Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cik drošas ir mRNA vakcīnas?

10.01.2021. 11:40

Kāpēc cienītiais Apiņa kungs nonorāda nevienu pamatojumu apgalvojumam ka jauizceptās mRNA vakcīnas ir drošas? Guži vienārši tāpēc, ka šādu datu nav, jo nav bijis laika veikt ilgtermiņa pētījumus. Savukārt jau šobrīd īstermiņa blaknes ir būtiski lielākas kā piemēram parastajām pretgripas vakcīnām.
Kāpēc Apiņa kungs nepasaka, ka atķirībā no parastajām vakcīnām mRNA vakcīna iedarbojas uz šūnu ribosomām un ka šai iedarbībai ir iespējami šobrīd nezināmi bakusefekti. Kā piemēram zinātne jorojam nav devusi atbildi par autoimūno saslimšanu cēloņiem, bet ir zināms ka tās saistītas ar veidu kādā organisms reaģe uz atsevišķiem protīniem - tas ir tieši tas lauciņš, kurā darbojas mRNA vakcīnas.
Ja Apiņa kungam tīk matemātika, kāpēc nav salīdzinājuma kovida letalitātei, kura ir ļoti maza un salīdzināma ar parastās gripas letalitāti, pret mRNA vakcīnas potenciālajām problēmām? Vai arī Apiņa kungs grib apgalovot, ka jauizceptās vakcīnas ir vienīgās vakcīnas visā medicīnas vēsturē bez blaknēm un negaidītām problēmām, neskatoties uz to ka testēšana tām ir veikta minimāli - tikai ķeksīša pēc?

Atbildēt

motorhead 1916

07.01.2021. 12:44

»

Protobalts

tieši tā ,izklausās pēc vakcīnas karteļu runas vīra .Profilakses padomi arī nenoderīgi .Jāskalo deguns un rīkle ar skābu ,jo skābā vidē vīruss nedzīvo ,bet sāļā dzīvo -organismā...


Te vienaa citaa rakstaa Apinis ieteica ieriivet kruutis ar kaut kaadu Singapuuras smeeru... Well, lai jau ziezh, tikai nesaprotu, ko tad, teiksim, Vinkelei, iesaakt. Tie milzu buferi no visaam puseem jaasmeeree vai kaa? ;-)

Atbildēt

Protobalts

06.01.2021. 23:50

»

Nespeju noticēt

Lasu un nespēju noticēt, ka tāds cilvēks kā Apinis aicina vakcinēties ar pilnībā nepārbaudītām un mistiski katras valsts pagrīdē izstrādātām vakcīnām. Ja gripai līdz šim nav izstrādātā vakcīna, jo jebkurš dzīvotspējīgs vīruss mutē, tad šobrīd dažos mēnešos ir izstrādāta vakcīna Covid? Nespēju noticēt...


tieši tā ,izklausās pēc vakcīnas karteļu runas vīra .Profilakses padomi arī nenoderīgi .Jāskalo deguns un rīkle ar skābu ,jo skābā vidē vīruss nedzīvo ,bet sāļā dzīvo -organismā.
Nav jau arī professors.
Lidokaīna 2% inhalacijas palīdz apturēt kovidu jau 1 fazē .СМ.Анча Баранова ,Лидокаин

Atbildēt

Aizņemtā Ceturtdaļa

05.01.2021. 23:45

Apinis zin, ka vakcīna būs panaceja Teicamnieku Ceturtdaļai, kas strādā ierēdniecībā, un tiklīdz saņēmuši vakcīnu ierēdņi nomierināsies, tā ierobežojumi tiks atcelti, jo pārējām trim Ceturtdaļām tā vakcīna pie kājas, bet šībrīža vakcīnas lobijs ir Apiņa Trojas zirgs, lai ātrāk atceltu debilos ierobežojumus, it sevišķi, sporta aktivitātēm. Malacis!

Atbildēt

Nespeju noticēt

05.01.2021. 11:03

Lasu un nespēju noticēt, ka tāds cilvēks kā Apinis aicina vakcinēties ar pilnībā nepārbaudītām un mistiski katras valsts pagrīdē izstrādātām vakcīnām. Ja gripai līdz šim nav izstrādātā vakcīna, jo jebkurš dzīvotspējīgs vīruss mutē, tad šobrīd dažos mēnešos ir izstrādāta vakcīna Covid? Nespēju noticēt ka to saka Apinis. Bet nu jāsaka, kšobrīd pēc tā ko redzam Amerikā, bieži vien trieciens nāk no tās puses, kur vismazāk tiek gaidīts. Nauda laikam tomēr nesmird!

Atbildēt

Pārsteigts

04.01.2021. 19:49

Nedaudz pārsteigts par daudzajiem negatīvajiem/stulbajiem komentāriem par šo rakstu. Varbūt Vilim bija taisnība ? Bet nē, domāju(un ceru) ka tā jau ir kampaņa pret viedo Petjku! Raksts visnotaļ labs, argumentēts. Paldies par pūlēm, Pēteri! Un šis nav laiks runāt saprotošu čomu lokā, likmes pavisam citas! Uz priekšu, Petjka !

