Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tak beidzot

27.02.2021. 11:52

Tak beidzot tas noticis. Izskatās, ka NVA nespēja gadu desmitiem saremontēt policijas ēkas nu ir beigusies un viss ies tikai uz labo pusi. Nav skaidrs, kāpēc vairākās policijas ēkās pat elementāro kosmētisko remontu paveikt nevarēja, t.i. nokrāsot sienas, griestus, lai neizskatās kā kādā bezpajumtnieku pagrabā. Traki, ka policistiem ir jāstrādā tik šausmīgajos apstākļos.

Atbildēt

Jēzups

27.02.2021. 09:32

»

Vecais

Aģentūrā (Ē.Ivanovs) netika novērtēti zinoši, profesionāli darbinieki.Novērtējuma galvenais darbinieka kvalitātes kritērijs bija ROBEŽSARGS...


Ivanovam nevajadzēja zinošus darbiniekus, viņam vajadzēja pielīdējus un stukačus, uz kuriem viņš varēja izauroties. Aģentūrā jau sen nav palicis neviens kompetents darbinieks, jo kurš gan normāls cilvēks var izturēt, ka uz viņu auro psihopāts, ka viņš darbinieku nositīs, nošaus, pakārs.. Mūsdienu valsts pārvaldē... tā ka pēc Ivanova NVA neviens neraudās, tas ir fakts. Diemžēl nav teikts, ka tas politiskais ieliktenis būs labāks. Delna diemžēl arī ir firmas zīme, tikai ne tā labākā.

Atbildēt

Vecais

25.02.2021. 09:59

Aģentūrā (Ē.Ivanovs) netika novērtēti zinoši, profesionāli darbinieki.Novērtējuma galvenais darbinieka kvalitātes kritērijs bija ROBEŽSARGS.

Kādu kapacitāti var sagaidīt no būvniecības nodaļas , ja štatā viens cilvēks ar būvnieka izglītību:).Jautājums skar projektu vadības kvalitāti.
Iepirkumu-realizācijas nodaļa tika sagrauta, Zinošu speciālistu vairs nav.Vai apzināti tiek pazemināta iepirkuma procedūru kvalitāte?
3-4 reorganizācijas ģenerāļa Ivanova vadīšanas laikā.Darbiniekiem nepārtraukts stress 6-7 gadu garumā...
Kadru mainība nenormāla , turklāt aiziet zinošākie un pieredzējušākie(pārvalžu, daļu,nodaļu vadītāji, utt.).
Lai veicas jaunajai vadībai izveidot komandu.Normālu, strādāt spējīgu,profesionālu komandu ātrāk par 2-3 gadiem nav iespējams izveidot...

Atbildēt

Ansis

24.02.2021. 20:38

Kad beidzot to otru lielāko korumpantu Latvijā aiz Lemberga kuram pieci gadiņi piesēdināti. Cik sozīdim iedos? Pēc nopelniem 15 a varbūt vairāk.

Atbildēt

Buhalters

24.02.2021. 15:44

Dūcis jau pats neko nedara, tikai gudri spriedelē. Darbu izvelk daļu vadītāji, tie kurus viņš vēl nav izēdis.

Atbildēt

zzz

24.02.2021. 10:27

»

ROFLMAO

Sabiedrība par atklātību bez atklātības...


Tad jau Veide labāks nekā pirms tam bīdītais uznēmējs pēdiņas un padomu devējs ,kā arī pustermiņu pastrādājušai IEM.ministriņš M. Gulbis tad nu gan tā a]gentūra būtu pakaļā

Atbildēt

Teātris

23.02.2021. 23:57

Tas ir inscinējums, lai sildītu marihuānas legalizāciju maigā veidā. Metodes ir daudz un dažādas. doma ir pieradināt sākumā pie labās kaņepītes un nabaga pensionāres tad pie kaņepju produktiņiem ar skaistu lapiņu tad pie marihuanas legalizācijas "mediciniskiem' nolūkiem.
Pamazām audzējot toleranci.
Sī pati metode tiek izmantota ari ar varaviksni un vienradžiem bērnu rotaļlietās.
Tīri pat nerunājot vai narkotikas ir labi/slikti, homoseksuālisms ir vajadzīgs/nav vajadzīgs kā plaša kustība. būtiski ir saprast šo lēnās radināšanas metodi.
Tā ka šeit par tādu pensionāri es neizteikšos. Vienkārši agrāk šādu bravurīgu Latgales pensionāru nebij kuras karoja ar policistiem par kaņepītēm.

