Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tak beidzot

27.02.2021. 11:52

Tak beidzot tas noticis. Izskatās, ka NVA nespēja gadu desmitiem saremontēt policijas ēkas nu ir beigusies un viss ies tikai uz labo pusi. Nav skaidrs, kāpēc vairākās policijas ēkās pat elementāro kosmētisko remontu paveikt nevarēja, t.i. nokrāsot sienas, griestus, lai neizskatās kā kādā bezpajumtnieku pagrabā. Traki, ka policistiem ir jāstrādā tik šausmīgajos apstākļos.

Atbildēt

Jēzups

27.02.2021. 09:32

»

Vecais

Aģentūrā (Ē.Ivanovs) netika novērtēti zinoši, profesionāli darbinieki.Novērtējuma galvenais darbinieka kvalitātes kritērijs bija ROBEŽSARGS...


Ivanovam nevajadzēja zinošus darbiniekus, viņam vajadzēja pielīdējus un stukačus, uz kuriem viņš varēja izauroties. Aģentūrā jau sen nav palicis neviens kompetents darbinieks, jo kurš gan normāls cilvēks var izturēt, ka uz viņu auro psihopāts, ka viņš darbinieku nositīs, nošaus, pakārs.. Mūsdienu valsts pārvaldē... tā ka pēc Ivanova NVA neviens neraudās, tas ir fakts. Diemžēl nav teikts, ka tas politiskais ieliktenis būs labāks. Delna diemžēl arī ir firmas zīme, tikai ne tā labākā.

Atbildēt

Vecais

25.02.2021. 09:59

Aģentūrā (Ē.Ivanovs) netika novērtēti zinoši, profesionāli darbinieki.Novērtējuma galvenais darbinieka kvalitātes kritērijs bija ROBEŽSARGS.

Kādu kapacitāti var sagaidīt no būvniecības nodaļas , ja štatā viens cilvēks ar būvnieka izglītību:).Jautājums skar projektu vadības kvalitāti.
Iepirkumu-realizācijas nodaļa tika sagrauta, Zinošu speciālistu vairs nav.Vai apzināti tiek pazemināta iepirkuma procedūru kvalitāte?
3-4 reorganizācijas ģenerāļa Ivanova vadīšanas laikā.Darbiniekiem nepārtraukts stress 6-7 gadu garumā...
Kadru mainība nenormāla , turklāt aiziet zinošākie un pieredzējušākie(pārvalžu, daļu,nodaļu vadītāji, utt.).
Lai veicas jaunajai vadībai izveidot komandu.Normālu, strādāt spējīgu,profesionālu komandu ātrāk par 2-3 gadiem nav iespējams izveidot...

Atbildēt

Ansis

24.02.2021. 20:38

Kad beidzot to otru lielāko korumpantu Latvijā aiz Lemberga kuram pieci gadiņi piesēdināti. Cik sozīdim iedos? Pēc nopelniem 15 a varbūt vairāk.

Atbildēt

Buhalters

24.02.2021. 15:44

Dūcis jau pats neko nedara, tikai gudri spriedelē. Darbu izvelk daļu vadītāji, tie kurus viņš vēl nav izēdis.

Atbildēt

zzz

24.02.2021. 10:27

»

ROFLMAO

Sabiedrība par atklātību bez atklātības...


Tad jau Veide labāks nekā pirms tam bīdītais uznēmējs pēdiņas un padomu devējs ,kā arī pustermiņu pastrādājušai IEM.ministriņš M. Gulbis tad nu gan tā a]gentūra būtu pakaļā

