Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Cionists

21.01.2020. 13:54

»

Cionists

Žīdi arī necieš tos žīdus, kuri dienēja vācu armijā vai kuri sadarbojās ar nacistu režīmu. Kalpošana komunistu režīmam ir tieši tas pats, kas kalpošana nacistu režīmam. Abi bija ļauni režīmi...


Centies attaisnot staļinistu cūkas? Ja Berija nebūtu nolikvidējis planētas drausmīgāko briesmoni, ar nokaltušo roku un saaugušiem kāju pirkstiem, Staļinu, tas būtu sarīkojis tādu žīdu slaktiņu, kādu nespētu sacerēt pat holokausta mītu autori.

Atbildēt

As

21.01.2020. 10:32

Nu vnk informācijai...
https://www.google.com/url?sa t&source web&rct j&url https://www.delfi.lv/news/versijas/romualds-vonsovics-notikumi-ap-krajbankas-likvidaciju-un-airbaltic.d%3Fid%3D49355407&ved 2ahUKEwj_-d3Ro5TnAhWvw6YKHbvMBlgQFjAGegQIBxAB&usg AOvVaw1Sjfvic95CqqhB1J2Zgt3E

Atbildēt

ss

21.01.2020. 10:28

labs raksts

Atbildēt

Ebreju žīdu cionisti ir cilvēces kroplība,

21.01.2020. 06:54

»

Cionists

Hitlers nenogalināja tikai tos piderasus, kuriem bija izteikts mākslinieka talants. Dzīvas palika daudzas aktrises lezbietes un dziedātāji suņu drāzēji...


kas citās tautās un rasēs ievazā homoseksulālusmu divu aspektu dēļ - savas iedzimtās kroplības un tautu, un rasu samaitāšanas dēļ. Tas sakrīt ar cionisma ideoloģijas centra Romas kluba postulātiem - veicinot homoseksuālas attiecības ar praidiem, cilvēkus samaitā, veicina viendzimima attiecības, lai nedzimtu pēcnācēji. Tas, kurš iesaistījies kaut vienu reizi pretdabiskajās homoseksuālajās attiecības cionistu propagandas dēļ skolās un medijos, sabiedrībā, ir morāli sakropļots uz mūžu. Kā prostitūta nekad vairs nevar kļūt par normālu sievieti. Tas sasaucas ar E. Levita, žīdu cionista, publiski pausto :”Visi cilvēki ir dzīvnieki, tikai cilvēks atšķirībā no dzīvnieka izprot savas tiesības.”

Atbildēt

tie

21.01.2020. 06:49

Tie jau nav cilvēki bet ļaužu banda ,bet zaglis ir fiziski jāiznīcina jo viņš ir parazīts......

Atbildēt

Kad žīds kļūst sakarīgs,

21.01.2020. 06:44

»

švamme

Noderīga informācija...


viņš kļūst par cionistu - sātanistu, kas ir patiesā ebreju - žīdu - cionistu īstā daba un aicinājums. Kuri neizaug līdz cionismam, tos cionisti nospārda, nomētā akmeņiem vai sadedzina koncentrācijas nometņu krematorijos.

Atbildēt

tad jau tu arī koloborants

21.01.2020. 06:43

»

qwe

Tas, ka "tādi bija likumi" nav arguments, lai mēs RV sauktu par baltu un pūkainu. Raganas dedzināja "likumīgi", vergus tirgoja likumīgi, bet franču revolūcija bija "nelikumīga" (kā lielākā daļa revolūciju). Nav runa par to, cik likumīgus spriedumus taisīja RV, bet gan par tā laika sistēmu, ar kuru RV...


Tev taču arī nebija nekādu problēmu sadarboties ar tā laika sistēmu. Nestāstīsi taču, ka tajos laikos laidi no sliedēm vilcienus un bēri cukuru automašīnu bākās?