Atbildēt

Vārds

04.01.2021. 15:44

»

grūtgalvjiem

Pozitīvs tests un inficējies nav viens un tas pats


Jā un nē. Pozitīvs tests nozīmē, ka esi jau inficējies, bet nevar noteikt vai nupat inficējies vai jau izveseļošanās fāzē.

Atbildēt

Vārds

04.01.2021. 15:41

»

Jautājums

Vai šis pa dzimtenes ārēm 15 kilometrus dienā skrejošais Dakteris pats reāli katru dienu slimnīcās palīdz Covid-19 pacientiem? Vai viņš personīgi katru dienu iet palātās pie inficētajiem cilvēkiem? Ja nemaldos, mediķiem izmisīgi ir vajadzīga katra ārsta palīdzība cīņā ar vīrusu... Kurā slimnīcā ar Covidi...


>Kurā slimnīcā ar Covidi-19 inficētajiem strādā ārsts Apinis?

Viņš tipa rezervniekos pieteicies, bet ies ārstēt tikai kad pats būs saslimis ar COVID19 un atstiepis pedāļus. Apinis prognozē, ka pārslimos C19 viegli, es savukārt lieku savas prognozes un saku ka ar savu aizdusu Apinis atstieps pedāļus no C19.

Atbildēt

Vārds

04.01.2021. 15:39

Kur ir tas video?
Tak ja ko tādu viņš gribēja pārraidīt tad pienāktu 2. janvāris kamēr runu pabeigtu.

Atbildēt

Ļoti lats

04.01.2021. 11:30

Pzidun on i v Afrike piiizdun

Atbildēt

pffft

04.01.2021. 02:28

Beigās vakcinācijas plānu tomēr būs pagrūti izpildīt, nāksies vien visiem vakcīnu slavinātājiem pašiem vakcinēties. Un par terminiem, "covidioti" ir nevis tie, kuri noliedz covid, bet tie, kas tam svēti tic. Ja covidiotiem ir vēlme apsaukt neticīgos, izdomājiet citu terminu, bet nevajag piesavināties jums piešķirto.

Atbildēt

Jautājums

03.01.2021. 23:01

Vai šis pa dzimtenes ārēm 15 kilometrus dienā skrejošais Dakteris pats reāli katru dienu slimnīcās palīdz Covid-19 pacientiem? Vai viņš personīgi katru dienu iet palātās pie inficētajiem cilvēkiem? Ja nemaldos, mediķiem izmisīgi ir vajadzīga katra ārsta palīdzība cīņā ar vīrusu... Kurā slimnīcā ar Covidi-19 inficētajiem strādā ārsts Apinis?

Atbildēt

vai Apinis ir izkūkojis prātu

03.01.2021. 16:34

Nē, viņš nav neko izkūkojis, jo nav ko izkūkot. Par to liecināja jau pasens notikums ar viņa "tipogrāfijas lapiņām". Kopš tā laika visa viņa darbība kritiski vērtējot ne ar ko neatšķiras no trakās mājas kārtējā Napoleona psihes īssavienojuma. Lai nu kurš, bet Apini ņemt par pilnu var tikai tādi paši psihiski slimi pajoļi.

Atbildēt

tiešām

03.01.2021. 15:38

»

grūtgalvjiem

Pozitīvs tests un inficējies nav viens un tas pats


Apinis neteica, ka tev jāmācās arī latviešu valoda.

Atbildēt

grūtgalvjiem

03.01.2021. 14:29

»

tev Apinis teica

Mācies matemātiku


Pozitīvs tests un inficējies nav viens un tas pats!!!

Atbildēt

tev Apinis teica

03.01.2021. 14:12

»

sfsf

Nu man beidzot viens pazīstams ir. A pazīstamo pazīstamajiem pat tas nav . A kur tos simtus ņem nezinu


Mācies matemātiku!
Ja Latvijā kopā inficējušies virs 40000 cilvēku tad tas nozīmē, ka aptuveni 2 no 100 un lielākā daļa no viņiem nebļauj pa logu, ka ir inficējušies.

Atbildēt

fakts

03.01.2021. 14:10

»

vispār

Ne pilieniem ne vīrusiem nav kāju tāpēc tie nekur neiet, un tā nav norāde uz gramatiku. Vīruss var "aiziet" tikai tik tālu cik tālu tu to aizpūt un caur masku to garantēti var izdarīt daudz, daudz mazākā attālumā


Aizrādījums par gramatiku vietā,arī par attālumu daļēji taisnība,bet vēl ir arī gaisa plūsmas,un tās maska nekādīgi neietekmē.
Vēlreiz,maskas efektivitāte pret vīrusu izplatību ir 0,3%.

