Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to padla

17.06.2021. 21:01

»

Juris

Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju...


Lai tava saprāta brāļiem, krievu necilvēkiem, nebūtu iebrukumam Latvijā labvēlīga augsne vēl kādā 1935-36. gadā, Ulmaņa ģēnijs patrieca Kremlim draudzīgo Saeimu un tas deva valstij četrus ļoti svarīgus neatkarības gadus. Žēl, ka toreiz viņš 1/3 Saeimas neapšāva Daugavmalā, mazāk "Baigā gadā" būtu bijis krievu līdzskrējēju, latviešu šāvēju.
Kur nu tev, defektīvais jurīti, kuru tavas mātes draugi, krievi militāristi, seksuāli izmantoja, to saprast?

Atbildēt

tie vārdi tika uzrakstīti

17.06.2021. 20:55

»

voila

man ir tikai viens jautājums, ko Jūs būtu teicis tautai un armijai, ja toreiz stāvētu Kārļa Ulmaņa vietā


Mēs, latvieši, sev uzcēlām jaunu staltu ēku - savu valsti. Sveša vara grib piespiest, lai mēs to paši noārdām. Es nespēju piedalīties.
ģen. Bolšteins 21.jūnijs 1940

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

17.06.2021. 20:19

»

Juris

Tu esi piders un gļēvulis, un lupata, jo negribi aizstāvēt savu tautu un valsti! Cita starpā, vēsture liecina, ka, 3 gadījomos no 10, karaspēks, kurš ir mazāks un vājāks, ir spējis uzvarēt lielāku un spēcīgāku


Tava bravūra nesniedzas tālāk par mutes brūķēšanu un datora taustiņiem. Reālu atbildību par ģimeni, par savu tautu vai valsti tādi kā tu nespēj uzņemties. Un stāstīt kā es būtu darījis un kā būtu zobus dauzījis Ulmanim, var tikai visnožēlojamākais indivīds, čekistu pakaļas laizītājs.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 20:05

»

Lielmežu Miķelis (нерусский)

Droši vien teiktu kaut ko līdzīgu, kā pateica K.Ulmanis. Jo pretoties toreizējam kremļa monstram, skaitliski un bruņojumā simtkārtīgam pārspēkam, turklāt ar propogandu nozombētiem karapūļiem, kuriem ir nāvīgākais naids pret visu, kas nav krievisks (нерусский). Tā būtu bezjēdzīgākā pašnāvība kādu vien...


Tu esi piders un gļēvulis, un lupata, jo negribi aizstāvēt savu tautu un valsti! Cita starpā, vēsture liecina, ka, 3 gadījomos no 10, karaspēks, kurš ir mazāks un vājāks, ir spējis uzvarēt lielāku un spēcīgāku.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

Lielmežu Miķelis (нерусский)

17.06.2021. 19:58

»

voila

man ir tikai viens jautājums, ko Jūs būtu teicis tautai un armijai, ja toreiz stāvētu Kārļa Ulmaņa vietā


Droši vien teiktu kaut ko līdzīgu, kā pateica K.Ulmanis. Jo pretoties toreizējam kremļa monstram, skaitliski un bruņojumā simtkārtīgam pārspēkam, turklāt ar propogandu nozombētiem karapūļiem, kuriem ir nāvīgākais naids pret visu, kas nav krievisks (нерусский). Tā būtu bezjēdzīgākā pašnāvība kādu vien var iedomāties.

Atbildēt

vīrieši manās gūžās

17.06.2021. 19:03

»

Nopietns autors, šeit un tur

Vīrieši manā mūžā


Cena: 4,00 € / 1 st., virsstundas ar 50% atlaidi.

Atbildēt

vārda brīvība muļķu zemē latvānijā

17.06.2021. 19:00

»

Es

Paldies Veidemanei,Lapsam un vēl dažiem,kuri saka to kas ir,nevis kā mūsu televīzija,radio runā vienā valodā ar valdību,jo pašiem sava skatījuma nav


Viena pa lēto pērkama prostitūta intervē un promaucē otru pa lēto pērkamu prostitūtu.
Šāda un taml. savstarpēja pašapmierināšanās ir šo glumo rāpuļu "augstākais lidojums".

Atbildēt

PR

17.06.2021. 18:50

Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja. Jā, lohi cieta, bet tāpēc ka lohi. Toties mēs - stukači, nācijas elite - atnesām brīvību un panācām ka komuņaki, visādi rumpīši, pārtapa par Latvijas Ceļu un ZZS.

