Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

25.08.2022. 15:51

»

Nu,re,Aināriņ!

ērma vairs nav Nupat nogāza


Cik maksās viņa atjaunošana?

Atbildēt

Mēs veco pasauli nojauksim,bet...

25.08.2022. 15:48

»

Kadišs

izrakstījies pēc sirds patikas.Vienīgi aizmirsis piebilst,ka pieminekļa nojaukšanā ir tikai vainiģais un tā ir psrs piektā kolona,tie,kuri diezgan ilgus gadus tur pulcējās un ālējās.Pat šogad tie nekautrējās tur izrādīt savu varonību.Nebūtu vatņiku bezkaunības,nebūtu pieminekļa jaukšanas.Biju par šo...


Neko tā arī nespēji saprast! Cīņa ir pret nacismu-fašismu, LGBT savienību, sātanismu, tas tr tas karš, kas notiek Ukrainā. Mūsu pieminekļi ir tikai atbalsts Jaunās Pasaules kārtības gribētājiem, kur ir viens likums, stiprākā likums, bez nekādiem tur pasaules jurisprudences.

Atbildēt

Nu,re,Aināriņ!

25.08.2022. 15:47

ērma vairs nav Nupat nogāza.

Atbildēt

interesanti gan

25.08.2022. 15:43

»

vaine

nākošais objekts-salaspils memoriāls,jānolīdzina vieta,lidl vai maxima tautai vajadzīgi


Kālab tad Salaspils memoriāls būtu jājauc.Vai tad tajā vietā nebija otru okupantu nometne?Iedzer zāles un ej gulēt,vecīt!

Atbildēt

Kadišs

25.08.2022. 15:39

izrakstījies pēc sirds patikas.Vienīgi aizmirsis piebilst,ka pieminekļa nojaukšanā ir tikai vainiģais un tā ir psrs piektā kolona,tie,kuri diezgan ilgus gadus tur pulcējās un ālējās.Pat šogad tie nekautrējās tur izrādīt savu varonību.Nebūtu vatņiku bezkaunības,nebūtu pieminekļa jaukšanas.Biju par šo Kadišu drusku augstākās domās,bet nu viņš skaidri demonstrē,kas viņš ir.Vēl tikai trūka pateikt,ka okupekļa jaukšanā vainojama sliktā Amerika,kura mums pavēlēja to likvidēt un mēs aiz muļķības paklausījām.Lai Kadišs dzīvo savā pasaulītē.liksim viņu mierā.

Atbildēt

???

25.08.2022. 15:34

»

nubet

ir žēl,kā pietiekami labs tēlnieku darbs,jeb tu domā ka tas ko ražo mūsdienu latvijā-dakteres tēls pilnā augumā,atceramies tak,vai tas brektes murālis uz mājas sienas...,tie tākā tev šķiet mākslas darbi


Retorisks jautājums.Māksla ir māksla un murālis ir destrukcija.Diemžēl arī mākslas darbiem var "pielīmēt" ideoloģiju pēc pieprasījuma.

Atbildēt

vaine

25.08.2022. 15:33

nākošais objekts-salaspils memoriāls,jānolīdzina vieta,lidl vai maxima tautai vajadzīgi

Atbildēt

25.08.2022. 15:14

»

Tie

tavi padomju uzceltie pieminekļi - dzīvojamās mājas, sabiedriskās un ražošanas ēkas, hesi, tika uzcelti par vismaz 7 tonnām zelta, ko sabiedrotie atdeva Padomju Krievijai no Latvijas valsts noguldītā zelta Anglijā un Francijā.Nemaz nerunājot par to, ka visu, ko cēla Latvijā pēc padomju okupācijas, tika...


Bet vienīgo, vēl strādāt nesākušo, Krievijas Impērijas tanku fabriku, tā arī nespēja Latvijas laikā atjaunot un nebija tanku, ar ko stāties pretīm boļševiku armijai.
Nerunājot jau par Krievijas aģentiem ar K.Ulmani priekšgalā un abiem pēdējiem ārlietu ministriem, un citiem mazākiem neliešiem!