Atbildēt

vispār

03.01.2021. 13:54

»

fakts

Tu neticēsi,maskai iet cauri arī mikroskopiski šķidruma pielieni,protams,kopā ar visiem vīrusiem.Masku efektivitāte aizsardzība pret vīrusiem ir 0,3


Ne pilieniem ne vīrusiem nav kāju tāpēc tie nekur neiet, un tā nav norāde uz gramatiku. Vīruss var "aiziet" tikai tik tālu cik tālu tu to aizpūt un caur masku to garantēti var izdarīt daudz, daudz mazākā attālumā.

Atbildēt

GEO

03.01.2021. 12:37

Visas darba komunikācijasveikt virtuāli,vai ārā svaigā gaisā,nelienot otram tuvumā. To arī iesaku citiem.Tāpat,ja apmeklējat lielveikalus,tad izvēlēties laikus,kad maza cilvēku plūsma,piemēram,pirmdienu,brīvdienu rītus.Teorētiski tad arī vēl gaiss nav tik piesātīnāts ar visādām zarazām,kā tas dienas beigās.
Nesaprotu tos barus,kuri gāžas veikalos pirmssvētku pēcpusdienās u.c. pīķa stundās,tādējādi padarot nākotnē gan sev,gan mediķiem dzīvi vēl sarežģītāku.Jā,vēl jau ir liela daļa,kura latviski it kā nesaprot un kā dzīvo,tā dzīvos arī turpmāk.
Apinis pieminēja te vēl divus- vēlu gobzemam beigt muļķot naivo tautas daļu,ko jau pierādījis kopā ar kaimiņu un darīt to,ko viņš vislabāk prot! Bricim novēlu turpināt darīt to,ko viņš prot un tas viņam kā profesionālim ar atbilstošu izglītību izdodas un tamdēļ mēs viņam arī ticam!

Atbildēt

!

03.01.2021. 12:33

»

ha, ha

Apinis ir vēl viens masku efektivitātes apšaubītāju nekompetences piemērs - skaita mikronus un nanometrus, bet pat neaizdomājas, ka maskai nav jāaiztur atsevišķi sīki vīrusi, bet gan ar tiem piesātināti inficēta cilvēka izsprausloti šķidruma pilieni, kas ir pietiekami makroskopiski, lai aizķertos filtrējošajā...


Tā pat šis nezina, ka zinātniski ir pierādīts, skriešana ir kaitīga cilvēka veselībai.
Apinis savu kvalifikāciju nav spējīgs uzlabot, istiek ar "atmiņām" no mācību laikiem 1970-gados, kas sen novecojuši.

Atbildēt

Priekulis

03.01.2021. 11:33

LC un TP laikos
Pēc skrejlapu skandāla P. Apīni policija atrada atlūzušu uz ielas un aizveda uz atskurbtuvi.

Atbildēt

Ačgārnā loģika

03.01.2021. 10:43

Man ir daudz paziņu, radu, darbabiedru, kaimiņu. Neviens nav saslimis, nevienam neviens radinieks nav saslimis. Nerunāsim par tiem, kuriem neārstējamas slimības- vēzis, HIV pēdējā stadijā, infarkti , vecums u.c. Kam laiks mirt, tas arī mirst. Kur ņem tos lielos covid skaitļus, bet nav neviena saslimušā šogad no parastās gripas. Kam tas izdevīgi? Ja uz 100 cilvēkiem 1 saslimis, tad kāpēc netiek izolēts šis viens, bet gan izolē pārējos 99? Vai tiešām mums amatos malēnieši, kuri savulaik to "gaismu mājās nesa maisiem, nevis izcirta logu"...

Atbildēt

Tam nemo

03.01.2021. 10:37

»

nemo

šitam narcisam apinim izkat diagnoze totals uzmanibas trukums


Tu no atskurbtuves raksti?

Atbildēt

Herlufs

03.01.2021. 10:34

Paldies Pietiek. com, ka publicēja Petera Apiņa rakstu. Ļoti sakarīgs raksts, starp citu, pateikts tieši tas, par ko esmu domājis un secinājis, sajūta, ka esmu rakstu rakstījis kopā ar dakteri. Mums praktiski nav neviena, kurš tik labi izskaidrotu pgn slimības etioloģiju, gan gaitu, gan apstākļus, pie kuriem var no šī vīrusa izvairīties. Vēlreiz paldies Dr. Apinim par pamācošo un izskaidrojošo rakstu, jo arī man ir apnicis klausīties valdošo nepārdomātās komandas, baiļu sintezēšanu, aizliegumus, kas reizēm liek domāt, ka kāds gariņš šajā valstī vienkārši beidzot izpaužas un kaifo par savu varenību- viens vārds- un visi sēž mājās, viens solis- 10000.- eiro sods. Vai tikai nav kā Bidstrupa karikatūrās- darbā varens, bet mājās sēž maziņš un nobijies kaktā. Secinājums- ne katram drīkst dot varu.

