Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

21.12.2019. 14:19

»

Skumjais Bruņinieks

Prezi Bērziņu ievēlēja ļoti smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga Sistēma ar ZZS un SC palīdzību Saeimā..plus vēl kaut kādi nelieši slēptajā balsojumā...


Precīzākais situācijas apraksts. Iekopēju, neprasot Jūsu atļauju, jo ir saglabāšanas vērts. ZRP iznīcināšanas galvenais iemesls bija Zatlera naivi un pāragri izteiktā varbūtība par sadarbību ar Saskaņu. Tā kā tas ir visu t.s. latvisko partiju murgs - sabiedrības saliedētība, iesaistot jau kuro reizi Saeimas vēlēšanās uzvarējušo partiju valdībā, reakcija bija momentāna, jo spiešana uz tautas kolektīvo *sāpi* un vēsturisko atmiņu nostrādā vienmēr. Un kamēr tas nostrādā, nekādu pozitīvu izmaiņu nebūs. Vecie vēži kārtējo reizi pārgrupēsies un aunu bars turpinās blēt pa 30 gadiem iemācīto. Dzīvnieku ferma, Latvija, 21. gs. Būs vēl sliktāk.

Atbildēt

Ziemelbriedis

24.08.2018. 21:58

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot...


Tu dzen zosis, vai runā to, ko domā? Vēlētos uzzināt vairāk par tavu pieredzi ar NLO un operiem. Tikai, ja tu nedirs

Atbildēt

Haha

20.08.2018. 23:11

Tā šaušalīgā bilde komplektā ar e-pastiem... ļauni, bet smieklīgi. 😂 Kaut gan ir svarīgi no dusmām atbrīvoties. Kāpēc ne šādi? Saprotu. 🙂

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

20.08.2018. 16:56

Vai tad jūs pats Lato Lapsa neesat slims? Skaidrs ka mēs abi esam garīgi slimi un neārstējami! Come on! Cunning and artful! Jūs satrauc manis aprakstītie fakti, lasītājam liekot aizdomāties par cionistu- žīdmasonu- krievžīdu- komunistu- čekistu- ideoloģijas sludinātāju patiesajiem nolūkiem. Bet valsts nepieder vairs tautai, bet manējamiem saimniekiem žīdmasonu B' nai B' rith, kurai pieder SVF/PB, kas ir LV finansētājs.Vnk sakot, ej dirst, tu pppretīgā VDK cūka! Pppie iesppējas, ceru, ka tāda radīsies, tev ar sapppujušu tomātu un vecu pppretīgi smirdīgu olu ppa dullo pppauri vajaka iepppipiderasēt!

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

20.08.2018. 16:56

Kāda gan vajadzība, vai labums Pietiek vispār tādu pusjukušo aizstāvēt kā mani un runāt par to, ka viņu DP savervē par stukaču? Jo tāpat jau bija paredzama reakcija pret mani no cilvēkiem - nolamāšana, apvainošana. Piem., padlaikos arī esmu kā aģents un stukačs bijis kopā ar tādu pašu VDK darboni dzejdari Rokpelni, ko zin plašāk, J. Peteru utt. Tad, ja ir, var nopublicēt foto un pilnīgi pamatoti apvainot mani sadarbībā ar VDK utt. Kas nebūtu murgi, bet patiesība ko es cenšos noslēpt.

Kas es tāds esu šodien? Nulle. Par mani vispār Pietiek var neko nepieminēt, tāpat kā citi masmediji, sociālie tīmekļi utt. Jo valsts nepieder vairs tautai, bet manējamiem saimniekiem žīdmasonu B' nai B' rith, kurai pieder SVF/PB, kas ir LV finansētājs. Pusjucis esu un pietam joprojām kalpoju orgāniem, piepelnos kā stukačs. Par to man šaucmīzkcs kauns un sevi neredzu, baidos pat no sava vārda L.

Atbildēt

Patiesība ar laiku

20.08.2018. 15:00

»

KPV

Feiks murgojums Lapsas grāmatas popularizēšanai


nāk gaismā. KPLV ir cionistu un viņu marihuānas legalizācijas projekts. Lops Kaimiņš sevi ir pārdevis politiskajai skatuvei.

Atbildēt

KPV

20.08.2018. 14:03

Feiks murgojums Lapsas grāmatas popularizēšanai.

Atbildēt

Ja nebūtu Pietiek un L L

20.08.2018. 14:02

»

Grēkam ir mērs.

Kādiem spēkiem kalpo Ļato Ļapsa,tas tāpat visiem ir skaidrs. Viņš nav neatkarīgs žurnālists ,bet pērkams žigolo,kurš apkalpo tos ,kas viņam maksā.Par velti šis viltīgais kūmiņš nestrādā.Viņš ir zēns uz izsaukuma ,un kurš vairāk piesola ,to apkalpo . Viņš domā ,ka viņš varēs tā mūžīgi uzdzīvot ,un izplatīt...


mēs nemaz nenojaustu, kādā sūdu cionistu- komunistu- čekistu noziedznieku valstī dzīvojam. Cionistu nomenklatūra izzog valsti ar oligarhiem, iedzen to parādos, tautu nabadzībā un verdzībā. Drīz nāks īstais piektais gads pretēji cionistu organizētajam 1905. un 2009. 13. janvāriem. Degs oligarhu muižas un autobusi utt. Šļesers no bailēm nosprāgs.

