Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Students

22.06.2014. 07:03

»

Obana

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html


Cik % pec kursiem reali strada,leisos 92%,reali dabu darbu,bet te shemojot vai 22% vismaz,ir kada statistika.

Atbildēt

...

20.06.2014. 14:54

»

es

65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne...


Kāda problēma uz papīra padārdzinat par 50% vai 100% vai cik vien grib, un visu nosegt par ES naudu, arī "starpnieku siles" naudu. Daudz maz adekvātu cenu te nenosaka ne iepirkums, ne tirgus, ne kāda maksimālā likumīgā summa kā zemāk minētajiem vaučeriem, tikai paši starpnieki. Tipiska un vienkārša shēma.

ES nauda ir nodoklu nauda.

Atbildēt

es

20.06.2014. 14:36

»

...

Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma


65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne.
Jā, ir noteikumi. Uzskatu, ka tie tiek ievēroti, savukārt raksta autors uzskata, ka netiek ievēroti kā nākas. Tikai atceraties, ka šeit ir arī trešdaļa manas naudas. Ja šis iepirkums darbotos analogi Publiskajam iepirkuma likumam, kā iepērk valsts iestādes = jāņem lētākais formāli atbilstošais - laimīgu taciņu, bet lūdzu bez manis.

Man vajag tieši lūk to, un tieši tajā BDA, DZC vai kur nu mani darbinieki saka, ka ir foršais pasniedzējs pēc kura apmācības viņi var eksāmenu nolikt un darbu darīt. Iepērk to kursu asociācija par cenu, kāda viņa ir. Ja nav bijis iepirkuma, tad es to kursu darbiniekam pērku 100% par savu naudu. Ja iepirkums izdodas, tad 65% man EU atdod atpakaļ pēc pus gada. Kursa cena no tā nemainās.

Šis raksts tagad ir acīm redzams pasūtījums doto iepirkumu noraut. Un mani tas uztrauc, jo bez apmācībām es konkurenci turēt nevaru ne Latvijā, ne pakalpojumus eksportēt. Un īsti tik daudz naudas, lai visus kursus pats apmaksātu tomēr nav.

Atbildēt

...

20.06.2014. 11:38

»

es

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt...


Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma.

Bail paliek, ka OLAF tagad skatīsies šo shēmu, ir iemesls baidīties.

Atbildēt

es

20.06.2014. 10:26

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt iepirkumu un dokumentāciju (=shēmu bīdīt) nu ej uz asociāciju un piedāvā. Būsi lētāks par pāris procentiem nekā esošie, paņems aci nemirkšķinot.
Šis nav valsts iepirkums. Šeit uzņēmumi pērk, visi kopā caur asociāciju, to ko vajag. Te nav korupcijas. Kontrole no valsts ir drakoniska. Visu pārbauda, uz mācību klasēm nāk un skatās vai viss notiek. Katru mīļu reizi kā mācāmies tā ir klāt.

Es

Atbildēt

Lena

19.06.2014. 17:31

Interesanti butu uzzinat, kuri tad vinnejusi sos grandiozos iepirkumus, jo nevienai macibu kompanijai nav tadu resursu lai panemtu tadus apjomus kvalitativi

Atbildēt

Gudrajai Zinai

19.06.2014. 15:18

»

Zina

Pareizi. Vajag zemi zemniekiem un rūpnīcas strādniekiem, skolas skolotājiem, vajad tikai dot un dot, citādi nav godīgi


Rietumeiropā tā arī notiek, izdala vaučerus līdz noteiktai summai, un paši cilvēki un uzņēmumi izvēlas, kur un ko mācīties. Var paši piemaksāt, ja ir dārgāk. Bez starpniekiem, bez noplūdes un kukuļdošanas shēmām. Zinai vajadzētu zināt, ka ar vaučeriem tas notiek pat Vācijā.

Atbildēt

Kate

19.06.2014. 12:38

Eiropas naudu vajadzētu dod cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri grib mācīties un mācīt savus darbiniekus un tad kad viņi ir atraduši pareizos kursus, skolu, tad arī to apmaksāt. Šāda LIAA rīcība veicina naudas noplūdi asociācojas kabatās un kukuļošanas shēmās. Kur būs taustāms rezultāts, vienkārši izniekota nauda, kā līdz šim.

Atbildēt

Tā starp citu

19.06.2014. 12:24

Ierakstām google.lv latconsul jebkurā kombinācijā, un ar otro rindu sākas sūdzības. Arī pārlūkprogramma vēl rakstot uzņēmuma nosaukumu, kā trešo dažkārt ceturto izvēlni piedāvā sūdzības. Vairums negatīvo atsauksmju ir dzēstas pēc uzņēmuma pārstāvju pieprasījuma.
Jautājumi:
1. Vai google arī ir krāpnieku uzpirkts? (AdWords nepieļauj nomelnošanu)
2. Cik cilvēkstundas LatConsul tiek tērētas tīmekļa pārlūkošanai un negatīvo izteikumu atsaukšanas pieprasījumu sagatavošanai?
3. Vai Lokenbahas kundze pirms sazināšanās ar pietiek.com ir iepazinusies ar Krimināllikuma 157., 158. pantiem.
Nobeigumā - rakstā minētajām organizācijām būtu jāceļ prasība pret šī raksta iniciatoru un tad arī noskaidrotos šī raksta rašanās patiesie iemesli.

Šeit mazliet par pašu LatConsul:
http://www.tavsdarbs.lv/par/LatConsul
http://www.sudzibas.lv/bycompany/latconsul-a17885.html
http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html
http://www.iub.gov.lv/files/lemumi/lem155876.pdf
Šeit ir darbs gan VID gan VDI.

Atbildēt

Zinai

19.06.2014. 10:36

»

Zina

Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks


Nodokļu paradīzēs reģistrētie? Man zināmajiem uzņēmumiem nav ne laika, ne vēlēšanās ņemties ar naudas izilkšanu no valsts vai biedrošanos silēs, redziet, eksporta tirgi jāmeklē, jāstrādā. Kā varēja ienākt prātā iedot naudu sadalīt biedrībām, kurām nav nekādas atbildības likuma priekšā? Vai slavenais Bergs nebija padomnieks kādam valdībā, tur sev šo naudu droši vien sarunājis.

Visa uzņēmējdarbība balstās uz sava veida skaudību, tādēļ valstij jānodrošina godīgi apstākļi visiem.

Atbildēt

Zina

19.06.2014. 08:42

»

Ka jau Latvija

Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu...


Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks.

Atbildēt

kur Latvijaa ir sada rupnieciba?

19.06.2014. 08:34

"Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija konkursu par apmācībām 25 000 eiro apmērā izsludināja 3.jūnijā"

Atbildēt

to Pietiek

19.06.2014. 08:30

So iestadi ar tas vaditaju vajadzetu nodot Eiropas instancem kaa naudas sadalitaju/pievaceju kantori. Ieprieksejaa pieredze jau radija,ka apmaksatais innovativais bizness pazuda ar galiem tiklidz nauda tika sanemta. Tiek iztereti miljoni Eiropas naudas, bet Latvijaa nekas no taa nemainas. Eiropa par katru sadu signalu ir loti barga, tapec vajadzetu so kantori izkvepinat pirms valstij neliek atmaksat pazudusos miljonus. Jo sis konkursa pieteikums skaidri to rada.

Atbildēt

Ka jau Latvija

19.06.2014. 06:36

»

Lauktranzistors

...


Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu.

Krietnie eksportetaji atradušies, visi citi tādi nekrietni nodokļu nemaksātaji. Jo īpaši ārvalstu uzņēmumi.

Atbildēt

cc

18.06.2014. 22:08

Latvijas pārtikas uzņēmumu federācija nuupat kā žēlojās par reiderismu NP Foods?! Un kas tagad?

Atbildēt

Lauktranzistors

18.06.2014. 21:40


Krietnais meža sanitārs Kūmiņš, pirms mestu ēnu uz it kā nekrietnajām asociācijām, kas apvieno nopietnus ražotājus, eksportētājus u. c. nodokļu maksātājus, būtu gan vairāk painteresējies par mazā, apbižotā, pūkainā zaķīša kompetenci, izcilajiem sasniegumiem pagātnē, pieejamajiem resursiem un košajām atsauksmēm no izbijušajiem klientiem. Un, "Kā jau Latvija" skauž Berga nopelnītais piķis par veiksmīga uzņēmuma pārdošanu Norvēģiem?

Atbildēt

nodoms

18.06.2014. 21:23

Viedais, nosauc to sapņotāju rindu, lūdzu, lai nav bla bla bla

Atbildēt

Ka jau Latvija

18.06.2014. 21:22

Prastas krapniecibas shēmas. Asociāciju vadītājiem un funkcionariem ir pašu veidotas apmācību firmeles, kuram nodrošina pasūtījumu. Viss, protams, bez reāla iepirkuma, paši nosaka cenu, cik mācības maksās, tādēļ cenas astronomiskas. Turpmāk tātad vispār nebūs pat formāla iepirkuma. Daži tajās nekaunas apmaksāt harvesteru amortizaciju zem nosaukuma mācības kaut harvesteri jau iepirkti par ES naudu. Berga kantoris vispār šajā sakarā unikāls. Milzu siles miljonu apmēros ar skaistiem saukļiem un bezkontroli. Nopietnas ārvalstu investoru kompānijas tajas nepiedalas, tikai vietējie bāleliņi izdomājusi, kā prasti ar skaistiem un visiem patīkosiem saukļiem par biznesa attīstību palaupit ES naudu. Protams, silei nepiederošajiem uzņēmumiem grūti konkurēt ar tādiem, kam pilnas kabatas ar siles naudu. Skaistais stāsts ir, ka visiem brīva pieeja silei uz papira, taču reāli tāpat saprotams. Konkurences padomei sen vajadzēja celt trauksmi un ziņot ES tiesībsargājošām iestādēm.

Atbildēt

latviete

18.06.2014. 21:12

nesapratu ko tās nozares sliktu darījušas, par Latconsul gan nekas labs nav dzirdets

Atbildēt

Viedais

18.06.2014. 20:57

Nezinu par pārējām, bet LETERA ir IT 'veiksmes stāsta' Berga un kompānijas kabatas asociācija, kas nodrošina tīri nesliktu dzīvošanu un uzdošanos par lielu un viedu IT biznesmeni.. Spriežot pēc nenormālajām summām, kas paredzētas pārējām un par kādām vesela rinda 'nozares asociāciju' var tikai sapņot - kāds neslikti uzvārīsies.

Atbildēt

smaka

18.06.2014. 20:39

Valsts dabūs visu atmaksās ES, jo ESIF nepieļauj saīsinātu iepirkumu likumu

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:36

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:20

Iespējams, ka kāds lūzeris čakarē konkurentus, cita izskaidrojuma nav.

Atbildēt

nwo

18.06.2014. 17:41

Neinteresē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....