Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kastrāti

27.12.2018. 12:57

»

domas

Priedīt, tieši krievu elektorāts visu laiku ievēl noziedzīgo Uša domi, latvieši jau sen tur nepiedalās. Rīgā sen jau krievi pie varas, gadiem. Un kas ir pārsvarā Rīgas namsaimniekā'? Krievi. Tā kā nevajag tikai par latviešiem


KASTRĀTI (lasi: korumpanti, zagļi, likumīgie laupītāji, NOMENLATŪRAS bosi, bankas) valda pār pasauli un Latviju.

Latvijas KASTRāTIEM ir demokrātija, viņi dzīvo debesīs, kur visu laiku sale spīd un paradīze, viņi, tikuši pie paradīzes labumiem, neredz, ka tauta dzīvo kastrātu veidotā elllē.

Atbildēt

domas

25.12.2018. 12:31

»

A.P.

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās...


Priedīt, tieši krievu elektorāts visu laiku ievēl noziedzīgo Uša domi, latvieši jau sen tur nepiedalās. Rīgā sen jau krievi pie varas, gadiem. Un kas ir pārsvarā Rīgas namsaimniekā'? Krievi. Tā kā nevajag tikai par latviešiem.

Atbildēt

Interesanti

22.12.2018. 15:15

»

Edge

Profesora bieži piesauktā "ģēnija" Kurginjana itin interesants un noderīgs stāsts, kas atrodams You tube - Проект КГБ СССР или Матрица Юрия Андропова


Interesants būtu paša Ulberga stāsts. Kå tåds. Ko tur vairs slēpt? Davai, par metodēm, kå piekļūst, kā ievelk, vai pats varbūt aizskrēja pieteicās.. Kā notika process, kur, kas no komuņakām deva pavēles, cik info deva ağentiem, cik prasīja.. Zinu, ja nebija info - baigi strostëja, biedēja. Tas taču nenovērtējams materiāls! Pietiks kost, ķeramies pie rakstīšanas.

Atbildēt

Edge

22.12.2018. 13:29

»

Čekistu kājslauķa grēksūdze kad būs?

Nu ko, Ulberg, laiks pastāstīt, kā vervēja, kādas metodes izmantoja, kā pildīji uzdevumus. Pietiks par sapuvušo kapitālismu, gribam par plaukstošo stukaču komunismu


Profesora bieži piesauktā "ģēnija" Kurginjana itin interesants un noderīgs stāsts, kas atrodams You tube - Проект КГБ СССР или Матрица Юрия Андропова

Atbildēt

Edge

22.12.2018. 13:15

Savā jaunākajā esejā prof. A.Priedītis secina:"Tāda tauta nesaprot, ka VDK bija valsts drošības sargāšanas instruments...."
Kāds atceras, kas notika ar valsti PSRS 1991.g. decembrī, kad tas drošības instruments nokļuva Borisa Jeļcina un viņa bandas rokās?

Atbildēt

Čekistu kājslauķa grēksūdze kad būs?

22.12.2018. 00:18

Nu ko, Ulberg, laiks pastāstīt, kā vervēja, kādas metodes izmantoja, kā pildīji uzdevumus. Pietiks par sapuvušo kapitālismu, gribam par plaukstošo stukaču komunismu.

Atbildēt

Profesors Haoss

21.12.2018. 21:30

»

U.U.

Noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības vidē atsedzas daudzas valstiski organizatoriskās nepilnības, kuras valstiski normālā vidē neeksistētu vai izpaustos minimāli. Piemēram, valsts nepilda ļoti svarīgu ideoloģisko uzdevumu: nemāca sabiedrību, ka valsts drošības aizsardzība ir katra pilsoņa...


Pēcpadomju Latvijā suverenitātes princips tiek plaši izmantots noziedzīgā veidā. Respektīvi, tiek izmantots kā noziegumu brīvības juridiskais instruments.

"LR pastāvošā noziegumu brīvība un noziegumu brīvības juridiskā nodrošināšana valsts likumdošanā ir vispārzināms fakts. To ir apstiprinājuši daudzi šī drūmā fakta autori – Saeimas deputāti. Viņi savā stulbumā lepojas ar likumdošanas kroplībām un savā stulbumā neapjēdz paši savu līdzdalību valsts noziegumos. Īpaši bieži medijos lepojas bijušais deputāts Jānis Jurkāns"- rakstā izteikts izcili un precīzi.

Tāds haoss noziedzīga nodarījuma vērtēšanas kritēriju vēl nav redzēts, ne dzirdēts nevienā pasaules valstī, kāds ir pašalaik irneatkarīgajā Latvijā. Tāds nebija manīts un peredzēts pat apsauktā par totalitāru režīmu - okupācijas laikā, ja neskaita Stalina represiju laiku. Toreiz bija aizliegts prokurora norādījums krimināllietās. Tagad izmeklē lietu izmeklētājs, profesionālis, svāc poierādījumus, pārliecināts arī no operatīvās informācijas un lietas izjaukšanau nodod prokuroram pārskatīt izmeklēšanu, pārvērtē pierādījumus.Izmeklētājs bija pilnīgi autonoma persona, bet kas tagad - likums atļauj iejaukties at priekšnieka norādūjumie, ar prokurora norādījumiem un beidzot, ļaut prokuroram iejaukties izmeklēšanā - ar tā saucamo "kriminālvajāšanu" (vjā ikai dzīvniekus, ne cilvēkus) - prokurors bieži vien paša uzraudzīto lietu izbeidz, izmaina izmeklētāja pierādījumu vērtējumu. Un ko tad darīt tiesai? Viss pamats, "ja vajag" atstrādāt honorāru - redzot haosu un viedokļu atšķirību starp prokuroru un izmeklētāju - lietu izbeigt vai pārkvalificēt. Vispar- pierādījumu vērtēšanas kritēriju saskaņas nekad nav - kā grib tā mauj katrs, kurš dabūjis skatīt lietu.

HAOSS, HAOSS, HAOS, HAOSS, HAOSS, bezgala HAOSS.

Atbildēt

U.U.

21.12.2018. 13:47

Noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības vidē atsedzas daudzas valstiski organizatoriskās nepilnības, kuras valstiski normālā vidē neeksistētu vai izpaustos minimāli. Piemēram, valsts nepilda ļoti svarīgu ideoloģisko uzdevumu: nemāca sabiedrību, ka valsts drošības aizsardzība ir katra pilsoņa pienākums. Proti, katra pilsoņa pienākums ir sadarboties ar DP, SAB utt. Kas attiecas uz LR minēto institūciju pamatbāzi VDK, tad jāpieiet šai struktūrai ir stingri diferencēti. Obligāti ir jānodala tie VDK kadri, kuri sagrāva visu, lai zagtu savās kabatās ("prihvatizētu") un izveidoja zagšanai piemērotu valstiskumu (kriminālo kapitālismu). Viņi ir jānodala no tiem VDK kadriem, kuriem nebija un nav pieņemama tautas mantas izlaupīšana, šodien - budžetu izzagšana. Protams, "3.atmoda" bija PSKP/VDK morālo kastrātu projekts, lai otrā rītā uz brokastu laiku kļūtu miljonāri - "prihvatizētu" visu. PSKP/VDK morālo kastrātu noorganizētā iestāšanās NATO un ES ievērojami palielināja PSKP/VDK morālo kastrātu zagšanas iespējas, kas jau sen ir aksiomātisks fakts. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības autorus tauta savā laikā (arī tagad faktiski daudzos gadījumos) nēsāja uz rokām. Nav ticams, ka sociums spēs nodalīt morālos kastrātus atsevišķā aizgaldā. Bez inteliģences palīdzības tas nevar notikt. Noteikti negatīvi atsauksies varas inteliģences morālais un intelektuālais infantilisms. Tumsoniski vienpusēja pieeja triumfēs. „6.oktobra paaudzes” majoritāte ir tumšs mistrojums.

Atbildēt

Edge

21.12.2018. 02:03

»

A.P.

Intelektuālā līmeņa lejupslīde...


"No viņiem uz sabiedrību gāžas tikai stulbuma, nezināšanu, neizpratnes, aprobežotības, nekaunības, mežonības, tumsonības, garīgās neattīstības dvaka, kas ir tipiska deklasētiem elementiem no ielas, žogmales, atskurbtuves, „bomžu” okupētiem graustiem."
Varbūt kādu augsti izglītotu profesoru ar tādiem tekstiem var ietekmēt, taču labāk pamācīties no Vizmas Belševicas sarakstītā “Indriķa Latvieša piezīmes uz Livonijas hronikas malām” - un tās 1969.g. izraisītās sabiedrības reakcijas.
“O, nodevēju tauta, vai ir vērts
Par tevi būt, par tevi galvu nolikt?
O, suņu tauta! Asins bļodā mērc
Tev saimnieks maizes vietā ceļa oli.”
p.s.
Informācija par pseidonīmu: U2 ir rokgrupa no Dublinas, Īrijā. Grupas dalībnieki jau kopš tās pirmsākumiem ir Bono (vadošais vokāls, ritma ģitāra), The Edge (vadošā ģitāra, taustiņinstrumenti un fona vokāls), Ādams Kleitons (basģitāra) un Lerijs Mullens (bungas, sitamie instrumenti)

Atbildēt

Jānis

20.12.2018. 15:28

Nu cik var to Libēriju - LR pieminēt..

