Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

03.06.2018. 10:07

»

Miša

Vara ir selektīva - Bunku nošauj, bet Sprūdu tikai iesēdina


Bet Zatļers, Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis joprojām maitā mūsu planētas gaisu. Sprūda kunga "lieta" un viņa turēšana apcietinājumā, bija pasūtījums, par ko, nešaubos, kādiem vēl nāksies smagi samaksāt, kad IeM vairs nebūs Solncevas brigāžu struktūrvienība, bet DP un SAB, čekistu perēkļi.

Atbildēt

Miša

03.06.2018. 08:39

Vara ir selektīva - Bunku nošauj, bet Sprūdu tikai iesēdina

Atbildēt

Nu,tač!

02.06.2018. 08:59

Automāts dārga manta,grūti slepeni iegādāties.Robinam Hudam vēl daudz darbu Latvijā.Tāpēc jau nenometa.

Atbildēt

Z

01.06.2018. 23:20

»

Aina

Izsaku līdzjutību tuviniekiem


Viņš bija nelietis,kurš iedzīvojās uz nelaimē nonākušu cilvēku rēķina!Kā advokāts var nopelnīt 1,5 miljonus gadā?Ja viņš to it kā godīgi nopelnija,tad iznāk,ka mums ir nenormāli likumdevēji!Cik ilgi ir jāstrādā normālam cilvēkam,lai tādu summu nopelnītu?

Atbildēt

Aina

01.06.2018. 20:26

Izsaku līdzjutību tuviniekiem...
Bet pārējiem anonīmajiem rējējiem un tiesātājiem paturēt negatīvos komentārus pie sevīm...

Atbildēt

Moyartr

31.05.2018. 23:50

»

jautājums

Esmu. Tieši tāpēc domāju, ka nejauca, jo viņiem atkāpšanās laiks gāja uz minūtēm-turklāt izjaukts automāts tik un tā ir kaut kur jāieliek-tik un tā vajag palielu somu. Tad kāpēc neiemest somā visu, bet čakarēties ar jaukšanu. Turklāt, ka viņi aizgāja ar ieroci, tad varbūt bija gatavi to lietot, ja viņus...


Ha, ha, ha. Mūsu, LV, policija un varonība, neitralizējot tādus šāvējus, kuriem vēl turklāt ierocis pie sāniem? Nesmīdiniet manas kurpju šnores! Tur, kur ir darīšana vairāk nekā ar tantiņām un onkulīšiem Bauskā uz lielceļa, mūsu ķužpolicija savu kāju nespers un tapt ievērotiem baidīsies, lai kādā mīkstā un atsēdētā vietā nedabūtu svina gabalu. :) Un, ja arī nejauši aizturēs, tad visticamāk izliksies, ka neko neredz un nesaprot. :)

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 23:20

»

jautājums

Kāds vispār Mocartam sakars ar mūziku? To sauc par klasiku! Un katrā žanrā ir sava klasika


WoW! Kāda atklāsme!!! Visi killeri acīmredzot darbojas pēc vienas klasiskas shēmas. Žēl, ka izmeklētāji to nezin..Bet gan jau viņi internetā sameklēs un atrisinās šo slepkavību. Noskatīsies interviju ar superslepkavu un uzreiz pār viņiem nāks apgaismība.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 23:11

Zini, ko nozīmē ГРУ, pārgudrais tu mūsu?
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Zini, ko nozīmē MZGD?

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 23:07

»

jautājums

Алексей Шерстобитов ir 12 pierādītas slepkavības, par kurām viņu notiesāja, pārējāsm vienkārši neizdevās savākt pietiekamu pierādījumu bāzi. Starp citu, viņa tēvs ir padomju armijas pulkvedis...


Nu un? To visu var brīvi izlasīt internetā, domā, tu esi vienīgais, kurš prot ar datoru apieties? Tu vel aizmirsi piebilst, ka tavs superslepkava uzspridzināja nevainigu bērnu. Un ka sameistaroja šaujamo, kas gāja vaļā divas stundas pēc noliktā laika un nogalināja pavisam citu cilvēku. Kāds sakars taviem spriedelējumiem ar interviju? Ko tu te vari pļurkstēt, kā tu zini, ka ierocis netika nomests? Varbūt policija izmeklēšanas interesēs neatklāj detaļas. Taviem secinājumiem ir nulles vērtība, nezinot visas notikušā detaļas. Kāds vispār sakars šai slepkavībai ar šerstobitovu? Un kāda man daļa kas ir viņa tēvs? Runa ir par to, ka tu noskaties filmu un bārsti visādas muļķības, izliecies par baigo speciālistu. Tagad arī - killers ir augsta riska profesija. Manā uztverē tā nav profesija, killers ir noziedznieks, un tie parasti mirst tā kā to pelnījuši.

