Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha

24.05.2020. 10:02

No ŠĪS Saeimas un arī no Gobzema lielas jēgas tāpat nav, neatkarīgi, ko kuras vietas viņi balso.
Lai nu kurš bļaustītos par demokrātijas neievērošanu, taču tikai ne šis demagogs, kas visus iepriekšējos gadus to vien darījis, lai apietu likumus un tos pārkāptu.

Atbildēt

ticu gan

24.05.2020. 09:53

Ticu, ka Latvijas valsts labā jābalso, vai un par Gobzemu, vai Saskaņu!!!!

Atbildēt

...

24.05.2020. 09:53

»

pele

nu šitais aldiņš kā Baiba Sipeniece teica ir tukšs žirinovska un kiviča krustojums. Kas tad stāsies tai gobzema partijā, nu varbūt tādi īpatņi kā r.kļimovičs un točs


gan jau sastāsies, idiotu mums Latvijā, kā teica Kuzmičs no Nacionālajām zvejas īpatnībām, 100 gadiem uz priekšu pietiek.

Atbildēt

pats nemuldi

24.05.2020. 09:51

»

Nemuldiet

Cilvēki ar kaut vismaz vidusskolas iglītību saprot, ka nākošajās vēlēšanās jābalso vai nu par Gobzemu, vai Saskaņu!!! Jāizbeidz Kariņ/Lewitz karteļa noziedzīgā darbība


cilvēki ar vismaz vidusskolas izglītību saprot ka aldiņš ir tukšmuldētājs un par viņu nekādā gadījumā nedrīkst balsot. To nesaprot Anglijas sēņu lasītāji, kuri jau vienreiz ievēlēja daiļdirsēju un tagad ir mieru vēlēt nākamo, jo iepriekšējais, redz, neesot labs.

Atbildēt

Es uz elas redzēju, ka Sipeniece ir riktīgi uzbarojusies

24.05.2020. 09:33

skrēja pakaļ autobusam pie pieturas, iekšā netika un lamājoties atgriezās uz soliņa.

Atbildēt

pele

24.05.2020. 09:27

nu šitais aldiņš kā Baiba Sipeniece teica ir tukšs žirinovska un kiviča krustojums. Kas tad stāsies tai gobzema partijā, nu varbūt tādi īpatņi kā r.kļimovičs un točs .

Atbildēt

e-deputāts

24.05.2020. 09:26

Ģenerālmēģinājums pašvaldību līmenī ir noticis - attālināti balsojot tika mainīts pašvaldības vadītājs un līdz ar to ietekmēts veselas pašvaldības politiskais kurss. Vai ārkārtas situācija ir īstais brīdis tik radikālām reformām?

Atbildēt

Dzied, dejo

24.05.2020. 09:20

»

jaajaa

…:D...šitā labāk neraksti gan...Mežmiets noķers, un "miermīlīgā piketā" būs par vienu pilsoni mazāk...a tas nav labi


un dedzina ugunskurus latiešu labāko tradīciju garā. Kājiņām liesmojot, Bērziņiem lecot pār ugunskuru.

Atbildēt

jaajaa

24.05.2020. 09:15

»

Dziedam, dejojam

un dedzinām


…:D...šitā labāk neraksti gan...Mežmiets noķers, un "miermīlīgā piketā" būs par vienu pilsoni mazāk...a tas nav labi...:)

Atbildēt

Kabalas cionistu rokagrāmata Saeimai

24.05.2020. 09:13

»

Ray

Spēcīgi vārdi, bet ko tagad daram


Gudro stratēģija un taktika.

No 1. jūlija Maskavā stājas spēkā federālais likums par vienoto personu reģistru un mākslīgā kontroles intelekta eksperimentu, kas dos Maskavas domei pilnvaras uz pieciem gadiem, ieviešot mākslīgo intelektu personu kontrolei administratīvās uzraudzības nolūkos.

Labprātīga piekrišana, atsakoties no kostitucionālām tiesībām, ko paraksta ar C19 inficētie un daļēji izārstētie. Parakstot vienošanos, tā laušanas gadījumā tiek piespriests administratīvais sods, personu izsekojot 5G tīklā, ja konstatē pašizolācijas pārkāpumu. Kamēr nepierādīsit pretējo, sods netiks atcelts.