Atbildēt

Grēkam ir mērs.

20.08.2018. 13:56

Kādiem spēkiem kalpo Ļato Ļapsa,tas tāpat visiem ir skaidrs. Viņš nav neatkarīgs žurnālists ,bet pērkams žigolo,kurš apkalpo tos ,kas viņam maksā.Par velti šis viltīgais kūmiņš nestrādā.Viņš ir zēns uz izsaukuma ,un kurš vairāk piesola ,to apkalpo . Viņš domā ,ka viņš varēs tā mūžīgi uzdzīvot ,un izplatīt savus murgus ,un viņam par to nekas nebūs? Vai viņš nebaidās ,ka par viņa ļaunumu izplatīšanu viņu var ķert zibens uz līdzenas vietas.Ļapsa piepilda savu grēku mēru,un viņš nezin ,kurā brīdī tas būs pilns.

Atbildēt

E-pasts ir uzlauzsts.

20.08.2018. 13:29

Nekas jau citādāk nevar būt. Nekad nejauši tāpat vien nenotiek. Pēc pasūtījuma arī e-pastu veiklie zēni uzlauž. Un tāpēc šīs publikācijas ievieto ļauns cilvēks ,kurš droši vien šo uzlaušanu sponsorē. Skaidri jāsaprot ,ka oponentu klēpju sunīši tagad piestrādā. Par to vairs nav jābrīnās.

Atbildēt

Zinātājs

20.08.2018. 12:57

Lato atkal taisa dezinformāciju un pašreklāmu savai grāmatai. Esmu ar visām četrām pārliecināts, ka šie ir neīsti e-pasti un aiz tiem stāv cilvēki, kuru uzdevums ir izsūtīt šādus konfrontējošus e-pastus pēc iespējas vairāk plašsaziņas pārstāvjiem, lai radītu troksni, dezinformāciju un saceltu ažiotāžu. Šobrīd visi runā par KPV, tāds populārs temats. Līdz ar to, ja KPV pavilksies un sāks runāt par Lato grāmatu, tad arī KPV sekotāji pievērsīs tai uzmanību. Lielāka uzmanība vairāk naudiņas, garāks e-krāniņš Lato.
Šādu pašu metodi Lato (Indriķis Latvietis) izmantoja arī pirmajai grāmatai. Tikai tad e-pasti tika sūtīti interneta portāliem, avīzēm, un tā tālāk. Atceros, kā toreiz Lato staroja aiz laimes, kad Lauku Avīze (Lemberga izdevniecība) nopublicēja rakstu par viņa grāmatu.

Lato, cienu tevi kā vircas bedres un sūdu mucas bakstītāju, bet dažkārt tavi motīvi man ir gaužām nesaprotami. Kāda tad īsti ir tava politiskā nostāja, ja reiz visi ir muļķi, zagļi, čekisti, komuņagas, urlas un tā tālāk?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.08.2018. 11:58

»

tikai nestum

ka Lembergs pie visietekmīgākā silēm ielika nelietīgākos ZRP mūdžus: Rinkēviču un Kozlovski


Jau vienreiz teicu un varu Jums tagad tikai atkārtot..
No kādiem politiķiem, cilvēkiem sastāveja ZRP ..? ..un tas pats attiecās uz jebkuru citu partiju.
Partijas kodols, veidotāji..tā saucamie idejiskie..tie ZRP bija varbūt tikai trīs, četri..
Tad nāk pieredzējuši politiķi , bet sirds dziļumos Sistēmas cilvēki. Tiem uz ideju nospļauties, ja tā maisīs karjerai, apdraudēs viņa amatu, tad pie pirmās izdevības tie apgriezīs kažoku uz otru pusi.
Un visbeidzot partijā ir vienkāršie ļaudis, kas pirmo reizi politikā..bez pieredzes, ideja viņiem saprotama, bet ne tik spēcīgi sirdī iekritusi, lai dēļ viņas kaklu lauztu un uz ecešām lēktu. Tie parasti ir klusētāji.
Jūsu pieminētie Rinkēvičs un Kozlovskis ir tīri sistēmas cilvēki un labprāt, kā blusas, pārlēca uz to brīdi biezo Vienotības kažoku.

Atbildēt

FKK

20.08.2018. 11:48

»

Skumjais Bruņinieks

Un vēl...


Tie nav apvainojumi - Ments ir apzīmējums tiesībsargājošo iestāžu darbiniekam, kurš pats kļuvis par daļu no orgsanizētās noziedzības pasaules. Tie ir cilvēki, kuri aptraipījuši normālu, cienījamu policistu vārdu. Jurašs ir ments un tas ir labi zināms fakts. Tieši tāpāt ir zināms viņa politiskais jumts, kas šobrīd būtībā ir paņēmis 'otrabotkā' naivo Bordānu.
Twitterī menta Vonsoviča sieva - Strautmane Baiba atklāti norāda, ka balsos par JKP mentu projektu.