Atbildēt

Adīna

20.12.2018. 15:14

»

A.P.

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās...


Kriminālais kapitālisms mierīgi varētu iztikt bez vēlēšanām, bet pasaules priekšā ir jāspēlē demokrātija, kautrējas taču atklāti teikt, ka patiesībā valsts forma ir oligarhija. Arī tautai var paziņot - paši mūs ievēlējāt, paši vainīgi un nebrēciet. Un, ja negājāt uz vēlēšanām, arī paši vainīgi.

Atbildēt

A.P.

20.12.2018. 12:48

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās apziņas vispārējā stulbuma paraugs, pie reizes atzīstoties savā stulbumā: "Balsoja par spīti tam, ka pašas jaunās partijas šādu pārliecinoši kompetentu un spējīgu kandidātu sarakstus piedāvāt nespēja." Par "spīti" nav ieteicams čurāt pret vēju, bet nevis balsot parlamenta vēlēšanās. Parlaments nav spītēšanās vieta! Tas ir jāsaprot. To nesaprotot, nav nekādas cerības dzīvot cilvēkiem cienīgā veidā. Paši ievēlēja daunus,pederastus, šarlatānus dagmārbeitneres, gobzemblēžus, kuri nemaz nesolīja kaut ko radikāli mainīt, un tagad smilkst kā izsalkuši suņi, nespējot saprast, ka "jaunās partijas" ir "veco partiju" kloni un visu bezjēdzību centīgi turpinātāji.

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 12:14

Iesaku visiem iepzīties ar rakstu NRA-Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

hm

20.12.2018. 09:03

Zagšanas apmērs kapitālismā ir tieši proporcionāls sabiedrības labklājībai. Jo vairāk naudas, jo vairāk zog un pārdala.
Kā cīnīties?
1) maksimāla atklātība visos līmeņos,
2)nežēlīgi sodi.
Zagšanas sabiedrotais ir sabiedrībash dumība (kur aitas, tur ...). Kā novērst? Ar izglītību. Bet ne tikai šaurā skolas līmenī. Arī sabiedrībai jābūt gudrai.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.12.2018. 00:41

»

A.P.

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem...


neticu, Artūro, ka Tu šo nezini: https://www.youtube.com/watch?v CyqXBM0y8Fg ----------Tāpēc, jo pretīga ir Tava latviešu nīšana. Bet kā sacīja Kļimovs: ja esi aprecējis jebreiku, tad esi pārstājs būt par cilvēku. Un Tu, Artur, neesi vairs cilvēks !

Atbildēt

Edge

20.12.2018. 00:27

»

A.P.

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem...


"Pašvaldību "suverēno" zagšanas oāžu likvidēšana var kļūt sākums kriminālā kapitālisma sistēmas sagraušanai."
Likvidēja sociālismu, tagad likvidēs kapitālismu - un iestāsies "zelta laiki" latviešiem. Graut - tas nav celt. PIETIEK, šitajā dīķi bebri vairs nedzīvo.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.12.2018. 00:10

Kā ir Artūram pašam ar to gudrību, ja viņš nesaprot, ka Rimšēvičs ir tikai ECB sīks pakalpiņš un noziedzīgo pasūtījumu izpildītājs... . Merkele un Matrons ir pakāpi augstāki pakalpiņi ! Un arī tikai pakalpiņi, kuriem draud karātavas... .------------Bet šo stilu laikam esi pārņēmis no LRTT, kuru Tu dēvē par sūdu bedri: "Lemberga viedoklis ir pilnīgi aplams un amorāls viedoklis! Agrāk nedomāju, ka šis LKP/VDK morālo kastrātu izdalījums ir tik dumjš valstiskos jautājumos."-----Pareizi, Artūr, mūžu dzīvo un mūžu mācies. Tu vēl līdz šim neesi sapratis, ka: akā spļaut nav labi ! Tuvojas Svētvakars, Artūr: lai Tavā sirdī iemājo miers un lēnprātība !

Atbildēt

19.12.2018. 23:25

Ja manis nav čekistu listē, tad manis nav vispār! Bet tu esi tas , ko tu ēd! Tētis māk naudu (?) Sveiciens postcilvēkiem. āmen

Atbildēt

kļimoviča aita

19.12.2018. 19:32

Bet baltās rases "zivij" galva ir amputēta un aizstāta ar, pats zini, ko!

Atbildēt

A.P.

