Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kastrāti

27.12.2018. 12:57

»

domas

Priedīt, tieši krievu elektorāts visu laiku ievēl noziedzīgo Uša domi, latvieši jau sen tur nepiedalās. Rīgā sen jau krievi pie varas, gadiem. Un kas ir pārsvarā Rīgas namsaimniekā'? Krievi. Tā kā nevajag tikai par latviešiem


KASTRĀTI (lasi: korumpanti, zagļi, likumīgie laupītāji, NOMENLATŪRAS bosi, bankas) valda pār pasauli un Latviju.

Latvijas KASTRāTIEM ir demokrātija, viņi dzīvo debesīs, kur visu laiku sale spīd un paradīze, viņi, tikuši pie paradīzes labumiem, neredz, ka tauta dzīvo kastrātu veidotā elllē.

Atbildēt

domas

25.12.2018. 12:31

»

A.P.

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās...


Priedīt, tieši krievu elektorāts visu laiku ievēl noziedzīgo Uša domi, latvieši jau sen tur nepiedalās. Rīgā sen jau krievi pie varas, gadiem. Un kas ir pārsvarā Rīgas namsaimniekā'? Krievi. Tā kā nevajag tikai par latviešiem.

Atbildēt

Interesanti

22.12.2018. 15:15

»

Edge

Profesora bieži piesauktā "ģēnija" Kurginjana itin interesants un noderīgs stāsts, kas atrodams You tube - Проект КГБ СССР или Матрица Юрия Андропова


Interesants būtu paša Ulberga stāsts. Kå tåds. Ko tur vairs slēpt? Davai, par metodēm, kå piekļūst, kā ievelk, vai pats varbūt aizskrēja pieteicās.. Kā notika process, kur, kas no komuņakām deva pavēles, cik info deva ağentiem, cik prasīja.. Zinu, ja nebija info - baigi strostëja, biedēja. Tas taču nenovērtējams materiāls! Pietiks kost, ķeramies pie rakstīšanas.

Atbildēt

Edge

22.12.2018. 13:29

»

Čekistu kājslauķa grēksūdze kad būs?

Nu ko, Ulberg, laiks pastāstīt, kā vervēja, kādas metodes izmantoja, kā pildīji uzdevumus. Pietiks par sapuvušo kapitālismu, gribam par plaukstošo stukaču komunismu


Profesora bieži piesauktā "ģēnija" Kurginjana itin interesants un noderīgs stāsts, kas atrodams You tube - Проект КГБ СССР или Матрица Юрия Андропова

Atbildēt

Edge

22.12.2018. 13:15

Savā jaunākajā esejā prof. A.Priedītis secina:"Tāda tauta nesaprot, ka VDK bija valsts drošības sargāšanas instruments...."
Kāds atceras, kas notika ar valsti PSRS 1991.g. decembrī, kad tas drošības instruments nokļuva Borisa Jeļcina un viņa bandas rokās?

Atbildēt

Čekistu kājslauķa grēksūdze kad būs?

22.12.2018. 00:18

Nu ko, Ulberg, laiks pastāstīt, kā vervēja, kādas metodes izmantoja, kā pildīji uzdevumus. Pietiks par sapuvušo kapitālismu, gribam par plaukstošo stukaču komunismu.

Atbildēt

Profesors Haoss

21.12.2018. 21:30

»

U.U.

Noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības vidē atsedzas daudzas valstiski organizatoriskās nepilnības, kuras valstiski normālā vidē neeksistētu vai izpaustos minimāli. Piemēram, valsts nepilda ļoti svarīgu ideoloģisko uzdevumu: nemāca sabiedrību, ka valsts drošības aizsardzība ir katra pilsoņa...


Pēcpadomju Latvijā suverenitātes princips tiek plaši izmantots noziedzīgā veidā. Respektīvi, tiek izmantots kā noziegumu brīvības juridiskais instruments.