Atbildēt

?

03.01.2021. 09:53

»

nepaliec mājās

Kur tu esi redzējis dabas takās cilvēku burzmu...


Tu esi smēķējos zem maskas, ka vari pateikt, ka dūmi iet cauri maskai?

Atbildēt

vispār

03.01.2021. 09:49

»

nepaliec mājās

Kas tev to iestāstīja? Vai viņķeļmeitēns koo


Vidusskolas fizikas un bioloģijas kurss!

Atbildēt

Kur vien klausies un skaties starp radu radiem

03.01.2021. 09:10

nekādu saslimšanu! Šajos “kara laika” apstākļos pat ar gripu vairs neslimo, jo nostrādā izdzīvošanas imunitāte. Bezrūpības un bezgribas laiks beidzies.

“Pandēmija” ir aizsegs NATO mācībām. Vakcinācija ir sabiedrības iznīcināšana un kastrēšna - policistus, mediķus, pedagogus kastrēs - instinkti saglabāsies, bet auglība zudīs. Vecajiem - liekajiem 90, 80, 70. un kolīdz pensijā 65 g v paredzētas citas vakcīnas - ātrākai nāvei.

Patēriņu ietobežos, ekonomiku sagraus, ar vakcinācijas maniakālismu, lai nogalinātu miljonu miljonus, PVO un Pasaules Banka gatavojas jaunām “pandēmijām”, ne tikai C19 viļņiem.


Bet LV valdība izpilda slepenas NATO instrukcijas, tostarp izsludinot masveida testēšanas statistikas melu propagandas datus par inficētiem un mirušiem no “C19”. Mediķi klusē, jo baidās zaudēt darbu un iztikas līdzekļus. Tas pats ar policistiem un pedagogiem.

Izglītības vietā būs dzīvnieciska apmācība attālināti, jo izglītību iegūstt mācību procesā - ar pedagoģisko darbu, sociālo kontaktēšanos un zināšanu apguvi vienlaikus. Sagraujot izglītības sistēmu, sagrauj tautas nākotni un vēsturisko pieredzi.

Novājināta tauta viegli pakļaujas savai iznīcināšanai.

Atbildēt

Miezītis

03.01.2021. 06:25

Kas šim kungam ir sasolīts?

Atbildēt

Es

03.01.2021. 05:42

Lieliski. Vienīgi noziedzīgā kliķe Apiņa loģisko domu ignorēs. Sašķeltu, naidīgu masu vieglāk kontrolēt un pazemot tālāk. Vadzim jālūzt!

Atbildēt

Par visu to padomājot

03.01.2021. 03:45

»

ha, ha

Apinis ir vēl viens masku efektivitātes apšaubītāju nekompetences piemērs - skaita mikronus un nanometrus, bet pat neaizdomājas, ka maskai nav jāaiztur atsevišķi sīki vīrusi, bet gan ar tiem piesātināti inficēta cilvēka izsprausloti šķidruma pilieni, kas ir pietiekami makroskopiski, lai aizķertos filtrējošajā...


sanāk, ka maskas nepasargā no infekcijas, bet rada maskā vidi tās vīrusa olbaltumvielai labvēlīgus apstākļus, ja masku īpaši nemaina, kā to dara daudzi ar tām melnajām utt. bet rodas divi stāvokļi - lai uz šo masku rēķina - aizsargā/ neaizsargā rastos slēdziens - statistika (viltus) par inficēto masu testos pieaug, lai eskalētu ierobežojumus. Un radītu “kovididiotus” šova pēc.

lai veidotos dabiskā masu imunitāte, tiešām ar maskā uzkrāto inficējoties.

Viss kopā vienalga diversija. Skaties kā gribi. Varētu iztikt bez maskām, jo tāpat ir gripas paveidi, no kuras mirst regulāri, bet to noraksta uz C19.

Un tad vēl tā stresainā publiskā apspriešana, ka maskas nepalīdz/palīdz. Viss kopā visai amorāli un nehigiēniski.

Atbildēt

Apinītis rūgtais

03.01.2021. 03:32

Hmmm, bet tā arī netiku gudrs, pat komentus pāršķirstot, ko šis tā pēkšņi pārlecis no vieniem ierakumiem uz otriem. Te vēl pavisam nesen bazūnēja par vacīnu ko citu. Apsolīja ceļojumu, kas kontā ieripoja vai spīd darbs pfīzerā? Iešu vēl padomāt...

Atbildēt

nepaliec mājās

03.01.2021. 01:07

»

īsā analīze

Runai nav ne vainas, bet skaidrojumā gan pilnīgas auzas...


Kur tu esi redzējis dabas takās cilvēku burzmu?
Smēķēšana. Tev tas kovids laikam smadzēnēs ja nevari saprast par ko ir runa. Tad lūk , runa ir par to ,ka dūmu daļiņas ir 1000 reižu lielākas par vīrusu daļiņām un ja dūmi iet cauri maskai tad vīrusi noteikti uz visiem 1000%. Secinājums: maskas nepasargā no vīrusiem.