Atbildēt

XXL

23.02.2021. 23:52

Tas jau Ģirģēna dabā..ne pirmais ne laikam pēdējais ieliktenis.. ko pat pēc oficiālā konkursa atved aiz rociņas un ieliek iestādes vadība...Lai Pietiek pazondē ko Ģirģēna ieliktene Malvīne IeM Informācijas centrā dara.. kā no darba prom iet prom ilggadēji profesionāļi ...jo šī dāma savā stulbumā nemāk neko citu kā tik čakarēt kolektīvu kopā ar no VID izmesto bijušo personāla priekšnieci Miķelsoni...kura nu iebīdīta IC un skaisti pūš Malvīnes stabulē.. uz mutiska rīkojuma pamata jau vairāk kā pusgadu visiem jāraksta ik dienu atskaite par padarīto, jo viņai tā gribās..kā vienīgajā mīļajā projektu nodaļā iekšā tiek vilkti Malvīnes draugi un paziņas...pietiek papētīt Facebook sakarus...kā tiem tiek bez ierunām piešķirtas max amatalgas un piemaksas bet ilggadējiem darbiniekiem visu bonusus ar vieglu roku griež nost...ātri IC tiks novests līdz kliņķim, bet izskatās ka tāds viņai uzdevums

Atbildēt

Juhū

23.02.2021. 22:37

»

Ilonchix

Dūcis tiešām ir reti nepatīkams cilvēks un vājš jurists, toties liels karjerists un pielīdējs


Viņam ir DP un KNAB pieredze, diez vai jaunais Delnas juristelis spēs viņu izdzīvot. Drīzāk viņi par ļoti labi sadziedāsies.

Atbildēt

Meroni ir Šveices ofšoru advokāts

23.02.2021. 20:52

Meroni ir Šveices ofšoru advokāts.

Laikam nesaprotat, ar ko te visiem darīšana. Meroni ne tikai tādus vien idiotus kā no Latvijas redzējis ar saviem slepenajiem sabiedrotajiem - ofšoru advokātiem!

Atbildēt

Archivāre

23.02.2021. 19:39

Ja nu kāds vēl no IeM NVA būtu jāatlaiž, tad tas ir Juridiskā un iepirkumu departamenta vadītājs Raimonds Dūcis. Reti nekompetents cilvēks, kurš nepārzina elementāras juridiskas lietas, bet iedomājas sevi par baigo guru. Pie vecā ģenerāļa vēl varēja iekrampēties amatā, bet cerams Veide patrieks pirmo!

Atbildēt

xXx

23.02.2021. 18:27

Domāju, ka neviens direktors nevarēs atgūt Meroni pārvaldīšanā nodoto Aivara īpašumu. Rūdolfs sēdēs Šveicē vai savā Francijas muižā, iedzers vīnu un noraudzīsies kā te mainās direktori - nav reāla mehānisma kā viņu piespiest kko atdot.

Atbildēt

Paveras aizkars

23.02.2021. 17:18

... un tur atkal soross

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.02.2021. 17:02

Tas iepriekšējais pensionētais milicijas ģenerālis bija jāatlaiž. Tas labi, ka pats aizgāja.

Atbildēt

Secinājums

23.02.2021. 15:54

Arī šim neradījumam būtu janošaujas,kaut vai sakara ar kaņepju lietu,un kur nu vel daudz smagāki noziegumi.