"LR pastāvošā noziegumu brīvība un noziegumu brīvības juridiskā nodrošināšana valsts likumdošanā ir vispārzināms fakts. To ir apstiprinājuši daudzi šī drūmā fakta autori – Saeimas deputāti. Viņi savā stulbumā lepojas ar likumdošanas kroplībām un savā stulbumā neapjēdz paši savu līdzdalību valsts noziegumos. Īpaši bieži medijos lepojas bijušais deputāts Jānis Jurkāns"- rakstā izteikts izcili un precīzi.

Tāds haoss noziedzīga nodarījuma vērtēšanas kritēriju vēl nav redzēts, ne dzirdēts nevienā pasaules valstī, kāds ir pašalaik irneatkarīgajā Latvijā. Tāds nebija manīts un peredzēts pat apsauktā par totalitāru režīmu - okupācijas laikā, ja neskaita Stalina represiju laiku. Toreiz bija aizliegts prokurora norādījums krimināllietās. Tagad izmeklē lietu izmeklētājs, profesionālis, svāc poierādījumus, pārliecināts arī no operatīvās informācijas un lietas izjaukšanau nodod prokuroram pārskatīt izmeklēšanu, pārvērtē pierādījumus.Izmeklētājs bija pilnīgi autonoma persona, bet kas tagad - likums atļauj iejaukties at priekšnieka norādūjumie, ar prokurora norādījumiem un beidzot, ļaut prokuroram iejaukties izmeklēšanā - ar tā saucamo "kriminālvajāšanu" (vjā ikai dzīvniekus, ne cilvēkus) - prokurors bieži vien paša uzraudzīto lietu izbeidz, izmaina izmeklētāja pierādījumu vērtējumu. Un ko tad darīt tiesai? Viss pamats, "ja vajag" atstrādāt honorāru - redzot haosu un viedokļu atšķirību starp prokuroru un izmeklētāju - lietu izbeigt vai pārkvalificēt. Vispar- pierādījumu vērtēšanas kritēriju saskaņas nekad nav - kā grib tā mauj katrs, kurš dabūjis skatīt lietu.

HAOSS, HAOSS, HAOS, HAOSS, HAOSS, bezgala HAOSS.

Atbildēt

U.U.

21.12.2018. 13:47

Noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības vidē atsedzas daudzas valstiski organizatoriskās nepilnības, kuras valstiski normālā vidē neeksistētu vai izpaustos minimāli. Piemēram, valsts nepilda ļoti svarīgu ideoloģisko uzdevumu: nemāca sabiedrību, ka valsts drošības aizsardzība ir katra pilsoņa pienākums. Proti, katra pilsoņa pienākums ir sadarboties ar DP, SAB utt. Kas attiecas uz LR minēto institūciju pamatbāzi VDK, tad jāpieiet šai struktūrai ir stingri diferencēti. Obligāti ir jānodala tie VDK kadri, kuri sagrāva visu, lai zagtu savās kabatās ("prihvatizētu") un izveidoja zagšanai piemērotu valstiskumu (kriminālo kapitālismu). Viņi ir jānodala no tiem VDK kadriem, kuriem nebija un nav pieņemama tautas mantas izlaupīšana, šodien - budžetu izzagšana. Protams, "3.atmoda" bija PSKP/VDK morālo kastrātu projekts, lai otrā rītā uz brokastu laiku kļūtu miljonāri - "prihvatizētu" visu. PSKP/VDK morālo kastrātu noorganizētā iestāšanās NATO un ES ievērojami palielināja PSKP/VDK morālo kastrātu zagšanas iespējas, kas jau sen ir aksiomātisks fakts. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka noziedzīgās suverenitātes un organizētās noziedzības autorus tauta savā laikā (arī tagad faktiski daudzos gadījumos) nēsāja uz rokām. Nav ticams, ka sociums spēs nodalīt morālos kastrātus atsevišķā aizgaldā. Bez inteliģences palīdzības tas nevar notikt. Noteikti negatīvi atsauksies varas inteliģences morālais un intelektuālais infantilisms. Tumsoniski vienpusēja pieeja triumfēs. „6.oktobra paaudzes” majoritāte ir tumšs mistrojums.