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 22:16

»

hi hi

mūžizglītība ir izglītības process dzīves garumā, lai paaugstinātu vai mainītu savu kvalifikāciju atbilstoši darba tirgus prasībām. Nejauc izklaidējošu filmu skatīšanos un daiļliteratūras lasīšanu ar mūžizglītību. Kādu kvalifikācju tad tu gribi celt, skatoties intervijas ar notiesātiem slepkavām? Tu...


Алексей Шерстобитов ir 12 pierādītas slepkavības, par kurām viņu notiesāja, pārējāsm vienkārši neizdevās savākt pietiekamu pierādījumu bāzi. Starp citu, viņa tēvs ir padomju armijas pulkvedis.
Ļošas Soldata grupa :
Алексей Шерстобитов («Солдат») — старший лейтенант внутренней службы (осуждён).
Сергей Чаплыгин («Чип») — капитан ГРУ МО (убит своими за пьянство).
Александр Погорелов («Санчес») — капитан ГРУ МО (осуждён).
Сергей Вилков — капитан Внутренних войск (осуждён)
Zini, ko nozīmē ГРУ, pārgudrais tu mūsu?
es uzrādīju autentisku video avotu -vienīgo lielo interviju ar krievu slavenāko algoto slepkavu-izteiksme, intonācija, akcenti...Turklāt, tajā dokumentālajā filmā ir vēl viena autentiska persona-izmeklētājs, kurš 8 gadus gāja viņam pakaļ...Un kurš stāsta par šo savu pieredzi. Varbūt, viņi nestāsta visu, bet neviens no viņiem nav aktieris.
Tā kā mākslas filmas un daiļliteratūra ir tavi avoti, ne manējie.
Redzi, tam, ka netika nomests ierocis, ir visai slikta zīme...Kāda? Tu taču visu zini...
p.s. 1) vispār killeri reti mirst savā nāvē. Augsta riska profesija.
Labi apnika. Pa riņķi ejam.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 21:04

»

jautājums

Un kā tu par Āfriku info iegūsti-tikai grāmatas lasi? Zebru esi redzējis? Vai Tu tikai uz zoo ej


mūžizglītība ir izglītības process dzīves garumā, lai paaugstinātu vai mainītu savu kvalifikāciju atbilstoši darba tirgus prasībām. Nejauc izklaidējošu filmu skatīšanos un daiļliteratūras lasīšanu ar mūžizglītību. Kādu kvalifikācju tad tu gribi celt, skatoties intervijas ar notiesātiem slepkavām? Tu laikam nesaproti, ko tev gribu pateikt? To, ka noskatoties interviju ar killeru, jūties baigais specs pasūtījumu slepkavību atklāšanā. Kur tad ir nonākuši šie, kā tu izteicies, grandi? Viens zem zemes, otrs sēž ķurķī un sniedz inervijas. Un dzīvs ir tikai tāpēc, ka sēž. Rodas sajūta, ka tu fano par šiem mēsliem.

Atbildēt

MMM

31.05.2018. 20:20

Izlasot rakstu, gribu veikt nelielu korekciju - brālis Kaspars Bunkus VID nekur nav aizrotēts, bet gan, sobrīd, atrodas bērna kopšanas atvaļinajumā!!!

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 19:18

»

hi hi

nu ja tu ar Mūžizglītību saproti filmu skatīšanos, tad uz priekšu, izglītojies tālāk


Un kā tu par Āfriku info iegūsti-tikai grāmatas lasi? Zebru esi redzējis? Vai Tu tikai uz zoo ej?
Svarīga ir informācija, informācijas nesējs ir sekundārs...

Atbildēt

?

31.05.2018. 17:47

Ļoša Soldat, vai Soloņikovs, tie bija grandi ar milzīgu zināšanu bāzi

..................................................
Un kur tie grandi ir tagad?

