Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek

23.04.2021. 23:12

Visiem juristiem, kuri darbojās Meroni shēmās vajag liegt turpmāk darboties šajā profesijā.

Atbildēt

Padoms valstij

21.04.2021. 22:28

Ieliekat savus valsts pārstāvjus kompānijas, nomainat valdes, un viss. Sekojat nauda un pagatnes darījumiem un viss būs ok. pēc tam Meroni pats atskries

Atbildēt

Fēlis

21.04.2021. 19:57

»

TP83

Valstij un tautai nekas nav nozagts


Bez muļķiem būtu garlaicīgi un tādi lembji neuzrastos, vai ne?

Atbildēt

Jānis

21.04.2021. 19:19

Tie, kas pieņēma lēmumu par mantas uzticēšanu Meroni, varētu pa visiem samaksāt valstij zaudējumus.

Atbildēt

TP83

21.04.2021. 19:15

»

Pēteris

Somāliju neaiztiec. Atceries Gulbi, Krūmiņu, Kokali, Stepanovu un pārējos no slavenās bandas. Zaga visi, bet vainīgs kaut kā sanāca tikai Aivars


Atceros Pēter atceros, tad jau pienācis laiks Aivaram vilkt ārā tās mapes, kuras nebija seifā.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

21.04.2021. 14:10

»

ROFLMAO

Iestāde joprojām ir ar 1/3 vadības. Valsts kanceleja ir pagarinājusi konkursu, jo prasības ir tik nereālistiskas - jābūt vienlaikus juristam, būvniekam un finansistam. Un tas viss par 2380


Prokuroriem Maksliniekiem iedodied
Ka neka Algu lielu sanemsiet Prokuror mafioza apvieniba.
Kuzis Juras Gulami viesnica palidzes

Atbildēt

Pēteris

21.04.2021. 13:29

»

TP83

Valstij un tautai nekas nav nozagts


Somāliju neaiztiec. Atceries Gulbi, Krūmiņu, Kokali, Stepanovu un pārējos no slavenās bandas. Zaga visi, bet vainīgs kaut kā sanāca tikai Aivars...

Atbildēt

Bēdīgais

21.04.2021. 13:25

»

Nožēlojami !

Nespējīgi ministri ieceļ nespējīgus ierēdņus, kuri nespēj sakārtot neizdevušos valsti. Ko par to saka jaunais komunists bordelis un ko


mazais līkdegunis visu saštellēs tā, lai arī viņa komunistiskā bikšu-krūšu kabatiņa tukša nepaliktu

Atbildēt

Nožēlojami !

21.04.2021. 12:38

Nespējīgi ministri ieceļ nespējīgus ierēdņus, kuri nespēj sakārtot neizdevušos valsti. Ko par to saka jaunais komunists bordelis un ko ?

Atbildēt

Manuprāt

21.04.2021. 11:47

viss likumsakarīgi - ja nav novērtējuma cik kas bija vērtīgs nodošanas brīdī tad nevar novērtēt ne to kā nodrošināta (sa)glabāšana, ne to cik jāsaņem atpakaļ. Regulāli tiek publicēta informācija, ka pirmškietami izglītoti cilvēki, iekrīt krāpnieku nagos un pazaude ne tikai visu savu naudu bet vēl paliek parādā! Kāpēc gan šādi cilvēki nevarētu būt par prokuroriem, tiesnešiem u.c.

Atbildēt

ha-ha

21.04.2021. 10:18

Kāpēc Meroni vėl nav izsludinäts starptautiskä meklėšanā,bet tiek ļauts viņam ar valsti spėlėties kā kaķim ar peli?