Atbildēt

Pastalnieks -- OIK

23.02.2021. 13:58

»

lauķis

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem


Skele-OIK afera veja parki 20gab.
Atkritum sadardzinajumi buss vel Bonuss no vienotibas un Atistibas/par

Atbildēt

Janis-kuzim

23.02.2021. 13:46

»

Fui

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda


Vares ar Vaskevicu un Montiku, konfiscetu spirtu Cigaretes, narkotikas un Cigaresu iekartas ar Jaunupiem Sparan veidigiem. Sekenhend Uztirgot, ka to darija lidz sodienai.

Atbildēt

nu gan

23.02.2021. 13:25

Bandjugas Haraldino māsa Berce tagad DAP????

Atbildēt

Legala

23.02.2021. 13:04

Ko te tā čikājas- var taču legalizēt Delnu visu k;ā struktūrvienību

Atbildēt

Jēcis

23.02.2021. 12:56

»

Fui

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda


Šo varētu teikt par veco aģentūras nu jau bijušo direktoru Ivanovu. Taču jaunie politiskie ielikteņi kā šis padomnieks ir vēl trakāki- viņi bez tā, ka neko nedara, vēl mēģina visādas rebes taisīt. Es savajā pietiekoši garajā darba mūžā esmu sapratis- viens zaglis nenozags tik daudz, cik politiskais ieliktenis pamuļķis izsaimniekos.

Atbildēt

Fui

23.02.2021. 12:42

Latvijas ierēdņi ir meistari nekā nedarīšanā. Ņemt kukuļus un bezdēt krēslos tie māk, bet kad jāsak strādāt izrādās neko neprot. Nožēlojama izredzētā ierēdniecība, kuru pārsvarā veido padomijas čekistu orda.

Atbildēt

taa Delna

23.02.2021. 11:53

kuru vadiijadeputaate kraapniece Voika?

Atbildēt

Hrens

23.02.2021. 11:53

A, ko biseksuālais padomnieks ar pieredzi politiskā amatā neder

Atbildēt

007

23.02.2021. 10:42

»

lauķis

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem


Prokuratura ar Moroni sadalija Lemberga izshemoto Tortes gabalu.
1.Gulbis ka nomaksaja Miljonu paradus? ??
2.Prokuroru vardi kas Faktiski grupa Valstij piekritoso mantu izsaimniekoja ☺

Atbildēt

zzz

23.02.2021. 09:55

»

ROFLMAO

Sabiedrība par atklātību bez atklātības...


taisnība NI neko nemainīs

Atbildēt

Nauris

23.02.2021. 08:22

Pirms pāris mēnešiem jau praktiski visa Nodrošinājuma valsts aģentūras iepirkumu nodaļa tika nomainīta bez jebkādas saistības ar Meroni un skaidrības kādēļ! Vai tam arī sakars ar direktora maiņu?

Atbildēt

''''

23.02.2021. 07:38

Varētu jau likties paradoksāli, ka gandīz visur jāpiesauc Meroni. Brīnos, kā te pat blakus publikācijā par Ramoliņu arī nav piekabinājuši Meroni.Savs ''prikols'' tam būtu. Taču paskatoties uz šīs publikācijas autoriem nemaz tik neiespējami tas nav. Lai gan nē - galvenais pasūtītājs tagad ''iesēdies''. Nebūs kas Merongeitas popularizēšanu finansē. Viņam tagad citas rūpes svarīgākas.

Atbildēt

ROFLMAO

23.02.2021. 06:56

Sabiedrība par atklātību bez atklātības!

Ok, varbūt tas Veide ir ģeniāls jurists, bet vai viņš saprot, ko nozīmē vadīt iestādi ar vairāk kā 300 nodarbināmajiem, kas pieraduši pie Ivanova autoritārā stila + vājprātīgas birokrātijas?

To iestādi vispār vajag reorganizēt, un nodot nekustamos īpašumus VAS "Valsts nekustamie īpašumi", bet iepirkumus lai veic pašas iestādes.

Atbildēt

ML2035

23.02.2021. 05:54

VDD instrukcijas jēkabpils āmurgalva izpilda bez ierunām.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 05:40

Viss pareizi,lielākā kretīna princips vēl nav atcelts,arī netiks atcelts kamēr eksistē partijas,kamēr aitas un kāmji balso par parazītiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...