Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zuze

09.06.2018. 11:48

Darba piedāvājums juristiem valsts pārvaldē, t.i., PVD:

"Meklējam kolēģi uz noteiktu laiku. Slaistus, demagogus, agresorus un tamlīdzīgus kadrus palūgšu neatsaukties. Ja esat zinošs vai/un zinātkārs (nejaukt ar ziņkārību), ar labu humora izjūtu, "rokat" dziļi, loģisks, laipns, čakls (bet ne darbaholiķis), jums ir hobijs (lai atpūstos no darba dunas), esat inovatīvs, ar vēlmi ko uzlabot valsts pārvaldē, jums ir mugurkauls, un prāts, kas pasaka, kad tas mugurkauls ir jāpavirza uz vienu vai otru pusi, neatbalstāt viedokli: vissirsliktipunktslv, utt. Ofiss Vecrīgā ar skatu uz jaunuzbūvētu viesnīcu, caurspīdīgs (jāpiedomā vai urbināt degunu) ar ciešamu temperatūru visos gadalaikos, paklāji uz grīdas (alerģiskiem cilvēkiem varētu būt problēmas), bet var staigāt čībās. Darba vietā nav sūrs dreskods. Ir reizes, kad kabinetā uzturas suns. Priekšniece, ja neskaita dažus tarakānus, tīri ciešama, kolēģi var pavilkt uz zoba, var arī uzkost uz zoba, ja ļoti uzprasās. Kas vēl? Ir iespēja braukt uz darbu ar velosipēdu, un atstāt to drošā velo novietnē. Ja braukts garāks ceļš, ir iespējams izmantot dušu. Ir veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika izturēšanas) ar principu - samaksā, un apdrošinātājs pāris dienu laikā atmaksās visu vai daļu no izdevumiem. Ir iespēja un reizēm vajadzība braukāt pa Latviju darba braucienos vai komandējumos (tiesas, apmeklēt teritoriālās struktūrvienības, citas iestādes), tāpēc reizēm, bet ne bieži, Rīgā neatgriezīsieties 17.00. Īsāk, objektīvākam viedoklim nāciet paši un apskatieties, tad arī izrunāsim detalizētāk kādi ir ikdienas pienākumi. Un neaizmirstiet pajautāt par algu pirms nākat uz pārrunām."

Atbildēt

kā tad!

05.06.2018. 22:28

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Dēļ šādiem noziedznieku "aizstāvjiem", kā tu, latvijā valdīs bardaks un noziedzība - mūžīgi mūžos!

Atbildēt

zinātājs

05.06.2018. 22:26

»

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks


Tieši tā! Turklāt daudzi latvijas "tiesneši" ir esoši, rūdīti noziedznieki. Zinu to no personīgās pieredzes. Man pat ir dokumenti, kas to pierāda.

Atbildēt

njaaa

03.06.2018. 09:44

»

Piebilde

Piekrītu. Jurista zināšanas taču viņai ir. Lēmumus viņa nepieņem. Kur problēma


dumatj nado shirshe. Brīdī, kad juristam tiek lūgts padoms, kā tādu vai citādu lietu atrisināt, noformēt utt., vienmēr var paskatīties tā un tad šitā, un tad vēl tā. Un viss atkarīgs, kuru padomu tad pavirza priekšā. Un nemaz nav jābūt pieejai bankas kartēm, vnk padoms. Tāpēc jau esam tur, kur esam, jo visi domā, ka no manis jau nekas nav atkarīgs, bet ir

Atbildēt

LV tiesneši

02.06.2018. 08:12

ir kontrrevolucionāri, Rasnačs revolucionārs, tautas ienaidnieks.

Atbildēt

čudopečku departaments

02.06.2018. 07:50

transports viss taču salauzts..................

Atbildēt

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

02.06.2018. 05:41

Katrs latviešu tiesnesis ir potenciāls noziedznieks!

Atbildēt

mitjka

01.06.2018. 19:37

labi ka beidzot ir atkal darbs :)

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 19:35

norūpējusies.. mutīte pavērta..

Atbildēt

Man viņa patīk

01.06.2018. 19:34

bet vairāk par visu man patika noziedzīgā nodarījuma definējums, ko viņai piešuva prokuratūra - savējie, savējie. Nevis kukuļa ņemšana, bet kukuļa piesavināšanās, tipa, nozaga kukuli, kas nebia domāts viņai. Fantastisks definējums.

Zaglis padarīts par trešo personu apsūdzībā, jo nezaga, bet , tā kā bija aizdomas, ka cits mēģināja, iespējams, zagt, tad attiecīgi, lai nenotiktu zagšana, cita, trešā ( ar pierādījumiem aizturētā persona) persona, piesavinājās cita, iespējams, nozagt paredzēto.

Atbildēt

hi hi hi

01.06.2018. 16:04

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Par Latvijas ārēm arī ir runa. Citās ārēs viņa varbūt strādātu par agranomu, ārstu vai arhitektu, jo tur tieši tā ir loģiskāk.Bet tas ir tur.

Atbildēt

Viedoklis

01.06.2018. 13:07

»

atis

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši


Baigi nu liekēde bēra ziņa ir pārstrādājusies, maksājot nodokļus no citu cilvēku radītās pievienotās vērtības.

Atbildēt

Ja kas

01.06.2018. 12:38

Patreizējā LV pie "siles" esošā noziedzīgā varas "elite" pagājušajos 27 gados ir 100% izfiltrējusies, atstājot sevī tikai kriminālus elementus. Zagļi, bandīti, afēristi, bet īpašā "godā" un visvadībā ir pieredzējušie ex-čekisti un ex-komuņagas. Godīgie cilvēki labākā gadījumā ir padzīti jeb arī tikuši likvidēti. Notiesājošs tiesas spriedums šai bandā ir uzticības garantijas "diploms"... Turklāt šādus "diplomus" citas neiespējas gadījumos izraksta tādi pat noziedznieki tieslietu un iekšlietu represīvajās sistēmās. Tieši tās ir ATSLĒGAS kas NOSLĒDZ šo noziedzīgo loku. Tāpēc jāsāk ir ar tieslietu un iekšlietu sistēmu attīrīšanu. Jāsaprot ka ir sasniegts tāds varas kriminālnoziedzības līmenis, ka šo apburto loku pārraut var tikai "kaulu zāģis"..., viss pārējas ir tukša muldēšana "tiesiskajā" valsts imiitācijā. Tā saucamais "humānisms" te pārvēršas par noziegumu pret tautu.

Atbildēt

atis

01.06.2018. 12:13

lieciet cilvēkam mieru, gnīdas. paši kaut simtnieku nodokļos esat samaksājuši?

Atbildēt

Pravietis

01.06.2018. 10:23

Valsts un pašvaldību iestādēs un uzņēmumos pat apkopēja nedrīkst strādāt ar sodāmību! Tā lūk! Saeimas deputāti, steidzami mainiet likumdošanu! Jūs esat mūsu kalpi, savu kungu gribu pildat! Pēc dažiem mēnešiem vēlēsim jaunus tautas kalpus.....

Atbildēt

ES

01.06.2018. 09:53

»

Pērkons

Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies


Izlasi vismaz raksta nosaukumu, runa ir par Rīgas domes Satiksmes departamentu, ne Rīgas satiksmi...

Gan jau arī pats kādu piečuku esi policistam devis, tikai diez vai atzīsies te, bet citādi gatavs visus pārējos ar akmeņiem nomētāt :)

Atbildēt

Pērkons

01.06.2018. 08:42

»

sātans sver 50kg

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem


Rīgas satiksme ka tads sava veida obšaks soditiem,, bet ši jau nav vieniga sodita kas tur barosies

Atbildēt

Malahovska no Langstiņiem

01.06.2018. 08:41

»

tiešām loģisks secinājums

bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju


Bērziņu var salīdzināt ar Āriju Stabiņu, Raimondu Janitu, Tāleri,Poļikarpovu, Diānu Mašīnu, Vinetu Muižnieci. Tikai viņa izrādījās bezkaunīgāka ielīst jurisprudencē pie finansēm.

Atbildēt

sātans sver 50kg

01.06.2018. 08:39

Rīgas satiksmē darba bez sodamibas nemaz neņem:))

Atbildēt

tiešām loģisks secinājums

01.06.2018. 08:21

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


bet tikai Latvijas ārēm loģisks. Citās ārēs viņu tuvumā nez vai kāds laistu juridisku jautājumu, kas var ietekmēt finanšu izlietojumu, risināšanai. Nu, par uzņēmuma reputāciju es pat nerunāju.

Atbildēt

Salīdzinājums

01.06.2018. 08:08

»

Ušakovam un Strīķei

Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists...


Salīdzinot Rīgas domes algas, tiesātā ekstiesnesi Bērziņa saņems vairāk, nekā RD deputāti Juta Strīķe un Jānis Bordāns. Kāpēc tāda netaisnība uz mūsu rēķina? Labāk tad pārcelties un maksāt nodokļus citā valstī.

Atbildēt

Ušakovam un Strīķei

01.06.2018. 08:01

»

Ozols

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav...


Atlases komisijas sastāvā bijusi departamenta Administratīvās pārvaldes priekšniece, direktora vietniece, Personāla un iekšējās kontroles nodaļas vadītājs un Personāla un iekšējās kontroles nodaļas personāla speciālists.

Vārna vārnai acīs neknābj.

Ko par to saka pozīcijas galva Ušakovs un opozicionāre Stīķe?

Juta Strīķe, Jūs solījāt apkarot korupciju. Bet kas notiek? Lielākie korumpanti tiek labākās vietās. Nav labi melot vēlētājiem. Lūdzu izmetiet no darba Bērziņu.

Atbildēt

Ozols

01.06.2018. 07:51

Viņai nedrīkst uzticēt pat apkopējas vietu mazgāt grīdas, nemaz nerunājot par Rīgas domes juristu. Daudzi jau jūt nelabu smaku Rīgas domē. Bet Ivaram Bičkovičs un Ērikam Kalnmeiera tas patīk, ka savs negodīgā cilvēks sēdēs pa ķēdīti. Neatbildēts paliek jautājums, ko darīt mazajam cilvēkam, kuriem nav pieejami godīgi juristi ne galvaspilsētas pašvaldībā, ne tiezās. Lai nāk mazajam cilvēkam palīgā Jods un nosper viņus!

Atbildēt

c'est exact

01.06.2018. 07:33

»

hi hi hi

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai


tieši tā, hi hi hi, uz ēdūzi traukus mazgāt! Pat padomju laikos apzagušos tirdziniekus gadiem nelaida klāt jaunai iespējai apzagties

Atbildēt

!!

01.06.2018. 06:51

daļa komentāru " nu un kas" precīzi uzrāda iemeslu, kāpēc esam tur, kur esam un citur vispār arī nevaram būt, dažam te pat "lapele" traucē, tad škic prom uz apmaksātajām "pareizajām" vietnēm ar cenzūru

Atbildēt

klau

31.05.2018. 23:00

Vai Bērziņu drīkst oficiāli uzrunāt par kukuļņēmēju un rakstot oficiālu vēstuli uz tās rakstīt kukuļņēmējai Bērziņai? Šī nesākstiesāties par goda un cieņas aizskaršanu?
Un pēc cik gadiem šo vairs nedrīkstēs saukt par kukuļņēmēju?

Atbildēt

bm autā

31.05.2018. 22:32

»

NUNU

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai...


paga, kriminaalprocess netika izbeigts, vinji vienojaas, kas noziimee to ka vinja atzina savu vainu un piespriesto 11k eur sodu..... naakamajos konkursos pie prasiibaas buus noraadiits: pieredze kukuļošanā.

Atbildēt

NUNU

31.05.2018. 22:06

Par ko cepiens ? Viņa palīdzēs juridiski precīzi noformēt dokumentus. Arī opozīcijai.Kriminālprocess pret viņu tika izbeigts, jurista darbs nav aizliegts, nekādus lēmumus viņa nepieņem, jo nav amatpersona. No viņas profesionalitātes atkarīgi vienīgi pareizi uzrakstīti dokumenti. Šķiet, ka ar to viņai nebūs problēmu.

Atbildēt

krasotkakrašennaja

31.05.2018. 21:52

Kukuļošana principā tā kā būtu atbalstāma? Tikai piesavināties kukuli gan nedrīkst! Cerams juriste mācību apguvusi, tagad zinās kā jāstrādā.

Atbildēt

Nerejietp

31.05.2018. 21:44

Cilvēks jau ir sodīts. Ļaujiet viņai dzīvot. Nevajag par gnīdām palikt.

Atbildēt

TV24

31.05.2018. 21:30

VALDIS ULMANIS, MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRATORS nupat stāstīja, ka liels skaits tiesnešu un administratoru ir ar kriminālu noslieci, izņemot viņu...

Atbildēt

nu tad nu gan notikums?

31.05.2018. 21:05

da cilvēki beidziet, nu tak katarm var gadīties ko jus te muldat un nav tak viņa nekadā tādā super amatā un alga ar pamaza samerā, par ko cepiens????

stulbs raksts un tikai !!! nav ko rakstīt tad klapē ciet savu lapeli ...paskat kas tik nenotiek visapkārt kur maksātnespējas admiņi miljonus fenderē jau gadu desmitiem, bet pa to kaut kā klusums

Atbildēt

hi hi hi

31.05.2018. 20:09

Nekā dīvaina neredzu, strādā amatā atbilstoši izglītībai.
Būtu jābrīnās, ja strādātu mežisstrādē, lauksaimniecībā, jūrniecībā u.t.t.

Atbildēt

NON

31.05.2018. 19:10

»

A.P.

Neiespējams gadījums normālā valstī, jo noziedzīgajai dāmai būtu liegts turpmāk ieņemt attiecīgos juridiskos amatus šajā Saulē un viņā Saulē. Ikdienišķs gadījums LR kriminālajā mēslu bedrē


kas Jums teica, ka te ir normāla valsts? Un ko vispār šodien pasaulē nozīmē "normāls"! Ir tikai viedokļi un jo vairāk naudas, jo viedoklis ir pareizāks

Atbildēt

jauki!

31.05.2018. 18:18

Rīgas dome nepavisam nav tā sliktākā kukuļņēmēju patversme! Bērziņai bija vērts sašmucēties, lai tiktu Rīgas domes zelta mēslos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...