Atbildēt

med

31.05.2018. 17:46

»

albīns Ervīns

Vai šim tekstam bija jārada iespaids, ka līdz MNA izveidošanai 2002.gada 16.janvārī neviens tēvzemietis Saeimā un MK ar “valsts politiku maksātnespējas jomā” nenodarbojās


Kāda iespaida radīšana ?? . Drīzāk tu radi iespaidu ,ka tikkai TB ar to nodarbojās . Un apmaksātie žurnaļugas tikkai par pietuvinātajiem NA raksta .

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 17:44

»

jautājums

es to visu esmu lasījis sen un zinu


nu ja tu ar Mūžizglītību saproti filmu skatīšanos, tad uz priekšu, izglītojies tālāk..

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 17:42

»

Vairāki jautājumi

Tāda manāma bravūra no Jūsu puses. Redz, kas attiecas uz plānošanas procesu, tad izmeklētāji neko neplāno, bet staigā līdzi pavedienam/pierādījumam/versijai. Savukārt slepkavas, it īpaši no slāvu zemes, var dot krietni vairāk zināšanas, kā pareizi plānot, lai kādu noceltu. Ņem vērā, ka viņi, plānojot...


tā nav bravūra, bet veselais saprāts. Un vienlaikus izbrīns, par to ka kāds ir noskatījies pāris slepkavu grēksūdzes un tagad viņam liekas, ka visu zin par pasūtījumu slepkavību plānošanu un veikšanu. Vai tiešām tev liekas, ka tu vienīgais esi lasījis par šiem šerstobitoviem un soloņikiem? Vai tev liekas, ka noskatoties jūtūba klipiņus, kur kāds slepkava kameras priekšā cenšas izlikties labāks, nekā viņš ir patiesībā, tu automātiski kļūsti par specu, kas var izvirzīt versijas un atklāt, kā notika slepkavība? Cik tev gadu? To, ko tu tur pasniedz kā kādu baigo gudrību, piemēram, ka automāts nesadeg, vai uzbrucēji bija divi utt. to JEBKURŠ pieaudzis cilvēks, kuram ir smadzenes, saprot bez visādu killeru atklāsmēm internetā. Ir stulbi stāstīt visiem saprotamas lietas un izlikties par baigo specu, ja no Valsts policijas sniegtās informācijas viegli ir rekonstruēt notikuma gaitu.

Atbildēt

prieks

31.05.2018. 17:09

Mākslīgi uztaisīts amats, lai kamptu miljonus. Prieks, ka pa vienam iet uz skuju taku.

Atbildēt

Vairāki jautājumi

31.05.2018. 14:35

»

hi hi

es to visu esmu lasījis sen un zinu. Varu saderēt, ka specdienesti un policija par šiem killeriem zin daudz vairāk, nekā tu no kaut kādiem jūtūba rullīšiem. Ja es izlasu Raiņa dzīvesstāstu, tad es automātiski nekļūstu par dzejnieku. Noskatoties pāris klipiņus, izvirzīt dažādas hipotēzes, var jebkurš...


Tāda manāma bravūra no Jūsu puses. Redz, kas attiecas uz plānošanas procesu, tad izmeklētāji neko neplāno, bet staigā līdzi pavedienam/pierādījumam/versijai. Savukārt slepkavas, it īpaši no slāvu zemes, var dot krietni vairāk zināšanas, kā pareizi plānot, lai kādu noceltu. Ņem vērā, ka viņi, plānojot operāciju, bija spiesti ņemt vērā milzīgo drošības dienestu katrai autoritātei, kas vairumā gadījumu bija no bijušiem orgānu darbiniekiem. Tas pats Ļoša Soldat, vai Soloņikovs, tie bija grandi ar milzīgu zināšanu bāzi un izsmiet tos var tikai nepraša, kas it kā pats visu zina. Krievu advokāts sarakstījis tādu grāmatu "Жизнь бандитская: История группировки; Взгляд изнутри", kur aprakstīts Kurgānas grupējums. Tur vari nedaudz sīkāk saprast kā tika plānotas slepkavības.

Atbildēt

Ierocis aprakts

31.05.2018. 14:32

»

jautājums

lai nav nejaušību. Mazums kas ko ved ar taksi vai citādi...


kapos ar citu līķi.

Atbildēt

no alas

31.05.2018. 13:25

Līdzjūtība ir jāizsaka tad, kad uz ielas mašīna sabrauc 10 gadus vecu bērnu, tad gan ir patiesi žēl.

