Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Students

22.06.2014. 07:03

»

Obana

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html


Cik % pec kursiem reali strada,leisos 92%,reali dabu darbu,bet te shemojot vai 22% vismaz,ir kada statistika.

Atbildēt

...

20.06.2014. 14:54

»

es

65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne...


Kāda problēma uz papīra padārdzinat par 50% vai 100% vai cik vien grib, un visu nosegt par ES naudu, arī "starpnieku siles" naudu. Daudz maz adekvātu cenu te nenosaka ne iepirkums, ne tirgus, ne kāda maksimālā likumīgā summa kā zemāk minētajiem vaučeriem, tikai paši starpnieki. Tipiska un vienkārša shēma.

ES nauda ir nodoklu nauda.

Atbildēt

es

20.06.2014. 14:36

»

...

Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma


65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne.
Jā, ir noteikumi. Uzskatu, ka tie tiek ievēroti, savukārt raksta autors uzskata, ka netiek ievēroti kā nākas. Tikai atceraties, ka šeit ir arī trešdaļa manas naudas. Ja šis iepirkums darbotos analogi Publiskajam iepirkuma likumam, kā iepērk valsts iestādes = jāņem lētākais formāli atbilstošais - laimīgu taciņu, bet lūdzu bez manis.

Man vajag tieši lūk to, un tieši tajā BDA, DZC vai kur nu mani darbinieki saka, ka ir foršais pasniedzējs pēc kura apmācības viņi var eksāmenu nolikt un darbu darīt. Iepērk to kursu asociācija par cenu, kāda viņa ir. Ja nav bijis iepirkuma, tad es to kursu darbiniekam pērku 100% par savu naudu. Ja iepirkums izdodas, tad 65% man EU atdod atpakaļ pēc pus gada. Kursa cena no tā nemainās.

Šis raksts tagad ir acīm redzams pasūtījums doto iepirkumu noraut. Un mani tas uztrauc, jo bez apmācībām es konkurenci turēt nevaru ne Latvijā, ne pakalpojumus eksportēt. Un īsti tik daudz naudas, lai visus kursus pats apmaksātu tomēr nav.

Atbildēt

...

20.06.2014. 11:38

»

es

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt...


Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma.

Bail paliek, ka OLAF tagad skatīsies šo shēmu, ir iemesls baidīties.

Atbildēt

es

20.06.2014. 10:26

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt iepirkumu un dokumentāciju (=shēmu bīdīt) nu ej uz asociāciju un piedāvā. Būsi lētāks par pāris procentiem nekā esošie, paņems aci nemirkšķinot.
Šis nav valsts iepirkums. Šeit uzņēmumi pērk, visi kopā caur asociāciju, to ko vajag. Te nav korupcijas. Kontrole no valsts ir drakoniska. Visu pārbauda, uz mācību klasēm nāk un skatās vai viss notiek. Katru mīļu reizi kā mācāmies tā ir klāt.

Es

Atbildēt

Lena

19.06.2014. 17:31

Interesanti butu uzzinat, kuri tad vinnejusi sos grandiozos iepirkumus, jo nevienai macibu kompanijai nav tadu resursu lai panemtu tadus apjomus kvalitativi

Atbildēt

Gudrajai Zinai

19.06.2014. 15:18

»

Zina

Pareizi. Vajag zemi zemniekiem un rūpnīcas strādniekiem, skolas skolotājiem, vajad tikai dot un dot, citādi nav godīgi


Rietumeiropā tā arī notiek, izdala vaučerus līdz noteiktai summai, un paši cilvēki un uzņēmumi izvēlas, kur un ko mācīties. Var paši piemaksāt, ja ir dārgāk. Bez starpniekiem, bez noplūdes un kukuļdošanas shēmām. Zinai vajadzētu zināt, ka ar vaučeriem tas notiek pat Vācijā.

Atbildēt

Kate

19.06.2014. 12:38

Eiropas naudu vajadzētu dod cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri grib mācīties un mācīt savus darbiniekus un tad kad viņi ir atraduši pareizos kursus, skolu, tad arī to apmaksāt. Šāda LIAA rīcība veicina naudas noplūdi asociācojas kabatās un kukuļošanas shēmās. Kur būs taustāms rezultāts, vienkārši izniekota nauda, kā līdz šim.

Atbildēt

Tā starp citu

19.06.2014. 12:24

Ierakstām google.lv latconsul jebkurā kombinācijā, un ar otro rindu sākas sūdzības. Arī pārlūkprogramma vēl rakstot uzņēmuma nosaukumu, kā trešo dažkārt ceturto izvēlni piedāvā sūdzības. Vairums negatīvo atsauksmju ir dzēstas pēc uzņēmuma pārstāvju pieprasījuma.
Jautājumi:
1. Vai google arī ir krāpnieku uzpirkts? (AdWords nepieļauj nomelnošanu)
2. Cik cilvēkstundas LatConsul tiek tērētas tīmekļa pārlūkošanai un negatīvo izteikumu atsaukšanas pieprasījumu sagatavošanai?
3. Vai Lokenbahas kundze pirms sazināšanās ar pietiek.com ir iepazinusies ar Krimināllikuma 157., 158. pantiem.
Nobeigumā - rakstā minētajām organizācijām būtu jāceļ prasība pret šī raksta iniciatoru un tad arī noskaidrotos šī raksta rašanās patiesie iemesli.

