Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jo jo

25.03.2016. 11:47

....rūpnīcas, cukura ražošana, zvejnieība, banku sistēma, ...viens vienīgs VEIKSMES STĀSTS

Atbildēt

jo jo

25.03.2016. 11:44

....skumji paliek , ja domā ar galvu un saproti ko no mīļās valdības rebēm....

Atbildēt

Bez slinkuma

22.03.2016. 09:17

»

experte ibio

Ja nav slinkums, iemet infu, kādu domāšanas principu (veidu) pats/pati visnotaļ pārvaldi


atbildu. To pašu - holisko, citādi nespētu spriest paplašināti. Holiskais domāšanas princips nodrošina uz lietu un diskusijas priekšmetu paskatīties vispusīgi, kad izkristalizējas pats būtiskākais.

Piemēram. LV ekonomikas un politikas attīstību nedrīkst apskatīt citādi kā vien no diviem aspektiem, ko LV ignorē visi, kas spriež par šīm tēmām. Analīzi drīkst veikt, lai tā būtu pareiza un būtiska, izvērtējot LV ekonomiku un politiku divos periodos - pirms Parex glābšanas, un pēc Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas - Zatleram un Godmanim izzogot sociālo budžetu un pensiju fondu Parex un 20 ārvalstu banku interesēs, kas cēloniski noveda pie LV budžeta 100% parāda (ienākumus rēķinot tikai no IKP un aizdevuma procentiem).

Holisko domāšanas veidu nodrošina tikai un vienīgi nepārtraukti jaunas informācijas apgūšana, nepārtraukta mācīšanās, zināšanas piemērojot ikdienas praksē. Bet komentēšana man ir tikai izklaide.

Atbildēt

22.03.2016. 03:24

»

šņore

Ārprātīgā neatlaidībā tā turpini kariķēt, Mazpisān


HIHIHIHI, stulbene, tā ari turpini, aptaurētā muļķe!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku.

Atbildēt

tikai ne-guli

22.03.2016. 00:19

Cilvis ar nosaukumu Gulītis jau pēc definīcijas nemaz nevar būt godīgs un uzticams, palasiet rakstos, biedri!

Atbildēt

šņore

21.03.2016. 20:24

»

beidz vienreiz murgot, tu nabaga slimiņais DP saindētais plānprātiņ


Ārprātīgā neatlaidībā tā turpini kariķēt, Mazpisān!

Atbildēt

21.03.2016. 17:33

»

kas uz likuma vai tiesiska darījuma pamata pilnvarota vest citas personas lietas...


Kaut kā baigi nelabi palika no dibenbučotāju smirdoņas..

Atbildēt

grābeklis2

21.03.2016. 14:46

nenormāi primitīvi puisīši...

Atbildēt

b. Nevilks

21.03.2016. 12:40

Shiis valsts 25 gadu veesturee atminos tikai vienu ministru, kas bija gana kliinisks idiots, lai shaadai 'provokaacijai' piekristu.

Idiotu te, protams, netruukst, tikai kalibrs nav tas.

Atbildēt

21.03.2016. 11:25

»


Nē, izskatās, ka pat personiska nepatika pret Belēviču. Cienīgs pretinieks, jo Belēvičs ir "nekaunīgs pūslis", bet nabaga lapsam kaut kas ar virogdziedzeri, ka acis plešas ..vai nu DP vinu "indē", vai no stresa..

Atbildēt

21.03.2016. 09:51

»

incanti

Dzīve paliek arvien bīstamāka :) to, ka viens no provokācijas subjektiem ir lapsa, varēja uzminēt, jautājums bija par ministru...


Diez vai L.L. ir tik nabags, lai pārdotos ar Belēviča izstrādi. Belēvičs gan censtos un ir centies izstrādāt lapsādas kā briežādas..bet, ir bez morāles. Un pastulbs. Kas mēģina bieži apstulbināt citus, lai gan nepārvalda pat holisko domāšanas principu (veidu), kas pats nepieciešamākais ministra amatā.Otrs seko padomnieki.