Atbildēt

Z

21.01.2020. 00:20

»

Nja

Cik Lato Lapsa par šo gabaldarbu saņēma uz ķepas


ja Vansovičs labi pastrādās, dabūs starptautisko orderīti un no Pietiek paliks slapja vietiņa. Lapsa vispār apjēdz, ka ,,eļļa'' jau izlieta...

Atbildēt

K

21.01.2020. 00:17

»

nu gnu

kur ir oskars.g


Spekulants! Liela apmēra spekulants! Jo virs 1340 rubļi jau nu gan bija 5 mēnešu alga. Tāka nav ko piesieties tiesnesim- viss pareizi, spekulantam, kurš pirka valūtu tādās summās ir tas pats kas tagad atmazgātu 50 000 eur. Tādus tagad arī tiesā un sēdina cietumā.Tikai termini mainījušies . tad ,,spekulants'' tagad ,, mazgātājs''.

Atbildēt

kā parasti

21.01.2020. 00:07

»

Nja

Cik Lato Lapsa par šo gabaldarbu saņēma uz ķepas


30 ubagrašus un diureiz pa rižo purnu

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 00:04

»

Sausmas

Morāls kroplis


....lapsa taada ir...pa dzimshanu..

Atbildēt

Latvieti nepadodies !

20.01.2020. 21:31

perc kosereto preambulu par rubli letak !

Atbildēt

švamme

20.01.2020. 19:34

»

jautaajums

Kāpēc tad žīdu tauta neuzstājas pret tiem žīdiem kuri viņus šāva,pret tiem žīdiem kuri izveidoja nacismu


Noderīga informācija.
Ne visi žīdi ir stulbeņi (bet gadās arī tādi, kā jau visās tautībās) arī viņu starpā mēdz būt nesamierināmas domstarpības.
Pamēģiniet iekļūt Facebook privātā grupā "Клуб Трампезднутых Деплораблов" - tā ir žīdu grupa no dažādām valstīm. Atklāsiet, ka arī starp žīdiem ir absolūti stulbeņi, ko viņi paši tur apspriež - pārsvarā Silicon Valley žīdus kosmopolītus (acīmredzot to šāvēju atvasinājumus).
Ne visi žīdi ir pār vienu kārti metami, ir ļoti daudz sakarīgu.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 17:37

»

fakts

Hugo Boss arī bija žīds un pederasts,bet Hitlers viņu neaiztika.Ak,jā,Hugo Boss bija SS formu dizaina autors


Hitlers nenogalināja tikai tos piderasus, kuriem bija izteikts mākslinieka talants. Dzīvas palika daudzas aktrises lezbietes un dziedātāji suņu drāzēji.
Ar jaunības dienu nacistu Sorosu it tā problēma, ka Soross uzskata visus piderasus un lezbas par potenciāliem māksliniekiem. Soross saka, ka piderasos un lezbās sēž liels, apslēpts un noslēgts mākslinieciskais talants, bet nebrīvā un totalitārā sabiedrībā, kur homoseksuālistus uzskata par nenormāliem un garīgi slimiem, šis mākslas talants nevar atvērties un uzplaukt.
Tāpēc Sorosa mērķis ir tāda sabiedrība, kur homoseksuālisti tiek uzskatīti par normāliem, kur homoseksuālisti var precēties un adoptēt mazus bērnus.
Protams, laiki mainījušies, bet Izraēlas žīdi, atšķirībā no žīda un nacista Sorosa, ir pret homoseksuālisma atzīšanu par normālību.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 17:12

»

?!

Atkal sorosisti Tvaika ielas palātās piegādājuši kompjus,cik izņemam atkal jārīkojās


Kāpēc tev nepatīk žīdi? Esi to latviešu pēctecis,kuri pēc vāciešu pavēles raka bedres, tad šāva žīdus, tad bedres aizraka? Un pirms visa tā apzaga žīdus - atņēma naudu, dārglietas un apģērbu.
Latviešu antisemīti mīl jokot ar Tvaika ielas palātu, jo antisemītu tēvi un vectēvi dzīves otrajā pusē sajuka prātā.
Un Latvijā t.s. sorosisti neaizstāv žīdu intereses. Latviešu sorosisti aizstāv tautu un nāciju sajaukšanu vienā pelēkā masā, kā arī piderasus, lezbas un citus garīgi slimos, kurus Ādolfs Hitlers uzskatīja par atkritumiem un tāpēc bez žēlastības slepkavoja.

