Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Noziegumu brīvība

Arturs Priedītis
24.10.2013.
Komentāri (148)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) ®

29.10.2013. 22:31

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


;)))

tev, savukārt, "labāk piestāv" noraboties ar savu "persōnu". Gan jau, ka citi ( t.sk. arī personīgi es ) gluži neslikti iztiks BEZ taviem nožēlojami analfabētiskajiem "viedokļiem".

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Janka

29.10.2013. 18:13

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


Liec viņu mierā, jo viņš te ir visfeinākais ar mākslas garšu. Tas ir labāk nekā muļķu ideju vārīšanās.

Atbildēt

Nozieguma brīvība

29.10.2013. 17:40

»


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

Udisejs

29.10.2013. 17:38

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 29.10.2013. 14:26

»

Lopkautuve nr. 5

Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim


;)

Medija ziņa: "Lai arī (...) gada rudenī ieplānotajās kārētjās saeimas vēlēšanās šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam "tautas kalpu" ērtajos krēslos", esot "norādījis" sociālantropologs K. Sedlenieks. "Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi "vēlētāji", kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka "galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu" un "nobalsot par mazāko ļaunumu")", esot "skaidrojis situāciju" Sedlenieks...
-----
Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "vaukšķu" aizskries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "pagastmāju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 5.2013. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:53

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Ir cits viedoklis. Dibināt latvisku partiju, savākt Saeimā vairākumu un pieņemt stingreus likumus pret okupantiem - tos deportēt. Likums par piespiedu deportāciju. Noskaidrot VDK-KGB personu, ko nav grūti izdarīt un deportēt kā vienu no pirmajiem.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:49

»

svaka ideja

Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas...


Tas viss balagāns ne jau mērķa, bet procesa dēļ - aizbraucot un traucējot un apgrūtinot darbu Vācijas, Lielbritānijas iestādēm, kuru kabinetos ir pilnīgs klusums. Izmaksājot deportācijas naudu, uzturot, kamēr noskaidro personu, sniedzot medicīnas pakalpojumus, 100 aizvestajiem var piemsties amnēzija, kas vi'ņš, no kuriens, ko grūti pierā'dit. Satiekot ārvalsts ierēdni, tiek nodrošināta tulka palīdzība - ar tulka starpniecību iestādei sniedzot datus par sevi, tajā vietā "turisti"atbildot stāsta par ko citu - ka nevat izdzīvot Latvijā, ka Latvijā tosd diskriminē, realizē genocīdu..

Atbildēt

Lopkautuve nr. 5

29.10.2013. 12:12

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim.

Atbildēt

VDK-KGB

29.10.2013. 11:56

»

...

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas


Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis?

Atbildēt

...

29.10.2013. 11:51

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas"
Vai tovariščam Prieģiķisam kauna nemaz nav?

Atbildēt

svaka ideja

29.10.2013. 09:19

»

N.Māstrihts

Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem...


Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas par darbu un dzivosanu arzemes.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 08:50

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

VDK

29.10.2013. 08:26

»

Pajaco

Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas...


Paldies par informāciju, tomēr negribu tai īsti ticēt, kamēr pats neesmu apostījis lietas izdarību. Man arī bija zināmas aizdomas, ka tā tas noslēgsies ar ģenerātoru uz ideju pusi, kas ir lielu prātu liktenis ne tikai pie izveicīgajiem stulbeņiem latviešiem, bet arī pie citiem tautībiem, kuri arī taisa idejas, ko darīt ar muļķiem līdz jaungadam. Māstrihts ģenerēja idejas cauri diennakti visos tekstos. Tas ir rets gadījums, kaut gan te tādi eksemplāri ir vairāki un tajā skaitā arī es esmu ideju ģenerātors, kaut gan nav novērtēts tik augstu kā kungs māstrihts-debīlais no latviešu gala.

Atbildēt

Pajaco

29.10.2013. 02:37

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas galvenais uzdevums, nostiprināt Māstrihta smadzēnēs internacionālismu Lindermaņa gaumē.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 19:50

»

N.Māstrihts

Es nezogu idejas, bet zog manas


Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens tām nevarētu piekļūt. Kādas idejas tev nozaga? Pastāsti, tas ir vērtīgi zināt, ko ir tev nozaguši latviešu zagļ. Varbūt valsts dibināšanas ideju, iestāšanos NATO, ES ideju tev nozaga? Bet varbūt kādu vēl lielāku ideju nozaga nelieši. Stāsti, lai zinām noteikt tavu ideju ģenerātora vērtību.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.10.2013. 15:01

»

nomr

Skaidri jūtama vēlme nokļūt pie siles. Nu, dibiniet to savu partiju. 0, 8% varbūt dabūsiet. Varbūt, nē. Idejas vajadzēja bīdīt repšes biedrībai, bija pat konkurss par labāko diareju, vai, atvainojiet, eseju...


"Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū..."

;)

Mediju ziņa (2008. gads): "Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām "nopelnīt" naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no "barības galda" pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā "elite" - saeimas "tautas kalpi", gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par "partijām", no "valdošās koalīcijas" līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā "koalīcijas padome", kā arī tās kontrolētās valdības "politiski atbildīgie" funkcionāri - visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc "mutēm pie siles". Šī "elite" uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas "savējiem", pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes." ... (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
-----

"Par šo gan runāt "neesot glīti"..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 9.07.2008., Nr.6. )

"Lai jādzīvo nav 'di#su pliku' ~
Šai "valstī" 'taisīt' "politiku",
'Lien' mutanti, kam skaidas galvā,
Un lielkretīnu smaka spalvā.

Tie, kuri "valstī" 'SILI bradā',
Bez politikas 'sprāgtu' badā,
Jo - nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi - 'pa trekno parīt'.

Pēc "shēmām" dalot 'budžet-piķi':
Tur 'atslauc taukus' "politiķi",
Ar paštaisītiem likumpantiem,
No SILES sugas "konkursantiem".

Caur 'tenderiem' tiek budžets tērēts,
Lai katrs "zobratiņš" top 'smērēts':
Iekš SISTĒMAS un 'aparāta',
'Rij' lērums KRETĪNU, bez sāta.

Šai "valstī" smadzenes ir vērtas,
Tik vien, cik 'subproduktos svērtas':
Ir "kaitīgs process" domāšana ~
To aizstāj prasta "shēmošana".

Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka "valsts" 'uz galu šķiebjas',
Var 'šņorēt pastalas un paunas' ~
Rast SIB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks "valstī" 'SILES brāļi',
Un smagāk NOZOMBĒTIE 'pāļi' ~
Jo 'mazāk mutes būs pie galda',
Jo - ērtāk tiem, kas MZ "valda"!..."
...
Par šo gan runāt "neesot glīti" ~
'Viebj skābus feisus' "sorosīti",
Un SILES lopi rukšķ uz "bļauriem",
Kam klusēt pieriebies kā 'bauriem'...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9101

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.10.2013. 14:46

»

VDK

Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ...


;)

"Latviet’s es’u!!!..."
( "tekošajā momentā" - Muļķu Zemes SILES "valsts"
"latv(ĀN)ijas" zombijfans un "lojāls urrrāpatrEJots" )

( immeraktuālais blamierējums = iz "O.M.© arChīva" )

”"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Šito ‘mantru’ "tautās nesu",
Un līdz (gr)ēmām zelēšu...
...
Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kompartijas locekļos,
Vodku strēbu, voblu riju,
Kamēr - tiku partorgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
"Klauvētāju" aģentos ~
"Čekas" biedriem nostučīju,
VISU(s) savos "(d)anosos".
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot "presei" šedevrus,
Kuros šķidri aptaisīju,
"Nepareizos" tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
"Goda bļembu" izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot...
...
Komuņagu "valsti" cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
Partbiļeti bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs "karjeru" ~
Nācās fiksi "mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku"...
Tagad - atkal latviet’s es’u,
Kurš par "valsti" stāv un krīt!
(Kaut kā ikdienišķo desu,
Jāmango, jo - gribas rīt...)
Latviet’s es’u bankās svešās,
Latviet’s "ŠANAS" biedrībās ~
Ka tik’ zicēt glaunās vešās &
(IT KĀ) "būt pie teikšanas"!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz - formāli):
Kaut vai - "atbildīgs" par niekiem,
Kaut - ņirdz ļaudis (normāli)!...
...
Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds "darbiņš" nav par grūšu,
(Jo - bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Progmērus" liek proponēt,
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Pofig, vai no austrumkraja,
"Ukazs" latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt "virsvērtības" sāk ~
Latviet’s "elastīgi" klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot ...(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski - par "grašiem sūriem",
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem "stūriem" ~
Rubļos / centos "konvertēt"...)
...
"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Nfig spešal gruzīt stresu,
KĀDS es "galvu nolikšu"...”

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zemes SILES "valsts", XXI gadsimts.

Atbildēt

nomr

28.10.2013. 14:32

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Skaidri jūtama vēlme nokļūt pie siles. Nu, dibiniet to savu partiju. 0, 8% varbūt dabūsiet. Varbūt, nē. Idejas vajadzēja bīdīt repšes biedrībai, bija pat konkurss par labāko diareju, vai, atvainojiet, eseju!
No esejām un diarejām paēdis nebūsi, man un daudziem citiem pilnīgs po.., vai jauns vai vecs politisks spēks, nebalsoju ne par vienu, pat tad, ja varā nonāks krievi un atšķibīs no Latvijas Rīgu un Latgali. Tātad tā tam būs būt! Pensionāri balso pragmatiski, kas vairāk sola, tam atdodas, pārējie balso par tiem, kurā siles galā tuvāk var iespiesties. Kam nav pieeja silei, tie nebalso nemaz.
Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū... Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni все пропало, клиент уезжает, гипс снимают.. vairs nedarbojad, par vēlu.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 13:16

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ir latvietis caurmērā, bet nevis tāds gudrs un cēls kāds tu esi komentāros visām te lasāmajām tēmām. Parastam latvietim tavs lidojums nav pa spēkam, jo tu zodz tikai idejas, bet citi zog reālu mantu. Tāda ir tava atšķirība no vidusdaļas latviešu purniem.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 13:03

»

VDK

Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs...


Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam politiskam spēkam - dibinot jaunu politisko kustību, kas neizbēgami notiks agrāk vai vēlāk.

Atbildēt

Ex-VDK

28.10.2013. 09:02

Tagad katrs jauneklis ir arī pediņš.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 09:01

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs un vadonis, vai māstruht, idiot.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 08:33

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

Tiksanas ar Putina rokaspuisi

27.10.2013. 22:07

Re, Urbanovics jau Maskavai nozinojis, ka nakamgad Saeimaa un Larvijaa valdis Saskanas Partija ar visam no taa izrietosam sekam. Un latviesu nodeveji pakallaizitaji arii tur bija. Paiders rakstijis kopaa ar Urbanovicu melu vesturi. Un prezidents tiekas ar Putina rokaspuisi. Tas tik ir limenis. Vara gatava nodot grozus nakamgad Maskavai. Kur vairs talak.

Atbildēt

paga paga

27.10.2013. 21:36

»

s.

pareizi - visu darīja paši latvieši citiem latviešiem un no tā nekas nemainās, ja vienus nosauc par čekistiem un komsorgiem, tie arī bija latvieši un nekas cits, tātad mēsli


Uzvelt deportacijas uz latviesiem ir pats primitivakais un stulbakais ko var pateikt. Deportacijas izdomaja un veica Stalina rezims un to darija okupanti. Ja par sodienu. Tad domaju, ka sodienas Latvijas vara bus pirmaa, kas pie pirmas izdevibas kara laikaa nodos valsti un tautu. Lai tikai glabtu savu adu. Latvijas vara nav Latvijas patrioti, bet tiesi otradi - nodeveji. Pat miera laikaa vini pardod savu valsti ar viltu un meliem gabalu pa gabalam. Tikai lai kabata butu pilna.

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 21:17

»

paija

Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas...


Šeit un tagad - nekādas pavēles, tikai likumsakarīgs process, kuram beigas nav prognozējamas, jo "nozieguma brīvību" tagad bauda daudz, daudz vairāk cilvēku un post-cilvēku (sk. raksta bildi)nekā tas bij' 1949.gadā.
Starp citu, plānus tagad apstiprina Rīgā:
"Reemigrācijas plāns"
http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=30791

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 20:50

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


Jaa, piekritu. Okupanti deporteja pirmkart, pec savas izveles. Un tas bija - labako maju ipasniekus, lauku ipasniekus, visus, kam bija privatipasums. Un tikai pec tam sekoja otrais vilnis, kad prasija, kad piespieda dazus latviesus nodot citus, lai glabtu dzivibu gimenei. Bet profesora students tik visu uzvel latviesiem - taa teikt, krievi nemaz nedeportetu, ja latviesi nebutu to pieprasijusi!