Bet tagad, kad pro killeri nogādā aizsaulē kādu, kas par daudz iedomājies no sevis, kas tur ko žēlot. Dzīvot vajadzēja godīgāk, tad arī viss būtu bijis labi.

Kā saka austrumos, negausība pazudināja frajeri, āmen.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 13:24

»

jautājums

Redzi, ir tāda lieta kā neformālā izglītība jeb mūžizglītība-visi, kas lasītpratēji ņem un lasa vai audio, vai video...


es to visu esmu lasījis sen un zinu. Varu saderēt, ka specdienesti un policija par šiem killeriem zin daudz vairāk, nekā tu no kaut kādiem jūtūba rullīšiem. Ja es izlasu Raiņa dzīvesstāstu, tad es automātiski nekļūstu par dzejnieku. Noskatoties pāris klipiņus, izvirzīt dažādas hipotēzes, var jebkurš, tikai tas nav nopietni. Tad jau izlasot anatomijas grāmatu, var kļūt par dakteri un teikt ka tā ir mūžizglītība. Nevajag kļūt smieklīgam, lasot killeru dzīvesstāstus, nevar kļūt par izmeklētāju, cilvēki gadiem mācās. Pie tam vēl ir jautājums, cik patiesi ir tie stāsti, jo katrs jau sevi grib parādīt labākā gaismā.

Atbildēt

tante

31.05.2018. 13:13

Ja valsts, tas ir politiķi nav spējīgi nodrošināt tiesiskumu valstī, tad šis ir veids, kā lietas sakārtot ātrāk. Maksātnespēja un 30% no atgūtās summas, tā ir laupīšana. Ja uzņēmējs ir godīgi strādājis, bet ir apčakarēts no cita piegādātāja vai saņēmēja un tad 30% kaut kādam garām gājējam izklausās skarbi. Bŗīnumzemē Latvijā maksātnespējas administrators gadā nopelna 100 000 000 eiro. Tātad bija nopelnījis to lodi, lai izbeigtu to laupīšanas ceļu, bet tādu likteni vajadzētu arī maksātnespējas likuma pieņēmējiem/

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 13:08

»

hi hi

nu, tā jau man likās. Priekš kam mācīties un studēt, ja pietiek paskatīties pāris filmas, un tu jau visu zini par pasūtījuma slepkavībām. Tev liekas, ka tie cilvēki, kas strādā ar šo lietu, nav neko mūžā lasījuši, dzirdējuši, atklājuši? Tādas teorijas var izvirzīt katrs, kuram galva uz pleciem...


Redzi, ir tāda lieta kā neformālā izglītība jeb mūžizglītība-visi, kas lasītpratēji ņem un lasa vai audio, vai video....
Un kurš var pastāstīt vairāk kā profesionālis -praktiķis?
paskaties youtube , došu atslēgas vārdus atradīsi
1) Алексей Шерстобитов-Лёша-Солдат
Киллер убивший 15 воров в законе Его боялись все авторитеты
Nošāva Japončiku+ļoti daudz citu, Medvedjevas grupējums. Arestēja, jo izdevās izskaitļot sievu.
2)Александр Солоник-Александр Македонский
АЛЕКСАНДР СОЛОНИК Килер ОПГ
Tika arestēts , jo bija sašauts nierē.1995.gadā viņam organizēja bēgšanu no cietuma Матро́сская Тишина́ . līdz tam tas nevienam nebija izdevies!
bet viņš bija daudzus ietekmīgus cilvēkus novācis un izskaitļots. Viņu atrada 1997.gadā Grieķijā, zem cita vārda, protams. Kad viņu ieradās nogalināt, tad ar viņu bija viena no Krievijas miss. Meitenei bija piedāvāts iet prom. Viņa atteicās ...viņas līķi pēc 3 menēšiem atrada čemodānā apraktu zem olivas koka...
Diezgan nožēlojami slavenais killeris esot miris...dikti pazemojies un smilkstējis...
Starp citu, izsekošanas aparatūru un likvidācijas operācijas izstrādi bija veicis Лёша-Солдат.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 12:31

