Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zuze

09.06.2018. 11:48

Darba piedāvājums juristiem valsts pārvaldē, t.i., PVD:

"Meklējam kolēģi uz noteiktu laiku. Slaistus, demagogus, agresorus un tamlīdzīgus kadrus palūgšu neatsaukties. Ja esat zinošs vai/un zinātkārs (nejaukt ar ziņkārību), ar labu humora izjūtu, "rokat" dziļi, loģisks, laipns, čakls (bet ne darbaholiķis), jums ir hobijs (lai atpūstos no darba dunas), esat inovatīvs, ar vēlmi ko uzlabot valsts pārvaldē, jums ir mugurkauls, un prāts, kas pasaka, kad tas mugurkauls ir jāpavirza uz vienu vai otru pusi, neatbalstāt viedokli: vissirsliktipunktslv, utt. Ofiss Vecrīgā ar skatu uz jaunuzbūvētu viesnīcu, caurspīdīgs (jāpiedomā vai urbināt degunu) ar ciešamu temperatūru visos gadalaikos, paklāji uz grīdas (alerģiskiem cilvēkiem varētu būt problēmas), bet var staigāt čībās. Darba vietā nav sūrs dreskods. Ir reizes, kad kabinetā uzturas suns. Priekšniece, ja neskaita dažus tarakānus, tīri ciešama, kolēģi var pavilkt uz zoba, var arī uzkost uz zoba, ja ļoti uzprasās. Kas vēl? Ir iespēja braukt uz darbu ar velosipēdu, un atstāt to drošā velo novietnē. Ja braukts garāks ceļš, ir iespējams izmantot dušu. Ir veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika izturēšanas) ar principu - samaksā, un apdrošinātājs pāris dienu laikā atmaksās visu vai daļu no izdevumiem. Ir iespēja un reizēm vajadzība braukāt pa Latviju darba braucienos vai komandējumos (tiesas, apmeklēt teritoriālās struktūrvienības, citas iestādes), tāpēc reizēm, bet ne bieži, Rīgā neatgriezīsieties 17.00. Īsāk, objektīvākam viedoklim nāciet paši un apskatieties, tad arī izrunāsim detalizētāk kādi ir ikdienas pienākumi. Un neaizmirstiet pajautāt par algu pirms nākat uz pārrunām."

Atbildēt

kā tad!

05.06.2018. 22:28

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Dēļ šādiem noziedznieku "aizstāvjiem", kā tu, latvijā valdīs bardaks un noziedzība - mūžīgi mūžos!

Atbildēt

zinātājs

05.06.2018. 22:26

»

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks


Tieši tā! Turklāt daudzi latvijas "tiesneši" ir esoši, rūdīti noziedznieki. Zinu to no personīgās pieredzes. Man pat ir dokumenti, kas to pierāda.

Atbildēt

njaaa

03.06.2018. 09:44

»

Piebilde

Piekrītu. Jurista zināšanas taču viņai ir. Lēmumus viņa nepieņem. Kur problēma


dumatj nado shirshe. Brīdī, kad juristam tiek lūgts padoms, kā tādu vai citādu lietu atrisināt, noformēt utt., vienmēr var paskatīties tā un tad šitā, un tad vēl tā. Un viss atkarīgs, kuru padomu tad pavirza priekšā. Un nemaz nav jābūt pieejai bankas kartēm, vnk padoms. Tāpēc jau esam tur, kur esam, jo visi domā, ka no manis jau nekas nav atkarīgs, bet ir

Atbildēt

LV tiesneši

02.06.2018. 08:12

ir kontrrevolucionāri, Rasnačs revolucionārs, tautas ienaidnieks.

Atbildēt

čudopečku departaments

02.06.2018. 07:50

transports viss taču salauzts..................

Atbildēt

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

02.06.2018. 05:41

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks!

Atbildēt

mitjka

01.06.2018. 19:37

labi ka beidzot ir atkal darbs :)

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 19:35

norūpējusies.. mutīte pavērta..

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 19:34

bet vairāk par visu man patika noziedzīgā nodarījuma definējums, ko viņai piešuva prokuratūra - savējie, savējie. Nevis kukuļa ņemšana, bet kukuļa piesavināšanās, tipa, nozaga kukuli, kas nebia domāts viņai. Fantastisks definējums.