Atbildēt

21.03.2016. 09:42

»

Kukuli tiešām neiedosi, bet...


kas uz likuma vai tiesiska darījuma pamata pilnvarota vest citas personas lietas,
-------------------------------------------

Šis jau tas izšķirošais šajā pantā - pilnvarojums. L.L. , piemēram, it kā brīvi rakstot par da jebko, ja arī saņemtu DP "kalašņikova" naudu, L.L. nav atbildīgs likuma priekšā, jo neviens viņu nepilnvaro vest kaut kādas lietas. Kas ir lieta? Pilnvarotais atbild par pilvarojumu. L.L. nebūtu pilnvarots izteikt cita viedokli - tikai savējo. Un, ja viņam kāds dāvina naudu par viņa viedokli, tas nav likuma pārkāpums.

Bet, DP "kalašņikovs" gan tiek pilnvarots samuhļīt rakstu ar cita starpniecību, nenoskaidrotos apstākļos gūstot personisko labumu mantkārīgos nolūkos, tostarp amata paaugsyinajumu ar lielāku algu, kalpojot varnešiem. Lūk, te DP "kalašņikovs" gan pēc šī panta saucams pie atbildības.

Bet te ir cits jautājums - Pietiek.com ir kā dadzis acī ar savu vārda brīvību, tostarp ļaujot izteikties vispēdējam idiotam, kamēr tam apnīk un neviens ar viņu nediskutē.

Tāpēc jau arī DP „kalašņikovs” vairs nevadīs Saeimas drošības dienestu.

Atbildēt

Ruk

21.03.2016. 07:49

»

Ripa

Paga - es to shēmu bišku nesapratu


Tak acīmredzami drošie čaļi pieraduši naudu ņemt, nevis dot. Gribēja, lai Belēvičs šiem izsniedz naudiņu, šie daļu pievāktu, daļu mēģinātu iedot Lapsam, ja nekas nesanāktu, teiktu Belēvičam - oi, atvaino, Gunti, pazuda tā nauda. Win-win "stratēģija".

Atbildēt

nunu

21.03.2016. 07:48

»

skarbi

Ir jau vēl tāds pants par izspiešanu un šantāžu. Tur būs stipri vairāk gadu. Ja kāds pieprasa naudu, par to, lai netiktu publiskoti tādi un šādi dati, tad tā ir izspiešana. Un, ja grupā? Pavisam, ajajjai. Bez sakariem tiesībsargājošās un citādās iestādēs to var mēģināt tikai plānprātiņš...


Kur tad viņš tev tā iezīmējas, biedri stukač? Tajā, ka DP mēģina pret Lapsu sarīkot jau nez kuro provokāciju, bet nekas nesanāk, jo naudu iesmērēt neizdodas un pa prasto aizstiept uz tiesu arī nē?

Atbildēt

Ripa

20.03.2016. 22:05

Paga - es to shēmu bišku nesapratu:
ko drošie čaļi piedāvāja ministram?
a) informēja, ka iedos kukuli Lapsam;
b) deva naudiņu miljonāram ministram, lai tam būtu ko iedot Lapsam kā kukuli?

Atbildēt

skarbi

20.03.2016. 20:34

»

Kukuli tiešām neiedosi, bet...


Ir jau vēl tāds pants par izspiešanu un šantāžu. Tur būs stipri vairāk gadu. Ja kāds pieprasa naudu, par to, lai netiktu publiskoti tādi un šādi dati, tad tā ir izspiešana. Un, ja grupā? Pavisam, ajajjai. Bez sakariem tiesībsargājošās un citādās iestādēs to var mēģināt tikai plānprātiņš.
Žurnālista lapsas portrets sāk iezīmēties arvien skaudrāk, vaj ne?