Atbildēt

Fēlim

21.04.2021. 09:10

Tiesas spriedumā ir skaidri un gaiši teikts - VALSTIJ NAV NOZAGTS NE CENTS! Tā ka nemuldi! Otrkārt Meronis jau pateica, ka nekādas naudas viņam nav ne nodotas, ne viņ`s ko apņēmies glabāt - ja tur kaut kāda nauda ir bijusi, tad tā jau ir sadalīta un guļ prokuroru atvilknēs. Bez tam - tie simti miljono, ar ko te biedē, kā nozagtus ,,tautai'nav nekādi miljoni bet PATIESĀ LABUMA GUVĒJA TIESĪBAs, kuras neviens nav notaksējis - ir tikai kaut kāda grābstīšanās gar Lembergu ģimenes kopējo Ipašumu, kaut bērni jau sen vairs nav pie Lemberga ģimenes piederīgi. AR bORDĀNA SVĒTĪBU Lemberg pēkšņi uzradās uzņēmumu reģistrā kā patiesā labuma guvējs vairākos uzņēmumos, kaut agrāk tur nebija Tiesa nepieņēma Lemberga protestu, ka tas noticis bez viņa ziņas.
Bet Fēlim es ieteiktu sākt domāt ar smadzenēm un neiejaukt šajā procesā taisno zarnu, - ,, tautai"kā viņš sevi nosauc diez vai 10 centi atrastos ko kāds kārotu nozagt.
Vēl par Meroni... manuprāt - tas viss vilksies, līdz apklusīs , jo nevienam nebūs patika atklāt šai ,,tautai" ka nekādu miljonu nav ir tikai līdzdalība vairākās kompānijās vai uzņēmumos, kuros skaitās patiesā labuma guvējs, kā visi kam pieder akcijas. Tieši tā skaidroja kāds no prokuroriem.

Atbildēt

ha ha ha ha sasmējos līdz asarām

21.04.2021. 08:17

Parodija a ne valsts :))) Nu pilnīgi kauns par šo bezzobaino mīkstmiešu klaunādi, kur vienam šveices bandītam, izsaimniekotājam, šmucmanim un shēmotājam - VALSTS nekādi nevar NEKO padarīt un pārņemt VALSTS mantu. Tak nesmīdiniet sabiedrību ar šo parodiju.

Atbildēt

jaajaa

21.04.2021. 08:14

...:D...tas, kas tur vēl ir palicis pāri, Rūdim ir vajadzīgs pašam !!!...un domāju, ka Šveices pilsonim klāt tikt Latvija nespēs...visu viņš paspēs nobāzt tā, lai visādiem "gribētājiem" interese pazūd...sen par vēlu jau...:)

Atbildēt

Viss OK!

21.04.2021. 07:56

Uzskatu, Aivars prātīgi noracies. Tagad 3. šķiras juristeļi, kas par tiesnešiem celti, prokurori, kuri vairāk par copy/paste nejēdz - no pieredzējuša, izmanīga un gudra Itāļu izcelsmes ŠVEICĒ dzīvojoša žīda, sataisījušies ap 100M atgūt!!!
Mjā... Tas Tev, Janka, nav ar cīši lobiem bratukiem fonda ļimoniņu pa gaiteņiem dalīt.

Aivars varēja turpināt dzīvot zaļi, ģimeniski, pat nedaudz sportiski un nepiespiesti kā Jānis, ar kuru abi no viena Latgales kolhoza nākuši. Jānim pietika un Jānim ir pašsaglabāšanās instinkts. Jānis aizgāja un neviena žurka pat virzienā nav iepīkstējusies, bet Aivars savādāks. Aivaram nepietika tikai M, viņam gribējās arī varu. Ar tiem augumā īsākiem tā ir. Jautri!Atbildēt

Q

21.04.2021. 07:31

Meroni uzdirš tādai Latvijas valstij, vai tas vēl nav skaidrs? Tagad jāierosina lieta pret prokuratūru, kura nodeva mantu Meroni izlaupīšanai!

Atbildēt

Goča

21.04.2021. 06:36

Kādu laiku nebija dzirdēts par tēmu Meroni&manta.
Ronājot kino valodā, daiļdarbam varētu dot nosaukumu:

"Meroni&manta. Atgriešanās"

Bet ja godīgi , nekā ko būtu vērts uzzināt publikācijā nav. Nu diezzin vai par šādu "jaunumu" var nosaukt informāciju, ka aģentūra un Meroni 2021. gadā no 1-15 aprīlim NAV sazinājušies. Šausmīgi jau svarīgi.

Atbildēt

ROFLMAO

21.04.2021. 05:52

Iestāde joprojām ir ar 1/3 vadības. Valsts kanceleja ir pagarinājusi konkursu, jo prasības ir tik nereālistiskas - jābūt vienlaikus juristam, būvniekam un finansistam. Un tas viss par 2380€.

Atbildēt

Fēlis

21.04.2021. 05:41

Vai tiešām mums būs jāiet asiņainu ceļu, lai tiktu sodīti vainīgie, tautai atgriezts nozagtais un ticība nākotnei? Vai arī čiuļu pipšu apetīte ir tik liela, ka viņi apstāsies tikai 5 pēdas zem zemes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....