Atbildēt

johans

20.08.2018. 11:42

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauna nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Tu tik traki nebaidies!Tavi saimnieki taču joprojam ir bankas turētāji,bet no visas šīs literārās šļuras Artusam tikai plusi,tāpat ka no knābja epopejas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.08.2018. 11:39

»

Ina

Viss ir jauki, bet kā pārtraukt šo bijušo komunistu, oligarhu varu pār Latviju. Arī uzskatu ka klauns Kaimiņš ir tikai klauns. Nav vienkārši par ko iet vēlēt. Bet ar to ka sēdēšu mājās arī neko neizmainīšu . Ka man ir piegriezušies tie bijušie sarkanie ar savām īpašajām tiesībām...


Un vēl.
Kā jau teicu, visstulbākajā situācijā ir pati tauta. Kāds loģiski spriestspējīgs tautas pārstāvis var sākt domāt...johaidī, nu kas tad tas...mēs, tauta, pati atlaidām Saeimu, padzinām Lembergu..un tad paši to padzīto, smagos noziegumos apsūdzēto pasaucām atpakaļ..pat neprotestējām.
Bet te mums nevajaga degunu nolaist un uztraukties, jo tautai palīgā nāk Lemberga sistēmas mediji, kas izlaiž pīli...Saeimu neatlaida tauta..Saeimu atlaida Zatlers!!! Vot tā!!
UN visi gavilēja, visi kāri uztvēra šo jauninājumu, jo tas palīdzēja tautai neizkatīties pēc durakiem. Padzītie oligarhi un viņu ieročneseji vēl skandināja, Zatlers izdarīja valsts apvērsumu.
un visi apmierināti...tauta vieda, smagos noziegumos apsūdzētajam atkal vara, bet galvenais ienaidnieks un nodevējs Zatlers.
Zatlers neko neatlaida, Zatlers piedāvāja mums iespēju dzīvot, veidot un attīstīt mūsu valsti bez oligarhiem. Bet mēs visu sadi...ām un tagad vaimanājam.."ko darīt..ko darīt..?".
Ir iespēja ar cieņu pret sevi nobalsot par JKP, bet pa lielam tā neko izmainīt vairs nevarēs.
Sistēma ir nodrošinājusies pret visu, kas var viņu aizslaucīt. Sadrupināja(ilgi gāja) Jauno laiku..sagrāva (ātri) ZRP un sadrupinās(redzēs, cik ilgi) arī JKP...un visur taktika vienāda - sistīs, kompromitēs partijas līderus..tad Sistēma atradīs partijā vājo punktu..un uzpirks to..vienalga, ar ko - ar naudu, mantu, varu vai ambīcijām...
KP sekretāra Lemberga, VDK un komjauniešu atbalstītā un izveidotā sistēma, kur valsts nozagšana ir nostiprināta ar likumu, rullē un samals jebkuru, kas uzdrošināsies valstī ko mainīt.

Atbildēt

tikai nestum

20.08.2018. 11:22

»

Skumjais Bruņinieks

Šo bijušo komunistu, oligarhu varu mūsu valstī vairs nav iespējam pārtraukt...


ka Lembergs pie visietekmīgākā silēm ielika nelietīgākos ZRP mūdžus: Rinkēviču un Kozlovski!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.08.2018. 11:16

»

Ina

Viss ir jauki, bet kā pārtraukt šo bijušo komunistu, oligarhu varu pār Latviju. Arī uzskatu ka klauns Kaimiņš ir tikai klauns. Nav vienkārši par ko iet vēlēt. Bet ar to ka sēdēšu mājās arī neko neizmainīšu . Ka man ir piegriezušies tie bijušie sarkanie ar savām īpašajām tiesībām...


Šo bijušo komunistu, oligarhu varu mūsu valstī vairs nav iespējam pārtraukt.
Vilciens ir aizgājis. Mums bija dota izdevība pēc Rīkojuma Nr2 un tam sekojošā tautas nobalsojuma. Tā rezultātā Šķēle un Šlesers tika padzīti un arī Lebergs, jo tika izveidota bezoligarhu valdība. Bet mēs to neizmantojām.
Tā vietā, lai veidotu godīgi parvaldītu valsti, lai cīnītos pret korupciju, lai iznīcinātu valsts nozagšanas sistēmu, lai izveidotu tiesisku valsti ar sakārtotu Tiesu sistēmu, lai izveidotu tīkamu nodokļu sistēmu, lai izveidotu vidi valstī, no kurienes latviešiem negribētos bēgt, mēs visi..partijas, politiķi un tauta(lai cik tas dīvaini nešķistu) palīdzējām Lembergam un viņa ZZS tikt atkal valdībā un atgūt varu.
Izdzēsām Zatlera novilkto sarkano nesadarbošanos līniju ar Lembergu!
Visšokējošākais visā šajā stāstā ir tas, ka tauta referendumā pārliecinoši nobalsoja par oligarha Lemberga padzīšanu,bet pēc tam klusēja, kā ūdeni mutē ieņēmusi, kad Vienotība lūdza padzīto valsts nozadzēju, smagos noziegumos apsūdzēto aplaimot koalīciju un ieņemt ierasto vietu.
Es nedzirdēju nevienu protestu..NEVIENU!!! Nedzirdēju sašutumu ne no politiķiem, ne no tautas internetā, kad padzītais, mazaiz Aivars soļoja no Ventspils uz Rīgu, lai ķertos pie sava pamatdarba un atsāktu nokavēto ...- turpināt cirpt aitas un aunus, kā arī turpināt izzagt valsti.
Pa tiem gadiem, kamēr ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzētais nebija pie šprices, aitas un auni bija galīgi noauguši. Tagad atkal viss Lembergam ir štokos...ganāmpulks labi apcirpts un visi blēj pareizā toņkārtā..

Atbildēt

A. K.

20.08.2018. 11:15

»

Tad

Feiki epasti no feikiem "cilvēkiem". Rakstījis viens autors


To apliecina arī raksta ievadā autora solītais turpināt informāciju no KPV e-pastiem, kas viņam joprojām būšot pieejami..., ha, tātad ir jau sacerējis vēl lērumu.

Atbildēt

augstāko soda mēru

20.08.2018. 11:00

»

Skumjais Bruņinieks

Prezi Bērziņu ievēlēja ļoti smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga Sistēma ar ZZS un SC palīdzību Saeimā..plus vēl kaut kādi nelieši slēptajā balsojumā...


Vienotības, Dombrovska un Āboltiņs valsts nodevība, pieņemot savās rindās nelietīgākos ZRP saskaņiešus, ir pielīdzināma Zatlera - Ušakovu rīkotam valsts apvērsumam.

Atbildēt

Šuhēvičs

20.08.2018. 10:56

»

Uldis

Kaiņš laiza dirsu I. Mūrniecei - NA koholietei. Tas gan


Par "hohols" ukrainis tev, Vienotības pidrilla, tā iemauktu, ka tu savā čekistu un bandītu daudz lietotā mutē, vairs neņemtu tādus apzīmējumus.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.08.2018. 10:50

»

bet

kas ievēlēja prezidentu Bērziņu? Viņš lika Dombrovskim atkāpties no premjera amata. Un Vienotība no sākuma jau nebija vienota. Kā var vienoties kristieši ar liberālpraidistiem


Prezi Bērziņu ievēlēja ļoti smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga Sistēma ar ZZS un SC palīdzību Saeimā..plus vēl kaut kādi nelieši slēptajā balsojumā.
Un kā var godprātīgam, taisnīgam un principiālam politiķim(par kādu "lācīti" līdz šim uzskatījām) Lemberga gribas izpildītājs Bērziņš likt kaut ko darīt, kas ir pret viņa sirdsapziņu..??
To, ko Vienotība, Dombrovskis un Āboltiņa izdarīja...tā ir valsts nodevība!
Vienotība pati gāza bezoligarhu un bezlemberga valdību bez Saeimas uzticības balsojuma!
Vienotība ignorēja Rīkojuma Nr2 tautas pausto gribu referendumā, kas padzina oligarhus un izveidoja valdību bez Lemberga ZZS..Vienotība uzspļāva tautas balsojumam un paaicināja padzīto valsts nozadzēju, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu un viņa ZZS valdībā.
Ar to vēl nepietika...Vienotība gāza otru savu valdību un nodrošināja Lembergam totālu varu valstī!!!!
Ar to vai tad nepietiek, lai Vienotību vainotu pie visiem sū..iem, kas šobrīd ir.
Un ziniet, kā bezlemberga valdības gāšanu un tautas padzītā oligarha atpakaļsaukšanu valdībā nodēvēja MNA Lūsis..? Visas valsts nozadzēju Sistēmas vārdā viņš gļēvā V.Dombrovska nelietību un kapitulāciju nodēvēja par.."..valsts vīra cienīgu rīcību.."!
Tie ir fakti!
Vienotība nekad nav bijusi vienota..vienīgā reize varbūt tad, kad visi kopīgiem spēkiem metās cīņā, lai iznīcinātu savu konkurentu ZRP. O, jā...tur viņi visi bija kā viena spēcīga dūre...nu nafig konkurents vajadzīgs "kalnietēm", "pabrikiem" un "kariņiem" uz Eiroparlamentu.
Un tā Vienotība, saaugot kopā ar Lemberga sistēmu, pakāpeniski degradējās bezkonkurences apstākļos. Klauns kaimiņš ir sausais atlikums slavenajam, Vienotībai izdevīgajam lozungam..- "Balsosim par mazāko ļaunumu.."! Balsojām, balsojām par mazākajiem ļaunumiem un dabūjām smagos noziegumos apsūdzētā diktatūru ar ākstu Kaimiņu komplektā.