Atbildēt

20.03.2016. 19:51

»

johans

A kā kūmiņam kukuli iedosi? Viņš tak nav amatpersona. Pat jādeklarē dāvana nebūs. Žurnālisti var ņemt naudu pa labi un kreisi, ja vien nav no sabiedriska medija. Tas nav kukulis, bet vienkārši pērkams žurnālists, par ko ne DP, ne KNAB nekādas daļas


Kukuli tiešām neiedosi, bet

199.pants. Komerciālā uzpirkšana

(1) Par materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu piedāvāšanu vai nodošanu personiski vai ar starpnieku uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas darbiniekam vai personai, kas uz likuma vai tiesiska darījuma pamata pilnvarota vest citas personas lietas, uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgam darbiniekam vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas pilnvarotai tādai pašai personai, vai personai, kas uz likuma vai tiesiska darījuma pamata pilnvarota izšķirt strīdus, lai tā, izmantojot savas pilnvaras, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību labuma devēja vai piedāvātāja, vai jebkuras citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai materiālās vērtības, mantiska vai citāda rakstura labumi domāti šai vai jebkurai citai personai, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

no avotiem tiesībsargāšanas iestādēs

20.03.2016. 19:48

Lapsa pie Beleviča aizsūtījis pāris savu cilvēku, kuri izteikuši priekšlikumu nodot Lapsam naudu it kā provokācijas nolūkos. Lapsam tas būtu dubulti izdevīgs „darījums”- viņš saņemtu naudu un nofilmētu kā Belevičs nodod kukuli.

Atbildēt

johans

20.03.2016. 19:48

»

totoo

Būtu stipri interesanti, ja saķertu kūmiņu ar kukuli


A kā kūmiņam kukuli iedosi? Viņš tak nav amatpersona. Pat jādeklarē dāvana nebūs. Žurnālisti var ņemt naudu pa labi un kreisi, ja vien nav no sabiedriska medija. Tas nav kukulis, bet vienkārši pērkams žurnālists, par ko ne DP, ne KNAB nekādas daļas

Atbildēt

antons mikoss

20.03.2016. 19:44

Ja aprakstītais tiesa, tad upuris bija grīdas biedrenes biedrs(gbb), paķerot līdzi LL. Gbb to saprata un glāba savu tik dārgo ādu vai tās segmentu.

Atbildēt

totoo

20.03.2016. 19:31

Būtu stipri interesanti, ja saķertu kūmiņu ar kukuli.

Atbildēt

incanti

20.03.2016. 19:21

»

gigi

Analītiķi Mežmiet, tas tu


Nea, bet tev ir vēl kāds cits variants?
Redzi, ja kāds kekss lidina dronus (bez īstas vajadzības) virs dp "kritiskās" infrastruktūras, bet šā notikuma sakarā pagājušā nedēļā saeima, dp, utt. cep augšā normatīvo aktu par droniem, tad laikam jau kaut kāda saite starp dronu lidinātāju un "kritisko" infrastruktūru turētājiem būs.
Protams, pastāv iespēja, ka dronus lidina pamuļķītis. Bet es par cilvēkiem vienmēr domāju to labāko, kamēr nav pierādīts pretējais.
Grūti gan pateikt, kas labāk - būt par "orgānu" stukaču un ķepā ņēmēju vai pamuļķīti.
Protams, protams, provokācijai var būt arī citi varianti. Gribētos zināt, kādi?

Atbildēt

hm

20.03.2016. 19:20

Prasītos salīdzināt! Bildes objektīvas. Daudz pasaka priekšā.
Bijušie VDK šefi B.Pugo, E. Johansons, Bojārs ... salīdzinājumā ar šo izskatījās kā nodzīti darba zirgi. Ka dubultzods ... tas gan nebija raksturīgi! Ka pretīgs ģīmis - tas laikam tādā profesijā zināms štamps.
Bet galvenais secinājums, ka šim vīram = darbs kā izklaide, bet alga kā par darbu!