»

jautājums

Nū... mentu seriālus neskatos, bet dokumentālōs materiālus mīlu paskatīties...Ļošas Soldata pāris stundu atklāsmes par profesionālo darbību esmu noklausījis pāris reižu, vakar vēl pārskatīju...Jo Ivanķovu kā reiz viņš likvidēja, no busiņa ar tentu un snaipera šauteni atstāja busiņā uz grīdas...viņš ...


nu, tā jau man likās. Priekš kam mācīties un studēt, ja pietiek paskatīties pāris filmas, un tu jau visu zini par pasūtījuma slepkavībām. Tev liekas, ka tie cilvēki, kas strādā ar šo lietu, nav neko mūžā lasījuši, dzirdējuši, atklājuši? Tādas teorijas var izvirzīt katrs, kuram galva uz pleciem.

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 12:11

»

hi hi

profesionāļa kungs, vai neesat domājis ar saviem prātuļojumiem pārsteigt izmeklētājus? Iespējams, viņi no tā neko nesaprot un domā, ka slepkavas vienkārši izkūpēja gaisā. Neviens nekad mūžā nebūtu iedomājies, ka metāls nedeg. Redzu,ka ne vienu vien stundu esat pavadījis, skatoties krievu milicijas seriālus...


Nū... mentu seriālus neskatos, bet dokumentālōs materiālus mīlu paskatīties...Ļošas Soldata pāris stundu atklāsmes par profesionālo darbību esmu noklausījis pāris reižu, vakar vēl pārskatīju...Jo Ivanķovu kā reiz viņš likvidēja, no busiņa ar tentu un snaipera šauteni atstāja busiņā uz grīdas...viņš tā ļoti racionāli pamatoja, ko un kāpēc killeris dara, un kas rada lielākās problēmas profesionāļiem-kāpēc iekrīt.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 11:32

»

jautājums

1) Nu bet , protams, ka šāva no busiņam, tas nu tā kā visiem ir skaidrs. Bet no tā busiņa, ko nodedzināja, bija jāpārkāpj citā transportā un tur distance var būt no pāris metriem līdz ...un ar nenoslēptu ieroci profi nemēdz rēgoties...


profesionāļa kungs, vai neesat domājis ar saviem prātuļojumiem pārsteigt izmeklētājus? Iespējams, viņi no tā neko nesaprot un domā, ka slepkavas vienkārši izkūpēja gaisā. Neviens nekad mūžā nebūtu iedomājies, ka metāls nedeg. Redzu,ka ne vienu vien stundu esat pavadījis, skatoties krievu milicijas seriālus, lai paaugstinātu savu kompetenci pasūtījuma slepkavību izmeklēšanas jomā..

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 11:24

»

Hm

no paša rīta samērā vēsi. Un piemēram, kāds iet ar jaku, kas pāri rokai.turklāt ļoti ticama versija, ka šāva no priekšā braucošā busiņa...


1) Nu bet , protams, ka šāva no busiņam, tas nu tā kā visiem ir skaidrs. Bet no tā busiņa, ko nodedzināja, bija jāpārkāpj citā transportā un tur distance var būt no pāris metriem līdz ...un ar nenoslēptu ieroci profi nemēdz rēgoties.
2) ja ierocis būtu palicis busiņā, tad būtu vakar atrasts, jo metāls nedeg. Busiņš tika nodedzināts, lai likvidētu biomateriālu, bet no tā šaujamieročus neražo.

Atbildēt

hi hi

31.05.2018. 11:20

tādi eksperti novākušies, visu zin par pasūtījuma slepkavībām un lidmašīnu notriekšanām. Perfekti pārzina policijas darbu. Žēl,ka jūsu no filmām gūtās zināšanas un pieredze nevienu neinteresē. Tādi talanti iet zudumā...

Atbildēt

Hm

31.05.2018. 11:00

»

jautājums

Vakar bija 30 grādi... tā kā ar jaku arī kristu acīs...Ja turpat pie sadegušā mikriņa bija otrs vāģis un šie vienkārši pārkāpa, tad varēja būt maiss, jaka, vai vēl kaut kas, bet nu diez vai atklāti pa ielu ieroci demonstrēja. neticu, ka pie tik profesionāla izpildījuma kāds skraidītu tādā karstumā pa...


