Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

006

25.12.2021. 17:05

»

Aģents 007

Tas nozīmē, ka Covid-19 vakcīnas traucē imūnsistēmas spēju ražot antivielas pret citiem SARS-CoV-2 vīrusa gabaliem pēc inficēšanās, N antivielas gadījumā tas ir pret nukleokapsīda proteīnu, kas ir apvalks vīrusa izplatībā un būtiska imūnsistēmas reakcijas daļa nevakcinētajā populācijā...


Plaši atkārtotais apgalvojums par to, ka mRNS bāzētā terapeitika nevar ietekmēt genomu, ir nepamatots pieņēmums ar neskaidru izcelsmi. Tas nozīmē, ka pašreizējie mRNS vakcīnu novērtējumi, kuros nav veikti pētījumi īpaši attiecībā uz genoma integrāciju, ir nepietiekami, lai pasludinātu šo vakcīnu genoma integrācijas drošībai.

Atbildēt

Bravo !!!

01.12.2021. 18:41

...izmantojot citātus no zinātniskā komunisma mācību grāmatu, pierādīt, ka komunisms nav iespējams nevar...
Lielisks citāts, citādi šos melus, blefu un demagoģiju nosaukt nevar.

Atbildēt

Aģents 007

29.11.2021. 14:35

Tas nozīmē, ka Covid-19 vakcīnas traucē imūnsistēmas spēju ražot antivielas pret citiem SARS-CoV-2 vīrusa gabaliem pēc inficēšanās, N antivielas gadījumā tas ir pret nukleokapsīda proteīnu, kas ir apvalks vīrusa izplatībā un būtiska imūnsistēmas reakcijas daļa nevakcinētajā populācijā.
Tāpēc, ja nākotnē notiks jebkādas iespējamās SARS-CoV-2 vīrusa proteīna mutācijas, vakcinētie būs daudz neaizsargātāki un, iespējams, neaizsargāti, jo nespēj ražot N antivielu, pat ja viņi jau ir inficēti un atveseļojās no Covid-19.
Tā kā nevakcinētajiem būtu daudz labāka imunitāte pret jebkādām mutācijām, jo viņi pēc inficēšanās spēj ražot gan S, gan N antivielas.
Ko mēs zinām?
Jauno “vislaiku sliktāko” variantu sauc par B.1.1.529, un tas, iespējams, ir neticami, ar lielu mutāciju.
Profesors Tulio de Oliveira, Epidēmijas reaģēšanas un inovāciju centra direktors Dienvidāfrikā, teica, ka pastāv "neparasta mutāciju konstelācija" un ka tas "ļoti atšķiras" no citiem izplatītajiem variantiem.
"Šis variants mūs pārsteidza, tam ir liels lēciens evolūcijā un daudz vairāk mutāciju, nekā mēs gaidījām," viņš teica.
Plašsaziņas līdzekļu brīfingā profesors de Oliveira sacīja, ka kopumā ir 50 mutācijas un vairāk nekā 30 uz smailes proteīna , kas ir Covid-19 vakcīnu mērķis un tagad ir vienīgā Covid-19 vīrusa daļa, ko pilnībā vakcinētie spēj ražot antivielas pret, kā apstiprināts UKHSA ziņojumā.
Tāpēc, - ar 80% nāves gadījumu, 65% no hospitalizācijas, un 54% gadījumu esot daļēji un pilnībā vakcinēto iedzīvotāju vidū, pierādot Anglija piedzīvo "pandēmiju pilnībā vakcinētiem", un vakcinēto populācijas nespēj ražot N antivielu, jo vakcīnas ir vērstas tikai uz smaile proteīnu – nevakcinētajiem iedzīvotājiem nav par ko uztraukties, bet vakcinētajiem ir viss, no kā jābaidās saistībā ar jauno Covid-19 “vislaiku sliktāko” variantu.
https://dailyexpose.uk/2021/11/27/only-the-fully-vaccinated-should-fear-the-new-variant/

Atbildēt

To, ka tu esi ēzelis ar zilu zāli, mēs jau sapratām

29.11.2021. 14:15

»

Novērotājs

Atvainojos, man te ir viens "palīgs", kas nospiež taustiņus. Debatēt ar antivakseriem nozīmē strīdēties ar ēzeli, kurš apgalvo, ka zāle ir zila. Pamēģiniet viņu pārliecināt


Atrodi beidzot stalli un pārliecinies tur. Šeit tev nav auditorijas.

Atbildēt

Novērotājs

29.11.2021. 13:51

Atvainojos, man te ir viens "palīgs", kas nospiež taustiņus. Debatēt ar antivakseriem nozīmē strīdēties ar ēzeli, kurš apgalvo, ka zāle ir zila. Pamēģiniet viņu pārliecināt! :):)

Atbildēt

Pareizi...

29.11.2021. 11:15

»

besī

Savāc savas parpalas un lasies uz laimes zemi kopā ar okupantiem


Latviešu labākais arguments - krievi nāk.... Bet kaut kā jau vairs nedarbojas tik labi kā agrāk....

Atbildēt

Oferte

28.11.2021. 16:15

Ģimenē esam 4 cilvēki. Vecākais bērns, kuram ir 12 gadi uzzināja par savu covid diagnozi tikai no skolas testa, nekādu simtomu, man bija 2 dienas temperatūra un vidējs klepus. Nekādus medikamnetus nelietoju, tikai tējas, medu ar kurkumu, pēc nedēļas jau atsāku sportot. Diviem no ģimenes tesi bija negatīvi. Fakti, nekas vairāk.

Atbildēt

Masām viegli iestāstīt...

27.11.2021. 23:22

»

reņģe

Tik daudz dumjību vienā vietā ilgi nebija gadījies lasīt


Ko dod garie komentāri, ja tajos atgremo vienu un to pašu? Covids ir visu pasauli izmainījis, jo skaidrības ko darīt, kas būs rīt, nevienam nav! Vakcīnas, lai arī apšaubāmas, tomēr ir vienīgā pašreizējā iespēja. Pārsteidz cilvēku nesaprātīgā pulcēšanās, sadzīvē, sākot izklaidēm un nevajadzīgu ciemošanos. Pat daudzstāvu māju liftu kabīnes, ir infekcijas perēkļi, nemaz nerunājot, par braukāšanu saspiestiem automašīnās.

Atbildēt

sadists

27.11.2021. 19:30

Antivakseri ir sekta un raksts tāpēc ir lieks, jo viņi nemāk lasīt to kam netic un tāpēc viņi ir pusanalfabēti. Antivakseri īpaši trenējas. Viņi noliek bieti uz ķebļa un klanās tikmēr kamèr var ar pieri saspaidīt bieti. Tad saspaiditā biete ir gatava nomainīt palikušo smadzeņu vielu. Kad tas ir izdarīts antivakseris ir ieguvis svētās imunitātes statusu.

Atbildēt

mēslam

27.11.2021. 16:45

»

besī

Ar kuriem okupantiem kopā- āmurikāņiem, geropiešiem vai vēl kādiem alianses misēkļiem


Latvijā vienīgie okupanti ir krievu necilvēki, ar tiem kopā arī lasies. Nepagūsi izdzimteni, vaino pats sevi!

Atbildēt

Pfizer confidential

27.11.2021. 16:13

Stipri interesantaaka literatuura. Vakciinas proteiini iet tur, kur nevajag.

Atbildēt

Es

27.11.2021. 15:06

»

Arvids

Kas ir N.Andersons? Varbūt drukas kļūda un jālasa H.K. Andersens


Ieraksti Google N. Andersons + Pietiek.com, izmetīs viņa sapļūtīto.

