Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zuze

09.06.2018. 10:48

Darba piedāvājums juristiem valsts pārvaldē, t.i., PVD:

"Meklējam kolēģi uz noteiktu laiku. Slaistus, demagogus, agresorus un tamlīdzīgus kadrus palūgšu neatsaukties. Ja esat zinošs vai/un zinātkārs (nejaukt ar ziņkārību), ar labu humora izjūtu, "rokat" dziļi, loģisks, laipns, čakls (bet ne darbaholiķis), jums ir hobijs (lai atpūstos no darba dunas), esat inovatīvs, ar vēlmi ko uzlabot valsts pārvaldē, jums ir mugurkauls, un prāts, kas pasaka, kad tas mugurkauls ir jāpavirza uz vienu vai otru pusi, neatbalstāt viedokli: vissirsliktipunktslv, utt. Ofiss Vecrīgā ar skatu uz jaunuzbūvētu viesnīcu, caurspīdīgs (jāpiedomā vai urbināt degunu) ar ciešamu temperatūru visos gadalaikos, paklāji uz grīdas (alerģiskiem cilvēkiem varētu būt problēmas), bet var staigāt čībās. Darba vietā nav sūrs dreskods. Ir reizes, kad kabinetā uzturas suns. Priekšniece, ja neskaita dažus tarakānus, tīri ciešama, kolēģi var pavilkt uz zoba, var arī uzkost uz zoba, ja ļoti uzprasās. Kas vēl? Ir iespēja braukt uz darbu ar velosipēdu, un atstāt to drošā velo novietnē. Ja braukts garāks ceļš, ir iespējams izmantot dušu. Ir veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika izturēšanas) ar principu - samaksā, un apdrošinātājs pāris dienu laikā atmaksās visu vai daļu no izdevumiem. Ir iespēja un reizēm vajadzība braukāt pa Latviju darba braucienos vai komandējumos (tiesas, apmeklēt teritoriālās struktūrvienības, citas iestādes), tāpēc reizēm, bet ne bieži, Rīgā neatgriezīsieties 17.00. Īsāk, objektīvākam viedoklim nāciet paši un apskatieties, tad arī izrunāsim detalizētāk kādi ir ikdienas pienākumi. Un neaizmirstiet pajautāt par algu pirms nākat uz pārrunām."

Atbildēt

kā tad!

05.06.2018. 21:28

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Dēļ šādiem noziedznieku "aizstāvjiem", kā tu, latvijā valdīs bardaks un noziedzība - mūžīgi mūžos!

Atbildēt

zinātājs

05.06.2018. 21:26

»

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks


Tieši tā! Turklāt daudzi latvijas "tiesneši" ir esoši, rūdīti noziedznieki. Zinu to no personīgās pieredzes. Man pat ir dokumenti, kas to pierāda.

Atbildēt

njaaa

03.06.2018. 08:44

»

Piebilde

Piekrītu. Jurista zināšanas taču viņai ir. Lēmumus viņa nepieņem. Kur problēma


dumatj nado shirshe. Brīdī, kad juristam tiek lūgts padoms, kā tādu vai citādu lietu atrisināt, noformēt utt., vienmēr var paskatīties tā un tad šitā, un tad vēl tā. Un viss atkarīgs, kuru padomu tad pavirza priekšā. Un nemaz nav jābūt pieejai bankas kartēm, vnk padoms. Tāpēc jau esam tur, kur esam, jo visi domā, ka no manis jau nekas nav atkarīgs, bet ir

Atbildēt

LV tiesneši

02.06.2018. 07:12

ir kontrrevolucionāri, Rasnačs revolucionārs, tautas ienaidnieks.

Atbildēt

čudopečku departaments

02.06.2018. 06:50

transports viss taču salauzts..................

Atbildēt

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

02.06.2018. 04:41

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks!

Atbildēt

mitjka

01.06.2018. 18:37

labi ka beidzot ir atkal darbs :)

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 18:35

norūpējusies.. mutīte pavērta..

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 18:34

bet vairāk par visu man patika noziedzīgā nodarījuma definējums, ko viņai piešuva prokuratūra - savējie, savējie. Nevis kukuļa ņemšana, bet kukuļa piesavināšanās, tipa, nozaga kukuli, kas nebia domāts viņai. Fantastisks definējums.