Atbildēt

Teātris

23.02.2021. 23:57

Tas ir inscinējums, lai sildītu marihuānas legalizāciju maigā veidā. Metodes ir daudz un dažādas. doma ir pieradināt sākumā pie labās kaņepītes un nabaga pensionāres tad pie kaņepju produktiņiem ar skaistu lapiņu tad pie marihuanas legalizācijas "mediciniskiem' nolūkiem.
Pamazām audzējot toleranci.
Sī pati metode tiek izmantota ari ar varaviksni un vienradžiem bērnu rotaļlietās.
Tīri pat nerunājot vai narkotikas ir labi/slikti, homoseksuālisms ir vajadzīgs/nav vajadzīgs kā plaša kustība. būtiski ir saprast šo lēnās radināšanas metodi.
Tā ka šeit par tādu pensionāri es neizteikšos. Vienkārši agrāk šādu bravurīgu Latgales pensionāru nebij kuras karoja ar policistiem par kaņepītēm.

Atbildēt

XXL

23.02.2021. 23:52

Tas jau Ģirģēna dabā..ne pirmais ne laikam pēdējais ieliktenis.. ko pat pēc oficiālā konkursa atved aiz rociņas un ieliek iestādes vadība...Lai Pietiek pazondē ko Ģirģēna ieliktene Malvīne IeM Informācijas centrā dara.. kā no darba prom iet prom ilggadēji profesionāļi ...jo šī dāma savā stulbumā nemāk neko citu kā tik čakarēt kolektīvu kopā ar no VID izmesto bijušo personāla priekšnieci Miķelsoni...kura nu iebīdīta IC un skaisti pūš Malvīnes stabulē.. uz mutiska rīkojuma pamata jau vairāk kā pusgadu visiem jāraksta ik dienu atskaite par padarīto, jo viņai tā gribās..kā vienīgajā mīļajā projektu nodaļā iekšā tiek vilkti Malvīnes draugi un paziņas...pietiek papētīt Facebook sakarus...kā tiem tiek bez ierunām piešķirtas max amatalgas un piemaksas bet ilggadējiem darbiniekiem visu bonusus ar vieglu roku griež nost...ātri IC tiks novests līdz kliņķim, bet izskatās ka tāds viņai uzdevums

Atbildēt

Juhū

23.02.2021. 22:37

»

Ilonchix

Dūcis tiešām ir reti nepatīkams cilvēks un vājš jurists, toties liels karjerists un pielīdējs


Viņam ir DP un KNAB pieredze, diez vai jaunais Delnas juristelis spēs viņu izdzīvot. Drīzāk viņi par ļoti labi sadziedāsies.

Atbildēt

Meroni ir Šveices ofšoru advokāts

23.02.2021. 20:52

Meroni ir Šveices ofšoru advokāts.

Laikam nesaprotat, ar ko te visiem darīšana. Meroni ne tikai tādus vien idiotus kā no Latvijas redzējis ar saviem slepenajiem sabiedrotajiem - ofšoru advokātiem!

Atbildēt

Archivāre

23.02.2021. 19:39

Ja nu kāds vēl no IeM NVA būtu jāatlaiž, tad tas ir Juridiskā un iepirkumu departamenta vadītājs Raimonds Dūcis. Reti nekompetents cilvēks, kurš nepārzina elementāras juridiskas lietas, bet iedomājas sevi par baigo guru. Pie vecā ģenerāļa vēl varēja iekrampēties amatā, bet cerams Veide patrieks pirmo!

Atbildēt

xXx

23.02.2021. 18:27

Domāju, ka neviens direktors nevarēs atgūt Meroni pārvaldīšanā nodoto Aivara īpašumu. Rūdolfs sēdēs Šveicē vai savā Francijas muižā, iedzers vīnu un noraudzīsies kā te mainās direktori - nav reāla mehānisma kā viņu piespiest kko atdot.

Atbildēt

Paveras aizkars

23.02.2021. 17:18

... un tur atkal soross

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.02.2021. 17:02

Tas iepriekšējais pensionētais milicijas ģenerālis bija jāatlaiž. Tas labi, ka pats aizgāja.

Atbildēt

Secinājums

23.02.2021. 15:54

Arī šim neradījumam būtu janošaujas,kaut vai sakara ar kaņepju lietu,un kur nu vel daudz smagāki noziegumi.

Atbildēt

Pastalnieks -- OIK

23.02.2021. 13:58

»

lauķis

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem


Skele-OIK afera veja parki 20gab.
Atkritum sadardzinajumi buss vel Bonuss no vienotibas un Atistibas/par

Atbildēt

Janis-kuzim

23.02.2021. 13:46

»

Fui

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda


Vares ar Vaskevicu un Montiku, konfiscetu spirtu Cigaretes, narkotikas un Cigaresu iekartas ar Jaunupiem Sparan veidigiem. Sekenhend Uztirgot, ka to darija lidz sodienai.

Atbildēt

nu gan

23.02.2021. 13:25

Bandjugas Haraldino māsa Berce tagad DAP????

Atbildēt

Legala

23.02.2021. 13:04

Ko te tā čikājas- var taču legalizēt Delnu visu k;ā struktūrvienību

Atbildēt

Jēcis

23.02.2021. 12:56

»

Fui

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda


Šo varētu teikt par veco aģentūras nu jau bijušo direktoru Ivanovu. Taču jaunie politiskie ielikteņi kā šis padomnieks ir vēl trakāki- viņi bez tā, ka neko nedara, vēl mēģina visādas rebes taisīt. Es savajā pietiekoši garajā darba mūžā esmu sapratis- viens zaglis nenozags tik daudz, cik politiskais ieliktenis pamuļķis izsaimniekos.

Atbildēt

Fui

23.02.2021. 12:42

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda.

Atbildēt

taa Delna

23.02.2021. 11:53

kuru vadiijadeputaate kraapniece Voika?

Atbildēt

Hrens

23.02.2021. 11:53

A, ko biseksuālais padomnieks ar pieredzi politiskā amatā neder

Atbildēt

007

23.02.2021. 10:42

»

lauķis

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem


Prokuratura ar Moroni sadalija Lemberga izshemoto Tortes gabalu.
1.Gulbis ka nomaksaja Miljonu paradus? ??
2.Prokuroru vardi kas Faktiski grupa Valstij piekritoso mantu izsaimniekoja ☺

Atbildēt

zzz

23.02.2021. 09:55

»

ROFLMAO

Sabiedrība par atklātību bez atklātības...


taisnība NI neko nemainīs

Atbildēt

Nauris

23.02.2021. 08:22

Pirms pāris mēnešiem jau praktiski visa Nodrošinājuma valsts aģentūras iepirkumu nodaļa tika nomainīta bez jebkādas saistības ar Meroni un skaidrības kādēļ! Vai tam arī sakars ar direktora maiņu?

Atbildēt

''''

23.02.2021. 07:38

Varētu jau likties paradoksāli, ka gandīz visur jāpiesauc Meroni. Brīnos, kā te pat blakus publikācijā par Ramoliņu arī nav piekabinājuši Meroni.Savs ''prikols'' tam būtu. Taču paskatoties uz šīs publikācijas autoriem nemaz tik neiespējami tas nav. Lai gan nē - galvenais pasūtītājs tagad ''iesēdies''. Nebūs kas Merongeitas popularizēšanu finansē. Viņam tagad citas rūpes svarīgākas.

Atbildēt

ROFLMAO

23.02.2021. 06:56

Sabiedrība par atklātību bez atklātības!

Ok, varbūt tas Veide ir ģeniāls jurists, bet vai viņš saprot, ko nozīmē vadīt iestādi ar vairāk kā 300 nodarbināmajiem, kas pieraduši pie Ivanova autoritārā stila + vājprātīgas birokrātijas?

To iestādi vispār vajag reorganizēt, un nodot nekustamos īpašumus VAS "Valsts nekustamie īpašumi", bet iepirkumus lai veic pašas iestādes.

Atbildēt

ML2035

23.02.2021. 05:54

VDD instrukcijas jēkabpils āmurgalva izpilda bez ierunām.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 05:40

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....