Atbildēt

Ina

20.08.2018. 10:40

»

Skumjais Bruņinieks

Interneta komentētāji - kpv lv atbalstītāji ir fanātiķu pulciņš, kas sastāv no desmit nozombētiem jauniešiem un Artusa mammas, kas caur dažādiem nikiem ar putām uz lūpām cenšās radīt iespaidu, ka atbalsts klaunam ir milzīgs...


Viss ir jauki, bet kā pārtraukt šo bijušo komunistu, oligarhu varu pār Latviju. Arī uzskatu ka klauns Kaimiņš ir tikai klauns. Nav vienkārši par ko iet vēlēt. Bet ar to ka sēdēšu mājās arī neko neizmainīšu . Ka man ir piegriezušies tie bijušie sarkanie ar savām īpašajām tiesībām.

Atbildēt

Fufelis

20.08.2018. 10:30

Tur tak skaidrs ka tos epastus nav rakstījuši KPV atbalstītāji, bet tieši viņa pretinieki.. lai nopludinātu un parādītu cik viņa atbalstītāji ir stulbi.. un varbūt ar domu lai Kaimiņš sāktu taisnoties

Atbildēt

Bruņiniek izgulies

20.08.2018. 10:18

»

Skumjais Bruņinieks

Interneta komentētāji - kpv lv atbalstītāji ir fanātiķu pulciņš, kas sastāv no desmit nozombētiem jauniešiem un Artusa mammas, kas caur dažādiem nikiem ar putām uz lūpām cenšās radīt iespaidu, ka atbalsts klaunam ir milzīgs...


muļķis Tu esi, Bruņiniek, ne skumjš. Kaimiņa niecīgais fanu pulks un mammīte sen neko nenosaka (paskaties FB lapā, cik atbalstītāju palikuši nabaga klaunam). Kaimiņš sen vairs nav modē un kpv.lv sen pārvērtusies par sektu ar Gobzemu priekšgalā. Un arī Lembergs sen vairs nav modē, nevajag dzīvot pagātnē. Lembergs tiek izmantots vien kā nolietota trepīte, uz kuras dažiem iedomīgiem pūšļiem iesoļot Saeimā.

Atbildēt

Ziņnesis

20.08.2018. 10:18

Da paši kpv.lv cilvēki visus šitos e-ppastus sarakstījuš, paši sev nosūtījuš un paši arī nopludinājuši uz pietiek.com Tas ir tikai viņu pašu interesēs, lai nemitīgi par viņiem runātu. Vienalga - labu vai sliktu. Tur nekādu citu ieinteresētību saskatīt nevar. Kur jēga Lato pašam šito šluru (tāda versija te komentāros izskanēja) taisīt?

Atbildēt

a ko ta nu?

20.08.2018. 10:03

Kaut nedaudz paskatoties šo saraksti, jāsecina, ka KPL atbalstītāju IQ (intelekta jeb saprātīguma koeficients) ir nožēlojami zems.

Atbildēt

bet

20.08.2018. 09:31

»

Skumjais Bruņinieks

Interneta komentētāji - kpv lv atbalstītāji ir fanātiķu pulciņš, kas sastāv no desmit nozombētiem jauniešiem un Artusa mammas, kas caur dažādiem nikiem ar putām uz lūpām cenšās radīt iespaidu, ka atbalsts klaunam ir milzīgs...


kas ievēlēja prezidentu Bērziņu? Viņš lika Dombrovskim atkāpties no premjera amata. Un Vienotība no sākuma jau nebija vienota. Kā var vienoties kristieši ar liberālpraidistiem?

Atbildēt

Uldis

20.08.2018. 09:11

»

Skumjais Bruņinieks

Interneta komentētāji - kpv lv atbalstītāji ir fanātiķu pulciņš, kas sastāv no desmit nozombētiem jauniešiem un Artusa mammas, kas caur dažādiem nikiem ar putām uz lūpām cenšās radīt iespaidu, ka atbalsts klaunam ir milzīgs...


Vai pieļauj domu, ka Kaimiņš, līdzīgi Zatleram, varētu atsūkāt Meļņikam, Zaharjinam un Putinam un kopā ar Saskaņu taisīt valsts apvērsumu? Neticu, tādi izdzimteņi tikai reizi 100 gados rodas.