Atbildēt

Soross ir žīds un jaunībā dienēja nacistu armijā

20.01.2020. 17:03

»

jautaajums

Vai tad Soros nav žīds


Vonsovičs ir žīds un viņam latviešu tiesāšana nerada sirdsapziņas pārmetumus. Vonsovičs mierīgu sirdi pārdos Latviju un kalpos tam, kas tajā brīdī būs pie varas. Tieši tāpēc okupācijas gados Vansovičs bija tiesnesis un nevis disidents vai mežabrālis, jo PSRS vara savam kalpam Vasovičam maksāja ļoti labu algu.

Atbildēt

As

20.01.2020. 15:36

»

Pašol ti nahuj

1. Ziemeļkorejieši mīl savu režīmu un dara visu, lai tas mūžīgi pastāvētu. Ja viņi gribētu režīma sabrukšanu, tad nedzemdētu bērnus, jo bērni būs režīma turpinātāji un režīma būvētāji. Nedzemdējot bērnus korejiešu tauta no zemes virsmas nepazudīs...


As:):):):)nenorēkties,viens Antiņš no valsts kas atrodas bankrota priekšā mēğina čurāt pret vēju un liek virsū,nosauc par idiotieem 4,5 miljonus Austrumukrainas iedzīvotājus,pieķer klāt Ziemeļkoreju ar 25,5 miljoniem un droši ka ir ahujā par 19 milj muļķu sakarā ar brexitu un 39 miljoniem kas balsoja par Trampu....,bruku vai saplēstu pimpuli nebaidies dabūt JEFIŅ?

Atbildēt

nu gnu

20.01.2020. 15:17

kur ir oskars.g????

Atbildēt

,,

20.01.2020. 15:10

»

Nja

Cik Lato Lapsa par šo gabaldarbu saņēma uz ķepas


Domāju ka celtnieki neskopojās. Izskatās ka pat prēmija bijusi, jo sācies otrais aplis.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 14:19

»

jautaajums

Kāpēc tad žīdu tauta neuzstājas pret tiem žīdiem kuri viņus šāva,pret tiem žīdiem kuri izveidoja nacismu


Pret Ādolfu Hitleru uzstājas! 99,999% no žīdiem, kuri kalpoja nacistiem, ir miruši. Latvijā pilns ar tādiem vonsovičiem, kuri aktīvi kalpoja nacisma dvīņubrālim komunismam.
Žīdiem ir Mossad, kas likvidē tos, kuri pret žīdiem pastrādāja noziegumus. Arī latviešiem vajag organizāciju, kas likvidētu čekistus un aktīvākos komunistu darboņos, tajā skaitā tiesnešus, miličus, militārpersonas, politiķus, diplomātus, ideologus.

Atbildēt

Pašol ti nahuj

20.01.2020. 13:12

»

As

Nu jau L.L. mauc zem jostas vietas.NU tad pamēğiniet noziedot Ziemeļkorejas badā mirstošajiem bērniem ,Vai Donbasa pensionāriem


1. Ziemeļkorejieši mīl savu režīmu un dara visu, lai tas mūžīgi pastāvētu. Ja viņi gribētu režīma sabrukšanu, tad nedzemdētu bērnus, jo bērni būs režīma turpinātāji un režīma būvētāji. Nedzemdējot bērnus korejiešu tauta no zemes virsmas nepazudīs!
2. Donbasa pensionāri joprojām ir lielākie Putina un Krievijas fani. Donbasa pensionāri uzspļauj bērniem, jauniešiem un darba vecuma iedzīvotājiem. Donbasa pensionāru lielākā masa ir egoisti un stulbeņi. Šiem vecuma marazma skartajiem cilvēkiem gandrīz viss pie vienas vietas - viņiem galvenais, lai uzvar "russkij mir".
Secinājums - gudri cilvēki neziedo Ziemeļkorejas bērniem un Donbasa pensionāriem.