Atbildēt

lauķis

20.03.2016. 18:55

»

..

Cilvēka ārējais veidols, t.sk. uzvedība, valoda, stāja, mīmika bieži sakrīt ar viņa iekšējo būtību


Ir jau arī vēl žestu ,,valoda,, , pārzinot to ir stipri interesanti vērot politmafijas darboņu melošanu.

Atbildēt

..

20.03.2016. 18:48

»

..

:( Cilvēka ārējo veidolu nekad nevajag apsmiet. Kā teica klasiķis (A.Š.) - skaistums nāk no iekšām. Bet...


Cilvēka ārējais veidols, t.sk. uzvedība, valoda, stāja, mīmika bieži sakrīt ar viņa iekšējo būtību.

Atbildēt

incanti

20.03.2016. 18:45

Dzīve paliek arvien bīstamāka :) to, ka viens no provokācijas subjektiem ir lapsa, varēja uzminēt, jautājums bija par ministru
Nu, ko, secinājumi interesanti, bet ne par labu "žurnālistam" lapsam, jo, lai kā nu tur nebūtu, bet varianti ir tikai divi - vai nu "žurnālists" ir ķepā ņēmējs vai arī piedalījās ministra beļeviča izstrādē kā pīle. Ak, trešais variants ir abu pirmo apvienojums.
Beļevičs gan, goda vīrs :) gudrs, "bogdanova bļ..in!"

Atbildēt

CIP

20.03.2016. 18:39

Vajadzētu veikt kārtīgu izpēti par to, vai negodīgās tiesu sistēmas pamatlicēji - Andris Guļāns un viņa ģimenes draugs Jānis Maizītis ņem vai neņem kukuļus par pielaides piešķiršanu un ļaunprātīgi neizmanto savas pilnvaras?

Atbildēt

!

20.03.2016. 18:32

bumbiergalva

Atbildēt

20.03.2016. 18:27

»

..

:( Cilvēka ārējo veidolu nekad nevajag apsmiet. Kā teica klasiķis (A.Š.) - skaistums nāk no iekšām. Bet...


HIHIHIHI, stulbeni, tā ari turpini, aptaurētais muļķi!Lai kas tu nebūtu - Nothing special!

Atbildēt

..

20.03.2016. 18:09

»

Daunis Aurs

Es priecājos par šo kungu. Viņa izskats veicina intelektuālo un morālo uzticību. Pēc izskata tas ir īsts latviešu kungs pie varas rīkles, kurā arī atlec kāds kumoss. Es neticu tiem, kuri saka, ka tas ir tipiski latviski aprobežots un amorāls drošībnieks, kuru profesija Latvijā neprasa nekādu prāta un...


:( Cilvēka ārējo veidolu nekad nevajag apsmiet. Kā teica klasiķis (A.Š.) - skaistums nāk no iekšām. Bet.
Visiem, kas šī režīma ietvaros mēģina realizēt Satversmē noteiktās tiesības paust savus uzskatus, izplatīt informāciju publiski, jāņem vērā, ka jums apkārt ir ļoti daudz gulīšu(konkrēto nepazīstu, bet uzticos pietiek). Nevajag baidīties, bet jāņem vērā!

Atbildēt

Daunis Aurs

20.03.2016. 17:59

Es priecājos par šo kungu. Viņa izskats veicina intelektuālo un morālo uzticību. Pēc izskata tas ir īsts latviešu kungs pie varas rīkles, kurā arī atlec kāds kumoss. Es neticu tiem, kuri saka, ka tas ir tipiski latviski aprobežots un amorāls drošībnieks, kuru profesija Latvijā neprasa nekādu prāta un tikumības kapacitāti. Es tam neticu. Es redzu inteliģentu mužiku, kas patīk Skaidrai.

Atbildēt

Zaļš sirdī

20.03.2016. 17:49

Tāds tādu atrada, kurā pusē nogāja greizi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...