Atbildēt

Edge

21.12.2018. 02:03

»

A.P.

Intelektuālā līmeņa lejupslīde...


"No viņiem uz sabiedrību gāžas tikai stulbuma, nezināšanu, neizpratnes, aprobežotības, nekaunības, mežonības, tumsonības, garīgās neattīstības dvaka, kas ir tipiska deklasētiem elementiem no ielas, žogmales, atskurbtuves, „bomžu” okupētiem graustiem."
Varbūt kādu augsti izglītotu profesoru ar tādiem tekstiem var ietekmēt, taču labāk pamācīties no Vizmas Belševicas sarakstītā “Indriķa Latvieša piezīmes uz Livonijas hronikas malām” - un tās 1969.g. izraisītās sabiedrības reakcijas.
“O, nodevēju tauta, vai ir vērts
Par tevi būt, par tevi galvu nolikt?
O, suņu tauta! Asins bļodā mērc
Tev saimnieks maizes vietā ceļa oli.”
p.s.
Informācija par pseidonīmu: U2 ir rokgrupa no Dublinas, Īrijā. Grupas dalībnieki jau kopš tās pirmsākumiem ir Bono (vadošais vokāls, ritma ģitāra), The Edge (vadošā ģitāra, taustiņinstrumenti un fona vokāls), Ādams Kleitons (basģitāra) un Lerijs Mullens (bungas, sitamie instrumenti)

Atbildēt

Jānis

20.12.2018. 15:28

Nu cik var to Libēriju - LR pieminēt..

Atbildēt

Adīna

20.12.2018. 15:14

»

A.P.

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās...


Kriminālais kapitālisms mierīgi varētu iztikt bez vēlēšanām, bet pasaules priekšā ir jāspēlē demokrātija, kautrējas taču atklāti teikt, ka patiesībā valsts forma ir oligarhija. Arī tautai var paziņot - paši mūs ievēlējāt, paši vainīgi un nebrēciet. Un, ja negājāt uz vēlēšanām, arī paši vainīgi.

Atbildēt

A.P.

20.12.2018. 12:48

Latvijā kriminālais kapitālisms ar tā organizēto noziedzību nevar pastāvēt bez sociuma (latviešu elektorāta) masveidīga atbalsta. Turklāt noziedzībā ir iesaistīta strādājošās populācijas liela daļa. Latvijas stāvokli precīzi izskaidro Veronikas Ramānes teksts šajā portālā. Tas ir tipisks latviešu politiskās apziņas vispārējā stulbuma paraugs, pie reizes atzīstoties savā stulbumā: "Balsoja par spīti tam, ka pašas jaunās partijas šādu pārliecinoši kompetentu un spējīgu kandidātu sarakstus piedāvāt nespēja." Par "spīti" nav ieteicams čurāt pret vēju, bet nevis balsot parlamenta vēlēšanās. Parlaments nav spītēšanās vieta! Tas ir jāsaprot. To nesaprotot, nav nekādas cerības dzīvot cilvēkiem cienīgā veidā. Paši ievēlēja daunus,pederastus, šarlatānus dagmārbeitneres, gobzemblēžus, kuri nemaz nesolīja kaut ko radikāli mainīt, un tagad smilkst kā izsalkuši suņi, nespējot saprast, ka "jaunās partijas" ir "veco partiju" kloni un visu bezjēdzību centīgi turpinātāji.