Atbildēt

IM

25.08.2022. 15:14

»

???

Un ko var spiegot Latvijā


Ir ko spiegot, vai nav ko spiegot, galvenais ka ir spiegiem labvēlīga augsne. Kremlis varēs audzēt Latvijā spiegus un sūtīt spiegot pa visu pasauli. Mums spiegu valsts slava ar visām no tā izrietošajām sekām. Neviens mums vairs neko slepenu neteiks.
Cik vērta ir pieminekļa nojaukšana jaunos, Latvijai nelojālos pilsoņos? 100; 1000; 10000?

Atbildēt

nubet

25.08.2022. 15:04

»

???

Beta,vai Solovjovs nav tavs līdztautietis apgraizītais


ir žēl,kā pietiekami labs tēlnieku darbs,jeb tu domā ka tas ko ražo mūsdienu latvijā-dakteres tēls pilnā augumā,atceramies tak,vai tas brektes murālis uz mājas sienas...,tie tākā tev šķiet mākslas darbi?

Atbildēt

Mēs veco pasauli nojauksim, bet...

25.08.2022. 15:03

Te protams vajag padomāt, bet mums pamuļķi to pieminekli nojauca! Un ilgi nebūs jāgaida, kad nojauks arī Brīvības pieminekli. Apstāties vairs nevarēs!

Atbildēt

???

25.08.2022. 15:01

»

IM

Kā saka, ceļš uz elli ar labiem nodomiem bruģēts...


Un ko var spiegot Latvijā?

Atbildēt

IM

25.08.2022. 14:57

Kā saka, ceļš uz elli ar labiem nodomiem bruģēts.
Kremlis var priecāties. Dotais piemineklis var izrādīties pagrieziena punkts. Pagrieziena moments no 5. kolonas nīkuļošanas uz 5. kolonas uzplaukumu Latvijā. Vervēšanas pasākumi no pieminekļa gāšanas brīža atvieglojas, savervēt spiegus nākotnē nebūs problēmu. Jo nekas jau nenāk tāpat vien. Par visu jāmaksā. Ja var tupi un truli priecāties par pieminekļa gāšanu, tad nākotnē var nākties tikpat tupi un truli kasīt pakausi kā lai izķer visus spiegus un nelojālos.
Tā ka, faktiski nekā jauna, Latvija kārtējo reizi, ar labiem nodomiem, bruģē sev ceļu uz elli.

Atbildēt

Tie

25.08.2022. 14:47

»

Pāvels (SAT)

Šodien - kaut kur dziļi zem zemes, melnajos elles koridoros - neslēpjot prieku, skaļi gavilē Sātana vietnieks – bijušais pirmais apvienotās Eiropas veidotājs A.Hitlers – kopā ar visiem saviem daudzajiem domubiedriem - gan tur - apakšā, gan arī šeit - zemes virsū...