Atbildēt

Apmierinātais

20.08.2018. 08:52

Man personīgi ir skaidra viena lieta, pēc "4.maija" režīma dibināšanas, esmu piedalījies divās vēlēšanās, trešajās vēlēšanās sapratu ka piedaloties tajās, veicu noziegumu, pret sevi, savu ģimeni, valsti, līdzpilsoņiem, līdz ar to uzskati ka piedalīšanās šajās vēlēšanās ir pielīdzināma noziedzīgām darbībām kuras līdzvērtīgas sodam ar augstāko soda mēru, tāpēc, tā kā, šodien mums ir demokrātija un katram ir izvēles brīvība, bet Latvijā, pat vēlēšanās nav izvēles brīvība, es netaisos veikt nekādus noziedzīgus pasākumus.
Uz vēlēšanām neiešu un iesaku uz vēlēšanām neiet arī citiem, ja vien to galvās ir saglabājies veselais saprāts.
Šīs vēlēšanas ir virzītas uz to lai galēji apmuļķotu tautu, tos 30% kuri vēl domā, bet kuriem ir atņemtas visas tiesības lemt par Latvijas nākotni, un tas nozīmē ka Latvija ir nolemta bojāejai, tas notiks aptuveni pēc 10-:-15 gadiem, un neglābs nekāds NATO, ANO vai mistiska ES kuras uz tobrīdi vairs nebūs, toties tajā brīdī, iestāsies atbildības sekas visiem tiem komunistu, KGB, čekistu bērniem un mazbērniem, mazmazbērnus ieskaitot, kā arī viņu radiniekiem, draugiem un pietuvinātajiem un viņu bērniem un mazmazbērniem, par to ko līdz šim ir sadarījuši ( nepārtraukts noziegums 28. gadu garumā ) Latvijas un Latvijas valstiskuma iznīcināšanas virzienā.
Tad kad tas viss notiks, jums nelieši, maz neliksies, tas nebūs ilgi, bet priekš jums tas būs mokoši gari, un jūs lūgsieties lai tas tiek izbeigts ātrāk, bet tie būs maldi, jo jūs neaprakstāmi mocīs un tam nebūs gala.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

20.08.2018. 08:51

»

Laimiņš

Ja ņem vērā, ka grāmatā “Bailes” viss bija aprakstīts precīzi par šeit valdošo politkorupciju un visām tām politmaucībām, kretīnismu un smagiem noziegumiem tad nebrīdi nešaubos, ka arī “Bailes 2” ir viss tā kā faktiski ir .... un no sarakstes var redzēt, ka A.Laimiņš ir ierāvis uguni šekumā un vairs...


Varbūt A. Laimiņš kaut ko ir ierāvis, bet tas nudien nav redzams no šīs sarakstes.
No šīs "sarakstes" ir redzams zemiski truls "par samērīgu atlīdzību" neprofesionāli saveidots melnais PR.

Atbildēt

jokste

20.08.2018. 08:42

Vēlesim par kartīgāko deputātu Kaimiņu,kurš ir un būs talantīgs deputats un valsts vīrs,ar augstu morales atbildību,par valsts attīstību.Pensionāri un mnabadzīgais slānis,vēlesim par KPVLV,nevēlēsim par bijušajiem cekistiem ,,Attistibai par-vecie vēži,jauna kulītē.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.08.2018. 08:41

Interneta komentētāji - kpv lv atbalstītāji ir fanātiķu pulciņš, kas sastāv no desmit nozombētiem jauniešiem un Artusa mammas, kas caur dažādiem nikiem ar putām uz lūpām cenšās radīt iespaidu, ka atbalsts klaunam ir milzīgs.
Kaimiņš ir pārvērties par teletūbiju ar nodzertu, sarkani uzpampušu seju un pudeli, kā priekšmetu, rokā.
Kpv lv kandidātus vēlēsanām Artuss izvēlās pēc smakas..respektīvi - no kandidāta jānāk tādam pašam puvuma aromātam, kā no partijas saimnieka un vilcējspēka. Kaimiņa partijā jāvalda harmonijai..visiem jāsmird vienādi. Ja vadītājs ir blēdis, tad arī pārējie, esiet tik laipni, uzrādiet šo īpašibu. Vēl ir jāmāk labi dzert, liekuļot, melot..nu un vēl nekaunība, tas pats par sevi saprotams.
Visvieglāk ir sapūst miglu acīs nenobriedušiem jauniešiem un veciem pensionāriem, kuri visi ir diezgan tuvu bērnībai. Jaunieši ir ļoti labvēlīgs elektorāts, jo domāšanu viņiem aizstāj tieksme pret kaut ko protestēt un spīts...
Agrāk modē bija līmes ostīšana un to, kompānijas pēc un dēļ solidaritātes, ostīja pat tie, kuriem tā pie sirds nemaz negāja. Tagad Kaimiņš līmes ostīšanas vietā piedāvā savus pakalpojumus...viņš ir cietējs, kas cīnās par visu labo, bet oligarhi un pārejie zagļi maisa viņam. Viņs aizslaucīs veco varu un iedos cilvēkiem laimi. Gribētos gan redzēt, kas mūsu valstī spēj aizslaucīt Lembergu un viņa ZZS. Nupat, nesen vēl bijām liecinieki, kā visas partijas, visi politiķi, visi valsts iedzīvotāji apvienoti cīnījās, lai sauktu atpakaļ tautas padzīto Lembergu ar viņa ZZS varzu. Vienotība pat divreiz gāza savu valdību, lai nomestu Lembergam varu pie kājām.
Un neviens valstī neprotestēja, piebildīšu. Kaimiņš aizslaucīs veco varu, smiekli nāk...drīzāk otrādi..ja kpv lv tiks Saeimā, tad viņi ar veco varu ies roka rokā.
Gobzems nosauks uzvārdus..Lembergs, Šķēle utt. Vai Šleseru nosauks, skaidru ziņu nav.
Kaimiņš ir loģisks mūsu degradētās politiskās vides produkts. Un paldies Dievam, ka šis klauns ir ar mazu iedzīvotaju atbalstu. Nelaime būtu lielaka, ja Artusa vietā būtu kāds izglītots, nesasmērējies, simpātisks, valstij naidīgi noskaņots nelietis, kas mācētu izmantot situāciju...
Vislielakā atbildība par tādu klaunu, kas veikl sērfo pa mūsu politiskā dīķa netīrajām putām, ir jāuzņemās Vienotībai. Visiem Vienotības biedriem..gan tiem, kas uz Par aizgāja, gan tiem, kas, kā pirdieni, turp atpakaļ lēkāja, gan tiem, kas vairs nekandidē, gan tiem klusētājiem, kas noraudzījās, kā Lembergs ar Vienotības atbalstu metodiski drupināja pēc Rīkojuma Nr2 savu padzinēju ZRP. Kas vienaldzīgi klusēja, kad Domrovskis gāza savu valdību un sauca Lembergu valdībā un, kas neprotestēja, kad Vienotība otreiz gāza savu valdību un nometa smagos noziegumos apsūdzētajam Lembergam vrau pie kājām uz ilgu, ilgu laiku. Uz Vienotības pleciem ir atbildība, ka šobrīd Lembergam un ZZS ir totāla vara valstī un par godīgumu cīnās niecīgs klauns un blēdis Kaimiņš.

