Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Phe

07.05.2024. 10:09

»

IM

Skaidrs ka Latvija ir neizdevusies valsts, jo virzās pretim karam un badam. Lai valsts būtu izdevusies tai būtu jāvirzās pretim mieram un labklājībai. Latvija tāda ziņā ir galīgi neizdevusies jo akli traucas pa priekšu tiem kas lēnām, bet tomēr virzās pretim tieši karam un badam


Pienāks jūnijs, un mēs redzēsim, ka mazohisms turpinās. Visvairāk balsu saņems Valdiņš ar treknajiem vaigiem, un uz sava kupra eiroparlamentā ienesīs arī Lielo Lidotāju. Un turpmākās vēlēšanas arī nebūs pārsteigums. Jedem das seine.

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

07.05.2024. 10:04

Pasaulē vairs nav otras-tik bagātas valsts kā mūsu rodina. Tur nevienam netrūkst nekā: Tur ir pilnīga paradīze, tapēc biedri-visi kā viens mājās uz rodinu.

Atbildēt

jautājums

07.05.2024. 10:02

»

Taisnībai

Tiem, kas iztukšoja valsts kasi un pārdeva darbgaldus par lūžņu cenu, iegrūda valsts budžetu parex bankā, ir vārdi, uzvārdi un adreses. Lielākā daļa no viņiem ir dzīvi, un piedevām vēl nav emigrējuši pie saviem banku kontiem. Tātad


Bet kas bija tie kas vadīja tās rūpnīcas kuras sagrieza dzelžos? Tie tak bija naudas un varas kārie CCCP ieceļojušie direktori-osvoboditeli. Tie paši,kas te ieceļoja un ražoja sūudus, jo ko labāku nemācēja saražot...

Atbildēt

Taisnībai

07.05.2024. 09:52

»

Ko tas resnais manels var tirst?

Pēc kara, kas pat nav beidzies, visi var būt tik “gudri...


Tiem, kas iztukšoja valsts kasi un pārdeva darbgaldus par lūžņu cenu, iegrūda valsts budžetu parex bankā, ir vārdi, uzvārdi un adreses. Lielākā daļa no viņiem ir dzīvi, un piedevām vēl nav emigrējuši pie saviem banku kontiem. Tātad?

Atbildēt

Aha

06.05.2024. 12:28

Es, mana sieva kopā ar 5 draugiem nobalsojām par iestāšanos Eiropas savienībā!
Es piemēram nezinu nevienu, kas atzītu, ka būtu balsojis pret ES. Tātad, tas, ka autors nepazīst nevienu, kas balsojis par ES vienkārši demonstrē to sabiedrību kuras lokā viņš atrodas!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.05.2024. 10:34

»

Latvija- izdevusies valsts

Vai - neizdevusies valsts...


Varu pareģot, kas notiks tālāk. Kad Ukrainā iestāsies šaurā bezizeja, ja uz to bŗīdi Krievija vēl nebūs rietumiem ar visām Tevis pieminētajām starptautiskajām organizācijām pietiekoši novājināta, radīsies nepieciešamība iedzīt ierakumos ukraiņu vietā kādus citus. "Valstī 404" ar aizbildinājumiem, ka jāatdod ārējie parādi, tiks strauji paaugstināti nodokļi, un, kad Tev radīsies likumsakarīgas grūtības samaksāt meslus par savu vienīgi dzīvesvietu, Tev tiks piedāvāta VIENĪGĀ izeja - tā vietā, lai Tava ģimene dotos dzīvot kartona kastē zem tilta, Tev par samaksu, kura būs vien tik liela, lai Tu atrisinātu šīs problēmas, tiks piedāvāta plinte, bruņuveste un līgums.

Atbildēt

IM

06.05.2024. 09:02

»

!!

Pie mums joprojām aktīvi un redzami darbojas Krievijas interešu aģenti dažādās hibrīdformās...