tavi padomju uzceltie pieminekļi - dzīvojamās mājas, sabiedriskās un ražošanas ēkas, hesi, tika uzcelti par vismaz 7 tonnām zelta, ko sabiedrotie atdeva Padomju Krievijai no Latvijas valsts noguldītā zelta Anglijā un Francijā.Nemaz nerunājot par to, ka visu, ko cēla Latvijā pēc padomju okupācijas, tika celts par Latvijas darbaļaužu sūri, grūti nopelnīto, par nacionalizētajām ražotnēm, atņemtajām mājām, dzīvokļiem un zemēm, līdz karam jau bija uzcelts Ķeguma HES un daudz mazu elektrostaciju, strādāja VEF un vēl 2000 ražotnes Rīgā, Jelgavas cukurfabrika, Liepājas cukurfabrika, Rīgas piensaimnieks, saldumu fabrikas Union, Rigert, Ķuze, AS Rīgas manufaktūra,autombiļu fabrika Ford Vairogs, VEF līdz 1942.gadam uzražoja 33 dažādu tipu lidmašīnas, ražoja Jessen, Kuzņecovs utt. Nepilnos 19 gados starpkaru posmā tika uzceltas/atjaunotas gandrīz 800 skolas, slimnīcas, sanatorijas, uzcelts lielākais un modernākais tirgus Eiropā.Elektroapgāde tika nodrošināta jau 1930.gados, tāpat kā ievilkti telefoni arī laukos.Savā augstprātībā okupanti nesalika pat 2 lietas kopā - tāpēc jau atnesās no savām badainajām sādžām un pilsētām, ka te bija daudz augstāks dzīves un iztikšanas līmenis, kulturāla vide nu gluži "kak v Zapade" un neparko nedevās atpakaļ uz savām dzimtajām vietām pēc uzvaras karā.Piedevām vēl tika piešķirtas privilēģijas tikai tāpēc, ka esi iebraucējs no kkādas nabaga sādžas, dabūja bezrindas dzīvokli Rīgā un pierakstu, par ko daudz latvieši varēja tikai sapņot. Un kur tad vēl okupantu specveikali un pasūtījumu galdi!!!Mani neviens 'sabiedrotais"nav apčurājis, bet labi atceros kāpņu telpas padomju gados:):):).

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 14:16

Laba eseja par "specoperācijas" pusgada jubileju

https://el-murid.livejournal.com/5210191.html

Atbildēt

???

25.08.2022. 14:09

»

Beta

Turki vēlreiz publiski apliecināja savu viedokli par Krimas aneksiju - Krima ir Ukrainas sastāvdaļa...


Kā marionetes var grozīt viena otru?Neiespējama misija.To var darīt tikai "leļļu meistars".

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 14:07

Turki vēlreiz publiski apliecināja savu viedokli par Krimas aneksiju - Krima ir Ukrainas sastāvdaļa!

Erdogans viltīgs kā trollis, groza putleru kā lelli un nosmeļ krējumu no raškas bezcerīgās situācijas, kurā to iegrūdis kremļa trakais... :)

https://el-murid.livejournal.com/5211178.html

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 13:59

Kazahstāna angļu stilā iet prom no krievijas.
Notiek aktīvas parrunas ar Azerbaidžānu par kazahu naftas eksportu apejot krieviju.

Un pareizi. Citādi krieviem vienmēr kaut kādi prusaki salien naftas vados, kas liek apstādināt naftas vadus... kazahiem piegriezies...

https://tengrinews.kz/kazakhstan_news/eksport-nefti-azerbaydjan-peregovorah-rasskazali-476206/

Atbildēt

???

25.08.2022. 13:46

»

Beta

Atvaino, nesaprotu (un negribu saprast), ko runā


Kad ar jautājumiem iedzen strupceļā tad nav pat ko samelot un atliek uzmest lūpu kā stulbai beibei pienākas.

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 13:40

»

???

Vai tev uz mēles nav tas kas vietējai huntai prātā


Atvaino, nesaprotu (un negribu saprast), ko runā.
Uz tavām muļķībām vairs nereaģēšu.

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 13:37

Īstenībā šodien putlers dabū kārtējo mācību par lidināšanos iedomu mākoņos.

Valstī, kur ~ trešdaļa (varbūt vairāk) krievu, nevienam tas krievu simbols nav svarīgs. Ja nebūtu kara - tad varbūt. Tagad krievi saprot, ka jāpietur mute, lai pašus neizmet mātes krievijas apkampienos.

Solovjova sabatā šodien sūdzējās, ka repatriācija no Baltijas valstīm īsti nedarbojas, vajadzētu kaut ko darīt... tik neviens nezina ko...
Lielas cerības uz protestiem, bet būs tāpat kā Igaunijā, kur nedēļu iepriekš novāca kaut kādu krievu tanku, kas arī skaitījās ūber trūper simbols...
Krievu propagandisti ikdienas režīmā izvēmās un viss..
Latvijā būs tāpat...

Atbildēt

lauķis

25.08.2022. 13:33

»

malku cirst

"Piemineklis nepatīk zaudētājiem. Kas vieniem uzvara, otriem – sagrāve. Sakauti tika vācu nacisti/fašisti. Attiecīgi var secināt, kādi spēki organizē šī pieminekļa gāšanu...


Kas ir vācu nacisti/fasisti?Vai tad vācieši ir nacisma un fašisma autori?Vai krievi izgudroja un ieviesa komunismu/socialismu?

Atbildēt

???

25.08.2022. 13:29

»

Beta

Ja tev tas svarīgi, tad nē. Esmu tīrasiņu latviete, kaut tālos senčos ir arī poļi un lietuvieši


Vai tev uz mēles nav tas kas vietējai huntai prātā?
Tava tīrasinība diez vai kādu interesē jo tu sevi sen kā esi pārdevusi.

Atbildēt

malku cirst

25.08.2022. 13:22

"Piemineklis nepatīk zaudētājiem. Kas vieniem uzvara, otriem – sagrāve. Sakauti tika vācu nacisti/fašisti. Attiecīgi var secināt, kādi spēki organizē šī pieminekļa gāšanu."

Uj, uj, uj, kāda demagoģija, kāda feikā alternatīva! Mūs okupēja. Mēs esam zaudētāji, jā, taču ne nacisti/fašisti. Tā ka, Ainār Kadiš, ej d..st.

"Šo vandālisma aktu inspirē, organizē un veic nevis Latvijas patrioti un labvēļi, bet ienaidnieki (daži – pat ārzemju izcelsmes) ar mērķi radīt haosa un naida fonu neizbēgami tai sekojošai asinsizliešanai un Latvijas tautas galīgai iznīcināšanai."

Tabletes vairs nepalīdz?

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 13:20

»

???

Beta,vai Solovjovs nav tavs līdztautietis apgraizītais


Ja tev tas svarīgi, tad nē. Esmu tīrasiņu latviete, kaut tālos senčos ir arī poļi un lietuvieši.

Solovjovu klausos, jo kas Solovjovam uz mēles, tas kremlim prātā...

Atbildēt

???

25.08.2022. 13:13

»

Beta

Pilnīgi nevienam nav žēl tā betona gabala, īpaši kopš 24.februāra... Novāks un miers...


Beta,vai Solovjovs nav tavs līdztautietis apgraizītais?

Atbildēt

Beta

25.08.2022. 13:07

Pilnīgi nevienam nav žēl tā betona gabala, īpaši kopš 24.februāra... Novāks un miers.
Tādu lielisku iespēju putlers mums ir sagādājis.

Ja kas, krievijā nav neviena pieminekļa, kas būtu veltīts latviešiem, tā ka nav ko pārdzīvot.

Kadiš, vakardienas raidījumā Solovjovs apsolīja izvest no Latvijas visus abižotos. Piesakies.
Krieviem lielgabalu gaļas, ai kā pietrūkst...

Atbildēt

lauķis

25.08.2022. 12:45

»

Corax

Ai, vai, nabagie krievi-"nacisma uzvarētāji


Jā,PSRS un 3.Reihs kopīgiem spēkiem uzsāka pasaules karu un bija sabiedrotie,bet idejiskie autori un finansētāji palika ēnā.Jau teicu ka uzzinot patiesību krievi paši ar zobiem nograuztu to pieminekli.Krivi nekādu nacismu (cionismu) nav uzvarējuši,krievi bija upuri tāpat kā visas parējās tautas.

Atbildēt

Corax

25.08.2022. 12:21

Ai, vai, nabagie krievi-"nacisma uzvarētāji"!

Derētu atcerēties, ka PSRS un 3.Reihs kopīgiem spēkiem uzsāka pasaules karu ka sabiedrotie. PSRS piemineklis nacistu piemineklis.