Atbildēt

ha, ha

03.01.2021. 01:01

Apinis ir vēl viens masku efektivitātes apšaubītāju nekompetences piemērs - skaita mikronus un nanometrus, bet pat neaizdomājas, ka maskai nav jāaiztur atsevišķi sīki vīrusi, bet gan ar tiem piesātināti inficēta cilvēka izsprausloti šķidruma pilieni, kas ir pietiekami makroskopiski, lai aizķertos filtrējošajā materiālā.

Atbildēt

labs

03.01.2021. 00:42

»

īsā analīze

Runai nav ne vainas, bet skaidrojumā gan pilnīgas auzas...


Ja man blakus ārā kāds smēķē, un Apiņa pieminētais vējš nes dūmus uz manu pusi, tad es tos labi uztveru.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.01.2021. 00:14

Rūpīgi izlasīju rakstu.
Visupirms no sākuma līdz beigām, tad drošības pēc no beigām līdz sākumam.

Secinājums: es ticu tam, ko stārķis nes, kā arī āzim vārdā pēteris, kurš skolas gados apguvis Paškinu, Ļermantovu, Gagoli, Čahovu, Javtušenko un Ahmatavu arīdzan.

Protams, es ticu arī kļimovičam, bet par to skaļi nav jārunā.

Atbildēt

Nu jau par daudz

02.01.2021. 23:52

Vai tad cilvēkam naudas trūkums , kas spiež visu internetu , TV u.c. publisko telpu pierunāt pilnu ar savām pareizas dzīves pamācībām. Ja pensija ,,bez piecām minūtēm,, , tad saprotams . Ja radošā gara uguns deg , tad ar steigu par rakstnieku , dzejnieku jāpārkvalificējas , vai vismaz memuārus jāsāk sacerēt ,, Kā es kovidu redzēju...,,

Atbildēt

Kad dabūsi, tad runāsi citādi

02.01.2021. 23:48

»

Nevakcinēsimies vis, Apini!

Jo vienas vakcīnas paredzētas 4. maija valsts finanšu korporācijas “sargsuņiem” policistiem, mediķiem, pedagogiem. Viņi noēd Latvijas nākotni, jo nauda ir aizdota, ieķīlājot valsts uzņēmumus...


Tu noteikti dabūsi to, ko pelnījis, pat nepiesaucu un nenovēlu dabūt, bet tu kā cūka dubļus - nēsāsi šo vīrusu un izplatīsi.

Atradies gudrinieks un pētnieks. Apinis arī nav gudrs, b et āksts un lielībnieks, lien klāt ar savu uzrunu kā gobzems. Vai tev, apīņi, neliekas, ka tā rīkojas šizofrēniķi - gudri par gudrākiem, bet ar loģiskas domasanas pārrāvumiem.

Atbildēt

Nu, nu

02.01.2021. 23:38

»

ESMAIJA

visam piekrītu.Par to vien, ka viņš dod iespēju dzirdēt dažādus viedokļu no gudriem un zinošiem cilvēkiem, viņam jāsaka paldies. Ja nebūtu šādu raidījumu , mēs dzīvotu īstā tumsā un bailēs drebot gaidītu, kad nāks tā tante ar izkapti... Lai jums visiem Tikko izlasīju y-tubē brīnišķīgu jaungada uzrunu...


Lasot tavu peršu, palika:"Palika šķērma dūša", iedo]mājoties, kas tev tajā vietā, kur citi iebrauc. Tu pataisījusies par troļļu māti?

Salasījušies gudrinieki ar Jaungada runām, ko neviens negrib rādīt, jo nav kas lasa tadas.

Atbildēt

Amigo

02.01.2021. 22:51

»

Nevakcinēsimies vis, Apini!

Jo vienas vakcīnas paredzētas 4. maija valsts finanšu korporācijas “sargsuņiem” policistiem, mediķiem, pedagogiem. Viņi noēd Latvijas nākotni, jo nauda ir aizdota, ieķīlājot valsts uzņēmumus...


Neturi sveci zem pūra. Cik noprotu, ka Tev ir zināma īpaša metode, kā :"labāk saķert mazliet C19 vīrusa olbaltumvielas un jau iegūt kaut kādu dabisko imunitāti." Varbūt padalīsies kā no tā C19 dabūt ārā tieši to ko mums vajag, bet nedabūt kaut ko tādu kas var palīdzēt "nokļūt koka kastē"? Izskatās, ka savas "vajadzīgās olbaltumvielas" jau esi paspējis sagādāt pietiekošā daudzumā, varbūt vari "padalīties" par mazu, bet taisnīgu atlīdzību? Bet ja Tev šādu krājumu vēl nav, tad labāk nerausti dievu aiz "kaunuma apmatojuma". Es savā mūžā esmu saņēmis gandrīz visas vajadzīgās vakcīnas, tādēļ varu Tevi apbēdināt, par veselību nesūdzos.