Nu un? Lai taču aģenti darbojas un aizstāv tās Krievijas intereses. Mums taču ir valdība un viss valsts aparāts kas konsekventi aizstāv tikai un vienīgi Latvijas intereses, ko mūs kaut kādi aģenti tā baida. Piekar aģentam birku kādu interešu aizstāvis, birkas kārt kā reiz modē, visi kar, un lieta darīta. Ko var kaut kāds aģents pret valsti, tā sacīt, ko var muša pret ziloni. Brīvā valstī arī mušām brīvs lidojums.

Atbildēt

Gustavs

06.05.2024. 08:46

Man personiski A.Māliņa centīgā rakstīšana liek domāt, ka viņs ir cilvēks ar milzu ambīcijām, bet ne visai lielu sapratni..kādu izsvieda no augstiem amatiem...par ko Māliņs ļoti pārdzīvo...

Atbildēt

bet

06.05.2024. 08:45

»

!!

Pie mums joprojām aktīvi un redzami darbojas Krievijas interešu aģenti dažādās hibrīdformās...


neko nevajag pārbaudīt: pietiek palasīt netā komentus...

Atbildēt

!!

06.05.2024. 07:45

Pie mums joprojām aktīvi un redzami darbojas Krievijas interešu aģenti dažādās hibrīdformās.
Igauņi norādījuši uz Русский Охотничий Портал, caur kuru īpašnieku intereses Latvijā ilgstoši nodrošina Krievijas uzņēmumā nodarbinātā Kate Šterna.
Vietējā līmenī žurnāls Medības, Klubs Lady hunt, Liepājas mednieku klubs. Medību suņu audzēšanas bizness un tā popularizēšana; aizliegtu kupētu suņu starpniecības bizness LV mednieku klubiem ir pārbaudāmas ziņas.


Atbildēt

IM

06.05.2024. 07:27

»

VB

"Krievu PUBLISKA pazemošana etniskās piederības, valodas un kultūras dēļ Latvijā kļuvusi par normu" : Kur tas īsti notiek? Es nekā tāda gan savā Bauskā un laukos pie Jurkalnes neredzu! Arī Rīgā to nejūtu


Skaidrs ka Latvija ir neizdevusies valsts, jo virzās pretim karam un badam. Lai valsts būtu izdevusies tai būtu jāvirzās pretim mieram un labklājībai. Latvija tāda ziņā ir galīgi neizdevusies jo akli traucas pa priekšu tiem kas lēnām, bet tomēr virzās pretim tieši karam un badam.

Atbildēt

Latvija- izdevusies valsts

06.05.2024. 06:17

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nemaz neceri. Kā ar dzērājiem un narkomāniem, - pirmais solis pozitīvu pārmaiņu virzienā ir patiesa problēmas apzināšanās. Dzērājs un narkomāns apzinās, ka viņi ir postošu atkarību varā, "patrioti" - ka Latvija pagaidām IR SMAGI neizdevusies valsts. Man prieks, ka pat Lapsam ir parādījusies pareizā ...


Vai - neizdevusies valsts.

Tāds kopumā primitīvas domāšanas rezultāts, aprobežotas, es teiktu. Gan, ja saka izdevusies, gan, ja saka neizdevusies.

Kāpēc ? Tāpēc, ka vienu vērtējumā izdevusies, citu vērtējumā neizdevusies.

Kam tad ir neizdevusies, tam globāli nav nekādas nozīmes. ANO, NATO, PVO, SVF/PB, ES utt. viedokļos un vērtējumos ir izdevusies.

Būtiski ir tas, ja nebūtu izdevusies, šīs globālās korporācijas nerēķinātos ar LV. Neiegrūstu parādu bedrē, paverdzinot aizdevumu augļu procentiem.

LV ir visvairāk izdevusies huntai, finanšu korporācijai “valsts”, kura intensīvi un aktīvi finansiāli bagātinās uz visas Latvijas zemes ekonomikas un valsts parāda, valsts nabadzības rēķina.

Panākt taisnīgu noregulējumu finanšu sadalē sarunās ar huntu nav iespējams.

