Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāpēc neprofesionalitātes?

17.10.2021. 16:14

»

Teftelis

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi


Pelnīt var pārdodot, pelnīt var pērkot. Visā, kas nav paša, bet gan valsts bizness, pirkšana ir vislabākais peļņas avots.

Atbildēt

????

16.10.2021. 12:08

viņiem jau viss okei, cik grib, tik zog...kurš tad ie pie vadiem mērīt strāvu, cik un uz kurieni....

Atbildēt

Leo

15.10.2021. 18:25

Kristaps Ločmelis raksta ne tikai doktora disertāciju, bet paspēt pastrādāt ne tika Sadales Tīkls (14 000 eur), bet arī Latvenergo (82 000 eur), Liepājas enerģijā (11 000 eur). Info no VID EDS par 2020.gadu. GARDA SILE :-)

Atbildēt

No realitātes

15.10.2021. 16:41

»

Dobele

Te smird pēc netīrās naudiņas


Te smird pēc tukšvārdības.

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 15:43

»

domā

FSB(čeka) palīdz graut LV ekonomiku, virzot savu aģentūru LV valdības struktūrās.Piemērs LNNK, jau izveidojusies par FSB filiāli LV, pēc R.Brunera. Protams, Putins neparādās, kā sliktais. Un būs labais, kad kāds Kirkenšteins atbrauks pie viņa ar lūgumrakstu, kad nekā vairs nebūs, kad ES vairs nedos...


Es kaut kā īstu nesapratu. Pēc tavām domām sanāk, ka FSB uztur Latvijas politikā latviešu nacionālisma idejas un skrienot pa priekšu visai Eiropai ierosina visādas sankcijas pret savu valsti. Ņirgājas paši par sevi par to, ka neprot nevienu noindēt utt. Vai tad bez FSB un Putina uz šitās planētas nav vairāk neviena cita ļaundara?

Atbildēt

stūre

15.10.2021. 14:29

Ta nu gan nav- 30% iekasēšana no visiem jebkuru idiotisku spēs pasniegt pareizā gaismā. Atbirs gan politiķiem, ministrijas ierēdnīšiem un pat savs miljoniņš- divi gadā dažādās mērcēs britu pētniekiem RTU.
Kur te problēmas? Visi taču brīvprātīgi maksā un maksās vēl- ir taču zaļais kurss

Atbildēt

domā

15.10.2021. 14:04

»

Realitāte

Tad jau tu neko nezini par elektroenerģijas cenām ES. Čekisti tur kā reiz nav pie vainas un pat Putins nav zaļās globālās afēras krusttēvs


FSB(čeka) palīdz graut LV ekonomiku, virzot savu aģentūru LV valdības struktūrās.Piemērs LNNK, jau izveidojusies par FSB filiāli LV, pēc R.Brunera. Protams, Putins neparādās, kā sliktais. Un būs labais, kad kāds Kirkenšteins atbrauks pie viņa ar lūgumrakstu, kad nekā vairs nebūs, kad ES vairs nedos fondu naudu, kad nebūs ko ēst.

Atbildēt

Gribas prom

15.10.2021. 13:17

»

No realitātes

Vai ir citi priekšlikumi kā sasniegt ES sasolītos AER apjomus? Gribas blakus OIKam maks;at vēl sodus par saistību neizpildi? Varbūt gribas prom no ES? Ja nav, tad nejauc gaisu. Ja ir, tad uz priekšu, lai izdodas realizēt


Gribas prom no korumpētiem un stulbiem Latvijas politiķiem. Latvija jau ir izpildījusi savus zaļos solījumus, ja neesi kursā. Un draudi ar sodiem ir vēja lobistu izdomājumi, nevienai valstij sods līdz šim nav bijis jāmaksā. Ja arī būtu jāmaksā, iespējams, izdevīgaķ būtu nomaksāt nekā piedrazot zemi un padarīt neapdzīvojamas lielas zemes platības.

Atbildēt

vietējais

15.10.2021. 12:39

»

Realitāte

Tad tev puis jācīnās par izstāšanos no ES. No turienes nāk "zaļās" iniciatīvas. Visiem ir zināms, ka zaļā enerģija ir stipri dārgāka par fosilo un pa lielam arī CO2 ietekme uz klimatu ir stipri pārspīlēta. Zaļā mafija nemaz nedzīvo Latvijā. Ja tev liekas, ka Latvijā dārga elektroenerģija, aizbrauc un...


Tā tiešām ir taisnība ka "kotletes" neviens mums nedod par skaistām acīm un tikai pēc daudziem gadu desmitiem mēs spēsim novērtēt vai ES mums deva kaut ko labu, vai vairāk sliktu, kad šī ES būs sabrukusi un mēs būsim tur kur būsim. Man sajūsmu neradīja PSRS kolhozu sistēma tāpat kā ES sava veida "kolhozu" sistēma.