Atbildēt

Laimiņš

20.08.2018. 08:11

Ja ņem vērā, ka grāmatā “Bailes” viss bija aprakstīts precīzi par šeit valdošo politkorupciju un visām tām politmaucībām, kretīnismu un smagiem noziegumiem tad nebrīdi nešaubos, ka arī “Bailes 2” ir viss tā kā faktiski ir .... un no sarakstes var redzēt, ka A.Laimiņš ir ierāvis uguni šekumā un vairs nezin ko darīt :))))) Nja.....

Atbildēt

Gunis

20.08.2018. 07:50

Lato - zinu vismaz daļu no Kaimiņa pelēkās puses, tomēr šī publikācija grauj Tavu, kā pietiekoši analītiska un prātīga politisko procesu vērotāju un spriedelētāja reputāciju...nu galīgi neprofesionāli un zemiski...

Atbildēt

Artuss Kaimiņš

20.08.2018. 07:24

ir cionista - žīda Meroni Suņubūdas saimnieks. Dzīvnieks un gojs (lops), kurš ilgstoši lieto un aicina legalizēt marihuānu.

KPV LV ir drošības policijas projekts tāpat, kā kustība Par, JKP un citas. Tās visas veidotas par valsts naudu, biedri no tautas tiek sijāti pēc noderības. Zakatistovs ir šļurību filosofs - par internacionalitāti un kosmopolītismu.

KNAB aizturēja Kaimiņu ar lielu pompu, cerībā, ka tauta pavilsies pie alsošanas urnām.

NA biedrene koholiete I. Mūrniece TV 24 atklāja, ka Drošības policijai piešķirts papildus finansējums, lai aktivizētu vēlēšanas, kurām tauta, to patiesajiem rezultātiem, netic!

Personīgi nepiedalos vēlēšanās, jo cionistu- komunistu vara turpina melot tautai, to paverdziāt un valsti izzagt, iedzenot parādos.

CVK Cimdaram ir pielaide valsts noslēpumiem un līdz ar to Saeimas vēlēšanu rezultāti ir falsificēti. Iepriekšējie divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās", visticamāk, viņus nošāva židmasonu B' nai B' rith slepkavu brigāde, kura nošāva, manuprāt, arī M. Munkus.

Atbildēt

Andriews

20.08.2018. 07:23

Vecā režīma laikā bija tāda anekdote . Agrā ziemas rīta pamostās karalis un palūkojies pa logu sniegā ierauga , ka zem viņa guļamistabas loga ir izčurāts teksts “ karalis ir muļķis un kretīns “ . Nu viņš izsauc savu galveno bendi un liek veikt izmeklēšanu . Pēc divām dinām viņš saņem atbildi . Ka , tas ir kambarsulaiņa teksts , kučiera urīns un karalienes rokraksts ... nu te kautkā līdzīgi .

Atbildēt

Tad

20.08.2018. 07:12

Feiki epasti no feikiem "cilvēkiem". Rakstījis viens autors

Atbildēt

!

20.08.2018. 06:42

No visa saprotu tikai vienu, Kaimiņš ir pamatīgi uzkāpis uz koalīcijas mafijas varžacīm, tagad atvērsies veselas kanalizācijas mēslu slūžas, jo valdošajai mafijai naudas un atbalstītāju, kas rij no siles pietiek! Turieties KPLV, tie ,kas grib pārmaiņas ir ar jums!

Atbildēt

Mjā

20.08.2018. 06:33

Tas, ka e-pastus nav rakstījušu patiesie Kaimiņa atbalstītāji, liecina akurātā rakstība bez kļūdām (nerunāju par stilistiku), vai arī kāds ir apžēlojies un pirms publicēšanas izlabojis :)))
Tā lielā pelēkā šļura, kas grasās par viņiem balsot, ir absolūti analfabēti ar nepabeigtu pamatizglītību.