Visneizdevusies LV ir latviešu tautai, kuru padzen ekonomikas migrācijā no Latvijas zemes - noderīgo cilvēkkapitālu kapitālismam.

Atbildēt

VB

06.05.2024. 06:01

"Krievu PUBLISKA pazemošana etniskās piederības, valodas un kultūras dēļ Latvijā kļuvusi par normu" : Kur tas īsti notiek? Es nekā tāda gan savā Bauskā un laukos pie Jurkalnes neredzu! Arī Rīgā to nejūtu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.05.2024. 01:12

»

Quo vadis?

Lai vai cik adekvāti es neskatītos uz valstī notiekošo, tomēr gribētos, lai pati tauta izbeidz lietot tādus izteicienus kā "Latvija - neizdevusies valsts...


Nemaz neceri. Kā ar dzērājiem un narkomāniem, - pirmais solis pozitīvu pārmaiņu virzienā ir patiesa problēmas apzināšanās. Dzērājs un narkomāns apzinās, ka viņi ir postošu atkarību varā, "patrioti" - ka Latvija pagaidām IR SMAGI neizdevusies valsts. Man prieks, ka pat Lapsam ir parādījusies pareizā terminoloģija "LPSR 2.0", par ko šeit un citur esmu rakstījis jau kādus gadus 10 atpakaļ. Vienīgi, vainīgie tiek spītīgi meklēti tur, kur viņu nav. Atgādināšu, ka tos, kuri šo kursu iesāka (partija "Ļatvijas ceļš") izveidoja vietējie nacionālkomunisti, vienojoties kvēlā mīlestībā un "valsts" attīstības redzējumā ar PBLA, kura nu nekādi nebija neatkarīga organizācija, tikai tās kuratori nebija vis Maskavā, bet gan tieši pretējā debesspusē aiz okeāna. No tā paša bara ir gan Kariņš, gan Levits, gan visas pārējās freibergas, kuriem ne ar kādu Maskavu darīšanu nav.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.05.2024. 01:00

»

Viedais kolaborants

Viedais maniēlis ir viens no tiem, kuru būtu jāizsūta uz matušku. Atsaukšanās uz Saeimas sargāšanu neko neliecina par šī tipa patieso garu un viņa lojalitāti Latvijai. Visticamāk, lojalitāte izpaušas pret Putina Krieviju. Tagad tiek atmodināti visi Krievijas specdienestu aģenti - viens pēc otra un Maniēlis...


Tavs patriotisms lielais ir kuru (valsts, pašvaldības vai kādu speciālo) budžetu finansēts? Lielpatrioti visbiežāk ir tie, kuru visi ienākumi nāk no kopējā katla un ... kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.
Nu, vēl ir muļķi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

05.05.2024. 21:25

»

indullis

durka


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Uldis

05.05.2024. 21:17

»

Žulis

"Diemžēl letiņu nacionālisti deģenerējušies līdz vandāļu un mežoņu līmenim. Krievu PUBLISKA pazemošana etniskās piederības, valodas un kultūras dēļ Latvijā kļuvusi par normu...


Latvijā atšķirībā no Igaunijas un Lietuvas nepieņēma Lustrācijas likumu. Visi palika savās vietās un ietekmes zonās. Šodien valsti pārvalda tas pats savstarpēji pazīstamo cilvēku klubiņš kas pirms 30 gadiem. Toreiz viņiem bija 20,30,40 gadi, tagad ir 50,60,70 gadi. Ja kāds nomirst, vietā nāk draugu, radinieku vai domubiedru atvase, kas no aizgājēja atšķiras tikai ar gadu skaitu.

Atbildēt

4.maijs

05.05.2024. 20:32

Vai tad nepietiek ar tām covid dumjībām, ko sarakstīja. Vēl muld par 4.maiju.

Atbildēt

Viedais kolaborants

05.05.2024. 20:16

Viedais maniēlis ir viens no tiem, kuru būtu jāizsūta uz matušku. Atsaukšanās uz Saeimas sargāšanu neko neliecina par šī tipa patieso garu un viņa lojalitāti Latvijai. Visticamāk, lojalitāte izpaušas pret Putina Krieviju. Tagad tiek atmodināti visi Krievijas specdienestu aģenti - viens pēc otra un Maniēlis arī ir pamodies. Bet mēs to redzam, mēs redzam un saprotam, ka maniēlis grib,lai te krievi atkal ir kungi. Maniēlis ir mūsu ienaidnieks - kolaborants, kuram saskaņā ar Kreivijas hibrīdkara uzstādījumiem, ir jāveic divesijas un to viņš, nu jau neslēpjoties, dara.

Atbildēt

Žulis

05.05.2024. 20:13

»

vv

Visus šos gadus pie varas ir tikai un vienīgi latvieši, latvieši Latvijā bija atrodami tāpēc, ka te bija visi iespējamie okupanti, vācieši, zviedri, poļi, lietuvieļi, pat Napaleons kaut kādu sturi nogāja, krievi, bet tiklīdz nonāca Latvija latviešu rokās, tas gan ir stipri nosacīti, sāka strauji izzust...


Par kādiem gadiem Jūs runājat? Latvieši pie varas Latvijā bija nacionālās Latvijas Republikas pastāvēšanas pirmajos un vienīgajos 20 gados. Pēc tam sekoja PSRS okupācija un nacionālā Latvijas Republika tika likvidēta. Tā, kas pastāv šodiem ir internacionāls LPSR turpinājums, globālā struktūrā (ES) iekļauta teritorija bez sava valstiskuma. Latvieši šeit nav nekādi noteicēji, viņi var būt tikai svešas varas pavēļu pildītāji.

Atbildēt

latvietis

05.05.2024. 20:08

»

nu re

Ko nespēja ne vāciseši, ne poļi, ne krievi, to pilnība realizē paši latvieši: iznīcina sei, mūk prom no tēvzemes


es nemūku: Kas mūk-tie ir soviets, un labi ka mūk. Tādi te nav vajadzīgi.

Atbildēt

Quo vadis?

05.05.2024. 19:48

Lai vai cik adekvāti es neskatītos uz valstī notiekošo, tomēr gribētos, lai pati tauta izbeidz lietot tādus izteicienus kā "Latvija - neizdevusies valsts".
Jā, ar valsti mums pasūdīgi, bet visa tauta ir pelnījusi svētkus.
Cilvēkiem ir jātiecas pēc baltiem galdautiem, svecēm un svētkiem. Ne tāpēc, ka kalendārs to atļauj, bet tāpēc, ka sirds to vēlas.
Mums neviens nevar nozagt ne 18.novembri, ne 04.maiju.

Atbildēt

Šķerbatijs

05.05.2024. 19:46

»

Skumjais Bruņinieks

Pie zobārsta atnākusi tautā mīlētā aktrise Olga Dreģe. Nekas briesmīgs..zobiņš palicis jūtīgs, lai ārsts apskata...


Perfekts *tekošā momenta* raksturojums! Krievijā viss ir labāk,viss plaukst un zeļ!

Atbildēt

darbs psihiatram kā pētniecība

05.05.2024. 19:32

»

vv

Visus šos gadus pie varas ir tikai un vienīgi latvieši, latvieši Latvijā bija atrodami tāpēc, ka te bija visi iespējamie okupanti, vācieši, zviedri, poļi, lietuvieļi, pat Napaleons kaut kādu sturi nogāja, krievi, bet tiklīdz nonāca Latvija latviešu rokās, tas gan ir stipri nosacīti, sāka strauji izzust...


Nezinu, kā tas ir noticis, manā apkārtnē Latvijas karogus mastos pie ēkām pacēluši tikai tie, kuriem sen jābūt cietumā par korupciju un kontrabandu lielos apmēros.

Atbildēt

patiesībā

05.05.2024. 19:27

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

05.05.2024. 19:24

»

Skumjais Bruņinieks

Pie zobārsta atnākusi tautā mīlētā aktrise Olga Dreģe. Nekas briesmīgs..zobiņš palicis jūtīgs, lai ārsts apskata...


Uzmanieties no tiem,kuri grib jums uztiept vainas apziņu ,jo viņi alkst varu pār jums.
Konfucijs 500g.p.m.e.

Atbildēt

hehe

05.05.2024. 19:21

»

hehe

Brīvdienu pļutkinens


tev pļutkinens uz svētkiem bez aizcietējuma, īpaši šķidrais?

Atbildēt

vv

05.05.2024. 18:54

»

Žulis

"Diemžēl letiņu nacionālisti deģenerējušies līdz vandāļu un mežoņu līmenim. Krievu PUBLISKA pazemošana etniskās piederības, valodas un kultūras dēļ Latvijā kļuvusi par normu...


Visus šos gadus pie varas ir tikai un vienīgi latvieši, latvieši Latvijā bija atrodami tāpēc, ka te bija visi iespējamie okupanti, vācieši, zviedri, poļi, lietuvieļi, pat Napaleons kaut kādu sturi nogāja, krievi, bet tiklīdz nonāca Latvija latviešu rokās, tas gan ir stipri nosacīti, sāka strauji izzust gan latvieši, gan valoda, vārdu sakot, viss kas ir kaut cik saistīts ar latvieti.

Atbildēt

hehe

05.05.2024. 18:38

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Brīvdienu pļutkinens.

Atbildēt

No cionistu “Gudro stratēģija un taktika”

05.05.2024. 18:27

»

Skumjais Bruņinieks

Pie zobārsta atnākusi tautā mīlētā aktrise Olga Dreģe. Nekas briesmīgs..zobiņš palicis jūtīgs, lai ārsts apskata...


Ko 6. Saeimai izdalīja tolaik 6. Saeimas pr- ja Ilga Kreituse.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

Veronika

05.05.2024. 18:21

»

sēlis

Precīzi


Nva jāsatraucas - Stabulisms iet ar pilnu tvaiku viedzimuma laulību vienīgajā perspektīvā un atjaunotā padomju vara ar visu nomenklatūru... te jau galvenais lai tas galdauts būtu pietiekami liels, kur visiemm izvemties

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.05.2024. 16:56

Pie zobārsta atnākusi tautā mīlētā aktrise Olga Dreģe. Nekas briesmīgs..zobiņš palicis jūtīgs, lai ārsts apskata.
Labdien, labdien, saka sekretāre..acumirkli uzgaidiet, dakters drīz būs, variet jau sēsties krēslā un muti paskalot.
Atverās durvis un kabinetā ienāk atslēdznieks - santehniķis..vienā rokā knīpstangas, otrā skrūvgriezis, ap kaklu šļauka.
Ak Dreģes kundze, prieks redzēt. Zobiņš jārauj laukā..? Tūlīt, tūlīt..atveriet mutīti. Kur, augšējais kreisais, otrais..? Un viņš draudīgi tuvojas tautas māksliniecei ar flaķenēm..tūlīt izrausim.
Kas Jūs tāds, iekliedzas Olga..man vajaga zobārstu, man nekas nav jārauj!
Dreģes kundze, es tagad Jums remontēšu zobus..Jūs neuztraucieties, esmu ļoti labs atslēdznieks, vot rekomendācijas..visi mani zina un ciena.
Dariet savu darbu, atslēdzniek..sāk kliegt Dreģe..es uzticēšu savus zobus speciālistam!
Olgas kundze..bet mēs Jums savu valsti uzticējām, kad Jūs vēlējām par deputāti..Jūs taču no tā nekā nesapratāt, Jūs bijāt nejēga valsts pārvaldē. Ak iemācījāties ātri..es arī ātri iemācīšos, kādus desmit veselus zobus Jums izraušu, tad amats būs rokā.
Situācija paliek draudīga..Olga ieņem kaujas pozu(rokas sānos), tāpēc ātri mūkam uz blakus kabinetu.
Tur pie ginekologa uz pārbaudi atnākusi visnotaļ laba ārste Circenes kundze.
Tūlīt dakterītis būs, saka ārsta palīdze, variet jau izģērbties. Jau visai drīz durvis atverās un kabinetā ienāk skursteņslauķis. O..Circenes kundze..labdien! Variet sēsties krēslā,es tūlīt.
Kas Jūs tāds esat, sašutusi ir ārste - deputāte?
Es skurtsteņslauķis Jānis..turpmāk būšu Jūsu ginekologs. Jūs neuztraucieties, es esmu labs speciālists...Ziniet, kā es tīru skursteņus, trubas un caurumus? Neviens vēl nav žēlojies, visa tauta mani zina...pēc manis nekur nedūmo!
Circene mēma no pārsteiguma..tāpēc skursteņslauķis turpina..Saprotu, esat mazliet satraukta, ka es nekad neesmu to darījis..Tas nekas, Jūs taču arī neesat speciāliste valsts vadīšanā un likumu izstrādāšanā, bet mēs Jums uzticējām mūsu mīļo Latviju.
Tagad variet uzticēt man savu mīļo klēpi..redziet, es jau šo to palasīju enciklopēdijā par ginekoloģiju..izlasīju, ka rokām jābūt sterilām, tāpēc Jūsu klātbūtnē nomazgāšu kvēpus. Lai būtu droši Jums, variet uz laimi noplēst man vienu pogu.
Draugi, kamēr Circene atgūst valodu, ātri pārlidojam uz Baltezeru, tur Paula kungam sācis niķoties Steinway flīģelis un viņš izsaucis meistaru. Te jau arī zvans pie durvīm..esam tieši laikā. Uz sliekšņa stāv strādnieks ar trepēm..vienā rokā cirvis, otrā zāģis.
Jums klavieres čupā..? Ejam skatīties, kas par vainu?
Es gaidu speciālistu, saka Maestro..man mazliet rezonators vibrē, taustiņš viens slinks un jāpaskaņo.
Bet atvainojiet..esmu Jūs kaut kur redzējis, Jūs esat jumiķis, nesen Pasternakiem jumtu taisījāt.
Jā, jā bija tāda lieta, bet tagad pārkvalificējos un remontēšu Jums flīģeli, saka jumiķis un sāk ar zāģi zāģēt Steinway.
Paklausieties, sāk kliegt Maestro..flīģelis maksā 100 000 ..es nelaidīšu klāt pie sava intrumenta profānu!
Paga, paga..saka strādnieks..Paula kungs, cik maksā mūsu valsts Latvija? Mēs taču pielaidām Jūs, nemākuli valsts pārvaldīšanā. Uzticējām Jums, var teikt..visdārgāko. Jūs čakarējāt valsti..tagad es čakarēšu Jūsu dārgo flīģeli.
Maestro jau iet saukt policiju..tāpēc mudīgi tinamies prom.
Pēdējā vieta, kur es Jūs uzaicinu, ir svarcelšanas federācija, notiek atlase uz valsts galvenā svarcelšanas trenera vietu. Komisijā sēž būdīgi vīri un pa vidu tiem pats Viktors Ščerbatiks.
Nu kas mums tur vēl ir, lai nāk iekšā..nosaka Viktors..?
Durvis atverās un telpā ienāk Kārlis Streips..apspīlētā triko, cirkšņu apvidū aiz biksēm iebāzis tenisa bumbiņu. Kārlītis nostājas komisijas priekšā trešajā pozīcijā un saka - esmu gatavs uzņemties svarcelšanas trenera pienākumus.
Kas tas par pediņu , bļe..., nah... Tu ko, smejies par mums? Mēs te cilājam svara stieņus bļa..., simtiem kilogramu..Tu nah.. neko smagāku dzīvē par savu un sava drauga pip..li rokā neesi turējis.
Viktoriņ, Viktoriņ..jel uzklausi.
Bļa..d, kāds es Tev Viktoriņš!
Ščerbatika kungs..uzklausiet mani..man vīriešu svarcelšana ir ļoti tuva..man patīk no mugurpuses vērot sasvīdušus vīrus apspīlētos triko. Skatīties, kā viņi pieliecas un slej augšā pret debesīm savus muskuļotos dibenus..dievinu klausīties, kā šie spēkavīri sten, elš un izlaiž visādas skaņas.
Tas viss man ir ļoti tuvs..es būšu ļoti labs treneris.
Viktoriņ..Streips turpina..Jūs taču bijāt un esat galīgs dunduks valsts lietās..bet tauta Jums uzticēja valsti...! Uzticiet tagad man savus svarcēlājus.
Ar ko tas viss beidzās, labāk Jums nezināt..mēs laižamies ārā, lai uztaisītu mazu "rezumē" visam redzētajam.
Daudzi, ceru, jau saprata..mēs savu veselību nespeciālistiem negribam uzticēt..sev vērtīgu lietu saremontēt diletantam neļaujam..tā ir, vai ne, un tas ir pilnīgi saprotami.
Bet valsti, kas mums visiem ir ne mazāk dārga, mīļa un svarīga.. mēs mierīgi uzticam diletantiem un nespeciālistiem.
Mēs tagad skatāmies uz savu šķībi, greizi uzcelto māju un meklējam vainīgos. Mēs izliekamies,ka vajadzīgs viegls kosmētiskais remontiņš, lai gan klusībā saprotam - viss ir jāpārbūvē.
Jo mājas pamatus ielika operdziedātāji un komponisti.
Sienas mūrēja estrādes dziedātāji un dzejnieki.
Ak smird mājā.. dabīgi, jo kanalizāciju vilka sportisti, kuriem palīdzēja kombainieris.
Skursteni mūrēja aktieri kopā ar "šoferu dēliem".
Grīdas ir šķības un čīkst..saprotami, jo grīdas lika mākslinieki un dramaturgs.
Mēs esam izturējušies pret savu valsti, kā pret svešu mantu..- uzticējuši to vadīt nemākuļiem un diletantiem.
Un nobeigumā.
"..mūsu valstī visvērtīgākais ir cilvēks.." - tā nupat izteicās Saeimas priekšsēdētāja..!
Cik skaisti un pareizi vārdi.. bet kaut kā pavisam dīvaini un liekulīgi tas skan par valsti, kura 30+ Neatkarības gads ir pacentusies trešdaļu sev "vērtīgos cilvēkus" padzīt no savas valsts.


Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

05.05.2024. 16:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

!

05.05.2024. 16:06

»

lauķis

Nu nav tev ne savas zemes ne dzimtas zeme


Ne Tu zini, kas ir "Sava zeme", ne saproti pie kuras dzimtas vietas esi piesaistīts. Ej tik gaidi savus pavēlniekus baltā palagā ietinies ceļa malā!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

05.05.2024. 15:58

»

lauķis

Pats svētku jēdziens ir izvarots un degradēts.Tikpat labi varētu par svētkiem uzskatīt dažādu krāsu strīpiņas apakšbiksēs"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļeevi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to." ;)

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): Lai gan lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju zina, kādi šīs valsts “svētki” tiek atzīmēti katrā no attiecīgajiem datumiem, kuri ir iezīmēti ar sarkaniem cipariem kalendārā, tomēr pārsvarā tie netiek īpaši svinēti un šīs “valsts svētku” dienas tiek izmantotas kā parastas brīvdienas…
-----

SARKANS cipars kalendārā…
( “…un nav nekā jauna šajā pasaulē…” )
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ Muļķu.Zeme, 2005. )

No rīta letiņš, šķirstot kalendāru,
Redz: sarkans cipars sola brīvu dienu!
Viņš štukot sāk, vai nečībot uz bāru ~
Pie brīvdienas kas stiprāks der par pienu.

Pa ‘raidfrekvencēm’ brīžiem himnas spēlē,
‘Stumj’ “pat.REJ.otu” tēmas mākslEnieki,
‘Grab’ “kvēli” saukļi, stīvinātās mēlēs ~
Tak’ laikam “valstij” šodien svētku prieki?…”

Iekš TV-kastes diktors atgādina:
“Būs karakalpu parāde, gar krastu,
Tiks vakarpusē (‘katrs viens’ to zina),
Bliezts salūts (“relaxējot pūli prastu”)!

Pa dienas vidu – parlamentārs ‘tusiņš’,
Ar standartrunām, burbuļvīniem saldiem,
Pēc kura “viedos” aiztransportēs busiņš,
Līdz pilsmūriem, pie svētku rauta galdiem…”

Kāds “eksperts” spamo - inflācijai augot:
“Būs dārgāk ‘jāpiķo’ par ‘benžu’, gāzi…”
"Pauž bažu" polit(tehn)ologs - lai raugot,
Ka “bauri” ‘skrobē nesaiet pa fāzi’!…

Pēc “info-bloka” – vēsturiskas bildes,
Iz hronikām un ŠĪS “valsts” (SILES) dienām:
Gan kungi cilindros, gan "trekno" ģildes,
Gan karogi, gan “hibrīdspams” uz sienām.

Tas “lumpenim” šķiet bišķi garlaicīgi:
Viņš aizdodas uz šķūnīti pēc malkas,
Un boilerkrāsni iekur, savlaicīgi ~
Nav “rumulēts”, pēc lielās sū#u talkas.

Nāk pastnieks, stiepdams rēķinus par strāvu,
(Nav diez ko "runājams", jo - "svētkus" dzēris),
“Plēš monopols trīs ādas, kā te stāvu!…”
Dveš “klients”, kreisā pusē ribas tvēris:

“Njā… Laikam tomēr nespīd vakars bārā ~
Viss ‘piķis “valstij” jāatgrūž, par špani’!?
Dēļ tam, ka “sarkans cipars kalendārā”,
Vien - ‘krutkas blašķe jānokož’, ar Žani…”

-------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

05.05.2024. 15:30

»

Atmiņas pēc "34"

Tev vienmēr viens saimnieks, mums pārējiem nē! Un man nevajag ne tavu, ne kādu citu saimnieku! Es gribu būt saimnieks pats savā zemē! Bet man maisa stulbeņi, jo to ir milzīgs pārsvars-- tādi kā Tu


saimniekiem pasiem sava zeme deretu kada,kaut vai viena pasiem sava banka.bet idiotiem var iestastit ,ka krievi apdraudot latviesu naudu latus ,lai tos aizstatu ar nato iebruceju maksligo naudu euro. ta ka pastaldauniem atliek vienigi praidot,gaidit rail baltic militaro esalonu kustibu un vicinat karogus par kaut kadu bumbas metataju un gumijas ripu stumditaju ,,panakumiem,,.

Atbildēt

bet

05.05.2024. 14:57

ej tak tu Maniel diiiirst....Tu laikam no tiem, kas domā, ka kāds tev visu pienesīs gatavu klāt...

Atbildēt

Gustavs

05.05.2024. 14:52

Redzams-Manielam loti sakāpis galvā un sirdī, ka raksta te putru kopā ar kāpostiem...Viņs vienmēr, kad ko raksta-kritizē, bet pats neko sakarīgu piedāvāt nespēj..

Atbildēt

varonis uz p

05.05.2024. 12:43

Visu Manel pareizi raksti. Kāds būs Latvijas valsts galarezultāts, to noteiks pasaules politiskie un militārie notikumi.
Uzprasiet kapračiem, tie jums ar faktiem pateiks.
Šajā zemākajā zemes slānī guļ nošautie, augšējā zemes slānī izmeklētāji, tiesneši, citi darbinieki kuri ir līdzvainīgi pirmā slāņa līķu šaušanā.
Tā vēsturiski jau ir noticis Latvijā un notiks nākotnē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...