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 12:14

Iesaku visiem iepzīties ar rakstu NRA-Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

hm

20.12.2018. 09:03

Zagšanas apmērs kapitālismā ir tieši proporcionāls sabiedrības labklājībai. Jo vairāk naudas, jo vairāk zog un pārdala.
Kā cīnīties?
1) maksimāla atklātība visos līmeņos,
2)nežēlīgi sodi.
Zagšanas sabiedrotais ir sabiedrībash dumība (kur aitas, tur ...). Kā novērst? Ar izglītību. Bet ne tikai šaurā skolas līmenī. Arī sabiedrībai jābūt gudrai.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.12.2018. 00:41

»

A.P.

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem...


neticu, Artūro, ka Tu šo nezini: https://www.youtube.com/watch?v CyqXBM0y8Fg ----------Tāpēc, jo pretīga ir Tava latviešu nīšana. Bet kā sacīja Kļimovs: ja esi aprecējis jebreiku, tad esi pārstājs būt par cilvēku. Un Tu, Artur, neesi vairs cilvēks !

Atbildēt

Edge

20.12.2018. 00:27

»

A.P.

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem...


"Pašvaldību "suverēno" zagšanas oāžu likvidēšana var kļūt sākums kriminālā kapitālisma sistēmas sagraušanai."
Likvidēja sociālismu, tagad likvidēs kapitālismu - un iestāsies "zelta laiki" latviešiem. Graut - tas nav celt. PIETIEK, šitajā dīķi bebri vairs nedzīvo.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.12.2018. 00:10

Kā ir Artūram pašam ar to gudrību, ja viņš nesaprot, ka Rimšēvičs ir tikai ECB sīks pakalpiņš un noziedzīgo pasūtījumu izpildītājs... . Merkele un Matrons ir pakāpi augstāki pakalpiņi ! Un arī tikai pakalpiņi, kuriem draud karātavas... .------------Bet šo stilu laikam esi pārņēmis no LRTT, kuru Tu dēvē par sūdu bedri: "Lemberga viedoklis ir pilnīgi aplams un amorāls viedoklis! Agrāk nedomāju, ka šis LKP/VDK morālo kastrātu izdalījums ir tik dumjš valstiskos jautājumos."-----Pareizi, Artūr, mūžu dzīvo un mūžu mācies. Tu vēl līdz šim neesi sapratis, ka: akā spļaut nav labi ! Tuvojas Svētvakars, Artūr: lai Tavā sirdī iemājo miers un lēnprātība !

Atbildēt

19.12.2018. 23:25

Ja manis nav čekistu listē, tad manis nav vispār! Bet tu esi tas , ko tu ēd! Tētis māk naudu (?) Sveiciens postcilvēkiem. āmen

Atbildēt

kļimoviča aita

19.12.2018. 19:32

Bet baltās rases "zivij" galva ir amputēta un aizstāta ar, pats zini, ko!

Atbildēt

A.P.

19.12.2018. 19:22

Organizētās noziedzības "diskurss" manā dārgajā Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, paralēli ar Rīgas organizētās noziedzības "diskursu" jau ir tāds līmenis, ka Briselei ir jābrauc ar tačankām nodibināt kārtību Baltijas pērlē. Grūti ticēt, kādi noziegumi varētu konkurēt ar šodien "diskursētajiem" noziegumiem Latvijā. Daugavpilī pēdējais godīgais pilsētas galva bija ļoti cienījamais godavīrs Vladimirs Žarkovs. Lāčplēsis, esmu pārliecināts, noteikti pats nezog. Taču viņš spēlē vienā orķestrī ar zagļiem un laiku pa laikam diriģē šo orķestri, kaut gan varēja nodzīvot godīga cilvēka mūžu un nemaisīties pa kājām tipiskajam parvēnijam-miljonāram Eigimam.

Atbildēt

Eduards Lunis

19.12.2018. 18:51

---Tas nu gan ir labi,,rūkts,,! Paldies, Priedīša kungs!
-Mani tikai mazliet izbrīnA- KĀPĒC NEESMU IERINGOTS ANTROPOĪDU SARAKSTĀ!?