Zaglis padarīts par trešo personu apsūdzībā, jo nezaga, bet , tā kā bija aizdomas, ka cits mēģināja, iespējams, zagt, tad attiecīgi, lai nenotiktu zagšana, cita, trešā ( ar pierādījumiem aizturētā persona) persona, piesavinājās cita, iespējams, nozagt paredzēto.

Atbildēt

hi hi hi

01.06.2018. 16:04

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Par Latvijas ārēm arī ir runa. Citās ārēs viņa varbūt strādātu par agranomu, ārstu vai arhitektu, jo tur tieši tā ir loģiskāk.Bet tas ir tur.

Atbildēt

Viedoklis

01.06.2018. 13:07

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Baigi nu liekēde bēra ziņa ir pārstrādājusies, maksājot nodokļus no citu cilvēku radītās pievienotās vērtības.

Atbildēt

Ja kas

01.06.2018. 12:38

Patreizējā LV pie "siles" esošā noziedzīgā varas "elite" pagājušajos 27 gados ir 100% izfiltrējusies, atstājot sevī tikai kriminālus elementus. Zagļi, bandīti, afēristi, bet īpašā "godā" un visvadībā ir pieredzējušie ex-čekisti un ex-komuņagas. Godīgie cilvēki labākā gadījumā ir padzīti jeb arī tikuši likvidēti. Notiesājošs tiesas spriedums šai bandā ir uzticības garantijas "diploms"... Turklāt šādus "diplomus" citas neiespējas gadījumos izraksta tādi pat noziedznieki tieslietu un iekšlietu represīvajās sistēmās. Tieši tās ir ATSLĒGAS kas NOSLĒDZ šo noziedzīgo loku. Tāpēc jāsāk ir ar tieslietu un iekšlietu sistēmu attīrīšanu. Jāsaprot ka ir sasniegts tāds varas kriminālnoziedzības līmenis, ka šo apburto loku pārraut var tikai "kaulu zāģis"..., viss pārējas ir tukša muldēšana "tiesiskajā" valsts imiitācijā. Tā saucamais "humānisms" te pārvēršas par noziegumu pret tautu.

Atbildēt

atis

01.06.2018. 12:13

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši?

Atbildēt

Pravietis

01.06.2018. 10:23

Valsts un pašvaldību iestādēs un uzņēmumos pat apkopēja nedrīkst strādāt ar sodāmību! Tā lūk! Saeimas deputāti, steidzami mainiet likumdošanu! Jūs esat mūsu kalpi, savu kungu gribu pildat! Pēc dažiem mēnešiem vēlēsim jaunus tautas kalpus.....

Atbildēt

ES

01.06.2018. 09:53

»

Pērkons

Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies


Izlasi vismaz raksta nosaukumu, runa ir par Rīgas domes Satiksmes departamentu, ne Rīgas satiksmi...

Gan jau arī pats kādu piečuku esi policistam devis, tikai diez vai atzīsies te, bet citādi gatavs visus pārējos ar akmeņiem nomētāt :)

Atbildēt

Pērkons

01.06.2018. 08:42

»

sātans sver 50kg

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem


Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies

Atbildēt

Malahovska no Langstiņiem

01.06.2018. 08:41

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Bērziņu var salīdzināt ar Āriju Stabiņu, Raimondu Janitu, Tāleri,Poļikarpovu, Diānu Mašīnu, Vinetu Muižnieci. Tikai viņa izrādījās bezkaunīgāka ielīst jurisprudencē pie finansēm.

Atbildēt

sātans sver 50kg

01.06.2018. 08:39

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem:))

Atbildēt

tiešām loģisks secinājums

01.06.2018. 08:21

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju.

Atbildēt

Salīdzinājums

01.06.2018. 08:08

»

Ušakovam un Strīķei

Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists...


Salīdzinot Rīgas domes algas, tiesātā ekstiesnesi Bērziņa saņems vairāk, nekā RD deputāti Juta Strīķe un Jānis Bordāns. Kāpēc tāda netaisnība uz mūsu rēķina? Labāk tad pārcelties un maksāt nodokļus citā valstī.

Atbildēt

Ušakovam un Strīķei

01.06.2018. 08:01

»

Ozols

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav...


Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists.

Vārna vārnai acīs neknābj.

Ko par to saka pozīcijas galva Ušakovs un opozicionāre Stīķe?