Atbildēt

As

20.01.2020. 13:03

Nu jau L.L. mauc zem jostas vietas.NU tad pamēğiniet noziedot Ziemeļkorejas badā mirstošajiem bērniem ,Vai Donbasa pensionāriem......

Atbildēt

Sausmas

20.01.2020. 12:43

Morāls kroplis!

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 12:37

»

nesaprotu

vai tad V. bija vienīgais tiesnesis,kurš taisīja tādus spriedumus?ja es rakstītu grāmatu par kādu tiesnesi un viņa spriedumiem,es izpētītu,kādi tajā laikā bija likumi.Grāmatas autors,acīm redzot,to nav darījis.Pienākuši tādi laiki,kad ikviens var rakstīt un publicēt visādas dīvainības,ja vien atrodas...


Žīdi arī necieš tos žīdus, kuri dienēja vācu armijā vai kuri sadarbojās ar nacistu režīmu. Kalpošana komunistu režīmam ir tieši tas pats, kas kalpošana nacistu režīmam. Abi bija ļauni režīmi.
Starp latviešiem ir daudz Stokholmas sindroma slimnieku - slimie latvieši jūt līdzi un attaisno tādus sūdus kā vonsovičs.
Slimie latvieši, ārstējieties!!!

Atbildēt

Spiedums

20.01.2020. 11:42

Latvijas Republikas ienaidnieki ir sāpīgi jāpakar!!!

Atbildēt

Pieminot Barikādes

20.01.2020. 11:38

Vonsovičam par sadarbību ar krievu okupantiem jāpiespriež augstāko soda mēru!

Atbildēt

qwe

20.01.2020. 11:21

Tas, ka "tādi bija likumi" nav arguments, lai mēs RV sauktu par baltu un pūkainu. Raganas dedzināja "likumīgi", vergus tirgoja likumīgi, bet franču revolūcija bija "nelikumīga" (kā lielākā daļa revolūciju). Nav runa par to, cik likumīgus spriedumus taisīja RV, bet gan par tā laika sistēmu, ar kuru RV nebija nekādu morāl/ētisku problēmu sadarboties, un par šī laika sistēmu, kurā šāds RV iederas tikpat labi, kā vecajā. "Likumība" bieži ir tikai manipulācijas rīks, ar ko vada cilvēkus, kuriem pašiem nav sava iekšējā morālā kompasa, kā arī indulģences raksts tiem cilvēkiem, kas (tomēr) jūt nepieciešamību attaisnot savas amorālās darbības.

Atbildēt

Nesaprotu

20.01.2020. 11:10

Un? Labs spriedums, lai sēž, alkatīgie blēži, ja likums aizieldz kādus darījumus, tad nevajag lîst tajos.

Atbildēt

Nja

20.01.2020. 10:31

Cik Lato Lapsa par šo gabaldarbu saņēma uz ķepas?

Atbildēt

nesaprotu

20.01.2020. 10:19

vai tad V. bija vienīgais tiesnesis,kurš taisīja tādus spriedumus?ja es rakstītu grāmatu par kādu tiesnesi un viņa spriedumiem,es izpētītu,kādi tajā laikā bija likumi.Grāmatas autors,acīm redzot,to nav darījis.Pienākuši tādi laiki,kad ikviens var rakstīt un publicēt visādas dīvainības,ja vien atrodas kāds "sponsors".

Atbildēt

A.B.

20.01.2020. 09:28

Šo dzīvnieku vajadzētu pašu ielikt pasēdēt uz divi gadi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....