Atbildēt

A.P.

19.12.2018. 18:45

Intelektuālā līmeņa lejupslīde

Pēc 6.oktobra vēlēšanām, kurās uzvarēja jaunā paaudze (manis ieteiktajā terminoloģijā – „6.oktobra paaudze”) Latvijas publiskā (mediju ) telpa ir kļuvusi manāmi iracionālāka, seklāka, primitīvāka un gadrīz katru dienu papildinās ar informāciju par kādu ārprātīgi idiotisku izdarību, izpratni, viedokli. Piemēram, Valmieras grāmatvedis Kučinskis nesen no sevis izlaida šaušalīgu muļķību. Proti, viņa izpratnē haoss ir labāks par krīzi. Un tik aprobežots vīrietis daudzus gadus bija Latvijā valdnieks! Vairākas dienas „eksperti” idiotiski prātoja, ka premjerministrs var mierīgi strādāt bez pielaides valsts noslēpumiem. 13.Saeima jau pirmajās dienās par cilvēktiesību un mediju komisijas priekšnieku ievēlēja slaveno daunu/klaunu, kura reti kroplā darbība „žurnālistikā” ir labi pazīstama ne tikai Rīgas suņu būdās. Valstisks idiotisms ir valdības sastādīšana bez Valsts prezidenta rīkojuma. Protams, ultranoziedzīgs idiotisms vispusīgi izpaužas sakarā ar organizēto noziedzību Rīgas pašvaldībā, vēlēšanos gāzt Ušakovu. Idiotisks ir priekšlikums dibināt demogrāfijas ministriju. Hipertidiotiska ir esejā minētā bankas noziedznieka „aizmiršana” Saeimā. Intelektuālā līmeņa lejupslīde ir notikusi ļoti strauji un visaptveroši. Tā tas ir pat uz mūsu tradicionālā fona, nespējot fiksēt galveno. Ja Latvijā nespēj fiksēt galveno (kriminālo kapitālismu un noziegumu brīvību), tad jebkura saruna par mūsu skaisto dzīvi (tās negācijām) momentā kļūst bezjēdzīga un tukša muldēšana. Protams, nekas negaidīts nav noticis, ja zinām „6.oktobra paaudzes” cilvēciski drausmīgi zemo kvalitāti. Tā ir kvalitāte, kura ir spējīga sagrābt savā intelektuālajā varā tos visus, kuri pēc 6.oktobra dažādu iemeslu dēļ nav pagriezuši muguru Latvijai un tās publiskajai telpai, lai tādējādi sevī saglabātu cilvēciskumu un cilvēkam cienīgu seju. Interesanti vērot žurnālistu pieskaņošanos jaunajai intelektuālajai atmosfērai. Gandrīz neviens no viņiem kritiski nevērtē „6.oktobra paaudzi”, un paši sāk pieļaut dažādas bezprātības atbilstoši daunu, pederastu un gobzembēžu prāta un leksikas līmenim. „Delfu”, „Dienas”, „NRA”, „Pietiek” komentārus tagad raksta tikai deģenerāti troļļi žuļi, edges, susuri, raimondi. Vēl nesen komentāros bija sastopamas normāli domājošu cilvēku prātīgas atziņas. Tas bija reti sastopams, bet tomēr bija sastopams. Pēc „6.oktobra paaudzes” nostāšanās Latvijas publiskās telpas idejiskajā avangardā visur enerģiski rosās vienīgi atbilstoši cilvēka kritērijiem neidentificējami kaut kādi antropoīdi. No viņiem uz sabiedrību gāžas tikai stulbuma, nezināšanu, neizpratnes, aprobežotības, nekaunības, mežonības, tumsonības, garīgās neattīstības dvaka, kas ir tipiska deklasētiem elementiem no ielas, žogmales, atskurbtuves, „bomžu” okupētiem graustiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...