Juta Strīķe, Jūs solījāt apkarot korupciju. Bet kas notiek? Lielākie korumpanti tiek labākās vietās. Nav labi melot vēlētājiem. Lūdzu izmetiet no darba Bērziņu.

Atbildēt

Ozols

01.06.2018. 07:51

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav pieejami godīgi juristi ne galvaspilsētas pašvaldībā, ne tiezās. Lai nāk mazajam cilvēkam palīgā Jods un nosper viņus!

Atbildēt

c'est exact

01.06.2018. 07:33

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


tieši tā, hi hi hi, uz ēdūzi traukus mazgāt! Pat padomju laikos apzagušos tirdziniekus gadiem nelaida klāt jaunai iespējai apzagties

Atbildēt

!!

01.06.2018. 06:51

daļa komentāru " nu un kas" precīzi uzrāda iemeslu, kāpēc esam tur, kur esam un citur vispār arī nevaram būt, dažam te pat "lapele" traucē, tad škic prom uz apmaksātajām "pareizajām" vietnēm ar cenzūru

Atbildēt

klau

31.05.2018. 23:00

Vai Bērziņu drīkst oficiāli uzrunāt par kukuļņēmēju un rakstot oficiālu vēstuli uz tās rakstīt kukuļņēmējai Bērziņai? Šī nesākstiesāties par goda un cieņas aizskaršanu?
Un pēc cik gadiem šo vairs nedrīkstēs saukt par kukuļņēmēju?

Atbildēt

bm autā

31.05.2018. 22:32

»

NUNU

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai...


paga, kriminaalprocess netika izbeigts, vinji vienojaas, kas noziimee to ka vinja atzina savu vainu un piespriesto 11k eur sodu..... naakamajos konkursos pie prasiibaas buus noraadiits: pieredze kukuļošanā.

Atbildēt

NUNU

31.05.2018. 22:06

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai nebūs problēmu.

Atbildēt

krasotkakrašennaja

31.05.2018. 21:52

Kukuļošana principā tā kā būtu atbalstāma? Tikai piesavināties kukuli gan nedrīkst! Cerams juriste mācību apguvusi, tagad zinās kā jāstrādā.

Atbildēt

Nerejietp

31.05.2018. 21:44

Cilvēks jau ir sodīts. Ļaujiet viņai dzīvot. Nevajag par gnīdām palikt.

Atbildēt

TV24

31.05.2018. 21:30

VALDIS ULMANIS, MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRATORS nupat stāstīja, ka liels skaits tiesnešu un administratoru ir ar kriminālu noslieci, izņemot viņu...

Atbildēt

nu tad nu gan notikums?

31.05.2018. 21:05

da cilvēki beidziet, nu tak katarm var gadīties ko jus te muldat un nav tak viņa nekadā tādā super amatā un alga ar pamaza samerā, par ko cepiens????

stulbs raksts un tikai !!! nav ko rakstīt tad klapē ciet savu lapeli ...paskat kas tik nenotiek visapkārt kur maksātnespējas admiņi miljonus fenderē jau gadu desmitiem, bet pa to kaut kā klusums

Atbildēt

hi hi hi

31.05.2018. 20:09

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai.
Būtu jābrīnās, ja strādātu mežisstrādē, lauksaimniecībā, jūrniecībā u.t.t.

Atbildēt

NON

31.05.2018. 19:10

»

A.P.

Neiespējams gadījums normālā valstī, jo noziedzīgajai dāmai būtu liegts turpmāk ieņemt attiecīgos juridiskos amatus šajā Saulē un viņā Saulē. Ikdienišķs gadījums LR kriminālajā mēslu bedrē


kas Jums teica, ka te ir normāla valsts? Un ko vispār šodien pasaulē nozīmē "normāls"! Ir tikai viedokļi un jo vairāk naudas, jo viedoklis ir pareizāks

Atbildēt

A.P.

31.05.2018. 18:29

Neiespējams gadījums normālā valstī, jo noziedzīgajai dāmai būtu liegts turpmāk ieņemt attiecīgos juridiskos amatus šajā Saulē un viņā Saulē. Ikdienišķs gadījums LR kriminālajā mēslu bedrē.

Atbildēt

jauki!

31.05.2018. 18:18

Rīgas dome nepavisam nav tā sliktākā kukuļņēmēju patversme! Bērziņai bija vērts sašmucēties, lai tiktu Rīgas domes zelta mēslos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...