Atbildēt

paija

27.10.2013. 20:49

»

Edge

"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā...


Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas diena, sarakstus aostiprinaja apriņķu līmenī

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:42

»

kaa deporteja

Padomju komsorgs, lika izveleties vai nu nosauc kadu, ko deportet, vai pasu sutisim! Taa tas notika


Amerikāņu konsultants vai Briseles padomdevējs pēc 1991.g.21.augusta liek izvēlēties?! Prātiņ, nāc pie latviešiem! Deportāciju process tak' nav beidzies, tagad viss notiek atklāti, bez steigas - to reiz deportētie labi saredz:"Tas, kas laukos notiek pēdējos gados, ir atkal 25. marts. Lēnām, pakāpeniski, līdz iztukšotībai."
Dzejniece Anda Līce: spēks, kas mums palīdzējis izturēt
http://www.lvportals.lv/viedokli.php?id=189633

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:30

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā.
Te ir viens stāsts par tiem laikiem, kad "nozieguma brīvību" visi vēl nebaudīja - , kad savējie savējo māja noskatīja un....un sarakstos konkrētus uzvārdus ierakstīja:
"(..)diemžēl jāatzīst, ka pēckara Latvijā bija cilvēki, kas rīkojās nelietīgi pret saviem tautiešiem. 1949. gads to pierādīja: izsūtāmo sarakstus veidoja tie, kas mitinājās blakus, kuri zināja, ka tur un tur dzīvo cilvēki, kuriem pieder vairāk mantas vai kuri vienkārši ir gudrāki. Man bija iespēja papētīt izsūtāmo sarakstus un pavēles, un es atklāju, ka tie cilvēki, kuri ievācās mūsu Nītaures mājā, bija šos sarakstus veidojuši."
Intervija ar Andri Bērziņu - Latvija grimst. Jārīkojas!
http://nra.lv/latvija/politika/48360-intervija-ar-andri-berzinu-latvija-grimst-jarikojas.htm

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 19:33

»

kaa deporteja

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa...


Bija arī, ka neko neprasīja.
Vajadzēja konkrēto māju un viss.

Un - ne velti Polijā tika uzstādīts piemineklis padomju karavīram - izvarotājam.

Par izsūtījumu un komunisma radītajām koncentrācijas nometnēm ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 19:03

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa bija apzinata latviesu izkausanas sistema, ko istenoja cheka un padomju komsorgi. Tapat kaa spidzinasnaa stura majaaa un cietumos.

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 18:30

»

S.

Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar...


Denis, katrā tautā ir nodevēji un svoloči.
Padomju sistēma bija tā, kas šiem nodevējiem un svoločiem ļāva izpausties, jo tādējādi lēja ūdeni uz dzirnavām, kas piepildīja genocīda ieceri. Un tas vēl vairāk izceļ sistēmas rafinētību. Tas pirmkārt.

Otrkārt.
Kamēr bērns ir mazs, viņš raugās pasaulē caur vecāku uzliktajām "brillēm". Vēlāk šīs "brilles" papildinās ar izglītības sistēmas iemācīto. Ir vajadzīga cilvēka pieaugšana un garīgs briedums, lai indivīds atteiktos no šīm "brillēm" un raudzītos pasaulē savām acīm.

Tu pašlaik pasauli tver caur Priedīša uzliktajām "brillēm". Turklāt spītīgi mēģini šīs "brilles" maukt uz acīm visiem pārējiem. Gan jau reiz pieaugsi un tiksi arī pie savām "acīm". Pašlaik, metājoties zem n-tajiem nikiem, atgādini mazu puiku, kas mēģina pārliecināt pārējos par savas rotaļlietas pārākumu.

Atbildēt

S.

