Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ir kļuvis par ultraliberāļu masīva uzbrukuma mērķi tikai tādēļ. ka pārstāv tradicionālo vērtību un veselīgas sabiedrības vērtības, pretojas sabiedrības demoralizācijai, perversiju propagandai un ieviešanai ļaužu masās, kā arī tautas aplaupīšanai ar valsts /tautas uzņēmumu un īpašumu privatizācijas palīdzību. Ar ko šī "privatizācija" beidzas, mēs ļoti labi zinām - parādās daži multimiljonāri, daudzi sekmīgi strādājoši uzņēmumi (kā trīs(!) Latvijas cukurfabrikas, piemēram) tiek fiziski iznīcināti vai pārvēršas par graustiem, bet tūkstoši un tūkstoši cilvēku paliek bez ienākumiem.

Komplektā ar dzīves dārdzības celšanos un maksas medicīnas ieviešanu tas rezultējas katastrofālā sociālās un demogrāfiskās situācijas pasliktināšanās. "Vecās" Rietumu valstis izbauda jaunu lētā darbaspēka vilni, ko veido emigrējušie ekonomiskie bēgļi. Palikušie, kuri nekalpo jaunieviestajai sistēmai, nolemti smagai dzīvei pamazām pieaugoša psiholoģiskā, ekonomiskā, sociālā un garīgā terora apstākļos. Vai tiešām Latvijas iedzīvotāji novēl baltkrieviem tādu pašu - nožēlojamu un apkaunojošu situāciju?...

Ultraliberāļi parasti pārstāv sabiedrības daļu, kura atšķiras no pārējās ar kādu neveselīgumu, novirzi. Bieži vien viņu aktīvisti ir acīm redzami neadekvāti, bezperspektīvi un pat kaitīgi veselas, harmoniskas sabiedrības pastāvēšanai ilgtermiņā.

Vieni no redzamākajiem protestētājiem pret Lukašenko "režīmu" ir feministes un lesbietes. Starp abiem šiem sieviešu apzīmējumiem ir visai trausla, neredzama robeža. Kad es redzu dažu sieviešu protesta marša dalībnieču uzvedību, pārņem nožēla un riebums. Nu kā var sevi tik ļoti izķēmot ar sievietei tik nepiedienīgu uzvedību?! Bet - šī ir laikmeta iezīme; šis ir sieviešu laikmets. Pat sadzīves priekšmetu vai auto reklāmas bez vairāk vai mazāk izģērbtu sieviešu attēliem uz iesaiņojuma nav iedomājamas. Bez sievietēm liberāļu cīņā pret "konservatīvajiem" nekas nenotiek. Starp citu, tāpat kā bez zilajiem.

Austrumos saka: "Ja gribi uzvarēt ienaidnieku, audzini viņa bērnus.”Tas izskaidro, kādēļ protestē galvenokārt jaunieši. Jo viņi jau ir izaudzināti. Viņus audzināja Holivudas kloāka, pornoindustrija un daudzi jauniešu elki - netīrās popzvaigznes.

Tādēļ nav jābrīnās, ka protestētāji cīnās par "brīvību", ietinušies varavīkšņainos karogos. Jo ultraliberālismā būt perversam un ar to lepoties ir brends. Tā skaitās "brīvība". Tas, cik bīstami ir savlaicīgi atbilstoši nereaģēt uz cilvēku ar deformētu psihi un seksuālo orientāciju, kā arī apšaubāmu morāli, raušanos pie varas, ir redzams Latvijā, kur valsts ārlietas kārto pederasts, kurš ar to (zilumu) publiski lepojas. Pārējie valdības "locekļi" to akceptē, attiecīgi nav jābrīnās, ka Latvija ir tur (bedrē), kur tā ir...

Nu, lūk, un Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko pārstāv pilnīgi pretējus spēkus, pretējo nometni. Tas ir iemesls, kādēļ esmu šajā cīņā, šajā pretstāvē nostājies viņa pusē. Lai gan saprotu, ka viņš nav ideāls un droši vien dara kļūdas. VISI cilvēki dara kļūdas... Bet es veidoju savu uzskatu attiecībā pret kaimiņzemes prezidentu ne uz "patīk - nepatīk" pamata. Lai gan arī bez tā neiztiek - man dziļi simpatizē viņa stingrā stāja, skaidrā un noteiktā valoda, Dzimtenes mīlestība. Bet galvenais mana morālā atbalsta iemesls - mani uzskati, vērtības un redzējums par valsti kā lielu ģimeni, nevis komercuzņēmumu, sakrīt ar Aleksandra Lukašenko pozīciju daudz vairāk nekā ar viņa varavīkšņotajiem oponentiem un viņu sponsoriem.

Ja ticēt pravietojumiem, aprakstītiem saucamajā Jaunajā Derībā, tad laiku beigās būs lielās bēdas, cilvēce grims netaisnībā, nelikumībā un garīgā netīrībā. Šķiet, ka tās jau ir sākušās. Uz īsu brīdi pasaulē tumsai izdosies ņemt virsroku pār gaismu. Pieļauju, ka Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ilgstoši nespēs pretoties masīvajam saucamās “Rietumu pasaules” un tās pakalpiņu – sodomītu un dažādu citu “šlaku” neliešu spiedienam, bet skaidrs ir tas, ka katra viņa augstajā amatā aizvadītā diena attālina Baltkrievijas valsts un tautas bojāeju. Divas pasaules, divas iekārtas. Kura uzvarēs?...

Bet, kā saka – cerība mirst pēdējā, un atliek vien novēlēt kaimiņiem un viņu līderim izturību, labklājību, vēsu prātu, mieru un uzplaukumu!

Novērtē šo rakstu:

88
34

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...