Atbildēt

Aksels

02.01.2021. 22:45

Pārsteidza vakcīnas glorifikācija... ļoti pātsteidza, no P. Apiņa to nebiju gaidījis... Gripas vakcīnas jau pastāv gadu desmitus, bet gripa vēl klejo un klejos, cilvēki slimo un slimos, mirst un vēl mirs. Un pats trakākais, ka saačakarē imūnsistēmu!!! Kas tad Apiņa kungu tā pārlicina tik jaunā, maz zināmā un īsti nepārbaudītā covid vakcīnā...???

Atbildēt

2+2 5

02.01.2021. 22:45

JKP ir laiks sākt rīkoties. Nav jāpiekāpjas JV nevarīgajai vaidēšanai! Ja ir domubiedri saeimā, tad jāmaina šīs valdības agonija! Lielākā "kretīna" principu, kad visiem kaut kas atlec,ir jāizbeidz!

Atbildēt

hh 02.01.2021. 14:54
»
muļķība

...

tEV BAIGAIS +++

Atbildēt

1917. gadā Ļeņina un Trocka uzdevums bija globalizēt pasauli 02.01.2021. 14:48
»
muļķība

...

ar Kominterni. Tad globalizētājiem vajadzēja būt strādnieku šķirai. Bet valstu un vēsturiskās, aristokrātu no 16. g s finanšu korporokrātijas pretrunu ceļš noveda pie 1.un 2. pasaules kara, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem. Pat 2.PK beidzamās dienās ASV nobombardēja līdz ar zemi Drēzdeni Vācijā ar sirmgalvjiem un maziem bērniem 40 000 skaitā, kaut Vācija bija kapitulējusi.

Markss Kapitālā paredzēja, ka imperiālisms ir kapitālisma augstākā stadija, bet šodien redzam, ka globalizāciju veic globālā finanšu korporokrātija ar finansu resursiem. Atklāts karš iedzīvotāju skaita samazināšanai nav iespējams kodolkara risku dēļ. Tādēļ ir kiberkarš ar C19 “pandēmiju” un ekonomikas sagraušanu, masveida testēšanu un novakcināciju cilvēktiesību ierobežošanas apstākļos. Ierobežojot pārvietošanās un pulcēšaās brīvības, ierobežo politisko uzskatu brīvību un tiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidus un gūt iztikas līdzekļus.Ārkārtas apstākļos plāno ierobežot globālo patēriņu, izsniegt pārtikas kartītes un ierobežotus naudas pabalstus.

Nekad vairs nebūs tā, kā 2019. gadā. Iesācies postkapitālisma periods ar plānotu “globālo elektronisko koncentrācijas nometni” ar piespiedu vakcināciju. Piespiedu vakcināciju pasaulē pirmoreiz pielietoja hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnē.

Šodien piespiedu vakcinācijai termins maldinot no piespiedu nomainīts uz “brīvprātīgu”. Personas, kuras nevakcinēsies, nevarēs apmeklēt publiskus spirta pasākumus, koncertus, deju kolektīvus, ceļot ārpus Latvijas utt.

Atbildēt

īstenībā 02.01.2021. 14:36
»
Haralds

Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt ...

tādus paklausīgus Borisu Džonsonu, Džastinu Trudo, Džo Baidenu, Romas pāvestu u.c. pasaules melnā aristokrātija un pasaules naudas saimnieki tur ir apzināti iebīdījuši, lai realizētu "lielo restartu" un ieviestu jaunu pasaules kārtību.
Galma politologu, dažāda kaluma "ekspertu" un mediju korifeju apņirgtā sazvērestības teorija tiek realizēta dzīvē visu acu priekšā. Plāns atklāti izklāstīts publiski pieejamā grāmatā

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Absolūtās varas gribētājiem vairs nav jāslēpjas, jo visus priekšdarbus mērķa sasniegšanai viņi ir veiksmīgi pabeiguši, - cilvēce ar Silikona ielejas transnacionālo IT gigantu Google, Apple, Microsoft, Twitter u.c. palīdzību ir pabāzta zem ciparizācijas vāka, ir iebīdītas paklausīgas personas vajadzīgajos valstu amatos un institūcijās, palaists Cvid 19, tiek uzturēta klimata pārmaiņu histērija, izveidota melnās aristokrātijas un pasaules naudas saimnieku alianse ar Vatikānu, skat.

https://www.inclusivecapitalism.com/ .