Atbildēt

Lielmežu miķelis

17.06.2021. 18:48

»

voila

vēsturē ir liecība ( gadsimtu neatceros) par vienu jūdu cilti, kuri karojot ar ienaidnieku bija nonākuši aplenkumā un izlgābties nebija iespējas. Viņu liktens būtu bijis verdzība, bet viņi sevi nogalināja līdz pēdējam vīram kopā ar sievām un bērniem. Uzvarētājiem nācās visus apbedīt....vienmēr domāju...


Vai tas ir mēģinājums attaisnot kolaborantus ? Sadarboties vai nesadarboties nav tikai melns un balts. Izvēles priekšā nonācām praktiski visi pat samērā bieži, bet vai sadarbojāmies jau bija katra paša mēraukla alkatībai un bezkaunībai nodot savu tautu par jūdasa grašiem.
Gan toreiz bijām turīgi nabagi, gan šajos laikos esam turīgi nabagi, jo no gaisa nekas nekrīt kā kangariem un nodevējiem, bet viss ir jānopelna ar savu galvu un rokām. Ne toreiz mūsu vajadzībām likumdošana bij labvēlīga, ne šodien tāda, kas putina mūs ārā ar parazītiem glaimojošu nodokļu sistēmu.

Atbildēt

404

17.06.2021. 18:47

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju. Izrādās ka tas arī nav pretrunā ar faktu, ka Rīgā joprojām ir Ulmaņa gatve. Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

voila

17.06.2021. 18:15

vēsturē ir liecība ( gadsimtu neatceros) par vienu jūdu cilti, kuri karojot ar ienaidnieku bija nonākuši aplenkumā un izlgābties nebija iespējas. Viņu liktens būtu bijis verdzība, bet viņi sevi nogalināja līdz pēdējam vīram kopā ar sievām un bērniem. Uzvarētājiem nācās visus apbedīt....vienmēr domāju, kas ir labāk un pareizāk sadarboties vai nē

Atbildēt

Sigulis

17.06.2021. 17:49

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Komunisti Veidemane un Lapsa nu nekādi nevar iztikt nenorejot Kārli Ulmani.Abi visīstākie latviešu nīdēji ! Kāpēc nepiemin visas pārējās Eiropas mazās valstis,kuras nepretojās gan nacistu, gan komunistu okupācijas ? Tikai vienīgais vaininieks pie lieliem upuriem esot Ulmanis. Lai nolādēti visi šie K...


Kāpēc nepiemin visas pārējās Eiropas mazās valstis,kuras nepretojās gan nacistu, gan komunistu okupācijas ?

Interesanta tēma! Neesmu īpaši pētījis Eiropas okupāciajas juridiskos aspektus,laikam izņemot Austriju, tur nebija nekā piekrītoša, bet izskatās ka Krievi bijuši gudrāki par Vāciju un formāli lika Latvijas saeimai pašai nobalsot par savu okupāciju.
Un, diemžēl, šo faktu kladzina joprojām.

Atbildēt

tikai

17.06.2021. 17:43

»

Daugavpils fašistam

Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem...


Nevienā Eiropas valstī, tās vadītāji nenosauca okupantus par draudzīgu karaspēku un pēc tam neapstiprināja amatos okupantu ielikteņus!

Atbildēt

sociāldemokrāts

17.06.2021. 17:19

»

Bruno Kalniņš???

Bruno Kalniņš...


Bruno Kalniņš trimdā cīnījās par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Kalniņš bija lielāks demokrāts un lielāks Latvijas patriots nekā Ulmanis.

Atbildēt

otvechayu, Uasya...

17.06.2021. 17:07

»

:)))

Kurš cūklops nu būtu rukšķējis


genau so...

Atbildēt

Bruno Kalniņš???

17.06.2021. 17:04

Bruno Kalniņš
1940.d.oktobra sākumā....15 diennaktis arestā, pēc neapmierinātības par nelidošanu un Latvijas aviācijas pulka izformēšanu izteikšanas Latvijas armijas politvadītājam Bruno Kalniņam. Arestā kopā – Mukāns Aleksandrs, Ansons Alberts, Ķergalvis Jānis, Adumāns Arvīds, Vidiņš Verners. Arī Zalcmans, Purlicis.....un tas sākums ceļam uz Pečlagu Komi....