Cita starpā arī Pūces fans: https://pietiek.com/raksti/ar_micerevska_rokam_censoties_apkarot_puci_ka_premjera_kandidatu,_noticis_pretejais_karina_valdibas_gals_tuvojas_atrak_neka_pirms_tam/

Atbildēt

27.11.2021. 11:25

»

Raivis

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas...


Šo komentāru būtu derīgi PIETIEK.COM noformēt kā atsevišķu rakstiņu. Šeit tiešām ir loģiski sakārtots un apkopots info par kovid vakcīnām labāk, kā tajos Kariņam un Pavļutam uzdotajos jautājumos.

Atbildēt

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?!

27.11.2021. 11:10

Pasaulē nav atrodami pierādījumi par SARS COV vīrusa esamību.

Atbildēt

Es

27.11.2021. 09:37

"ikviens no mums savas dzīves laikā pārslimos kādu Covid paveidu — līdzīgi kā tas iepriekšējās desmitgadēs bijis ar gripu"


Diemžēl, daudz rakstot, kaut kad uzrakstās arī blēņas. Zinu daudzus, kas ne reizi nav vakcinējušies pret gripu un ne reizi nav ar to būtiski slimojuši. Gripu nevar palaist garām nepamanītu, ir daudz simptomu. Vienlaikus gripa ik gadu Eiropā noved pie apt. 7-9 000 cilvēku hospitalizācijas, un vienmēr puse no tiem nonāk IAP.

C19 ir draudīgs autoalerģijas, autoimūnas saslimšanas gadījumā, tam uzslāņojoties, rodas problēmas. Bet ne tuvu ne visiem.

Atbildēt

Es

27.11.2021. 09:32

»

Žulis

Jā, izmantojot citātus no zinātniskā komunisma mācību grāmatu, pierādīt, ka komunisms nav iespējams nevar. Arī šajā rakstā autors, atbildot uz jautājumiem, augstprātīgā tonī citē jau sen valdošās propagandas sludinātās tēzes ka “vakcināciju izgājušie saslimst reizes retāk, bet inficēšanās gadījumā izslimo...


Tieši tā, salīdzināt c19 var tikai ar gripu, nevis ar masaliņām. Es ar vējbakām "pārslimoju" nevis bērnībā, bet stipri vēlāk. Palasot aprakstu, man vajadzēja nomirt no šausmām, ko tās var radīt jau pieaugušam cilvēkam. Mazliet pakasījos un pasmērēju ādu trīs dienas. Viss.

Piekrītu, ka viss autora rakstītais tiek pārmalts tieši tādā veidā, kā to skaidro kliķes rupori.

Atbildēt

Es

27.11.2021. 09:29

Pietiks, ja autors pats sev pārliecinoši izskaidros, kāpēc divu gadu laikā tajās valstīs, kurās ar vakcīnu pieejamību ir švaki, tomēr populācija nav kaut daļēji izmirusi.

Tas, ka nāve aizsauc vecu, pārbarojušos, mazkustīgu, slimu cilvēku, varētu būt pārsteidzoši tikai muļķim.

Autors ir piesiets preses pītajā valgā, kur sameklēs da kaut vai unikālu gadījumu ASV (ņemot vērā visus miljardus, kas apdzīvo Zemi), bet izskaidrot sakarīgi, kāpēc tūkstošu tūkstoši nesaslimst vai pārslimo viegli, kāpēc nesaslimst visi ģimenes locekļi, kāpēc pozitīvu un kļūdainu testu uzreiz nosauc par saslimšanu, to gan nē.

Autors taču nav aizmirsis, ko pavļuts par noteiktu testa veidu teica pirms PČ hokejā, un ko viņš par to pašu testu saka/ar to dara tagad? vai jau ir?

Atbildēt

Lāšons no Estešundas

27.11.2021. 07:12

»

Andersona mātei

Stumiet to savu Andersonu atpakaļ tur no kurienes tas izkritis


labais....:)))))))))))

Atbildēt

Ivars

26.11.2021. 23:52

»

Raivis

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas...


Labi uzrakstīts ar visām atsaucēm uz informācijas avotiem bet tomēr viens bet. Nav saprotams kas domāts ar ,,covid" vīrusu, vai tas ir koronavīruss vai tās saucamās slimības kovid19 vīruss kurš lietots ,,vakcīnā".
Ja koronavīruss tad pilnīgi garām jo tas neatbilst vakcīnas definīcijai. Kā zināms zem koronavīrusa ir daudz slimību un vakcīnai vajag atiecīgās slimības novājinātu jeb mirušu vīrusu.
Ja kovid19 vīruss tad gan derētu bet rodas jautājums kurš pasaules zinātnieks šo vīrusu ir izolējis. Varbūt tev ir tāda informācija? Man nav izdevies tādu iegūt. Vari padalīties.

Atbildēt

kaķa smiekli

26.11.2021. 20:47

»

Raivis

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas...


Paldies par izsmeļošo informāciju. Uz Jūs raksta fpna kaut kāda tur Andersona ķengu rakstelis izskatās kā pirmklasnieka kricelējums.

Atbildēt

Arvids

26.11.2021. 20:39

Kas ir N.Andersons? Varbūt drukas kļūda un jālasa H.K. Andersens?

Atbildēt

Kaža

26.11.2021. 20:33

Tā nu divus gados neesmu slimojis ne ar kādiem puņķiem,neesmu vakcinējies,bet citi jau ceturto reizi laiž to šļuru iekšā un pamanās vēl slimot,dzìvot uz zilàm lapàm,aplipinàt ntos,pumpèt kompensàcijas utt.

Atbildēt

labvēlis

26.11.2021. 20:04

»

Hunta regulāri izplatīja dezinformāciju

ka cilvēks nomiris, jo biis viltots sertifikāts


Da,nē!Tāds ir uzdevums(asv),un ar izdomu tur nav sakara !!!

Atbildēt

Raivis

26.11.2021. 19:38

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljons eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
https://skaties.lv/zinas/karins-latvija-iegadasies-papildu-14-miljonus-pfizer-un-biontech-vakcinas-pret-covid-19-devu/

Šodien tie paši dārgo vakcīnu iepircēji valdībā un obligātās vakcinācijas likuma organizētāji Saeimā mēģina mūs visus pilsoņus sašķelt divās karojošās nometnēs - “potētajos” un “nepotētajos”.

Es nepotēšos ar Kariņa valdības iepirktajām jaunā tipa vakcīnām, bet pagaidīšu drošāku vakcīnu pieejamību, vai vakcinēšos ārzemēs.

Es neesmu pret vakcināciju un savā mūžā esmu vakcinējies ar dažādām vakcīnām pret daudzām bīstamām infekcijas slimībām.

Manu izvēli nepotēties ar Kariņa valdības iepirktajām vakcīnām noteica vairāki faktori.

Sākšu ar to, ka politiķu nopirktās konkrēto ražotāju tā saucamās Covid pīķa proteīna vakcīnas nav drošas manai veselībai un tās var man radīt smagas blaknes vai nonāvēt mani.

Esmu neoriģināls, droši vien daudzi simti tukstošu cilvēku Latvijā domā līdzīgi.

Pierādījumi par lielu skaitu šāda tipa vakcīnu blaknēm ir viegli atrodami ikvienam.

Eiropas Savienībā nepilna gada laikā kopš pagaidu tirdzniecības atļaujas saņemšanas Pfizer/BioNTech/Moderna mRNS vakcīnām jau ir pieteiktii vairāk nekā 500,000 veselībai bīstamu blakņu gadījumu un vairāk nekā 5000 cilvēku nāves gadījumu.