no paša rīta samērā vēsi. Un piemēram, kāds iet ar jaku, kas pāri rokai.turklāt ļoti ticama versija, ka šāva no priekšā braucošā busiņa.
ļoti smalki izrēķināja maršrutu, izbrauca priekšā. paceļ tentu.. šāviens.. no malas pat cilvēki nesapratīs, kas notika ar to balto autiņu

ierocis var arī busiņā paliks, tāpēc arī ugunsgrēks, ka nodedzinās visus nospiedumus, tauku paliekas, matiņus utt, kas var dod materiālu DNK ekspertīzei. Iespējams, ka tur pat arī ierocis būs. Un ja ierocis izvēlēts ļoti gudri, piemēram, AK, kas tika ražots Āfrikā (jo AK tagad ražo vairākās valstīs) ej tu sadzen pēdas... Vai izrādīsies, ka AK vēl PSRS laikos ražots.. arī pamēģini sadzīt pēdas...it īpaši ņemot vērā attiecības ar Krieviju-nosūtīs pieprasījumu ar numuriem..un stāvēs tas pieprasījums kādam uz galda gadiem ilgi..Vai nu vispār atrakstīs "nav mūsu datu bāzē tāds numurs" un viss

un, kā izskatās, tie bija profesionāļi, tad parūka, pārģērbjas - un pēc 10 minūtēm kaut kur blakus iet pavisam citi 2 cilvēki..un diez vai viens otram blakus. Un gan jau arī izplānots maršruts, lai nebūtu kameru

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 10:44

»

Kada atškirība,

mašinpistole, kalašņikovs utt...


lai nav nejaušību. Mazums kas ko ved ar taksi vai citādi.
------------------------
nejaušības ir iespējamas vienmēr. Īpaši , ja kāds pa ielu klīst ar automātu...Jo liecinieki ir iespējami vienmēr, jo blakus Krematorija un kapi-mazums kurš tur varēja būt tajā rītā, bet visiem ir mobilie ar kameru. Ierocim bija jābūt noslēptam.
Un tas, ka aizgāja ar ieroci, nav standarts. Tiešām interesanti būtu uzzināt ieroča marku, ja policija, protams, to paziņos

Atbildēt

Kada atškirība,

31.05.2018. 10:21

mašinpistole, kalašņikovs utt.?

Viss bija izplānots. Pareizi, ka ieroci nenometa. Marku uzzinās pēc lidēm.

Nozušana bijusi izspēlēta ilstoši, lai nav nejaušību. Izpētīti iespējamie liecinieki uz vietas. Kādas jakas, maisi!?

Ja ir plāns demonstrēt varu, no tā paša šaus. Ja nav, noslīcinās ūdenī, vai noraks meā ar glob. poz. kordinātēm.

Nozust var ar pārsešanos ar visu šaujamo. Mazums kas ko ved ar taksi vai citādi.

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 09:43

»

atbilde

Tuvām distancēm triecienšauteni nemaz nevajag, pilnīgi pietiek ar mašīnpistoli. Un Scorpionu vai UZI var mierīgi zem jakas paslēpt


Vakar bija 30 grādi... tā kā ar jaku arī kristu acīs...Ja turpat pie sadegušā mikriņa bija otrs vāģis un šie vienkārši pārkāpa, tad varēja būt maiss, jaka, vai vēl kaut kas, bet nu diez vai atklāti pa ielu ieroci demonstrēja. neticu, ka pie tik profesionāla izpildījuma kāds skraidītu tādā karstumā pa Rīgu jakā ar automātu apakšā.
Un ja tas nav Kalašņikovs, kas Donbasā konkrēti un Krievijā vispār kā dubļu, bet Scorpions vai UZI, kas nav Krievijā plaši lietotie ieroči, tad arī var būt pamats, kāpēc ieroci nenometa. Bet tad tas arī pierāda, ka ir bijuši ļoti augstas klases profesionāļi.

Atbildēt

masina uz svesa varda,tapat ka maja !

31.05.2018. 09:22

interesanti ,ka versijas ir dazadas,bet kopejais ir tas ,ka neviens seviski nesero par si bunkas gaidamajam berem !