Šeit mazliet par pašu LatConsul:
http://www.tavsdarbs.lv/par/LatConsul
http://www.sudzibas.lv/bycompany/latconsul-a17885.html
http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html
http://www.iub.gov.lv/files/lemumi/lem155876.pdf
Šeit ir darbs gan VID gan VDI.

Atbildēt

Zinai

19.06.2014. 10:36

»

Zina

Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks


Nodokļu paradīzēs reģistrētie? Man zināmajiem uzņēmumiem nav ne laika, ne vēlēšanās ņemties ar naudas izilkšanu no valsts vai biedrošanos silēs, redziet, eksporta tirgi jāmeklē, jāstrādā. Kā varēja ienākt prātā iedot naudu sadalīt biedrībām, kurām nav nekādas atbildības likuma priekšā? Vai slavenais Bergs nebija padomnieks kādam valdībā, tur sev šo naudu droši vien sarunājis.

Visa uzņēmējdarbība balstās uz sava veida skaudību, tādēļ valstij jānodrošina godīgi apstākļi visiem.

Atbildēt

Zina

19.06.2014. 08:42

»

Ka jau Latvija

Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu...


Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks.

Atbildēt

kur Latvijaa ir sada rupnieciba?

19.06.2014. 08:34

"Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija konkursu par apmācībām 25 000 eiro apmērā izsludināja 3.jūnijā"

Atbildēt

to Pietiek

19.06.2014. 08:30

So iestadi ar tas vaditaju vajadzetu nodot Eiropas instancem kaa naudas sadalitaju/pievaceju kantori. Ieprieksejaa pieredze jau radija,ka apmaksatais innovativais bizness pazuda ar galiem tiklidz nauda tika sanemta. Tiek iztereti miljoni Eiropas naudas, bet Latvijaa nekas no taa nemainas. Eiropa par katru sadu signalu ir loti barga, tapec vajadzetu so kantori izkvepinat pirms valstij neliek atmaksat pazudusos miljonus. Jo sis konkursa pieteikums skaidri to rada.

Atbildēt

Ka jau Latvija

19.06.2014. 06:36

»

Lauktranzistors

...


Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu.

Krietnie eksportetaji atradušies, visi citi tādi nekrietni nodokļu nemaksātaji. Jo īpaši ārvalstu uzņēmumi.

Atbildēt

cc

18.06.2014. 22:08

Latvijas pārtikas uzņēmumu federācija nuupat kā žēlojās par reiderismu NP Foods?! Un kas tagad?

Atbildēt

Lauktranzistors

18.06.2014. 21:40


Krietnais meža sanitārs Kūmiņš, pirms mestu ēnu uz it kā nekrietnajām asociācijām, kas apvieno nopietnus ražotājus, eksportētājus u. c. nodokļu maksātājus, būtu gan vairāk painteresējies par mazā, apbižotā, pūkainā zaķīša kompetenci, izcilajiem sasniegumiem pagātnē, pieejamajiem resursiem un košajām atsauksmēm no izbijušajiem klientiem. Un, "Kā jau Latvija" skauž Berga nopelnītais piķis par veiksmīga uzņēmuma pārdošanu Norvēģiem?

Atbildēt

nodoms

18.06.2014. 21:23

Viedais, nosauc to sapņotāju rindu, lūdzu, lai nav bla bla bla

Atbildēt

Ka jau Latvija

18.06.2014. 21:22

Prastas krapniecibas shēmas. Asociāciju vadītājiem un funkcionariem ir pašu veidotas apmācību firmeles, kuram nodrošina pasūtījumu. Viss, protams, bez reāla iepirkuma, paši nosaka cenu, cik mācības maksās, tādēļ cenas astronomiskas. Turpmāk tātad vispār nebūs pat formāla iepirkuma. Daži tajās nekaunas apmaksāt harvesteru amortizaciju zem nosaukuma mācības kaut harvesteri jau iepirkti par ES naudu. Berga kantoris vispār šajā sakarā unikāls. Milzu siles miljonu apmēros ar skaistiem saukļiem un bezkontroli. Nopietnas ārvalstu investoru kompānijas tajas nepiedalas, tikai vietējie bāleliņi izdomājusi, kā prasti ar skaistiem un visiem patīkosiem saukļiem par biznesa attīstību palaupit ES naudu. Protams, silei nepiederošajiem uzņēmumiem grūti konkurēt ar tādiem, kam pilnas kabatas ar siles naudu. Skaistais stāsts ir, ka visiem brīva pieeja silei uz papira, taču reāli tāpat saprotams. Konkurences padomei sen vajadzēja celt trauksmi un ziņot ES tiesībsargājošām iestādēm.

Atbildēt

latviete

18.06.2014. 21:12

nesapratu ko tās nozares sliktu darījušas, par Latconsul gan nekas labs nav dzirdets

Atbildēt

Viedais

18.06.2014. 20:57

Nezinu par pārējām, bet LETERA ir IT 'veiksmes stāsta' Berga un kompānijas kabatas asociācija, kas nodrošina tīri nesliktu dzīvošanu un uzdošanos par lielu un viedu IT biznesmeni.. Spriežot pēc nenormālajām summām, kas paredzētas pārējām un par kādām vesela rinda 'nozares asociāciju' var tikai sapņot - kāds neslikti uzvārīsies.

Atbildēt

smaka

18.06.2014. 20:39

Valsts dabūs visu atmaksās ES, jo ESIF nepieļauj saīsinātu iepirkumu likumu

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:36

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:20

Iespējams, ka kāds lūzeris čakarē konkurentus, cita izskaidrojuma nav.

Atbildēt

nwo

18.06.2014. 17:41

Neinteresē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...