27.10.2013. 18:05

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar tiem, kurus apskauž. Deportācijas ir katra latvieša prieku laiks.Nekādi čučmeki negatavoja sarakstus, nebrauca konvojā. Visu darīja paši latvieši, arī sibīrijā rīdija viens pret otru riebekli no Latvijas.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 16:46

»

L.Grantiņš LRTT

"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS


Jā, duālisms ir monoteistiskās pasaules izpratnes pamatā. Vienkārši un primitīvi savstarpēji viens otru izslēdzoši pretstati Dievs - Sātans, Kungs - Vergs, Labs - Ļauns, Draugs - Ienaidnieks, Karš - Miers utt.

Civilizācijas problēma ir, ka īstenība jeb apkārtējā pasaule nav bipolāra jeb duāla. Cilvēku esamības nosacījumus diktē visuma un dabas likumi, kosmosa, dabas un apkārtējās vides enerģiju mijiedarbība, kuru plūsmas papildina viena otru, nevis izslēdz, kā monoteismā. Kad cilvēki atgūs kādreiz atņemto izpratni un zināšanas paši par sevi, par apkārtējo vidi un tās norisēm, tad arī pasaulē iestāsies miers un harmonija.

Atbildēt

meitene

27.10.2013. 15:33

Priedit, izbeidziet vienmer visu gazt uz Rietumiem. Taa jus klustat par nenopietnu un neprofesionalu autoru. Tiesi Rietumi ir tie, kas pievelk visu cilveci uz Zemeslodes. Kapec no Afrikas, Tuvajiem austrumiem cilveki laivas riskedami ar savam dzivibam dodas uz Eiropu, vai puli no Meksikas un Dienvidamerikas cer ieklut ASV? Tapec, ka Rietumi piedavaa daudz lielaku godigumu, taisnigumu, socialo aizsardzibu, med.aprupi utt. Cilveks Rietumos jutas daudz drosak un aizsargatak. Pat nodoklu sistema rietumos ir taisnigaka un solidaraka. Austrumi lidz pat sodienai piedavaa mezonigo kapitalismu, cilveku paverdzinasanu, beztiesiskumu, cilveka faktora ignoresanu, sieviesu totalu diskriminesanu. Ja Rietumi butu tik slikti kaa malee autors katraa rakstaa, tad neviens negribetu tur dzivot, bet dzivotu savas super austrumvalstis!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 15:32

»

novus ordo seclorum

Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi...


"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.10.2013. 15:32

»

L.Grantiņš LRTT

Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 14:35

»

Edge

"Mūsdienu Latvijā noziegumu brīvības prakse attiecas uz katru iedzīvotāju. Ja mūsdienu Latvijā tiktu likvidēta noziegumu brīvība, tad katram godīgam pilsonim un nepilsonim sāktos cilvēka cienīga dzīve...


Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi.

Citāts (tēze): „Aizvadītajos apmēram divdesmit gados ir radīts jauns sociālais produkts, kuru ieteicams dēvēt par noziegumu brīvību. To radīja Rietumu civilizācija. Tāpēc jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. Viņi to lieto ar baudu katru gadu arvien vairāk un vairāk.”.

Pirmkārt, autors nav skaidri pateicis, ko domājis ar jēgumu „noziegumi”. No teksta redzams, ka tas tikai daļēji ietver Eiropas krimināltiesību teorijas formālo pamatprincipu NULLUM CRIMEN SINE LEGE jeb „bez likuma nav nozieguma”. Iespējams, ka autors ar jēgumu „noziegumi” domājis nodarījumus, kuru pazīmes atrodamas ne tikai likumos, bet arī cita veida sociālās regulās, kuras autors nav atklājis. „Noziegumu brīvība” skaidrota kā „iespēja (brīvība) nesodīti pastrādāt NOZIEGUMUS”, nedefinējot, kas tie tādi īsti ir.

Otrkārt, autors tuvredzīgi saskatījis, ka „noziegumu brīvība” ir radīta aizvadītajos apmēram divdesmit gados, to esot radījusi Rietumu civilizācija un lietotāji esot „baltie” cilvēki. Noziegumu brīvības praktiskie gadījumi, autoraprāt, iedalāmi četrās grupās: 1) militārās sfēras, 2) finanšu sfēras, 3) ekonomiskās politikas sfēras un 4) ideoloģiskās sfēras.

Izmantojot autora pieeju, ka „noziegumi” ir arī likumos nedefinēti nodarījumi, secinu, ka militārajā jomā VISAS CIVILIZĀCIJAS, NE TIKAI Rietumu, vēsturē un NE TIKAI aizvadītajos apmēram DIVDESMIT GADOS, bet gan no daudz senākiem laikiem zināmās tautu sacelšanās, revolūcijas, terorus, genocīdus, karus, arī tos, kuri notika pirms ANO Drošības padomes izveidošanas, var apzīmēt kā „noziegumu brīvību”. Nesaskatu, kāpēc, piemēram, Krusta kari, to skaitā Livonijas krusta kari (11.-13.gs.), Krievu—turku kari (16.—19.gs.), Bokseru sacelšanās Ķīnā (1899.-1901.g.), Pirmais pasaules karš (1914.-18.g.), boļševiku revolūcija Krievījā (1917.g. novembris), sekojošais terors un genocīds, arī pret Latviju, utt. NEBIJA „noziegumu brīvība”, bet Irākas karš (2003.-2010.g.) BIJA, ja jau, autoraprāt, „noziegumu brīvība” ir radīta tikai aizvadītajos apmēram divdesmit gados.

Autoraprāt, noziegumu brīvība finanšu jomā atspoguļojās pasaules finanšu krīzē, kuras briesmīgākās sekas vēl tikai gaidāmas tuvākajā nākotnē. Viss it kā pareizi, tikai PUSPATIESĪBA, jo autors lasītājiem nav pastāstījis par finanšu krīžu GALVENO CĒLONI un „noziegumu brīvību” - augļošanu, t.i. augļotājiem NEPIEDEROŠAS (pamatā citu noguldītāju un valsts) naudas un vērtību izmantošanu tikai savas bagātības vairošanai un uz augļošanas procentu saistību pamata daudzkārtīgi atvasinātu bezseguma saistību „vērtspapīru” piramīdu radīšanai. Jo procenti, ko augļotājs pieprasa no aizņēmēja, skatot parādību pēc savas būtības, piem. vienas valsts vai vēl jo vairāk civilizācijas mērogā, ir bez seguma, noziedzīgi, jo tādas naudas vienkārši nav dabā, ja vien augļotājs pats nav naudas „drukātājs”. Tāpēc pasaulē vienmēr pastāvēs nabadzība un ar to saistītās negācijas.
Līdzīgi ar ekonomiskās politikas un ideoloģisko jomu.

Nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka „noziegumu brīvību” radīja Rietumu civilizācija. Īstenībā tās saknes ir cilvēku apziņā, vardarbīgi uzspiestajā monoteistiskajā pasaules uzskatā, kas, kā zināms, radās seno šumeru un Ēģiptes mistērijās. Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma, pastāvēs arī „noziegumu brīvība” visās tās izpausmēs. Tā kā „noziegumu brīvība” ir ļoti sens produkts, nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. To lieto visas „civilizētās” rases un nācijas.

Vienā autoram varu piekrist, - ka noziegumu brīvība ir tipiska destruktīvā izpausme un, ka tā progresē, jo citādāk nemaz nevar būt.

Atbildēt

pievienojos

27.10.2013. 14:17

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu;

2) Padomijas laikā piekoptais genocīds pret latviešu tautu bija acīmredzams - tautas mugurkauls tika iznīcināts, palikusī masa tika "atšķaidīta" ar lielu daudzumu iebraucēju ar acīmredzamu asimilācijas ieceri. Priedīša piesauktais iespējami eksistējošais vāciešu ideoloģiskais dokuments iegūst sekundāru nozīmi. Iespējamais dokuments ar iespējamo ieceri noiet "aizkadrā", reāli piekoptajam genocīdam izvirzoties priekšplānā
-------------------
Var muldet rinki un apkart,bet cilveki pasi piedzivoja uz adas PSRS fasismu. Taaa kaa nevajag Prieditim baidit ar Vacijas fasismu. PSRS + Vacija = fasisms. Abas fasisma lielvalstis. Uzvaretajs Krievija ir tikai attiecibaa pret savu valsti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 13:57

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves".

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...