Atbildēt

Es

17.06.2021. 16:58

»

два дебила - это сила

lapsa + vaideļmane - tas ir cirks par brīvu un klauni ar putnu mēsliem galvā


Paldies Veidemanei,Lapsam un vēl dažiem,kuri saka to kas ir,nevis kā mūsu televīzija,radio runā vienā valodā ar valdību,jo pašiem sava skatījuma nav.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 16:56

Joka pēc nesen parēķināju. Izrādās, ka iespēja savas domas brīvi publicēt lielajos masu medijos Latvijā ir apmēram 2000 cilvēku. Mēs pārējie varam darboties sociālo portālu vidē un komentāru rakstīšanas vidē. Tāds diezgan skumjš un pat absurds fakts.

Atbildēt

...

17.06.2021. 16:48

»

nav

tāda latviešu gēna . Ir rases ,kuras patreiz tiek krustotas. Ja gribēsim pastāvet kā civilizacija Visumā , tad visiem jabūt vienotiem kā Zemiešiem , ja ne būsim vergi citiem


Rita likums,četru asiņu likums u.t.t.Pirmās pakāpes jaukteņi ir veselīgi un lietderīgi,tālāk seko nenovēršama degradācija.To zina katrs ciltslietu zootehniķis,tikai cilvēki domā ka tas uz viņiem neattiecas.Tapēc jau ir tik maz cilvēku.
Laiks mosties,pietiek šķirot tautas.Ģimene,dzimta,tauta.Laiks atgriezties pie kopienu likumiem.Žīdu likumi,tā saucamās Romas tiesības jāiznīcina.

Atbildēt

Nopietns autors, šeit un tur

17.06.2021. 16:28

Vīrieši manā mūžā

Elita Veidemane

Cena: 4,00 €

Atbildēt

Abrenes lats

17.06.2021. 16:21

Kas likvidēja Latvijas valsti, ieveļot to asiņainās Eiropas Savienības ēdelīgajā, smirdošajā mutē?

Atbildēt

Provokatoram Jurim

17.06.2021. 16:16

»

Juris

Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju...


Cerams šodienas notikumus nebūs tik viegli iznīcināt kā krievu okupanti iznīcināja mūsu vēsturi un arī savējo vēsturi, lai noslēptu čekistu asinsdarbus un leģitimizētu iekarotās teritorijas. Pārkrievotu pamattautas, izzagtu, izlaupītu un lūrētu jau tālāk, uz bagātās eiropas labumiem, kur daļa no Latvijas tanku bučotājiem jau iegrābušies līdz elkoņiem. Ulmaņa sitējs atradies, un ko tālāk darīsi, interneta ģēnij ?

Atbildēt

Ulmaņa pieminekli Rīgā jānojauc!

17.06.2021. 16:15

»

Muļķīt , uzzini ,kas ir Baltā rase un, kas ar viņu sodien notiek un beidz gvelzt muļķības


Ko? Vēl pasaki, ka aziātiskie krievi ir baltās rases pārsāvji un tāpēc latviešiem jāintegrējas krievos, jo tikai tā sagalabāsim rases tīrību un nepārtrauktību. Un pasaki, ka Ulmanis bija tālredzīgs un tāpēc parūpējās, lai baltajā rasē mužu mūžos būtu dzīvs latviešu gēns.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 16:11

»

Lasītājs

Bet aģenti no kuģa nevar nokāpt, tiem nav atļauts. Viņiem jāturpina strādāt un līdz kapa malai. Koloborants nav tas galvenais ļaunums, drīzāk par izsmieklu zinātājiem


Aģenti nokāpt nevar, bet arī viņi būs spiesti pamatīgi sašaurināt savu darbošanos, ja sapratīs, ka cilvēki ir pārstājuši baidīties. Un piemērs, būtu jārāda slavenībām - R.Pauls. Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, A.Gorbunos, V.V. Freiberga un citi. Ja viņi sāks atklāti runāt Latvijā viss pamazām mainīsies uz labo pusi.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 15:53

Nokāpt no koloborācijas kuģa ir iespējams pavisam vienkārši - pārstāt melot un visu atklāti izstāstīt. Diemžēl, pirmā līmeņa VIP personas iet pretējo ceļu, sadarbību noliedz vai kategoriski atsakās par to runāt. Neskaitāmie cilvēku jautājumi paliek bez patiesām atbildēm un pa internetu klīst pietiekami ticamas cilvēku sadomātas vai aculiecinieku publiskotas versijas par to kas notika patiesībā.