Tā kā tuvākajos gados visi tiek laipni lūgti jaunā sociālā realitātē.
Atbildēt

Haralds 02.01.2021. 12:30
Daudzu valstu vadītāji savā būtībā nav patstāvīgi un spējīgi pieņemt lēmumus,kas atbilst nacionālas valsts un tās iedzīvotāju vajadzībām.Cilvēki-esiet modri!Svētos Rakstos minēts teksts:"Pēc viņu darbiem jūs tos pazīsiet".Ar iebiedēšanu,draudiem un manipulācijām mūs pašlaik cenšas sanaidot,sarīdīt un pakļaut.Atmetiet ekrānu laizīšanu un darbiniet smadzenes!Katram-veselību un drosmi,tad neviens mūs neapcels,arī"trakais"viltnieks!

Atbildēt

muļķība 02.01.2021. 12:02
»
Jenotības satelīti - bordioti

Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada


JkP ir boļševiku atrauga +mentu bandītu no visādām drošības iestādēm kam vajag legalizēt kukuļus !! Japana tabaco Eglīts pat īsu brīdi esto iestādē strādāji , Feldmanis tāpat kā viņa fāters ar Šķēli zaga G24 kredītus tas skolots zaglis ar cenšas kaut ko saraut satiksmē !!! nezinu kas ir jenoti/tautaspartija protams ka nāca no latvijas bezceļa, no vecajiem tik sc un zzs saimā ! Neviena partija Latvijas nenodarija tādu ļaunummu kā JKP un KPV , jo muļķi spēj sagraut vissu ar pārliecību ka viņi ir gudri ,kas ir visu muļķu problēma !! 1917 g krievijā beidzās ar desmitu miljonu nāvi kur boļševiki/analfabēti nokļuva pie varas !!

Atbildēt

Ha 02.01.2021. 11:59
Şis grupējums barojas no cilvēku neapmierinātības. Kūda pret valdību, kaut paši tajā ietilpst. Kritizē, bet neko paşi labăku neprot piedăvăt.
No šiem eglīşiem, feldmaniem, şuplinskām năk tik negatīva enerğija. Brrrr....

Atbildēt

Jenotības satelīti - bordioti 02.01.2021. 11:20
Vispābā jau jauno komunistu partijai ir tās pašas saknes , kas jenotiem - Latvijas apvedceļš. Un "jaunais politiķis" Jē atlaižamajā "sajmā" sēž jau no 1993(?!) gada...

Atbildēt

Edgars A 02.01.2021. 11:10
Nelaist skolaas kovidiotus. Galvenais uzdevums.

Atbildēt

Ultraglobālistu plāni ir J. Bordāna plāni 02.01.2021. 11:05
»
Atbrivotajs

Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu

Bordāna kā tieslietu ministra pirmais uzdevums bija latviešu valodā informēt sabiedrību un pilsoņu kopumu par valdības, kuras sastāvā J. Bordāns ir kā ministrs, rīkojuma no 12. marta 2020. gada Nr.103 par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijas teritorijā, obligāti sabiedrību informējot valsts valodā par valdības ziņojumu ANO angļu valodā, ka Latvijas valdība atsakās no noteiktu cilvēktiesību ievērošanas. Tā rezultātā ar J. Bordāna bezdarbību pārkāptas Satversmē noteiktās pilsoņu tesības zināt savas ar likumu ierobežotās cilvēktiesības.

Kas attiecas uz Ventspils ostas darbību ierobežošanu, globālistu lēmumi ir kontekstā ierobežot ekonomikas attīstību gan globāli, gan LV teritorijā, to bremzējot ar “pandēmijas” izsludināšanu, ārkārtas stāvokļa izsludināšanu, cilvēktiesību ierobežošanu ar globālistu plāniem ierobežot citas cilvēktiesības, iespējams, ka tiesības uz nekustamo īpašumu, kas jau tiek apspriests 12/dec/20 izveidotā Pasaules valdības Lielajā aliansē, apvienojoties ultraglobālistu politikas stratēģijā 240 pasaules miljardieriem. 240 miljardieri jau parakstījuši 50 procentu no savu īpašumu “dāvināšanas zvērestu” Pasaules valdības izveidei, atstājot trīs valstis ASV, ĶTR un KF - visas ar kopēju Pasaules valdību un globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ieviešot identifikācijas kartes, imunitātes pases un digitālos sociālā reitinga algoritmus, kādi jau ir ĶTR.

Ierobežojot cilvēktiesības brīvi pārvietoties, tieši tiek ierobežotas cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli, gūstot iztikas līdzekļus.

Secināms, ka ne velti L&K kliķe un ministru prezidenta biedrs J. Bordāns noslēpa Latvijas sabiedrībai Latvijas valdības paziņojumu ANO par cilvēktiesību ierobežošanu Latvijā, slepeni plānojot jaunus cilvēktiesību ierobežojumus.

Tiesībsarga funkcijas ir pakārtotas valsts, nevis sabiedrības interesēm, jo tiesībsargu valsts izvēlas pēc tā lojalitātes kritērijiem pret valsts iekārtu un algo savu mērķu sasniegšanai.

Ja tiesībsarga intereses būtu sabiedrības intereses, kā deklarēts likumdošanā, tiesībsarga uzdevums būtu bijis izpildīts - tiesībsargs publiski būtu informējis sabiedrību valsts valodā, ka Latvijas valdība uz zināmu laiku ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Tiesībsargs Juris JANSONS JURIS neinformēja sabiedrību valsts valodā publiski un savā mājaslapā par to, Latvijas valdība ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas teritorijā no 2020. gada 13. marta.
Atbildēt

Atbrivotajs 02.01.2021. 10:22
Pec apmaksatajiem komentariem var redzet cik parbijusies ir vecie tautas aplaupitaji . JKP skartoja tiesas,prokuraturu ,panaca nelielu pensiju paagstinajumu ,iztirija ostas un dzelzcelu no kremla ielikteniem ,nedaudz panaca banku tiribu.

Atbildēt

Kā Tieslietu ministrija ievēro Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības zināt savas tiesības 02.01.2021. 08:55
Ārkārtas situāciju K. Kariņa vadītā valdība izsludināja 2020. gada 13. martā un ANO paziņoja, ka tā paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Ārkārtas situācija ar cilvēktiesību un politisko tiesību ierobežošanu valdības diktatūras laikā palikusi spēkā un turpinās arī pēc 2021. gada 1. janvāra jau ar komendantstundu ieviešanu.

Dokuments, ar ko un kā, un kad K. Kariņa vadītā valdība ar E. Levita akceptu ir izsludinājusi cilvēktiesību ierobežošanu Latvijas teritorijā, pārkāpjot Valsts valodas likumu un Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības ikvienam - dokuments, ar kuru K. Kariņa vadītā valdība atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, publiski latviešu valodā nav pieejams.

Šeit ir dokuments angļu un latviešu valodās.


Reference: C.N.105.2020.TREATIES-IV.4 (Depositary Notification)
INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***
19 March 2020Atsauce: C.N.105.2020. LĪGUMI-IV.4 (Depozitārija paziņojums)
STARPTAUTISKAIS CIVENES UN POLITISKO TIESĪBU KONVENTS Ņujorkā, 1966. gada 16. decembrī
LATVIJA: PAZIŅOŠANA SASKAŅĀ AR 4. PANTA 3. PUNKTU 1
Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs kā depozitārijs paziņo:
Iepriekš minētā darbība tika veikta 2020. gada 16. martā. (Oriģināls: angļu)
"Nē. ANO-N-6633
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izsaka komplimentus Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram un saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. pantu informē, ka Latvija izmanto tiesības atkāpties no saviem pienākumiem, kas izriet no [] Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām visā Latvijas teritorijā.

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informē, ka pēc Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojuma, ka COVID-19 ir apstiprināta kā pandēmija, un ņemot vērā ievērojamās briesmas, ko COVID-19 izplatība ir radījusi sabiedrībai veselība, uz
2020. gada 12. martā Latvijas Republikas valdība izsludināja ārkārtas situāciju visā Latvijas Republikas teritorijā. Deklarācijas mērķis ir nodrošināt epidemioloģisko drošību un ierobežot COVID-19 izplatīšanos. Ārkārtas situācija sākās 2020. gada 13. martā un paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Starp Latvijas valdības pieņemtajiem pasākumiem ir apturēta mācīšanās klasē, trešo personu piekļuve slimnīcām, sociālās aprūpes iestādēm ierobežotas aizturēšanas vietas, atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces un pulcēšanās, kā arī ierobežota personu pārvietošanās. Šo pasākumu piemērošana pamato nepieciešamību atkāpties no noteiktiem Latvijas pienākumiem saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 12., 17. un 21. pantu. Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā šai piezīmei pievieno Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtas situācijas deklarāciju” neoficiālu tulkojumu
2020. gada 13. marts un 2020. gada 14. marts.
Saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. panta 3. punktu Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informēs H.E. Apvienotās Nāciju ģenerālsekretārs António Guterres par turpmākajām norisēm ārkārtas situācijā un paziņos ģenerālsekretāram, kad šie ārkārtas pasākumi vairs nedarbosies, kā arī Starptautiskā pakta par civiltiesībām noteikumiem. un politiskās tiesības atkal tiek pilnībā īstenotas.
________
1 Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 teksts (tulkojums angļu valodā)
Paziņojumam pievienotais 2020. gads ir ģenerālsekretāra rīcībā un ir pieejams apspriešanai.

- 2 - (IV.4)
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izmanto šo iespēju, lai vēlreiz apliecinātu Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram tās visaugstāko apsvērumu apliecinājumus.
Ņujorka, 2020. gada 16. marts ”
***
2020. gada 19. marts

Atbildēt

Slaidais.

02.01.2021. 22:05

»

Tišmājis

Tu,slaidais vari nevakcinēties un nomirt,tās ir Tavas tiesības


Laikam jau nesaprati. Es esmu pilnīgi un viennozīmīgi ierobežojumu un vakcināciju aizstāvis :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...