Atbildēt

Nuja

15.10.2021. 11:54

Latvenergo valsts pārraudzīta iestāde!!!
Kāpēc nevar nodrošināt valsts un pašvaldību iestādēm vienotu elektrības iepirkumu ar viszemāko tarifu???
Redzēju iestāžu rēķinus sākot no 11,3 centiem līdz 16,2 par kW......Kā valsts naudiņa aizplūst lietuviešiem!!!
Atvērtais tirgus...jopcik!!!

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:52

»

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

*lietot EUR*,mēs nepieprasījām to.Polija brīnišķīgi iztiek bez EUR,tā kā nav ko kladzināt.Mēs arī bez tā iztiktu


Protams, kaut kā jau iztiktu, tikai kredītprocentu likmes jūsu hipotēkai būtu citas un, lai norēķinātos par importu, būtu kaut kā jātiek pie tiem EUR vai USD. Poļi un čehi izdarīja pareizi, ka nepārgāja uz EUR. Taču viņi ES naudas sākuma posmā ielika ražošanas attīstībā, mēs patēriņā. Pēdējo 10 gadu laikā Latvijas tautsaimniecība ir stipri degradējusi. Kas tad mums latvijā dzimušajiem šeit vairs pieder? Tā, ka salīdzināt mūs ar poļiem vai čehiem nav korekti. Mēs viņus varam tikai apskaust.

Atbildēt

No realitātes

15.10.2021. 11:36

»

no Latvenergo

Nožēlojama ir Latvenergo jaunā pērkamā vadība, kura taisās būvēt šos vēja parkus. Ja vēja enerģija nav jāsubsidē tad kāpēc iedzīvotājiem ir jāmaksā par vēja enerģijas infrastruktūru un piemēslotu vidi?!? Nevajag vēja parkus


Vai ir citi priekšlikumi kā sasniegt ES sasolītos AER apjomus? Gribas blakus OIKam maks;at vēl sodus par saistību neizpildi? Varbūt gribas prom no ES? Ja nav, tad nejauc gaisu. Ja ir, tad uz priekšu, lai izdodas realizēt!

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:32

»

Cenzūra

Mums tā elektrība ir viss dārgākā ES. Šo statistiku aktīvi dzēš FB čekists, kurš tur strādā no Latvijas puses


Tad jau tu neko nezini par elektroenerģijas cenām ES. Čekisti tur kā reiz nav pie vainas un pat Putins nav zaļās globālās afēras krusttēvs.

Atbildēt

Padlatvijas Latvenergo skapii ir skelets

15.10.2021. 11:30

Aciimredzami noslepkavotais Gunaars Koemecs.

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:29

»

Arnis

Latvijas galvenā problēma ir masu partijas trūkums, kurā biedri kopā formulētu dažus vienkāršus principus enerģētikā...


Tad tev puis jācīnās par izstāšanos no ES. No turienes nāk "zaļās" iniciatīvas. Visiem ir zināms, ka zaļā enerģija ir stipri dārgāka par fosilo un pa lielam arī CO2 ietekme uz klimatu ir stipri pārspīlēta. Zaļā mafija nemaz nedzīvo Latvijā. Ja tev liekas, ka Latvijā dārga elektroenerģija, aizbrauc un pamaksā rēķinus kaut vai Vācijā. Tikai ņem vērā, ka bez ES piešķirtās naudiņas un iespējām "lietot" EUR, mēs ļoti ātri pārvērstos par trešās pasaules valsti. Savienojumā ar mūsu politiķu kvalitāti, kaut kas līdzīgs mazai Ukrainai. Ja gribi "kotletes" no ES, tad būs jāpacieš zaļā enerģija.

Atbildēt

Cenzūra

15.10.2021. 10:41

Mums tā elektrība ir viss dārgākā ES. Šo statistiku aktīvi dzēš FB čekists, kurš tur strādā no Latvijas puses.

Atbildēt

Dans

15.10.2021. 09:24

»

vietējais

Vai vārds komercfirma ir sinonīms vārdam laupītājfirma


OIK ir... skaists slēpts enerģijas nodoklis, kurš pašreizējo elektrības cenu apstākļos būtu jāatceļ, lai samazinātu enerģētisko izmaksu smagumu...
Nē, kungi, nevis jāatceļ, bet gan jālikvidē kā pretlikumisks, par ko jau neskaitāmas reizes tika izrunāts un debatēts, ja nemaldos ir pat tiesas sprieduma šajā jautājumā.
Visiem šī zaglīgā OIKa pretiniekiem piedraudēja ar mistiskiem tiesas darbiem, līdz pat Eiropas līmenim un viss lēnām pieklusa. Tas tikai liecina ka šajā lietā ir zaglis uz zagļa pa cisu varas vertikāli...

Atbildēt

Būs jākaro minējmeistar

15.10.2021. 09:06

»

Atpakaļrāpulis

Gribētu atdalīties no mūsu valsts elektrības minot ģeneratora pedāļus savā būdiņā


Kāpēc jāmin pedāļi, ja mums ir pašiem savi hesi par Latvijas pilsoņu un pilsoņu mantinieku naudu būvēti. Tie tikai jāatņem komunistu/okupantu režīmam, kas tos izkrāpa un palaida biržās, lai pildītu šo sarkano smerdeļu kabatas.

Atbildēt

labojums

15.10.2021. 09:00

»

hm

Vēja parka efektivitāte ir ap 30%. No 10 stundām, elektrību ražo 3. Ko pārējās 7 stundāsNevis 12% , bet 80% no brūnoglēm .
Atomstacijas Merkele slēdza.

Atbildēt

vietējais

15.10.2021. 08:48

»

...

Latvenorgo ir komercfirma


Vai vārds komercfirma ir sinonīms vārdam laupītājfirma?

Atbildēt

dace

15.10.2021. 07:46

Latvenergo nodarbojas ar biznesu, Latvijas lēto HESu enerģiju tirgo Biržā par 10kārtīgu cenu, bet Latvijai nedod, Latvijas vajadzībām pērk dārgo biržā, faktiski savus ienākumus veidojot ar tautas apzagšanu!

Atbildēt

jautaajums

15.10.2021. 06:22

»

Ha

Uz to visā Eiropā iekrita. Katru gadu pēc ziemas gāzes cenas kritās, visi gaidīja, gaidīja un rezultātā sagaidīja kāpumu


Kas nosaka energoresursu cenas?Kam pieder energoresursi?Pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas energoresursu cenas?

Atbildēt

Ha

15.10.2021. 05:26

»

Teftelis

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi


Uz to visā Eiropā iekrita. Katru gadu pēc ziemas gāzes cenas kritās, visi gaidīja, gaidīja un rezultātā sagaidīja kāpumu.

Atbildēt

aha

15.10.2021. 04:57

»

Vats

Kāds varētu atgādināt tautai, kuri pieņēma lēmumu kuirināt Rīgas TEC2 ar gāzi, lai gan eksportējam vairākus miljonus tonnu šķeldas, granulu gadā


jau dzirdu iedzīvotāju sajūsmas saucienus, gar kuru mājām režīmā 24/7 brauktu fūres ar to šķeldu, nu tā apmēra, pa vienai desmit minūtēs.

Atbildēt

ST padomes locekļus ievēl amatā uz pieciem gadiem

15.10.2021. 04:56

»

Darba laikā LE priekšnieki pārvēršas par doktoriem

2020.gadā Kristaps Ločmelis aizstāvēja promocijas darbu «Latvijas energoefektivitātes politika apstrādes rūpniecībai pārejā uz Eiropas zaļo kursu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai


Kristaps Ločmelis
Padomes priekšsēdētājs

Edijs Šaicāns
Padomes priekšsēdētāja vietnieks

un citi Latvijas kriminālajā pasaulē atzīti speciālisti OIK afēru īstenošanas jomā.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu Ediju zvaigžņu laiks

15.10.2021. 04:10

Saeimas komisijas sēdē gribēja noskaidrot, kāda būs “Latv­energo” peļņa, ja elektrības cena pieaug divas reizes, un kur tā tiks izmantota. Ekonomikas ministrijas pārstāvis Edijs Šaicāns uz šo jautājumu nevarēja atbildēt.

Atbildēt

Vats

14.10.2021. 22:22

Kāds varētu atgādināt tautai, kuri pieņēma lēmumu kuirināt Rīgas TEC2 ar gāzi, lai gan eksportējam vairākus miljonus tonnu šķeldas, granulu gadā.

Atbildēt

Arnis

14.10.2021. 20:09

Latvijas galvenā problēma ir masu partijas trūkums, kurā biedri kopā formulētu dažus vienkāršus principus enerģētikā:
- ar likumu politidki atcelt visu “zaļo blēžu shēmu” atcelšanu (OIK, zelta biopiešprices pie 50% sadārdzinātās degvielas, fosilās gāzes “atjaunojamās” enerģijas statusu)
- “regulatora” brīvlaišanu, 12 miljonu budžetu atdodod ārstiem un skolotājiem, jo šis kantoris Latvijā jau sen nekādus trifus neregulē, tikai pēc likuma barojas no gāzes un elektrības tirgoņu apgrozījuma un tik ceļ tarifus un savas algas;
- valsts Latvenergo iepērk enerģiju no kaimiņvalstīm bez “zaļo blēzu nodevām” un politisko sankciju ietekmes, vadoties tikai no lētākās cenas;
- elektrība no saules paneļiem tiek atpirkta par tirgus cenu no visiem, kas tādus uzstāda un to tirgo;
- un citus likumus, kas sistēmiski padara neispējamus “zaļos” miljonārus no zila gaisa, tarifu “regulēšanu uz augšu”, un denoncē citus šodienas likumos absurdi ierakstītās antisabiedriskās normas.

Atbildēt

Teftelis

14.10.2021. 19:17

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi.

Atbildēt

Darba laikā LE priekšnieki pārvēršas par doktoriem

14.10.2021. 19:14

»

Sadales tīkla vadība

izveidota no dr.sc.ing. Ā.Žīgura mīluļiem, kuri savākti no izputējušu banku pažobelēm, dzirnavnieku miltu cehiem, partiju miskastēm un bija apstiprināti Taureņu pirtī


2020.gadā Kristaps Ločmelis aizstāvēja promocijas darbu «Latvijas energoefektivitātes politika apstrādes rūpniecībai pārejā uz Eiropas zaļo kursu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Atbildēt

humors

14.10.2021. 19:14

"Tīkla pārbūves nepieciešamību gan izraisa cits enerģijas avots - elektroauto uzlādes stacijas, ko aktīvi sācis izbūvēt Latvenergo. Lai uzbūvētu modernu, jaudīgu staciju ir nepieciešams 110-200kW jaudas."

Tas ir mazāk nekā vienai švakai daudzdzīvokļu mājai.

Atbildēt

IR!

14.10.2021. 19:13

Kā var nesolīt! :)

Atbildēt

marko

14.10.2021. 18:33

oik sheemotājs, atļauju deveejs- nav tālu jāmeklē-'
kankars, pavlljut, puuce,... - slavējiet krettin
par valsts izzagshanu, jo atpelniis nabaga vergi

Atbildēt

Sadales tīkla vadība

14.10.2021. 18:28

izveidota no dr.sc.ing. Ā.Žīgura mīluļiem, kuri savākti no izputējušu banku pažobelēm, dzirnavnieku miltu cehiem, partiju miskastēm un bija apstiprināti Taureņu pirtī.

Atbildēt

Liepāja

14.10.2021. 18:28

Izskatās pēc Galviņveidīgo skribelējuma. Jāprasa vai kādam ir Latvijā kādreiz ir elektrība aptrūkusies. Tas, ka samaksāts no iedzīvotāju makiem vēja biznesmeņiem ir pāri par 100 miljoniem EUR, to jebkurš var EM mājas lapā apskatīties.

Atbildēt

hm

14.10.2021. 18:18

Vēja parka efektivitāte ir ap 30%. No 10 stundām, elektrību ražo 3. Ko pārējās 7 stundās?
Jātur balasta elektrostaciju, kuru laikus jāieslēdz.
Šobrīd Vācija 12% elektrības ražo no brūnoglēm -tas pārdomām.

Atbildēt

lauķis

14.10.2021. 18:12

»

xXx

Jautājums - vai vispār ir kādi priekšvēlēšanu solījumi, kuri ir izpildīti? Neatkarīgi no tā, kura partija bija solītāja


"katra sevi cienoša politiskā partija solīja"-tā ir laba anekdote.Bēdīgi tas ka ir kas tic tai anekdotei.

Atbildēt

Prihvaķizacija komūnistu izpratnē

14.10.2021. 18:07

Lai paceltu algas ir vajadzīgs nopietns pamatojums, teiksim 8 stundu vietā strādājam 10-12 un arī tad ne vienmēr tas būs pietiekams iemesls algas pielikumam. Bet lai paceltos cenas, pietiek ar viena tante teica.
Tas raksturīgi visās valstīs, kur komunisti un lumpeņprolatariāts pārtapa par sūrajiem kapitālistiem. Tie izmantojot amata stāvokļus un korupciju, apzaga līdzcilvēkus, izzaga valsts mantu un iegrābās aizņēmumos, lai nebankrotētu sava iedzimtā stulbums dēļ. Karātavas jūs sagaida nolādētos izdzimteņus.

Atbildēt

no Latvenergo

14.10.2021. 18:06

Nožēlojama ir Latvenergo jaunā pērkamā vadība, kura taisās būvēt šos vēja parkus. Ja vēja enerģija nav jāsubsidē tad kāpēc iedzīvotājiem ir jāmaksā par vēja enerģijas infrastruktūru un piemēslotu vidi?!? Nevajag vēja parkus!!!

Atbildēt

xXx

14.10.2021. 17:41

Jautājums - vai vispār ir kādi priekšvēlēšanu solījumi, kuri ir izpildīti? Neatkarīgi no tā, kura partija bija solītāja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....