Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zini kā?

29.08.2023. 10:48

»

Jukums

Nu jā, kāpēc gan Ašerādenam kaut ko iekasēt no banku virspeļņas, ja var mierīgi turpināt aplaupīt tautu caur elektrības tarifiem un citām lietām. Gan jau vēl visžēlīgi uzkrāmēs vēl kādu nodokli cilvēkiem


Vienotībai un tās saimniekiem: čekistiem un krievijas organizētai noziedzībai, nekad nepietiks. Tie izdzimteņi norīs veselu cūku, noķers mušu un tā arī viņiem būs gaļa.

Atbildēt

nu nu

29.08.2023. 10:45

»

Konkurencei, JĀ!

Kāpēc mums vajadzīgas tieši skandināvu bankas? Varētu atstāt vienu Amērikā reģistrēto Citadeli un paņemt vēl klāt kādu krievu un ķīnieši banku, lai būtu dažādība, konkurence monaritārājā politikā


Pirmkārt, Citadele jau ir ASV reģistrēta krievijas FSB banka, kuru Vienotības morālie kropļi un valsts nodevēji atdeva tiem par 1/3 vai pat par 1/4 vērtības.
Ķīnas, Korejas un Japānas banku darbība Latvijā veicinātu konkurenci.
Kas attiecas uz krieviem, tikai par mēģinājumu piezīsties mūsu financēm, tiem rokas līdz pleciem būtu jānorauj. Ja tu, mazais krievu kroplīti, vēl nezināji, visas krievijas pederastijas banku izsniegtās Ķīnas UnionPay maksājuma kartes nekur pasaulē vispār vairs neapkalpo, bet ĶTR bankas pildot ASV uzliktās sankcijas, nevienam krievam vairs savas kartes neizsniedz.

Atbildēt

Kuri no Vienotības ir

29.08.2023. 10:24

Krievijas militārā izlūkdienesta savervēti?

Atbildēt

Haralds Kalns

29.08.2023. 08:18

Ar Ašeradenu gluži kā ar to pamuļķi, kuram prasīja cik ir 5x5 un kurš atbildēja- aptuveni 28!

Atbildēt

vice

29.08.2023. 07:34

Viss taču bija tik labi!!!

Visu laiku strādāja!!

Mēs (JV) gvelžam blēņas, medijšļura to visu izplata un "ieskaidro"!! Viss notiek!

Kas gan varēja noiet greizi?

Kas pamainījies?

Kāpēc vairs NAV kā agrāk?

Mēs taču medijšļurai dodam vairāk finanasējuma!

Kas noticis?

Atbildēt

nu

29.08.2023. 07:15

kremļa pakalpiņš gan varētu būt!

Atbildēt

ha ha ha

28.08.2023. 22:01

Tagad zinu kas ir valsts noslēpums. - Tas ir noziegums, par ko visi zina, bet šaura grupa par to smīnēdami klusē.

Atbildēt

Jukums

28.08.2023. 20:40

Nu jā, kāpēc gan Ašerādenam kaut ko iekasēt no banku virspeļņas, ja var mierīgi turpināt aplaupīt tautu caur elektrības tarifiem un citām lietām. Gan jau vēl visžēlīgi uzkrāmēs vēl kādu nodokli cilvēkiem.

Atbildēt

veca ziņa

28.08.2023. 19:32


Tak visiem skaidrs ka Ašeradnes muļķia .

Atbildēt

Kriminālnoziedznieka vārds

28.08.2023. 19:28

Kriminālnoziedznieka Ašerādena vārds gan ir ko vērts! Vai gan būtu jātic recidīvistam, ka atkal nezags un neslepkavos? Ašerādens jau pierādījis savas spējas krāpt valsti un cilvēkus- prihvatizējot Dienu un tirgojot salvetītes kā iespiedprodukciju, izmantojot samazinātu PVN likmi. Kāpēc viņš nav sēdējis cietumā? Tāpēc, ka vienmēr piesmērējies pie valsts stūres esošajiem līdzīgajiem - kampariem un citiem Vienotības švaļiem un noziedzniekiem ar daudzām tumbočkām un saviem cilvēkiem korupcijas biznesā un kontrabandā.Un zviedriem protams arī, vēl kopš Dienas poirmsākumiem. Šis smirdīgais krupis ir penījis tikai spērienus pa pēcpusi un darbva nometni, jo nekad neko nav strādājis, tikai pļerkšķējis. Slaists ar ģeogrāfa (sliņķa) diplomu par ministru - tas tikai Latvijā iespējams.

Atbildēt

28.08.2023. 19:15

»

Viss notiek pareizi un saskaņā ar trim ebreju impērijas standartiem

Pasaulei uzspiestā žīdu nauda usd kalpo par starptautisko norēķinu vērtības ekvivalentu. Bet viens no ebreju impērijas trīs standartu principiem paredz reālās ekonomikas attīstības graušanu ar finanšu instrumentiem...


Pie reālās ekonomikas attīstības graušanas finanšu instrumentiem pieder arī sankciju piemērošana un karu izprovocēšana.

Pirmajam ebreju impērijas standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts ekonomikā noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Viss notiek pareizi un saskaņā ar trim ebreju impērijas standartiem

28.08.2023. 19:11

Pasaulei uzspiestā žīdu nauda usd kalpo par starptautisko norēķinu vērtības ekvivalentu. Bet viens no ebreju impērijas trīs standartu principiem paredz reālās ekonomikas attīstības graušanu ar finanšu instrumentiem.

Latvijas reālās ekonomikas attīstība tiek grauta 32 gadus, kas valsti novedis parādu atkarībā līdz valsts ūtrupei, valstij gatavojot valsts kapitāldaļas kotēt Ņujorkas žīdu fondu biržā.

Atbildēt

vice

28.08.2023. 19:07

Stabils Jaunās Vienotības atkritums!!

Regresa uzskatāma pazīme!!!

Atbildēt

Konkurencei, JĀ!

28.08.2023. 18:32

Kāpēc mums vajadzīgas tieši skandināvu bankas? Varētu atstāt vienu Amērikā reģistrēto Citadeli un paņemt vēl klāt kādu krievu un ķīnieši banku, lai būtu dažādība, konkurence monaritārājā politikā.

Atbildēt

VAU

28.08.2023. 18:31

kā var nemelot,ja viss melos no iesākuma.......

Atbildēt

Ļevita gatve

28.08.2023. 18:16

baronam fon ašeradenem vienmer taisniba!

Atbildēt

nu nu

28.08.2023. 18:10

Izsmējos no sirds,paldies!

Atbildēt

karātavu ieziepēti striķi ilgojas pēc

28.08.2023. 18:04

Ašerrādena, Kariņa, Rinkeviča kakliem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi