Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Students

22.06.2014. 07:03

»

Obana

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html


Cik % pec kursiem reali strada,leisos 92%,reali dabu darbu,bet te shemojot vai 22% vismaz,ir kada statistika.

Atbildēt

...

20.06.2014. 14:54

»

es

65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne...


Kāda problēma uz papīra padārdzinat par 50% vai 100% vai cik vien grib, un visu nosegt par ES naudu, arī "starpnieku siles" naudu. Daudz maz adekvātu cenu te nenosaka ne iepirkums, ne tirgus, ne kāda maksimālā likumīgā summa kā zemāk minētajiem vaučeriem, tikai paši starpnieki. Tipiska un vienkārša shēma.

ES nauda ir nodoklu nauda.

Atbildēt

es

20.06.2014. 14:36

»

...

Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma


65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne.
Jā, ir noteikumi. Uzskatu, ka tie tiek ievēroti, savukārt raksta autors uzskata, ka netiek ievēroti kā nākas. Tikai atceraties, ka šeit ir arī trešdaļa manas naudas. Ja šis iepirkums darbotos analogi Publiskajam iepirkuma likumam, kā iepērk valsts iestādes = jāņem lētākais formāli atbilstošais - laimīgu taciņu, bet lūdzu bez manis.

Man vajag tieši lūk to, un tieši tajā BDA, DZC vai kur nu mani darbinieki saka, ka ir foršais pasniedzējs pēc kura apmācības viņi var eksāmenu nolikt un darbu darīt. Iepērk to kursu asociācija par cenu, kāda viņa ir. Ja nav bijis iepirkuma, tad es to kursu darbiniekam pērku 100% par savu naudu. Ja iepirkums izdodas, tad 65% man EU atdod atpakaļ pēc pus gada. Kursa cena no tā nemainās.

Šis raksts tagad ir acīm redzams pasūtījums doto iepirkumu noraut. Un mani tas uztrauc, jo bez apmācībām es konkurenci turēt nevaru ne Latvijā, ne pakalpojumus eksportēt. Un īsti tik daudz naudas, lai visus kursus pats apmaksātu tomēr nav.

Atbildēt

...

20.06.2014. 11:38

»

es

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt...


Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma.

Bail paliek, ka OLAF tagad skatīsies šo shēmu, ir iemesls baidīties.

Atbildēt

es

20.06.2014. 10:26

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt iepirkumu un dokumentāciju (=shēmu bīdīt) nu ej uz asociāciju un piedāvā. Būsi lētāks par pāris procentiem nekā esošie, paņems aci nemirkšķinot.
Šis nav valsts iepirkums. Šeit uzņēmumi pērk, visi kopā caur asociāciju, to ko vajag. Te nav korupcijas. Kontrole no valsts ir drakoniska. Visu pārbauda, uz mācību klasēm nāk un skatās vai viss notiek. Katru mīļu reizi kā mācāmies tā ir klāt.

Es

Atbildēt

Lena

19.06.2014. 17:31

Interesanti butu uzzinat, kuri tad vinnejusi sos grandiozos iepirkumus, jo nevienai macibu kompanijai nav tadu resursu lai panemtu tadus apjomus kvalitativi

Atbildēt

Gudrajai Zinai

19.06.2014. 15:18

»

Zina

Pareizi. Vajag zemi zemniekiem un rūpnīcas strādniekiem, skolas skolotājiem, vajad tikai dot un dot, citādi nav godīgi


Rietumeiropā tā arī notiek, izdala vaučerus līdz noteiktai summai, un paši cilvēki un uzņēmumi izvēlas, kur un ko mācīties. Var paši piemaksāt, ja ir dārgāk. Bez starpniekiem, bez noplūdes un kukuļdošanas shēmām. Zinai vajadzētu zināt, ka ar vaučeriem tas notiek pat Vācijā.

Atbildēt

Kate

19.06.2014. 12:38

Eiropas naudu vajadzētu dod cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri grib mācīties un mācīt savus darbiniekus un tad kad viņi ir atraduši pareizos kursus, skolu, tad arī to apmaksāt. Šāda LIAA rīcība veicina naudas noplūdi asociācojas kabatās un kukuļošanas shēmās. Kur būs taustāms rezultāts, vienkārši izniekota nauda, kā līdz šim.

Atbildēt

Tā starp citu

19.06.2014. 12:24

Ierakstām google.lv latconsul jebkurā kombinācijā, un ar otro rindu sākas sūdzības. Arī pārlūkprogramma vēl rakstot uzņēmuma nosaukumu, kā trešo dažkārt ceturto izvēlni piedāvā sūdzības. Vairums negatīvo atsauksmju ir dzēstas pēc uzņēmuma pārstāvju pieprasījuma.
Jautājumi:
1. Vai google arī ir krāpnieku uzpirkts? (AdWords nepieļauj nomelnošanu)
2. Cik cilvēkstundas LatConsul tiek tērētas tīmekļa pārlūkošanai un negatīvo izteikumu atsaukšanas pieprasījumu sagatavošanai?
3. Vai Lokenbahas kundze pirms sazināšanās ar pietiek.com ir iepazinusies ar Krimināllikuma 157., 158. pantiem.
Nobeigumā - rakstā minētajām organizācijām būtu jāceļ prasība pret šī raksta iniciatoru un tad arī noskaidrotos šī raksta rašanās patiesie iemesli.

Šeit mazliet par pašu LatConsul:
http://www.tavsdarbs.lv/par/LatConsul
http://www.sudzibas.lv/bycompany/latconsul-a17885.html
http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html
http://www.iub.gov.lv/files/lemumi/lem155876.pdf
Šeit ir darbs gan VID gan VDI.

Atbildēt

Zinai

19.06.2014. 10:36

»

Zina

Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks


Nodokļu paradīzēs reģistrētie? Man zināmajiem uzņēmumiem nav ne laika, ne vēlēšanās ņemties ar naudas izilkšanu no valsts vai biedrošanos silēs, redziet, eksporta tirgi jāmeklē, jāstrādā. Kā varēja ienākt prātā iedot naudu sadalīt biedrībām, kurām nav nekādas atbildības likuma priekšā? Vai slavenais Bergs nebija padomnieks kādam valdībā, tur sev šo naudu droši vien sarunājis.

Visa uzņēmējdarbība balstās uz sava veida skaudību, tādēļ valstij jānodrošina godīgi apstākļi visiem.

Atbildēt

Zina

19.06.2014. 08:42

»

Ka jau Latvija

Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu...


Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks.

Atbildēt

kur Latvijaa ir sada rupnieciba?

19.06.2014. 08:34

"Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija konkursu par apmācībām 25 000 eiro apmērā izsludināja 3.jūnijā"

Atbildēt

to Pietiek

19.06.2014. 08:30

So iestadi ar tas vaditaju vajadzetu nodot Eiropas instancem kaa naudas sadalitaju/pievaceju kantori. Ieprieksejaa pieredze jau radija,ka apmaksatais innovativais bizness pazuda ar galiem tiklidz nauda tika sanemta. Tiek iztereti miljoni Eiropas naudas, bet Latvijaa nekas no taa nemainas. Eiropa par katru sadu signalu ir loti barga, tapec vajadzetu so kantori izkvepinat pirms valstij neliek atmaksat pazudusos miljonus. Jo sis konkursa pieteikums skaidri to rada.

Atbildēt

Ka jau Latvija

19.06.2014. 06:36

»

Lauktranzistors

...


Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu.

Krietnie eksportetaji atradušies, visi citi tādi nekrietni nodokļu nemaksātaji. Jo īpaši ārvalstu uzņēmumi.

Atbildēt

cc

18.06.2014. 22:08

Latvijas pārtikas uzņēmumu federācija nuupat kā žēlojās par reiderismu NP Foods?! Un kas tagad?

Atbildēt

Lauktranzistors

18.06.2014. 21:40


Krietnais meža sanitārs Kūmiņš, pirms mestu ēnu uz it kā nekrietnajām asociācijām, kas apvieno nopietnus ražotājus, eksportētājus u. c. nodokļu maksātājus, būtu gan vairāk painteresējies par mazā, apbižotā, pūkainā zaķīša kompetenci, izcilajiem sasniegumiem pagātnē, pieejamajiem resursiem un košajām atsauksmēm no izbijušajiem klientiem. Un, "Kā jau Latvija" skauž Berga nopelnītais piķis par veiksmīga uzņēmuma pārdošanu Norvēģiem?

Atbildēt

nodoms

18.06.2014. 21:23

Viedais, nosauc to sapņotāju rindu, lūdzu, lai nav bla bla bla

Atbildēt

Ka jau Latvija

18.06.2014. 21:22

Prastas krapniecibas shēmas. Asociāciju vadītājiem un funkcionariem ir pašu veidotas apmācību firmeles, kuram nodrošina pasūtījumu. Viss, protams, bez reāla iepirkuma, paši nosaka cenu, cik mācības maksās, tādēļ cenas astronomiskas. Turpmāk tātad vispār nebūs pat formāla iepirkuma. Daži tajās nekaunas apmaksāt harvesteru amortizaciju zem nosaukuma mācības kaut harvesteri jau iepirkti par ES naudu. Berga kantoris vispār šajā sakarā unikāls. Milzu siles miljonu apmēros ar skaistiem saukļiem un bezkontroli. Nopietnas ārvalstu investoru kompānijas tajas nepiedalas, tikai vietējie bāleliņi izdomājusi, kā prasti ar skaistiem un visiem patīkosiem saukļiem par biznesa attīstību palaupit ES naudu. Protams, silei nepiederošajiem uzņēmumiem grūti konkurēt ar tādiem, kam pilnas kabatas ar siles naudu. Skaistais stāsts ir, ka visiem brīva pieeja silei uz papira, taču reāli tāpat saprotams. Konkurences padomei sen vajadzēja celt trauksmi un ziņot ES tiesībsargājošām iestādēm.

Atbildēt

latviete

18.06.2014. 21:12

nesapratu ko tās nozares sliktu darījušas, par Latconsul gan nekas labs nav dzirdets

Atbildēt

Viedais

18.06.2014. 20:57

Nezinu par pārējām, bet LETERA ir IT 'veiksmes stāsta' Berga un kompānijas kabatas asociācija, kas nodrošina tīri nesliktu dzīvošanu un uzdošanos par lielu un viedu IT biznesmeni.. Spriežot pēc nenormālajām summām, kas paredzētas pārējām un par kādām vesela rinda 'nozares asociāciju' var tikai sapņot - kāds neslikti uzvārīsies.

Atbildēt

smaka

18.06.2014. 20:39

Valsts dabūs visu atmaksās ES, jo ESIF nepieļauj saīsinātu iepirkumu likumu

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:36

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:20

Iespējams, ka kāds lūzeris čakarē konkurentus, cita izskaidrojuma nav.

Atbildēt

nwo

18.06.2014. 17:41

Neinteresē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...