Avots:

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2021-0475_LV.html

Tiesības brīvi man pašam izvēlēties kādus medikamentus es vēlos lietot vakcīnu potēs man kā Latvijas pilsonim garantē manas valsts Satversme. Nedrošas vakcīnas ar smagām blaknēm es nekādā gadījumā nelietošu, un arī savus nepilngadīgos bērnus ar tādām potēm es neatļaušu vakcinēt.

Otrs faktors, kas noteica manu izvēli nevakcinēties ar Kariņa valdības iepirktajām vakcīnām ir tas, ka par šo vakcīnu drošību un efektivitāti visā pasaulē turpinās zinātnieku pētījumi un daudzu pētījumu rezultāti nav labvēlīgi “valstiskajiem jaunā veida vakcīnu iepircējiem” Latvijā.

Patiesībā tieši zinātnei bija galvenā loma gan jaunā veida mRNS vakcīnu pret Covid steidzīgā izstrādē pasaulē 2020.gadā, gan mana lēmuma pieņemšanā nepotēties ar tām.

Jaunā tipa mRNS vakcīnas, kuras Latvijas politiķi iepirka no Pfizer/Moderna, pēc būtības sastāv no Covid vīrusa viena no 29 aktīvajiem proteīniem kodējosās RNS nukleīnskābes, tā saucamā S proteīna jeb Covid vīrusa pīķa jeb smailes proteīna gēna tā ražošanai organisma šūnās. Šādu jauna tipa vakcīnu BioNTech institūtā viens zinātnieks ātri uztaisīja, paņemot un atdalot no Covid vīrusa dzīvu pilno pīķa proteīna RNS molekulu un ievietojot to tauku nanodaļiņā, un šo mākslīgo izstrādājumu nosaucot par vakcīnu. Šis pīķa proteīns RNA viedolā šajā tauku nanodaļiņā ir nenokauts, joprojām bioloģiski aktīvs (līdzīgi sēklai) un pēc atsaldēšanas spēj, cilvēka šunās nonācis, ģenētiski vairoties.

Zinātnieku viedokļi par to, vai šādu izstrādājumu jāsauc par vakcīnu vai tomēr par gēnu terapijas medikamentu, zinātnes pasaulē dalās. Tomēr par šādas vakcīnas ģenētiskās iedarbības faktu strīdu vairs nav - šādu vakcīnu ietekme uz ģenētisko sistēmu ir zinātnieku pierādīts fakts.

Daudzi zinātnieki savos pētījumos šogad ceļ trauksmi, ka šo vakcīnu sastāvā ieliktais Covid vīrusa RNS pīķa proteīns ir toksisks organisma šūnu DNS funkcijai. Vienkāršāk pasakot, šāda injekcija ir ģenētiski toksiska.

Šie zinātnieki secina, ka pastāv liels risks, ka ilgtermiņā šīs gēnu terapijas vakcīnas varētu izraisīt nevadāmu ģenētisku DNS mutāciju blaknes un pazeminātu cilvēku imunitāti pret citām slimībām. Līdzīgas blaknes bija citām gēnu terapijas eksperimentālajām vakcīnām, kuras pēdējo 20 gadu laikā pasaulē tā arī neapstiprināja ārstēšanai, izņemot dažu nāvējošu iedzimtu slimību gadījumos, lai mēģinātu izlabot smagi slimo pacientu ģenētiskās iedzimtās slimības kodu šo cilvēku DNS hromosomās. Daļai pacientu šajos izmēģinājumos gēnu terapija radīja smagas letālas blaknes asinsritei, autoimūnas saslimšanas vai ļaundabīgus audzējus. Par pseidovakcīnām un eksperimentu ar miljoniem cilvēku veselību Pfizer un Moderna tipa jaunā tipa Covid gēnu terapijas potes ir nosaukuši Spānijas ārsti un zinātnieki.

Avots:

https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Saskaņā ar šo zinātnieku atzinumu, es varu secināt, ka, sapotējoties ar Pfizer/Moderna mRNS vakcīnu, es spēlēšu krievu ruleti ar statistisko varbūtību RNS un DNS skābēm rekombinēt šūnu kodolā, pakļaujot nesamērīgam DNS mutāciju riskam savu un savu bērnu veselību visa mūža garumā.

Savukārt Zviedrijas zinātnieki mikrobiologi un virusologi šogad pierādījuši dzīvā Covid pīķa proteīna toksiskumu cilvēka šūnām un negatīvās šī proteīna darbības sekas, veicinot nekontrolējamus cilvēka šūnu DNS bojājumus (mutācijas dzīves laikā), tādā veidā graujot sapotētajiem adaptīvo T un B šūnu dabīgo imunitāti. Avots:

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Šo pētījumu šogad pārpublicēja arī viena no pasaulē autoritatīvākajām cilvēces medicīnisko zināšanu krātuvēm - ASV Nacionālā Medicīnas bibliotēka:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8538446/

Dažādu valstu zinātnieki secinājuši, ka Covid pīķa proteīns no visiem 29 Covid vīrusa proteīniem ir cilvēka šūnām viens no toksiskākajiem vīrusa elementiem, jo tas bloķē skābekļa padeves procesu un tādā veidā izjauc citu šūnu darbības funkcijas.

Avots:

https://cen.acs.org/biological-chemistry/infectious-disease/know-novel-coronaviruss-29-proteins/98/web/2020/04

Tieši šis Covid vīrusa pīķa proteīns, kā noskaidrojuši zinātnieki, piesaistās cilvēka asinsvadu trombocītu, muskuļu, sirds, plaušu, aknu, nieru, barības trakta un nervu šūnu dabiskajam ACE2 jeb angiotensīna receptoram šo šūnu membrānās, izjaucot šo pārējo organisma šūnu darbības funkcijas un izsaucot skābekļa badu orgāniem, ko dzīvos organismos regulē ACE2. Vīruss “nolaupa” šo ACE2, lai iekļūtu šūnās un sāktu vairoties.

Zinātnieki no Zviedrijas Stokholmas Universitātes Wennera-Grēna Institūta Molekulārās Biozinātnes departmenta un no pasaulslavenās Umea Universitātes Zviedrijā (kuras zinātnieki saņēmuši Nobela prēmiju bioķīmijā par CRISP gēnu inženierijas “sķēru” metodes atklāšanu) Klīniskās Mikrobioloģijas, Viroloģijas departamenta, ir savā pētijumā noskaidrojuši, kā tieši šī Covid pīķa proteīna iedarbība uz DNS šunām notiek. Izrādās, izmantojot furīnu un proteāzes fermentus, Covid pīķa proteīns izraisa DNS šūnām svarīgas gēnu pārmantošanas funkcijas bloķēšanu, nobremzējot dabisko DNS bojājumu novēršanas funkciju gēnu šūnās. Tas izskaidrojot Covid saslimšanas smagumu, ipaši veciem vai citu slimību skartiem cilvēkiem, kam imunitātes šūnu DNS kodā mutāciju ir sakrājies vairāk, un tas izskaidrojot augsto mirstību it īpaši vecu cilvēku vidū. Zinātnieki norāda uz jaunā tipa mRNS vakcīnu ģenētiskus bojājumus veicinošām blaknēm ilgtermiņā un nepieciešamību pārskatīt šādu vakcīnu blakus-efektu drošību, kuru sastāvā ir Covid pīķa proteīns ar reālu ietekmi uz cikvēka DNS gēnu funkciju.

Farmāciju kompāniju Pfizer/BioNTech/Moderna publiski izziņotajos klīniskajos pētījumos nekāda gēnu terapijas darbība šai vakcinā iekļautajai vielai nebija pieminēta, bet publiskos šo kompāniju mēdiju paziņojumos mRNS iedarbība uz DNS tika noliegta. Zviedrijas zinātnieku pētījums parāda, ka šāda jaunā tipa mRNS vakcīnās iekļautā dzīvā Covid vīrusa piķa proteīna iedarbība uz cilvēka šūnu DNS organismā tomēr notiek un tas var izraisīt ģenētiskus blakus efektus (blaknes).

