? Kā lai Tieslietu ministrs to sakārto, kas nav šīs ministrijas darbs. Jābūt Saeimas reakcijai par vadītāja maiņu?
“ … Nosacīti arī tieslietu ministram būtu ar savu iedomāto guļammaisu jādzīvo uz vietas, kamēr viņš saprastu, kas jāmaina, lai celtu tiesvedību efektivitāti …” - Kam, Kariņ, jāuzrauga tiesu darbs, tieši un nepastarpināti, ja ne ģenerālprokuroram, kura rīcība ir nodaļa ar virsprokuroru, kura amatā bija arī Ēriks Kalmeiers. Cik lietas viņš, kad bija tiesu uzraudzības virsprokurors, atcēla, noprotestēja? Nav nekas manīts.
Ministru prezidenta Krišjāna Karina atbildes ir nekorektas pēc būtības, tendendiozi un nepamatoti virzītas Jāņa Bordāna adresē.

Atbildēt

kaut kāda psihoze

05.02.2019. 20:11

loģikas nemaz

Atbildēt

mīnus

05.02.2019. 19:33

Ir

Atbildēt

janis

05.02.2019. 19:25

kāpēc nav mīnusa zīmes?

Atbildēt

lauķis

05.02.2019. 19:15

»

Tiesiskums

Raksta autors rupji apšauba Bordāna tiesības sūtīt informējošas vēstules vēstniecībām, informējot par beztiesiskumu Latvijā, ko atzīst ārvalstu eksperti jau sen...


Taisnību saki.Un beztiesiskumu rada tieši biedru partijnieku sistēma , un neceriet ka kāda partija reāli gribēs ko mainīt , tikai vārdos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...