19.12.2018. 19:22

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem" noziegumiem Latvijā. Daugavpilī pēdējais godīgais pilsētas galva bija ļoti cienījamais godavīrs Vladimirs Žarkovs. Lāčplēsis, esmu pārliecināts, noteikti pats nezog. Taču viņš spēlē vienā orķestrī ar zagļiem un laiku pa laikam diriģē šo orķestri, kaut gan varēja nodzīvot godīga cilvēka mūžu un nemaisīties pa kājām tipiskajam parvēnijam-miljonāram Eigimam.

Atbildēt

Eduards Lunis

19.12.2018. 18:51

---Tas nu gan ir labi,,rūkts,,! Paldies, Priedīša kungs!
-Mani tikai mazliet izbrīnA- KĀPĒC NEESMU IERINGOTS ANTROPOĪDU SARAKSTĀ!?

Atbildēt

A.P.

19.12.2018. 18:45

Intelektuālā līmeņa lejupslīde

Pēc 6.oktobra vēlēšanām, kurās uzvarēja jaunā paaudze (manis ieteiktajā terminoloģijā – „6.oktobra paaudze”) Latvijas publiskā (mediju ) telpa ir kļuvusi manāmi iracionālāka, seklāka, primitīvāka un gadrīz katru dienu papildinās ar informāciju par kādu ārprātīgi idiotisku izdarību, izpratni, viedokli. Piemēram, Valmieras grāmatvedis Kučinskis nesen no sevis izlaida šaušalīgu muļķību. Proti, viņa izpratnē haoss ir labāks par krīzi. Un tik aprobežots vīrietis daudzus gadus bija Latvijā valdnieks! Vairākas dienas „eksperti” idiotiski prātoja, ka premjerministrs var mierīgi strādāt bez pielaides valsts noslēpumiem. 13.Saeima jau pirmajās dienās par cilvēktiesību un mediju komisijas priekšnieku ievēlēja slaveno daunu/klaunu, kura reti kroplā darbība „žurnālistikā” ir labi pazīstama ne tikai Rīgas suņu būdās. Valstisks idiotisms ir valdības sastādīšana bez Valsts prezidenta rīkojuma. Protams, ultranoziedzīgs idiotisms vispusīgi izpaužas sakarā ar organizēto noziedzību Rīgas pašvaldībā, vēlēšanos gāzt Ušakovu. Idiotisks ir priekšlikums dibināt demogrāfijas ministriju. Hipertidiotiska ir esejā minētā bankas noziedznieka „aizmiršana” Saeimā. Intelektuālā līmeņa lejupslīde ir notikusi ļoti strauji un visaptveroši. Tā tas ir pat uz mūsu tradicionālā fona, nespējot fiksēt galveno. Ja Latvijā nespēj fiksēt galveno (kriminālo kapitālismu un noziegumu brīvību), tad jebkura saruna par mūsu skaisto dzīvi (tās negācijām) momentā kļūst bezjēdzīga un tukša muldēšana. Protams, nekas negaidīts nav noticis, ja zinām „6.oktobra paaudzes” cilvēciski drausmīgi zemo kvalitāti. Tā ir kvalitāte, kura ir spējīga sagrābt savā intelektuālajā varā tos visus, kuri pēc 6.oktobra dažādu iemeslu dēļ nav pagriezuši muguru Latvijai un tās publiskajai telpai, lai tādējādi sevī saglabātu cilvēciskumu un cilvēkam cienīgu seju. Interesanti vērot žurnālistu pieskaņošanos jaunajai intelektuālajai atmosfērai. Gandrīz neviens no viņiem kritiski nevērtē „6.oktobra paaudzi”, un paši sāk pieļaut dažādas bezprātības atbilstoši daunu, pederastu un gobzembēžu prāta un leksikas līmenim. „Delfu”, „Dienas”, „NRA”, „Pietiek” komentārus tagad raksta tikai deģenerāti troļļi žuļi, edges, susuri, raimondi. Vēl nesen komentāros bija sastopamas normāli domājošu cilvēku prātīgas atziņas. Tas bija reti sastopams, bet tomēr bija sastopams. Pēc „6.oktobra paaudzes” nostāšanās Latvijas publiskās telpas idejiskajā avangardā visur enerģiski rosās vienīgi atbilstoši cilvēka kritērijiem neidentificējami kaut kādi antropoīdi. No viņiem uz sabiedrību gāžas tikai stulbuma, nezināšanu, neizpratnes, aprobežotības, nekaunības, mežonības, tumsonības, garīgās neattīstības dvaka, kas ir tipiska deklasētiem elementiem no ielas, žogmales, atskurbtuves, „bomžu” okupētiem graustiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...