Ja algoritms pierāda, ka fotogrāfijā esat jūs, kas izgājis uz ielas un nokļuvis kameru uztveres zonā, ciparizētajā koncentrācijas nometnē, par kādu ar VDD ēkas būvi Teikā gatavojas pārvērst arī Rīgu!

Koncepcija “Gudrā pilsēta” grib aplaimot Maskavas un Rīgas pilsētu iedzīvotājus ar obligāto biometrijas nodošanu, lai varētu analizēt un kontrolēt ikvienu 24 h diennaktī. Programmā ar likumu paredzēts cilvēkus čipizēt zinātnes un veselības pakalpojumu attīstibas labā. Programmā iekļauta seju atpazīšana, acilvēka gaitas atpazīšana līdz pat personas emocionālā stāvokļa novērtēšanai.

Atbildēt

Dziedam, dejojam

24.05.2020. 09:00

»

Ray

Spēcīgi vārdi, bet ko tagad daram


un dedzinām...

Atbildēt

Ray

24.05.2020. 08:55

Spēcīgi vārdi, bet ko tagad daram?...

Atbildēt

Latviec

24.05.2020. 08:41

Tik nez kāpēc šīs akcijas organizators ir Pēteris Dimants aka ZZS.

Atbildēt

Ieskatieties vien Saskaņas V. Agešina purnā

24.05.2020. 07:50

»

13. Saeima ir pati labākā un izdevīgākā

Saeimas koalīcijas un VDD mērķu realizācijā...


A. Gobzems ir tāds pat jurists kā V. Agešins, tikai latviskais variants.

Atbildēt

13. Saeima ir pati labākā un izdevīgākā

24.05.2020. 07:44

»

rituli

Aldi Gobzem mes Tev ticam...! Tada SAeima ka ir si 13 ..trula,nekompotenta,launa ,liekuliga un zagliga vel lidz sim nebija bijusi...Kas notiek ar valsti...????? Nav tiesiskuma,visos augsejos valsts parvaldes eselonos mudz no banditiem un shemotajiem....Cik ilgi ta tas var turpinaties...????? Tauta nolikta...


Saeimas koalīcijas un VDD mērķu realizācijā.

Kabalas cionistu politika tajā izpaudusies ne vienu reizi vien!

“Visjaukāko” pienesumu kabalas cionistu politikā ienesa E. Levits, realizējot cionistu aicinājumu: “Tauta jāpieradina pie nelikumībām!”

To arī uzskatāmi izdarīja E. Levits, ignorējot spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Tauta paprotestēja un apklusa! Mērķis sasniegts.

“Valsts galva” ir pilna ar cionistisku puvuma smaku, kuru literārā veidā E. Levits ar savām uzrunām tautai izplata Latvijā.

Atbildēt

Aha!

24.05.2020. 07:35

»

rituli

Aldi Gobzem mes Tev ticam...! Tada SAeima ka ir si 13 ..trula,nekompotenta,launa ,liekuliga un zagliga vel lidz sim nebija bijusi...Kas notiek ar valsti...????? Nav tiesiskuma,visos augsejos valsts parvaldes eselonos mudz no banditiem un shemotajiem....Cik ilgi ta tas var turpinaties...????? Tauta nolikta...


Tauta nav Saskaņa, ko A. Gobzems sauc par tautu. Saskaņa ir Kremļa botuksa karaļa piektā kolona, kuru kopā ar 4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu Saeimas koalīciju, kuras valsts noslēpumus uztur VDD, tur stingrā Saeimas opozīcijā ar noteiktu mērķi - lai Sakaņā un Vienotībā tautu turētu sašķeltu un vestu to pa skuju taku. Tie, kuriem tas jādara, tiek labi atalgoti ar svežzemju naudu.

Kabalas cionistu sķeltnieku politika ir Saeimas koalīcijas un VDD politika, kurai nav absolūti nekādas citas politiskas valsts attīstības koncepcijas bez diversijām pret Latvijas ekonomiku ar mērķi samazināt Latvijas iedzīvotāju skaitu.

Atbildēt

rituli

24.05.2020. 06:44

Aldi Gobzem mes Tev ticam...! Tada SAeima ka ir si 13 ..trula,nekompotenta,launa ,liekuliga un zagliga vel lidz sim nebija bijusi...Kas notiek ar valsti...????? Nav tiesiskuma,visos augsejos valsts parvaldes eselonos mudz no banditiem un shemotajiem....Cik ilgi ta tas var turpinaties...????? Tauta nolikta uz celiem un jus sities koalicijas sargsuni te tagad rejiet.....Tautas mers ar katru dienu ir pilnaks un nu reizi spradzienam jabut...ja ne tagad tad uz rudeni noteikti...! Izturibu tev Gobzema kungs un parejiem deputatiem kuriem ir vel saglabajusies kada dalina sirdsapzinas un rupes par tautu..!!!!

Atbildēt

Aha!

24.05.2020. 05:30

»

Gaisma

Šitais Aldis ir gandrīz tikpat gudrs kā Sandris Točs un viņa draugs Ainārs Šlesers


Rainis pareizi sacījis par demokrātiju. Raiņa vārdi attiecas uz Latviju kā latviešu valsti kapitālisma apstākļos.

Dīvaini, ka deputāts Gobzems kā politiķis neredz, ka Latvijā nav kapitālisma, nav demokrātijas jau sen! Valsts latviešiem nozagta jau sen!

Latvijā ir 4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija, kuru uztur globālā pārnacionālā finansu korporokrātija ar saviem aizdevumiem 4. maija korporācijas centrālajai valdībai, kuri nonāk Valsts kasē. Aizdevumu slepenos tautai nosacījumus sargā korporācijas VDD “valsts noslēpumi”.

Demokrātijas vietā sen ir liberālisms, kas ir globālās finanšu korporokrātijas - PB, SVF, FRS, kura šobrīd ar ASV Kongresa mainīto likumdošanu bez globālām centrālajām bankām finansē arī ASV Valsts kasi, kuras naudu pandēmijā Tramps izdala ASV iedzīvotājiem katram no 500-1200 usd- kopā ap 22 triljoniem usd.

Visu to A. Gobzems izliekas neredzam.Protams, e-Saeimas apstākļos Saeimas koalīcija, nelikumīgs veidojums, realizēs valsts korporāricijas mērķus arī turpmāk naudas aizdevēju - PB, SVF, FRS interesēs. Šīs intereses ir ierakstītas naudas aizdevumu slepanajos tautai nosacījumos. Protams, to prasība ir Latvijā ātri veikt reģionālo reformu, samazinot valsts izdevumus administratīvajā pārvaldībā!

Tāda ir patiesība!

Atbildēt

Gaisma

24.05.2020. 00:37

Šitais Aldis ir gandrīz tikpat gudrs kā Sandris Točs un viņa draugs Ainārs Šlesers

Atbildēt

Kāds

24.05.2020. 00:26

LL izklaidējas publicējot pajoļa šņaucamtekstus. Paldies! :D

Atbildēt

Aldim rādās

23.05.2020. 23:40

Neko nevar darīt, ja kādam cilvēkam rādās sapņi pie valējām acīm. galvā kāpj murgi.

Kur , Aldi tev ir apvērsums? Taisnība tev ir daļēja, Protms, Saeima taisa aplamības ar "attālināto" Saeimas darbu, kad ir visas espējas deputātiem pārbaudīt temperatūru vai pat testu un strādāt kā vajag.

Atbildēt

Ļubomirs

23.05.2020. 23:40

Aldiņ, ierij puņķi un uzkod kotleti!

Atbildēt

?

23.05.2020. 22:04

Kurā brīdī tad Aldiņam radās tāds naids pret jenotiem? Pats tak kādreiz dāsni Vienotībai ziedoja. Ja nemaldos, kādus 20 000 vienā piegājienā. Un Aldīc jau tomēr arī nekāds liels bagātnieks, mētājas pa īrētām ārpilsētas mājām un staigā vienā bītlenē un vienā žaķetē.

Atbildēt

Fakts

23.05.2020. 21:52

Katrai revoluucijai ir savs sponsors.13 janvara apveersumu sariikoja Soros,ar savu vienotiibu

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

23.05.2020. 21:27

»

Kàpéc diviem deputàtiem

rïkle valà lïdz ausïm ? Tur vajag iespraust kàrtigu vàli


Tas pa kreisi priecājas, ka beidzot ir to kakukluci izspiedis. Bet tas pa labi tik atdarina. Nu ko tu no deputāta parastā gribi sagaidīt???? :))

Atbildēt

sircsaraujaspikucī

23.05.2020. 21:18

labi, ka gopzems stāv valsc sardzē.. nekāc apvērsums nepaslīdēs garām gopzema modrajai acij.. paldies gopzem, ka tu esi latvāņu tautai

Atbildēt

R

23.05.2020. 21:13

»

Nemuldiet

Cilvēki ar kaut vismaz vidusskolas iglītību saprot, ka nākošajās vēlēšanās jābalso vai nu par Gobzemu, vai Saskaņu!!! Jāizbeidz Kariņ/Lewitz karteļa noziedzīgā darbība


Cilvēkiem ar vismaz vidusskolas izglītību tieši vajadzētu saprast, ka par Gobzemu tieši nevajag balsot un filtrēt, ko viņš visu laiku muld...

Atbildēt

P.

23.05.2020. 21:07

Par vēlu dzert Boržomi.

Apvēŗsums jau sen ir noticis.

Atbildēt

muldoņam

23.05.2020. 20:50

»

Nemuldiet

Cilvēki ar kaut vismaz vidusskolas iglītību saprot, ka nākošajās vēlēšanās jābalso vai nu par Gobzemu, vai Saskaņu!!! Jāizbeidz Kariņ/Lewitz karteļa noziedzīgā darbība


Līdz ar Krievijas galu, kas nav aiz kalniem, visi Saskaņas staļinisti, komunisti, rusisti, zagļi, sātanisti un krievu armijnieki - deģenerāti, pajuks kā prusaki, kad virtuvē iededz gaismu un pret tiem izdzimteņiem vajadzēs veikt nopietnu dezinsekciju.

Atbildēt

Uldis

23.05.2020. 20:46

Kozlovska noziegumu turpinātājs Ģirģens ir ne mazāk kaitīgs, kā Dombrovskis, Pabriks vai Bordāns

Atbildēt

Pēteris

23.05.2020. 20:02

»

Ivo

Aldim ticība tuvu 0...klauns


Ivo Pivo Tokio un Tiesiskums!

Atbildēt

Nemuldiet

23.05.2020. 20:00

Cilvēki ar kaut vismaz vidusskolas iglītību saprot, ka nākošajās vēlēšanās jābalso vai nu par Gobzemu, vai Saskaņu!!! Jāizbeidz Kariņ/Lewitz karteļa noziedzīgā darbība!!!

Atbildēt

Kàpéc diviem deputàtiem

23.05.2020. 19:30

rïkle valà lïdz ausïm ? Tur vajag iespraust kàrtigu vàli.

Atbildēt

Arturs

23.05.2020. 19:23

Kad iešņauc, nestāv

Atbildēt

jaajaa

23.05.2020. 19:12

...neredzu pamatu tik lielam satraukumam...vienkārši visi likumi, kas šitā internetā pieņemti, nav spēkā...bet 2019.g.10.janvāra lēmums par OIK atcelšanu gan ir...:)

Atbildēt

Nevaru

23.05.2020. 19:10

pielikt plusiņu raksta beigās.Tātad +++

Atbildēt

motorhead 1916

23.05.2020. 19:05

Aldi, a alus buus? Ja buus, varu naakt, tikai nav saprotams, uz cik ilgu laiku. Tos alus man vajadzeetu apmeeram 1,5 litrus stundaa, gaishais alus, dabiski, un stikla pudelees. Sarunaats?

Atbildēt

Ivo

23.05.2020. 18:54

Aldim ticība tuvu 0...klauns..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...