Atbildēt

Lasītājs

17.06.2021. 15:52

Tādi paši vadoņi bija Latvijas laikā, kā patreiz ir. Armiju nolaida, jo visus pieredzējušos virsniekus pastūma malā, saeimā valdīja totāla korupcija, kas arī bija iemesls K.Ulmaņa apvērsumam. Iepriekš gan bija apakšpulkveža Ozola deputātu paraug sodīšana, kas beidzās ar Ozola arestu un pat sodīšanu ar nāvessodu, ko nepaspēja izpildīt. K.Ulmanim sagrābjot varu, Ozols tika atbrīvots, atņemta pilsonība un izraidīts no Latvijas. Bet tas neko daudz nemainīja, Ulmanis tāpat nāca ar savām "simpātijām" ( pielīdēju baru), kā podparučiks Zemitāns, ko iecēla pulkvežos. Par modernas, tiem laikiem armijas izveidošanu neviens nedomāja, savu kabatu pildīšana bija prioretīva. 1919. gadā no Latvijas boļševiki izveda vienīgo Krievijas impērijā tanku fabriku, kuru pēc, neviens nedomāja atjaunot, kaut visus speciālistus jau līdzi nepaņēma.
Tā kā nekā jauna, mēs atkal kāpjam uz vecā grābekļa ar tādu pat "eliti" varnešos.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 15:42

»

Provokātoram Jurim

Redzams, ka tu savā tuvredzībā novēli latviešiem tādu pat likteni kā krimas tatāriem, kuri ir viena komunistu nīcinātākajām tautām un to tagad veiksmīgi turpina ķīna. Uiguri ķīnā ir krimas tatāru tautas atzars, līdzīgi kā vidzemnieks, kurzemnieks utt


Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju?
Es latviešiem novēlu nebūt gļēviem un nebūt kā suņiem, kurus ceļa malās apkauj sveši kungi.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

Provokātoram Jurim

17.06.2021. 15:36

»

Juris

Un 21.gs. Latvija spēj pretoties Krievijai? Piders ulmanis bija gļēvulis un tu arī esi gļēvulis, jo aicini padoties un nevis pretoties. Tā ir pideru mentalitāte - nepretoties. Pilna Latvija ar tādiem...


Redzams, ka tu savā tuvredzībā novēli latviešiem tādu pat likteni kā krimas tatāriem, kuri ir viena komunistu nīcinātākajām tautām un to tagad veiksmīgi turpina ķīna. Uiguri ķīnā ir krimas tatāru tautas atzars, līdzīgi kā vidzemnieks, kurzemnieks utt

Atbildēt

17.06.2021. 15:23

https://youtu.be/8ErARZhBtPg

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 15:18

»

Daugavpils fašistam

Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem...


Un 21.gs. Latvija spēj pretoties Krievijai? Piders ulmanis bija gļēvulis un tu arī esi gļēvulis, jo aicini padoties un nevis pretoties. Tā ir pideru mentalitāte - nepretoties. Pilna Latvija ar tādiem!
Ja es būtu dzīvs 1934.gadā, es personīgi būtu nogalinājis noziedznieku un diktatoru ulmani. Vai nu nodurtu, vai nošautu, vai uzspridzinātu, vai ar spēku iedzītu deguna kaulu smadzenēs.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

ha-ha

17.06.2021. 15:16

Ulamaņa lomu okupācijā var attaisnot tikai provokatori un ietekmes aģenti.Grantiņ! Tu arī nebiji komjanatnes aktīvists vai,nedod dievs,komunists,jo taču arī uzdodies par naivuli,jo aktīvi ņēmies ar komunistiem un čekistiem?Ilgstošā komunistu un čekistu atmaskošana ir pareizs,svēts un nepateicīgs darbs,taču neredzēt Ulmani un viņa komandu kā okupācijas pirmavotu un viņa darba turpinātājus šodien ,nosvītro visas tavas pūles.Neņemos spriest par L.L. un viņa komandas kaut kādām slēptām interesēm vai pasūtītājiem,taču viņi,manuprāt, dara un ir izdarījuši milzu darbu tautas informēšanā un virzībā uz sociāldemokrātiju.Ulmaņa un šodienas fašisms,jeb labējās politikas izpildījums kangaru-komunistu redzējumā nevar un nevarēja ne pie kā laba novest.

Atbildēt

Daugavpils fašistam

17.06.2021. 15:11

»

Juris

Piders ulmanis, kurš drāzās ar savu sekretāru Rūdumu, jau 1939.gadā Latvijā brīvprātīgi un ar labpatiku ielaida krievu karaspēku, un 1940.gadā piders ulmanis ļāva krieviem okupēt Latviju nesastopot pilnīgi nekādu pretestību. Piders ulmanis krieviem atdeva Latviju bez neviena šāviena - kauns un negods...


Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem.
Tevi jau protams nepārliecina, ka kopš 1939.gada, savai okupācijai nespēja turēties pretī neviena eiropas valsts, pat visu atbalstītajai Somijai nogrieza trešdaļu teritorijas, kas līdz šim brīdim nav atbrīvota no krievu okupantiem. Kopīgi ar vācu nacistiem sakāva pat spēcīgo Poliju, to cenšoties iznīcināt pat šajos laikos, nogalinot patriotiskāko daļu valdības, bet dzīvus atstājot ruskij mir atbalstītājus.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 14:55

»

O!

Prieks būs tevi satikt Kurzemes atlikušajos mežos! Sēru maršu gan negarantēju


Cīņai sveiks, pideras un piderasa ulmaņa aizstāvētāj! Es uz tava kapa virsū nečurāšu.

Atbildēt

Jadoma par nakoso rudeni un ziemu !

17.06.2021. 14:49

»

O!

Prieks būs tevi satikt Kurzemes atlikušajos mežos! Sēru maršu gan negarantēju


https://sputniknewslv.com/20210616/latvija-ir-atkariga-no-baltkrievu-skeldas-sankciju-gadijuma-degvielas-cenas-ziema-pieaugs-17177351.html

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 14:37

»

Parazītu un sadistu orda valda joprojām.

Ir vairāk kā nekorekti, blakus Kārlim Ulmanim nosaukt dranķi sociāldemokrātu bruno kalniņu. Ja K.Ulmanis nebūtu pārņēmis Latvijas vadību un zociāldemokrātiem būtu izdevies valsts apvērsums, tad Latvija jau 30to gadu sākumā būtu pievienota krievijai


Piders ulmanis, kurš drāzās ar savu sekretāru Rūdumu, jau 1939.gadā Latvijā brīvprātīgi un ar labpatiku ielaida krievu karaspēku, un 1940.gadā piders ulmanis ļāva krieviem okupēt Latviju nesastopot pilnīgi nekādu pretestību. Piders ulmanis krieviem atdeva Latviju bez neviena šāviena - kauns un negods, un ģļēvulība augstākajā pakāpē!
Ja piders ulmanis 1934.gadā nebūtu sagrābis varu, tad Saeimas deputāti nebūtu pieļāvuši Latvijas okupāciju.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

!

17.06.2021. 14:23

»

tikai fakti

(ar atsauksmju norādēm uz https://lv.wikipedia.org uc publiski pieejamiem info avotiem...


tagad si veidemane droci patriotiskus citatus prieks NRA !

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

17.06.2021. 14:19

veidemane ,raksti par amerikanu koloborantiem mulku zeme sodien !

Atbildēt

!

17.06.2021. 14:17

»

ASV protektorāts Latvija

...Veidemane bijusi "Vissavienības Ļeņina Komunistiskās Jaunatnes Savienības" (VLKJS) biedre un dažādu līmeņu komjaunatnes aktīviste no 1969. gada līdz 1983. gadam; centusies iestāties "Padomju Savienības Komunistiskajā Partijā" (PSKP) bet neveiksmīgi, jo nav varējusi iegūt tam nepieciešamās PSKP biedru...


ja si veidemane butu parkvalificejusies par audeju Ogres trikotazas kombinata un stradatu nakts maina,tas sapnis par PSKP butu realizejams loti atri,ari jautajumi par maucibu atkristu.PSRS laika bija noteikts loti stingrs profesiju limits uznemsanai PSKP.Jebkura gadijuma stradniekiem bija prieksroka,gandriz bez rindas,bet sapuvusai LPSR inteligencei gan vajadzeja ilgu rindu izstavet ,jo bija loti daudz gribetaju,tadi ka elerte,rumpitis ,vaidere &co.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...