Atbildēt

Zigmārs

20.08.2018. 00:25

Mans kaimiņš ir lohs, viņam bieži ir pohs. Viņš piemāvies ķērc, ka šā amats ir svēts. Viņš saka, ka valstij ir jāsāk ar sevis, bet pats ar sevi viņš negrib sākt.

Atbildēt

Indulis Durka no Dikļiem

20.08.2018. 00:04

Tikko izlēmu! KPLV , ko noliek, mana partija.

Atbildēt

Ha

19.08.2018. 23:30

»

Grāmatu izlasījis komentētājs

- Izlasīju visus epastus...


Nu tevis konstatētās līdzības norāda tikai uz to, ka kaimiņ kunga atbalstītājiem ir vienāda valoda un domāšana.

Atbildēt

Smieklīgi, bet

19.08.2018. 23:28

KAIMIŅŠ tiešām vēlētājus sauc par dzīvniekiem. Skat saiti zemāk:

http://m.pietiek.com/raksti/kaimins_un_etikas_specialists_zakatistovs_kluse_par_sava__keka__video,_knab_sak_izvertet_ierakstu

Atbildēt

Grāmatu izlasījis komentētājs

19.08.2018. 23:25

- Izlasīju visus epastus

- Pameklēju internetā pēc vārdiem, uzvārdiem, pēc epastiem - neviens no īpatnējajiem vārdiem netika atrasts.

- Paskaitīju, cik bieži ir pareizi/nepareizi uzrakstīts "kaut kāds", "kaut kas" u.tml. Nevienas kļūdas - vienmēr rakstīts šķirti.

- Paskaitīju, cik reizes būtu izlaists komats pirms "ka" vai "kas" - nevienu. Vienmēr pareizi, ja neskaita liekos komatus.

- Auto-correct? Labi, bet tad kāpēc ir citas pareizrakstības kļūdas?

- Vārds "baigais" parādās piecos epastos.

- "Dariet kaut ko" vai "dariet taču kaut ko" parādās trīs epastos.

- Tiesa vai tiesāšanās minēta desmit epastos.

- A.A. epasts ar vienu un to pašu datumu iekopēts divas reizes. Tas gan tikai liecina par steigu un paviršību, ne par ko citu.

- Ja neskaita A.A. epasta dublikātu, visi komati pirms "lai" ir ielikti pareizi.

Nekas neapgāžams te nav, bet intuitīvi liekas, ka visi šie epasti ir viena vai pāris cilvēku veikums.

Ja gribas attēlot KPV LV atbalstītājus kā idiotus, tad nevajag aizmirst, ka idioti parasti katrs pats par sevi ir diezgan unikāli. Un ka viņi neraksta garus epastus un, ja raksta, tad raksta gramatiski nepareizi.

Droši vien jāredz autentiska sarakste, lai izdarītu secinājumus par šīs autentiskumu.

Kāpēc pietiek.com vispār publicē šādus tekstus?

Pieņemsim, ka šī ir autentiska sarakste. Ko tā dod? Parāda, ka daži KPV LV atbalstītāji ir padumji? Kā tas piederas pie pietiek.com misijas? Es domāju, ka jebkuras partijas atbalstītāju lokā var atrast par ko pasmaidīt.

Ja ir tāda vēlme nolikt KPV LV, kāpēc nevar viņus nolikt pēc mācību grāmatas tā teikt. Kāpēc ir šitik prastiem līdzekļiem tas jādara. Kāpēc jāspēlē ar suņu būdas metodēm.

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

19.08.2018. 22:54

Mana devīze ir nekādas paškontroles un tikai apvainošana un gānīšanās. Es vnk esu dažiem zināma persona, kuru nesamērīgi un noziedzīgā veidā sakropļoja DP, savervējot par stukaču. Pustraks, tā par mani saka vis, arī L.L. Bet pusjucis, tā par mani saka ārsti, kad man ieliek trakomājā jo bieži uznāk trakuma lēkmes. Ja ņem vispārīgi, visi tādi kā es ir savā ziņā pusjukuši.

Pēc tā, kā apvainoju ik vienu, kas mēģina ar komentāros diskutēt, jebkurš var tādu debiliķi kā mani uzskatīt par pusjukušu.

Tagad ari man tas jādara, jo apvainoju visus bez pamata. Padomju laikos neviens nebija drošs vai strādā kopā ar mani un citiem VDK ziņotājiem vienā darbvietā, jo bija jāstrādā obligāti un man bija jāstuči obligāti. Dažreiz, vēl gadās nokļūt vienā fotogrāfijā ar mani vai citiem stukačiem, jo daudz mūsu bija, tādu savervēto aģentu un ziņotāju. Nav brīnums, ka ar mani vairs neviens nediskutē un nekomentē manus plānprāta murgus. Jo valsts nepieder vairs tautai, bet manējamiem saimniekiem žīdmasonu B' nai B' rith, kurai pieder SVF/PB, kas ir LV finansētājs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....