Zaglis padarīts par trešo personu apsūdzībā, jo nezaga, bet , tā kā bija aizdomas, ka cits mēģināja, iespējams, zagt, tad attiecīgi, lai nenotiktu zagšana, cita, trešā ( ar pierādījumiem aizturētā persona) persona, piesavinājās cita, iespējams, nozagt paredzēto.

Atbildēt

hi hi hi

01.06.2018. 15:04

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Par Latvijas ārēm arī ir runa. Citās ārēs viņa varbūt strādātu par agranomu, ārstu vai arhitektu, jo tur tieši tā ir loģiskāk.Bet tas ir tur.

Atbildēt

Viedoklis

01.06.2018. 12:07

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Baigi nu liekēde bēra ziņa ir pārstrādājusies, maksājot nodokļus no citu cilvēku radītās pievienotās vērtības.

Atbildēt

Ja kas

01.06.2018. 11:38

Patreizējā LV pie "siles" esošā noziedzīgā varas "elite" pagājušajos 27 gados ir 100% izfiltrējusies, atstājot sevī tikai kriminālus elementus. Zagļi, bandīti, afēristi, bet īpašā "godā" un visvadībā ir pieredzējušie ex-čekisti un ex-komuņagas. Godīgie cilvēki labākā gadījumā ir padzīti jeb arī tikuši likvidēti. Notiesājošs tiesas spriedums šai bandā ir uzticības garantijas "diploms"... Turklāt šādus "diplomus" citas neiespējas gadījumos izraksta tādi pat noziedznieki tieslietu un iekšlietu represīvajās sistēmās. Tieši tās ir ATSLĒGAS kas NOSLĒDZ šo noziedzīgo loku. Tāpēc jāsāk ir ar tieslietu un iekšlietu sistēmu attīrīšanu. Jāsaprot ka ir sasniegts tāds varas kriminālnoziedzības līmenis, ka šo apburto loku pārraut var tikai "kaulu zāģis"..., viss pārējas ir tukša muldēšana "tiesiskajā" valsts imiitācijā. Tā saucamais "humānisms" te pārvēršas par noziegumu pret tautu.

Atbildēt

atis

01.06.2018. 11:13

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši?

Atbildēt

Pravietis

01.06.2018. 09:23

Valsts un pašvaldību iestādēs un uzņēmumos pat apkopēja nedrīkst strādāt ar sodāmību! Tā lūk! Saeimas deputāti, steidzami mainiet likumdošanu! Jūs esat mūsu kalpi, savu kungu gribu pildat! Pēc dažiem mēnešiem vēlēsim jaunus tautas kalpus.....

Atbildēt

ES

01.06.2018. 08:53

»

Pērkons

Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies


Izlasi vismaz raksta nosaukumu, runa ir par Rīgas domes Satiksmes departamentu, ne Rīgas satiksmi...

Gan jau arī pats kādu piečuku esi policistam devis, tikai diez vai atzīsies te, bet citādi gatavs visus pārējos ar akmeņiem nomētāt :)

Atbildēt

Pērkons

01.06.2018. 07:42

»

sātans sver 50kg

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem


Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies

Atbildēt

Malahovska no Langstiņiem

01.06.2018. 07:41

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Bērziņu var salīdzināt ar Āriju Stabiņu, Raimondu Janitu, Tāleri,Poļikarpovu, Diānu Mašīnu, Vinetu Muižnieci. Tikai viņa izrādījās bezkaunīgāka ielīst jurisprudencē pie finansēm.

Atbildēt

sātans sver 50kg

01.06.2018. 07:39

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem:))

Atbildēt

tiešām loģisks secinājums

01.06.2018. 07:21

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju.

Atbildēt

Salīdzinājums

01.06.2018. 07:08

»

Ušakovam un Strīķei

Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists...


Salīdzinot Rīgas domes algas, tiesātā ekstiesnesi Bērziņa saņems vairāk, nekā RD deputāti Juta Strīķe un Jānis Bordāns. Kāpēc tāda netaisnība uz mūsu rēķina? Labāk tad pārcelties un maksāt nodokļus citā valstī.

Atbildēt

Ušakovam un Strīķei

01.06.2018. 07:01

»

Ozols

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav...


Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists.

Vārna vārnai acīs neknābj.

Ko par to saka pozīcijas galva Ušakovs un opozicionāre Stīķe?

Juta Strīķe, Jūs solījāt apkarot korupciju. Bet kas notiek? Lielākie korumpanti tiek labākās vietās. Nav labi melot vēlētājiem. Lūdzu izmetiet no darba Bērziņu.

Atbildēt

Ozols

01.06.2018. 06:51

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav pieejami godīgi juristi ne galvaspilsētas pašvaldībā, ne tiezās. Lai nāk mazajam cilvēkam palīgā Jods un nosper viņus!

Atbildēt

c'est exact

01.06.2018. 06:33

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


tieši tā, hi hi hi, uz ēdūzi traukus mazgāt! Pat padomju laikos apzagušos tirdziniekus gadiem nelaida klāt jaunai iespējai apzagties

Atbildēt

!!

01.06.2018. 05:51

daļa komentāru " nu un kas" precīzi uzrāda iemeslu, kāpēc esam tur, kur esam un citur vispār arī nevaram būt, dažam te pat "lapele" traucē, tad škic prom uz apmaksātajām "pareizajām" vietnēm ar cenzūru

Atbildēt

klau

31.05.2018. 22:00

Vai Bērziņu drīkst oficiāli uzrunāt par kukuļņēmēju un rakstot oficiālu vēstuli uz tās rakstīt kukuļņēmējai Bērziņai? Šī nesākstiesāties par goda un cieņas aizskaršanu?
Un pēc cik gadiem šo vairs nedrīkstēs saukt par kukuļņēmēju?

Atbildēt

bm autā

31.05.2018. 21:32

»

NUNU

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai...


paga, kriminaalprocess netika izbeigts, vinji vienojaas, kas noziimee to ka vinja atzina savu vainu un piespriesto 11k eur sodu..... naakamajos konkursos pie prasiibaas buus noraadiits: pieredze kukuļošanā.

Atbildēt

NUNU

31.05.2018. 21:06

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai nebūs problēmu.

Atbildēt

krasotkakrašennaja

31.05.2018. 20:52

Kukuļošana principā tā kā būtu atbalstāma? Tikai piesavināties kukuli gan nedrīkst! Cerams juriste mācību apguvusi, tagad zinās kā jāstrādā.

Atbildēt

Nerejietp

31.05.2018. 20:44

Cilvēks jau ir sodīts. Ļaujiet viņai dzīvot. Nevajag par gnīdām palikt.

Atbildēt

TV24

31.05.2018. 20:30

VALDIS ULMANIS, MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRATORS nupat stāstīja, ka liels skaits tiesnešu un administratoru ir ar kriminālu noslieci, izņemot viņu...

Atbildēt

nu tad nu gan notikums?

31.05.2018. 20:05

da cilvēki beidziet, nu tak katarm var gadīties ko jus te muldat un nav tak viņa nekadā tādā super amatā un alga ar pamaza samerā, par ko cepiens????

stulbs raksts un tikai !!! nav ko rakstīt tad klapē ciet savu lapeli ...paskat kas tik nenotiek visapkārt kur maksātnespējas admiņi miljonus fenderē jau gadu desmitiem, bet pa to kaut kā klusums

Atbildēt

hi hi hi

31.05.2018. 19:09

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai.
Būtu jābrīnās, ja strādātu mežisstrādē, lauksaimniecībā, jūrniecībā u.t.t.

Atbildēt

NON

31.05.2018. 18:10

»

A.P.

Neiespējams gadījums normālā valstī, jo noziedzīgajai dāmai būtu liegts turpmāk ieņemt attiecīgos juridiskos amatus šajā Saulē un viņā Saulē. Ikdienišķs gadījums LR kriminālajā mēslu bedrē


kas Jums teica, ka te ir normāla valsts? Un ko vispār šodien pasaulē nozīmē "normāls"! Ir tikai viedokļi un jo vairāk naudas, jo viedoklis ir pareizāks

Atbildēt

jauki!

31.05.2018. 17:18

Rīgas dome nepavisam nav tā sliktākā kukuļņēmēju patversme! Bērziņai bija vērts sašmucēties, lai tiktu Rīgas domes zelta mēslos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...