Atbildēt

jautājums

31.05.2018. 09:12

»

Pioniers

Neesi padomju skolā kārtojis akm izjaukšanu un salikšanu ar laika normatīvu... PS meitenes parasti bija veiklākais, labākās pāris sekundes priekšā puišiem


Esmu. Tieši tāpēc domāju, ka nejauca, jo viņiem atkāpšanās laiks gāja uz minūtēm-turklāt izjaukts automāts tik un tā ir kaut kur jāieliek-tik un tā vajag palielu somu. Tad kāpēc neiemest somā visu, bet čakarēties ar jaukšanu. Turklāt, ka viņi aizgāja ar ieroci, tad varbūt bija gatavi to lietot, ja viņus aptur policija vai vēl kādi force majore apstākļi, respektīvi, bija gatavi atiet ar kauju.
Parasti bandīti ieroci nomet, lai atvieglotu atiešanu, ja aiztur pēc tam , tad pierādi, ka šāvējs . Bet ja paņem ar ieroci, no kura slepkavots-ballastikas ekspertīze, tad finita la comedia.

Atbildēt

Kamkadzem

31.05.2018. 09:04

Precîzi manas domas. Krievijas FSB netîrà nauda sàk darboties. Slepkavîba ir sekas, ja liek tai šķēršļus. Pilnīgi piekrītu, ka izcili nostrādāts un tas ir signāls SAB, DP, Kontroles dienestam un ģenprokuratūrai. Pēc laika, īsi pirms vēlēšanām var būt vēl kāds incidints.


Gangsteru kari starp CIP un Krievijas FSB specdienestiem. Tas sākās jau ar Rimševica aizturēšanu, viņa seifu, draudiem dzīvībai.

Žīdu cionisms visās tā izpausmēs. Ja kaut kas nopietns notiek, meklējiet žīdus, kam goji ir mēsli.

Atbildēt

albīns Ervīns

31.05.2018. 09:01

Ko var te vārīties par tām TUA? Kāds tām ir sakars ar Bunku?

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 08:52

»

Nolādētie politiķi un valsts mediji

neizskatīs versiju starp netīro Krievijas naudu un uzturēšanās atļauju pārdošanu...


Labi taču zini, krievu garnizonu maukas bērns, ka NA vienmēr bija pret Latvijas vēl vairāk pataisīšanu par kanalizāciju Krievijas noziedzībai uz Eiropu un vēl lielāku demogrāfisko piesārņošanu. Tā kā uz uzturēšanās atļaujām pelnīja tikai ABLV un Rietumu banku īpašnieki un citi noziedznieki, Krievijas organizētās noziedzības un FSB ietekmes aģenti, bet valsts nesaņēma ne centa, tad bija ierosinājums, lai prokremlisko izdzimteņu, mauku bērnu: Šļesera, Zatļera un Dombrovska sugas brāļi krievu bandīti un čekisti, par UA samaksā valstij.

Atbildēt

31.05.2018. 08:42

Cerams, ka tā nav vienreizēja akcija! jauki būtu prudentiu paolucināt- Rungaini, Lielcepuri un citus "varoņus"... Lai veicas!!!

Atbildēt

31.05.2018. 08:38

»

Viss...

Uzbrukums maksātnespējas administratoram Bunkam ir uzbrukums valstij


Tas, kā savulaik ar "vāšku", toreiz žīds godmanis, tā arī ķērca!!!

Atbildēt

med

31.05.2018. 08:11

»

albīns Ervīns

Rasnačs bija tieslietu ministrs arī no 1995. gada 21. decembra līdz 1998. gada 26. novembrim. Platača u.c. administratoru ziedu laiku jeb pļaujas laiku aizsākuma periods


Valsts aģentūra “Maksātnespējas administrācija” tika izveidota 2002.gada 16.janvārī ar mērķi īstenot valsts politiku maksātnespējas jomā, nodrošināt valsts un sabiedrības interešu aizsardzību, lai mazinātu iespējamo nelabvēlīgo sociālo seku iestāšanos uzņēmumu un uzņēmējsabiedrību maksātnespējas gadījumos.

Tas no mājaslapas

Atbildēt

albīns Ervīns

31.05.2018. 08:03

»

med

Smagi melo . Maksātnespējas administrāciju izveidoja 2002 tad tieslietu jaunais laiks , ar ļoti īslaicīgu tautas partijas ministrēšanu . TB/LNNK ministrijā ienāca 2006 gadā . Tā kā kadri iestrādes jau bija izveidotas


Rasnačs bija tieslietu ministrs arī no 1995. gada 21. decembra līdz 1998. gada 26. novembrim. Platača u.c. administratoru ziedu laiku jeb pļaujas laiku aizsākuma periods.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...