Zviedrijas zinātnieku pētijums publicēts šogad 13.oktobrī.

Internetā ir atrodami dokumenti, kur šo jauno vakcīnu ražotājas kompānijas pirms mRNS vakcinas apstiprināšanas 2020.gada oktobrī, vēl tā paša gada jūnijā ir saviem akcionāriem norādīušas, ka regulatori kvalificē šādas mRNS potes kā gēnu terapiju. Tās norādījušas šo faktu savos gada pārskatos un obligāti publicējamos informācijas atklāšanas dokumentos ASV stingri kontrolētajai biržai.

Avots:

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1682852/000168285220000017/mrna-20200630.htm

Biržas dokumentos ikviens var izlasīt par šo kompāniju akcionāriem atklātajiem negatīvajiem riskiem, ko šāds ASV un Eiropas regulatoru apzīmējums “gēnu terapijas kategorijas produkts” šo kompāniju RNS vakcīnu biznesam var radīt nākotnē. Šāda informācija biržas akcionāriem jāatklāj gribot negribot, pretējā gadījumā šo kompāniju vadītājus Amerikā tiesa iemestu cietumā uz ļoti ilgiem gadiem. ASV informācijas noslēpšana par uzņēmuma vērtību apdraudošiem riskiem no biržas akcionāriem ir kriminālnoziegums. Likme tur ir šo biržas akcionāru kompānijās ieguldītā simtiem miljardu dolāru nauda, tāpēc cietumsodi par patiesības noslēpšanu ir ļoti bargi.

Moderna un Pfizer vadītāji pašrocīgi deklarējuši ASV biržā 2020.gadā, ka tieši par tādas kategorijas medikamentiem tiek pilnīgi oficiāli uzskatīti šie ķīmiskie mRNS gēnu terapijas vakcīnu produkti, un tie rada negatīvu risku šo kompāniju biznesa nākotnei.

Dažādu zinātnieku pētījumos iegūtie pierādījumi 2020. un 2021.gadā norāda uz to, ka “moderno RNS vakcīnu” tirgoņi mums nepateica visu patiesību ārkārtīgi būtiskā jautājumā, kas izraisa tālejošas negatīvas sekas sapotēto cilvēku organismā un veselībā. Atcerēsimies, pirms neilga laika viņi sludināja, ka mRNS gēnu terapijas vakcīnas ar ātrumā laboratorijā paņemtu dzīvā vīrusa toksiskāko daļu - pīķa proteīna RNS daļu - neietekmē cilvēku ģenētisko DNS kodu. Tā izrādījās nepatiesība.

Farmācijas gigantu biržas dokumentos tas atspoguļots jau nedaudz godīgāk, norādot, ka kompānijas uzskatot mRNS un DNS rekombināciju par “ļoti maz ticamu”, taču norāda uz to kā būtisku negatīvo risku šo kompāniju biznesam.

Zinātniskos pētījumos jau agrāk ir pierādīts, ka RNS skābju molekulas maina vai ietekmē hromosomu DNS skābju gēnu kodu. Tas notiek šūnu dalīšanās laikā, kad DNS gēnu hromosomas aizsargājošais šūnu kodola apvalks, šūnām dabiski atjaunojoties, vispirms sadalās un tad izveido 2 jaunus kodolus jaunās šūnās. RNS skābe šajā brīdī, kad kodola apvalks vairs neaizsargā hromosomas (DNS skābes dubultspirāles molekulas ar gēnu informāciju), var brīvi iekļūt kodola šķidrumā un rekombinēt ar DNS skābes nesto ģenētisko kodu (gēniem). Šūnu kodola apvalks jeb membrāna ir vienīgais dabiskais šķērslis šūnās, kas parastos apstākļos neļauj RNS molekulām brīvi rekombinēt ar DNS molekulām un to gēniem. Šāda rekombinācija notiek tikai šūnu dalīšanās procesa laikā.

Nav jābūt Einšteinam, lai izdarītu secinājumu, ka ķīmiskās iedarbības ziņā uz dzīvu organismu RNS molekula ar Covid pīķa proteīnu kā īstā vīrusa daļa un laboratorijā izgatavota mRNS molekula kā Pfizer/Biontech/Moderna vakcīnā iekļautā šī paša vīrusa daļa, kas kodē Covid pīķa proteīnu, iedarbojas uz organismu un tā DNS pilnīgi vienādi, kad iekļūst šūnu kodolā.

Pfizer/Moderna zinātnieku novērtējums “ļoti maz ticams” iespējai mRNS rekombinēties ar cilvēka DNS dažādos avotos no viņu puses ticis skaidrots tā, ka potes laiks un vieta muskuļaudos it kā neļaušot nokļūt injekcijas šķidrumam līdz pieaugušu cilvēku galvenajiem DNS šūnu dalīšanās orgāniem: kaulu smadzenēm un limfmezgliem. Tika skaidrots, ka mRNS aktīvais Covid pīķa proteīns tad jau būšot pa ceļam sadalījies, apmācot cilvēka imunitātes šūnas atpazīt Covid vīrusu. Nenenoliedzami, šāds process arī notiek un tas rada īstermiņā uz 2-6 mēnešiem pietiekami labu imunitāti pret Covid saslimšanu ar šāda veida gēnu terapijas potēm. Taču tā nebija šo farmācijas kompāniju algoto zinātnieku godīgi atklāta pilna informācija.

Pasaules un Latvijas mēdijos pilnās patiesības noslēpšana pārvērtās manā vērtējumā par maldinošu dezinformāciju, vairumam žurnālistu un valdību amatpersonu bez jebkādas rūpīgas faktu pārbaudes steidzoties informēt sabiedrību par pirmajām vakcīnām pret Covid.

Atbildot uz daudzu cilvēku bažām par šādu jaunu RNS ģenētiskā koda vakcīnu veidu drošību, jaunizceptie, lielākoties politikai pietuvinātie “vakcīnu evanģēlisti” visur sāka sludināt savu ticību un pārliecību, ka jaunajās mRNS vakcīnās ievietotās Covid vīrusa RNS nukleīnskābes molekulas nekādā gadījumā nevarot ietekmēt DNS nukleīnskābes jeb cilvēka ģenētisko kodu.

Daudzi citi zinātnieki šim Pfizer/BioNTech/Moderna farmācijas kompāniju algoto zinātnieku skaidrojumam “ļoti maz ticams” tomēr nenoticēja. No pandēmijas ir zināms, ka Covid vīrusa RNS molekula tomēr bieži nokļūst arī cilvēka šūnu dalīšanās orgānos un tādos gadījumos tas izraisa ļoti smagu Covid saslimšanu ar citokīnu vētru un citām letālām sekām.

Konkrēti, ASV zinātnieki jau 2021.gada martā pierādīja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka DNS šūnās tām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu. Šis process pēc zinātnieku atklātā izraisa dažiem cilvēkiem tā saucamo garo Covid pēc pārslimošanas, kad organisms sāk pavairot DNS integrēto Covid vīrusa RNS daļu (himēru) proteīnu sastāvdaļas, un tādā veidā ģenētiski izraisa ilgstošu autoimūnu saslimšanu. Cilvēks imūnsistēma sāk apkarot pati savas šūnas, uzskatot paša DNS gēnu saražotās “Covid himēras” proteīnu daļas par īstu vīrusu, jeb citiem vārdiem sakot, organisms nonāk un tam ir jādzīvo pastāvīga iekaisuma draudu un saslimšanas lēkmju apstākļos.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

Zināšanas par RNS un DNS nukleīnskābju nesaraujamo mijiedarbību un rekombināciju kā dabisko šūnu vairošanās procesu ikviens var angļu valodā brīvi iegūt arī mācību grāmatās un enciklopēdijās Internetā. Īpaši pamācoši un katram viegli saprotami ir Google attēli par tēmu “DNA RNA interaction”, kuri runā bez vārdiem.

Mums katram ir labi zināms fakts, ka DNS mutācijas mūsu ģenētiskajā kodā spēj izraisīt dažādas smagas slimības organisma muskuļos, asinsritē, nervos, smadzenēs, bet ilgākā laika posmā nekontrolētas mutācijas DNS ģenētiskajā kodā var izraisīt ļaundabīgus audzējus.

Saskaņā ar Zviedrijas zinātnieku atziņām, saslimušie nenomirst no Covid vīrusa, bet no toksiskā Covid pīķa proteīna izraisītām DNS gēnu bojājumu labošanas funkciju bloķēšanas sekām cilvēku adaptīvās imunitātes T un B šūnās. Tās pieaugušam cilvēkam galvenokārt dalās un vairojas kaulu smadzenēs, limfmezglos, liesā un aizkrūts dziedzerī, caur asinsriti pēc tam nogādājot tās organisma aizsardzībai no patogēniem (vīrusiem, baktērijām uc) visā organismā. Covid pīķa S proteīna veiktā DNS gēnu transkripcijas kļūdu labošanas funkcijas bloķēšana ne tikai rada bīstamas DNS mutācijas, bet izsauc bīstamas sekas adaptīvās imunitātes B un T šūnu darbībā, tai skaitā, radot limfocītu un trombocītu disfunkciju asins šūnās, autoimūnas reakcijas un citokīnu vētru. Citokīnu vētrā imunitātes šūnas pēkšņi uzsāk masveidā ražot citokīnu proteīnus tādus kā intereferonu, interleicīnu, leikocītu citotoksīnus, T-killer šūnas, audzēju nekrozes faktoru, nogalinot sava organisma citas šūnas tāpat kā infekcijas skartās. Organisma imūnsistēmai pārspīlēti asi vēršoties pašai pret sava organisma citām šūnām, sākas dzīvībai vitāli svarīgu cilvēku orgānu atteikumi - plaušu muskuļu iekaisumi, asins trombozes, sirds muskuļu bojājumi jeb miokarda infarkti, insulti un citas nevadāmas imunitātes šūnu izraisītas atbildes reakcijas organismā.

Zinātnieki atklāja, ka Covid pīķa proteīns iekļūst šūnu kodolā un veic DNS gēnu bojājumu labošanas proteīnu bloķēšanu, šūnu kodolam daloties. Cilvēka DNS bojājumi rodas visu laiku brīvo radikāļu, radiācijas, ķīmiskās iedarbības, vides, diētas, stresa un citu faktoru dēļ. Taču tas neizraisa iedzimtas pārmantojamas vai nāvējošas DNS mutācijas, jo šūnās eksistē dabīgs mehānisms šādu bojājumu konstatēšanai un izlabošanai, ko sauc par kļūdu labošanas proteīniem. Divi galvenie ir šādi proteīni:

Proteīns BRCA1:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1349-7006.2004.tb02195.x

Proteīns 53BP1:
https://www.nature.com/articles/nrm3719

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Tas savukārt izraisa paliekošas mutācijas DNS gēnos, tālāk jau izraisot adaptīvās imunitātes B un T šūnu normālas darbības traucējumus gan Covid vīrusa, gan Covid pīķa proteīna vakcīnu iedarbības gadījumā.

Imunitātes šūnās Covid pīķa proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā notiek nepārtraukti visu dzīves laiku, arī pieaugušiem cilvēkiem. Pīķa proteīna slepkavas daba vispirms izpaužas cilvēka imunitātes aizsardzības pasliktināšanā pret citām slimībām.

Agrākajos pētījumos ir zinātniski pierādīts, ka šūnās, kurās ir iedzimtības vai slimību mutāciju rezultātā bojāts DNS, ilgākā laika posmā citokīnu atvasināto peptīdu un fermentu produktu toksiskuma dēļ rodas audzēji, diabēts un citas smagas slimības.

Avots:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6007890/

Zinātnieku pētijumi manā skatījumā ir objektīvi pierādījuši, ka ātrumā izgatavotās Covid pīķa proteīna mRNS pseido-vakcīnas spēj izraisīt smagus veselības traucējumus ne tikai 15 minūtes pēc sapotēšanās, bet var šādus traucējumus izraisīt DNS mutāciju dēļ ilgtermiņā - daudzu nākamo mēnešu un pat daudzu gadu garumā sapotēto cilvēku dzīvē.

Es šajos zinātnes pētījumos ieraudzīju nevis farmācijas tirgoņu algoto zinātnieku “ļoti mazu ticamību”, bet reālu varbūtību šādu nelaimi potētajiem cilvēkiem piedzīvot. Spriežot pēc Zviedrijas un ASV zinātnieku datiem, vienam no 100 ar šāda tipa gēnu terapijas vakcīnām sapotētajiem cilvēkiem var nepaveikties. Tas man ir nepieņemami augsts riska limenis.

Lai kā to centās noliegt farmācijas gigantu pētnieki un politiķiem pietuvinātie “vienīgo pareizo faktu pārbaudes” sludinātāji, vairs nav iespējams noliegt to, ka Pfizer/BionTech/Moderna vakcīnu sastāvā iekļautais Covid vīrusa pīķa proteīns spēj negatīvi ietekmēt cilvēka ģenētiskās sistēmas darbību.

Zinātniskie pētījumi šajā virzienā ir tikai sākušies un nākotnē tie dos daudzpusīgāku priekštatu par mRNS vakcīnu ilgtermiņa riskiem attiecībā uz cilvēku ģenētisko DNS sistēmu.

Vēl savā zinātnisko faktu izvērtējumā es nolēmu ņemt vērā arī Ķīnas zinātniekus, kuri brīdināja pasauli par jaunā tipa bioloģiski aktīvo mRNS vakcīnu sastāva iespējamo toksiskumu cilvēku, īpaši vecāku cilvēku ar novājinātu imunitāti veselībai, un ieteica ievērot lielu piesardzību šādu vakcīnu pielietojumā.

Avots:

https://www.globaltimes.cn/page/202101/1213842.shtml

Es izvērtēju šos faktus kopumā un ņemšu vērā minēto pasaules valstu zinātnieku brīdinājumus par šādu jauna veida Pfizer/Moderna RNS vakcīnu postošo iedarbību uz cilvēku DNS šūnām un adaptīvo imunitāti. Tā mūs visas dzīves garumā aizsargā arī no citām slimībām un audzējiem, ne tikai no Covid infekcijas.

Man ir pamats būt piesardzīgam. Saskaņā ar maniem aprēķiniem, risks sapotēties ar Latvijas politiķu iepirktajām Covid pīķa proteīna vakcīnām ir daudzkārt lielāks risks manai veselībai nekā risks inficēties ar Covid, tad smagi saslimt un pēc tam nomirt no Covid.

Datu zinātne man dod pamatu veikt objektīvus un bezkaislīgus aprēķinus. Pēc Latvijas SPKC datiem šogad 27. augustā Covid saslimstība pārsniedza 100/100 000, bet 7. oktobrī 700/100 000 robežu, tādējādi COVID-19 trešā viļņa saslimstība Latvijā pārsniedza otrā viļņa saslimstības maksimumu. Trešā viļņa kumulatīvās saslimstības maksimums bija 30. oktobrī, kad divās nedēļās saslimušo skaits sasniedza 1801,2/100 000, kas bija tobrīd augstākā reģistrētā saslimstība pasaulē. Pēc mājsēdes noteikšanas 21. oktobrī saslimstība pakāpeniski sāka samazināties, bet kumulatīvā mirstība turpināja pieaugt, 5. novembrī sasniedzot 244,8 gadījumus uz vienu miljonu iedzīvotāju, kas bija augstākais mirstības līmenis ES un EEZ valstīs. Citiem vārdiem sakot, mana varbūtība pēc inficēšanās ar Covid Latvijā pandēmijas viļņa epicentrā un laikā nomirt ir 0.0245%, bet pēc Pfizer/BioNTech/Moderna pirmās potes saņemšanas mana varbūtība kā 1 no 100 sapotētajiem dabūt kādu nāvējošu šīs vakcīnas pīķa proteīna radītas DNS gēnu mutācijas izraisītu slimību ir 1% jeb 40,8 reizes lielāka. Pēc otrās Pfizer/Moderna potes manu DNS mutāciju risks vēlreiz divkāršojas jeb ir jau 81,6 reizes lielāks nekā risks smagi saslimt un nomirt no Covid.

Ja es saslimšu ar Covid, tad es ar lielu varbūtību izārstēšos: Latvijā no 245,623 saslimušajiem ar Covid šogad 10 mēnešos miruši 3260 cilvēki. Ar gēnu terapijas vakcīnas iespējamām postošām sekām man būs jāsadzīvo visu mūžu, turklāt zinātne vēl nav izpētījusi šo jaunā veida vakcīnu reālo ietekmi uz manu veselibu un maniem bērniem. Ģenētiskas gēnu terapijas izraisītas kļūdas manā genomā var sabojāt likteņus un dzīvi daudzām manu bērnu paaudzēm nākotnē. Manās acīs šie vēl pgaidām neizpētītie, ļoti iespējams, arī nāvējošie, riski manai un manu nākamo bērnu veselībai pilnīgi noteikti pārsver Covid vīrusa smagas saslimšanas un nāves risku.

Kāpēc es neņēmu vērā Kariņa valdības zinātniekus, epidemiologus un ekspertus, kuri vienā korī ar mūsu valstiskajiem vakcīnu iepircējiem pēdējos 12 mēnešos visiem stāstīja, ka šo politiķu nopirktās Covid pīķa proteīna vakcīnas esot drošas un nekaitīgas cilvēka ģenētiskajai veselībai?

Pirmkārt, viņiem ir interešu konflikts. Viņu darba vietas, amati un algas ir atkarīgas no Latvijas “valstisko vakcīnu” iepircējiem” .

Otrkārt, šie Latvijas “dienesta” zinātnieki man neteica patiesību tāpat kā farmācijas tirgoņi par to, ka šo kompāniju mRNS vakcīnas injekcijas bioloģiski aktīvais šķidrums var sabojāt manu ģenētisko kodu. Tātad vai nu viņi ir bijuši nekompetenti savā valstiskās atbildības jomā, ja maldījušies un nav sekojuši savā nozarē zinātnes atziņām, vai arī viņi man meloja amata, algu vai citu motīvu vadīti.

Es nezinu, kāda veida rīcība tā katram bija, bet es secinu, ka šie cilvēki man ir stāstījuši nepatiesību par jauno mRNS vakcīnu drošību, un nolieguši šādu injekciju negatīvo iedarbību uz manu ģenētisko kodu. Daži no viņiem joprojām tiražē publiski šo viltus zinātni.

Es vertēšu kritiski arī medicīnisko, IT un farmaceitisko firmu īpašnieku viedokli TV un mēdiju intervijās. Viņi šodien Latvijā pelna miljonus no jauno vakcīnu izplatīšanas, no Covid testiem, no “obligātās vakcinēšanas” sertifikātiem un pēc tam no slimnieku un vakcīnu blakņu izraisīto slimību ārstēšanas ar pašu tirgotajām zālēm. Viņiem šī nauda, kā mēdz teikt, nesmird.

Fakts ir nenoliedzams. Lielākoties Latvijas valdības algotie funkcionāri, “industrijas eksperti”, pārliecības imunologi un nolīgtie PR propagandisti man ir nolieguši vai noklusējuši jaunajās mRNS vakcīnās ieliktā Covid pīķa proteīna negatīvo lomu organisma DNS gēnu šūnu bojājumu veicināšanā. Viņi ir dziedājuši slavas dziesmas tikai vienam pozitīvam šāda veida vakcīnas efektam - šo vakcīnu efektivitātei īstermiņa imunitātes pret Covid veicināšanai. Viņi paši tagad negribīgi sāk atzīt, ka šo jauno vakcīnu efektivitāte jeb imunitāte pret Covid izplēn 6-9 mēnešu laikā pēc potes un pēc tam šādas vakcīnas no saslimšanas vairs neaizsargā, ja neveic atkārtotas injekcijas. Ar politiķu iepirktajām Pfizer-tipa vakcīnām savakcinētie cilvēki Latvijā sākuši smagi slimot un mirt no Covid.

Šādas jaunā tipa vakcīnas sabiedrības acīs nav attaisnojušas no tām gaidīto, bet farmācijas bizness toties ir ieraudzījis neticamas peļņas iespēju - iespēju ar ietekmējamu valdību amatpersonu palīdzību pelnīt ne tikai vienreiz, bet otrreiz, trešoreiz un tā joprojām, obligāti vakcinējot visus daudzas reizes, regulāri to atkārtojot un neskatīdamies uz potējamo vecumu.

Vēl man kļuva zināms, ka globālās farmācijas kompānijas veikli pamanījušās līgumos ar citām valstīm visu atbildību par šādu vakcīnu ilgtermiņa blaknēm pārlikt uz suverēno valstu valdībām.

Avots:

https://www.theguardian.com/global-development/2021/sep/10/pfizer-accused-of-holding-brazil-to-ransom-over-vaccine-contract-demands

Laikraksts The Guardian vēsta, ka Izmeklējošās Žurnālistikas birojs, kurš bija saņēmis nopludināto Pfizer līguma kopiju (Pfizer pieprasot līgumus noslepenot), jau februārī ziņoja, ka Pfizer pieprasīja Brazīlijai un Argentīnai ieķīlāt šo suverēno valstu īpašumu kā garantiju šīs kompānijas līgumā ar valdību ierakstītajai neaizskaramībai no vakcīnu blaknēm, kā arī izveidot garantijas fondu ar depozīta naudu ārzemju bankā. Tā rīkojas bizness, kurš pats nebūt nav pārliecināts par savu vakcīnu drošību.

Es labāk ņemšu vērā savā jauno mRNS vakcīnu drošības un efektivitātes izvērtējumā Zviedrijas, Spānijas, Ķīnas un citu valstu zinātnieku pētījumu faktus.
Viņi ir neatkarīgi no Latvijas valdības un no globālajām farmācijas kompānijām.
Vēl es ņemšu vērā datu zinātni.

Es esmu piesardzīgs, nevis “antivakseris”, kā par nepotētajiem cilvēkiem nievājoši izteicās viena Kariņa valdības madāma. Diezgan aprobežoti ir censties stigmatizēt un diskriminēt tādus piesardzīgos cilvēkus kā es, kuri nevēlas sabojāt savu veselību ar jauna tipa riskantām gēnu terapijas potēm. Tām ir neapstrīdami pierādītas smagas blaknes un tās pasaulē jau ir izraisījušas daudzu cilvēku nāves gadījumus nepilna gada laikā kopš šādu vakcīnu masveida lietošanas uzsākšanas.

Man būtu ļoti muļķīgi rīkoties pretrunā ar cilvēces pieredzi un ignorēt katram izglītotam cilvēkam labi zināmo faktu par to, ka jaunu veidu vakcīnu tehnoloģiju drošība jāizpēta vismaz 5-10 gadu garumā. Tā būtu jādara, lai pārsteidzīga potēšana ar jauniem medikamentiem neizraisītu neatgriezeniskas ļaundabīgas sekas masveidā un steigā sapotēto cilvēku veselībā. Cilvēces vēsturē ne reizi vien tādas drausmīgas nelaimes ir notikušas agrāk, kad sasteigti izgatavotas vakcīnas ir nogalinājušas vai sakropļojušas simtiem tūkstošu cilvēku, tai skaitā, 40,000 sapotētos bērnus ASV 1955.gadā.

Vēstures mācības šodien ir kļuvušas aktuālas no jauna. Esmu iepazinies ar CNN 2020.gada septembrī publicēto zinātnieku un vakcīnu ekspertu sniegto interviju un brīdinājumu cilvēcei pret sasteigto ASV valdībai toreiz iesniegto Pfizer/Moderna vakcinu reģistrācijas pieteikumu. Šai publikācijai ir nozīmīgs nosaukums: “Pagātnes vakcīnu katastrofas parāda kāpēc steiga ar koronavīrusu vakcīnu šobrīd būtu 'kolosāla muļķība’”.

Avots:

https://edition.cnn.com/2020/09/01/health/eua-coronavirus-vaccine-history/index.html

Intervētie medicīnas profesori un zinātnieki norāda uz to, ka “pāragra Ārkārtas lietošanas atļaujas apstiprināšana kādai vakcīnai var radīt “šausmu scenāriju” vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, vakcīna var nebūt droša. Otrkārt, ja tā nav droša, cilvēki zaudēs ticību vakcīnām. Treškārt, ja vakcīna nesniedz pilnīgu aizsardzību, cilvēkiem radīsies maldīga sajūta par tās drošību un viņi palielinās savu risku. Šie cilvēki nevajadzīgi mirs, ja mēs riskētu tā darīt.”

Neskatoties uz daudzu zinātnieku un epidemiologu brīdinājumiem, ASV Federālā zāļu aģentūra tā tomēr izdarīja mēnesi vēlāk un 2020.gada oktobrī apstiprināja Pfizer/BionTech/Moderna vakcīnas Ārkārtas lietošanai. Tam sekoja arī Eiropas pagaidu tirdzniecības atļauja ar nosacījumiem, kas tika izsniegta 2020.gada decembrī. Apstiprināšanas brīdī šai Pfizer/BionTech/Moderna vakcīnai nebija pat pabeigti visi trīs sākotnējie klīniskie pētījumi.

Pēc tam abas globāli ļoti ietekmīgās un simtiem miljardu dolāru vērtās farmācijas kompānijas Pfizer un Moderna nekavējoties uzsāka masīvu pārdošanas un reklamēšanas kampaņu gandrīz visās pasaules valstīs, sameklējot vietējos šo vakcīnu tirdzniecības un izplatīšanas partnerus un noalgojot vietējos dīlerus kontaktiem ar šo valstu amatpersonām. Arī Latvijā.

Latvijas valsts iepirkumi līdz šim man nav radījuši uzticību valstiskajiem iepircējiem un to nopirkto produktu kvalitātei. Tieši otrādi. Par dārgu naudu, stāstot par pirkumiem it kā visu mūsu interesēs, bieži vien ir tikuši iepirkti sliktas kvalitātes produkti vai pakalpojumi. Īpaši izcēlusies ir veselības ministrija. Tur tādā veidā tika iepirkta nekvalitatīvā E-veselības sistēma par 20 miljoniem, Vakcinācijas biroja miljonu budžeta luksusa mēbeles, dārga IT sistēma ar pilnīgi bezjēdzīgo reālās infekcijas apkarošanai “sadarbspējas sertifikātu”, kurš apliecina nevis vīrusa neesamību organismā kā īstais tests, bet tikai reģistrācijas faktu šajā IT sistēmā. Mēs visi taču redzam un saprotam, ka Latvijas endēmiskās korupcijas apstākļos “sadarbspējas sertifikāts” tiek iegūts arī visai apšaumāmos veidos, bet Covid vīrusu izplata arī vakcinētie ar “sadarbspējas sertifikātiem”. Dārgu IT pasūtījumu kārie Latvijas ierēdņi tikmēr turpina sacerēt likumus un normatīvos aktus par sertifikāta obligātu izrādīšanu skolās, veikalos un autobusos kā cīņu ar vīrusu, nu gluži tāpat kā viduslaikos ikviens vispirms rādīja krustu pret mēri, ticot ka tāda krusta izrādīšana aizbaidīs mēri. Es varētu padomāt, ka tāds sadarbspējas sertifikāts ar tā daudzmiljonu IT sistēmu ir Latvijas valdības stulbi izšķērdēta nauda, tā vietā, lai šos miljonus iedalītu kaut vai skolu un autobusu biežākai dezinfekcijai, kas patiešām būtiski ierobežotu Covid vīrusa infekcijas izplatību Latvijā. Tomēr, ja tā ir apzināti iztērēta nauda, tad ir vēl ļaunāk - tad man tas norāda uz ietekmīgu amatpersonu organizētu likumu rakstīšanu globālo vakcīnu tirgoņu interesēs Latvijā.

Īsāk sakot, redzot grandiozās korupcijas apmērus valsts iepirkumos medicīnas jomā, es pamatoti nevarēju uzticēties valstisko vakcīnu iepircēju apgalvojumiem arī par viņu pavasarī nopirkto vakcīnu kvalitāti un to drošību manai veselībai.

Tomēr pats galvenais pamats neuzticēties vakcīnu iepircēju runām par iegādāto vakcīnu drošību bija tas, ka šie Latvijas valstiskie vakcīnu iepircēji politiķi man ir melojuši tieši vakcīnu jautājumā.

Vairāki augsti politiķi ši gada sākumā vēstīja pasaulei un latviešu tautai, ka Latvija ir demokrātiska valsts un atbilstošo Eiropas regulām nekādas obligātās vakcinācijas ar šādām vakcīnām nebūs.

“Brīvprātīga vakcinācija ir fundamentāls vakcinācijas pamatprincips. Mēs negribam kļūt par totalitāru valsti,” 2021. gada 9. janvārī TV3 ziņu sižetā teica melis Daniels Pavļuts.

Avots: https://tautaruna.nra.lv/divaini/363559-melis-cilveki-reage-uz-pavluta-kadreiz-teikto/

“Ir jāizvairās no nevakcinēto personu diskriminācijas”, ceturtdien, 2021. gada 13. maijā, preses konferencē sacīja Ministru prezidents melis Krišjānis Kariņš (JV).

Avots:
www.la.lv/premjers-i..sonu-diskriminacijas

Mani mamma un tētis bērnībā iemācīja nekad neuzticēties meļiem. Es arī neuzticos.

Es ar Latvijas politiķu pavasarī iepirktajām Pfizer/Biontech/Moderna vakcīnām nepotēšos to nāvējošo blakņu un ilgtermiņā ģenētisko bojājumu risku dēļ, kuri pēc šādu pošu kursa saņemšanas negatīvi ietekmētu manu veselību manas turpmākās dzīves laikā vai izraisītu manu pāragru nāvi.

Es potēšos pret Covid vīrusa infekciju, bet tikai ar paša izvēlētu un man pietiekami drošu vakcīnu, nevis Latvijas politiķu iepirktu sliktas kvalitātes vakcīnu.

Atbildēt

Aģents 007

26.11.2021. 19:24

Ir ziņots, ka kopš trešās revakcinācijas sākuma 30. jūlijā Izraēlā Covid mirstības līmenis septembra sākumā ir palielinājies no aptuveni 0,15 līdz 3,5 uz miljonu. Pieaugums par 22 procentiem.
2021. gada augusta dokumentā “Jauniešu mirstība Izraēlā COVID-19 krīzes laikā” atzīmēja Izraēlas pētnieks Dr. Stīvs Ohana, kurš pētīja Izraēlas jauniešu nāves gadījumu skaita pieaugumu, ko, pēc viņa teiktā, nevar izskaidrot nekas cits, kā vakcinācijas pieaugums šim vecumam. 20.–49. grupā." Konkrēti, viņš atzīmēja, ka "mirstības pieaugums sakrita ar Izraēlas vakcinācijas kampaņu 20 līdz 49 gadus veciem cilvēkiem, kas sasniedza vairāk nekā 75% cilvēku šajā vecuma grupā. ” Viņš secināja, ka viņa atklājumiem vajadzētu "steidzami pārtraukt vakcinācijas kampaņu, līdz tiks noskaidroti masveida vakcinācijas valstīs novērotās jauniešu pārmērīgās mirstības iemesli".
Visbeidzot, šeit ir, iespējams, visinteresantākais notikums Izraēlā, par kuru nesen ziņots . "Pašlaik ir miljons cilvēku, kas gatavojas nodot savas brīvības, nevis saņemt pastiprinātāju." Tas nozīmē, ka viens miljons cilvēku planētas visvairāk vakcinētajā valstī ļāva zaļajai kartei beigties. Tas ievērojami ierobežotu viņu brīvību piekļūt daudzām vietām.
Izraēla pārbaudīja pārmērīgu nāves gadījumu skaitu vienā periodā un ziņoja par sekojošo: “Saskaņā ar Centrālā statistikas biroja (CBS) datiem 2021. gada janvāra–februāra laikā vakcinācijas operācijas laikā kopējā mirstība pieauga par 22%. Izraēlā salīdzinājumā ar vidējo mirstību divos mēnešos iepriekšējā (pirmsvakcinācijas) gadā. Faktiski 2021. gada janvāra–februāra periods ir nāvējošākais periods pēdējā desmitgadē ar augstākajiem kopējiem mirstības rādītājiem, salīdzinot ar attiecīgajiem mēnešiem pēdējo 10 gadu laikā. Ziņojumā uzsvērts, ka jaunāki cilvēki vecumā no 20 līdz 29 gadiem, šķiet, ir demogrāfiskā grupa, kurā pēc Pfizer vakcīnas ieviešanas mirstība ir piedzīvojusi visdramatiskāko pieaugumu. “Šajā grupā tajā pašā vakcinācijas periodā, 2021. gada janvāris-februāris,
https://dailyexpose.uk/2021/11/04/nearly-two-million-dead-americans-from-covid-infection-vaccines-and-collateral-impacts/

Atbildēt

Žulis

26.11.2021. 19:15

Jā, izmantojot citātus no zinātniskā komunisma mācību grāmatu, pierādīt, ka komunisms nav iespējams nevar. Arī šajā rakstā autors, atbildot uz jautājumiem, augstprātīgā tonī citē jau sen valdošās propagandas sludinātās tēzes ka “vakcināciju izgājušie saslimst reizes retāk, bet inficēšanās gadījumā izslimo ātrā un vieglā formā”, pie visa vainojami zemie vakcinācijas rādītāji, slimnīcās mediķu trūkst nevakcinēto vainas dēļ u.t.t.. Uz jautājuma par vakcinēto iespējām aplipināt ar vīrusu nevakcinētos, raksta autors vispār izvairās atbildēt. Uz jautājumu par “vakcīnas” ietekmi uz imunitāti notiek klaja blefošana, pielīdzinot šo eksperimentālo, pirmo reizi pasaulē uz cilvēkiem izmantoto pēc mRNS tehnoloģijas izgatavoto šķidrumu klasiskajām vakcīnām. Ja raksta autors šo atšķirību nespētu saprast, tad viņam tiešām “būtu jāanulē pamatskolas diploms”, taču viņš ļoti labi visu saprot. Viņš tikai grib, lai lasītāji to nesaprastu. Runājot par bērnu vakcinēšanu, viņš turpina gvelzt par poliomielītu, stingumkrampjiem, garo klepu, masaliņām, it kā vakcīnas pret šīm kaitēm varētu salīdzināt ar šo, pēc mRNS tehnoloģijas radīto šķidrumu. Un kā jau tas vakcinācijas entuĀzistiem ir pieņemts, raksta autors, sludinot savu “patiesību”, pilnībā ignorē reālos faktus par šo “vakcīnu” radītajiem veselības traucējumiem un nāvēm, kas kļūst arvien redzamākas. Līdzīgi savulaik arī zinātniskā komunisma “patiesības” sludinātāji dziedāja slavas dziesmas komunismam, ignorējot realitāti. Kas no tā visa iznāca, mēs labi zinām.

Atbildēt

Oki

26.11.2021. 18:53

Sūkā ledu, anderson.

Atbildēt

besī

26.11.2021. 18:52

»

besī

Savāc savas parpalas un lasies uz laimes zemi kopā ar okupantiem


Ar kuriem okupantiem kopā- āmurikāņiem, geropiešiem vai vēl kādiem alianses misēkļiem?

Atbildēt

nubet

26.11.2021. 18:49

»

reņģe

Tik daudz dumjību vienā vietā ilgi nebija gadījies lasīt


tā taču lapsas pietiek-coma........

Atbildēt

besī

26.11.2021. 18:43

»

reņģe

Tik daudz dumjību vienā vietā ilgi nebija gadījies lasīt


Savāc savas parpalas un lasies uz laimes zemi kopā ar okupantiem.

Atbildēt

Hunta regulāri izplatīja dezinformāciju

26.11.2021. 18:21

ka cilvēks nomiris, jo biis viltots sertifikāts.

Kaut ko tādu var izdomāt un izplatīt patiesi idiotu varas hunta.

Atbildēt

reņģe

26.11.2021. 17:57

Tik daudz dumjību vienā vietā ilgi nebija gadījies lasīt.

Atbildēt

Piebilde

26.11.2021. 17:18

Andersona kgs!
Pierādiet ka K.Švāba rakstītais "Covid 19,The great reset "ir nenopietns murgs,kas netiek realizēts dzīvē!!!! Pierādiet to, ka World Economic Forum ir muļku un fantazieru saiets,ko nevajag uzņemt par pilnu!!!!! Ja pierādīsiet ,tad mēs daudzi ticēsim vakcīnu noderīgumam!
PIERĀDIET,NEKAUTRĒJATIES !!!!! GAIDĀM!!!!!

Atbildēt

Secinājums

26.11.2021. 17:09

Kārtējais Šnobeļa prēmijas laureāts.Uzreiz saprotams ka raksta autoram vakcīna atstājusi dziļas pēdas.Bet varbūt arī nē,pamuļķāks jau no dzimšanas.Te nu lauks pētījumiem.

Atbildēt

Arī lasītājs

26.11.2021. 17:07

Gudrs un izsmeļošs raksts,paldies autoram!Izradas ir mums arī gaiši prāti!Spoza analīze!Ja vēl radīsies kādi jautājumi augšminēta sakara,tad caur portālu mēģināšu griezties pie autora.Īsāk sakot pēc izlasīšanas palika tik šķērma duša,ka iesu ka es iedzert 0.8 litri ruma un aizmirsties miega…

Atbildēt

pietiek lasītājs

26.11.2021. 17:07

Nanderson,nu cik var gvezlt?!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...