Atbildēt

Kadi*šam

25.08.2022. 12:18

Tu baigo gadu un eiropas izvarošanu, slepkavošanu negribi atcerēties? Bet potenciāli tas var atkārtoties atkal ,lai gan mazākos mērogos tas jau notiek Ukrainā. Tomēr paldies ,ka izģērbies ... un savu rievu parādīji ... ;)

Atbildēt

Vai ir kaut viens

25.08.2022. 12:14

apbedījums zem šī pieminekļa? Šis jau nav piemineklis, bet komunistu sistēmas slavinātājs un ideoloģijas ierocis.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.08.2022. 12:07

---Kā man viens, augsti stāvošs ierēdnis VZD ,redzot manas pūles novērst Keguma ierēdņu nelikumibas , teica-gribējāt brivu Latviju un parādīja saliektu elkoni roku!?
Ir acīmredzams, ka visas sīs darbības ar pieminēkļiem tiek veiktas ar mērķi lai naidotu un šķeltu, kas pašlaik ,pirms vēlēšanām varturiem ir vajadzigs, lai noturētos pie varas.
---bET VAI MUMS TĀDA VARA IR VAJADZĪGA!? NOTEIKTI NAV!

Atbildēt

Pāvels (SAT)

25.08.2022. 12:02

Šodien - kaut kur dziļi zem zemes, melnajos elles koridoros - neslēpjot prieku, skaļi gavilē Sātana vietnieks – bijušais pirmais apvienotās Eiropas veidotājs A.Hitlers – kopā ar visiem saviem daudzajiem domubiedriem - gan tur - apakšā, gan arī šeit - zemes virsū!
Tiem par prieku nu ir nojaukts piemineklis (faktiski – simbols) Rīgā, Uzvaras laukumā - par godu Sarkanās armijas (atgādināšu, ka tās rindās pret hitlerismu un nācismu cīnījās pāri simtam tūkstošu Latvijas cilvēku) uzvarai Lielajā Tēvijas karā! Un šīs pieminekļu iznīcināšanas vandālisms plosās pa visu mūsu valsti!
Atgādināšu, ka asiņainajā 2.pasaules karā Eiropas laukos dzīvības zaudēja ap 50 miljoniem cilvēku un vēl pāri 30 miljoniem – citur pasaulē.,,
,,,Karā, kurā Latvijas teritorijā dzīvību zaudēja vairāki simti tūkstošu cilvēku....
,,,Karā, kurā tikai 2 dienu laikā mana dzimtā novada teritorijā Kārļa Jēgera komandas vīri kopā ar vietējiem Hitlera veidotās vienotās Eiropas piekritājiem nogalināja 758 cilvēkus – bērnus un pieaugušos, sievietes un vīriešus, slimos un veselus, ebrejus un krievus, baltkrievus un čigānus, latviešus un latgaļus...
,,,,Pirms kara novada centrā dzīvoja 1444 ebrēju tautības cilvēku (34 % no visiem mazpilsētas iedzīvotājiem). 1941,gada rudenī uz Rīgas virzienā esošā ceļa tika uzstādīta zīme “JUDEN FREI”. Un šīs zīmes būtība attiecās ne tikai uz ebrēju tautības cilvēkiem...
,,,Ap 2000 novada cilvēku (pēc arhīvu ziņām – 1918) tika aizdzīti uz kaimiņrajona centrā esošo cilvēku iznīcināšanai paredzēto getto (tur tika nošauti daudzi desmiti tūkstošu cilvēku). Tie, kas nespēja tikt baisai kolonnai līdzi (bērni, vecie, slimie cilvēki) un kājām mērot ap 50 km garo ceļu – tika nošauti blakus ceļam esošajās gravās, mežos...
,,,Man tuvo radinieku starpā tā kara notikumos dzīvības zaudēja 7 cilvēki...5 no viņiem nav pat savas kapavietas.
Latvijas teritorijā nav savas kapavietas daudziem tūkstošiem Hitlera rokaspuišu nonāvētiem cilvēkiem...
Toties tagad Latvijā ir uzstādīti pieminekļi/piemiņas zīmes vermahta ģenerāliem (to starp – arī SS generālim) un zemākās kārtas virsniekiem/karavīriem! Tiek svinēta vermahta dibināšanas un karā kritušo vācu armijas kareivju piemiņas diena, tiek rīkoti lāpu gājieni un ir izdota/nopērkama “Mein Kampf” grāmata, zeme tiek pārversta par kara poligonu un to mīda svešu karavīru zābaki, tiek aizliegtas politiskās partijas un pret oficiālās opozīcijas pārstāvjiem tiek rīkotas provokācijas, tie tiek pakļauti represijām/sodiem, nedarbojās Satversme un valsti – ar svešo likumu/tikumu palīdzību pārvalda svešo varu svešzemju pārstāvji, valsts īpašumi – l/s zeme, meži, ezeri, upes un jūras krasti pāriet svešinieku rokās, bet tautai tiek aizbāzta mute un ausis, tā tiek nīdēta, skaldīta un rīdīta - gan savā starpā, gan kaimiņu starpā...
Skumji, bet pašreizējā - bijušās neatkarīgās Latvijas Republikas plikdibenainā (savā būtībā) pozīcijas politiskā spice ir pilnībā nostājusies 2.pasaule kara zaudētāju - hitleriešu pusē pagātnē un pieņēmusi to idioloģiju šodienā! Tikai ne primitīvo – galvenokārt uz nacionālismu balstīto 20,gadsimta hitlerismu, bet gan uz modernu, nu jau uz 21,gadsimtā veidoto hitlerismu.... Bet pamat vadmotīvs šai idioloģiai ir viens un tas pats – “Drang Nach Osten!”
....Latvijā vienmēr dzīvoja arāju tauta, un es negribu, lai tā pārvērstos par Arāju tautu!
Diemžēl tendences liecina par ko pretējo – Arāju komandas jau ir izaudzētas...
Un nedaudz vēl -
tiem mankurtiem, kas pie Uzvaras pieminekļa stāvēja ar plakātu “Чемодан, вокзал, Россия,» es ietektu apmeklēt kaut dažas vecās kapsētas un uzmanīgi apskatīt ierakstus uz kapuvietām. Ja viņiem būtu domāšanas spējas, tad tie saprastu, ka Latvijas teritorijā vienmēr dzīvoja daudzi desmiti dažādu tautību pārstāvji – te ir viņu mājas!
tie, kuri uzskata, ka iznīcinot Lielā Tēvijas kara pieminekļus, tiek iznīcinātas padomju varas paliekas, rūgti maldās! Faktiskie padomju varas pieminekļi ir dzīvojamās mājas, sabiedriskās un vēl neiznicinātās ražošanas ēkas, stadioni, lidostas, dzelzceļi, autoceļi, ostas, meliorētā zeme, HESi un elektroapgādes līnijas, cilvēku radītie mākslas darbi (šīs saraksts var būt ļoti garš)..... Bet pats galvenais – cilvēki! Cilvēki, kuri – kaut uz neilgu laiku – tomēr atguva savas valsts neatkarību...
labāk mirt stāvus, nekā turpināt dzīvot “sabiedroto” apčurātam!

Atbildēt

Pāvels (SAT) ----Jaajaa

25.08.2022. 11:58

...nU vispār viss jau sākās 2013./2014.gadā - ar militāro apvērsumu..

Atbildēt

millers

25.08.2022. 11:56

bezgala truls, esi tu, kadišš, tava vienīgā rieva ir pakaļā, sakāva tavus vatņikus, kuri vairāk, kā 75 gadus tā arī vēl nav attapušies , un spļāviens ir tev,kuram dvēseles nekad nav bijis, tikai putena bilde zem salokāmās gultas

Atbildēt

jaajaa

25.08.2022. 11:46

...domāju, ka lielākajai daļai tas piemineklis ir absolūti "pie kājas"...reālu problēmu pietiek...un nav par ko apvainoties krieviem, paši tādu galvā sistu mērgli pie komandēšanas palaiduši, vienkāršs simbolisks žests, lai parādītu galvā sistajam un viņa atbalstītājiem viņu vietu...cik stulbam bija jābūt, lai iebruktu Ukrainā...vai tiešām viņi cerēja, ka pasaule tā vienkārši noskatīsies ?...

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft